Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 17:19   #1891
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

bardzo Was proszę abyście dane do listy pisały mi na PW, bo teraz jestem więc wyłapuję je i zapisuję, ale jak mnie nie będzie to mogę coś przeoczyć
z góry dziękuję
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:27   #1892
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Ja mam dzisiaj jakiś kryzysowy dzień. Rano robiłam w laboratorium badania i stara kobieta pobierała i stała nade mną z 5 min a ja już czuję, że " lecę bo chcę ", poszłam do domu, położyłam się, wstałam i zakręciło mi się w głowie i pierwszy bełcik :P i oby ostatni. I jakoś w ogóle nie czuję tej ciąży.
Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:28   #1893
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Weruczku zdążyłaś ?

margaret82 Home manager

Glizda mi pierwszy test pozytywny wyszedł 10 dni po spodziewanej @ więc kciuki trzymam



Dziewczyny ja miałam smaka na krówki i co wciełam już pół opakowania małego ...... ale frytkami tez bym nie pogardziła
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:37   #1894
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

nasza lista wygląda coraz bardziej okazale


kiedy ubieracie choinkę?
bo mnie już kusi hihi, tylko że my mamy nową dużą choinkę, nowe bombki i chcę ubrać i sprawdzić czy nam tyle bombek co kupiliśmy starczy, bo jak nie to trzeba jeszcze dokupić
no i nie mamy szpica na czubek choinki
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:09   #1895
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Stapelka Pokaż wiadomość
weruczek ja mam regularnego grzyba po antybolu na ósemkę i najpierw dostałam clotrimazol teraz pimafucin, no ale oczywiście gin decyduje. I miałam takie zielonkawe upławy.
Ja się właśnie dzisiaj dowiedziałam na badaniu że też mam grzybka, a wcześniej mi się to nie zdarzało dostała clotrimazol dopochwowo przez tydzień i potem na badanie moczu ponowne bo mi wyszły bakterie w moczu (a często miewam skłonność do infekcji a teraz to już w ogóle ) i wysoki poziom leukocytów w moczu. Wyniki krwi niemalże idealne wzorcowe, można powiedzieć tylko ten mocz.. glukoza mi wyszła 4,19 więc też w sam raz.

Położna założyła mi kartę ciąży - nareszcie,
i słyszałam serduszko!!!! miała jakiś taki sprzęcior z głośniczkiem i końcówką jak od usg, nażelowała mi brzuch i słyszałam bicie serca, nawet gin się zdziwił że już słychać bo to dopiero 9/10 tydzień.

Mam Fotkę robaczka mojego ale potem Wam wrzucę bo mi się skanera nie chce podłączać teraz
śliczności moje! generalnie jestem zadowolona z wizyty, popytałam o co chciałam, bo gin fajny facet, odpowie na wszystko, jak się zapytałam czy nie ma żadnych przeciwwskazań do współżycia u mnie to powiedział że nie ma o ile się dobrze czuje bo od strony medycznej nic nie przeszkadza tylko żebym tż-ta maścią clotrimazolum smarowała wiadomo gdzie i poczekała ten tydzień żeby grzybka podleczyć bo wspólna terapia konieczna żeby on mnie potem nie zarażał jak ja się wyleczę.

podsumował że gdybym całą ciążę nie chciała współżyć to by mąż nie mógł wytrzymać ze mną taką nieznośną z uśmiechem na ustach pożegnałam go

buziole

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Toska28 Pokaż wiadomość
A to Cie zaskocze,bo u nas od 3ch dni ochlodzenie i teraz jest tylko 11 stp. Zimno,ze musialam sie cala opatulic jak po dziewczyny wychodzilam. Za to caly rok sloneczko pieknie swieci,co troszke optymistycznie nastawia do zycia
taaaa.. a u mnie 15stopni - tylko że na minusie zimno myślałam że nim dojade do domu to mi ręce do kierownicy przymarzną

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
nasza lista wygląda coraz bardziej okazale


kiedy ubieracie choinkę?
bo mnie już kusi hihi, tylko że my mamy nową dużą choinkę, nowe bombki i chcę ubrać i sprawdzić czy nam tyle bombek co kupiliśmy starczy, bo jak nie to trzeba jeszcze dokupić
no i nie mamy szpica na czubek choinki
ja nie ubieram bo u nas w pokoju i tak nie mamy miejsca na nią. mamy taka mała złocona z szyszkami której nie trzeba ubierać. już stoi od tygodnia na meblach.


