Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :)) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-07, 20:23   #2791
bruma
Rozeznanie
 
Avatar bruma
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 519
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

No własnie...i jak Michel wiesz już coś więcej???

luii super że już wróciłaś . Nie załamuj się tempką, nie teraz to następnym razem, kolejny cykl, to kolejna szansa
__________________
[*] 06.08.2010
Błażejek
Mały ktosiek
bruma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:37   #2792
luii
Zadomowienie
 
Avatar luii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ie
Wiadomości: 1 102
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez bruma Pokaż wiadomość
No własnie...i jak Michel wiesz już coś więcej???

luii super że już wróciłaś . Nie załamuj się tempką, nie teraz to następnym razem, kolejny cykl, to kolejna szansa
No tak, następnym razem..... tylko ile jeszcze tych następnych razów będzie........jak czytam o dziewczynach które starjaą się np kilkanaście lub kilkadziesiąt cykli to załamac sie można...
luii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:33   #2793
michel82
Wtajemniczenie
 
Avatar michel82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 619
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Niestety kochane, ale jeszcze nic nie wiem. Wizytę mam przełożoną na początek przyszłego tygodnia, poniedziałek lub wtorek. Dzisiaj już mi się nie udało dostać do lekarza No cóż czekałam tyle, to te trzy czy cztery dni już wytrzymam.
__________________
Razem od 14.02.2006
Mąż i żona 26.09.2009
Mama Aniołków [*]14.02.2010[*]15.01.2011


Maja jest już z nami
08.04.2012
michel82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:43   #2794
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

szkoda, bardzo jestem ciekawa i trzymam mocno kciuki
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 22:05   #2795
luii
Zadomowienie
 
Avatar luii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ie
Wiadomości: 1 102
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez michel82 Pokaż wiadomość
Niestety kochane, ale jeszcze nic nie wiem. Wizytę mam przełożoną na początek przyszłego tygodnia, poniedziałek lub wtorek. Dzisiaj już mi się nie udało dostać do lekarza No cóż czekałam tyle, to te trzy czy cztery dni już wytrzymam.
Ty to masz stalowe nerwy
Zrobiłas dodatkowy test od czasu wigilii albo bete??
luii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 07:17   #2796
mokra6
Zadomowienie
 
Avatar mokra6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 439
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez michel82 Pokaż wiadomość
Niestety kochane, ale jeszcze nic nie wiem. Wizytę mam przełożoną na początek przyszłego tygodnia, poniedziałek lub wtorek. Dzisiaj już mi się nie udało dostać do lekarza No cóż czekałam tyle, to te trzy czy cztery dni już wytrzymam.
Czemu Ty jeszcze nie zrobiłaś bety Ja bym nie wytrzymała i z czystej ciekawości bym zrobiła...
__________________
Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem,
bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje...
Lilianka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51052.png
mokra6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 08:57   #2797
ramena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 37
GG do ramena
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Witam was

chciałabym do was dołączyć ponieważ aktualnie nie mam lepszego sposobu na odnalezienie się w całej tej koszmarnej sytuacji...
3 stycznia poroniłam 6-tyg ciążę..

poronienie samoistne z częściowym zabiegiem..

póki co krwawię fizycznie ... psychicznie również...

nie wiem co dalej... badanie, przyczyny, kolejne starania... nie wiem nawet od czego zacząć...

13 stycznia mam wizytę u lekarza ...
jak to było u was ? co zrobiłyście "po" ?
__________________
psycholożka
ramena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 09:18   #2798
luii
Zadomowienie
 
Avatar luii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ie
Wiadomości: 1 102
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez ramena Pokaż wiadomość
Witam was

chciałabym do was dołączyć ponieważ aktualnie nie mam lepszego sposobu na odnalezienie się w całej tej koszmarnej sytuacji...
3 stycznia poroniłam 6-tyg ciążę..

poronienie samoistne z częściowym zabiegiem..

póki co krwawię fizycznie ... psychicznie również...

nie wiem co dalej... badanie, przyczyny, kolejne starania... nie wiem nawet od czego zacząć...

