Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-03, 17:51   #4981
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Da się zrobić kopytka bez mąki ziemniaczanej?Czy nie mam się co łudzić?
Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
To ja mam jakieś zmutowane google,bo mi wyskakiwały z mąką ziemniaczaną
Dzięki,skorzystam
Do kopytek nie używa się mąki ziemniaczanej tylko zwykłą mąkę.
Mąkę ziemniaczaną używa się do klusek śląskich. Ktoś chyba pomylił przepisy.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Dzięki,już nie będę szukać po internecie wydziwiastych pomysłów
Ale kurna tak mnie swędzi a aaaaaaa.
Jak Cię swędzi to możesz mieć coś w rodzaju łojotokowego zapalenia skóry, pilingi nie pomogą, a mogą tylko jeszcze bardziej podrażnić. Jeśli to sam łupież to umyj włosy nizoralem lub tańszym odpowiednikiem (ja kupuje ketoxin- ta sama substancja czynna i znacznie niższa cena). Jak nie pomoże i swędzenie nadal się będzie utrzymywało to idź do dermatologa.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 17:59   #4982
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Do kopytek nie używa się mąki ziemniaczanej tylko zwykłą mąkę.
Mąkę ziemniaczaną używa się do klusek śląskich. Ktoś chyba pomylił przepisy.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------


Jak Cię swędzi to możesz mieć coś w rodzaju łojotokowego zapalenia skóry, pilingi nie pomogą, a mogą tylko jeszcze bardziej podrażnić. Jeśli to sam łupież to umyj włosy nizoralem lub tańszym odpowiednikiem (ja kupuje ketoxin- ta sama substancja czynna i znacznie niższa cena). Jak nie pomoże i swędzenie nadal się będzie utrzymywało to idź do dermatologa.
O dzięki za odpowiedź. Kopyta zrobiłam bez ziemniaczanej, aczkolwiek w większości przepisów jakie widziałam ona była.

A łupież mnie przyatakował jakiś tydzień temu. Jest on suchy i swędzący i chyba 'hormonalny' (bo przed okresem się pojawia,a później znika). Umyję te włosy dzisiaj Zoxinem (Nizoral ponoć się popsuł,czy coś tam),choć bardzo nie chciałam,gdyż wyciąga mi on kolor z włosów. No ale nie mam wyjścia....


Dlaczego lakiery do paznokci z tzw. wyższej pułki tak okropnie śmierdzą, a takie zwykłe z Essence czy inne za 5 zł nie? Tzn. już nie tak okropnie?
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:02   #4983
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ja nie lubię czerwonej kapusty Ale słyszałam o dodawaniu jabłek/soku jabłkowego oprócz soli, pieprzu, cebuli, soku z cytryny i maggi właśnie Z cukrem się nie spotkałam, ale resztę się dodaje normalnie chyba
O cukrze to mi powiedziała babcia. W sumie nawet go nie było czuć.
Spróbuję kiedyś z tym jabłkiem.
Ale w tej restauracji ta kapusta była taka smaczna! Kurza stopa, co oni do niej dodali?!

Dzięki Felu za odpowiedź
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:10   #4984
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

ja mam pytanie
dlaczego tak usilnie szuka sie Iwony Wieczorem z Trojmiasta? przeciez co roku ginie bardzo duzo osob i nie ma takich "akcji", a w tym przypadku nabralo to takiego rozpedu? patrz wizaz - kolejny watek o zaginionej. nie mam nic przeciwko temu, ale interesuje mnie, dlaczego tak wybiorczo prowadzone sa takie akcje
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:13   #4985
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ja mam pytanie
dlaczego tak usilnie szuka sie Iwony Wieczorem z Trojmiasta? przeciez co roku ginie bardzo duzo osob i nie ma takich "akcji", a w tym przypadku nabralo to takiego rozpedu? patrz wizaz - kolejny watek o zaginionej. nie mam nic przeciwko temu, ale interesuje mnie, dlaczego tak wybiorczo prowadzone sa takie akcje
bo rodzina miała kasę żeby to nagłośnić w mediach..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:18   #4986
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