zanka, zdajesz sobie sprawę ze za 4 posty dobijesz do 10 000 jest co swiętować
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2010-12-17 o 18:10
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:18   #1896
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie dzisiaj dowiedziałam na badaniu że też mam grzybka, a wcześniej mi się to nie zdarzało dostała clotrimazol dopochwowo przez tydzień i potem na badanie moczu ponowne bo mi wyszły bakterie w moczu (a często miewam skłonność do infekcji a teraz to już w ogóle ) i wysoki poziom leukocytów w moczu. Wyniki krwi niemalże idealne wzorcowe, można powiedzieć tylko ten mocz.. glukoza mi wyszła 4,19 więc też w sam raz.

Położna założyła mi kartę ciąży - nareszcie,
i słyszałam serduszko!!!! miała jakiś taki sprzęcior z głośniczkiem i końcówką jak od usg, nażelowała mi brzuch i słyszałam bicie serca, nawet gin się zdziwił że już słychać bo to dopiero 9/10 tydzień.

Mam Fotkę robaczka mojego ale potem Wam wrzucę bo mi się skanera nie chce podłączać teraz
śliczności moje! generalnie jestem zadowolona z wizyty, popytałam o co chciałam, bo gin fajny facet, odpowie na wszystko, jak się zapytałam czy nie ma żadnych przeciwwskazań do współżycia u mnie to powiedział że nie ma o ile się dobrze czuje bo od strony medycznej nic nie przeszkadza tylko żebym tż-ta maścią clotrimazolum smarowała wiadomo gdzie i poczekała ten tydzień żeby grzybka podleczyć bo wspólna terapia konieczna żeby on mnie potem nie zarażał jak ja się wyleczę.

podsumował że gdybym całą ciążę nie chciała współżyć to by mąż nie mógł wytrzymać ze mną taką nieznośną z uśmiechem na ustach pożegnałam go

buziole

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------



taaaa.. a u mnie 15stopni - tylko że na minusie zimno myślałam że nim dojade do domu to mi ręce do kierownicy przymarzną

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------



ja nie ubieram bo u nas w pokoju i tak nie mamy miejsca na nią. mamy taka mała złocona z szyszkami której nie trzeba ubierać. już stoi od tygodnia na meblach.


zanka, zdajesz sobie sprawę ze za 4 posty dobijesz do 10 000 jest co swiętować
no to gratuluję tak udanej wizyty ja mam nadzieję posłuchać serduszka na następnej wizycie, ale nie wiem czy się uda

już? 10 000? wow
no to za 3 posty stawiam
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:18   #1897
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Może coś na poprawienie humoru odnośnie stosunków damsko-męskich

http://www.youtube.com/watch?v=qRDBE...eature=related


http://www.youtube.com/watch?v=_G2UL...eature=related



http://www.youtube.com/watch?v=AcVzuV3LNUU

neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 18:30   #1898
DaKaro
Zadomowienie
 
Avatar DaKaro
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mielec/Kielce
Wiadomości: 1 492
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Położna założyła mi kartę ciąży - nareszcie,
i słyszałam serduszko!!!! miała jakiś taki sprzęcior z głośniczkiem i końcówką jak od usg, nażelowała mi brzuch i słyszałam bicie serca, nawet gin się zdziwił że już słychać bo to dopiero 9/10 tydzień.
To cudownie. Zazdroszczę Wam, że mieszkacie w Polsce. U nas przynajmniej jest dostęp do wszystkich specjalistów.
DaKaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:31   #1899
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
no to gratuluję tak udanej wizyty ja mam nadzieję posłuchać serduszka na następnej wizycie, ale nie wiem czy się uda

już? 10 000? wow
no to za 3 posty stawiam
No ja się wcale nie spodziewałam że serduszka posłucham dzisiaj aż mi ciśnienie 145/92 skoczyło z wrażenia jak mi mierzyła zaraz potem, a zwykle mam niższe

ja to w tyle za Tobą jestem daleko, ledwo 1800 przekroczyłam.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:37   #1900
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

sama nawet nie wiem kiedy tyle nastukałam... ale kiedyś więcej pisałam, teraz już mniej
Filip tak nie pozwala mi dlugo siedzieć przy komputerze
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:42   #1901
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

neska rozwaliłaś mnie tymi skeczami Asia Kołaczkowska wymiata
obok tego "pedałkowatego" policjanta młodego z jakiegoś innego kabaretu, chyba Kabaret Młodych panów to najlepsze osobowości kabaretowe
http://www.youtube.com/watch?v=kGn0K...eature=related
W ogóle kabaret młodych panów ma świetne skecze Ani mru Mru się już przejadło

