Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz.III - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 09:01   #4441
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Ja byłam wczoraj z Malą u rodziców i przyznam, że szlag mnie trafił. Ja mówię, że jest zmęczona i idzie spać (a ona za cholerę, drze się, co nie zmienia faktu, że jest przeciez padnięta i PÓJDZIE SPAĆ, żeby nie wiem, co) a moja mama: ale ona chyba się chce pobawić, może później pośpi. Noszz....
I każdy ją zaczepiał (tak z ukrycia, że niby to nie zaczepki), jakieś uśmiechy, miny i mała wymęczona była.
I jak ja ją mam komus zostawić, skoro nie słuchają się, jak im mówię, co mają robić??
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:14   #4442
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

czesc dziewczyny
Ja dzis mam wagary
Dzis depilacja nog woskiem a nie zaroslam (zapomnialam sie i ogoliłam ) wiec pojde za tydzien
Niedlugo na obiadek do rodzicow
a pozniej zabiore sie za lekture bo mam nadrabiania od piatku
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-12-12 o 09:16
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:21   #4443
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

uzywa ktoras pampersow sleep&play? ja kupilam i mi sie nie podobaja, bo maja boki nierozciagliwe...

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! Ja bez dziecka, bo jest nadal na służbie u moich rodziców. Oczywiście juz dzwoniłam i jest bardzo grzeczny-spał do 6 a potem do 8.30. Kochany.

W piatek miałam rewelacje żołądkowe leciało z wszystkich stron i okropnie bolał mnie żołądek. Ale wczoraj przeszło. Nie wiem czy znowu cos mi siadło czy to jakis wirus.
wspolczuje rewolucji zoladkowych,oby to nie byl wirus!

ciekawe jak rodzice dawali sobie rade
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:22   #4444
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez justynacz80 Pokaż wiadomość
A tak a propos fotelików to planujecie kupic następny fotelik albo inne "grubsze" sprzęty przed końce roku? Bo od stycznia o 15% drożej.

Agravka, znam to... u nas jest tak samo. Ja już się boję z domu wychodzić.

Czytam właśnie o tym Vacie, ale on tylko na ubranka i obuwie dziecięce ma zostać podniesiony.
o matko to moze tzreba sie w ubranka na zapas zaopatrzyc. my bedziemy na dniach kupowac nastepny fotelik

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
uzywa ktoras pampersow sleep&play? ja kupilam i mi sie nie podobaja, bo maja boki nierozciagliwe...
ja uzywalam ale mi nie spasowaly wlasnie przez te boki
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:25   #4445
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość

ja uzywalam ale mi nie spasowaly wlasnie przez te boki
moglam zapytac, ale nie, chcialam sama sprobowacteraz bede sie meczyc...
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:43   #4446
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Witam
Synuś ucina sobie właśnie drzemkę a ja zabieram się za pieczenie pierniczków i ciasteczek z maszynki. Wczoraj zaczełam przygotowania do Świąt , suszą się plasterki pomarańczy, trochę już udekorowałam domek no i dziś pieczenie ciasteczek

niezawsze kupiłam misia
Marta super, że synuś dał się rodzicom pobawić
agravka ja nie miałam jeszcze tych pampersów, ale jak mówicie, że niefajne to nie będę kupować
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:26   #4447
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
kupilismy Mai misia nie moglismy sie zdecydowac i tz wybral pik plika http://allegro.pl/my_page.php?uid=1680
tez sie zastanawiam nad nim ale z drugiej strony Hu bert ma tyle maskotek tylko wiem ze bym pomogla dziecku jakiemus ostatnio w auchanie kupilismy reniferka az za 3zl z akcji pajacyk

Cytat:
Napisane przez kociamborek Pokaż wiadomość
Czesc mamusie! Nie wiem czy pamiętacie mnie z poczekalni bo na odchowalni się jeszcze nie udzielalam. Czytam was na biezaca ale jakos nie mogłam się zebrac żeby samej cos napisac 9 sierpnia urodzilam synka Aleksandra. U nas wszystko dobrze, odpukac nie mielismy jeszcze wiekszych problemow. Skoro w koncu cos napisałam to teraz postaram się czesciej udzielac. Pozdrawiam
hej kochana jasne ze pamietamy z tego co pamietam mialas avatarka z dzidzia ubrana za kroliczka a jak tz juz w polsce? bo o ile pamietam w holandii pracowal

