Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-01, 19:12   #661
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
ja dzis przezylam prawie zawal. misiek mi spadl z lozka lozko stoi we wnece i tylko jeden bok ma odsloniety. polozylam go w samym koncu nogami w strone tego otwartego boku i poszlam zrobic mu picie. dobrze ze zerknelam w miedzyczasie i zobaczylam jak sie turla na krawedzi lozka. rzucilam sie do niego jak bramkarz i spadl na moje nogi na szczescie nic sie nie stalo ale serce mi stanelo i sie poryczalam. glupia jestem ze go tak zostawilam
O kurcze... :/ Nie jesteś głupia. Każdy uczy się na błędach. Drugi raz go po prostu nie popełnisz
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:27   #662
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

modro trzymam kciuki żeby było lepiej
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:32   #663
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Witam w Nowym Roku Choć ten stary nie był wcale taki zły Ja robiłam do jedzenia flaki , sałatkę z selerem,tandori chicken, dewolaje, małe kotleciki mielone, jajka w majonezie i kaczkę faszerowaną Też niewiele, ale byliśmy tylko my i mój brat z dzieciakami
olakola Kubuś śliczny i jak fajnie już na nocniczku siedzi
itakasia to ja tak zazwyczaj robię spaghetti
ania faktycznie zawał Iga jeszcze tak nie wędruje, ale muszę uważać, bo często gęsto ją zostawiam a to na łóżku a to na przewijaku...
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:38   #664
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Witam w Nowym Roku Choć ten stary nie był wcale taki zły Ja robiłam do jedzenia flaki , sałatkę z selerem,tandori chicken, dewolaje, małe kotleciki mielone, jajka w majonezie i kaczkę faszerowaną Też niewiele, ale byliśmy tylko my i mój brat z dzieciakami
niewiele???dla mnie to bardzo duzo!
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:41   #665
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Modro, biedne jesteście Choroba dziecka, to chyba najgorsza z możliwych rzeczy.

Ania, każdej z nas mogło się to zdarzyć i niestety takich sytuacji nie zawsze da się uniknąć. Drżę na samą myśl o tym, jak Natalia zacznie wstawać. Wtedy już w ogóle nie da się uniknąc guzów
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:58   #666
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Witajcie w nowym roku
ania jejciu tez bym chyba padła... nie zostawie juz A. samego na lozku
anuszka dobrze ze z Iga wszystko dobrze
olakola ale super
agravka super słoneczko
marta Franek cudny
niezawsze Maja super
glooria super ze zakupy udane...zazdroszcze takich okazji
Cytat:
Napisane przez kociamborek Pokaż wiadomość
Papi robilam na sylwestra rybke z Twojego przepisu i wyszla pyszna!
super
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
No właśnie...moja pediatra podejrzewa w związku z jej zmiennym apetytem niedoczynność tarczycy . Idziemy w poniedziałek na pobranie krwi, ale myślę, że to nie to.
Kurcze mam nadzieje ze to nie to a brak apetytu moze jest spowodowany tym ze mala jest ciekawa wszystkiego naokolo ??? Adasia ostatnio nie da sie w tej popzycji nakarmic piersia. Moze sprobojcie na lezaco ? To pewnie nie to ale chyba nie zaszkodzi sprobowac.....tylko czy Wy czasem sie nie karmicie tak jak my glownie na lezaco ?


Oj chore mamuski i dzieciaczki duuuzo zdrówka dla Was

Gratuluje nowych zabkow!!! u nas mimo ze gryzaki poszly w ruch zabka nie widac



Miałam takiego Sylwestra że mąż i fajerwerki obudzily mnie za minute północ złożylismy sobie życzenia , chwile posiedziałam , Adas sie przebudzil( zawsze co 2 h lub czesciej )nakarmilam i poszliśmy spac dalej
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2011-01-01 o 20:00
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 20:02   #667
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość

Kurcze mam nadzieje ze to nie to a brak apetytu moze jest spowodowany tym ze mala jest ciekawa wszystkiego naokolo ??? Adasia ostatnio nie da sie w tej popzycji nakarmic piersia. Moze sprobojcie na lezaco ? To pewnie nie to ale chyba nie zaszkodzi sprobowac.....tylko czy Wy czasem sie nie karmicie tak jak my glownie na lezaco ?
Ja już nie wiem czy to brak apetytu, czy może przez ostatnie tygodnie mała tak często jedząc wypracowała sobie znacznie silniejszy napływ pokarmu i teraz jedna pierś spokojnie starcza . Choć dziś zrobiła postęp, bo zwykle słoiczki nie zaspokajały jej głodu mlecznego i po ziemniaczkach ze szpinakiem też nie bardzo, ale po południu dostała włoski krem morelowy i przeczekała na nim półtorej godziny dłużej... Hm...
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 20:17   #668
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Witam w Nowym Roku Choć ten stary nie był wcale taki zły Ja robiłam do jedzenia flaki , sałatkę z selerem,tandori chicken, dewolaje, małe kotleciki mielone, jajka w majonezie i kaczkę faszerowaną Też niewiele, ale byliśmy tylko my i mój brat z dzieciakami .
Niewiele?! Ty to jestes niemozliwa!!
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 20:43   #669
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Acha- Papi, my nie karmimy się na leżąco. Małą mam na poduszce do karmienia.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 20:58   #670
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

WITAM W NOWYM ROKU

siala, marta dzięki za odpowiedź odnośnie zielonego katarku. poszłam w czwartek do lekarza osłuchała go i ok ale mowi, że jeśli spłynie to mały będzie mieć zapalenie oskrzeli więc robię co moge aby nie spłynęło, woda morska 5-6 razy dziennie ( co dziwne aleks już się nie awanturuje tylko grzecznie "poddaje" chyba wie, że po tym mu się będzie lepiej odduchać ) frida 2 razy dziennie do tego eurespal syrop - to jest na receptę już braliśmy ale to jednak jeszcze nie antybiotyk, maść majerankowa i jeszcze pulmex baby do nacierania na noc. i euphorbium do noska na noc to są kropelki homeopatyczne. i chyba faktycznie działa bo glutki już nie takie zielone ale bardziej biało przezroczyste
i lekarka powiedziała, że skoro mały ma non stop ten katar to chyba jednak warto kupić nawilżacz powietrza więc w poniedziałek zamówię.

ważyliśmy się i rekin waży 7500 czyli bardzo średniawo

entertete dzięki za ten link odnośnie karmienia skazowców nie wiedzialam, że pietruszka tak alergizuje ale u nas chyba jednak się przyjęła bo podaję zupkę z nią i ziemniakiem i marchewką. no to z mięsem i glutenem zaczekam w takim razie

anoxa mam nadzieję, że Hubciowi szybko przejdzie

niezawsze genialne zdj a jeszcze zapomniałam ci napisać wcześniej, że to zdjęcie Majki w spineczce

olakola no własnie nie wiem czy w tym piesku można "swoje" piosenki wgrywać bo to się robi przej jakiś tam ich program i nie wiem ale już zakupiłam jednak misiaczka przytulaczka bo jakbym się kolejny tydzień zastanawiała to znowu by się kasa rozeszła
Kubuś jak zwykle jest prześliczny do jakiejś gazety dzieciakowej jak nic karierę powinien robić

dzidzia za jedzonko i to na pewno nie problemy z tarczycą

u mnie się znowu okazało, że aleks znowu mało je. wczoraj i dzisiaj dawałam mu butle i zjadał 120 ml góra ( co u nas jest mało bo zwykle zjadał 180 ) a na kolację zjada butle mleczka z kaszką 300 ml !!!!! ( 250 ml mleczka i do tego kaszka po wymieszaniu dają 300 ml )
no masakra jakaś martwi mnie to czy mu się jakoś brzuszek strasznie nie rozpycha skoro wieczorem zjada ponad dwa razy tyle co w dzień. a może nie powinnam mu tyle podawać ? bo on zjada tyle bo tyle ma w butli to może jednak powinnam mu mniejszą butlę dawać ? a na obiadek je zupy 180 ml to też chyba dużo

papi mi w czwartek przyszło krzesełko i super jest a jak aleksa do niego tylko wkładam to cieszy się jak głupi
tylko to pokrycie strasznie śmierdzi gumą ( wkońcu gumowe) ściągnęłam je i wyprałam ręcznie w proszku ale dalej smierdzi mam nadzieję, że się wywietrzy
to skoro ty spałaś przed północą to tż pił z tym bratem ? czy zrobiłaś porządek dla mnie to mega dziwne, że siedemnastolatek nie idzie z kolegami tylko do dorosłego brata

