Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz.III - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 00:05   #4021
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
A ja właśnie skończyłam robić prezent (zdjęcia) od Patusi na święta dla dziadków i naszego
ale super!
Cytat:
Napisane przez zabcia87 Pokaż wiadomość
PS. Tak sobie myślę, skoro Wy wstawiacie zdjęcia swoich dzieciaczków, no to i ja się pochwalę moja Wikusią zdjęcia z dzisiaj, zaraz jak wstała
swietna jest

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jutro TŻ idzie na rozmowę o pracę. Proszę, trzymajcie kciuki
kciuki sa

Cytat:
Napisane przez idealnecialo Pokaż wiadomość

wlasnie przed chwila mialam horror- mycie wlosow strszej, nic nie pomaga, tragdia jest straszna, zadne rondo zadne zaslanianie buzi, ani szampon nie szczypiacy. Ma wlosy do pasa, cos mi sie zdaje ze szykuje sie fryzjer. Daje za wygrana, chyba nic innego nie poradzi sie na to. Z krótszymi bedzie chociasz szybciej. I latwiejsza pielegnacja. No i moze uda sie umyc w wannie na lezaco.. bo długich nie da rady. tak myc.
o kurcze to problem z takimi wlosami, kiedys ogladalam super nianie i miala sposob na to rozowy szampon i kredki do malowania wanny

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
tam nie ma tego glownego pada...no poprostu wkurzylismy sie strasznie! ciekawe czy mu wymienia, czy powiedza, ze on ukradl.... uhhh pojechal sie klocic wlasnie...
poza tym chcielismy ten modul kinect tez miec,a okazalo sie ze w zadnym sklepie w polsce tego juz nie ma do konca roku....
super, ze wam oddali, kinecty sa tu w sklepie, polecam my czesto kupujemy tam gry, sklep jest na bemowie, wiec chyba blisko macie
Gralam w kinecta i fajna gra jest tor z przeszkosami(skacze sie, schyla,robi krok w bok itd)oprocz standardowych gier jakiee sa tez na wii(sport, kregle itd)moj tz oczywiscie chcial kupic, ale wybilam mu to z glowy, bo juz za duzo konsol mamy ps2, ps3 i wii

Ja dzis podalam dynie z ziemnakiem, matko jak to smierdzi, ale smakowalo jej
Ja jak wroce do pracy to tez na krocej, bo na 8h tzn. od meldowania do 30min po ladowaniu ma byc 8h, gorzej jak gdzies utkne, lub bedzie opoznienie w innym miejscu, to sie wydluzy nie mam wplywu na to, wy mozecie wyjsc w kazdej chwili z pracy ja nie i bardzo sie tego boje na szczescie do 4 roku zycia Mai nie musze latac na nocowania i pobyty a pozniej kolejne dziecko jak sie uda to przedluze czas ten , mimo wszystko moge latac na te pobyty i chyba bede sobie je czasem brala w weekend aby odpoczac
__________________
Maja

Maciuś

Edytowane przez niezawsze
Czas edycji: 2010-12-08 o 00:20
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 01:38   #4022
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

ola_k ale Robertos ma sliczne niebieskie oczy

niezawsze fajna masz prace, ale pewnie nie dla kazdego tez cos takiego jest. To widze, ze drugi bobas w myslach jest, super
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 05:02   #4023
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a
Jestem w szoku!!!
Moje dziecko zasneło w łóżeczku !Samo!W łóżeczku!!!
Zazwyczaj przez noc sie kreci co jakiś czas i koło 5 - 6 już nie umie zasnac bo chce kupke.Wiec poszła kupa ( z niestrawiona marchewa ale brzus go nie bolal bardziej niz zwykle wiec podam jeszcze dzis i jutro)Przewinelam , polozylam do lozeczka zeby jeszcze chwile sie pobawil przy karuzelce (zazwyczaj jest chwila zabawy i gdy juz steka biore do cycka i spimy ) przykrylam kocykiem nie minelo kilka minut a On spi.
Wiem ze dla wiekszosci to normalka ale u nas jak dotad lozeczko sluzylo tylko do zabawy (moze z dwa razy udalo mi sie na dluzej go przeniesc do niego.
Pewnie to jednorazowe ale ciesze sie
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-12-08 o 05:04
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 06:29   #4024
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

