Masochistki - nasz świat BDSM - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 15:49   #1381
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: masochistki

to nie byla latwa decyzja, wydawalo mi sie, ze jak wszystko jest tak daleko, to juz nie ma odwrotu. Ze to juz jest zapieczetowane. Tak naprawde to kwestie lozkowe byly jedna z wielu rzeczy, ktore byly przeze mnie potraktowane na zasadzie "nikt nie jest idealny, musze to po prostu zaakceptowac". prawda jest taka, ze zycie ma sie jedno i trzeba walczyc o to, by przezyc je w zgodzie i harmonii ze soba, swoimi potrzebami i oczekiwaniami. W zyciu nie spodziewalam sie, ze kolejny zwiazek pojawi sie bardzo szybko, zupelnie nieoczekiwanie i przyniesie mi spelnienie i harmonie. balam sie, ze bede sama dlugie lata niezdolna nikomu zaufac. nikomu tak nie ufalam jak mojemu obecnemu Panu. Jestesmy oddaleni w tej chwili od siebie o 2000 km, ale nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze mogloby sie cos stac. jest po prostu moim idealnym wypelnieniem Ale wytrzymac musze do grudnia by poczuc na moim tylku jego sroga reke...oh mowie wam, jaka to jest katorga! to gorsze niz chcica na sam sex. nawet tej rozlaki nie mozna traktowac w formie kary :/ ech, zacisnac zeby i wytrzymac. Potem w grudni bede zaciskac, by wytrzymac co innego hehe
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!

Edytowane przez Nebula
Czas edycji: 2010-10-29 o 15:50
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:59   #1382
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
Ale wytrzymac musze do grudnia by poczuc na moim tylku jego sroga reke...oh mowie wam, jaka to jest katorga! to gorsze niz chcica na sam sex. nawet tej rozlaki nie mozna traktowac w formie kary :/ ech, zacisnac zeby i wytrzymac. Potem w grudni bede zaciskac, by wytrzymac co innego hehe
Za to jak tak się wyczekacie to coż to będzie za dłuuugaaaa i bolesna rozkosz oj będziesz zęby zaciskac.....
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:14   #1383
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
to nie byla latwa decyzja, wydawalo mi sie, ze jak wszystko jest tak daleko, to juz nie ma odwrotu. Ze to juz jest zapieczetowane. Tak naprawde to kwestie lozkowe byly jedna z wielu rzeczy, ktore byly przeze mnie potraktowane na zasadzie "nikt nie jest idealny, musze to po prostu zaakceptowac". prawda jest taka, ze zycie ma sie jedno i trzeba walczyc o to, by przezyc je w zgodzie i harmonii ze soba, swoimi potrzebami i oczekiwaniami. W zyciu nie spodziewalam sie, ze kolejny zwiazek pojawi sie bardzo szybko, zupelnie nieoczekiwanie i przyniesie mi spelnienie i harmonie. balam sie, ze bede sama dlugie lata niezdolna nikomu zaufac. nikomu tak nie ufalam jak mojemu obecnemu Panu. Jestesmy oddaleni w tej chwili od siebie o 2000 km, ale nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze mogloby sie cos stac. jest po prostu moim idealnym wypelnieniem Ale wytrzymac musze do grudnia by poczuc na moim tylku jego sroga reke...oh mowie wam, jaka to jest katorga! to gorsze niz chcica na sam sex. nawet tej rozlaki nie mozna traktowac w formie kary :/ ech, zacisnac zeby i wytrzymac. Potem w grudni bede zaciskac, by wytrzymac co innego hehe
jak widać warto podejmować odważne decyzje
oj wiem co to jest rozłąka, choć nie aż tak długa ! ehh ale uwielbiam te powroty. jest w tym jakaś taka magia..no a później już sama rozkosz
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 13:19   #1384
Trusk4wk4
Raczkowanie
 
Avatar Trusk4wk4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 265
Dot.: masochistki

Ja się cieszę, że tak długo nigdy czekać nie muszę. Mi wystarczy tydzień by zatęsknić potwornie i czerpać ze spotkania maksimum rozkoszy Podoba mi się ta emotka z laniem tyłka ;D Naszw wizaż podąża za potrzebami użytkowników ;D Może jeszcze powinnyśmy wyprosić jakiś klimatyczny design strony do wyboru? :P