nie przekonuje mnie ten argument. prywatny detektyw - ok, kasa byla potrzebna. ale media zajmuja sie takimi rzeczami za darmo. a np. wizaz?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:20   #4987
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie przekonuje mnie ten argument. prywatny detektyw - ok, kasa byla potrzebna. ale media zajmuja sie takimi rzeczami za darmo. a np. wizaz?
nie powiedziałabym..
jak to mówi mój tata "nic za darmo nie ma"
a wizaz.. jakby tobie zaginęła siostra załóżmy to nie próbowałabyś WSZĘDZIE?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 18:43   #4988
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

media maja temat na sensacje
nie mam rodzenstwa, ale to nie wazne. nie chodzi mi o to, ze powstal watek, ale ze nadal powstaja kolejne. dzisiaj juz chyba 7 czy 8. podreslam, nie chodzi mi o to,ze szukaja jej na kazdy mozliwy sposob, tylko o podejscie. bo gina setki, czy tysiace ludzi i nimi sie tak nie przejmuja ludzie. wiec z czego to wynika? przeciez kazdy taki czlowiek jest poszukiwany, a skoro jest poszukiwany, to znaczy, ze komus zalezy na jego odnalezieniu.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:44   #4989
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ja mam pytanie
dlaczego tak usilnie szuka sie Iwony Wieczorem z Trojmiasta? przeciez co roku ginie bardzo duzo osob i nie ma takich "akcji", a w tym przypadku nabralo to takiego rozpedu? patrz wizaz - kolejny watek o zaginionej. nie mam nic przeciwko temu, ale interesuje mnie, dlaczego tak wybiorczo prowadzone sa takie akcje
ja zaangażowalam sie (przynajmniej emocjonalnie) bo dziewczyna po prostu rozpłynęla sie w powietrzu.. A gdyby policja zadziałała od razu (zebrała monitoringi i przeglądnęła je NATYCHMIAST, dokładnie przesłuchała znajomych - być moze nawet z użyciem wariografu (wyobraź sobie, że do dzisiaj nie wiadomo czego dotyczyła "sprzeczka" podczas której Iwona nazwała przyjaciólkę "szmatą", do kolegi , który chciał ją zatrzymać mówiła "puść, bo zacznę krzyczeć" ! Owi znajomi zgodnie twierdzą, że poszło o jakąs głupotę, jednoczesnie wszyscy cierpią na zanik pamięci, bo żadne z nich nie pamięta, o co dokładnie). Oglądałam w tym tygodniu film "Krzysztof" o K. Olewniku. Na pewno słyszałas. "Błedy" policji są bardzo podobne. Z tym, że w przypadku Olewnika nie wygląda to na błędy, tylko na celowe działanie (btw, gdyby wszystkie ślady zabezpieczone w jego domu, skąd został porwany zostały zbadane, znaleźliby sprawców w przeciągu 24 h. A tak, Krzysztof był przetrzymywany przez dwa lata(!!!!!) a następnie zamordowany.
Zwykle nie reaguję tak emocjonalnie na wiesc o takich sprawach, ale kiedy pomyslę, że policja, która teoretycznie powinna pomagać obywatelom wręcz im szkodzi.. to aż mam ciary.
Oglądając film "Krzysztof" widziałam tzw "przebitki" - kilka sekund dwuletniego "życia" tytułowego bohatera (ze świadomością, że to wszystko działo sie na prawdę, że film jest na faktach) ciagle miałam przed oczami Iwonę.. Być może ona jest w takiej sytuacji, gdzies przetrzymywana. A gdyby policja wczesniej wkroczyła do akcji, może obyłoby sie tylko na strachu i kilkugodzinnym przetrzymywaniem Iwony. A teraz? Juz nic nie wiadomo. Ale mam nadzieję, że Iwona żyje.

Alem się rozpisała..
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:44   #4990
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie przekonuje mnie ten argument. prywatny detektyw - ok, kasa byla potrzebna. ale media zajmuja sie takimi rzeczami za darmo. a np. wizaz?
Obawiam się, że satysfakcjonującego argumentu tu nie znajdziemy. Poprostu tak jest, bo tak.
Ja się nie interesowałam tym wątkiem, ani samym zniknięciem, bo niby dlaczego? Nie interesowali mnie inni zaginieni, więc po co mam sobie zaśmiecać głowę i tym. I chyba po to, żeby w ludziach włączyć myślenie odmiennie do mojego, jej rodzina podjęła szaleńczą walkę o nagłaśnianie tej sprawy. Czemu był taki odzew mediów? Niewiem

Edit:. Też oglądałam film o Krzysztofie,ale biorę poprawkę na brak obiektywizmu stacji, która go wyprodukowała. Nie mówię,że w tej konkretnej sprawie też, ale od śmierci Kaczyńskich, do wszelkich sensacji tvn-owskich podchodzę z dystansem. Fajnie też nabić sobie oglądalność filmu,puszczając przed nim reportaż w Uwadze. (To tak na margnesie).
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.







