Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 16:03   #2521
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
Wiesz, nie tylko Ona.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------



CZY MOGLBY PAN SIE USTOSUNKOWAĆ DO ROZMOW WKLEJONYCH PRZEZ ROBERTA? DLACZEGO POMIJA PAN TO MILCZENIEM?

Nie będę komentował czegokolwiek związanego z moją osobą. Tak jak pisałem wcześniej to i inne sprawy są skierowane w odpowiednie ręce . Więcej nie będę wypowiadał się w tym temacie - To forum jest poświęcone Iwonie a nie mojej osobie
Hmmm no tak. To są fora poświęcone Iwonie a jednak o Adri, Pawle, Kasi pozostałych kolegach, panu w bermudach itp. itd. można było dyskutować... ( a to niby też nie są wątki o nich).
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-12-09 o 16:04
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:08   #2522
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość

CZY MOGLBY PAN SIE USTOSUNKOWAĆ DO ROZMOW WKLEJONYCH PRZEZ ROBERTA? DLACZEGO POMIJA PAN TO MILCZENIEM?

Nie będę komentował czegokolwiek związanego z moją osobą. Tak jak pisałem wcześniej to i inne sprawy są skierowane w odpowiednie ręce . Więcej nie będę wypowiadał się w tym temacie - To forum jest poświęcone Iwonie a nie mojej osobie
Ze tak samo nie spiewal kiedy robert wkleil te rozmowy
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:11   #2523
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kindersztuba to raczej nie King, pewne rzeczy wskazuja dla mnie na kogos zupelnie innego.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:20   #2524
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

O co tu chodzi? Weszlam na ten watek liczac, ze dowiem sie czegos w sprawie Iwony (ktorej kompletnie nie znalam, ale sledze sprawe w miare regularnie od poczatku), a tymczasem zamiast jakis konkretow dot. tego, co zostalo ustalone, czytam jakies klotnie kilku osob. Kto jest kim i czy te wszystkie klotnie maja jakis zwiazek z zaginieciem tej dziewczyny? Bo zamiast pisac o waznych rzeczach jeden drugiego przekrzykuje. I to nie jest fajne, bo byc moze wiecej osob chcialoby sie dowiedziec, jakos pomoc, a tymczasem musza brnac przez jakies dywagacje kilku ludzi. Ktorzy chyba powinny wspierac sie w jednym celu, a nie ze soba walczyc?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:28   #2525
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
O co tu chodzi? Weszlam na ten watek liczac, ze dowiem sie czegos w sprawie Iwony (ktorej kompletnie nie znalam, ale sledze sprawe w miare regularnie od poczatku), a tymczasem zamiast jakis konkretow dot. tego, co zostalo ustalone, czytam jakies klotnie kilku osob. Kto jest kim i czy te wszystkie klotnie maja jakis zwiazek z zaginieciem tej dziewczyny? Bo zamiast pisac o waznych rzeczach jeden drugiego przekrzykuje. I to nie jest fajne, bo byc moze wiecej osob chcialoby sie dowiedziec, jakos pomoc, a tymczasem musza brnac przez jakies dywagacje kilku ludzi. Ktorzy chyba powinny wspierac sie w jednym celu, a nie ze soba walczyc?
Wszystkie konkrety dotyczące sprawy Iwony znajdują się w pierwszym poście.

Już od dawna nie ma żadnych nowych informacji w tej sprawie więc rozmawiamy na różne tematy, mniej lub bardziej dotyczące Iwony lub też innych zaginionych.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-12-09 o 16:30
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:42   #2526
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Nie widac mapek. Byc moze jest to spowodowane niedawna awaria wizazu?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:43   #2527
Mimikika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Hej, doczytałam Was

Zaraz biorę się za gp, ale najpierw napiszę

Co do Kinga - to obstawiam że to "the truth is out there", ale na razie to tylko takie luźne skojarzenia.

Co do tematu wyłudzeń - na pewno nie dlatego strona została zamknięta, bo po tej sensacji jeszcze sporo czasu działała.

