Wszystko o Avonie - część 15 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 19:19   #3031
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

dziewczyny koszty realizacji zamowienia liczone sa od tego co po opuscie czy przed?
bo mam tak że :
Wartość * : 172,80 zł
Wartość po opuście*: 145,59 zł

a jak klikam wyślij to wyskakuje ze jest poniżej 150 zł i mam płacić. A nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:35   #3032
dianuseeek
Raczkowanie
 
Avatar dianuseeek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kursuję ^^,
Wiadomości: 379
GG do dianuseeek
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Oj dziewczyny macie na mnie zgubny wpływ nadrabiałam zaległości na forum i przeczytałam, że mikołajkową jeszcze można zamówić i sie pokusiłam :zły: i jeszcze sobie naszyjnik zodiac zamówiłam, bo tak o nim dyskutujecie nie dawałam jeszcze klientkom kat 01, ciekawa jestem jak będzie z zamówieniami..

Przy okazji gratulacje wygranych aparatów!!
dianuseeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:37   #3033
madammme
Raczkowanie
 
Avatar madammme
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 154
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

witam

mam pytanie do jolkag78

wstawiłaś na katalogowy zdjęcia nowego lakieru night violet i czy on na żywo faktycznie wychodzi taki ciemny ?
madammme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:54   #3034
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Wszystko witam mam pytanie do jolkag78 o Avonie - część 15

witam

mam pytanie do jolkag78

Jest mocno ciemny, jeśli kojarzysz lakier night plum lub coś takiego, to jest prawie identyczny, tylko,że posiada te drobinki... Jak ktoś rzuci okiem na paznokcie mimochodem to może mieć wrażenie prwie czarnego... Ale ma ten odcień fioletu leciutki, mi się podoba
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:20   #3035
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

jolkag78 a mogłabyś gdzieś maznąć tą szminką?? Ja też ja zamówiłam ale nie chcę na razie otwierać
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:27   #3036
bamboszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez sandrus026 Pokaż wiadomość
moja mama ją ma czarną i się trzyma jest podobna do torebki HEIDI z takiego materiału mogę zrobić fotki na katalogowy jak będe miałą czas

a ii . chcailabym poznac wasza opinie Bo jest w netto owocowy mus do ciała za 7,90 warto go zamówić ? bo chciałabym gi zamówić , ale nie wiem jaki on jest
Ja miałam ten mus i szczerze odradzam; żeby uzyskać jakikolwiek efekt 'pienienia się' musiałam wylać na siebie dobrą 1/4 butelki
bamboszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:48   #3037
madammme
Raczkowanie
 
Avatar madammme
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 154
Dot.: Wszystko witam mam pytanie do jolkag78 o Avonie - część 15

[/I][/B]
Jest mocno ciemny, jeśli kojarzysz lakier night plum lub coś takiego, to jest prawie identyczny, tylko,że posiada te drobinki... Jak ktoś rzuci okiem na paznokcie mimochodem to może mieć wrażenie prwie czarnego... Ale ma ten odcień fioletu leciutki, mi się podoba[/QUOTE]

wielkie dzięki za odp.

niestety kolor nie dla mnie

a ma któraś z was porównanie lakierów : Red Wine i Cherry Jubilee - który ładniejszy ?

szukam 3 lakieru do promocji 3 za 33zł
madammme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 20:51   #3038
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
dziewczyny koszty realizacji zamowienia liczone sa od tego co po opuscie czy przed?
bo mam tak że :
Wartość * : 172,80 zł
Wartość po opuście*: 145,59 zł

