Kozaki EMU - zbiorczy - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-01, 20:03   #4891
prostadziewczynazpabianic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MarTa51115 Pokaż wiadomość
te hasło to 2010NY? cena z tym rabatem wyskakuje dopiero po podaniu danych do wysyłki?
oui,
prostadziewczynazpabianic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 09:02   #4892
izabelcia81
Raczkowanie
 
Avatar izabelcia81
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 53
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
A jaki nosisz rozmiar? 39? ; ) czyli o stingery moge być spokojna, że dobre.. Ja noszę 39/40, a wszystkie emu 39. Szkoda, że bronte tych co teraz zamówiłam nie było 38, no ale cóż ;d
Słuchajcie, moje bronte stoją sobie na wycieraczce w domu i nadal są mokre z wierzchu, plamy ciemne. Czy te plamy mi nie zostaną?


*Powiem Wam, że jak jeszcze nie miałam emu i czytałam te posty wszystkie, to tak bardzo chciałam też zacząć pisać o tych 'kapciach' <3*
ja nosze normalnie 39 i takie mam teraz stingery i sa ok

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie linczujcie mnie , ale właśnie zamawiam stingery z schaffashoes i już nie wiem - chociaż przeczytałam CAŁY wątek od deski do deski ale opinie są różne - czy stingery bierzemy w normalnym rozmiarze czy numer mniejsze jak ubijające się Bronte ???
ja kupilam w swoim rozmiarze i delikatnie czulam palec a teraz jest super chodze w cienkiej skarpetce lub rajstopach
zawsze nosze 39 i takie tez mam stingery
__________________
Kiedy jestem szczęśliwa MOJA DUSZA MRUCZY !!!
izabelcia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:05   #4893
BoBoma
Raczkowanie
 
Avatar BoBoma
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 47
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Jak czyścicie swoje Emu z takich codziennych zabrudzeń ? Mam jakąś piankę z deichmanna, ale trochę się boję, że mogą zrobić się zacieki...
BoBoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 15:39   #4894
patii89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

czesc dziewczyny, mam OGROMNY PROBLEM;/
Zakupiłam buty dość nie dawno - przed swietami i mam dziure! W prawym bucie, tak za małym palcem po prostu zrobiła się dziura! Dodam, że to emu stinger. Czytałam kiedyś wszystkie posty i pamietam, że ktoś podawał namiary do kobiety, która zajmuje się importem na Polske, a teraz nie moge tego wyszukac;/ Czy może Wiecie, na której stronie znajduje się to info, albo znacie numer do tej osoby?
Proszę pomożcie...kupiłam buty na amazon wiec do nich nie zadzwonie;/
__________________
_PaTiS_
patii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 16:16   #4895
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patii89 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, mam OGROMNY PROBLEM;/
Zakupiłam buty dość nie dawno - przed swietami i mam dziure! W prawym bucie, tak za małym palcem po prostu zrobiła się dziura! Dodam, że to emu stinger. Czytałam kiedyś wszystkie posty i pamietam, że ktoś podawał namiary do kobiety, która zajmuje się importem na Polske, a teraz nie moge tego wyszukac;/ Czy może Wiecie, na której stronie znajduje się to info, albo znacie numer do tej osoby?
Proszę pomożcie...kupiłam buty na amazon wiec do nich nie zadzwonie;/

to napisz do nich @ , wklej zdjecia,date zakupu i sie spytaj co w takiej sytuacji - masz na nie gwarancje przeciez, wiec niech ci wymienia na nowe .
Odsylalam kiedys jedna rzecz na Amazonie(chodzi mi o Amazon UK )- bez problemow zadnych mi przyjeli .
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2011-01-02 o 16:19
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 17:34   #4896
moniceeXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

W nowej kolekcji emu sa bardziej usztywnione z tego co sie orientuje . Wiec moje pytanie do was, czy wciąż obowiązuje zasada kupna mniejszego rozmiaru?