bajka - to się ciesz, że nie masz my nie mielibyśmy nic bez kredytu niestety

agravka - fajnie że mu dali, PS3 tz uparł się by kupić jak było najdroższe, gry są drogie, choć u nas można się na nie wymieniać w takim sklepie, ale dla mnie to i tak żadna frajda, nie lubię grać chyba że w Simsya sa już na PS3 ale kosztują 259zł....

U nas dla tego nie było problemów z butelką bo i tak mała jadła z nakładki sylikonowej, więc super...nawet ostatnio z kupka niekapka piła
Ale mam nadzieje, że niedługo uda się im ładnie pić, moja tylko smoka nie chce, ale to chyba dobrze
Witam tak ogólnie i zapraszam na kawę z okazji ostatniego dnia macierzyńskiego z jednej strony fajnie, bo już tak długo w domu, a z drugie....ale ja na miejscu więc mogę zawsze podjechać do małej, albo ona wpadnie z dziadkami do mnie

papeteria
- to super, może te stałe posiłki mu pomogą
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 07:12   #4025
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Hej kochane znowu nie śpimy od 6. Straciałm na nadzieję na poprawę nocek. Nie momaga nawet spanie ?Niuni z nami w łóżku, może podam jej dzisiaj ten viburcol. Czy wy też miałyście go w czopku? Trochę się boje go podać ale ona ostatnio tak śpi niespokojnie sama nie wiem czemu budzi się co trochę
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość

Alisa też tak piszczy .A jak to się stało, że Lili w końcu załapała? Co dzień próbowałaś? Różne rzeczy czy tylko mleko? Teraz karmisz tylko butlą?
Podawałam jej codziennie tzn. próbowałam, i pewnej niedzieli zapatrzyła się na dom sąsiadki a moja siostra jej wsunęła butlę i ona pociągnęła i potem już poszło tzn. nie od razu łap;ała ale za którymś razem. Teraz jak widzi flachę to już usta otwiera. Dzidzia podawałam tylko mleko odciągnięte nic innego. Teraz zdarza mi się podać mm ale tylko wtedy jak Lilka ma głodomora a ja nie dajerady wystarczająco dużo odciągnąć. Myślałam też, ze po mm bedzie dłużej spała ale nic z tego. W dzień karmię tylko butlą chociaż zdarza mi się odać cyca ale to rzadko za to w nocy tylko cycuś. Napoczątku bałam się, że nie będzie chciała jeść z butli i z cyca ale jak narazie to wszama z obydwu "źródeł". oby Alisce się udało.

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Dzidzia, wolałabym na razie nie oddawać tej butelki, bo muszę w końcu Młodą jakoś przekonać. W przeciwnym razie jak wrócę do pracy?
U mnie też powrót do pracy był głównym powodem aby nauczyć Lilkę picia z butli, bo jakby się nie nauczyła to byłby problem z powrotem do pracy.

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a
Jestem w szoku!!!
Moje dziecko zasneło w łóżeczku !Samo!W łóżeczku!!!
i oby tak już zostało

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Witam tak ogólnie i zapraszam na kawę z okazji ostatniego dnia macierzyńskiego z jednej strony fajnie, bo już tak długo w domu, a z drugie....ale ja na miejscu więc mogę zawsze podjechać do małej, albo ona wpadnie z dziadkami do mnie
karolcia czyli jak od jutra do pracy wracasz???
Ola_k11 - ślicznie razem wygladacie, aNiuniek to chyba do taty podobny?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png