a jak klikam wyślij to wyskakuje ze jest poniżej 150 zł i mam płacić. A nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło.
Przed upustem.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:54   #3039
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Kochane, mogę podzielić sobie zamówienie na 2 części i jedną odebrać gdzie indziej i drugą w innym miejscu? Chodzi mi o to, że jedną paczkę zamówiłabym na paczkomat, gdzie studiuję, a drugą regularną do domu (różnica 80km i nie chce mi się tego wieźć autobusem) Obie zamówiłabym zaraz po sobie. Mogę tak zrobić?
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:01   #3040
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Kochane, mogę podzielić sobie zamówienie na 2 części i jedną odebrać gdzie indziej i drugą w innym miejscu? Chodzi mi o to, że jedną paczkę zamówiłabym na paczkomat, gdzie studiuję, a drugą regularną do domu (różnica 80km i nie chce mi się tego wieźć autobusem) Obie zamówiłabym zaraz po sobie. Mogę tak zrobić?
Jasne że możesz Tylko że jak masz zamówienie łącznie na 150zł tylko i je podzielisz to doliczą ci do każdej paczki krmz, po 10zł na paczkę
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:06   #3041
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Jasne że możesz Tylko że jak masz zamówienie łącznie na 150zł tylko i je podzielisz to doliczą ci do każdej paczki krmz, po 10zł na paczkę
Ślicznie dziękuję Nie byłam pewna czy jeśli puszczę jedno po drugim, to czy nie będzie z tym problemu
Na szczęście zamówienie mam na 400 złotych, więc nie policzą mi KRMZ i mój opust na tym nie ucierpi
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 21:15   #3042
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

ja już próbowałam ze strefy ściągnąć ten formularz ale mi nie otwiera, może nie mam jakiegoś oprogramowania ale te co dziewczyny wrzucają na katalogowy to zawsze bez problemu mi się ściągały i otwierały...
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:19   #3043
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ja już próbowałam ze strefy ściągnąć ten formularz ale mi nie otwiera, może nie mam jakiegoś oprogramowania ale te co dziewczyny wrzucają na katalogowy to zawsze bez problemu mi się ściągały i otwierały...
Adobe ściagnij, jest też na strefie w tej zakładce z której ściągasz pliki
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:27   #3044
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
Adobe ściagnij, jest też na strefie w tej zakładce z której ściągasz pliki
kurczę nie wiem jak ja to wcześniej robiłam ale teraz wreszcie mi się udało! dziękuję za pomoc
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:32   #3045
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

ufff... ale się namachałam tych cyferek.. wysłałam zamówienie- wszystkie kropki zielone, więc mam nadzieję, że będzie wszystko i że opust jaki chcę mieć, dostanę
pytanko- czy zdarzyło się Wam, że w wyniku braków lub opóźnień w produkcji, zabrakło Wam paru groszy do spodziewanego opustu? a jeśli tak, to czy można reklamować taki fakt i czy takie reklamacje są uwzgledniane pozytywnie czy negatywnie?
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:33   #3046
marta_p_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: BBa
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

dziewczyny gratuluje wygranej tylko w sumie dziwi mnie to ze niektore z was mialy tak malo punktow a wygraly.. ja mialam 2290 i ni widu ni slychu nagrody..od czego to zalezalo? bo tak sie tym konkursem srednio ogolnie interesowalam, ale tu sie takie poruszenie zrobilo na forum ze sie zainteresowalam
__________________
'..gdy kochamy staramy się być lepsi, niż jesteśmy'

P. Coelho

___________

szczęśliwa Pani C. - 03.03.2012
marta_p_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:40   #3047
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
dziewczyny koszty realizacji zamowienia liczone sa od tego co po opuscie czy przed?
bo mam tak że :
Wartość * : 172,80 zł
Wartość po opuście*: 145,59 zł

a jak klikam wyślij to wyskakuje ze jest poniżej 150 zł i mam płacić. A nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło.
a czasem nie wartość po cenach katalogowych? czyli przed opustem?? chyba że to co podałaś jako wartość*, nie uwzglednia ofert katalogowych, np pakiet katalogowy liczony jest na sztuki....
w tym temacie ta strefa nasza jest niedopracowana, bo zdarzało mi się, że mimo, że miałam kilkaset zł zamówienia to też wyskakiwało okienko, że zamówienie mniejsze niż 150zł i groziło mi przywaleniem KRMZ