Zwykle kupuję buty 37( czasami 36 ) czy wiec rozmiar okreslany jako '35/36" byłby ryzykiem?
moniceeXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 19:31   #4897
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Ja jednak teraz kupiłabym rozmiar 38... Bo noszę 39/40 i mam 39, a wiem teraz, że chociaż buty mi sie jeszcze słabo rozeszły, że byłby lepszy rozmiar większy.
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 19:33   #4898
Lakshmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Drogie wielbicielki EMU... Posiadam te z firmy ZODIAC i muszę stwierdzić, że są trochę lepsze i mimo wszystko troszkę tańsze. Mają grubszą podeszwę i pięta nie opada, a poza tym się nie różnią. Mam kolor jasny i oczywiście już je załatwiłam... Potraktowałam jednego buta nie tak jak powinnam i teraz jeden jest ciemniejszy, a drugi jaśniejszy. Trudno... Teraz chcę spróbować EMU, bo niestety ZODIAC'i przywiozła mi siostra koleżanki ze Stanów i nie mam do nich w tym momencie dobrego dojścia. Dziewczyny piszecie tutaj o tym, że czarne są najbardziej praktyczne, lecz co z solą? Nie będą całe białe od niej? I czym potem taką sól usunąć? P.S naprawdę polecam ZODIAC.
Lakshmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:37   #4899
morskabryza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 42
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Po długim namyśle zakupiłam stingery mini z nowej kolekcji jasne szare. Z reguły noszę rozmiar 38, a tu zaryzykowałam i kupiłam 37, są jak najbardziej ok, nawet moja prawa stopa, która jest nieco większa nie uwiera, tylko nieco widać największy paluch, boję się, że tak się powypycha, że będą brzydko wyglądały, z drugiej strony większe mogłyby być za duże, bo te są idealne.
Miałyście tak?
morskabryza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 17:22   #4900
moniceeXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

dziewczyny, duże są różnice pomiędzy ta wełna syntetyczna a naturalnym kożuchem ?
tak w ogóle czym jest ten patent micron20?
skoro to jest syntetyczne, to spełnia wszystko o czym mówi producent (ciepło, wilgoć itd) ?
moniceeXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 23:32   #4901
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morskabryza Pokaż wiadomość
Po długim namyśle zakupiłam stingery mini z nowej kolekcji jasne szare. Z reguły noszę rozmiar 38, a tu zaryzykowałam i kupiłam 37, są jak najbardziej ok, nawet moja prawa stopa, która jest nieco większa nie uwiera, tylko nieco widać największy paluch, boję się, że tak się powypycha, że będą brzydko wyglądały, z drugiej strony większe mogłyby być za duże, bo te są idealne.
Miałyście tak?
Ja tak miałam, że na początku widać mi było odznaczający się duży palec i buty cisnęły, ale jak w miarę chodzenia ubijało się futerko paluch znikał a emusy są idealne A też mam Stingery
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 08:16   #4902
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Dziewczyny zastanawiam się and kupnem butów :
http://allegro.pl/show_item.php?item...82any.#gallery
ale nie wiem czy bedą oryginalne
czy któraś z was może kupowała od tej osoby? czy to będą Emu?
Pytałam też w wątku o UGG o inne buty (podobno marki UGG) i wyszło że to jednak podróbki...
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 09:01   #4903
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Odradzam kupowanie emu wool... To co pokazujesz tam na aukcji to właśnie emu wool. Jest sporo krytycznych opinii odnośnie tych butów, ja bym nie ryzykowała.

Ostatnio skusiła mnie amazonowa promocja na buty bearpaw, wydają się jakościowo przyzwoite, ale kupiłam ten sam numer co emu i są dość cisnące w palec... Ciekawe czy się rozejdą...

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-01-04 o 09:02
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:41   #4904
spaced_out_kid
Raczkowanie
 
Avatar spaced_out_kid
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 48
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morskabryza Pokaż wiadomość
Po długim namyśle zakupiłam stingery mini z nowej kolekcji jasne szare.
Jasne szare = taki kolor jak w linku?
http://www.emu-shop.pl/index.php?act...2&id_asort=195
Jestem ciekawa, jak wyglądają w realu, bo na moim monitorze wyglądają czasem jak jasnoszare, czasem jak b. jasna kawa z mlekiem, a na jeszcze innym zdjęciu wydawały się różowawe... Mogę prosić o fotkę?
spaced_out_kid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:58   #4905
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

A ja mam wool i są ok ^^ Ja tylko wspomne, że jakby któraś chciała za jakiś czas emu bronte hi chestnut 39 nowiutkie, z metkami, pudełkiem itp. to dajcie znać mi
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:04   #4906
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Witam dziewczyny na wątku