Zanka - Twoje 9999 wygląda bosko zastanów się dobrze co napiszesz w uroczystym 10 tysięcznym poście

Fanfary poprosimy dla Zanki !
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2010-12-17 o 18:46
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 18:45   #1902
weruczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 872
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Dziewczyny, dobre i złe info:
juniorka już widać: na razie czarną kropkę, ale jest
niestety mam tę infekcję: lekarz zrobił posiew, wyniki niestety dopiero za 10 dni roboczych:/ Infekcja jest poważna, musiałam sobie zrobić irygację Tantum Rosa, a za trzy godziny mam jednorazowo sobie wpuścić Gynazol. To jest na grzyba (i gin twierdzi, ze to grzyb0, ale jeśli okaże się z posiewu, że to bakteria, to wtedy trzeba będzie wziąć antybiotyk (to może być niedobre dla dziecka) Strasznie się dziś spłakałam Może ten Gynazol pomoże???Brała któraś z was? Dostałam jeszcze Duphaston na podtrzymanie.

Zanka, kto to jest Filip?:P Ja już bym chciała ubierać choinkę, ale na razie nie wiem nawet, kiedy ją kupimy... Jakoś nie czuję tych świąt:/
Słoneczko, pół krówki, hehe, musze tżtowi powiedzieć, że przeszło na ciebie, w końcu na 1700 mnie przepisali i zdążyliśmy
__________________
NASZ ŚLUBEX 15.11.2008

www.fajnamamablog.blog.on et.pl
weruczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:50   #1903
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Filip to mój synek

chciałam żeby ten 10 000 post był jakiś uroczysty, interesujący i pamiętny, ale nie będzie chyba
hahah spadam zaraz zrobić kolację mojemu smykowi, przebieranko w piżamę i do spania pójdzie
dziś nie mogę się oderwać od wizażu, tyle mnie nie było i normalnie przyssałam się na dobre
no ale dziecko ważniejsze, więc lecę
ale jeszcze tu wrócę

EDIT:
ale ze mnie gapa
najlepszego!
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"


Edytowane przez zanka205
Czas edycji: 2010-12-17 o 18:52
zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:53   #1904
weruczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 872
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

AAA, a ile ma latek? Pozdrawiaki dla ciebie i dla niego

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

omaj gat, Zanka, rzeczywiscei masz 10000 wpisów!
__________________
NASZ ŚLUBEX 15.11.2008

www.fajnamamablog.blog.on et.pl
weruczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:00   #1905
Stapelka
Rozeznanie
 
Avatar Stapelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

weruczek, spokojnie - infekcje są bardzo częste w ciąży. w różnych trymestrach można stosować różne leki i lekarz wie co robi. dobrze, że zlecił posiew a nie załadował ci antybola w ciemno. Nie leczona infekcja też dla dziecka nie jest dobra. wiec głowa do góry i do leczenia marsz!
__________________
Pozdrawiam
Agnieszka
www.chorobytarczycy.eu
Stapelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:08   #1906
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Talking Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
tak czytam Wasz wątek i postanowiłam też napisać
Może zaczne od początku
Staralismy sie z narzeczonym 1.5 roku o dziecko w koncu się udało, miałam dostać okres 2.11.2010 ale nie bylo zrobiłam test okazał sie pozytywny wielka radość
Poszłam do lekarkiktóra poleciły mi znajome. Przez ostatni mieiąc byłam u niej 4 razy, ostatnio wczoraj powiedziała ze ciąża nie rozwija sie prawidłowo... kazała zrobic mi beta hcg wiec zrobiłam pierwszy wynik 8324 drugi po 2 dniach 10532 powiedziala ze za mały przyrost i jest puste jajeczko... wg moich wyliczen jest to 4 tydzien wg jej 6tydz. nie uwazacie ze to za wczesnie jeszcze zeby podejmowac decyzje o zabiegu usunięcia bo taki kazała mi zrobic w poniedzialek....
dzis ide do innego lekarza mam nadzieje ze przekaze mi dobra wiadomość..
Jeszcze iskierka nadzieji sie we mnie tli....