PS ja wczoraj miałam taki powrót :P co prawda związany z powrotem do zdrowia ( i do zabaw tym samym) a nie z rozstaniem na odległość ale wyposzczona byłam i dzisiaj boleśnie mi się siedzi i ciągle mam ślady po zębach XD

Edytowane przez Trusk4wk4
Czas edycji: 2010-10-30 o 13:21
Trusk4wk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:42   #1385
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: masochistki

oj w ogole nic mi nie mowcie....ja to sie boje nawet o tym myslec, bo po takim czasie to 5 minut wspomnien i moge wyladowac w lazience. to jest tqk silne, ze nie wiem...odliczam dni do spotkania, ale jakos wcale nie chce to umniejszyc mojej tesknoty.
ALE! pocieszam sie mysla, ze byc moze od stycznia zamieszkamy razem sami, a wtedy bedzie wszystko zupelnie inaczej niz teraz... obydwoje w Polsce mieszkalismy z rodzicami, wiec tez nie zawsze byla mozliwosc na cokolwiek. Jednak jest to przyjemnosc okupiona dosc sugestywnymi dzwiekami...chociaz dominacja wywolana tekstem " i tak musisz byc cicho" ma pewne ekscytujace podloze, bo wszystko zalezy od sily trzymania jezyka za zebami :p
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:49   #1386
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: masochistki

Hej Dziewczyny!
Od dłuższego czasu przeglądam ten wątek z wypiekami na twarzy.
Mnie też kręci to, o czym piszecie.
Raczej nie w tak zaawansowanej formie, jak niektóre z was, ale mimo wszystko. Bardzo podnieca mnie wymierzanie kobiecie klapsów podczas gry wstepnej.
Mój problem polega na tym, że nie wiem, jak o tym powiedzieć TŻ-owi. Po prostu cholernie się wstydzę, bo nie wiem, czy jemu by się to spodobało! Wiem, że na pewno nie pociągają go żadne lateksy (czasami się z tego śmiał), ale na szczęście mnie też nie. Czasami podczas gry wstępnej da mi pare klapsów i na tym koniec. Raz tylko szepnęłam mu w trakcie, że to lubię (chyba dlatego w ogóle to robi). Chciałabym jednak, żeby robił to częściej i zdecydowanie mocniej. Boję się jednak, że jemu się ten pomysł nie spodoba. Wiem, że najlepiej byłoby mu to powiedzieć wprost, ale ja się po prostu wstydzę, bo boję się, że jego to nie pociąga. Czasami próbuję go podpytać, co go podnieca w łóżku, ale zwykle jest bardzo zamknięty. Rzadko też zdaje mi wprost takie pytania (pewnie parę razy sie zdarzyło, ale oczywiscie nie odważyłam sie powiedziec).
Dodatkowo, boję się, jak to by wpłynęło na nasze relacje pozałóżkowe. Czy nie stałby się zbyt władczy w stosunku do mnie (w codziennym życiu). Mam wrażenie, że czasem miewa takie zachowania, więc tym bardziej się tego boję.
Dodam jeszcze, że jesteśmy razem ładnych parę lat i bardzo się kochamy. Czasem też kłócimy, jak to w związkach bywa., ale ogólnie jest ok. Seks jest fajny, ale przydałoby się coś na ożywienie. Niestety, jakoś ciężko mi się zdobyć na jakąś propozycję, a przecież nie mogę oczekiwać, że to on będzie wychodził z inicjatywą. Macie może jakiś pomysł, jak mu to zasugerować, ale nie wprost?
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 23:18   #1387
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: masochistki