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
No i wszyscy balują, a my pewnie spędzimy wieczór każde przy swoim kompie :/.
my tak spędziliśmy. tzn najpiew wspólnie oglądneliśmy film na kompie ale potem 2 już się tż nie chciało więc on oglądał tv a ja film na kompie ( w tym samym pokoju chodziło i tv i komp haha )
i wyduldałam sama litr wina 15 % teoretycznie powinnam być podpita a mnie dopiero smaki łapały heh ale piłam to wino przez 6 godzin to pewnie dlatego. i zanim nakarmiłam alusia butlą i się ogarnęłam to poszłam spać o 4 no ale wstałam dzisiaj po 14 chociaż takie spanie co pół godziny budzona bo tż coś nie wiedział przy aleksie to o du..pe rozbić

martysek zdrowiej

modro mam nadzieję, że jednak to " tylko katar". i jeżeli faktycznie jest tragicznie to jedź niech ktoś osłucha. ja wyżej pisałam co używam. a co jeszcze mogę od siebie dodać to moja lekarka mówi, żeby nie odciągać fridą częściej niż 2 razy dziennie bo to podrażnia nosek i się więcej kataru wytwarza ale jak najczęściej zakrapiać wodą morską i na brzuszek to wtedy samo spływa a jak dziecko nie chce na brzuszku leżeć to na rękach nosić brzuszkiem w dół.

aniaa zawał na miejscu dobrze, że nic się nie stało

anuszka, itakasia to wasze "niewiele" to naprawdę
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 21:13   #671
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cześć!

Wszystkiego najlepszego w nowym roku!!

dużo zdrówka dla chorych maluszków
wszystkie dzieciątka przesłodkie

my też spędziliśmy sylwestra w domciu ja przez ostatnie 5 lat pracowałam, więc teraz z przyjemnością zaszyłam się w domowych pieleszach Patryk obudził się o północy, pooglądaliśmy fajerwerki przez okno (aaaale mu się podobało! oczy miał okrągłe jak spodki ), dostał cyca i poszedł spać

Dzidzia - trzymam kciuki, że to nie tarczyca dobrze, że są postępy
Aniaa - jejku ja bym chyba umarła na miejscu! dobrze, że nic się nie stało...

bosh... tyle miałam poodpisywać i wszystkiego zapomniałam.... podczytuję Was od 2 dni po kilka postów na raz bo ciągle mi internet wywala no i potem nie pamiętam co czytałam


Szczecinianki - kiedy się Was spodziewać? jak Wam pasuje? musimy się jakoś umówić, bo muszę sobie "grafik" ustalić


EDIT:
czy któraś z mam zdecydowała się na używanie pieluch wielorazowych? chcę kupić, tylko nie wiem co i ile tak na start, a net mi prawie nie chodzi i nie mam jak doczytać
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice

Edytowane przez jaszczka
Czas edycji: 2011-01-01 o 21:17
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 21:35   #672
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
Witam w nowym roku, duzo szczescia zycze.
Modro, a kladziesz ja spac na lezaco? Ja pamietam jak Amelka miala mocny katar, to pare nocy przespala w wozku w polsiedzacej pozycji.
Martysek, duzo zdrowka
Na leżąco, inaczej nie uśnie, próbowałam nawet ją na brzuch przekładac delikatnie, jak już mocniej zaśnie,ale nic z tego - budzi się i wrzask. Pod łóżeczkiem mam książki z jednej strony podłożone i od dziś cieniutka poduszka, choć normalnie to nie uznaję.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Chole.ra, a ja frida robilam już dzisiaj chyba z 15 razy.
No nic, zobaczymy, jaka będzie noc, na razie jest nieciekawie - nie może spać i budzi się co 10 minut z płaczem. Leżała mi na rękach ze 2 godz. buzią tak trochę na bok i na półsiedząco, więc trochę pospływało, ale znowu się dławi
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 09:00   #673
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