13 stycznia mam wizytę u lekarza ...
jak to było u was ? co zrobiłyście "po" ?
Witaj Ramena, bardzo mi przykro ze również i ciebie to dotknęło.
Jak było u nas? Scenariusz z reguły wygląda podobnie.....krwawienie, potem za około miesiąca przyjdzie @.
Lekarz na wizycie wszystko ci wyjasni........chyba najważniejsze jest to przy # w tak wczesnej ciaży aby mieć tą swiedomość ze takie rzeczy się zdarzają i nie są zależne od nas......co 5 ciąza jest roniona.....u około 40tyś kobiet w Polsce następuje poronienie kazdego roku.
Ja po, zrobiłam tyklo badania tarczycy i prolaktyny....(były w normie).
Zwykle lekarze zalecaja kolejne starania po 3 miesiacach, mój gin powiedział ze już po 1 pełnym cyklu można........

Wiem ze teraz jest ci bardzo źle.....ale uwierz ze z biegiem czasu pozbierasz się, tego ci zycze
Myślę ze to forum pomogło nie jednej z nas............to taki rodzaj małej terapi........więc odwiedzaj nas jeśli czujesz taką potrzebe i pytaj ......
Trzymaj sie ciepło
luii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 10:03   #2799
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Dzień dobry

Ale się wyspałam dziś o dziwo dali mi wolne nie pamiętam kiedy miałam wolną sobotę a TŻ poszedł do pracy na nadgodziny normalnie!!! Mam dzisiaj bojowe zadania, pierogi zrobić i mufinki marchewkowe

Luii a czemu juz nie możesz chodzić na zumbe i bootcamp??? Ja myślałam o zumbie bo uwielbiam tańczyć a co do temperaturek to wczoraj mi spadła poniżej kreski jak na @ a dziś podskoczyła wysoko....cóż czekamy zobaczymy.

Michel właśnie dlaczego Ty jeszcze nie zrobiłaś bety?????

Ramena witaj bardzo mi przykro, bo takie sytuacje nie powinny się zdarzać kobietom a jednak zdarzają się bardzo często. Pamiętaj, że nie jesteś sama i zawsze możesz tutaj do nas pisać ja po moim # zrobiłam badania i wyszła mi jedna bakteria, lekarz kazał się starać normalnie, aczkolwiek psychicznie chyba nie byłam gotowa do tych starań, bo pojawiająca się @ wywoływała dramaty!!! teraz po 7 miesiącach jakoś funkcjonuje, ale to maleństwo zawsze zostanie w moim sercu Trzymaj się dzielnie, pamiętaj czas leczy rany



Ależ tu cisza ja już zrobiłam mufiki i pierogi zdolna bestia jestem własnie wcinam jedną mufinke, żeby spróbować czy nadal są dobre któraś z Was ma ochotę? Zapraszam
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości






Edytowane przez ewurka
Czas edycji: 2011-01-08 o 13:20
ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 14:28   #2800
luii
Zadomowienie
 
Avatar luii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ie
Wiadomości: 1 102
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale się wyspałam dziś o dziwo dali mi wolne nie pamiętam kiedy miałam wolną sobotę a TŻ poszedł do pracy na nadgodziny normalnie!!! Mam dzisiaj bojowe zadania, pierogi zrobić i mufinki marchewkowe

Luii a czemu juz nie możesz chodzić na zumbe i bootcamp??? Ja myślałam o zumbie bo uwielbiam tańczyć a co do temperaturek to wczoraj mi spadła poniżej kreski jak na @ a dziś podskoczyła wysoko....cóż czekamy zobaczymy.

Michel właśnie dlaczego Ty jeszcze nie zrobiłaś bety?????


Ależ tu cisza ja już zrobiłam mufiki i pierogi zdolna bestia jestem własnie wcinam jedną mufinke, żeby spróbować czy nadal są dobre któraś z Was ma ochotę? Zapraszam
Ja mam ochotę na mufinka razem z tz jesteśmy łasuchy na słodkie.....a potem tłuszczyk tu i tam..... trzeba zmobilizowac siły i wziąć się za siebie..........