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez marta_p_91 Pokaż wiadomość
dziewczyny gratuluje wygranej tylko w sumie dziwi mnie to ze niektore z was mialy tak malo punktow a wygraly.. ja mialam 2290 i ni widu ni slychu nagrody..od czego to zalezalo? bo tak sie tym konkursem srednio ogolnie interesowalam, ale tu sie takie poruszenie zrobilo na forum ze sie zainteresowalam
to może niech tak zostanie
były dwa konkursy
i było o tym już tu kilkadziesiąt razy
kto nie gra ten nie wygrywa

przy następnym konkursie będzie lepiej, no nie?
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:53   #3048
marta_p_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: BBa
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
to może niech tak zostanie
były dwa konkursy
i było o tym już tu kilkadziesiąt razy
kto nie gra ten nie wygrywa

przy następnym konkursie będzie lepiej, no nie?
jesteś wredna. jak masz dziewczyno jakies problemy to nie wyzywaj sie na innych.
nie znalazlam takiego watku chociaz szukalam do 30 stron wstecz i mialam nadzieje ze tutaj sie wiecej dowiem jak spytam, coz pomylilam sie.
__________________
'..gdy kochamy staramy się być lepsi, niż jesteśmy'

P. Coelho

___________

szczęśliwa Pani C. - 03.03.2012
marta_p_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:00   #3049
Kasiac89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 84
GG do Kasiac89
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez imfana0110 Pokaż wiadomość
Ma może któraś z was biżuterię lisette (katalog1 str.102) i mogła by wrzucić jej zdjęcie, bo zastanawiam się nad jej zakupem Z góry wielkie dzięki

ponawiam
__________________
"Niektórzy ludzie żyją w świecie marzeń. Inni - patrzą na rzeczywistość. Są też tacy, którzy zamieniają jedno w drugie."
- Douglas Everett


Studentka politologii




Kasiac89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 22:01   #3050
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez marta_p_91 Pokaż wiadomość
jesteś wredna. jak masz dziewczyno jakies problemy to nie wyzywaj sie na innych.
nie znalazlam takiego watku chociaz szukalam do 30 stron wstecz i mialam nadzieje ze tutaj sie wiecej dowiem jak spytam, coz pomylilam sie.
a czemu od razu chcesz kogoś obrazić?
napisałam żeby moze tak zostało, abyś nie rozczarowała się
nie mam problemów, tylko co 2 godziny średnio ktoś o to pyta - a nikt jakoś nie chce przeczytać dlaczego jest tak lub inaczej

jak był konkurs, każdy konkurs, to pisałyśmy tu o nim do znudzenia , można było każdemu zagrać a nie pytac ciągle co to za konkurs
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:14   #3051
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

za daleko szukałaś, bo było na stronach od 80którejś, jak były wyniki w czwartek przed wigilią tam pisałyśmy o tym
mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:18   #3052
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
za daleko szukałaś, bo było na stronach od 80którejś, jak były wyniki w czwartek przed wigilią tam pisałyśmy o tym
no właśnie, - radujemy się tym od kilku dni, a koleżanka wpada z tesktem że miała ponad 2tys pkt i nie dostała aparatu
marta_p_91 zajrzyj do strefy, może jesteś na liscie wygranych, zamiast tu piorunami ciskać np we mnie
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:37   #3053
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
ufff... ale się namachałam tych cyferek.. wysłałam zamówienie- wszystkie kropki zielone, więc mam nadzieję, że będzie wszystko i że opust jaki chcę mieć, dostanę
pytanko- czy zdarzyło się Wam, że w wyniku braków lub opóźnień w produkcji, zabrakło Wam paru groszy do spodziewanego opustu? a jeśli tak, to czy można reklamować taki fakt i czy takie reklamacje są uwzgledniane pozytywnie czy negatywnie?
Pamiętam ze kiedyś dziewczyny tu pisały ze takie coś reklamowały i reklamacja została uznana
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:45   #3054
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Pamiętam ze kiedyś dziewczyny tu pisały ze takie coś reklamowały i reklamacja została uznana
ojej, to super wiadomość, a przynajmniej zawsze jakaś nadzieja, dzięki

