Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 15:18   #2431
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

a ja mam pytanie. Jak szukać na allegro toreb dla faceta? Bo mnie mogę znaleźc takiego działu, albo przegapiłam... :/ A już nie wiem co wpisywać, by wyskoczyly jakies fajne torby

Ja ogólnie juz wiem co kupie mojemu faceto, czesc prezentu juz zamowiona, nad reszta sie zastanawiam, bo mam duzo pomyslow, ale na wszytskie mi nie straczy kasy
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:39   #2432
mia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
to samo poleciłam kas wyżej, to się własnie nazywa founde czekoladowe (ale nie ejstem pewna czy tak sie to pisze)
Nie znałam nazwy, ale faktycznie to to Sprawdziłam i pisze się fondue
mia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 23:57   #2433
natunka
Raczkowanie
 
Avatar natunka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 65
GG do natunka
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez carmennn Pokaż wiadomość
Szukałam nazwy tych rękawiczek. Też chce je kupić TŻowi. Dzięki!
Niby jak się go pytałam to nie chciał, ale pewnie myślał o zwykłych wełnianych.

no no tylko powiem Ci, ze juz pół miasta przejrzałam i nie ma ich nigdzie;(i czytałam opinie na ich temat i podobno są dobre na jesien,a na zimę jako warstwa wewnętrzna do grubszych rękawiczek więc ja chyba będę szukać innychah w ogole ciężko kupić rękawiczki facetowi bo jedne są za sportowe inne znów za eleganckie...
natunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 00:04   #2434
agnieszka_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 391
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Piersiówka fajny pomysł. Gdyby mój TŻ pił alkohol nawet w śladowych ilościach to już bym
mu kupiła.Ja już generalnie nie mam pojęcia co mogę wymyślić, albo już było albo nie pasuje do mojego T Z. Utrudnił mi zadanie mówiąc, że nie chce niczego z garderoby bo to za łatwe a jednocześnie domaga się czegoś praktycznego, oczywiście niespodzianka ma być. Chyba go zapakuje i wyślę w kosmos, na pewno będzie zaskoczony.
agnieszka_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:03   #2435
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez agnieszka_g Pokaż wiadomość
Piersiówka fajny pomysł. Gdyby mój TŻ pił alkohol nawet w śladowych ilościach to już bym
mu kupiła.Ja już generalnie nie mam pojęcia co mogę wymyślić, albo już było albo nie pasuje do mojego T Z. Utrudnił mi zadanie mówiąc, że nie chce niczego z garderoby bo to za łatwe a jednocześnie domaga się czegoś praktycznego, oczywiście niespodzianka ma być. Chyba go zapakuje i wyślę w kosmos, na pewno będzie zaskoczony.
Skąd ja to znam...Ma być praktycznie ale nie za bardzo praktyczne więc ciuchy odpadają i nie mam pojęcia co mu kupić-.-
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 11:22   #2436
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez agnieszka_g Pokaż wiadomość
Piersiówka fajny pomysł. Gdyby mój TŻ pił alkohol nawet w śladowych ilościach to już bym
mu kupiła.Ja już generalnie nie mam pojęcia co mogę wymyślić, albo już było albo nie pasuje do mojego T Z. Utrudnił mi zadanie mówiąc, że nie chce niczego z garderoby bo to za łatwe a jednocześnie domaga się czegoś praktycznego, oczywiście niespodzianka ma być. Chyba go zapakuje i wyślę w kosmos, na pewno będzie zaskoczony.
: hahaha:
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 12:21   #2437
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez agnieszka_g Pokaż wiadomość
Piersiówka fajny pomysł. Gdyby mój TŻ pił alkohol nawet w śladowych ilościach to już bym
mu kupiła.Ja już generalnie nie mam pojęcia co mogę wymyślić, albo już było albo nie pasuje do mojego T Z. Utrudnił mi zadanie mówiąc, że nie chce niczego z garderoby bo to za łatwe a jednocześnie domaga się czegoś praktycznego, oczywiście niespodzianka ma być. Chyba go zapakuje i wyślę w kosmos, na pewno będzie zaskoczony.


Sylvviiaa i jak tam prezent ?
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 14:19   #2438
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

co kupic na gwiazdke komus kto mi sie podoba?
taki prezent bez zobowiazan
jak mysliscie?
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:03   #2439
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

sylllvia - może coś słodkiego?
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:05   #2440
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez lazurrowaa Pokaż wiadomość
sylllvia - może coś słodkiego?

tez o tym myslalam aby zrobic paczke ze slodkosciami ale nie wiem co lubi
nie wiem czy je slodycze
a sama nic nie zrobie z ciast etc bo nie mam gdzie
wiem ze cwiczy alw chyba slodycze je
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:09   #2441
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

a gdzie można kupić (najlepiej orginalne ale nie za bardzo drogo) bluzki raperów?