Hej dziewczynki!
byłam wczoraj u innego lekarza i powiedział mi że nic niepokojącego nie widzi a wyniki beta hcg są w normie wzrosło to dobrze... zrobił mi usg i powiedział ze to 6 tydz i jeden dzień z badania usg powiedział ze do niczego przyczepić sie nie może bo jest wszystko DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!
tak sie ucieszyłam jak nie wiem co
teraz kolejna wizyta za 3 tyg
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:09   #1907
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
\Mój TŻ gości u mnie raz na tydzień bo mieszkamy od siebie 400 km. Fajnie co ? Teraz organizujemy przeprowadzkę, ale to też nie jest taka prosta sprawa, bo on musi u mnie znaleźć pracę. A jak na wschodzie z pracą jest każdy wie. Dodatkowo jest ode mnie starszy i to dużo. Kochany jest i dba o mnie cały czas, ale co to jest na odległość..a z drugiej strony wizja obcego faceta we własnym domu- okropniasta.
Nie zazdroszczę, znam ten ból.... mąż ma pracę taką że jedzie w poniedziałek o świcie, wraca w piątek wieczorem...małżeństwo weekendowe

Cytat:
Napisane przez weruczek Pokaż wiadomość

To ja jestem strasznie prozaiczna, mojego tżta poznałam w.......... klasie w lo
A ja swojego przez internet I do to tego jak był za granicą, parę tysięcy km stąd Śmiejemy się czasem że mimo że mieszkaliśmy 70 km od siebie to musiał jechać na drugi koniec świata żeby mnie poznać

Cytat:
Napisane przez Toska28 Pokaż wiadomość
A to Cie zaskocze,bo u nas od 3ch dni ochlodzenie i teraz jest tylko 11 stp. Zimno,ze musialam sie cala opatulic jak po dziewczyny wychodzilam.
Jeśli jedenaście to zimno to co powiesz na -18 jakie mam teraz za oknem?

Cytat:
Napisane przez Toska28 Pokaż wiadomość
Ja przez ten klimat zrobilam sie straszny zmarzluch i piecyk gazowy nastawilam juz na 60 stp.
Ja też.... macie tak dziewczyny? Zawsze byłam zmarzlak ale w ciąży to już w ogóle chyba dzidzia wyciąga wszystko co najlepsze włącznie z ciepłem

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
kiedy ubieracie choinkę?
bo mnie już kusi hihi, tylko że my mamy nową dużą choinkę, nowe bombki i chcę ubrać i sprawdzić czy nam tyle bombek co kupiliśmy starczy, bo jak nie to trzeba jeszcze dokupić
no i nie mamy szpica na czubek choinki
Mnie już też kusi żeby jutro ubrać, choć TŻ twierdzi że w wigilię mi dopiero pozwoli. Ale pojedzie do pracy w poniedziałek to...

na infekcje spróbuj laktacyd, pomaga

A ja jutro do gina rano jadę...mam nadzieję że będzie wszystko ok...
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "


Edytowane przez aania_20
Czas edycji: 2010-12-17 o 19:11
aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:10   #1908
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

No właśnie.. zanka tak mi się wydawało, że skądś kojarzę tego nicka... My się już przecież nie raz spotkałyśmy na wątku styczniowo-lutowym 2009... Tylko, że ty miałaś być marcówką ale Filipek się pośpieszył tak?
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:13   #1909
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
No właśnie.. zanka tak mi się wydawało, że skądś kojarzę tego nicka... My się już przecież nie raz spotkałyśmy na wątku styczniowo-lutowym 2009... Tylko, że ty miałaś być marcówką ale Filipek się pośpieszył tak?
dokładnie urodził się 5.02.

