Wszystko o Oriflame część VII - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 14:00   #3631
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Zwróć uwagę, że stwierdzenie to wcale nie nakazuje placówkom przyjmować reklamacji z paczek nie odbieranych u nich. Mówi tylko o postępowaniu przy składaniu reklamacji tu lub tu. Kwestia którą drogę składania reklamacji należy wybrać, to już osobny temat. Mi w biurze powiedziano, że z grzeczności mi przyjmą gwarancję satysfakcji, bo nie ma takiego obowiązku, a co dopiero reklamację. Reklamacje zatem staram się załatwiać jako gwarancję satysfakcji w filii
Nie nakazuję ale również nie zakazuję takiego postępowania. A wiadomo co nie jest zakazane to jest dozwolone Z tego zapisu nie wynika nic co by świadczyło, że nie przysługuje mi prawo zwrotu produktu w biurze w którym nie podjęłam wcześniej przedmiotowej paczuszki. Mało tego Firma daję możliwość złożenia reklamacji w ten sposób więc nie widzę problemu żeby z tego prawa nie skorzystać.
No tak problemem może być nieprzyjemna Pani - Pan i Władca - Biura Ori

Ja bym walczyła w każdym razie o swoje. A tak z ciekawości napisze do Ori na facebooku w tej sprawie
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:31   #3632
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Ja bym walczyła w każdym razie o swoje. A tak z ciekawości napisze do Ori na facebooku w tej sprawie
Ja do wojowniczek nie należę i jak ktoś mi mówi, że robi mi grzeczność i żeby następnym razem do niego z tym nie przychodzić, to po prostu więcej nie przyjdę...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:35   #3633
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Nie nakazuję ale również nie zakazuję takiego postępowania. A wiadomo co nie jest zakazane to jest dozwolone Z tego zapisu nie wynika nic co by świadczyło, że nie przysługuje mi prawo zwrotu produktu w biurze w którym nie podjęłam wcześniej przedmiotowej paczuszki. Mało tego Firma daję możliwość złożenia reklamacji w ten sposób więc nie widzę problemu żeby z tego prawa nie skorzystać.
No tak problemem może być nieprzyjemna Pani - Pan i Władca - Biura Ori

Ja bym walczyła w każdym razie o swoje. A tak z ciekawości napisze do Ori na facebooku w tej sprawie
Ja już pisałam do BOKu . Na stronie wcześniej jest .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:29   #3634
Agidudu
Raczkowanie
 
Avatar Agidudu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 201
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dziewczyny ostatnio w CH zaczepił mnie jakiś facet z Oriflame kazał wybrać zdrapkę i zaproponował jakieś zabiegi na twarz lub dłonie, będzie można wypróbować kosmetyki.. I tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie jest płatne, lub nie zwiąże mnie jakoś z tą firmą..?

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Edytowane przez Agidudu
Czas edycji: 2010-11-25 o 15:30
Agidudu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:42   #3635
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Agidudu Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatnio w CH zaczepił mnie jakiś facet z Oriflame kazał wybrać zdrapkę i zaproponował jakieś zabiegi na twarz lub dłonie, będzie można wypróbować kosmetyki.. I tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie jest płatne, lub nie zwiąże mnie jakoś z tą firmą..?
Oczywiście, że nie Jeśli nie podpiszesz wniosku o przyjęcie do Klubu Oriflame, to w żaden sposób nie będziesz z firmą związana. A nawet gdybyś go podpisała, a potem chciała zrezygnować, to wystarczy nic nie robić i samo się zrezygnuje
Samo pójście na jakieś spotkanie do niczego cię nie zobowiązuje, a już na pewno jest darmowe, bo o płatnych spotkaniach konsultant powinien poinformować. Z resztą takie zabiegi i te zdrapki oferowane są na przyciągnięcie klientów i konsultantów, więc jeśli jesteś ciekawa i zainteresowana spokojnie możesz iść
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:46   #3636
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Ja już pisałam do BOKu . Na stronie wcześniej jest .
Przepraszam Kochana, nie zdążyłam przeczytać, tak produkujecie posty Ale nadrabiam
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:51   #3637
Agidudu
Raczkowanie
 
Avatar Agidudu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 201
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie Jeśli nie podpiszesz wniosku o przyjęcie do Klubu Oriflame, to w żaden sposób nie będziesz z firmą związana. A nawet gdybyś go podpisała, a potem chciała zrezygnować, to wystarczy nic nie robić i samo się zrezygnuje
Samo pójście na jakieś spotkanie do niczego cię nie zobowiązuje, a już na pewno jest darmowe, bo o płatnych spotkaniach konsultant powinien poinformować. Z resztą takie zabiegi i te zdrapki oferowane są na przyciągnięcie klientów i konsultantów, więc jeśli jesteś ciekawa i zainteresowana spokojnie możesz iść
Dzięki śliczne
Agidudu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 15:52   #3638
blicken
Raczkowanie
 
