Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 10:31   #1081
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

scoobs fajne, takie bym mogła mieć ja szukałam na allegro - tych nie było, no ale jak u Was 120 funtów to pewnie nie dla mnie. Prawdę mówiąc trudno znaleźć coś za około 200-300 złotych, żeby było praktyczne (składane, wygodne, bezpieczne) i ładne (każdy ma oczywiście inny gust), wiem, że za dużo bym chciała


agravka wczoraj poczytałam coś na necie i poszłam spać po prostu, dziś ładna pogoda u mnie więc jakoś nastrój lepszy.

No i dziś kończymy pół roku, i nadal nie mamy ani jednego zęba
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:19   #1082
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
Entertete, ja mam takie krzeselko http://www.youtube.com/watch?v=BojK7UwgILo ale ono do tanszych nie nalezalo. Fajne jest ale ma pare wad. Sa szparki, ktore trudno wyczyscic, ten material mozna prac w pralce, ale troche zachodu, zeby to pozdemowac, no i mozna go fajnie zlozyc, zeby nie zajmowalo duzo miejsca, ale nie jest wtedy bardzo stabilne, zdarzylo nam sie pare razy,ze Amelia jak biegala, to w nie uderzyla i sie rozlozylo. Ale to ze dwa, trzy razy i teraz czasem zapinamy je take guma na wypadek
bardzo fajne i wyglada ekstra

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
(nic nie nadrobiłam, proszę nie krzyczeć)

dzisiaj Kuba wymiotował po zupce krem dyniowy z żółtkiem
właściwie to wymiotował wieczorem, ale poza tą zupką jadł tylko cyca; masakra ile z niego wyleciało; taki biedny był

a poza tym to w dzień moje dziecko się rozpędziło i zasuwa na 4 po całym mieszkaniu, jak wcześniej się bujał i zastanawiał gdzie pójść, robił 4 "kroki" na czworakach to teraz zapitala po całym domu, jak go gdzieś zostawiłam, to po 2minutach szukać trzeba bylo
kurcze ciekawe czy mu to zoltko zaszkodzilo czy przypadek a pierwszy raz jadl?

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
nie ma co przesadzać, przecież dziecko nie siedzi w tym krzesełku godzinę żeby niewiadomo co mu się robiło. Fakt, że ciałko się poci.. ja podkładam Sebkowi pod głowę tetrę i problem rozwiązany. A i przynajmniej nie zapominam o dodatkowej pieluszce do wytarcia buzi po jedzeniu słoiczka.. wyciągam tę spod głowy i już a małego wyciągam bo po co ma tam siedzieć dalej Goły nie siedzi tylko ma gacie czy pajaca to mu się ani dupka ani nóżki do niczego nie kleją, co innego jakby gołego sadzać. A jak będzie lato to można podłożyć cokolwiek, kocyk nawet czy ręcznik i zero problemu. A z ceratki zetrzeć brudy łatwiej niż bawić się w zdejmowanie tapicerki i jej pranie. No i pozostaje kwestia czy roczne dziecko będzie chciało siedzieć w naszym krzesełku bo przecież niewiadomo co mu się może uwidzieć
powiem ci ze to co pisalam to opinie mamy uzytkujacej ceratkowe krzeselko tez chcialam takie kupic ale jak jest z materialu to chyba wole takie a no i mam z materialu lezaczek w ktorym Hubcio je i nie ma problemu z czyszczeniem jesli chodzi o uzytkowanie to pozniej dzieci maluja np w nich

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
scoobs fajne, takie bym mogła mieć ja szukałam na allegro - tych nie było, no ale jak u Was 120 funtów to pewnie nie dla mnie. Prawdę mówiąc trudno znaleźć coś za około 200-300 złotych, żeby było praktyczne (składane, wygodne, bezpieczne) i ładne (każdy ma oczywiście inny gust), wiem, że za dużo bym chciała


agravka wczoraj poczytałam coś na necie i poszłam spać po prostu, dziś ładna pogoda u mnie więc jakoś nastrój lepszy.

No i dziś kończymy pół roku, i nadal nie mamy ani jednego zęba
na poprzedniej stronie kochana podalam ci link do materialowego krzeselka

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

entertete i 100 lat dla maluszka!
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:44   #1083
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

mi się bardzo podobają krzesełka firmy bloom ale cena powala nowe powyżej 200 funtów ale wygląda odjazdowo i też o 360 stopni obrót
może kiedyś

a u nas po żótku Milena częściej robi kupkę?
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:32   #1084
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

kurcze skasowal mi sie post nie pierwszy raz
nic napisze od nowa pozniej .....
u nas ok mialam masakryczne zaliczenia w weekend wiec i z watkiem nieco w tyle ale nadrobie
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 15:19   #1085
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Hej, w końcu jestem Dziś miałam dwa ustne egzaminy i całą noc nie spałam, bo strasznie mnie stresują ustne, a jeszcze Iga obudziła się o 3 w nocy.
Dostałam 2 piątki i wychodzi na to, że w tym semestrze mam same piątki A podwyższyli stypendium, więc się cieszę