O to czy bedzie zbyt dominujacy w zyciu chyba nie ma co sie martwic. Ja np jestem osoba bardzo pewna siebie, niektorzy moga powiedziec, ze dumna i bardziej to ja powinnam w zyciu dominowac niz moj partner, chociaz to tylko pozorne pozorne...
jezeli chodzi o mnie, to w zasadzie, wyszlo dziwnie, ale to moze na pozniej historia. W kazdym razie padlo jedno krotkie pytanie
"hmm...a czy Ty...nie chcial bys potraktowac kobiety czasem surowo? zawladnac moimi emocjami, kontrolowac przyjemnosc?"
i polecialoooo ;p a potem rozmowy, ogladanie stron, szukanie inspiracji w ksiazkach. ale najbardziej chyba skorzystalismy z naszych marzen i wyobrazni. Ale najlatwiej to zrobic gdt obie strony wiedza po ktorej stronie sa, an ie ze ktos jest do czegos zmuszany. Moj poprzedni partner jak probowal wydac mi jakis rozkaz, to robilam to tylko dlatego, ze widzialam, ze sie staral i glupio mi bylo powiedziec "wiesz, doceniam, ze robisz cos dla mnie, ale to brzmi smiesznie a nie powaznie!". Wazne wiec byscie znalezli poprzez eksperymentowanie i rozmowy to co was najbardziej kreci, tak by wygladalo to naturalnie. Albo spontanicznie popros go by zamienil Twoj tylek w wisnie
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 23:28   #1388
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: masochistki

Kurcze, no właśnie mi z tą wiśnią przez gardło nie chce przejść. Cały czas naiwnie liczę, że sam się domyśli (chociaż nie wiem jak, skoro nie daję mu żądnych sygnałów). Tu nawet nie chodzi o to, że on ma być jakiś bardzo dominujący. Na razie wystarczyłyby mi same klapsy. Tylko cholera, nie wiem, jak zacząć. Łatwo stwierdzić "powiedz mu spontanicznie to i to", ale mi to bardzo trudno wykonać. Wiem, że to byłby najprostszy sposób, ale nie mogę sie przełamać.
Ale bardzo dziękuję za odpowiedź. Chętnie się też dowiem, jak inne wizażanki zaczynały.
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 07:02   #1389
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Prudencja Pokaż wiadomość
Kurcze, no właśnie mi z tą wiśnią przez gardło nie chce przejść. Cały czas naiwnie liczę, że sam się domyśli (chociaż nie wiem jak, skoro nie daję mu żądnych sygnałów). Tu nawet nie chodzi o to, że on ma być jakiś bardzo dominujący. Na razie wystarczyłyby mi same klapsy. Tylko cholera, nie wiem, jak zacząć. Łatwo stwierdzić "powiedz mu spontanicznie to i to", ale mi to bardzo trudno wykonać. Wiem, że to byłby najprostszy sposób, ale nie mogę sie przełamać.
Ale bardzo dziękuję za odpowiedź. Chętnie się też dowiem, jak inne wizażanki zaczynały.
dokladnie tak jak Nebula.
jesli mu nie powiesz wprost to wybacz ale co to za związek???

mój TŻ usłyszał po prostu-chcę abyś mnie związał,więc idź proszę po paski.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:28   #1390
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: masochistki

