Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 11:29   #1801
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Wiecie co zaczynam myślec, że z Iwoną może byc podobnie jest gdzieś blisko miejsca zaginięcia, ale policja tak szuka, żeby nie znaleźc a za jakieś parę lat ktoś się natknie i na jej ciało
Niestety, mnie też nachodzą takie myśli Poza tym myślę, że policja mogłaby jeszcze sprawdzić bardzo dokładnie okolice miejsca zamieszkania Iwony, lasy, skwery.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:46   #1802
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Niestety, mnie też nachodzą takie myśli Poza tym myślę, że policja mogłaby jeszcze sprawdzić bardzo dokładnie okolice miejsca zamieszkania Iwony, lasy, skwery.

Również jestem tego zdania, że warto by jeszcze raz przeszukac najbliższy teren od wejścia 63, jakieś psy tropiące i inne pożyteczne urządzonka mogłyby wykluczyc, że Iwony tam nie ma bo jak dla mnie to te pierwsze poszukiwania były po łebkach zrobione i w przypadku Iwony i jak widac Asi również, bo znalezioną ją niedaleko stacji na którą szła
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:09   #1803
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

jestem w szoku ..chyba już naprawde wolała ,żeby sie znalazła żywa w niemczech niż martwa w tym zagajniku...
mam nadzieje ze rodzina Asi jakoś ten ból przetrzyma ..
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:24   #1804
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
jestem w szoku ..chyba już naprawde wolała ,żeby sie znalazła żywa w niemczech niż martwa w tym zagajniku...
mam nadzieje ze rodzina Asi jakoś ten ból przetrzyma ..
Jest potwierdzenie informacji, że to ciało Asi
http://www.gocz.pl/content/view/69/57/
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:25   #1805
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Nie mieszkam w Gdańsku, ale czytałam kilka minut temu na forum gp24.pl, że za wejściem nr 63 są krzaki i jest to dobre miejsce na napaść. Policja mogłaby ruszyć się i przeszukać ten teren od nowa.

Co za zwyrodnialec...
Oczywiście nikt nic nie widział, ani nie słyszał... Albo po prostu ktoś bał zgłosić się na policję.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska

Edytowane przez Cecilia89
Czas edycji: 2010-11-18 o 12:27
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:29   #1806
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Zdecydowanie powinni przeszukać teren jeszcze raz, ale tym razem z psami wyszkolonymi do poszukiwania zwłok. Poprzednia akcja była przeprowadzana tylko z psami ratownikami.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 13:19   #1807
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Zdecydowanie powinni przeszukać teren jeszcze raz, ale tym razem z psami wyszkolonymi do poszukiwania zwłok. Poprzednia akcja była przeprowadzana tylko z psami ratownikami.

To chyba jakiś żart ? z psami ratownikami ?? co za debile pracują w policji
zdecydowanie potrzebne jest ponowne przeszukanie terenu wokół 63 wejścia, ale z porządnym sprzętem i z psami poszukującymi zwłok
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 13:31   #1808
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/a...NOSCI/65130025
kolejna zaginiona 17 latka
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 13:52   #1809
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez southgirl88 Pokaż wiadomość
http://www.bielsko.slaska.policja.go...y-zabojca.html
Odnaleziono Joasię Surowiecką...niestety jej zwłoki[*]

nie znam tamtych okolic, "nieopodal stacji kolejowej" - to chodzi o tę na którą Joasia nie doszła? I przez tyle lat nie potrafili znaleźć
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 13:56   #1810
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Zdecydowanie powinni przeszukać teren jeszcze raz, ale tym razem z psami wyszkolonymi do poszukiwania zwłok. Poprzednia akcja była przeprowadzana tylko z psami ratownikami.
Titina zgadzam sie!!!
juz tak jak wczesniej pisalam...szuka sie daleko a rozwiazanie jest tuz za rogiem
joanny surowieckiej szukali na calym swiecie...o ironio a ona praktycznie 4 lata lezala tam gdzie zaginela!!!
szok
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 14:08   #1811
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
Titina zgadzam sie!!!
juz tak jak wczesniej pisalam...szuka sie daleko a rozwiazanie jest tuz za rogiem
joanny surowieckiej szukali na calym swiecie...o ironio a ona praktycznie 4 lata lezala tam gdzie zaginela!!!
szok
dokładnie, też się zgadzam.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 14:20   #1812
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Szkoda, że tak rzadko ostatnio zagląda do nas Janusz i King z oficjalnej strony, ale on również na gp się ostatnio nie pojawia, ale wydaje mi się, że powinno się podunąc Januszowi żeby porozmawiał z mamą Iwony by nalegali na policję na ponowne przeszukanie terenu wokół wejścia 63.
My chyba nie mamy jak wpłynąc na te poszukiwania, bo kto posłucha internautów, ale jeśli mama Iwony zacznie nalegac to byc może coś takiego zorganizują No chyba, że próbowac walic do Rutkowskiego, bo może on to podłapie i jakoś zorganizuje