A z czym pierogi robisz?? Na wigilię kupiliśmy pierogi z grzybami i z kapustą z polskiego sklepu i były tak obrzydliwe ze je wyrzuciliśmy....

Nie mogę niestety poza pilatesem nic cwiczyć.....od dłuższego czasu mam roblemy z kregosłupem.....(podobno z kręgosłupem) chociaż ja tak nie uwazam
luii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:35   #2801
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez luii Pokaż wiadomość
Ja mam ochotę na mufinka razem z tz jesteśmy łasuchy na słodkie.....a potem tłuszczyk tu i tam..... trzeba zmobilizowac siły i wziąć się za siebie..........

A z czym pierogi robisz?? Na wigilię kupiliśmy pierogi z grzybami i z kapustą z polskiego sklepu i były tak obrzydliwe ze je wyrzuciliśmy....

Nie mogę niestety poza pilatesem nic cwiczyć.....od dłuższego czasu mam roblemy z kregosłupem.....(podobno z kręgosłupem) chociaż ja tak nie uwazam
mufinki pyszne marchewkowe z serkiem mascarpone na wierzchu i kokosem pychota, zapraszam

pierogi zrobiłam z mięskiem, chociaż farsz to nie taki jak w Pl się robi ale duże zrobiłam i TŻ zadowolony, wrócił z pracy i pytał czy jakaś okazja, rocznica?????

A teraz zmykamy na kawuche do znajomych, buziole Misiaki
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 16:17   #2802
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez ramena Pokaż wiadomość
Witam was

chciałabym do was dołączyć ponieważ aktualnie nie mam lepszego sposobu na odnalezienie się w całej tej koszmarnej sytuacji...
3 stycznia poroniłam 6-tyg ciążę..

poronienie samoistne z częściowym zabiegiem..

póki co krwawię fizycznie ... psychicznie również...

nie wiem co dalej... badanie, przyczyny, kolejne starania... nie wiem nawet od czego zacząć...

13 stycznia mam wizytę u lekarza ...
jak to było u was ? co zrobiłyście "po" ?
Witaj Bardzo mi przykro, że Ciebie również to spotkało Ja nie dawno przechodziłam to samo co Ty, ale nie miałam zabiegu. Po ustaniu krwawienia mialam kontrolne usg, lekarz potwierdził, że wszystko się oczyściło, pozwolił po normalnym okresie zacząć starania. @ dostałam miesiąc po #, po niej zaczęlismy starania i własnie czekam na ich rezultat - spodziewana @ 18 stycznia - mam nadzieję, że się jej nie doczekam
To co nas spotkało jest straszne i bardzo ciężkie do zniesienia, ale mnie było łatwiej, kiedy myślałam o tym, jak wiele kobiet to spotyka, że to nie jest moja wina - to forum pozwala się wygadać, poczuć się "jedną z wielu", w domu człowiek jest sam...
Dla mnie najgorszy jest wolno płynący czas - od razu zapragnęłam jeszcze raz zajść w ciążę i to czekanie na wynik mnie dobija - a # było już dwa miesiące temu....czas leczy rany.
Pisz tutaj o swoich kłopotach, wrażeniach, tu zawsze znajdzie się ktoś, kto Cię wysłucha - (dziewczyny - dziękuję)


Co do jedzenia to mój mąż przeszedł chyba jakąś metamorfozę (może związaną z tym, co nas spotkało) - kiedy mieszkaliśmy z teściami, mamusia podkładała mu wszystko pod nos, nawet talerza nie odnosił do kuchni, a teraz? Dziś rano wstaję, robię kawę a tu garnek rosołku i sos warzywny z kurczakiem - TŻ nie mógł spać w nocy

Edytowane przez Neipys
Czas edycji: 2011-01-08 o 16:20
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 07:25   #2803
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez ramena Pokaż wiadomość
Witam was

chciałabym do was dołączyć ponieważ aktualnie nie mam lepszego sposobu na odnalezienie się w całej tej koszmarnej sytuacji...
3 stycznia poroniłam 6-tyg ciążę..

poronienie samoistne z częściowym zabiegiem..

póki co krwawię fizycznie ... psychicznie również...

nie wiem co dalej... badanie, przyczyny, kolejne starania... nie wiem nawet od czego zacząć...