Edytowane przez Misiulka1
Czas edycji: 2010-12-08 o 07:14
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 07:24   #4026
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Misiulka - muszę jeszcze urlop wykorzystać mam zległy 30 dni plus 2 dni opieki i jakieś dodatkowe 2 dni no i mam jeszcze 20 za 2011 ale sobie zostawiam. Ale od jutra jestem na urlopie
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png

Edytowane przez karolcia228
Czas edycji: 2010-12-08 o 07:27
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 07:28   #4027
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

karolcia to super, że jeszcze pobędziesz w domku.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 07:28   #4028
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

misiulka, odnośnie viburcolu - ja dawałam czasami Małej, jak miała masakryczne kolki, ale nie pomagał. Ostatnio jakieś 2 tygodnie temu miała kiepski dzień, płakała cały czas i nie mogłam jej uspokoić, więc jej dałam, ale po kilku godz. jak zrobiła kupę to z tym czopkiem, nawet się cholera nie rozpuściła.

Mieszane uczucia mam co do tych czopków, drugiego opakowania chyba nie kupię. I nie zauważyłam, żeby po nich np. dłużej czy spokojniej spała, jak ma kiepski dzień to tylko moja cierpliwość pomaga. Ale każde dziecko inne. Moja koleżanka mówi, że jak dawała swojej córce na ząbkowanie to ta przesypiała niemal całe dnie.
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 07:34   #4029
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
karolcia to super, że jeszcze pobędziesz w domku.
Teraz nie chciałabym wracać bo TZ jeszcze pracuje do końca tygodnia następnego i ma urlop i wraca po nowym roku więc będziemy ponad 2 tygodnie razem i będziemy mieli czas dla siebie

Ja wracam jakoś pod koniec stycznia 25.01 lub 1.02
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 08:05   #4030
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

modro - więc chyba dzisiaj podam jej ten czopek i zobaczę aki bedzie efekt u na.
karolcia ja wracam 01.02.2011 a macieżyński kończy mi się 17.12 wtedy Lili bedzie miała 5 miesiecy
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 08:07   #4031
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

dzieki niezawsze!faktynie tansze te gry!napewno skorzystam!!! idziesz dzis do kina?ja ide z kolezanka i jej synkiem:PAda ma randke
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 08:15   #4032
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
modro - więc chyba dzisiaj podam jej ten czopek i zobaczę aki bedzie efekt u na.
karolcia ja wracam 01.02.2011 a macieżyński kończy mi się 17.12 wtedy Lili bedzie miała 5 miesiecy
NO to prawie tak jak ja

agravka
- fajne są takie randki

ugotowałam deserek nastce, muszę zupkę jakąś wymyśleć dla niej, coś innego niż marchew i ziemniak, może groszek....
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 08:20   #4033
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
niezawsze fajna masz prace, ale pewnie nie dla kazdego tez cos takiego jest. To widze, ze drugi bobas w myslach jest, super
no nie dla kazdego, tak jak nie dla kazdego praca biurowa a drugie dziecko ja chce tz troche gorzej, ale najwyzej wpadne z nim

Papi mam nadzieje, ze to nie jednorazowe

Karwaaaa okresu dostalam

Karolcia gdzie Ty kupujesz te kupki niekapki, bo u nas tylko kubki

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
dzieki niezawsze!faktynie tansze te gry!napewno skorzystam!!! idziesz dzis do kina?ja ide z kolezanka i jej synkiem:PAda ma randke
proste, ze ide, Maja dzis tez tylko z jednym kolega a nie z dwoma, bo sie mama jednemu rozchorowala
Co dzis u was graja? U nas harry poter musze duzy popcorn kupic, bo to podobno 2,5h trwa
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 08:25   #4034
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

niezawsze mnie okres skończył się w zeszłym tyg. i co wczora znomu dostałam już zaczynam sie martwić czy może coś jest nie halo ale tłumaczę sobie to tym, że mam tabletki anty, które bierze się naokrągło a ja w poniedziałek nie wzięłam wcale bo zapomniałam. Kurcze fajnie macie z tym kinem muszę popatrzeć czy u mnie w D.G. też są takie seanse.