wiesz, u nas to bylo mmega trudne bo... :p
znalismy sie w sumie ponad 3 lata, ale nigdy nie bylismy jakos wyjatkowo blisko, troche rozmow, dwie imprezy ze wspolnymi znajomymi. Ja caly czas bylam z moim poprzenim. W zeszlym roku w czerwcu przypadkiem, ale tak zupelnim ze nadal w to nie wierze byl na imieninach mojego znajomego. w ogole nie wiazalam go z ta czescia znajomych :p po miesiacu rozmow (bo ja bylam w innym miescie na praktykach uczelnianych) spotkalismy sie na winko by pogadac, dowiedziec sie co i jak tam, poza potrzebowalam tego, bo bylam swiezo po rozstaniu z exnarzeczonym. a wszyscy przyjaciele jak na zlosc na wakacjach w innych krajach. No i cholera, co tu duzo mowic. spotkalismy sie z zamiarem pogadania, obejrzenia paru filmow, durnych na odstresowanie...a przyszla burza i wylaczyli prad na pol nocy. nie wiem, moze to polaczenie swieczek i innych warunkow, ale po prostu wyladowalismy razem w lozku, mimo iz gdy niosl mnie na gore do jego pokoju staralam sie wyrywac, mowic ze nie, to tylko mnie to podneicilo dodatkowo! wiec. tej pierwszej nocy, moze nie bylo tak klasycznie bdsm. Ale juz sam fakt, ze nie sluchal za bardzo tego co mowie dzialal na mnie jak najlepszy afrodyzjak. No i tej nocy wlasnie zadalam to pytanie co wczesniej napisalam. wymagalo to nie lada odwagi, bo ja naprawde nie wiedzialam jakie sa jego preferencje. a po poprzednim nieudanym pod tym wzgledem zwiazku wolalam sie nie pakowac w rownie nudne zycie seksualne. Mimo wszystko akt seksualny niej jest dla mnie czyms o czym zapominam i balam sie troche wyrzutow sumienia i w ogole wsciekla bylam na siebie ze uleglam. Ale zupelnie tego nie zaluje, od tamtego momentu jestesmy zawsze obok siebie, przy nim osiagam maksymalny spokoj, jest dla mnie jak matka dla 3 latka gdy sie udezy - zawsze biegnie z krzykiem i dopiero w ramionach sie uspokaja. oczywiscie, BDSM u nas wzrastalo dosc powoli, poniewaz nie da sie komus zaufac az tak po pierwszych na dobra sprawe spotkaniach. odkrywalismy razem nasze granice z kazdym kolejnym razem. Pierwsze calkowite unieruchomienie bondage mialo miejsce dopiero w tym roku w kwietniu. mysle, ze caly czas uczyly sie siebie w tej kwestii. do tej pory nie zdecydowalismy sie na zadawanie bolu pasem lub rozga, czy innymi przedmiotami, bo bardzo lubie jego dlon. to ze robi to swoja dlonia jest dla mnie dodatkowym elementem zespajajacym nas. Tak jakby stykajace sie naskorki wywolywaly dodatkowy przeplyw impulsow. probowalismy juz pasa i szczerze mowiac nie dalo to prawie zadnego efektu.
kurcze, ale przez was do niego tesknie!
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:45   #1391
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: masochistki

Happy halloween !!!!!
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 21:51   #1392
Orja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: masochistki

Witam
Przybyłam prosić o pomoc. Potrzebuję informacji, gdzie można zdobyć solidną obrożę. Mile widziana w komplecie z kajdanami. Wiem, wiem, że w sieci jest przeogromny wybór. Mnie (nam ) zależy jednakowoż przede wszystkim na sprawdzonym źródle i jakości, mniej natomiast na kolorach i ozdobach. Jeśli będziecie tak miłe, by mi odpowiedzieć, proszę - ze względów wiadomych - o odpowiedź na PW .
Gdy już wyłuszczyłam swą prośbę, może czas się przedstawić Jestem stałą podczytywaczką wątku praktycznie od początków jego powstania. Wizażanką od lat, ale mam manię prześladowczą związaną z netem, w związku z czym wolałam sobie stworzyć alter ego.
Jestem przykładem, że da się bez większych problemów praktykować BDSM będąc małżonkiem i rodzicem.
SM tkwi we mnie odkąd pamiętam. Już jako kilkunastolatka miałam fantazje w klimacie. Mój Mąż i Pan - uważam - został przeze mnie wciągnięty w ten świat, co zdarzyło się całkowicie naturalnie. Nasz związek jest oparty na dominacji i uległości, nie czujemy by miało to jednak coś wspólnego z poniżeniem, choć to, co robimy tak wygląda. Raczej głębokim oddaniem i niezwykłym zaufaniem.
Do tej pory wiernym naszym towarzyszem był skórzany, wojskowy pas po pradziadku mojego Męża. Aż trudno uwierzyć - ale zapewne nie Wam - w ilu ekscytujących kombinacjach można go użyć. Nie zamierzmy go bynajmniej wysyłać na emeryturę, niemniej chcielibyśmy poeksperymentować nieco bardziej klasycznie
Pozdrawiam,
Orja
Orja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 12:19   #1393
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Smile Dot.: masochistki

Cytat:
Nasz związek jest oparty na dominacji i uległości, nie czujemy by miało to jednak coś wspólnego z poniżeniem, choć to, co robimy tak wygląda. Raczej głębokim oddaniem i niezwykłym zaufaniem.
Piękne słowa
Co do obrózki, to nie pomogę. Mamy piekna, ale niestety, Pan ją zakupił już jakiś czas temu....