13 stycznia mam wizytę u lekarza ...
jak to było u was ? co zrobiłyście "po" ?
Witaj ramena Bardzo mi przykro , że i Ciebie to spotkało...
Czas leczy rany... Mnie bardzo pomogło to forum (dziękuję dziewczyny...a trzeba jeszcze powiedzieć, że niektórych już tu nie ma, bo przeniosły się na wątek..."Udało się..." co napawa nadzieją na przyszłość!)
Ja przechodziłam dokładnie to samo co Ty 3 miesiące temu i choć funkcjonuję już w miarę normalnie, to są momenty, że przepłaczę pół nocy z żalu i tęsknoty... Czas powrotu do spokojniejszego stanu ducha dla każdej z nas jest inny...
Dobrze, że niebawem masz wizytę. Twój lekarz pewnie zleci Ci parę badań, zaleci odczekać jakiś czas i znów zaczniecie się starać.
Tulę Cię bardzo mocno!!!
I proponuję... pisz tu wszystko o czym myślisz, co Cię dręczy i niepokoi... to bardzo pomaga...

ewurka wielki szacun za pierogi!! Ja jestem zdania, że to cholerstwo (jakże pyszne!!) powinno być droższe niż kawior, bo tyle z nimi roboty!!!
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:13   #2804
luii
Zadomowienie
 
Avatar luii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ie
Wiadomości: 1 102
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Ewurka a te mufinki to coś jak angielski "carrot cake"?

Sonia, kiedy przeprowadzka?
luii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:48   #2805
bruma
Rozeznanie
 
Avatar bruma
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 519
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

ramena witaj kochana
Strasznie mi przykro że i Ciebie spotkało to samo co nas. Wiem, że jest Ci ciężko ale my jesteśmy tu po to aby się wspierać, pocieszać, doradzać a jak trzeba to nawet przywrócić do pionu. Jak coś Cię dręczy i nie masz się gdzie wygadać...nie wahaj się pisz tutaj. Mocno Cię ściskam i pamiętaj...po burzy zawsze przychodzi słońce

ewurka podzielisz się przepisem na te mufinki???
__________________
[*] 06.08.2010
Błażejek
Mały ktosiek
bruma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 15:57   #2806
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cześć Misiaki

Normalnie się zarumieniłam muffinki zniknęły są pyszne i mąż je uwielbia

Tak Luii to coś a'la Carote cake, tylko u nas podaje się go z tą masą z masła a ja robię z serkiem mascarpone

Sonia pierogi to dla mnie nic w szkole średniej się ich trochę nalepiłam na praktykach, więc to tylko kwestia wprawy i doświadczenia ale daleko mi do pierogów babci

Bruma jasne, że się podziele przepisem wkleje na żonkach gastronomicznych żeby tu nie zaśmiecać,ok? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...6#post24266986
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości






Edytowane przez ewurka
Czas edycji: 2011-01-09 o 16:10
ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 18:15   #2807
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Ależ cudnie wyglądają te mufinki!!!! takie do wszamania!! Ty to zdolniacha jesteś ewurka.
luii formalnie już wszystko mamy załatwione, przekazanie kluczy nastąpi prawdopodobnie pod koniec tego tyg. a my właśnie jeździmy i wybieramy meble, kolory farb i dodatki (tzn. nie kupujemy, bo trzeba jeszcze dokładnie dopasować do koloru paneli, a nie pamiętam jakie tam są). Mój tż ledwo dopuścił mnie do kompa, bo siedzi i projektuje w 3d umeblowanie
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i miłego wieczorku życzę
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 18:37   #2808
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Ależ cudnie wyglądają te mufinki!!!! takie do wszamania!! Ty to zdolniacha jesteś ewurka.
luii formalnie już wszystko mamy załatwione, przekazanie kluczy nastąpi prawdopodobnie pod koniec tego tyg. a my właśnie jeździmy i wybieramy meble, kolory farb i dodatki (tzn. nie kupujemy, bo trzeba jeszcze dokładnie dopasować do koloru paneli, a nie pamiętam jakie tam są). Mój tż ledwo dopuścił mnie do kompa, bo siedzi i projektuje w 3d umeblowanie
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i miłego wieczorku życzę
SONIA widzę, że masz ciekawe zajęcie - zazdroszczę - ja też niedawno to przechodziłam i wędrówka po sklepach była czystą przyjemnością, trudno się zdecydować, taki jest wybór a to mieszkanie czy dom?
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 19:24   #2809
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Ależ cudnie wyglądają te mufinki!!!! takie do wszamania!! Ty to zdolniacha jesteś ewurka.
luii formalnie już wszystko mamy załatwione, przekazanie kluczy nastąpi prawdopodobnie pod koniec tego tyg. a my właśnie jeździmy i wybieramy meble, kolory farb i dodatki (tzn. nie kupujemy, bo trzeba jeszcze dokładnie dopasować do koloru paneli, a nie pamiętam jakie tam są). Mój tż ledwo dopuścił mnie do kompa, bo siedzi i projektuje w 3d umeblowanie
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i miłego wieczorku życzę
Dzięki ale aż taka zdolniachą nie jestem mufinki są bardzo łatwe, uwierz mi i zrób sama TŻ zobaczysz jak mu będą smakowały

Zazdroszcze tego urządzania mieszkanka, też bym już chciała...my dopiero ruszamy z domkiem i pewnie zajmie nam to kilka dobrych lat, więc na razie urządzam wynajęte mieszkanko tak jak lubie

Naipys i jak rosołek??? Dobry był dzisiaj i kurczaczek z sosikiem? uwielbiam rosół dzisiaj mieliśmy na obiadek.
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości






Edytowane przez ewurka
Czas edycji: 2011-01-09 o 19:28
ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 20:22   #2810
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

ewurka pyszny mój TŻ robi go całkiem inaczej niż ja i muszę przyznać, że jego jest lepszy...a może to dlatego, że przy nim nic nie robie i sobie leniuchuje?
Kurczak też ok, ale bez rewelacji - przyszłam z pracy, ważne że nie musiałam podgrzewac
Zabijam czas jak mogę - jeszcze równy tydzień do @....
A czy mogę teraz zacząć mierzyć temperaturę? To chyba nic nie da bez tempki z pierwszej części cyklu? Jak ją mierzycie i kiedy?
ewurka a te Twoje mufinki....mmm...chyba zaopatrzę się w odpowiedni sprzęt i sie skuszę
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:47   #2811
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez Neipys Pokaż wiadomość
ewurka pyszny mój TŻ robi go całkiem inaczej niż ja i muszę przyznać, że jego jest lepszy...a może to dlatego, że przy nim nic nie robie i sobie leniuchuje?
Kurczak też ok, ale bez rewelacji - przyszłam z pracy, ważne że nie musiałam podgrzewac
Zabijam czas jak mogę - jeszcze równy tydzień do @....
A czy mogę teraz zacząć mierzyć temperaturę? To chyba nic nie da bez tempki z pierwszej części cyklu? Jak ją mierzycie i kiedy?
ewurka a te Twoje mufinki....mmm...chyba zaopatrzę się w odpowiedni sprzęt i sie skuszę
Ja zaczęłam mierzyć temperature od pierwszego dnia cyklu czyli od dnia @ ale nie musisz tak mierzyc, możesz zacząć mierzyć po @ ważne zeby zacząc i nauczyć się krok po kroczku co i jak. U mnie @ się chyba rozkręca. Dziś znowu tempka spadła i mnie muli i nosi do jedzenia jak nic

A co do muffinek to powiem, że to uzależnia, ja już tyle wypróbowałam, że szok marchewkowe jednak robię nam najczęściej, drugie to gruszkowo imbirowe
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:07   #2812
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