papi - czy doszedł przelew???
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 08:30   #4035
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
proste, ze ide, Maja dzis tez tylko z jednym kolega a nie z dwoma, bo sie mama jednemu rozchorowala
Co dzis u was graja? U nas harry poter musze duzy popcorn kupic, bo to podobno 2,5h trwa
u mnie tez hp. gdzie idziesz?ja wola park
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 08:30   #4036
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

kurcze to baby kino tylko w multikinie w Zabrzu - trochę daleko w heliosie nie mają
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 08:40   #4037
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
no właśnie u mnie podobnie ale próbuję codziennie...
zrobiłam dziś 30ml mleka m, chciałam mu na śpiocha dać. Właściwie jeszcze nie spał mocno, bo smoka ciągnął, wyjęłam go i wsunęłam butelkę, ciągnął, kilka min. minęło wyjęłam zadowolona ze coś wypił a tu może ze 2ml ubyły bo ledwo pod kreską 30 ml mleka było... wychodzi na to że ssał jak smoka!

A to my z dziś
http://www.facebook.com/photo.php?pi...00001318574115
http://www.facebook.com/photo.php?pi...00001318574115
omam nadzieje ze sie przekona wreszcie do tej butli
a fotki super tylko mlody jakos malo zadowolony

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

Ja dzis podalam dynie z ziemnakiem, matko jak to smierdzi, ale smakowalo jej
Ja jak wroce do pracy to tez na krocej, bo na 8h tzn. od meldowania do 30min po ladowaniu ma byc 8h, gorzej jak gdzies utkne, lub bedzie opoznienie w innym miejscu, to sie wydluzy nie mam wplywu na to, wy mozecie wyjsc w kazdej chwili z pracy ja nie i bardzo sie tego boje na szczescie do 4 roku zycia Mai nie musze latac na nocowania i pobyty a pozniej kolejne dziecko jak sie uda to przedluze czas ten , mimo wszystko moge latac na te pobyty i chyba bede sobie je czasem brala w weekend aby odpoczac
ale ty masz fajna prace. kiedys to bylo moje marzenie

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a
Jestem w szoku!!!
Moje dziecko zasneło w łóżeczku !Samo!W łóżeczku!!!
Zazwyczaj przez noc sie kreci co jakiś czas i koło 5 - 6 już nie umie zasnac bo chce kupke.Wiec poszła kupa ( z niestrawiona marchewa ale brzus go nie bolal bardziej niz zwykle wiec podam jeszcze dzis i jutro)Przewinelam , polozylam do lozeczka zeby jeszcze chwile sie pobawil przy karuzelce (zazwyczaj jest chwila zabawy i gdy juz steka biore do cycka i spimy ) przykrylam kocykiem nie minelo kilka minut a On spi.
Wiem ze dla wiekszosci to normalka ale u nas jak dotad lozeczko sluzylo tylko do zabawy (moze z dwa razy udalo mi sie na dluzej go przeniesc do niego.
Pewnie to jednorazowe ale ciesze sie
gratulacje dla ciebie i Adaska no i ciesze sie ze brzusio nie bolal po marchewce

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość


proste, ze ide, Maja dzis tez tylko z jednym kolega a nie z dwoma, bo sie mama jednemu rozchorowala
Co dzis u was graja? U nas harry poter musze duzy popcorn kupic, bo to podobno 2,5h trwa
fajnie z tym kinem ja sie wybieram i wybrac nie moge.

my dzis kiepska nocka. miskowi sie nos zapycha co chwile i walka zeby mu wyciagnac te glutki. rozbudza sie i znow usypianie i tak w kolko idziemy do lekarza na 13.45 bo zaczal kaszlec dziwnie wiec wole sprawdzic.
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 08:41   #4038
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

niezawsze hehe zawsze mnie złapiesz, jade do rodziców
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 08:47   #4039
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