Że takie wyłudzenia miały miejsce ze strony Kinga nie wierzę. Przede wszystkim jest to temat "poufny". Oficjalnie nic niby nie wiadomo, wszystko było rozsyłane na pw. A dlaczego? Przecież jeśli to prawda to czemu nie powiedzieć wprost? Bywam na różnych forach,m.in. na dogomani i tam co jakiś czas zdarzają się takie sytuacje - ktoś próbuje wyłudzić kasę na psa,który np. nie istnieje. Taka informacja jest oficjalnie podawana, ludzie ostrzegają się wzajemnie, zgłaszają to na policję równiez. Nikt strony nie zamyka, nikt nie tajniaczy się na pw.
A tutaj pełna konspiracja - niby próbował wyłudzać, ale żadna osoba,którą to niby spotkało jakoś się ujawnia. na gp. rozsyłała takie pw "pewna osoba", więc już dla mnie to jest z góry niewiarygodne, zwłacza, że ta "pewna osoba" wysnuwała już wczesniej podobne insynuacje w kierunku administracji 1 strony oficjalnej.
Ja tam podejrzewam że się 1 pan z 2 panem pokłócił, 2 panu było to w niesmak i zamiast podziękowań za kilku miesięczną pracę postanowił trochę smrodku narobic.
Przykre, bo co by o Kingu nie powiedzieć był bardzo zaangażowany w sprawę - stworzył stronę,udzielał się na 3 forach,próbował interesować sprawą media itd.

Co do prokuratury - Janusz nie ma szan na wygranie jakiejkolwiek sprawy w sądzie. Paweł nie miałby na to szans,gdyby pozwał GW za artykuł, a Janusz to już w ogóle.

A w temacie zaginięć - bardzo poruszyła mnie sprawa Ewelinki. Mam nadzieję że znajdzie się cała i zdrowa i ten rower nic nie znaczy.
Mimikika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 17:11   #2528
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
Jedną z osób do której możesz skierować to pytanie jest red. Sterlingow z trójmiejskiej redakcji gazety Wyborczej. Telefon był wczoraj podany.

Przyznam, że chętnie bym posłuchał relacji jak wybrnął z tego pytania.

Bo nie ma bata, ale takie informacje mogą wychodzić tylko od osób najbliżej będących przy sprawie.



---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------



nooo ...po takiej lekturze, natychmiast mam tylko jedno skojarzenie, dlaczego zostala usunieta strona oficjalna. Z calym szacunkiem, ale wymyślcie sami Ponieważ sprawa zrobiła się taka, jak się zrobiła, idę za chwilę do prawników obok, potem do pani prokurator dowiedzieć się, jak to prawnie wszystko wygląda. Bo z tego co wiem, nie jest tak prosto oskarżyć kogos z internetu. To tyle, co wiem na chwile obecną zbyt poważnie zostały rzucone słowa, a słowa są jak kamienie ...



Użytkownik aura_ edytował ten post dziś, 09:36
Użytkownik aek dnia 09 grudzień 2010 - 10:46 napisał
Twoja wypowiedź nie była skierowana do Janusza, zdaje mi się, że była do wszystkich. Nie jestem pewna jak ją rozumieć, więc zapytałam.

Myślę, że ten/Ci kto miał zrozumieć, zrozumiał/zrozumieli




Z zainteresowaniem będę śledził ciąg dalszy.
Udajesz czy naprawde nie wiesz?
Pan Redaktor powola sie na tajemnice dziennikarska/zawodowa. Na prawo do ochrony danych informatora. Powie, zeby spadac na drzewo.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:39   #2529
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Udajesz czy naprawde nie wiesz?
Pan Redaktor powola sie na tajemnice dziennikarska/zawodowa. Na prawo do ochrony danych informatora. Powie, zeby spadac na drzewo.
Czekałem aż ktoś inny w końcu nie wytrzyma i to powie.

Tak, dokładnie tak.
Wyśle na drzewo. Bingo!