Avatar blicken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 294
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dziewczyny, wiem że już kilka razy były debaty na temat podkładów, ale gdybyście miały wybierać to który byście wzięły- mineralny czy dotleniający? Głównie chodzi mi, który dłużej wytrzymuje , matowi i wygląda bardziej naturalnie. Ostatnio jak wcześniej wspominałam miałam dotleniający, ale naszły mnie wątpliwości czy może lepiej nie zamienić go na mineralny, skoro jest w promocji...
__________________
Plan na 2 miesiące:
- dbam o włoski, paznokcie i przede wszystkim o cerę!
- zdrowo się odżywiam,
- łykam witaminy,
- uczę się niemieckiego
- opalam się (rozsądnie!)
- piję dużo wody.


30.06.2011- nowy kolor włosów



blicken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:57   #3639
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Przepraszam Kochana, nie zdążyłam przeczytać, tak produkujecie posty Ale nadrabiam
A spoko - oszczędzam Ci roboty .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 16:20   #3640
olamazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

dziewczyny jak to było bo juz sie zaplatałam... 40zł z programu witamy odlicza od faktury jak sie zrobi zamowienie na 100pp czy to bez róznicy?
__________________
życie jest pikne
olamazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 16:26   #3641
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
To coś ci źle wytłumaczyła... Często dziewczyny mówią, że infolinii pracują bardzo niekompetentne osoby

Jeśli z K17 będzie twoje pierwsze zamówienie, to 40 zł odliczą się dopiero z K1. Jeśli natomiast pierwsze zamówienie robiłaś w K16, to w K17 odliczą ci się te 40 zł od pierwszej faktury. Więc jeśli chciałabyś, żeby odliczyły się od tej za pobraniem, to tą musisz wysłać jako pierwszą

Żartujesz? Mam nadzieję, że szybko wprowadzą coś w zamian

nie nie juz składałam w 16 zamowienie, to bedzie moje drugie, a raczej drugie i trzecie na raz No to dobrze, jakoś to sobie porozdzielam na 2 paczki zeby wyszlo po 100PP w kazdej.

A tak z ciekawości - jak teraz składacie zamówienia to ile czekacie na dostawę? Tez tydzien albo i dłuzej?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 16:27   #3642
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez olamazda Pokaż wiadomość
dziewczyny jak to było bo juz sie zaplatałam... 40zł z programu witamy odlicza od faktury jak sie zrobi zamowienie na 100pp czy to bez róznicy?
Bez różnicy.


Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
nie nie juz składałam w 16 zamowienie, to bedzie moje drugie, a raczej drugie i trzecie na raz No to dobrze, jakoś to sobie porozdzielam na 2 paczki zeby wyszlo po 100PP w kazdej.

A tak z ciekawości - jak teraz składacie zamówienia to ile czekacie na dostawę? Tez tydzien albo i dłuzej?
Moje jest na drugi dzień, jeśli składam przed 13.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 16:37   #3643
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez blicken Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że już kilka razy były debaty na temat podkładów, ale gdybyście miały wybierać to który byście wzięły- mineralny czy dotleniający? Głównie chodzi mi, który dłużej wytrzymuje , matowi i wygląda bardziej naturalnie. Ostatnio jak wcześniej wspominałam miałam dotleniający, ale naszły mnie wątpliwości czy może lepiej nie zamienić go na mineralny, skoro jest w promocji...
mineralny jest fajny, całkiem dobrze kryje, ale wygląda naturalnie, dodatkowo łagodzi u mnie różne zaczerwienienia, jednak trochę się świeci i wymaga dodatkowego przypudrowania (mam cerę mieszaną)
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:07   #3644
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez alehcar Pokaż wiadomość
mineralny jest fajny, całkiem dobrze kryje, ale wygląda naturalnie, dodatkowo łagodzi u mnie różne zaczerwienienia, jednak trochę się świeci i wymaga dodatkowego przypudrowania (mam cerę mieszaną)
Ja dokładnie to samo powiedziałabym o dotleniającym Dodam, że po dotleniającym mam taką świeżą, jasną i promienną twarz przez cały dzień. Mineralnego niestety nie miałam okazji jeszcze wypróbować...