Weruczek Filip ma 22 miesiące, czyli prawie 2 latka

Natalia21 no i super, cieszę się że się uspokoiłaś
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 19:20   #1910
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

kochane na poprawę humoru na wieczór

nerola tak się męża traktuje jak zasłuży

http://www.youtube.com/watch?v=Xv5Wm...eature=related
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2010-12-17 o 19:25
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:31   #1911
kmat
Rozeznanie
 
Avatar kmat
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 984
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

natalia widziałas serduszko czy jeszcze nie? jezeli ni to moze warto wybrac sie wczesniej niz za 3 tygodnie
weruczek zaufaj lekarzowi wie co robi i głowa do góry
kmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:35   #1912
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez kmat Pokaż wiadomość
natalia widziałas serduszko czy jeszcze nie? jezeli ni to moze warto wybrac sie wczesniej niz za 3 tygodnie
weruczek zaufaj lekarzowi wie co robi i głowa do góry
ja serduszko widziałam jak bije w 6 tygodniu

a dzisiaj to nawet je słyszałam
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:37   #1913
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

jestem już jakaś wykończona
dlatego uciekam się już położyć
dobranoc
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:41   #1914
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez Stapelka Pokaż wiadomość
z ciekawych rzeczy wszystkie jesteśmy w pełnoobjawowej ciąży
a na imię mam Agnieszka)

No wlasnie ze nie wszystkie, u mnie objawow nadal brak.


I witam z wieczora...ale naskrobalyscie, jeszcze tego nie nadrobilam.

A dane to na PW wyslac, czy tu podac?
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:51   #1915
kmat
Rozeznanie
 
Avatar kmat
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 984
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

to z filmików na dobranoc polecam ten link. To jest 2 miesiąc ciązy świetne animacje, narracja po francusku, ale warto zobaczyć jak wyglądają nasze maluszki
http://www.youtube.com/watch?v=rZnA3...eature=related
kmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:16   #1916
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

moje maleństwo prawda że fotogeniczne po mamusi
początek 10tc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzidzius.jpg (65,6 KB, 49 załadowań)
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2010-12-17 o 20:18
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:18   #1917
Toska28
Raczkowanie
 
Avatar Toska28
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 300
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
byłam wczoraj u innego lekarza i powiedział mi że nic niepokojącego nie widzi a wyniki beta hcg są w normie wzrosło to dobrze... zrobił mi usg i powiedział ze to 6 tydz i jeden dzień z badania usg powiedział ze do niczego przyczepić sie nie może bo jest wszystko DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!
tak sie ucieszyłam jak nie wiem co
teraz kolejna wizyta za 3 tyg
Swietna wiadomosc Natalia!!!

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
moje maleństwo prawda że fotogeniczne po mamusi
początek 10tc.
Sliczna dzidzia
Toska28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:29   #1918
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Natalia bardzo dobre wiadomości.

Ja po dwtygodniowej awersji do wędliny dziś cały dzień wcinam szynke

Beata śliczna fotka

Zanka gratulacje 10000 postu

kmat świetny link

To ja tez sie pochwale
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzidek.jpg (100,2 KB, 7 załadowań)
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami

Edytowane przez Scio
Czas edycji: 2010-12-20 o 06:55
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:31   #1919
Toska28
Raczkowanie
 
Avatar Toska28
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 300
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Dziewczyny mam dzisiaj wkur*a.Nie nazwe tego inaczej. Frytek i rybki dzis zabraklo Maz przyjechal podpity,i zamiast zrobic zakupy(umowilismy sie telef.,ze on po drodze kupi),to pil gdzies z kolesiami z roboty. Spi od godziny w wannie i wcale nie mam zamiaru go budzic.Zaraz ide na spacerek z psami i klade sie spac.Puszcze jakis film i mam wszystko w dupie! Mam nadzieje,ze sie nie utopi,ale tak mi podwyzszyl cisnienie,ze....
Toska28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:33   #1920
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
A ja swojego przez internet I do to tego jak był za granicą, parę tysięcy km stąd Śmiejemy się czasem że mimo że mieszkaliśmy 70 km od siebie to musiał jechać na drugi koniec świata żeby mnie poznać
To poznaliście się dokładnie w takich samych okolicznościach jak My tyle ze u Nas żeby było śmiesznie to od 20 lat mieszkaliśmy na jednym osiedlu i się nie kojarzyliśmy

Ja gorąco polecam obejrzenie tego filmu http://www.onet.tv/%28Dziecko%29%28T...#m=6024371,c=4
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.