Prudencja, pogadaj ze swoim TŻ, to nie takie trudne gdy już pierwsze słowa przebrną Ci przez gardło, reszta pójdzie sama Kochacie sie, ufacie sobie, to nauczy Cie komunikowania swoich potrzeb (nie tylko sexualnych).
Możesz też w trakcie, gdy daje Ci klapsa zamruczeć "MMMmmooocniej kochanie, mocniej!!!"
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:39   #1394
niebedemiecnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 99
Dot.: masochistki

jejku, muszę się gdzieś o tym wygadać, a w realu nie mam chyba za bardzo komu... no, może jedna osoba by się znalazła, ale nie mam z nią ostatnio kontaktu...

W poprzednim związku partner przekonywał się dla mnie (nigdy nikogo nie chciałabym "zmuszać" do tego, nigdy go o to nie prosiłam, sam, wiedząc, że to lubię, próbował) do takich form zabawy, do mocniejszego seksu.
Teraz weszłam w nowy związek. I już po pierwszych bardziej zaawansowanych pieszczotach i po pierwszym seksie widzę, że i pod tym względem się dopasowaliśmy
I wygląda na to, że nie kręci go bicie, klapsy, czego ja nie lubię, a w pewnym momencie się "bałam", że może będzie to lubić. Ale nie próbował. A bardziej "zaawansowanych" rzeczy próbował, bez pytania
I już się okazało, że jednak podobają mi się rzeczy, o których myślałam, że mnie nie kręcą...
Jestem jeszcze większą świruską niż myślałam, podoba mi się jednak duszenie, ciągnięcie za włosy

I zakochałam się jeszcze bardziej
Kurcze, ten związek musi się udać, błagam...

Powiem Wam, że miałam chwile zawahania, że tak od razu przechodzimy do takich rzeczy. Bo "delikatny" seks też lubię i zawsze myślałam, że przejście do takich zabaw wymaga trochę czasu, zbudowania porządnego zaufania... No ale między nami wszystko jakoś tak szybko leci...

No i wygląda na to, że będę częstszym gościem tutaj
niebedemiecnicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:43   #1395
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez niebedemiecnicka Pokaż wiadomość
No i wygląda na to, że będę częstszym gościem tutaj
nooo witamy...

opowiadaj coś wiecej, bo wątek coś ostatnio wysechł
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:50   #1396
niebedemiecnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 99
Dot.: masochistki

heheh, widziałam, że daleeeeko spadł...
podczytuję Was co jakiś czas, nie wiem nawet, czy się kiedyś o czyms tu nie wypowiadałam...

A teraz tak się zastanawiam, czy to za szybko, by w ramach prezentu świątecznego dać mu jakiś porządny zestaw SMowy... porządne kajdanki (nie futerkowe), łańcuchy itp... Ale chyba szybko to trochę... Ale jakby co, to niedługo ma też urodziny, może wtedy się odważę

Ale powiem szczerze, że teraz tym bardziej chcę zadbać o ten związek...
niebedemiecnicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 19:30   #1397
Trusk4wk4
Raczkowanie
 
Avatar Trusk4wk4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 265
Dot.: masochistki

Ja też nowe rzeczy co rusz odkrywam w sobie Niedawno przez jeden filmik pary w klimatach, zauważyłam że skórzane rękawiczki na męskich dłoniach niesamowicie mnie nakręcają. Nawet samo patrzenie o dotyku i chęci oberwania z rękawiczki nie wspominając ;D :P

Tyle tylko że kłopotem okazało się, kiedy chciałam je kupić w prezencie i nie znałam rozmiaru.
Trusk4wk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 19:48   #1398
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: masochistki

Ja się zastanawiam nad woskiem
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:51   #1399
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Trusk4wk4 Pokaż wiadomość
Ja też nowe rzeczy co rusz odkrywam w sobie Niedawno przez jeden filmik pary w klimatach, zauważyłam że skórzane rękawiczki na męskich dłoniach niesamowicie mnie nakręcają. Nawet samo patrzenie o dotyku i chęci oberwania z rękawiczki nie wspominając ;D :P

Tyle tylko że kłopotem okazało się, kiedy chciałam je kupić w prezencie i nie znałam rozmiaru.
Oj, ja tez lubie rekawiczki

Cytat:
Napisane przez Chaigata
Ja się zastanawiam nad woskiem
Nie zastanawiaj się, tylko próbuj. Polecam