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości - jak teraz składacie zamówienia to ile czekacie na dostawę? Tez tydzien albo i dłuzej?
Jak składam w poniedziałek o 6, to zwykle mam we wtorek, najpóźniej w środę. Tylko w okresach okołoświątecznych terminy są wydłużone, bo raz że konsultanci więcej zamawiają, więc mają więcej pracy, a dwa że kurierzy też mają więcej innych paczek i niestety często nie docierają na następny dzień od wyłania.
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:12   #3645
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Słuchajcie, ale ja miałem to samo z kredytem. Na początku miałem kredyt 500 zł i zrobiłem nadpłatę na 100 zł. I nie mogłem zamówić na powyżej 500 zł, bo system nie widzi nadpłaty. Dopiero przy kliknięciu ZATWIERDŹ odejmie od zamówienia 100 zł. Ale to nie znaczy, że masz większy kredyt. Dla systemu KREDYT to kredyt.

Chyba, że zrobisz tak, np. Masz zamówienie na 450 zł.
Zamawiasz na kredy (i nadpłatę masz 100 zł), czyli po zatwierdzeniu wystawią Ci fakturę na 350 zł (bo odejmą nadpłatę), a skoro kredyt masz 500 zł, to zostanie Ci na jeszcze jedno zamówienia 150 zł. Tylko licz się z tym, że płacisz za przesyłkę.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Jeśli mam być szczery, to u mnie katalog 17 nie bardzo... Ludzie na razie nic nie chcą. Nie wiem nawet czy nazbieram na 100 PP. Mam zamówienia na NOWOŚCI z K17: pasek męski, szalik, portfel, torba, biżuteria (jedna i druga) - wszystko zamówiłem z nowości i teraz sprzedam to klientką. Więc nie muszę tego zamawiać. // Jedynie mama zostawia sobie kolczyki, to domówię kolczyki jeszcze. Ratuje mnie babcia, która zamówi może krem do twarzy droższy i coś tam jeszcze + mam zamówieni na 4 słynne miodziki
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:18   #3646
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dziewczyny jak bedziecie juz miały cennik do 1.2011 wklejcie link, proszę. Ja nigdt tego nie potrafie szukac i bede wam wdzięczna. Dzieki
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:33   #3647
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak bedziecie juz miały cennik do 1.2011 wklejcie link, proszę. Ja nigdt tego nie potrafie szukac i bede wam wdzięczna. Dzieki
Właśnie... Przyłączam się do prośby, bo na nowym laptopie nic nie mogę znaleźć i nie wiem czy adres źle wprowadzam, czy cennika jeszcze nie ma...
Prosiłabym także o newsletter, jak któraś już dostanie, bo sprawdzanie maila na tym złomie jest po prostu denerwujące...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:35   #3648
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak bedziecie juz miały cennik do 1.2011 wklejcie link, proszę. Ja nigdt tego nie potrafie szukac i bede wam wdzięczna. Dzieki
jeszcze nie ma
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:57   #3649
Nankaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: południe:)
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Pytanie do uzytkowniczek podkładów Giordani Gold: czy wszystkie trzy (mineralny, ujędrnajacy i adaptacyjny) podkłady pachną tak samo?
__________________




Nankaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 18:41   #3650
olamazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Nankaa Pokaż wiadomość
Pytanie do uzytkowniczek podkładów Giordani Gold: czy wszystkie trzy (mineralny, ujędrnajacy i adaptacyjny) podkłady pachną tak samo?
miałam wszystkie i dla mnie mają ten sam zapach
__________________
życie jest pikne
olamazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:16   #3651
Nankaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: południe:)
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez olamazda Pokaż wiadomość
miałam wszystkie i dla mnie mają ten sam zapach
Dziękuję za odpowiedź A który z tych trzech będzie najlepszy do cery lekko przetłuszczającej się w strefie T a suchej na policzkach?
__________________




Nankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:46   #3652
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Myślę, że mineralny testowałam go dziś a pani prowadząca szkolenie zalecała go do takiej.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:48   #3653
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Czy nie ma w Oriflamie już żadnych kolorowych lakierów do paznokci oprócz tych dwóch na sylwestra i frenchowych?
Pure Colour nie ma już?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:49   #3654
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ja już mam 97 pkt bez mojego zamówienia a dowiedziałam się dzisiaj że jeszcze będe mieć zamówienie od kilku osób
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:21   #3655
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ale ja miałem to samo z kredytem. Na początku miałem kredyt 500 zł i zrobiłem nadpłatę na 100 zł. I nie mogłem zamówić na powyżej 500 zł, bo system nie widzi nadpłaty. Dopiero przy kliknięciu ZATWIERDŹ odejmie od zamówienia 100 zł. Ale to nie znaczy, że masz większy kredyt. Dla systemu KREDYT to kredyt.