U nas w miarę ok- Iga nieco marudzi "na zęby", najgorsze te nocne pobudki, nieraz budzi się o 4, nieraz o 5, ale powoli się przyzwyczajam, a poza tym liczę, że niedługo minie.
niezawsze śliczne te butki, choć ja kupię wyższe, z usztywnianą kostką, te ewentualnie bym zakładała "na ozdobę", kiedy mała jeszcze nie będzie chodzić
Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość

lecą Wam jeszcze włosy?bo mi jakby minimalnie mniej. kolezanki polecily mi maske do wlosow biowax. kupilam i dzis bede testowac
Mi już znacznie mniej. W tym tygodniu wreszcie idę do fryzjera farbować
Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
aaaa i zapomnialam wam sie pochwalic dzis mierzylam obwod w piersiach i 103cm mi wyszlo a wczesniej jak karmilam tydzien temu to bylo 108!!!!
To mamy tyle samo

Cytat:
Napisane przez glooria Pokaż wiadomość
a ja Milenę wsadziłam do chodzika i co... chodziła do tyłu... teraz już umie przesuwc na boki więc za kilka dni pewnie zaczai jak przesunąc sie do przodu... zaraz wrzucę zdjęcia jak robi porządek z choinką...
'
Mi ortopeda powiedział, że mam nie przyspieszać chodzenia czyli żadnych chodzików itp.

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
u nas ok mialam masakryczne zaliczenia w weekend wiec i z watkiem nieco w tyle ale nadrobie
To tak jak ja Jak poszło?

siala przyszła @?

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

A jeśli chodzi o sałatkę, to lekkie spóźnienie, ale może ktoś skorzysta. W każdym razie ja uwielbiam

5 jajek
puszka czerwonej fasolki
pęczek szczypioru
30 dag szynki konserwowej
brokuł lub brokuły mrożone
majonez

Brokuł ugotować najlepiej na parze, podzielić na różyczki. Jajka ugotować. Wszystkie składniki prócz brokułu pokroić i połączyć z majonezem, Jesli zsotaną nam końcówki od brokułu to można je pokroić i dac do środka. Sałatkę doprawić do smaku pieprzem i ewentualnie solą, na wierzchu sałatki ułożyć brokuły.
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 15:38   #1086
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
pewnie bedzie 5 bo tz sie uparl chociaz to moj samochod chcemy kombi 2002-2003 rok 530d no i tez bedzie cos z bogatszym wyposazeniem planujemy tak 25-30tys na auto przeznaczyc choc wolala bym te 25

aniaa jak Misiu?
to bedzie wam ciezko w tych pieniadzach znalezc ladna i jeszcze na wypasie ale moze znajdziecie. a w pl czy de? nas jesli ja wezmiemy wyjdzie kolo 30 tys. ale nam nie zalezy na roczniku tylko na wyposazeniu i zeby bylo "pewne"

misio w miare. SS raczej slabo dziala. od 2 dni meczymy sie z katarem ale dzis w nocy bylo ok. misiek obudzil sie o 3 na jedzenie. zasnac nie mogl ale po godzinie sie udalo. nie bylo pobudek co chwile wiec wyspana jestem

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
(nic nie nadrobiłam, proszę nie krzyczeć)

dzisiaj Kuba wymiotował po zupce krem dyniowy z żółtkiem
właściwie to wymiotował wieczorem, ale poza tą zupką jadł tylko cyca; masakra ile z niego wyleciało; taki biedny był

a poza tym to w dzień moje dziecko się rozpędziło i zasuwa na 4 po całym mieszkaniu, jak wcześniej się bujał i zastanawiał gdzie pójść, robił 4 "kroki" na czworakach to teraz zapitala po całym domu, jak go gdzieś zostawiłam, to po 2minutach szukać trzeba bylo
biedny
fajnie ze tak sobie juz chodzi

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
No i dziś kończymy pół roku, i nadal nie mamy ani jednego zęba
wszystkiego najlepszego
u nas tez dalej bezzebnie

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Hej, w końcu jestem Dziś miałam dwa ustne egzaminy i całą noc nie spałam, bo strasznie mnie stresują ustne, a jeszcze Iga obudziła się o 3 w nocy.
Dostałam 2 piątki i wychodzi na to, że w tym semestrze mam same piątki A podwyższyli stypendium, więc się cieszę
no wreszcie wrocilas
gratulacje!!! kujonka

misio dzisiaj zrobil swoje pierwsze siusiu do nocnika

a ja wlasnie dostalam smsa ze wygralam 200 zl w konkursie gerbera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04520.jpg (33,9 KB, 70 załadowań)
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 15:49   #1087
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
a ja wlasnie dostalam smsa ze wygralam 200 zl w konkursie gerbera
Ja też wygrałam, jeszcze przed świętami, teraz czekam na bon.
Jak on bosko wygląda na tym nocniczku!