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

no to nie wiem
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 16:09   #2442
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

moze ktos ma jakies pomysly?
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 16:27   #2443
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość


Sylvviiaa i jak tam prezent ?
który ?
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:02   #2444
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez sylllvia89 Pokaż wiadomość
moze ktos ma jakies pomysly?
Wiesz może o nim coś więcej? Mogła być błysnąć jakbyś trafiła w gust i kierowała się swoją wiedzą o nim którą dzielnie i skrycie podpatrzysz^^
Ja i mój TŻ jak robimy sobie prezenty to wielka frajda "co we mnie zauważyłaś/zauważyłeś? co twoim zdaniem lubię?" Pochodzimy z zupełnie innych krajów i kultur.. więc jeszcze lepsza frajda
Super sprawdza się takie "badanie osobowości" ^^
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:05   #2445
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

zupełnie nie mam pomysłu na prezent gwiazdkowy dla tżta.
mój pomysł prawdopodobnie poszedł się paść.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:09   #2446
natala_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Hej kobitki
Mój chłopak - 18 lat, pasjonuje się koszykówką, nartami, snowboardem, filmami... No i problem standardowy - prezent na święta. Jestem z nim już długo, więc i pomysły na prezenty mi się kończą.
Pomyślałam, aby zafundowac mu np. noc w kinie, taki maraton, wiem, że takie sa. Co o tym myslicie? Albo piersiówkę, co by mu się na stoku przydała ) Myslalam tez o kalendarzu z moimi zdjęciami - aczkolwiek blokuje mnie wstyd. Podrzuccie mi jakis pomysł, błagam !
natala_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:55   #2447
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez natala_15 Pokaż wiadomość
Hej kobitki
Mój chłopak - 18 lat, pasjonuje się koszykówką, nartami, snowboardem, filmami... No i problem standardowy - prezent na święta. Jestem z nim już długo, więc i pomysły na prezenty mi się kończą.
Pomyślałam, aby zafundowac mu np. noc w kinie, taki maraton, wiem, że takie sa. Co o tym myslicie? Albo piersiówkę, co by mu się na stoku przydała ) Myslalam tez o kalendarzu z moimi zdjęciami - aczkolwiek blokuje mnie wstyd. Podrzuccie mi jakis pomysł, błagam !
Hmm.. może coś z motywem z jego hobby?
Maraton to fajny pomysł jak znasz jego ulubione filmy
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 18:09   #2448
katges
Zadomowienie
 
Avatar katges
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 282
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny blagam o pomoc: chodzi o to ze moj facet m 28 lat, ma wszystko, dom samochod, mnostwo kasy - ogolnie ma wszystko a jak czegos mu brakuje to sobie kupuje. Dodatkowo jest strasznym zgredem i jesli chodzi o prezenty dla mnie to troche żydzi albo kupuje cos do domu z czego i on korzysta... Chcialabym zarazem utrzec mu nosa i pokazac ze prezentwo takich jak mikser z miska obrotowa nie powinien mi kupowac ale tez nie chce mu utrzec nosa. Dodatkowow chce powiedziec ze pomieszkujemy razem i on zarabia 5 razy wiecej niz ja a to ja mu kupuje drozsze prezeznty.
To co dostal ode mnie to quady - 2 godziny jazdy i strzelnice w sopocie, szlafrok mega chlonny z wyhaftowanym logo jego ukochanego zespolu maszynke do golenia, zegarek casio, portfel i pasek skorzany - to to co pamietam. Teraz myslalamzebty kupic mu kieliszki (bo obydwoje bedziemy mogli korzystac) a do tego kilka rodzajow alkoholi ale siostra mi mowi zebym sobie odpuszcila bo jak znow kupie mu cos dorzszego niz on to nigdy sie chlopak nie nauczy. Blagam dpradzcie. Myslalm o przeznaczeniu 200 zl na prezent ale chcialabtym utrzec mu nosa... pomozecie??
katges jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 18:11   #2449
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

nie znam hobby
wiem ze jest zapalonym sportowcem i motocyklista
ale wszelakie breloczki itp odpadaja
chce aby to bylo dane tak na dobry humor na swieta
myslalam o slodyczach ale czy jezeli cwiczy je je?
ma diete i dlatego moge one odpasc i bedzie niezrecznie jak mu cos takiego dam
ksiazka odpada bo nie wiem co lubi
jestem w kropce a chce mu cos dac
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 18:15   #2450
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez sylllvia89 Pokaż wiadomość
nie znam hobby
wiem ze jest zapalonym sportowcem i motocyklista
ale wszelakie breloczki itp odpadaja
chce aby to bylo dane tak na dobry humor na swieta
myslalam o slodyczach ale czy jezeli cwiczy je je?
ma diete i dlatego moge one odpasc i bedzie niezrecznie jak mu cos takiego dam
ksiazka odpada bo nie wiem co lubi
jestem w kropce a chce mu cos dac
Może jakiś model motoru? Albo kubek z motorem
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:00   #2451
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Sylvviiaa Pokaż wiadomość
który ?
portfel
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:09   #2452
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

