Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 21:32   #181
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

zastanawiam sie nad jakimis wspomagaczami przed ta sesja mam "ochote" na lecytyne. juz bym zaczeła ale jak czytam o niej to chyba bardziej da starszych osob :/ nie wiem nie wiem ...

a co do "Sesji" to mysle ze to pic na wode... moze plussz activ albo pluszz IQ hmm
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 08:35   #182
Arissa
Zadomowienie
 
Avatar Arissa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 781
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

Ja kiedyś łykałam lecytynę ok 2 miesiące i myślę,że po dłuższym stosowaniu jest różnica albo to efekt placebo .
Arissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:41   #183
mandragora1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

jakiej firmy lecytyne polecacie?
mandragora1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 00:11   #184
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

ja łykam firmy walmark i jest efekt bo bylo ze mna naprawde zle.... w ogole nie moglam sie skupic na czym kolwiek przez pół roku.zawalilam egzamin mam warunek. i rozne symptomy poczawszy od zniechecenia do wszystkiego.

dodatkowo pije przed nauka tiger IQ tabletki musujące hehe dzis pilam o 17,30 przed klanem i od 18 do 20 i od 20,30 do 24,30 non stop w ksiązkach ! nawet za prace licencjacka sie wziełam

a teraz nie moge usnąc i weszłam na net moze mi sie oczy zmęczą szok!! trzeba pic to duzo wczesniej przed nauka

mnie tak bierze bo nie pijam wcale kawy i nie mam organizmu przyzwyczajonego - chyba ;]
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...

Edytowane przez witaminka
Czas edycji: 2009-12-29 o 00:12
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 09:32   #185
mandragora1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Post Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

Cytat:
Napisane przez witaminka Pokaż wiadomość
ja łykam firmy walmark i jest efekt bo bylo ze mna naprawde zle.... w ogole nie moglam sie skupic na czym kolwiek przez pół roku.zawalilam egzamin mam warunek. i rozne symptomy poczawszy od zniechecenia do wszystkiego.

dodatkowo pije przed nauka tiger IQ tabletki musujące hehe dzis pilam o 17,30 przed klanem i od 18 do 20 i od 20,30 do 24,30 non stop w ksiązkach ! nawet za prace licencjacka sie wziełam

a teraz nie moge usnąc i weszłam na net moze mi sie oczy zmęczą szok!! trzeba pic to duzo wczesniej przed nauka

mnie tak bierze bo nie pijam wcale kawy i nie mam organizmu przyzwyczajonego - chyba ;]

a komus jeszcze tak było po tej lecytynie ? . . . to której firmy byscie mi poleciły ale żeby nie była aż tak droga i najlepiej w kapsułkach . a ten tiger IQ to jakas inna odmiana tigera? bo nie wiem
mandragora1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 11:23   #186
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

http://sklep.fbb.pl/walmark_lecytyna_74kaps_ids_1389_1 ja mam tą tylko ze mniejsze opakowanie - dałam 10 zł i biore po 1 tabletce dziennie.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275962 o tigerze
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:11   #187
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

Studiuję zaocznie i pracuję codziennie, jestem chronicznie zmęczona i niewyspana - ale chyba już się przyzwyczaiłam, więc jak przychodzi sesja to tym bardziej witki mi opadają.

Normalnie kawa mi wystarcza, ale w czasie sesji: woda pół na pół zagotowana z coca-colą i na tej wodzie zrobiona kawa rozpuszczalna. Kopie po mózgu, ale pozwala się skupić na dłużej niż kilka minut. ALE UWAGA! Ja normalnie jestem niskociśnieniowecem, a i tak serce mi czasem bije jak młot, dlatego ogólnie nie polecam, "nie róbcie tego w domu"
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 21:47   #188
Baska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

Na mnie działają jak najbardziej. Szczególnie w okresie dużego natężenia pracy i wysiłku umysłowego. Najbardziej lubię z tego typu tabletek Active Power. Dla mojego organizmu są najskuteczniejsze.
Baska1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 13:24   #189
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

Czy ktoś widział gdzieś lecytynę, która nie byłaby w wielkich kapsułkach? Chciałam kupić, ale wielkość kapsułek mnie przeraża, mam problemy z łykaniem tabletek. I czy jest sens zacząć ją teraz łykać (sesja w lutym)?
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 16:26   #190
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

Stosowała może któraś z Was Plusssz Active FORTE? Dzis go kupiłam. Jestem w podbramkowej sytuacji i muszę mieć na parę dni jakiś dobry dopalacz. Jak na Was działa? Z tego co zauważyłam zmieniły się trochę składniki. Ten zawiera taurynę i inozytol, a Plusssz Active ich nie miał.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 17:44   #191
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

Pluszzz active piłam przed maturą czyli daaaawno temu. Później coś pozmieniali w składzie i na studiach już tak niestety nie działał.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 11:22   #192
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

Mam pytanko odnośnie lecytyny - jakie są Wasze opinie?

Lepiej mi kupić w kapsułkach (14zł) czy w płynie VITA BUERLECITHIN 1000ml (40 zł za butlę, trochę dużo ale może skutkuje)

Rano angielski (2 x tyg), potem 8 godzin pracy, potem taniec i jak wracam do mieszkania - jest 20:00 i chcę jeszcze poczytać coś, pouczyć się ale idę spać... co brać by mieć więcej energii? Co polecacie?

Jem 4 posiłki dziennie co 3-4 godziny, spię po 6-7 godzin. Ale siły brakuje..


Brałam ale słabo na mmnie działa:
plussze aktivy
supradyn
magnez
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-10-05 o 11:23
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 10:25   #193
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Czy stosowałyście Lecytynę i Pluszz Active do nauki?? Działają takie preparaty?

Doraźnie ładnie działa ten plussz: http://www.aptekagemini.pl/plusssz-a...usujacych.html

Chyba tauryna daje taki nieprzyjemny smak napoju energetycznego, ale da się przeżyć
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-30 11:25:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.