To ja zaczne od jutra - rano przed wstaniem z łóżka? Może byc termometr elektroniczny? Rozumiem, że robimy to doustnie Jezu pewnie głupie pytania zadaje, ale trudno - późno juz
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:12   #2813
bruma
Rozeznanie
 
Avatar bruma
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 519
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

ewurka a u mnie jakoś na razie jest dziwnie z @
Tempka nie spadła, dalej plamie...w poprzednich cyklach już dawno tempka była poniżej 26.70 i już nieźbe była rozkręcona....a tu Temp. 37.00 i tylko delikatne plamienia...mam nadzieję, że jutro przyjdzie z rana bo to będzie już 27dc a wcześniej było jak w zegarku...równo co 25dni.
A co do muffinek to ja również mam zamiar zaopatrzyć się niezbędny sprzęt i spróbować...powiem szczerze, że to będzie mój pierwszy wypiek jak na razie nie brałam się nigdy za pieczenie, wolałam gotowanie

Neipis ja np. moję pierwsze podrygi z mierzeniem temp zaczełam w połowie cyklu...ale powiem Ci, że lepiej zacząć 1dc albo po @ ... a jeśli chodzi miejsce mierzenia to albo w ustach albo w mierzenie waginalne. Jak zaczynasz mierzyć to codziennie w tym samym miejscu i tym samy termometrem.
__________________
[*] 06.08.2010
Błażejek
Mały ktosiek

Edytowane przez bruma
Czas edycji: 2011-01-09 o 21:19
bruma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:49   #2814
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

[QUOTE=bruma;24273241]ewurka a u mnie jakoś na razie jest dziwnie z @
Tempka nie spadła, dalej plamie...w poprzednich cyklach już dawno tempka była poniżej 26.70 i już nieźbe była rozkręcona....a tu Temp. 37.00 i tylko delikatne plamienia...mam nadzieję, że jutro przyjdzie z rana bo to będzie już 27dc a wcześniej było jak w zegarku...równo co 25dni.
QUOTE]
bruma a nie robilas testu?
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:53   #2815
bruma
Rozeznanie
 
Avatar bruma
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 519
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Nieee...i raczej jest niemożliwe abym była w ciąży, bood czasu # mam zakaz zajścia :/ dla mojego i przedewszystkim dziecka zdrowia
Wg mnie to raczej stres ma w tym cyklu wpływ...bo ostatni miesiąc miałam bardzo stresujący
__________________
[*] 06.08.2010
Błażejek
Mały ktosiek
bruma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:03   #2816
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam mierzyć temperature od pierwszego dnia cyklu czyli od dnia @ ale nie musisz tak mierzyc, możesz zacząć mierzyć po @ ważne zeby zacząc i nauczyć się krok po kroczku co i jak. U mnie @ się chyba rozkręca. Dziś znowu tempka spadła i mnie muli i nosi do jedzenia jak nic

A co do muffinek to powiem, że to uzależnia, ja już tyle wypróbowałam, że szok marchewkowe jednak robię nam najczęściej, drugie to gruszkowo imbirowe
ja właśnie prowadze mój drugi wykres bardzo fajna sprawa obserwuję swoję ciało co się z nim dzieje i wszystko notuję,
u mnie też tempka niska do tego cykle mi się robią coraz krótsze niewiem teraz kiedy dostane okres albo za 6 dni albo za 2 tyg jak będe mieć 32 dniowy cykl
ostatnio bardzo żle się czułam miałam temperaturę wszystko mnie bolało i teraz znowu zaczyna się coś dziać choć narazie temperatury nie maqm ale dziwnei się już czuję jakieś 2 godziny temu zauważyłam w śluzie trochę krwi no i boli mnie podbrzusze
a ty Ewurka znasz się na tych wykresach trochę??? mogła byś zerknąc na mój bo ja już zupełnei jestem rozbita ten wykres coś w tym miesiącu jest dziwny cuda się dzieją w moim organizmie niewiem kiedy była owulacja według kalendarzy owulacyjnych to miałam niby 2 stycznia a według moich obserwacji to że owulacja była 5 ale już nic niewiem przez tą nagłą wysoką temperaturę