mysle nad kubkiem ale z jakims innym motywem
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:11   #2453
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
portfel
nie kupiłam.
obleciałam 3 sklepy we wtorek.
miałam kupić w czwartek (tak liczyłam , ze w innej galerii znajdę). nabawiłam się kontuzji, nie mogłam chodzić, więc zakupy sobie w tym dniu musiałam odpuścić. i tak nie wychodzę do dziś z domu.
boję się , że nie zdążę kupić, bądź nie znajdę.
a nie mam innego pomysłu
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:12   #2454
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

a jakie slodycze mozna dorzucic do prezentu?
badz cos zamiast slodyczy?
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:23   #2455
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

ja dorzucę coś z piernika , np domek
albo świąteczną figurkę z czekolady
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:29   #2456
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

hej ;*
teraz czas na mnie:
mój Tż ma 19 lat, jesteśmy razem od roku.
Z okazji świąt chcę mu coś kupić, jak się go zapuytałam co by chciał to odpowiedział że ja mu wystarczę, więc musze myśleć sama... ;/
Jest niedoszłym informatykiem, lubi grać, uwielbia ćwiczyć.
Na urodziny dostał koszulkę z bigstara, więc ubrania odpadają, bo pomyśli że mi sie nie podoba jak sie ubiera czy coś w tym stylu. Hantelki i takie różne przyrządy do ćwiczenia ma, czyli też nic z tego mu nie kupię. Gry też nie bo bym musiała być niepoważna... Nic pod laptopa mu nie kupię bo nie ma, do kompa też nic bo wszystko ma.
Myślałam o perfumie pleyboy miami, tylko zastanawiam się czy mu się spodoba... ;/
A może macie moje kochane inne pomysły?
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:50   #2457
katges
Zadomowienie
 
Avatar katges
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 282
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;23730084]hej ;*
teraz czas na mnie:
mój Tż ma 19 lat, jesteśmy razem od roku.
Z okazji świąt chcę mu coś kupić, jak się go zapuytałam co by chciał to odpowiedział że ja mu wystarczę, więc musze myśleć sama... ;/
Jest niedoszłym informatykiem, lubi grać, uwielbia ćwiczyć.
Na urodziny dostał koszulkę z bigstara, więc ubrania odpadają, bo pomyśli że mi sie nie podoba jak sie ubiera czy coś w tym stylu. Hantelki i takie różne przyrządy do ćwiczenia ma, czyli też nic z tego mu nie kupię. Gry też nie bo bym musiała być niepoważna... Nic pod laptopa mu nie kupię bo nie ma, do kompa też nic bo wszystko ma.
Myślałam o perfumie pleyboy miami, tylko zastanawiam się czy mu się spodoba... ;/
A może macie moje kochane inne pomysły?[/QUOTE]

A moze dysk przenosny - do kompa w sam raz a jak nie to wzaleznosci jaka kwot emasz na wydanie bo moze to byc np maszynka do golenia elektryvzna albo do wlosów - na głowie albo podgrzewacz na usb do kompa - cos na co kladziesz kubek i caly czas podgrzewa (podlaczony do kompa) zeby herbata albo kawa nie wystygla
katges jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:54   #2458
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez katges Pokaż wiadomość
A moze dysk przenosny - do kompa w sam raz a jak nie to wzaleznosci jaka kwot emasz na wydanie bo moze to byc np maszynka do golenia elektryvzna albo do wlosów - na głowie albo podgrzewacz na usb do kompa - cos na co kladziesz kubek i caly czas podgrzewa (podlaczony do kompa) zeby herbata albo kawa nie wystygla
Aż tak dużo pieniędzy nie mam
Uda mi się od mamu wyciągnąć 70 zł (własnej kasy już nie mam wszystko na prawko poszło )
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 20:17   #2459
katges
Zadomowienie
 
Avatar katges
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 282
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;23731009]Aż tak dużo pieniędzy nie mam
Uda mi się od mamu wyciągnąć 70 zł (własnej kasy już nie mam wszystko na prawko poszło )[/QUOTE]
a podgrzewacz na usb i do tego specjalny kubek - taki ktory pod wplywem ciepla pokazuje jakis napis albo fotke nie musi to byc nic zwiazane z wami ale np jegu ulubiona kapela albo cos od ksywki: np żuk 0 jakies pelzajace robale
katges jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 20:32   #2460
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny, a może macie pomysł na prezent świąteczny dla Chrzestnej ? Chodziłam po sklepach ale nie wiem co byłoby dobre Myślicie, że jakiś zestaw kosmetyków byłby ok ?
__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.