Karwaaaa okresu dostalam

Karolcia gdzie Ty kupujesz te kupki niekapki, bo u nas tylko kubki
Ja miałam 2 miesiące temu i to jeden dzień i do tej pory nie jestem pewna czy to był okres.


niezawsze co jest z Hania, pogniewała sie na nas?
A ja zawsze chciałam byc stewardesa ale boje sie latac Zafascynował mnie ten zawód po seri8alu " w labiryncie".
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 08:56   #4040
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Misiulka, ale bierzesz tabsy to co innego, ja nie i mialam nadzieje, ze dluzej nie bede miala na szczescie brzuch nie boli az tak jak zawsze(chyba, ze sie rozkreci)

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
u mnie tez hp. gdzie idziesz?ja wola park
ja CH Targowek mam ok. 1km jak nie blizej

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
niezawsze hehe zawsze mnie złapiesz,
oj tam oj tam

Ania ,arzenia sa od tego by je realizowac, moze jeszcze nic straconego u was wizzer ma baze w gdn

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
niezawsze co jest z Hania, pogniewała sie na nas?
A ja zawsze chciałam byc stewardesa ale boje sie latac Zafascynował mnie ten zawód po seri8alu " w labiryncie".
heehe a ja zawsze chcialam byc businesswoman(cokolwiek to znaczy) lub sprzedawac samochody

Z Hania wszystko ok, album mi robi dla Mai
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:02   #4041
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Dzidzia, wolałabym na razie nie oddawać tej butelki, bo muszę w końcu Młodą jakoś przekonać. W przeciwnym razie jak wrócę do pracy?
Spoko, spróbuję od Bajeczki

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
proste, ze ide, Maja dzis tez tylko z jednym kolega a nie z dwoma, bo sie mama jednemu rozchorowala
Co dzis u was graja? U nas harry poter musze duzy popcorn kupic, bo to podobno 2,5h trwa
Ooo też bym poszła na HP, bo jakoś razem się wybrać nie możemy, a z tym moim niepijącym z butli dzieciem to jakiś horror normalnie :/
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:04   #4042
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Dzis Maja w srodku nocy obudzila na takim krzykiem i placzem, ze az sie przestraszylam czy czegos jej ie zrobilismy przez sen(spi z nami), ale chyba jej sie cos przysnilo, brzus raczej nie, bo bylo to jednorazowe i zaaraz zasnela, ja sie zerwalam, swiatlo zapalilam, tz obudzilam a ona cala czerwona i sztywna taka jsk ja wzielam na rece, po chwili sie na szczescie uspokoila i spala, wiec nie wiem co to bylo
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:06   #4043
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Ja miałam 2 miesiące temu i to jeden dzień i do tej pory nie jestem pewna czy to był okres.

U mnie tak samo. Choć wczoraj bolał mnie brzuch

Niezawsze, to musiał być sen. Mojej czasem też się tak zdarza. Nawet nie muszę jej dotykać i zaraz się sama uspokaja i zasypia.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013

Edytowane przez dzidziadziumdzia
Czas edycji: 2010-12-08 o 09:07
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:06   #4044
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Spoko, spróbuję od Bajeczki


Ooo też bym poszła na HP, bo jakoś razem się wybrać nie możemy, a z tym moim niepijącym z butli dzieciem to jakiś horror normalnie :/
to czemu z Alisa nie chodzisz do kina? W Szz jest na pewno multikino lub silver screen, umow sie z dziewczynami i idzcie, super sprawa a w kinie normalnie wszystkie mamy karmia
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:12   #4045
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
Siala ale fajnie sie umie zajac
Papi, u nas sie poprawilo, nie bylo krewki juz moze 3 tyg i tak nie placze, ale jeszcze czasem jest troche sluzu. Ostatnie 3 noce to takie, ze jak sie obudzil, to dosyc latwo poszedl znowu spac, tzn wczoraj troche sie trzeba bylo nameczyc, ale ogolnie to mysle, ze jest lepiej. Ale dzisiaj Ali wcale nie spal w ciagu dnia. Mam nadzieje, ze z Adasiem wszystko bedzie dobrze
dobrze ze lepiej