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
bylam w tesco po uspaniu malej (przy cycku) i nie bylo mnie ok godzine, mala w tym czasie caly czas plakala...uspokoila sie dopiero przy tv...straszne to jest, bo nawet na rekach u tz ryczala strasznie podobno...nie chce zeby ona byla tak zalezna ode mnie...


dodam, ze jak wrocilam, wzielam ja do lozeczka i usnela trzymajac mnie za reke...z jednej str slodkie, ale z drugiej...
tez to przez jakis czas przerabialam naszczescie sie to u nas unormowalo bo ciezko bylo cos bez malego zalatwic

Cytat:
Napisane przez justynacz80 Pokaż wiadomość
A tak a propos fotelików to planujecie kupic następny fotelik albo inne "grubsze" sprzęty przed końce roku? Bo od stycznia o 15% drożej.

Czytam właśnie o tym Vacie, ale on tylko na ubranka i obuwie dziecięce ma zostać podniesiony.
no to o tyle dobrze bo na sprzety 15% to duzo i tak duzo ale na mniejszych kwotach mniej odczuwalne

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
chcialam kupic, tz mowi, ze jeszcze czas...
jak bym swojego slyszala ten tez ma na wszystko czas

Cytat:
Napisane przez AZW Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za przepis! Na pewno skorzystam. Pozdrowienia
nie ma za co

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! Ja bez dziecka, bo jest nadal na służbie u moich rodziców. Oczywiście juz dzwoniłam i jest bardzo grzeczny-spał do 6 a potem do 8.30. Kochany.

W piatek miałam rewelacje żołądkowe leciało z wszystkich stron i okropnie bolał mnie żołądek. Ale wczoraj przeszło. Nie wiem czy znowu cos mi siadło czy to jakis wirus.
dobrze ze juz sie dobrze czujesz bo ta dolegliwosc przekichana


a ja sobie wczoraj kupilam buty torebke i portfel jutro chce jeszcze sniegowce kupic
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 10:55   #4448
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

halo chciałam się tylko przywitać, klikam ze szkoły bo mam warsztaty doradcy zawodowego przy kompie, projektujemy jakieś durne ulotki i karty usług

iga kończy dziś 4 miesiące

muszę spadać bo doktorek się kręci
miłej reszty weekendu dziewczyny
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 11:51   #4449
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
hej kochana jasne ze pamietamy z tego co pamietam mialas avatarka z dzidzia ubrana za kroliczka a jak tz juz w polsce? bo o ile pamietam w holandii pracowal
tak tak wlasnie takiego avatarka mialam. Tz niestety w Holandii, jak sie Olek urodził to był z nami 6 tygodni, a teraz przyjezdza co 3 tygodnie na tydzien. Wlasnie przyjezdza w sobote i pojedzie po Nowym Roku. Szuka tam dla nas mieszkanka wiekszego bo planujemy wyjechac cala rodzinka, ja chce isc na wychowawczy i w tym czasie jeszcze tam posiedzimy.
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 12:32   #4450
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Hej mamuśki

kociamborek pamiętamy, pamiętamy witaj ponownie.

Nocka nawet, nawet ale Lili znowu wczoraj wieczorem wymiotowała, może to przez dopajanie tą herbatką jabłko melisa??? Sama nie wiem.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png

Edytowane przez Misiulka1
Czas edycji: 2010-12-12 o 12:39
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:14   #4451
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kociamborek Pokaż wiadomość
tak tak wlasnie takiego avatarka mialam. Tz niestety w Holandii, jak sie Olek urodził to był z nami 6 tygodni, a teraz przyjezdza co 3 tygodnie na tydzien. Wlasnie przyjezdza w sobote i pojedzie po Nowym Roku. Szuka tam dla nas mieszkanka wiekszego bo planujemy wyjechac cala rodzinka, ja chce isc na wychowawczy i w tym czasie jeszcze tam posiedzimy.
no moj teraz caly mc w domu a my chcemy latem pojechac z malym do holandi do tz zobaczymy co z tego wyjdzie