Chyba, że zrobisz tak, np. Masz zamówienie na 450 zł.
Zamawiasz na kredy (i nadpłatę masz 100 zł), czyli po zatwierdzeniu wystawią Ci fakturę na 350 zł (bo odejmą nadpłatę), a skoro kredyt masz 500 zł, to zostanie Ci na jeszcze jedno zamówienia 150 zł. Tylko licz się z tym, że płacisz za przesyłkę.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Jeśli mam być szczery, to u mnie katalog 17 nie bardzo... Ludzie na razie nic nie chcą. Nie wiem nawet czy nazbieram na 100 PP. Mam zamówienia na NOWOŚCI z K17: pasek męski, szalik, portfel, torba, biżuteria (jedna i druga) - wszystko zamówiłem z nowości i teraz sprzedam to klientką. Więc nie muszę tego zamawiać. // Jedynie mama zostawia sobie kolczyki, to domówię kolczyki jeszcze. Ratuje mnie babcia, która zamówi może krem do twarzy droższy i coś tam jeszcze + mam zamówieni na 4 słynne miodziki
juz nie kombinuje, zadłuże się u rodziców (życie biednej studentki bez oszczędności ) i wezme 1 pakę na kredyt a drugą za pobraniem. Amen

Widze że mi idzie bardzo dobrze, 176PP plus zaraz wybiorę coś na prezent dla mamy TŻta od TŻta, w sobote ciotki dadzą znać no i w czasie zjazdu kumpele (choć tu nie liczę na zbyt wiele, bo np. jak ostatnio rozdawałam kosmetyki i mi płaciły to kilka powiedziało że nie chce katalogów, nawet nie oglądały, jedna szybko przejrzała i oddała...). Muszę się zbliżyć do starszych kobiet na moim roku
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:29   #3656
ec3ecf67ca645da9bcfb4d4b64140b93ac2efc56_5e41ee94bdeb6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Hej, jestem od niedawna w Oriflame i zaglądam tu czasem. Ale mam do was pytanie dotyczące K17: mam zamówienie na 200zł CK i tym samym mogę sobie wybrać 2 zestawy Milk&Honey, ale przy CH wychodzi mi mniej niż 200zł i w zasadzie na 2 zestawy już się nie łapię, to mogę wziąść 2 zestawy Milk&Honey czy tylko jeden? Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi. Pozdrawiam.
ec3ecf67ca645da9bcfb4d4b64140b93ac2efc56_5e41ee94bdeb6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:34   #3657
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

[1=ec3ecf67ca645da9bcfb4d4 b64140b93ac2efc56_5e41ee9 4bdeb6;23452698]Hej, jestem od niedawna w Oriflame i zaglądam tu czasem. Ale mam do was pytanie dotyczące K17: mam zamówienie na 200zł CK i tym samym mogę sobie wybrać 2 zestawy Milk&Honey, ale przy CH wychodzi mi mniej niż 200zł i w zasadzie na 2 zestawy już się nie łapię, to mogę wziąść 2 zestawy Milk&Honey czy tylko jeden? Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi. Pozdrawiam.[/QUOTE]
mozesz bo tu liczy się CK - zreszta to jest oferta skierowana do klientek, w zwiazku z tym licza sie ceny katalogowe
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:37   #3658
ec3ecf67ca645da9bcfb4d4b64140b93ac2efc56_5e41ee94bdeb6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
mozesz bo tu liczy się CK - zreszta to jest oferta skierowana do klientek, w zwiazku z tym licza sie ceny katalogowe
Super, dziękuję bardzo za szybką odpowiedź.
ec3ecf67ca645da9bcfb4d4b64140b93ac2efc56_5e41ee94bdeb6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 21:09   #3659
olamazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Nankaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź A który z tych trzech będzie najlepszy do cery lekko przetłuszczającej się w strefie T a suchej na policzkach?
moim zdaniem wszystkie podkłady GG pozostawiaja tłusta powłokę(przez to zapychaja pory- mi np.w okolicach noska) ,ale najmniej wg.mnie to adaptacyjny.Aktualnie mam Mineralny ,ale jednak powróce do tamtego.
__________________
życie jest pikne
olamazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 21:49   #3660
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

wkladam sobie zamowienie do koszyka i glacier ice niedostepny ciekawe jakim cudem, jak jeszcze kilka dni temu byl a w 16 w ogole go nie ma, ale mnie to wkurrr
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.