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
....- zawsze masz prawo się nie zgodzic i zabrac dziecko, ale będziesz wiedziała, jakie sa możliwości. Ja uważam, że warto iść się rozeznac w możliwościach.
masz racje

zabcia jaki fajny smieszek
karolcia dobrze ze Nastka dzielnie zniosla przebicie uszek
Twarda babka
martysek kciuki sa
justynacz jak taki aero wyglada ?
ola no pieknie chociaz maly marudka chyba mial za to widze mineraly
misiulka z tym czopkiem nie pomoge
niezawsze ja jeszcze nie mam okresu i teraz nie wiem czy przez karmienie czy znowu mam tak jak przed ciaza ze samoistnie okres nie chcial mi sie pojawiac wiec bralam tabsy....a w ogole to dopiero jutro mam "przeglad" po czyszczeniu mam nadzieje ze tym razem jestem "czysta"....
A co do Mai to pewnie sen.....
ania kciuki za wizyte u lekarza


Kupilam w koncu gripe water bo maly ma wzdecia a nie umie sie ich pozbyc .Podalam lyzeczke jakis czas temu i troszke juz pryka
Ta lekara przepisala znowu inny probiotyk (mial juz lacidobaby, lacidofil, dicoflor, ) a teraz lacido enter ale podawalam to tylko przez dwa dni wczoraj juz nie bo to jakas nowosc jest nie za wiele pisze na necie a nie chce jeszcze bardziej na moim maluszku eksperymentowac
Mamuski karmiace piersia podajecie probiotyki ? Jakie ?
Ja chyba wroce do lacidobaby
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-12-08 o 09:20
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:16   #4046
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

witam
niezawsze
moze rzeczywiscie jakis zly sen?
martysek
kciuki sa, daj znac
papi
brawo, oby tak dalej, dojrzewa Adas
Misiulka
ja nie mialam jeszcze okresu, troche dziwnie bo od dawna mam przerwe w nocy w karmieniu ok 8-10h. nie wiem o co chodzi

wczoraj bylam na zebraniach w szkole. starsza super a mlodsza ma ladne wyniki diagnozy gotowosci szkolnej ale jest wiercipieta i rozbiegana

a dzis Maryska ma urodzinki a popoludniu ma wystepr w kimo-teatrze, jeszcze nęka ją koncowka choroby ale musi byc tam bo kazdy ma swoje miejsce i bez niej bylaby dziura
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:23   #4047
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
to czemu z Alisa nie chodzisz do kina? W Szz jest na pewno multikino lub silver screen, umow sie z dziewczynami i idzcie, super sprawa a w kinie normalnie wszystkie mamy karmia
Alisa nie bardzo toleruje ciemność w dzień... i nie chciałabym, żeby patrzyła na ekran. A poza tym Ł. by się obraził, że poszłam bez niego

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość

Kupilam w koncu gripe water bo maly ma wzdecia a nie umie sie ich pozbyc .Podalam lyzeczke jakis czas temu i troszke juz pryka
Ta lekara przepisala znowu inny probiotyk (mial juz lacidobaby, lacidofil, dicoflor, ) a teraz lacido enter ale podawalam to tylko przez dwa dni wczoraj juz nie bo to jakas nowosc jest nie za wiele pisze na necie a nie chce jeszcze bardziej na moim maluszku eksperymentowac
Mamuski karmiace piersia podajecie probiotyki ? Jakie ?
Ja chyba wroce do lacidobaby
Probiotyków nie podaję, ale w kwestii gripe water super . Nam już się skończył, ale chyba kupię na zapas jeden, bo mała ma dziś bąki głośniejsze niż dorośli