Dobita ostatnimi mrozami, śniegami i beznadziejnym asortymentem w sklepach, szukając prostych eleganckich butów poległam z zalewem szpiców, klamerek i innego badziewia którym chciano je "upiększyc", postanowiłam więc by kupic swoje pierwsze EMU gdyż uznałam że są one tak brzydkie że będą mi pasowac do wszystkiego

A że nie chciałabym wywalic kasy na byle co, mam więc malutkie pytania :

Interesują mnie te buty:
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/..._lo_black.html
1) Wiem dzięki wątkowi że są na zimę idealne, ale do tych co mają stingery: jeśli mam standardowy rozmiar 38 to brac 38? Bo niby piszą że stingery powinny byc te same, ale Wy znowu tu piszecie że lepiej brac mniejsze, moje pytanie więc: stingerów tez to dotyczy?
2) Na stronie podana jest cena 415zł (z 519zł), na stronie obowiązuje -20% na wszystkie produkty, więc te buty obejmuje jeszcze też? Czy już nie

Bardzo proszę o odpowiedź na te dwa pytania
Mam nadzieję że nie zamotałam


---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Kurczę, patrzę właśnie na deezee nie ma mojego rozmiaru
Gdzie jeszcze moge dostac tanio czarne długie stingery?
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:18   #4907
moniceeXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Odradzam kupowanie emu wool... To co pokazujesz tam na aukcji to właśnie emu wool. Jest sporo krytycznych opinii odnośnie tych butów, ja bym nie ryzykowała.
o jakich opiniach mówisz ? dlaczego odradzasz emu wool?
moniceeXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:20   #4908
strawberry
Wtajemniczenie
 
Avatar strawberry
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 187
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Odradzam kupowanie emu wool... To co pokazujesz tam na aukcji to właśnie emu wool. Jest sporo krytycznych opinii odnośnie tych butów, ja bym nie ryzykowała.

Ostatnio skusiła mnie amazonowa promocja na buty bearpaw, wydają się jakościowo przyzwoite, ale kupiłam ten sam numer co emu i są dość cisnące w palec... Ciekawe czy się rozejdą...
jest też sporo pozytywnych opinii na temat emu wool...
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post46511121

POSZUKUJE: książek George'a R. R. Martina - saga Gry o tron.
strawberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:55   #4909
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość

Interesują mnie te buty:
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/..._lo_black.html
1) Wiem dzięki wątkowi że są na zimę idealne, ale do tych co mają stingery: jeśli mam standardowy rozmiar 38 to brac 38? Bo niby piszą że stingery powinny byc te same, ale Wy znowu tu piszecie że lepiej brac mniejsze, moje pytanie więc: stingerów tez to dotyczy?
2) Na stronie podana jest cena 415zł (z 519zł), na stronie obowiązuje -20% na wszystkie produkty, więc te buty obejmuje jeszcze też? Czy już nie

1. Stingery też się trochę ubijają, więc mogą się okazać za luźne w rozmiarze 38.
Ja noszę zazwyczaj 40, kupiłam stingery 39 i są dosyć luźne po ubiciu się (na początku były bardziej ścisłe, czułam duży palec, teraz jest luźno na całej stopie)

2. Nie jestem pewna, ale ta cena wygląda na już obniżoną... Bo różnica między 519 i 415 to właśnie jakieś 20%.

Skoro nie ma Twojego rozmiaru, to może zapoluj na allegro, było tu wymienianych kilku polecanych sprzedawców. Albo poczekaj na promocję na amazon uk. trafiają się niezłe okazje.



Cytat:
Napisane przez moniceeXx Pokaż wiadomość
o jakich opiniach mówisz ? dlaczego odradzasz emu wool?
O opiniach w tym wątku, wystarczy poczytać...
Owszem, są pozytywne głosy, ale jest stosunkowo wiele tych niepochlebnych. Ja bym się obawiała kupić sobie za kilka stów buty, które może mi będą przemakać i w których będzie mi zimno. Wolałabym już wytrwale polować na przecenę stingerów
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 15:17   #4910
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
1. Stingery też się trochę ubijają, więc mogą się okazać za luźne w rozmiarze 38.
Ja noszę zazwyczaj 40, kupiłam stingery 39 i są dosyć luźne po ubiciu się (na początku były bardziej ścisłe, czułam duży palec, teraz jest luźno na całej stopie)