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Nocka nawet, nawet ale Lili znowu wczoraj wieczorem wymiotowała, może to przez dopajanie tą herbatką jabłko melisa??? Sama nie wiem.
a ile czasu po karmieniu ja dopajasz? moze za szybko niektore maluszki to lakomczuszki i mimo ze sa najedzone beda dalej pily i pozniej moze byc taki tego efekt co jest powodem przekarmienia

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

odnosnie tych pieluch pamprersa sleep&play to pamietam ze jeszcze na poczekalni chyba jusdan pisala ze sa kiepskie dlatego ich nie kupowalam choc te chustki mokre mi odpowiadaja mokre przyjemnie pachna jak dla mnie ok

ja wczoraj kupilam taki karton z pieluchami huggisa 87szt za 39,99zl jak narazie jestem zadowolona choc puki co za krotko by chwalic ale moja siostra ich zawsze dla mlodszej corki uzywala i tez je chwalila choc ja na wyjscia i tak zamierzam pampersow uzywac bo nie wiem czy pisalam ale z tych tanszych bardziej od dada rossmannowskie mi przypasowaly

Edytowane przez anoxa
Czas edycji: 2010-12-12 o 16:43
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 13:19   #4452
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
halo chciałam się tylko przywitać, klikam ze szkoły bo mam warsztaty doradcy zawodowego przy kompie, projektujemy jakieś durne ulotki i karty usług

iga kończy dziś 4 miesiące

muszę spadać bo doktorek się kręci
miłej reszty weekendu dziewczyny
Gratulacje dla Igi

modro u mnie na szczęście teściowie za granicą,a moi rodzice robią wszystko co im powiem (znaczy się w stosunku do Patuśki) i nie muszę dwa razy powtarzać (ale to pewnie dlatego,że np dla mojej mamy teściowa zawsze się wtrybiała w wychowanie nas i ją to wkurzało delikatnie mówiąc)
papi smacznego obiadku życzę,my dziś jedziemy do mojej babci na schaboszczaki
agravka my używamy pampers premium care (na inne pieluchy Patuśka jest uczulona,nawet na inne rodzaje pampersów)
marta_d1 współczuję przebojów z żołądkiem,ja jakiś czas temu też to przechodziłam..
ania my też się przymierzamy do zakupu fotelika..macie już jakiś wybrany?
Misiulka ja bym odstawiła herbatkę i zobaczyła,ewentulanie dopoiła samą wodą (jeśli pije),a może za dużo zjadła?sama już nie wiem..

Mojej Patuśce wszystko się dziś poprzestawiało..śpi inaczej,je inaczej,bawić się nie,leżeć nie i sama chyba nie wiem czego chce..do tego zaczęła mi kaszleć (suchy kaszel,dosyć często,temp nie ma)myślicie,że mam iść z nią jutro do lekarza?
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:32   #4453
katkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 45
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Hej
Nie piszę, tylko od czasu do czasu podczytuję, bo w tym tygodniu mam obronę magisterki... szał normalnie i czasu brak..
Obiecuję, że się poprawię od przyszłego tygodnia, jak już będę nie tylko mamą, ale też magistrem inżynierem ;D
katkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:37   #4454
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

agravka- dla mnie katastrofa, raz kupiłam i więcej nie kupię

anuszka - gratulacje dla Igi

anoxa - właśnie widziałam w biedronce i się zastanawiałam...ale jeszcze są tam taki TIFFI i tez chyba wypróbuje...

Na moja chyba w końcu znalazłam patent na zasypanie w dzień
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:43   #4455
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Już w domku Skończyliśmy wcześniej i cudem zdążyłam na pociąg.

Dla mnie pieluszki sllep&play są ok, o wiele lepsze niż premium, które wg mnie śmierdzą i siatka oddziela się od całej reszty. Najfajniejsze jak dla mnie active, bo mają gumkę. Sleep&play za to ładnie pachną. Używam raz tych raz tych Biedronkowych nie lubię, jak już wczesniej pisałam strasznie grube.
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:52   #4456
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

hmm kurcze to już nie wiem czy mogę ze swoim mlekiem tą kaszkę zrobić czy nie :P

Mam kaszkę bobovita- kaszka ryżowa z bananami.