Edytowane przez Gregorynka
Czas edycji: 2010-10-03 o 18:48
Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:50   #4991
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
ja zaangażowalam sie (przynajmniej emocjonalnie) bo dziewczyna po prostu rozpłynęla sie w powietrzu.. A gdyby policja zadziałała od razu (zebrała monitoringi i przeglądnęła je NATYCHMIAST, dokładnie przesłuchała znajomych - być moze nawet z użyciem wariografu (wyobraź sobie, że do dzisiaj nie wiadomo czego dotyczyła "sprzeczka" podczas której Iwona nazwała przyjaciólkę "szmatą", do kolegi , który chciał ją zatrzymać mówiła "puść, bo zacznę krzyczeć" ! Owi znajomi zgodnie twierdzą, że poszło o jakąs głupotę, jednoczesnie wszyscy cierpią na zanik pamięci, bo żadne z nich nie pamięta, o co dokładnie). Oglądałam w tym tygodniu film "Krzysztof" o K. Olewniku. Na pewno słyszałas. "Błedy" policji są bardzo podobne. Z tym, że w przypadku Olewnika nie wygląda to na błędy, tylko na celowe działanie (btw, gdyby wszystkie ślady zabezpieczone w jego domu, skąd został porwany zostały zbadane, znaleźliby sprawców w przeciągu 24 h. A tak, Krzysztof był przetrzymywany przez dwa lata(!!!!!) a następnie zamordowany.
Zwykle nie reaguję tak emocjonalnie na wiesc o takich sprawach, ale kiedy pomyslę, że policja, która teoretycznie powinna pomagać obywatelom wręcz im szkodzi.. to aż mam ciary.
Oglądając film "Krzysztof" widziałam tzw "przebitki" - kilka sekund dwuletniego "życia" tytułowego bohatera (ze świadomością, że to wszystko działo sie na prawdę, że film jest na faktach) ciagle miałam przed oczami Iwonę.. Być może ona jest w takiej sytuacji, gdzies przetrzymywana. A gdyby policja wczesniej wkroczyła do akcji, może obyłoby sie tylko na strachu i kilkugodzinnym przetrzymywaniem Iwony. A teraz? Juz nic nie wiadomo. Ale mam nadzieję, że Iwona żyje.

Alem się rozpisała..
ale za iwonę nie chcą okupu..:|
nie wiem co tu porównywać do krzysztofa..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 19:10   #4992
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;22466449]ale za iwonę nie chcą okupu..:|
nie wiem co tu porównywać do krzysztofa..[/QUOTE]

Ankaszowi chyba chodziło o to, że policja na początkowych etapach śledztw popełnia błędy. W przypadku Krzysztofa śmiem twierdzić,że celowe, a w tym drugim przypadku to nie wiem, bo nie śledzę, ale wnioskuję, że takowe też były. No i dzięki mediom (głównie tvnowi) my o tym się dowiadujemy.

Edit:/od jutra robię tydzień bez emotek!, bo nie umiem już posta napisać,nie używając ich!/
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:12   #4993
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

ja tak szczerze mówiąc mam tą iwonę gdzieś..
tak samo jak ten krzyż spod pałacu
czy tragedię pod smoleńskiem..

ja nie znam tych ludzi..
ja tu się nad swoją maturą zastanawiam..
nad związkiem z TŻ..

mam gdzieś te wszystkie sprawy które mnie osobiście nie dotykają..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:16   #4994
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;22467020]ja tak szczerze mówiąc mam tą iwonę gdzieś..
tak samo jak ten krzyż spod pałacu
czy tragedię pod smoleńskiem..

ja nie znam tych ludzi..
ja tu się nad swoją maturą zastanawiam..
nad związkiem z TŻ..

mam gdzieś te wszystkie sprawy które mnie osobiście nie dotykają..[/QUOTE]
Tak prawdę mówiąc,jak się głębiej nad tym zastanowię, to ja też (no jeszcze rusza mnie krzywda wobec wszystkich zwierząt)

Ale kto mi odpowie na pytanie dot. smrodliwości lakierów do paznokci?
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.