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Właśnie weszłam sobie na oficjalną stronkę i przeczytałam:
Dodany dnia 15-11-2010 15:59
Użytkownik

Postów: 61
Data rejestracji: 13.09.10

wiolka nie chce być chamski ale tam naprawdę niema czego już szukać ten teren został przeszukany w szerz, poprzek i wzdłuż na tym terenie szukało Iwony i jakich kolwiek śladów ponad 30 wyszkolonych ratowników z psami Policja Straż Pożarna i naprawdę jeśli by tam coś miało być to by to znaleźli.
Psy rozpoznają zapachy od 1000 do 10000 razy lepiej niż ludzie, lepiej je zbierają, potrafią też poruszać nozdrzami i określać precyzyjnie kierunek skąd dociera zapach więc naprawdę jeśli nawęd by Iwona była gdzieś zakopana pies by ją znalazł gdzieś tu na forum dałem mniej więcej plan obszaru poszukiwań kilku krotnych.
Ale jak coś chętnie pomogę wam tylko dajcie dokładną datę i godzinę
Jestem ciekawa czy to prawda czy tak sobie ktoś napisał
Titina gdzie wyczytałaś, że to były psy do ratowania ( czy jak tam się to zwie) ??
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 14:24   #1813
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Joanna odnaleziona.. Boże...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 15:54   #1814
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wierze ze sprawca zaginiecia Iwony tez zostanie zlapany. Nie moze spac spokojnie bo z kazda sekunda jest coraz blizej odsiadki w pudle.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:13   #1815
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Zdecydowanie powinni przeszukać teren jeszcze raz, ale tym razem z psami wyszkolonymi do poszukiwania zwłok. Poprzednia akcja była przeprowadzana tylko z psami ratownikami.
CO?!!!!!
A ja tyle miesięcy żyłamw przekonaniu, że to własnie te od zwłok były przy poszukiwaniach ...;/
nie mozna tego nazwac inaczej jak głupotą....
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:15   #1816
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Joanna odnaleziona.. Boże...
ciekawe w jaki sposób policjanci trafili na sprawcę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:15   #1817
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Joanna odnaleziona.. Boże...
Też przeczytałam artykuł na gazecie. Z jednej strony to straszne, z drugiej...
Życie w takim zawieszeniu jest straszne. Dobrze, że teraz wiedzą, że ona nie żyje i znaleziono ciało.

Edytowane przez cosma
Czas edycji: 2010-11-18 o 17:17
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:17   #1818
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Obawiam się, że sprawa Iwony skończy się tak jak Asi
Paranoja, że nie znaleźli ciała przez cztery lata, które było w dosyć oczywistym miejscu, a wyszło to ot tak z nikąd, bądź przez to że przy okazji Iwony sprawa Asi wróciła.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:18   #1819
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

W ogóle mam chyba ze 40 stron do nadrobienia ale chyba sobie daruję bo Iwona i tak nie odnalziona i tak....a w sumie chyba nic ciekawego mnie nie pominęło.. w ogóle jestem oburzona bo nadal nie dostałam ulotek o których kiedyś była mowa, co chwiel jakies gadanie, że nie można było wysłać... już mam to gdzieś i hna nie nie czekam, Przecież to już z miesiąc minie ;/
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 17:31   #1820
poison31
Raczkowanie
 
Avatar poison31
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

wiecie co jest najgorsze?,ze nie odnalezionoby jej zwlok nie odnalezionoby mordercy gdyby nie jego glupota!!czul sie tak bezkarny ,ze wlaczyl jej tel i w ten sposob go namierzyli
poison31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:32   #1821
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Tam jest napisane:
"Wizja lokalna wykazała, że kobieta została zamordowana nad stawem "Maciek" od strony drogi asfaltowej do dworca PKP, ciało kobiety zostało ukryte w krzakach, a następnie późnym wieczorem zostało przewiezone na taczkach na drugą stronę torów i tam zakopane w polu (na łące) i starannie przykryte trawą i liściami. "
Albo morderca tak porządnie zamaskował to miejsce, że wyglądało jak nieruszane albo po prostu policjanci, mieszkańcy czy inni ludzie szukający Joasi po prostu przeoczyli to miejsce, nie widzieli tam nic dziwnego, nic ich nie zaniepokoiło. Rozumiem, ze porzucenie zwłok na grząskim terenie, bagiennym jest dość proste. Ale tutaj mamy łakę, rośnie sobie trawka, jakieś drzewka czy krzewy (tak jak na fotografiach policyjnych). Nie tak łatwo kopać w takiej ziemi! W takich miejscach widać jak coś było kopane. Widać, że liście czy trawa leżą nienaturalnie, że ktoś je podrzucił.
Kazdy kto ma ogródek i coś w nim robi, wiec jak wyglada "ruszana" ziemia... Jak mówię, albo gość jest geniuszem w maskowaniu albo ktoś czegoś nie dopatrzył...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie

Edytowane przez Hawa
Czas edycji: 2010-11-18 o 17:33 Powód: literówka
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:43   #1822
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Tam jest napisane:
"Wizja lokalna wykazała, że kobieta została zamordowana nad stawem "Maciek" od strony drogi asfaltowej do dworca PKP, ciało kobiety zostało ukryte w krzakach, a następnie późnym wieczorem zostało przewiezone na taczkach na drugą stronę torów i tam zakopane w polu (na łące) i starannie przykryte trawą i liściami. "
Albo morderca tak porządnie zamaskował to miejsce, że wyglądało jak nieruszane albo po prostu policjanci, mieszkańcy czy inni ludzie szukający Joasi po prostu przeoczyli to miejsce, nie widzieli tam nic dziwnego, nic ich nie zaniepokoiło. Rozumiem, ze porzucenie zwłok na grząskim terenie, bagiennym jest dość proste. Ale tutaj mamy łakę, rośnie sobie trawka, jakieś drzewka czy krzewy (tak jak na fotografiach policyjnych). Nie tak łatwo kopać w takiej ziemi! W takich miejscach widać jak coś było kopane. Widać, że liście czy trawa leżą nienaturalnie, że ktoś je podrzucił.
Kazdy kto ma ogródek i coś w nim robi, wiec jak wyglada "ruszana" ziemia... Jak mówię, albo gość jest geniuszem w maskowaniu albo ktoś czegoś nie dopatrzył...
Racja racja. My na poszukiwaniach z Rutkowskim wszelkie takie dziwnie rośnace grządki lub naruszone gleby sprawdzaliśmy, ale tak jak mówisz, teren mógłbyć olbrzmi i można było przeoczyć, ważne że ta sprawa ma w sumie już swój koniec. Ale jak Iwona? jezeli nie zyje, to dlaczego, jak i kto jej to zrobił?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:50   #1823
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
wiecie co jest najgorsze?,ze nie odnalezionoby jej zwlok nie odnalezionoby mordercy gdyby nie jego glupota!!czul sie tak bezkarny ,ze wlaczyl jej tel i w ten sposob go namierzyli
skąd jest ta informacja?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 18:38   #1824
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
skąd jest ta informacja?
Wlasnie skad ta informacja że sprawca zabicia Joanny wlaczyl telefon????
Pewnie jeszcze mieszkal w tym samym miescie co zaginiona...ona przez 4 lata byla tak blisko- to jest wrecz niewyobrazalne ze szukal jej sztab ludzi, psow i nic!!! przez tyle lat..jeszcze nie tak dawno jej mama wypowiadala sie w jakims programie ze jest przekonana ze jej corka zyje i jest w domu publicznym poza granicami naszego kraju...coz nadzieje umiera ostatnia.. smutny final
ale choc bedzie miala mogiłe...to co nalezy sie kazdemu zmarlemu czlowiekowi
a ta bestia...4 lata zyla sobie na wolnosci!!! jak Ci zwyrodnialcy mogą spac no jak?????????????????????? ?

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Tam jest napisane:
"Wizja lokalna wykazała, że kobieta została zamordowana nad stawem "Maciek" od strony drogi asfaltowej do dworca PKP, ciało kobiety zostało ukryte w krzakach, a następnie późnym wieczorem zostało przewiezone na taczkach na drugą stronę torów i tam zakopane w polu (na łące) i starannie przykryte trawą i liściami. "
Albo morderca tak porządnie zamaskował to miejsce, że wyglądało jak nieruszane albo po prostu policjanci, mieszkańcy czy inni ludzie szukający Joasi po prostu przeoczyli to miejsce, nie widzieli tam nic dziwnego, nic ich nie zaniepokoiło. Rozumiem, ze porzucenie zwłok na grząskim terenie, bagiennym jest dość proste. Ale tutaj mamy łakę, rośnie sobie trawka, jakieś drzewka czy krzewy (tak jak na fotografiach policyjnych). Nie tak łatwo kopać w takiej ziemi! W takich miejscach widać jak coś było kopane. Widać, że liście czy trawa leżą nienaturalnie, że ktoś je podrzucił.
Kazdy kto ma ogródek i coś w nim robi, wiec jak wyglada "ruszana" ziemia... Jak mówię, albo gość jest geniuszem w maskowaniu albo ktoś czegoś nie dopatrzył...
Czyli zamordowana w drodze na uczelnie!!! w bialy dzien!!! a niektorzy zarzucali ze iwona jest sobie winna ze szla sama nocą...jednak nie wazan jest pora dnia...dla zboczencow nie ma rzeczy niemozliwych jak widac na przykladzie joanny