2. Nie jestem pewna, ale ta cena wygląda na już obniżoną... Bo różnica między 519 i 415 to właśnie jakieś 20%.

Skoro nie ma Twojego rozmiaru, to może zapoluj na allegro, było tu wymienianych kilku polecanych sprzedawców. Albo poczekaj na promocję na amazon uk. trafiają się niezłe okazje.
Pięknie dziękuję za odpowiedź

Tak myślałam że już obniżona Widziałam je dzisiaj w InterShoe ale cena 585zł (z 785zł) trochę dobiła

Szczerze to nie wiem w sumie czy dla mnie opłaca się inwestowac w stingery, na codzien i tak latam w kozakach (czasem ubieram się chyba aż za elegancko i zakładając je do tego bym wyglądała jak jakiś debil za przeproszeniem ), więc to tylko na wyjątkowo zaśnieżone i nieoficjalne dni Więc nie chcę za bardzo w Emu topic kasy, szczególnie że bronte są sporo tańsze.
Może więc jednak bronte by się nadawały, jak myślicie? Bo wool widzę że odradzacie Na żywo widziałam tylko stingery więc nie wiem jak te wychodzą...

Proszę doradźcie coś w mojej sytuacji, czy opłaca się?
Chyba że kojarzycie na all jakiego sprzedawcę co ma oryginalne stingery w miarę tanio
Bo grzebię po tym wątku i szukam ale na zmianę z wątkiem o Ugg i się zamotałam
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:02   #4911
skinnyxmiedz
Przyczajenie
 
Avatar skinnyxmiedz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Wreszcie są <3
Miałam dzisiaj dzwonić do kuriera, ale widocznie to wyczuł i przyjechał Narazie nie zamierzam ryzykować, gdyż u mnie już jest ciapa, a to dopiero zapowiadają odwilż. Jutro je zaimpregnuję i będę czekać na lepszą pogodę :3

http://i51.tinypic.com/df7o29.jpg
skinnyxmiedz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:02   #4912
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję za odpowiedź

Tak myślałam że już obniżona Widziałam je dzisiaj w InterShoe ale cena 585zł (z 785zł) trochę dobiła

Szczerze to nie wiem w sumie czy dla mnie opłaca się inwestowac w stingery, na codzien i tak latam w kozakach (czasem ubieram się chyba aż za elegancko i zakładając je do tego bym wyglądała jak jakiś debil za przeproszeniem ), więc to tylko na wyjątkowo zaśnieżone i nieoficjalne dni Więc nie chcę za bardzo w Emu topic kasy, szczególnie że bronte są sporo tańsze.
Może więc jednak bronte by się nadawały, jak myślicie? Bo wool widzę że odradzacie Na żywo widziałam tylko stingery więc nie wiem jak te wychodzą...

Proszę doradźcie coś w mojej sytuacji, czy opłaca się?
Chyba że kojarzycie na all jakiego sprzedawcę co ma oryginalne stingery w miarę tanio
Bo grzebię po tym wątku i szukam ale na zmianę z wątkiem o Ugg i się zamotałam
Hm, to może bronte ale nie wool, tylko ze starszej kolekcji?

Wiesz, ja stingery mini kupiłam za 260 zl, więc znacznie taniej niż w polskich sklepach...

Jeśli nie chcesz tak dużo inwestować to przyjrzyj się jeszcze butom bearpaw, która jest nieco tańsza a podobna do emu. Podobno można je kupić w TK Max (tak sprzedają końcówki kolekcji zagranicznych), ja kupiłam ostatnio bearpaw na amazonie bo była fajna promocja (buty do pół łydki kupiłam za 150 zl). Wyglądają przyzwoicie i nie mają doszywanej wełny tylko futro,pięta usztywniona i trochę mniejsze od emu (choć niby w tym samym rozmiarze), więc należy brać swój rozmiar raczej. Jeszcze w nich nie wychodziłam, ale spotkałam się raczej z pozytywnymi opiniami, więc zobaczę niedługo jak się sprawują
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:03   #4913
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Dzisiaj przyszły moje bronte low z schaffy,które po zwyzywaniu ich nagle doszły w ciagu dwóch dni,haha ale i tak jestem szczesliwa
A i mam rozmiar 35/36 a są trochę duże. Przewaznie noszę 36 albo 37,więc myslalam,ze bd dobre,ale słyszałam,że są wkładki z wełny merynosów to pochodzę w wolnej chwili i popytam.
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/

Edytowane przez MarTa51115
Czas edycji: 2011-01-04 o 16:05
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:14   #4914
Mary_16
Raczkowanie
 
Avatar Mary_16
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 43
GG do Mary_16
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Lakshmi ja mam czarne hip i są super. Chodzę w nich praktycznie wszędzie i w każdą pogodę. Sa czarne jak smoła xD Zaimpregnowałam je, więc żadna sól im nie staszna. Polecam czarne
Mary_16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:21   #4915
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Hm, to może bronte ale nie wool, tylko ze starszej kolekcji?