Edytowane przez Gregorynka
Czas edycji: 2010-10-03 o 19:22
Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:18   #4995
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;22466449]ale za iwonę nie chcą okupu..:|
nie wiem co tu porównywać do krzysztofa..[/QUOTE]

hmm porównane
kiedy Krzysztof został porwany - jego rodzinie wmawiano, że na pewno zdefraudował kasę z firmy i zwiał. Do jego siostry mieli odzywki typu "No, wakacje się zbliżają, to się brat znajdzie, prawda?". Kiedy mama Iwony zgłosiła zaginięcie córki mówili że na pewno uciekła z domu, narobiła sobie problemów i uciekła.
Po drugie - monitoringi, które nagrały idącą Iwonę - sprawdzoni po takim czasie, że wiele z nich było juz zniszczonych (juz był na nich nagrany inny materiał), jej komputer został sprawdzony dopiero po (o ile dobrze pamiętam) 2-3 tygodniach! W sprawie Krzysztofa - tez pisałam. Ten włos należący do sprawcy - sprawdzony po.. 3 latach. Śmiech na sali.
Dlaczego porównuję do sprawy Krzysztofa? Bo wierzę, że Iwona żyje. A skoro żyje i nie daje znaku, to znaczy, że jest przetrzymywana wbrew swojej woli. I wcale nie musi chodzić o okup..
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się

Edytowane przez ankasz
Czas edycji: 2010-10-03 o 19:22
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:31   #4996
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość

Ok, ja też mam głupie pytanie.....
dlaczego w duzych samochodach, busach autobusach itd przednie koła, a raczej te hmm felgi są wypukłe a z tyłu proste bądź wklęsłe?
O ile dobrze zrozumiałam z tłumaczeń znajomego, to dlatego, że przednie są skrętne.
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:49   #4997
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Dlaczego piankowych stoperów/tłumików nie można prać?
Gdzieś kiedyś to przeczytałam i trochę się zdziwiłam. To po jednym użyciu już są do kosza? Z tłumików korzystam czasem w trakcie czytania, gdy jestem w ruchliwym i głośnym miejscu. No i jedna para kosztuje 4 złote.
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:10   #4998
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Czy Wy też po wypiciu piwa, nawet nie całego, macie takie dziwne uczucie w nogach? Coś jak mrowienie.... od żadnego innego alkoholu tak nie mam..
ja od niedawna mam coś podobnego. wystarczy kilka łyków i czuję dziwne mrowienie w łydkach. nie ma to dla mnie żadnego związku z byciem pijanym (jak to ktoś skomentował dalej). swoim małym mózgiem powiązałam to z faktem że od dłuższego czasu mam siedzącą prace, pewnie krew przez to średnio się w nogach toczy i jak wypije piwko to widocznie tak moje żyły na to reagują, że mrowią. ale to moje takie rozmyślania też sporo siedzisz za dnia?

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to pytanie tu padło, ale pytam.
Jak to jest, że w Pieguskach są kawałki czekolady? Przecież one w trakcie pieczenia powinny się rozpłynąć
Mama kiedyś zrobiła coś na wzór takich Piegusek, to po czekoladzie nie było ani śladu.

Nie ma żelu micelarnego w Biedronce
Dziady wykupiły!
dzisiaj ok 20 w mojej Biedronce było jeszcze kilkanaście sztuk

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Myślicie że taki masażer do głowy coś daje?
http://allegro.pl/masazer-do-glowy-3...245492068.html
nie wywoła łupieżu i masuje coś w ogóle tą głowę? czy to ściema taka
moja znajoma go miała. Jest boski relaksuje na maxa i faktycznie można od niego się rozpłynąć. Sama się za nim rozglądam