No cóż najwyżej spróbuję ze swoim najwyżej nie wyjdzie

A jeszcze jedno pytanko.. Dopiero zabrałam się za wypisanie papierów na becikowe i jest napisane że potrzeba kopii aktu urodzenia dziecka, ale czy może być odpis aktu urodzenia?
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:56   #4457
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

anoxa herbatkę dostaje 1,5 godz. bo jedzeniu a 1 godz. przed następnym

aneciaslonko właśnie dzisiaj odstawiłam zobaczymy czy bedzie lepiej
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:57   #4458
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

kinia
1. kaszka wyjdzie na 100%
2. Kopia aktu urodzenia to kserokopia odpisu aktu urodzenia. Więc kserujesz odpis i dołączasz do wniosku.
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:42   #4459
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

anuszka dziękuję bardzo
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 15:22   #4460
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

aneciaslonko moja też ostatnio kasłała ale jej przeszło
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:38   #4461
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

niezawsze zapomnialam napisac ze gratuluje wytrwalosci
anoxa tak ten stroj mikolaja z auchan kosztowal 19.90 chyba. mi zalezalo na czapce ale nie bylo samych wiec wzielismy caly
marta wspolczuje piatkowych przejsc zdrowotnych

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
iga kończy dziś 4 miesiące
wszystkiego najlepszego dla Iguni

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
ania my też się przymierzamy do zakupu fotelika..macie już jakiś wybrany?
juz go pokazywalam raz TAKI chociaz caly czas sie zastanawiamy nad RECARO

agravka pisalysmy juz kiedys o tych pieluszkach. moze akurat cie nie bylo wtedy

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2010-12-12 o 19:52
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:55   #4462
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

a jeszcze jedno pytanko jednak skoro na moim mleku wyjdzie kaszka to na wodzie też? :P
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:58   #4463
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kinia656 Pokaż wiadomość
a jeszcze jedno pytanko jednak skoro na moim mleku wyjdzie kaszka to na wodzie też? :P
na wodzie robisz tylko takie co mają w nazwie mleczno-cośtam.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 16:06   #4464
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

aaa ok, dziękuję
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 16:14   #4465
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kinia656 Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno pytanko.. Dopiero zabrałam się za wypisanie papierów na becikowe i jest napisane że potrzeba kopii aktu urodzenia dziecka, ale czy może być odpis aktu urodzenia?
pamietaj ze do tej kserokopii trzeba miec ten odpis do wgladu. mnie orypala baba jak skladalam wniosek na meza, ze owszem mam ksero jego dowodu ale nie mam do wgladu dokumentu.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 16:50   #4466
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

aniaa my czape mamy i napewno ubiore ja mlodemu na gwiazdke plus sliniaczek tez swiateczny a ja zaluje ze nei wzielam tego pajacyka mikolajowego bo mial by do spania bo on welurkowy a mojej mamy chlodniejsze mieszkanie od naszego

ja dzisiaj troszke ozdobilam mieszkanie swiatecznie i od razu jakos przyjemniej sie siedzi no i wzielam sie za segregowanie zabawek Hubcia okazalo sie ze mamy tego mase! sa takie trzy duze pojemniki (ostatnio kupilismy w castoramie) plus wielka torba no i jeszcze do tego mamy jezdzi losia na biegunach i motor policyjny-rowerek no i jak bylismy na zakupach chcialam mu kupic kilka drobnych zabawek i dobrze ze nie kupilam bo juz je mamy!
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:06   #4467
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

bajka a to zależy, u mnie nie chcieli

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Dziękujemy za zyczenia
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:20   #4468
zabcia87
Raczkowanie
 
Avatar zabcia87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 131
GG do zabcia87
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Hej Kobietki

Chcę się tylko przywitać i wklejam zdjęcia mojej Małej z dzisiaj

Byłam w pepco i nie było już tej czapeczki i śliniaka świątecznego ale za to kupiłam body i dwie opaski Karolcia chyba ma taką samą jedną, więc przepraszam za zgapienie

Później Was nadrobię, bo jestem u teściów. Pozdrowienia dla mamusiek i dzieciaczków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ubranka.jpg (105,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (51,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (79,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (85,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (125,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz4.jpg (88,7 KB, 31 załadowań)
zabcia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:25   #4469
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

zabcia zdjecie numer 3 rewelacja
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:44   #4470
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

zabcia jejku jaka Ona duża!! Na zdjęciach wydaje się dużo większa od Igi Jakie ubranka jej kupujesz??
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.