To co się działo w Gazecie Wyborczej a potem w internecie to było szczucie. Polowanie z nagonką urządzone w szczególności na Pawła jak i na pozostałe osoby.
Dobrze przygotowane. Nie mieli szans się bronić.

Niczego więcej dodawać nie ma już potrzeby. Dziękuję.


[Pamiętamy słowa Janusza]
Mama Iwony ma również wsparcie mediów a przede wszystkim wsparcie znanego dziennikarza Pana Marka Sterlingowa z Gazety Wyborczej [...]
Z Panem Sterlingowem spędziliśmy wspólnie kilka godzin z mama Iwonki, którego efektem był na drugi dzień w Gazecie Wyborczej artykuł.
Na tym jednym artykule na pewno się nie skończy , więc o dalszych działaniach i problemach będziecie mogli się dowiedzieć z Gazety Wyborczej jak i ode mnie.

Edytowane przez Kindersztuba
Czas edycji: 2010-12-09 o 17:41
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:56   #2530
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kindersztuba rozumiem ze odwzajemniasz sie za nagonke na Ciebie (tudziez bliska Ci osobe) za ktora obwiniasz Janusza, zgadza sie?

Edytowane przez Patrycja.T
Czas edycji: 2010-12-09 o 17:58
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:04   #2531
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

KINDERSZTUBA- może się wreszcie ujawnisz? Mam takie nieprzyjemne uczucie, że Wizaż wykorzystujesz aby się na kimś odegrać. Masz świetny styl jak na faceta, jakbyś był dziennikarzem... Nie żebym się z Tobą nie zgadzała w kilku sprawach, ale coś mi tu brzydko pachnie...
Co do znajomych Iwony, nie wierzę, że się udzielają nie ujawniając się. Trzeba naprawdę dużej dojrzałości emocjonalnej żeby będąc na ich miejscu nie dać się ponieść. Prędzej czy później zostaliby zdemaskowani.
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 19:50   #2532
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Mimikika Pokaż wiadomość
Przykre, bo co by o Kingu nie powiedzieć był bardzo zaangażowany w sprawę - stworzył stronę,udzielał się na 3 forach,próbował interesować sprawą media itd.
Mam takie same odczucia co do Kinga. Również nie przekonują mnie te "wyłudzenia" - nie pasuje mi to do tego co robił, nie był pazerny - założył za darmo stronę (cena rynkowa 5-20tys.zł), odstąpił domenę mającą 100tys. unikalnych wejść, poświęcił duzo czasu na różne pisma do prokuratury, prowadzenie strony, itd., za co tez nikt mu nie płacił. Poza tym, tak jak zauwazyłas, normalnie ludzi sie ostrzega przed oszustami. A z tego PW wynikało, ze ktos chce wyciszyć sprawę (tzw. prośba o zachowanie dyskrecji). Ten mail był tak pokrętnie napisany, tam nie było nawet jego inicjałów.

Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2010-12-09 o 21:36
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 20:40   #2533
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Co do znajomych Iwony, nie wierzę, że się udzielają nie ujawniając się. Trzeba naprawdę dużej dojrzałości emocjonalnej żeby będąc na ich miejscu nie dać się ponieść. Prędzej czy później zostaliby zdemaskowani.
No wlasnie.

W sumie tego mi od poczatku brakowalo. Takich zwyklych informacji na temat Iwony. Np. "dziwie sie, ze byla w Dc, bo raczej pojawiala sie w innych klubach", "Nie dziwtoa, ze byla tam tej nocy bo lubila te klimaty". "Czesto widywano ja tam albo tam". "Dziwie sie temu, ze poszla do domu sama, bo to nie w jej stylu" albo"Zawsze byla impulsywna, czesto wracala sama, zawsze ja za to ganilismy"
Ze strony jej znajomych nie mamy zadnego punktu zaczepienia. Nie wiemy w jakim towarzystwie sie obracala, jakie miala nawyki. Po co jej byl drugi telefon (gdybym ja zaginela, mam nadzieje, ze ktos by od razu wyjasnil "Miphuhiz uzywala 2 numerow. Jeden prywatny, drugi sluzbowy. Obie komorki miala zawsze przy sobie, kiedy zabraklo kasy na prywatnym, pisala/dzwonila ze sluzbowego".
Tutaj tego zabraklo
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 20:49   #2534
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Zapowiedz programu, w ktorym pojawi sie pani Iwona:

http://www.onet.tv/religiatv,8225453,3,klip.html#
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 20:50   #2535
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Można napisać do tej koleżanki Iwony która udzielała się w pierwszej część z prośbą o jakieś relacje na temat tego co robią znajomi.

Pamiętam że jej było przykro że niektóre osoby tak tutaj na Adrię jechały....
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:32   #2536
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
To ja się spytam kim ten pan jest, że trzeba go przepraszac?? A czy ktoś przeprosił Adrię, Pawła i resztę towarzystwa???
Czy ktoś podziękował za to, że siedzimy tu od prawie pół roku z dobrego serca ???
Ja NIE przeprosze. Bo niby za co mam przepraszac?

Panie Januszu - Wiem, ze Pan to przeczyta. Ma Pan zatem moja odpowiedz.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:50   #2537
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Dajcie spokój, kilka nieprzychylnych komentarzy na jakimś opustoszałym forum, a facet tak się spina. Ciekawe, co powiedziałby na dwustronnicowy artykuł z cyklu "mam alibi-uśmiecha się" w Gazecie Wyborczej (nakład pół miliona + internet). Żenada i tyle. Meduza to chociaż była na głównej wp. Robert tam tych tekstów nie podesłał
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 07:42   #2538
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

To całe przepraszanie i nie przepraszanie coś mi to przypomina;]

Dajcie już spokój z tym Januszem. Róbcie swoje, bo odwalacie kawał dobrej roboty i się nie przejmujcie tym, co o was mówi;].
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 09:36   #2539
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Można napisać do tej koleżanki Iwony która udzielała się w pierwszej część z prośbą o jakieś relacje na temat tego co robią znajomi.

Pamiętam że jej było przykro że niektóre osoby tak tutaj na Adrię jechały....
Titina a nie było to już zrobione?? Tzn pisane do tej właśnie użytkowniczki ?? Bo zdaje mi się, że ktoś ostatnio wklejał, że jej aktywnośc była na wizażu dosc dawno

Dobrze mi się wydawało
dziewczyna ma ostatni raz na wizażu była w październiku także dośc dawno temu, ale widzę też w jej profilu, że chyba obecnie przebywa w UK więc może nie ma kiedy albo jak wchodzic tutaj. Nie mniej jednak napisałam wiadomosc z prośbą o kontakt.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Nowy artykuł o zaginionej Ewelinie Skwara:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....WIAT/864074347
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2010-12-10 o 09:24
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 11:01   #2540
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mam prosbe o kciuki tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=78w1T9Nr-AA

http://www.youtube.com/watch?v=NSdb_uzkBc0 2 razy wyslalam, nie wyswietla sie komentarz. Sprobuje pozniej.

pontox2x, moj nick przy komentarzu.

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2010-12-10 o 12:57
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:49   #2541
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kolejne dwie zaginione młode dziewczyny:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....EG34/211006793
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:20   #2542
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Chłopczyk z Cieszyna:

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...ego,nId,312203

Śledztwo zostanie przedłużone do 19 marca. Śledczy sprawdzają np. informację jakoby w jednym z banków w Ustroniu koło Cieszyna, krótko przed śmiercią chłopca pojawiła się osoba z dzieckiem w czerwonej kurtce.
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:42   #2543
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Chłopczyk z Cieszyna:

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...ego,nId,312203

Śledztwo zostanie przedłużone do 19 marca. Śledczy sprawdzają np. informację jakoby w jednym z banków w Ustroniu koło Cieszyna, krótko przed śmiercią chłopca pojawiła się osoba z dzieckiem w czerwonej kurtce.
Mam nadzieję, że winni śmierci tego niewinnego dziecka kiedyś się znajdą (tak jak w przypadku Różanej Dziewczyny) i nie będzie leżał już w mogile jako Jasio którego ktoś w tak bestalski sposób potraktował
Dożywocie dla mordercy tego biednego dziecka

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Kolejne zaginięcie:

http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/...la,%28foto%29/
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:27   #2544
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Chłopczyk z Cieszyna:

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...ego,nId,312203

Śledztwo zostanie przedłużone do 19 marca. Śledczy sprawdzają np. informację jakoby w jednym z banków w Ustroniu koło Cieszyna, krótko przed śmiercią chłopca pojawiła się osoba z dzieckiem w czerwonej kurtce.
Oby to był dobry trop!
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 16:11   #2545
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kolejne strony w stylu ITAKI:

http://www.mundopt.com/dir/detail/17...-portugal.html

http://www.portugalnainternet.com/pe..._portugal.html

Info wyslane.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mushroomhunter Pokaż wiadomość
To całe przepraszanie i nie przepraszanie coś mi to przypomina;]

Dajcie już spokój z tym Januszem. Róbcie swoje, bo odwalacie kawał dobrej roboty i się nie przejmujcie tym, co o was mówi;].
Masz racje. Po prostu wczoraj bylam bardzo przygnebiona. Pozdrawiam

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2010-12-10 o 15:01
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 16:35   #2546
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Melissa - Kolejna strona w stylu ITAKI.

http://www.personasdesaparecidas.org/

http://www.bearforensics.com/index.p...recidas-espana

Juz wyslalam info i link do filmu (w wersji hiszpanskiej). Pewnie na strone nie wstawia, ale przynajmniej maja info.

Reszta pozniej.
Akurat hiszpańskiego nie umiem i nie będę potrafiła tam wynaleźć osób,ale zaraz zerknę na te strony po angielsku,które mi wcześniej podałaś.

Fajnie,że rozsyłasz filmiki.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 16:49   #2547
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Melissa, na jednej z tych portugalskich stron jest wejscie na strone policji:
http://www.policiajudiciaria.pt/Port...s&portletNav=8

Tam sa zdjecia osob zaginionych.

Mnie najbardziej chodzi o to, zeby bylo info rozeslane, ze zdjeciem Iwony i portretem pana Recznika. Moze ktos, gdzies, nigdy nie wiadomo.

Zobacz jeszcze tutaj, to z kolei hiszpanskie:

http://www.guardiacivil.org/desapare....jsp?offset=33 Zeby przejsc na nastepna strone, trzeba kliknac na siguiente.

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2010-12-10 o 17:27
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 17:27   #2548
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Melisa, jeśli chodzi o filmik niemiecki - może by przeliczyc te PLN na EUR? I dodać tagi w języku niemieckim (mogę coś wymyślić)? Może byłby lepiej wypozycjonowany

http://www.youtube.com/watch?v=mCiQO67ZknM
Oczywiście,jak najbardziej możesz. ;] Co do filmików zawsze chętnie czekam na pomoc.

Btw. Straciłam jakąkolwiek chęć pomocy w tej sprawie.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 17:32   #2549
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

O chłopczyku z Cieszyna -cd. - jakaś nadzieja jest

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...o-w,nId,312281

Prokuratura dysponuje zapisem z monitoringu jednego z banków. Na filmie widać osobę, która prowadzi dziecko ubrane podobnie do malucha, którego ciało znaleziono w stawie w Cieszynie. Niewykluczone, że chłopiec z nagrania to właśnie zamordowane dziecko.
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 17:36   #2550
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Oczywiście,jak najbardziej możesz. ;] Co do filmików zawsze chętnie czekam na pomoc.

Btw. Straciłam jakąkolwiek chęć pomocy w tej sprawie.
Melissa - No tak wlasnie wyczuwalam i przepraszam.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.