Cytat:
Napisane przez sensiblee Pokaż wiadomość
To i ja mam pytanie

Zawsze się zastanawiam jak działa ten głos w autobusie, który mówi jaki jest następny przystanek . Czy kierowca ma tam jakis przycisk i włącza go na każdym przystanku czy robi się to automatycznie ? :P
też się zastanawiałam i nie mam pojęcia :P

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ja mam pytanie
dlaczego tak usilnie szuka sie Iwony Wieczorem z Trojmiasta? przeciez co roku ginie bardzo duzo osob i nie ma takich "akcji", a w tym przypadku nabralo to takiego rozpedu? patrz wizaz - kolejny watek o zaginionej. nie mam nic przeciwko temu, ale interesuje mnie, dlaczego tak wybiorczo prowadzone sa takie akcje
[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;22465543]bo rodzina miała kasę żeby to nagłośnić w mediach..[/QUOTE]

myślę że najpierw była to kwestia nagłośnienia w mieście (plakaty, poszukiwania organizowane przez mamę i znajomych zaginionej) i poszło to w Polske. co do kasy to może tak być, ale nie byłabym tego taka pewna. media walczą o ciekawe tematy, najpierw pewnie pisano w lokalnych gazetach, gadano w lokalnych stacjach tv, a potem ważniejsza stacja znalazła w tym ciekawy temat typu "młoda dziewczyna rozpłynęła się w powietrzu". do tego doszły prawdopodobne zaniedbania policji co jest już całkiem pożądanym przez media tematem. wiadomo, że każdego roku są setki czy tysiące osób zaginionych , ale widocznie dobrze nagłośniono tą akurat sprawę w trójmieście i dalej samo się potoczyło. takie moje zdanie
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:11   #4999
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
media maja temat na sensacje
nie mam rodzenstwa, ale to nie wazne. nie chodzi mi o to, ze powstal watek, ale ze nadal powstaja kolejne. dzisiaj juz chyba 7 czy 8. podreslam, nie chodzi mi o to,ze szukaja jej na kazdy mozliwy sposob, tylko o podejscie. bo gina setki, czy tysiace ludzi i nimi sie tak nie przejmuja ludzie. wiec z czego to wynika? przeciez kazdy taki czlowiek jest poszukiwany, a skoro jest poszukiwany, to znaczy, ze komus zalezy na jego odnalezieniu.
Niestety ludzie uwielbiają medialne sprawy, tak samo jest z biednymi rodzinami, jak kogoś pokażą w mediach to zaraz ogromne ilości ludzi lecą z pomocą dla nich, ale ogromnej rzeszy innych biednych nie widzą.

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
hmm porównane
kiedy Krzysztof został porwany - jego rodzinie wmawiano, że na pewno zdefraudował kasę z firmy i zwiał. Do jego siostry mieli odzywki typu "No, wakacje się zbliżają, to się brat znajdzie, prawda?". Kiedy mama Iwony zgłosiła zaginięcie córki mówili że na pewno uciekła z domu, narobiła sobie problemów i uciekła.
Po drugie - monitoringi, które nagrały idącą Iwonę - sprawdzoni po takim czasie, że wiele z nich było juz zniszczonych (juz był na nich nagrany inny materiał), jej komputer został sprawdzony dopiero po (o ile dobrze pamiętam) 2-3 tygodniach! W sprawie Krzysztofa - tez pisałam. Ten włos należący do sprawcy - sprawdzony po.. 3 latach. Śmiech na sali.
Nie ma tu co porównywać tych dwóch spraw bo w przypadku Olewnika chodziło o pieniądze i jest prawdopodobne że ktoś z policji współpracował z przestępcami, a tu jaki interes miałaby policja w utrudnianiu śledztwa.

Z rozpoczynaniem poszukiwań policja odczekuje pewien czas bo statystycznie większość ludzi szybko się odnajduje, gdyby policja poszukiwała każdego zaraz po zgłoszeniu zagięcia to za chwilę by się okazało że jest niebezpiecznie na ulicach bo ich nikt nie pilnuje tylko zajmuje się poszukiwaniami. No i młodzi ludzie lubią uciekać z domu więc takie odpowiedzi nie dziwią.
Co do nagrań z monitoringu to tu faktycznie wygląda że dali ciała.
No a z komputerem to przecież te dane nie uciekną więc sprawdzenie ich po 2 czy 3 tygodniach nie ma wpływu na odnalezienie dziewczyny. Rozumiem że rodzina jest zdesperowana żeby za wszelką cenę dowiedzieć się co stało się z dziewczyną, ale nie jestem pewna czy wymuszanie kolejnych działań na pewno przyspiesza śledztwo.