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Zatrzymany 36-latek jest mieszkańcem powiatu pszczyńskiego, ma żonę i dziecko. Nigdy wcześniej nie był notowany przez policję. Od kilku tygodni pracował w Legnicy przy wycince drzew i tam też został zatrzymany. Mężczyznę zdradził przedmiot, który należał do ofiary. Co to było? Policja nie chce jeszcze ujawniać szczegółów.

__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:03   #1825
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wpadl, poniewaz uzyl przedmiotu, ktory nalezal do ofiary. Mnie od razu przychodzi do glowy telefon komorkowy, ale zycie, jak widac, zaskakuje, wiec to tylko gdybanie.

http://www.tvp.pl/katowice/informacy...topada/3368954
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:23   #1826
tequila_77
Wtajemniczenie
 
Avatar tequila_77
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Noord Brabant
Wiadomości: 2 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
skąd jest ta informacja?
w "Ekspresie Reporterów" jej mam się wypowiadała,że telefon Asi zarejestrował się w Niemczech,więc może o to chodzi?

edit. myślę,że teraz jak otrzymaliśmy tą smutną wiadomość o Asi, to wnikliwiej może będą przeszukiwać tereny w pobliżu zaginięcia Iwony(teoretycznego zaginięcia)...
__________________



Never give up.
There is no such thing as an ending.
Just a new beginning!
roweeerrrr

Edytowane przez tequila_77
Czas edycji: 2010-11-18 o 19:26
tequila_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:31   #1827
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Policja sprawdza, czy świadkami przewożenia ciała nie byli przypadkowi dwaj mężczyźni, którzy akurat przechodzili tamtędy. Trwają przesłuchania.

http://www.gocz.pl/index.php?option=...emid=57&show=1
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:32   #1828
nanga parbat
Raczkowanie
 
Avatar nanga parbat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ale ten telefon zalogował się już dawno temu. Może znowu go włączył? Zastanawiam się po czym osobistym można by było poznać jeszcze, że to rzecz Asi...
Tak w ogóle, to w przypadku Asi wizja tego, że żyje i została wywieziona była dla mnie bardziej prawdopodobna niż w przypadku Iwony - a teraz takie wieści
nanga parbat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:43   #1829
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Nigdy nie wiadomo, czy on z tym telefonem nie pojechal do Niemiec i tam go nie włączył. Może przypadkowo a może specjalnie bo wiedział, że będą telefon namierzać? I w ten sposób policja wpadnie na fałszywy trop i będzie szukać w Niemczech.
Jaki inny przedmiot móglby mieć? Coś z biżuterii? Coś z odziezy, torebkę, jakiś charakterystyczny bibelot w stylu lusterko, maskotka z torebki? No bo nie sądzę, aby miał jej dokumenty i gdzieś ich użył? A może rzeczywiscie miał jej dokumenty , ktoś to zauważył i poinformował policję?
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:49   #1830
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Nigdy nie wiadomo, czy on z tym telefonem nie pojechal do Niemiec i tam go nie włączył. Może przypadkowo a może specjalnie bo wiedział, że będą telefon namierzać? I w ten sposób policja wpadnie na fałszywy trop i będzie szukać w Niemczech.
Jaki inny przedmiot móglby mieć? Coś z biżuterii? Coś z odziezy, torebkę, jakiś charakterystyczny bibelot w stylu lusterko, maskotka z torebki? No bo nie sądzę, aby miał jej dokumenty i gdzieś ich użył? A może rzeczywiscie miał jej dokumenty , ktoś to zauważył i poinformował policję?
Juz nie ma co sie domyslac..oficjalnie bylo podane juz ze wlaczyl telefon uznajac ze po 4 latach i tak juz nikt go nie podejzewa i ze sprawa ucichla..grubo sie jednak mylil...
moze nawet nie zdawal sobie sprawy ze nawet internauci PAMIETAJA!!!
a podobno mąż i ojciec.... ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ!!!!
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.