Pogodzić się...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 18:56   #1
HonkingAntelope
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6

Pogodzić się...?


Cześć.
Uczę się w gimnazjum. Było tak, że miałam konflikt z koleżankami i zostałam tylko z jedna. niby wszystko było ok, ale teraz ona jest z inna grupa dziewczyn. Zapytałam jej raz czy dalej będzie między nami tak jak było i ona oczywiście mówiła, ze tak. Raz chciała ze mną porozmawiać, więc się zgodziłam. Powiedziała mi jaka to ja jestem dwulicowa i potrafię się do każdego dopasować. W ogóle zaleciła mi psychologa. Postanowiłam sie znią juz nie zadawać. W szkole nie siedzę juz z nia tylko z inna dziewczyną. Czasem dogryza mi, ale nie reaguje na to, bo są to komentarze poniżej poziomu. Chciałabym pogodzić się z tamtymi dziewczynami, wiadomo nie będzie tak jak było przed kłótnią, ale zawsze to na pewno byłoby lepiej. Problem polega na tym, że nie chce aby one pomyślały, że chce pogodzić się z nimi przez kłótnie z tamta koleżanka. Już dawno chciałam z nimi porozmawiać, ale kiedy kolegowałam się z tamtą koleżanka ustaliłyśmy, że będziemy trzymać się razem. Ja dotrzymałam swojego słowa, ale ona nie.
Co o tym myślicie, co zrobiłybyście na moim miejscu? Z góry dzięki za odpowiedzi! Pozdrawiam
HonkingAntelope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:06   #2
firstdayofherlife
6 lat z wizażem:)
 
Avatar firstdayofherlife
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ukochane miasto Warszawa <3
Wiadomości: 808
Dot.: Pogodzić się...?

zdecydowanie się 'pogodzic'. miałam bardzo podobnie w gimnazjum, poklocilam się z jedyną przyjaciółką w klasie, która przesłaniała mi świat. Ona zaczęła szukac znajomych poza klasą.
a ja zaczęłam rozmawiac z innymi dziewczynami z klasy i odkryłam ,że są super.
nie przejmowałam się co sobie pomyślą, tylko od razu chciałam żeby poznały mnie z jak najlepszej strony.
jak myślisz kto na tym wyszedł lepiej?
a no ja, bo kiedy moja była przyjaciółka odkryła, że trzeba utrzymywac dobre stosunki z klasą, ja już dawno miałam swoje grono koleżanek
mimo, że dziś już się pogodziłyśmy, utrzymujemy przyjazne stosunki
wiem, że nie można ograniczyc swojego świata do jednej osoby.
najgorsze co może zrobic kochana

Edytowane przez firstdayofherlife
Czas edycji: 2010-11-23 o 19:10
firstdayofherlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:51   #3
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolnośląskie/lubuskie z racji studiów
Wiadomości: 303
Dot.: Pogodzić się...?

nigdy nie zaszkodzi spróbować się pogodzić. może wśród tych dziewczyn znajdą się jakieś wartościowe osoby
basiek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:12   #4
briittany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 6
Dot.: Pogodzić się...?

Spróbowac pogodzic jak najbardziej. Sama w gimnazjum miałam z początku podobną sytuację.. trzymalam się z jedną toksyczną dziewczyną, przez którą nie lubiła mnie reszta. Po jakimś czasie, gdy urwał nam się kontakt , bo się mega o coś pokłóciłyśmy i zaczęłam rozmawiac ze wszystkimi, dowiedzialam się ,że zawsze się zastanawialy czemu trzymam się z tamtą, skoro obrabia mi na okrągło tyłek i czemu w jej towarzystwie jestem zupełnie inną osobą. A reszta dziewczyn okazala się w większosci naprawde w porzadku. Także jak najbardziej spróbuj sie jakos do nich zbliżyc, dogadac, myślę,że będzie dobrze. powodzenia
briittany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:20   #5
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pogodzić się...?

pogodz sie. a to jak zareaguja na wyciagnieta reke na zgode to juz nie przewidzisz. ale nie warto robic sobie wrogow sie idz i sie pogodz.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.