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Dlaczego porównuję do sprawy Krzysztofa? Bo wierzę, że Iwona żyje. A skoro żyje i nie daje znaku, to znaczy, że jest przetrzymywana wbrew swojej woli. I wcale nie musi chodzić o okup..
Skąd ta wiara? Po takim czasie to jednak najbardziej prawdopodobne jest że albo uciekła i nie ma zamiaru wrócić, albo została zabita.
Opcje okupu bym odrzuciła bo w tym przypadku już dawno zgłoszono by swoje żądania.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 20:11   #5000
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
Dlaczego piankowych stoperów/tłumików nie można prać?
Gdzieś kiedyś to przeczytałam i trochę się zdziwiłam. To po jednym użyciu już są do kosza? Z tłumików korzystam czasem w trakcie czytania, gdy jestem w ruchliwym i głośnym miejscu. No i jedna para kosztuje 4 złote.
Ja śpię w tym codziennie. Prać nie można,bo one nasiąkają wodą i już nie odsiąkają. Próbowałam.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:15   #5001
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Ja śpię w tym codziennie. Prać nie można,bo one nasiąkają wodą i już nie odsiąkają. Próbowałam.
Aha, nie wiedziałam o tym. Sądziłam, że jest z nimi jak z gąbką.
A jak często je zmieniasz? A tak w ogóle nie boisz się w nich spać? Zawsze się obawiam, że w nocy coś się stanie, ktoś będzie wzywał pomocy, a ja będę sobie kimać.
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:19   #5002
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post22469005

kontynuacja

zgłaszam że można ten oto wątek zamknąć

słyszy to ktoś?

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2010-10-03 o 20:29
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:59   #5003
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
O cukrze to mi powiedziała babcia. W sumie nawet go nie było czuć.
Spróbuję kiedyś z tym jabłkiem.
Ale w tej restauracji ta kapusta była taka smaczna! Kurza stopa, co oni do niej dodali?!

Dzięki Felu za odpowiedź
Ja zwykle robię sos, coś podobnego do vinegret:
- 3-4 łyżki wody, 2-3 łyżki oliwy, łyżeczka musztardy, 2 łyżki soku z cytryny, 1 ząbek czosnku, 1/4 łyżeczki cukru - dokładnie wymieszać, dodać do kapusty i do lodówki na godzinę, żeby się przegryzło. I ma taki lekki kwaskowy smak, jestem zboczona na punkcie tego smaku
Czasami dodaję jeszcze łyżeczkę octu do tego.


Aaa, sorki, nie zauważyłam, wynoszę się
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 09:54   #5004
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

czy w dzien wyborów (21 listopada) mająbyć odwołane zajecia studiów niestacjonarnych?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:13   #5005
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
czy w dzien wyborów (21 listopada) mająbyć odwołane zajecia studiów niestacjonarnych?
Przeprowadziliśmy się do nowego wątku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=472494
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 13:09   #5006
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Gdzie jest część CL i PU w umowie? Odesłano mi umowe mBanku z dopiskiem "brak podpisu II klienta na CL i PU"
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 13:10   #5007
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Gdzie jest część CL i PU w umowie? Odesłano mi umowe mBanku z dopiskiem "brak podpisu II klienta na CL i PU"

JEST JUŻ NOWY WĄTEK!
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 22:39   #5008
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

hejj
mam pytanko:P jesli na watkach o tematyce dietetycznej pisze ze platki owsiane np z serkiem wiejskim to oznacza ze surowe platki w stanie sypkim siup do serka czy najpierw trzeba je ugotowac wydaje sie ze surowe ale jakos nigdy takich nie jadlam i zastanawiam sie czy tak mozna a jesli tak to one rozmiekna czy beda takie maczniste i twarde??
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 22:41   #5009
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać - cz. VI

Ranyboskie, ja to nie wiem czemu jeszcze ten wątek nie jest zamknięty.

Kasieni - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=472494&page=117
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.