czesc dziewczyny
ale tu pustki
wiolek kciuki by udalo sie zwalczyc katar a 7500 to średniawo ?
Adas tez jakos tyle wazy
U Nas tez mały najwiecej je na noc a w dzien niespecjalnie
Fajnie ze krzesełko ok a zapach gumy moze jednak wywietrzeje.
Z tym bratem to bylo tak (o czym tez nie wiedzialam )ze On nie mogl nigdzie isc bo go tesciowa nie puscila (w wakacje sie spil i narzygal domu ) ale do Nas juz nie robila problemu szkoda gadac .Nie pili tzn po dwa piwka i filmy ogladali a ja spalam
modro jejku kciuki za zdrówko
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 09:04   #674
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem czy to brak apetytu, czy może przez ostatnie tygodnie mała tak często jedząc wypracowała sobie znacznie silniejszy napływ pokarmu i teraz jedna pierś spokojnie starcza . Choć dziś zrobiła postęp, bo zwykle słoiczki nie zaspokajały jej głodu mlecznego i po ziemniaczkach ze szpinakiem też nie bardzo, ale po południu dostała włoski krem morelowy i przeczekała na nim półtorej godziny dłużej... Hm...
Ada tez je doslownie pare minut 2-3 i starcza jej to na 2-3 godzinki... dla mnie tez to dziwne, ale...

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
Na leżąco, inaczej nie uśnie, próbowałam nawet ją na brzuch przekładac delikatnie, jak już mocniej zaśnie,ale nic z tego - budzi się i wrzask. Pod łóżeczkiem mam książki z jednej strony podłożone i od dziś cieniutka poduszka, choć normalnie to nie uznaję.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Chole.ra, a ja frida robilam już dzisiaj chyba z 15 razy.
No nic, zobaczymy, jaka będzie noc, na razie jest nieciekawie - nie może spać i budzi się co 10 minut z płaczem. Leżała mi na rękach ze 2 godz. buzią tak trochę na bok i na półsiedząco, więc trochę pospływało, ale znowu się dławi
wspolczuje... idziesz jutro do lekarza, czy czekasz?
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 09:10   #675
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Hej Kobietki

agravka dobrze że jesteś mam pytanie co Ci mówili na temat naczyniaczka u Adusi? Moja Niunia ma takiego na szyjce i jestem ciekawa jak z tym u Was ?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 09:19   #676
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
Hej Kobietki

agravka dobrze że jesteś mam pytanie co Ci mówili na temat naczyniaczka u Adusi? Moja Niunia ma takiego na szyjce i jestem ciekawa jak z tym u Was ?
powiedzieli, ze do 3 roku powinien zniknac, jak nie, to podobno mozna wymrozic. on naa poczatku byl prawie niewidoczny, potem mocno czerwony, a teraz tak jakby zarastal taka biala skorka-dlatego mam nadzieje, ze zniknie. au Ciebie on sie zmienia?moja ma naczyniaczka na czole, na pleckach miedzy lopatkami (maly) i na karku -bardzo slabo widoczny
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 09:40   #677
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

agravka- u małej to w ogóle pokazał się ten naczyniak ok 3tyg. przypomina malinę i jest taki wypukły niczym właśnie owoc maliny wielkości ok 2cmx1cm nie krwawi nie zauważyłam żeby się powiększał pediatra i położna też mówiły że powinien się wchłonąć z czasem konkretnie to różnie z tym bywa może to być rok ale równie dobrze i 5lat. Ale jeśli nic się nie dzieje tj. nie krwawi i nie powiększa się to nic się z tym nie robi. Ma tylko jednego tego na szyjce właśnie.No nic zobaczymy jak to będzie dzięki za odp.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 09:55   #678
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Zaraz osiwieję . Alisa ma drugi dzień wszystkiego na nie i wielkiego płaczu. A Ł. oczywiście w nocy się nie budzi, a teraz zwiał do kościoła . Nie dość, że cały tydzień słucham maruda, to nawet w weekend nie mogę rozluźnić rąk :ryczy:
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 10:14   #679
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
zdjęcia specjalnie dla anoxy
hehe rewelacja wygladacie przeslicznie oboje a nocnik super sprawa chybaz juz sobie sprawimy

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
my sie meczylismy 3 tygodnie z katarem takim az w koncu poszlam do lekarza i mlody dostal zyrtec. katar od razu minal



ja dzis przezylam prawie zawal. misiek mi spadl z lozka lozko stoi we wnece i tylko jeden bok ma odsloniety. polozylam go w samym koncu nogami w strone tego otwartego boku i poszlam zrobic mu picie. dobrze ze zerknelam w miedzyczasie i zobaczylam jak sie turla na krawedzi lozka. rzucilam sie do niego jak bramkarz i spadl na moje nogi na szczescie nic sie nie stalo ale serce mi stanelo i sie poryczalam. glupia jestem ze go tak zostawilam
czyli Michcio typowy alergik bo skaza i ten katarek jesli zyrtec pomogl to tez byl alergiczny