Cytat:
Napisane przez Orja
Witam
Przybyłam prosić o pomoc. Potrzebuję informacji, gdzie można zdobyć solidną obrożę. Mile widziana w komplecie z kajdanami. Wiem, wiem, że w sieci jest przeogromny wybór. Mnie (nam ) zależy jednakowoż przede wszystkim na sprawdzonym źródle i jakości, mniej natomiast na kolorach i ozdobach. Jeśli będziecie tak miłe, by mi odpowiedzieć, proszę - ze względów wiadomych - o odpowiedź na PW .
Gdy już wyłuszczyłam swą prośbę, może czas się przedstawić Jestem stałą podczytywaczką wątku praktycznie od początków jego powstania. Wizażanką od lat, ale mam manię prześladowczą związaną z netem, w związku z czym wolałam sobie stworzyć alter ego.
Jestem przykładem, że da się bez większych problemów praktykować BDSM będąc małżonkiem i rodzicem.
SM tkwi we mnie odkąd pamiętam. Już jako kilkunastolatka miałam fantazje w klimacie. Mój Mąż i Pan - uważam - został przeze mnie wciągnięty w ten świat, co zdarzyło się całkowicie naturalnie. Nasz związek jest oparty na dominacji i uległości, nie czujemy by miało to jednak coś wspólnego z poniżeniem, choć to, co robimy tak wygląda. Raczej głębokim oddaniem i niezwykłym zaufaniem.
Do tej pory wiernym naszym towarzyszem był skórzany, wojskowy pas po pradziadku mojego Męża. Aż trudno uwierzyć - ale zapewne nie Wam - w ilu ekscytujących kombinacjach można go użyć. Nie zamierzmy go bynajmniej wysyłać na emeryturę, niemniej chcielibyśmy poeksperymentować nieco bardziej klasycznie
Pozdrawiam,
Orja
Czesc Milo powitać mamę i żonę na wątku. Witaj w klubie
Co do Twojeog pytania - jesli jestes z Krk, to polecę Ci fajny sklep w którym mozesz wszytskiego dotknac, otworzyc, przymierzyc.
Poza Krk takich sklepów nie znam
Mysle ze mozesz sprobowac na Allegro, jest duzo taniej niz w stacjonarnych sklepach.

Kiedys pod wplywem impulsu weszlam do takiego sklepu, i wydalam fortune na nowosci których jeszcze nie bylo w naszym asortymencie. Po przyjsciu do domu sprawdzilam allegro, za identyczne rzeczy zaplacilabym o polowe mniej.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 20:53   #1400
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: masochistki

Tzn. ja chcę. Ale nie mogę TŻ namówić... on nie chce "robić mi krzywdy".
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 21:03   #1401
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: masochistki

hej dziewczyny
ja wlasnie opracowywałam- wydaje mi sie swietna - niespodzianke dla mojego Pana, wyglada jednak na to ze w najblizszym czasie nie bedziemy mieli swobody w domu wiec pewnie wykonanie sie odwlecze...ale wymyslilam cos specjalnego i sama jestem dumna z mojej kreatywnosci ;D mam nadzieje ze czas szybko minie i bedzie okazja by moj pomysl wcielic w zycie

co do prezentów ja sama raczej nie przepadam za ideą erotycznych prezentów okazjonalnych, mysle ze takie rzeczy lepiej sprawdzaja sie jako prezent niespodzianka, bez okazji. ale to oczywiscie kwestia partnerów i ich preferencji. A wlasnie, jak tam Świąteczny czas u Was? pierniki upieczone? prezenty poukrywane?
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 21:36   #1402
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Tzn. ja chcę. Ale nie mogę TŻ namówić... on nie chce "robić mi krzywdy".
eee przekonaj go że ta krzywda...wskazana jest
Cytat:
Napisane przez n_omi Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja wlasnie opracowywałam- wydaje mi sie swietna - niespodzianke dla mojego Pana, wyglada jednak na to ze w najblizszym czasie nie bedziemy mieli swobody w domu wiec pewnie wykonanie sie odwlecze...ale wymyslilam cos specjalnego i sama jestem dumna z mojej kreatywnosci ;D mam nadzieje ze czas szybko minie i bedzie okazja by moj pomysl wcielic w zycie

co do prezentów ja sama raczej nie przepadam za ideą erotycznych prezentów okazjonalnych, mysle ze takie rzeczy lepiej sprawdzaja sie jako prezent niespodzianka, bez okazji. ale to oczywiscie kwestia partnerów i ich preferencji. A wlasnie, jak tam Świąteczny czas u Was? pierniki upieczone? prezenty poukrywane?
powiedz...co?to za niespodzianka?