Wiesz, ja stingery mini kupiłam za 260 zl, więc znacznie taniej niż w polskich sklepach...

Jeśli nie chcesz tak dużo inwestować to przyjrzyj się jeszcze butom bearpaw, która jest nieco tańsza a podobna do emu. Podobno można je kupić w TK Max (tak sprzedają końcówki kolekcji zagranicznych), ja kupiłam ostatnio bearpaw na amazonie bo była fajna promocja (buty do pół łydki kupiłam za 150 zl). Wyglądają przyzwoicie i nie mają doszywanej wełny tylko futro,pięta usztywniona i trochę mniejsze od emu (choć niby w tym samym rozmiarze), więc należy brać swój rozmiar raczej. Jeszcze w nich nie wychodziłam, ale spotkałam się raczej z pozytywnymi opiniami, więc zobaczę niedługo jak się sprawują
Wow, to tanio
Dzięki, ale nie, jednak na początek bym wolała emu To wool to są obecne modele bronte?
Kurczę, widziałam że mają w Intermoda L (średnio długie) po 299zł, myślicie że to dużo?
Bo w sumie już bym wzięła te wool nawet, niby mją wady ale i pozytywne opinie widzę...
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:23   #4916
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Ja mam czekoladowe hipper zaimpregnowlam i tez nie ma zadnych sladow po soli ani niczym innym a mowiac o czarnych to jak sie zaniedba to i tak i tak bd widac sol wiec to kwestia dbania o buty.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:45   #4917
Sensiq
Raczkowanie
 
Avatar Sensiq
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Przy kupnie Wool ma się kirować tym, że romiar większe czy długością wkładki?
Sensiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:55   #4918
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sensiq Pokaż wiadomość
Przy kupnie Wool ma się kirować tym, że romiar większe czy długością wkładki?
ja proponowalabym nawet 2 rozmiary mniejsze bo ogolnie nosze 41 a przymierzalam 39 i byly ok
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 18:04   #4919
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Wow, to tanio
Dzięki, ale nie, jednak na początek bym wolała emu To wool to są obecne modele bronte?
Kurczę, widziałam że mają w Intermoda L (średnio długie) po 299zł, myślicie że to dużo?
Bo w sumie już bym wzięła te wool nawet, niby mją wady ale i pozytywne opinie widzę...
Są bronte wool, widziałam też hip wool jeśli dobrze pamiętam, matilda wool chyba też są, więc są ogólnie różne modele z serii wool.

Z tego co wiem jest też seria Premium, która ma być odporna na wodę i jest wykonywana ze skóry owczej (tak samo jak w stingerach), a nie z bydlęcej jak Wool. Modele w premium się powtarzają z tych,które są w Wool z wyjątkiem bronte, bronte to chyba tylko wool.

http://allegro.pl/buty-emu-hipper-lo...388125226.html
Ten użytkownik jest podobno w porządku, nie wiem czy coś u niej znajdziesz ale warto zajrzeć

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-01-04 o 18:06
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 18:21   #4920
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Są bronte wool, widziałam też hip wool jeśli dobrze pamiętam, matilda wool chyba też są, więc są ogólnie różne modele z serii wool.

Z tego co wiem jest też seria Premium, która ma być odporna na wodę i jest wykonywana ze skóry owczej (tak samo jak w stingerach), a nie z bydlęcej jak Wool. Modele w premium się powtarzają z tych,które są w Wool z wyjątkiem bronte, bronte to chyba tylko wool.

http://allegro.pl/buty-emu-hipper-lo...388125226.html
Ten użytkownik jest podobno w porządku, nie wiem czy coś u niej znajdziesz ale warto zajrzeć
Dzięki wielkie
Przejrzę jeszcze jutro w InterShoe co mają (szukam jakieś czarne średniej dług.) i jak nic mi nie podpasuje to jedynie co od tego zamówię I będzie mi wreszcie ciepło i wygodnie
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.