wspolczuje przezycia nie jestes glupia bo nie jedna z nas robi tak samo a tak naprawde to moment! u mnie Hubert sie przewraca z plecow na brzuch i na boki po 10 razy na minute i trzeba go pilnowac tez jak nic najwazniejsze ze Michciowi nic sie nie stalo teraz chyba nam tylko puzzle zostaja piankowe co? pisalam tez kiedys ze wlasnie mojego tz'ta wspolnika synek tak spadl i mial peknieta czaszke a teraz niedawno innej znajomej synek spadl i mial usteczka rozwalone siny polik i spuchniete usta i polik a tez go oblozyla poduchami i na chwilke do wc poszla

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Aniu współczuje. Ale w takich wypadkach wychodzi nasza super moc i 6 zmysł prawda? My mamy ściany po obu stronach łózka ale jak Franek miał chyba pare tygodni niosłam go na poduszce i chciałam położyć na łózku i mi sie sturlał. Na szczęście na sam kraj łózka a nie na podłogę. A poryczałam sie jak włożyłam mu termometr do buzi i zrobiłam to za głęboko i zwymiotował wszystko co zjadł. Serce mi prawie pekło bo on tak kłopotliwie wtedy jadał a ja mu takie oczyszczanie żołądka zafundowałam.
uczymy sie na bledach ale tak wlasnie juz jest ja raz Hubciowi obcinalam pazurki i juz ostatniego obcinalam kciuka i sie ruszyl i mu lekko przycisnelam cazkami skorke na paluszku i sie maly siniaczek zrobil on sie poplakal a ja razem z nim

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Witam w Nowym Roku Choć ten stary nie był wcale taki zły Ja robiłam do jedzenia flaki , sałatkę z selerem,tandori chicken, dewolaje, małe kotleciki mielone, jajka w majonezie i kaczkę faszerowaną Też niewiele, ale byliśmy tylko my i mój brat z dzieciakami
szalona niewiele? hehe a co to te tandori chicken???

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość

Miałam takiego Sylwestra że mąż i fajerwerki obudzily mnie za minute północ złożylismy sobie życzenia , chwile posiedziałam , Adas sie przebudzil( zawsze co 2 h lub czesciej )nakarmilam i poszliśmy spac dalej
no to ladnie wyszalas sie nie ma co

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
siala, marta dzięki za odpowiedź odnośnie zielonego katarku. poszłam w czwartek do lekarza osłuchała go i ok ale mowi, że jeśli spłynie to mały będzie mieć zapalenie oskrzeli więc robię co moge aby nie spłynęło, woda morska 5-6 razy dziennie ( co dziwne aleks już się nie awanturuje tylko grzecznie "poddaje" chyba wie, że po tym mu się będzie lepiej odduchać ) frida 2 razy dziennie do tego eurespal syrop - to jest na receptę już braliśmy ale to jednak jeszcze nie antybiotyk, maść majerankowa i jeszcze pulmex baby do nacierania na noc. i euphorbium do noska na noc to są kropelki homeopatyczne. i chyba faktycznie działa bo glutki już nie takie zielone ale bardziej biało przezroczyste
i lekarka powiedziała, że skoro mały ma non stop ten katar to chyba jednak warto kupić nawilżacz powietrza więc w poniedziałek zamówię.

ważyliśmy się i rekin waży 7500 czyli bardzo średniawo
to samo mi pediatra mowil a mowila ze tamten gdy by zamiast zaszczepic dal nam wlasnie eurespal to bysmy unikneli antybiotyku i to by pomoglo ale ze on kretynem jest to musielismy brac antybiotyk jeszcze mowila ze przy antybiotyku mamy brac dicoflor mowie ze mam i ze mam tez lacidofil a ona ze przeciez przy skazie nie wolno a tamten idiota nam dal ostatnio i dobrze ze mlodemu do konca nie dalam

hehe no powiedziala bym ze przy moim Hubcio to z twojego babla jest "kurczak maly" bo Hubcik 9kg