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

brałyście coś z netto1?? ja to od 16tki jakoś zapomniałam o netto, ogólnie w tym roku rzadko z niego zamawiałam cokolwiek
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:55   #3055
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez marta_p_91 Pokaż wiadomość
dziewczyny gratuluje wygranej tylko w sumie dziwi mnie to ze niektore z was mialy tak malo punktow a wygraly.. ja mialam 2290 i ni widu ni slychu nagrody..od czego to zalezalo? bo tak sie tym konkursem srednio ogolnie interesowalam, ale tu sie takie poruszenie zrobilo na forum ze sie zainteresowalam
Żeby zdobyć nagrodę za punkty to trzeba było przejść samą siebie My dostałyśmy nagrody pocieszenia za układankę
I tak jak napisała dokia, wyniki są w strefie.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
brałyście coś z netto1?? ja to od 16tki jakoś zapomniałam o netto, ogólnie w tym roku rzadko z niego zamawiałam cokolwiek
Ja bardzo rzadko zamawiam z netto, prawie wcale Teraz miałam zamówienie na żel pod prysznic o zapachu świeczki a z k01 będę zamawiała dla siebie promienny błyszczyk do ust odc. frosty shimmer bo takiego pudrowego jeszcze nie mam

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Najgorzej zawiedziona jestem kolczykami Loreen Bo są cały czas na wyprzedaży, są nawet chyba w katalogu 03 a w rzeczywistości mają produkcję zakończoną
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:56   #3056
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Wiecie może czy Żel pod prysznic Garden of Eden jest kremowy czy nie?
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:59   #3057
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Ja bardzo rzadko zamawiam z netto, prawie wcale Teraz miałam zamówienie na żel pod prysznic o zapachu świeczki a z k01 będę zamawiała dla siebie promienny błyszczyk do ust odc. frosty shimmer bo takiego pudrowego jeszcze nie mam
czy ten żel "o zapachu świeczki" to Winter Warmth?
a ja to tak zabunkrowałam netto1 że znaleźć nie mogę, a zamówienie wysłałam już i jak zwykle tak szybko to zrobiłam ze zapomniałam o netto. Może kolejnym razem? zawsze tak sobie powtarzam i najczęściej całkiem o nim zapominam lub znajduję gdy się skończy katalog
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:06   #3058
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Myślicie że męskie Absynthe wycofują już na stałe czy to tylko chcą się pozbyć nadmiaru i zrobili wyprzedaż??

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
czy ten żel "o zapachu świeczki" to Winter Warmth?
Dokładnie te
A co w tym takiego śmiesznego??
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:07   #3059
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
brałyście coś z netto1?? ja to od 16tki jakoś zapomniałam o netto, ogólnie w tym roku rzadko z niego zamawiałam cokolwiek
Jutro z samego rana składam zamówienie, ale już mam upatrzone rzeczy z netto Biorę Make Me Wonder, mydło antybakteryjne (odkąd się pokazało chciałam je kupić, ale jakoś nie pykło) oraz mgiełkę malinową dla siostry
Z poprzedniego netto wzięłam 2 sztuki kremu na rozstępy i cellulit
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:09   #3060
Meitsa
Zakorzenienie
 
Avatar Meitsa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aberdeen
Wiadomości: 3 625
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
brałyście coś z netto1?? ja to od 16tki jakoś zapomniałam o netto, ogólnie w tym roku rzadko z niego zamawiałam cokolwiek
Ja zamawiam komplet biżuterii Maddison i kremowy żel pod prysznic z serii SSS. W poprzednim zamawiałam lakiery do paznokci, z których jestem bardzo zadowolona a z jeszcze poprzedniego jakiś naszyjnik. W każdym razie, w każdym netto znajdę coś dla siebie Zastanawiam się jeszcze nad biżuterią Polina. Warta uwagi?
Meitsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.