prezenty w planach....
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 23:26   #1403
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad woskiem
wosk baaardzo polecam! jest jednym z moich ulubionych "zabaw" i niesamowicie mnie kręci

n_omi podziel się niespodzianką
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:58   #1404
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: masochistki

Zima jest fajna, ale jednego mi brakuje- świezych rózg.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:07   #1405
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Zima jest fajna, ale jednego mi brakuje- świezych rózg.
hehehe. dobrze powiedziane no cóż, trzeba sobie radzić w inny sposób
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:08   #1406
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Zima jest fajna, ale jednego mi brakuje- świezych rózg.
ale mozna np. zostać mimo woli natartym śniegiem.....
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:26   #1407
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: masochistki

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;23786355]ale mozna np. zostać mimo woli natartym śniegiem.....[/QUOTE]
oj zimno mi się zrobiło na sama mysl....
Choć po dłuższym namyśle... może byc ciekawie
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 13:54   #1408
Ambelle
Raczkowanie
 
Avatar Ambelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: masochistki

Witam

Duzo mam do napisania, a nie wiem od czego zaczac. Moze od tego, ze przecztalam tylko pierwsze 5 stron watku, a wpisuje sie od razu, dlatego ze boje sie, ze mi mysli uleca z glowy.

Jak to sie stalo, ze odkrylam w sobie sklonnosci masochistyczne i kiedy... nie wiem, ale jestem pewna, ze bylo tak od zawsze. Na codzien natomiast jestem osoba, ktora nie pozwoli sobie w kasze dmuchac, wiec w sumie nawet nie wiem dlaczego takie rzeczy lubie.. ale lubie.

Cytat:
Napisane przez n_omi Pokaż wiadomość
ankasz: nie jestem w stanie sobie wyobrazic zwiazku z kimkolwiek innym. czy gdyby nie lubil SM bylabym z nim? bez wachania. Tak. czy probowalam bym go przekonac by sprobowal? tak , ale nic na sile, jesli by nie chciał. zaden problem. teraz gdyby mi powiedzial ze nie ma na to wiecej ochoty, tez przestalibysmy to robic.
Zazdoszcze Ci N_omi, ja zakonczylam wlasnie trzeci zwiazek z rzedu, poniewaz zwyczajny seks interesuje mnie tylko na bardzo krotki okres czasu.

Cytat:
Napisane przez n_omi Pokaż wiadomość
a mysli? coz...nie ma mysli, jest tylko oczywistosc w twojej głowie, tu i teraz i to czego sie od ciebie wymaga.
Jakbym slyszala siebie jesli chodzi o mysli...Tego rodzaju seks uwalnia mnie od niepotrzebnego myslenia. Moge sie skupic na niemysleniu, a odczuwaniu.

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
Co wiecej moge powiedziec jak to jest, gdy jest sie w zwiazku, gdy jedna osoba lubi ten rodzaj stosunkow miedzyludzkich, a druga nie. Mialam wyjsc za maz za calkiem fajnego goscia, ale on muchy by nie skrzywdzil i tak samo mowil w odniesieniu do kobiet. Nigdy jej nie udeze, nawet nie dam klapsa! na miesiac przed slubem sie rozstalismy. Mialam wrazenie, ze kiedys go zdradze, ze nie wytrzymam, ze ja po prostu pragne by mi ktos przetrzepal tylek.a zdrady nigdy bym sobie nie wybaczyla. teraz jestem w zwiazku BDSM, mam nadzieje, ze ten sie nigdy nie skonczy...

Coz moge napisac, witaj w klubie Nebula.

Powiem tyle jeszcze, ze zazdroszcze tym ktore sa w zwiazku BDSM, ile ja oddalabym, zeby miec to i milosc zarazem, bo osobno to nie dziala w moim przypadku.