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość

Chole.ra, a ja frida robilam już dzisiaj chyba z 15 razy.
No nic, zobaczymy, jaka będzie noc, na razie jest nieciekawie - nie może spać i budzi się co 10 minut z płaczem. Leżała mi na rękach ze 2 godz. buzią tak trochę na bok i na półsiedząco, więc trochę pospływało, ale znowu się dławi

wspolczuje tez tak mielismy jedna noc cala noc na siedzaco a teraz mojego klade na mojej duzej poduszce i jest pozycja mniej wiecej jak w lezaczku a nawet troszke nizej ja frida robie 2-3 razy dziennie a mlody na sam widok fridy marudzi (niby placze a lzy nie leca)


moj maz juz pojechal wiec znowu z Hubciem sami jestesmy

wczoraj mowie do tz ze jak bedzie wylaczal lapka to zeby wylaczyl lampki choinkowe tez ciagnal za kabel nagle wybuch mega iskry az korki wywalilo wyrwal kabel a wtyczka zostala w kontakcie

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

dzidzia wspolczuje przez chorobe mielismy dwa dni placzka i wiec jaki to bol a tz'towie powinno sie oberwac
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 10:43   #680
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

witam
dzidzia
wspolczuje maruda. i mam nadzieje ze to tylko chwilowy kryzys a nie hormony
modro
jak u was?
anuszka
co to tandori chicken?
papi
pewnie tez bym przygarnela brata, ale nawet jesli taka sytuacja to powinien to przedyskutowac z toba
aniaa
wspolczuje przezyc, niektorych rzeczy nie da sie uniknac. ja juz wiem po dziewczynkach ze ten pierwszy raz np. pelzanie, przemieszczanie, kroczek itp nie zawsze dzieje sie pod okiem mamusi

a a na obiad do tesciowej i nie wyjde stamtad dopoki nie da mi zapasu na jutro bo jestem taka leniwa ze nie chce mi sie gotowac
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:00   #681
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

Ja szybko, potem będę nadrabiać,

agamarcio w tym tygodniu, bo w zeszłym nie miałam jak

wiolek
no wiadomo, że to orientacyjne wszystko, bo np zalecane jest jabłko i marchewka a z drugiej strony one coraz częściej uczulają właśnie.

Napisz mi jak z Waszą skórą?? czy miałaś już tak, że zeszło całkiem??? Czy jak przyblednie to potem wyłazi w nowych miejscach czy w tych samych?

Ja wczoraj wyniosłam kwiatki na klatkę na jakiś czas, bo czytałam że niektóre grzyby z kwiatów mogą uczulać, zobaczymy. Kolejny krok to chyba pozbycie się pościeli z pierzy No i nie możemy przebywać w wyższej tempertaurze niż 20, góra 21 stopni, bo do razu jest czerwony cały, wszystko wyłazi pięknie.
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:41   #682
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Poza pieluszkami Dada jakich jeszcze używacie i polecacie? Tak się zestresowałam, że mają podnieść ceny artykułów dziecięcych, że chyba zapasy zacznę robić.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:44   #683
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

entertete mogla byc wkleic ten link do zywienia maluchow ze skaza?

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

martysek ja uzywam pampersa rossmannowskich i ostatnio huggisy kupilismy tez sa ok
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:50   #684
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

jaszczka heej hmm pieluchy wielorazowe to hd ( ale żadko do nas zagląda ) i Misiulka używają. ja się nie wypowiem

modro mam nadzieję, że dzisiaj lepiej

aniaa a Misiek cały czas bierze zyrtec ? hmmm bo mi alergolog mówiła, że moge podawać i nie wiem czy mu faktycznie dawać no bo u nas ten katar to nonstop ale z 2 strony ja biorę ciągle zyrtec to nie idzie mu to z mleczkiem

anoxa no właśnie niektórzy lekarze to my narazie 1 raz braliśmy antybiotyk chociaż możliwe, że nie do końca był potrzebny ale wtedy nie było mojej pediatry i inna baba go badała i oczywiście antybiotyk dała

papi no średniawo bo ta waga jest na 25 centylu ( chodź przez ogrągłą główkę aluś wygląda na "grubszego" )
aaa no to jak teściowa nie pozwoliła to całkiem inna sytuacja ale dobrze, że byli " grzeczni"

dzidzia

itakasia dobre podejście heh może się czasem wykazać teściowa

entertete hmm są czasem takie dni, że buźka jest ładna ale nigdy nie była ona gładka tak jak mają niemowlaczki. nawet jak tego nie widać to jest ona szorstka. a jak wyłazi to bardzo różnie ale najczęsciej jest to nad ustami ( pewnie od ślinki i ciumla ) na czole po bokach potem na policzkach. oczywiście na szyjce ciągle ma odparzenie i pod kolankami i czasem za uszami. czyli standardowe miejsca.
a jak jest duża dawka alergenu to robią się krosteczki na ciele taka jakby wysypka ale to rzadko już bardzo