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość

a dzis Maryska ma urodzinki a popoludniu ma wystepr w kimo-teatrze, jeszcze nęka ją koncowka choroby ale musi byc tam bo kazdy ma swoje miejsce i bez niej bylaby dziura
Kciuki za występ
No i najlepsze życzenia!!!
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013

Edytowane przez dzidziadziumdzia
Czas edycji: 2010-12-08 o 09:24
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:27   #4048
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

heeej

ja jestem jakaś do doopy, strasznie boli mnie prawy jajnik, całą noc nie spałam

jeśli chodzi o mnie, okres miałam 18 listopada taki sam jak porzed ciążą, tylko 1 dnia bolał brzuch, ale jakoś strasznie mnie nie zalewało i trwał jak zwykle 3 dni.
karolcia dobrze, że Nastka nie płakała a kawę własnie piję drugą, to zdrówko
papi brawa dla Adasia. Iga dobrze się czuje, dobry humor ma od rana i zaciesza (tzn. teraz śpi), ciemieniuchę tylko trochę udało się wyczesać, ale dziś zrobię powtórkę.
itakasia sto latek dla Marysi
anecia zdjęcia od nich:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6915478

Jadę dziś odwiedzić koleżankę do szpitala...biedna od rana ma znowu skurcze, a rozwarcie tylko na palec, mówi że chyba zdechnie mam nadzieję, że dziś urodzi
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:31   #4049
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Ania ,arzenia sa od tego by je realizowac, moze jeszcze nic straconego u was wizzer ma baze w gdn
e teraz to juz chyba bym sie nie zdecydowala chociaz nigdy nie mow nigdy

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Dzis Maja w srodku nocy obudzila na takim krzykiem i placzem, ze az sie przestraszylam czy czegos jej ie zrobilismy przez sen(spi z nami), ale chyba jej sie cos przysnilo, brzus raczej nie, bo bylo to jednorazowe i zaaraz zasnela, ja sie zerwalam, swiatlo zapalilam, tz obudzilam a ona cala czerwona i sztywna taka jsk ja wzielam na rece, po chwili sie na szczescie uspokoila i spala, wiec nie wiem co to bylo
misiek tez tak zaczal krzyczec a raczej piszczec bo od kilku dni nie placze tylko piszczy i nie moglam go uspokoic, dopiero po paru minutach jakby sie obudzil dopiero i od razu spokoj. tez pomyslalam ze cos mu sie snilo

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
a dzis Maryska ma urodzinki a popoludniu ma wystepr w kimo-teatrze, jeszcze nęka ją koncowka choroby ale musi byc tam bo kazdy ma swoje miejsce i bez niej bylaby dziura
wszystkiego najlepszego dla Marysi
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:33   #4050
justynacz80
Rozeznanie
 
Avatar justynacz80
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 629
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Itakasia Kciuki za występ Marysi i STO LAT!
Papi, ten aero to trochę dla nas a trochę dla dzieci. Czasem dzieci leżą na kocyku a my robimy np. rozgrzewkę, potem ćwiczymy z nimi np brzuszki z obciążeniem, czasem to dzieci skaczą z nami na piłkach, albo kładziemy je na piłkach i się bujają. Fajnie jest, bo bardzo kameralnie- najwięcej było nas 3 dorosłych i 3 dzieci, a wczoraj byłyśmy we 2 + instruktorka. Dla mojej to idealne warunki, bo ona stresuje się jak jest hałas i ogólnie dużo się dzieje.

Uwaga, nie chcę zapeszać, ale Agatka chyba nauczyła sie przesypiać noc. Dzisiaj wstałyśmy o 6:30 na karmienie i dospałyśmy jeszcze do 8 . To już 3 taka noc pod rząd
Co prawda około 5:30 zaczęła stękać o smoczek, ale zignorowałam i zasnęła po chwili.
justynacz80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.