wykres mam w podpisie

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

[QUOTE=Neipys;24274113]
Cytat:
Napisane przez bruma Pokaż wiadomość
ewurka a u mnie jakoś na razie jest dziwnie z @
Tempka nie spadła, dalej plamie...w poprzednich cyklach już dawno tempka była poniżej 26.70 i już nieźbe była rozkręcona....a tu Temp. 37.00 i tylko delikatne plamienia...mam nadzieję, że jutro przyjdzie z rana bo to będzie już 27dc a wcześniej było jak w zegarku...równo co 25dni.
QUOTE]
bruma a nie robilas testu?
najlepiej jest mierzyć w pochwie termometrem rtęciowym bo te elektroniczne trochę oszukują ja mierze dopochwowo rtęciowym przez 5 min wprowadzam sobei wszystko na wykres bardzo fajna stronka jest dziewczyny ją tu kiedyś podawały Skarb Mamy.pl polecam i bardzo fajne babeczki tam sa które są zawsze chętne do pomocy jak czegoś nei wiesz
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:21   #2817
luii
Zadomowienie
 
Avatar luii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ie
Wiadomości: 1 102
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Ewurka, napisałaś wczoraj o tych pierogach i ja od wczoraj o nich myślę , dziś wracając z pracy normalnie az czułam ich smak w ustach...... mamy w pl taka restauracyjkę i zawsze tam jem pierogi z miesem są przepyszne......... az teraz nie mogę się opędzić od myśli .....normalnie az zastanawiam się czy nie zrobic mam wolny wtorek , srodę i czwartek....ale po pierwsze nigdy nie robiłam po drugie nie mam przepisu a po trzecie nie mam takiego urządzonka jak moja babcia do zaciskania ich.........więc chyba smakiem się obędzie.....

Mufinki wygladają ładnie......tz ma dobrze z toba

Sonia, to macie teraz same przyjemności związane z urzadzaniem.....zazdroszc zę

Dzis u mnie 22dc a czuje się już na @....szybko....na bank będzie cykl 28 dniowy a nie 32.....

Wiecie co w irlandzkich wiadomościach pokazywali?? Małżeństwo które ma 3 córki.....pierwsza urodziła się 2 stycznia 2007, druga urodziła isę 2 stycznia 2009 i trzecia urodziła się 2 stycznia 2011 . Ojciec dziewczynek mówił ze tego nie planowali .....
Ciekawe ile takich przypadków może być na świecie??

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Neipys Pokaż wiadomość
To ja zaczne od jutra - rano przed wstaniem z łóżka? Może byc termometr elektroniczny? Rozumiem, że robimy to doustnie Jezu pewnie głupie pytania zadaje, ale trudno - późno juz
To powodzenia z przygodą termometrową
Ja mierzę w ustach 8 min......mozesz rówież dopochwowo 5 min........zaraz po przebudzeniu bez wstawania na siusiu czy coś....zawsze o tej samej porze.....
Chociaz musze wam powiedzieć ze jak mam poślizg z pomiarem nawet godzinny czy wiecej to nie odbija się to na mojej temperaturze porównując te 3 cykle.....
luii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 08:36   #2818
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

A u mnie dziś 25 d.c. i też czuję ,ze @ przyjdzie ,wypryszczyło mnie brzuch pobolewa więc w tym cyklu znowu nic z tego , a do tego jestem przeziębiona mam katar ,boli gardło musze się wykurować bo w środę mam parapetówkę u koleżanki a w czwartek urodzinki
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 11:24   #2819
Madziara 26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 630
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

u mnie eliza podobnie dziś 24 dc i tak samo mnie wypryszczylo ja znowu nieudane starania :-(
Madziara 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:08   #2820
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Już miałam taka nadzieję ,że się udało ,a to przez to pasemko krwi w śluzie płodnym ,ale widać ,ze jedna jaskółka wiosny nie czyni.Madziara my tak zawsze @ mamy blisko siebie ,to moze w końcu mi i Tobie się uda czego bardzo nam innym dziewczynkom życzę
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.