Moja droga do odkrycia tego kim jestem byla dluga i ciezka, poprzedni zwiazek zakonczylam wlasnie z tego powodu, ze partner nie byl zainteresowany takimi rzeczami. Potem po jakims czasie zaczelam nastepny zwiazek, ale w miedzyczasie zdarzyla mi sie bardzo nieprzyjemna historia (bylby to gwalt gdyby nie to, ze mu nie mogl stanac, ale i tak bylo wystarczajaco zle). Gdy powiedzialam o tym tztowi poradzil mi, zeby nie isc na policje i tego do konca zycia mu nie wybacze. Skutek byl taki, ze z masochistycznych mysli zrezygnowalam na okolo dwa lata, a zycie seksualne z tym partnerem i tak mi sie nie ukladalo.

Ale po pewnym czasie wszystko wrocilo, znow zaczelam ogladac Sekretarke, czytac Anne Rice oraz natknelam sie na Trylogie Kusziela - ktora zreszta polecam. N_omi Ty cos wspominalas o fantasy, czytalas te ksiazki? Jesli chodzi o mnie, to sa to jedne z moich ulubionych pozycji.

Teraz zerwalam z tz i poznalam mezczyzne, ktory okazal sie lubic dominacje, jest to moj pierwszy partner, ktory lubi takie rzeczy i zaczynamy powoli, choc ja i tak juz dobrze wiem, czego chce. Mam tego bardzo spojny obraz w glowie i oprocz tego wysoki prog bolu i heh no coz zobaczymy jak to sie dalej potoczy...

Tak moja historia wyglada na chwile obecna, dodam, ze postanowilam zaakceptowac siebie taka jaka jestem i koniec kropka.

Edytowane przez Ambelle
Czas edycji: 2010-12-29 o 15:27
Ambelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 14:00   #1409
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Ambelle

Witamy

No przeżycia miałaś dość przerażające, dobrze że się podniosłaś
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 14:15   #1410
Ambelle
Raczkowanie
 
Avatar Ambelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: masochistki

Mam tez kilka spostrzezen odnosnie 6 strony watku.
Jedna z przyczyn zerwania z tztem, bylo to, ze on roznymi sposobami chcial wywierac na mnie kontrole czy presje w zwiazku, a to mi nie odpowiadalo. W koncu nie moglam tego tak bardzo zniesc, ze zaprzestalam wszelkiej komunikacji z nim.
Mysle, ze to bylo tez jedna z przyczyn, dla ktorej nigdy nie zdecydowalam sie mu ujawnic co naprawde lubie w seksie. Nie moglam zniesc jego pragnienia wywierania kontroli nade mna w zyciu, gdzie, w zwiazku z tym, prowadzilismy ciagle klotnie, utarczki i awantury, bo ja nie pozwalalam sobie na takie traktowanie.


Cytat:
Napisane przez Aiiiiiii Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze dla Pana potrzeby i pragnienia uleglej sa bardzo istotne poniewaz on sam poniekad sie przez nie spelnia. I choc wydawac by sie moglo ze w zwiazku sadysty i masochisty osoba dominujaca wykorzystuje ulegla to tylko pozory. Prawda jest taka ze osobie dominujacej do spelnienia niezbedna jest osoba ulegla i na odwrot. Obie strony daja cos od siebie, sa od siebie wzajemnie zalezne, sa sobie potrzebne i wspolnie czerpia z takiego ukladu.
Zgadzam sie, mysle dokladnie tak samo.

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Mam kolejne pytanie. Czy w waszym związku jest możliwe coś takiego jak gwałt?
A może inaczej, bo w każdym jest, co byście wtedy zorbiły? W sytuacji gwałtu? Prawdziwego.
Cytat:
Napisane przez n_omi Pokaż wiadomość
...
słów mi dzisiaj braknie. co bym zrobila? zgłosiłabym to na policje, zemsciłabym sie gdybym miała okazję, a pozniej przezylabym najwieksze załamanie psychiczne w swoim zyciu. jezeli chodzilo Ci o kogos obcego w sensie bandyte.
No prosze, odpowiedzialam na pytanie wsiowego glupka, nawet nie zdajac sobie z tego sprawy. Ja na szczescie nie przezylam zalamania psychicznego, z przyczyn jakich, to nie wiem.

Edytowane przez Ambelle
Czas edycji: 2010-12-29 o 14:22
Ambelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.