racja kwiatki też moga uczulać. ja mam w domu tylko jednego
czekam na te wyniki za tydzień w poniedziałek mam mieć z krwi i jak się okaże, że aluś jest uczulony na roztocza to w łeb sobie strzelę
bo szczerze mówiąc musiała bym zrobić remont połowy mieszkania, wywalić wszystkie dywany ( mam takie 20-stoletnie dosłownie ) bo parkiet jest taki, że nie nadaję się do nieczego i musiałam go zakryć czymkolwiek.
a tu brak kasy bo jakbym chciała panele to do samego salonu by mi z 1000 zł wyszło
nie mówiąc już o reszcie mieszkania i wywaleniu wszystkich kocy, pościel wymienić na nową, firanki najlepiej wywalić, odkurzacz z filtrem wodnym eeehhh nie ma końca.

ja dostałam takie zalecenia odnośnie mojej alergii na roztocza ale to mówię, bym musiała mieć kupę kasy żeby się do tego zastosować więc to olałam ale jeśli się okaże, że aleks też ma alergię na roztocza to nie wiem co zrobię

wstawie wam zdj lordzika w fotelu i sorki za "wąsy" ale dalej wypędzamy poświąteczne uczulenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010520.jpg (123,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010524.jpg (93,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010526.jpg (74,9 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez wiolek1
Czas edycji: 2011-01-02 o 12:58
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:57   #685
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Modro biedna malutka, mam nadzieje, ze szybko przejdzie katarek

Ania to niezla akrobatka z Ciebie cale szczescie zdazylas

Anoxa wspolczuje, ze maz pojechal

Ja umieram tz przed sylwestrem mial rewolucje i gora i dol i goraczka, ale 4 jego kolegow tez i jeden byl u lekarza i doszli do wniosku, ze sie w knajpie struli, ale niestety ja wczoraj to samo mialam, z lazienki nie wychodzilam i temp.39 c, matko jak ja sie zle czuje, tz do Mai wstawal, ale mnie to tak denerwuje, ze nic nie jestem w stanie zrobic i boje sie aby Maja sie nie zarazila, bo to chyba rotawirus, w takim momencie sie ciesze, ze zaszczepilismy ja, bo sasiadow corka zlapala to i 2 dni w szpitalu spedzila mam nadzieje, ze nie zachoruje

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Wiolus, ale fajny Aluś, ciesze sie, ze mu podoba sie krzeselko, ja tez nie moge sie doczekac naszego
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:59   #686
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Ja umieram tz przed sylwestrem mial rewolucje i gora i dol i goraczka, ale 4 jego kolegow tez i jeden byl u lekarza i doszli do wniosku, ze sie w knajpie struli, ale niestety ja wczoraj to samo mialam, z lazienki nie wychodzilam i temp.39 c, matko jak ja sie zle czuje, tz do Mai wstawal, ale mnie to tak denerwuje, ze nic nie jestem w stanie zrobic i boje sie aby Maja sie nie zarazila, bo to chyba rotawirus, w takim momencie sie ciesze, ze zaszczepilismy ja, bo sasiadow corka zlapala to i 2 dni w szpitalu spedzila mam nadzieje, ze nie zachoruje
o matko...wspolczuje z calej sily!!! mam nadzieje, ze juz jest lepiej no i oczywiscie, zeby Maja sie nie zarazila!!!
my wybieramy sie dzis do CENTRUM NAUKI KOPERNIK. byla ktoras, bo nie wiem czy warto?
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 13:33   #687
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
czy któraś z mam zdecydowała się na używanie pieluch wielorazowych? chcę kupić, tylko nie wiem co i ile tak na start, a net mi prawie nie chodzi i nie mam jak doczytać
o ile dobrze pamiętam to HD, ale ona się pożegnała

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
hehe rewelacja wygladacie przeslicznie oboje a nocnik super sprawa chybaz juz sobie sprawimy
dzięki i polecam, polecam - prawie po każdym spanku teraz sadzam na 2 minutki i prawie zawsze są siuśki i jeszcze przed kąpielą, niosę go na nocniku do łazienki i patrzy na tą lejącą się wodę i nawet nie muszę mówić psi psi psi psi . A wczoraj tak miał siusiaczka, że poleciało do góry, prosto w moje oko .
Mi głównie chodzi o to, żeby oswoić, żeby nocnik nie był zabawką i żeby jak najwcześniej zaczął kumać to sikanie i dawał znać, że chce.

ja na Sylwka zrobiłam sałatkę ananas/por/jajka/kukurydza, jajka faszerowane pieczarkami, chilli con carne (zgapione od itakasi) i parówki w cieście (od niezawsze) i pieczarki duszone. TŻ wsunął prawie wszystkie parówki, następnym razem mam zrobić podwójną porcję
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 13:48   #688
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Halo, w końcu goście pojechali Okropna jestem, wiem, ale cieszę się jak głupia, a Iga chyba jeszcze bardziej

a tandori chicken to w sumie nic innego jak kurczak pieczony, np. udka tylko że bez skóry, nacina się je i zostawia na noc w takiej specjalnej przyprawie tandori masala, mój brat przywiózł ją z Malezji, ale można kupić w sklepach z egzotycznymi przyprawami i na allegro. Ja dodatkowo oczywiście jeszcze peiprz i sól. Jest bardzo dobry, taki "inny", bo ma egzotyczny posmaczek
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 13:48   #689
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anoxa http://www.przychodnia.pl/alergia/in...p3?s=3&d=5&t=4

bardzo to ogólne, ale ja cośtam nowego sie dowiedziałam jednak.

a lacidofil nie wiem, ale dicoflor jak najbardziej.

wiolek, my na szczęście nie mamy firanek, ale dywan owszem i na wiosnę może się pozbędziemy -tzn damy na przechowanie może (teraz byłoby za zimno małemu, na nim leży jego koc-mata), a jest taki za.je.bisty włochaty biały (czyli najgorszy jaki może być dla alergika), z tego co piszesz to chyba troszkę u Was lepiej.

U nas buzia może być, czasem wysypie i nie wiem za bardzo jaka jest prawidłowość. No ale na zgięciach rączek, nadgarstki, szyja, paluszki, kostki u nóg plus plamy suche na rękach i nóżkach, Na szczęście z głowy prawie zeszło, za dwa tygodnie jak nie będzie nawrotu to myślę już nic nie zostanie.

Edytowane przez entertete
Czas edycji: 2011-01-02 o 14:07
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 14:13   #690
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

Ja umieram tz przed sylwestrem mial rewolucje i gora i dol i goraczka, ale 4 jego kolegow tez i jeden byl u lekarza i doszli do wniosku, ze sie w knajpie struli, ale niestety ja wczoraj to samo mialam, z lazienki nie wychodzilam i temp.39 c, matko jak ja sie zle czuje, tz do Mai wstawal, ale mnie to tak denerwuje, ze nic nie jestem w stanie zrobic i boje sie aby Maja sie nie zarazila, bo to chyba rotawirus, w takim momencie sie ciesze, ze zaszczepilismy ja, bo sasiadow corka zlapala to i 2 dni w szpitalu spedzila mam nadzieje, ze nie zachoruje
o kurcze bardzo wspolczuje i trzymam kciuki zeby Maja sie nie zarazila wracaj szybko do zdrowia

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
my wybieramy sie dzis do CENTRUM NAUKI KOPERNIK. byla ktoras, bo nie wiem czy warto?
nie bylam ale daj znac jak bylo

wiolek mi sie bardzo wlasnie podoba to wasze krzeselko to co papi zamowila tez mi sie podoba ale rozmawialam ze znajoma i troche narzekala to ze dziecko jak robi sie cieplo pupa sie poci na tej ceracie chyba bedzie trzeba pomyslec o jakiejs gabce lub czyms takim nie? i ogolnie super sa te pasy co dziecko jest zapiete wygladaja solidnie i na bezpieczne


do nas za kilka dni na pare dni przyjedzie moja babcia ona uwielbia Hubcia i pytala czy by mogla wiadomo ze jej nie odmowie ale z drugiej strony juz sie boje bo ona strasznie lubi dyktowac kazdemu co ma robic ale nie moge jej odmowic

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

entertete dziekuje

anuszka tez nie lubie jak ktos za dlugo mi w domu siedzi odpoczniecie sobie teraz
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.