Edytowane przez nokardia
Czas edycji: 2011-01-09 o 15:50
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 16:11   #1088
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

ania ale super Misiek na nocniczku siedzi!! Co to za konkurs, też chcę 2 stówki
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 16:41   #1089
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Anuszka Siala wczesniej wklejal linka do Zawitkowskiego jak sie wypowiadal nt. bucikow i mowil, ze nie musza byc usztywniane.

Ania
gratuluje! Ja dzis tez wygralam 200zl! Zalozylam sie z tz i znow wygralam Ciesze sie, bo kasy juz nie mam a musze zamowic w bigu podklad i bede ubezpieczac auto, wiec mi nic juz z wyplaty nie zostanie

Misio super na nocniczku siedzi.
Wlasnie jakie macie nocniki? Ja myslalam o tym http://allegro.pl/nocnik-rozowy-dla-...387998712.html , ale chyba duzy jest, wiec nie wie sama, ten praktyczny bedzie, bo i podnozek i do kranu by siegnela i na kibelek pozniej.
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 17:03   #1090
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze nie muszą, ale ja wolę A co do nocnika, to jeszcze nie oglądałam, ten fajny.
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 17:23   #1091
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anuszka gratuluje!


Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
to bedzie wam ciezko w tych pieniadzach znalezc ladna i jeszcze na wypasie ale moze znajdziecie. a w pl czy de?
nas jesli ja wezmiemy wyjdzie kolo 30 tys. ale nam nie zalezy na roczniku tylko na wyposazeniu i zeby bylo "pewne"

misio w miare. SS raczej slabo dziala. od 2 dni meczymy sie z katarem ale dzis w nocy bylo ok. misiek obudzil sie o 3 na jedzenie. zasnac nie mogl ale po godzinie sie udalo. nie bylo pobudek co chwile wiec wyspana jestem


misio dzisiaj zrobil swoje pierwsze siusiu do nocnika

a ja wlasnie dostalam smsa ze wygralam 200 zl w konkursie gerbera
z de ostatnio kolega sprowadzil za 4tys euro czyli niecale 16tys zloty ale nie byla na pewnym wypasie no i mamy mozliwosc zeby obejsc akcyze wiec napewno z de

Misiu wyglada bosko na tym nocniczku normalnie mnie rozbroil

co do wygranej to super musze tez zagrac

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość


Wlasnie jakie macie nocniki? Ja myslalam o tym http://allegro.pl/nocnik-rozowy-dla-...387998712.html , ale chyba duzy jest, wiec nie wie sama, ten praktyczny bedzie, bo i podnozek i do kranu by siegnela i na kibelek pozniej.
ja chce kupic jakis zwykly


babcia pojechala
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 17:26   #1092
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Wpadłam poinformować o dwóch sprawach.
1. @ przyszła dziś więc sprawa się wyjaśniła.
2. Jutro z rana wynoszę się z Sebkiem od męża do rodziców, nie wiem na jak długo, może na stałe, więc kontakt z Wami będę miała utrudniony. Na pewno nie dam rady nadrabiać ale zajrzę czasami
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 17:34   #1093
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

siala cos konkretnego sie stalo? czy ogolnie mialas dosc? dobrze ze@ przyszla skoro jest miedzy wami nie bardzo fajnie
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 17:48   #1094
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Siala trzymaj sie w takim razie i mam nadzieje, ze dasz rade byc z nami
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 18:00   #1095
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

siala nie będę pytać jak bedziesz chciała to sama napiszesz
co do nocnika ja kupiłam najtańszego bo nie wiedziałam czy będzie siedzieć ale kupimy jakiś lepszy jak będzie sama wybierać
ale polecam z klapką u mnie tego nie ma i smrodek się wydostaje po kupce bo trochę czasu zleci zanim wyniosę

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

anuszka gratulacje

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

niezawsze mi ten nocniczek tez się podoba i też mieliśmy kupić ale nie było akurat więc stwierdziliśmy że kupimy na spokojnie jak Milena urośnie a może wtedy jak będzie mądrzejsza to będzie chciała nakładkę na sedes
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 18:12   #1096
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dzięki

siala więc jednak? Się porobiło, trzym się
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 18:50   #1097
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Szczęściary z tmyi wygranymi.

Siala, to ostateczna decyzja?
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 19:17   #1098
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Aniaa, Niezawsze, gratulacje, niezle wygrane.
Siala, mam nadzieje, ze bedziesz miala okazje pisac. No i oby Ci sie ulozylo po Twojej mysli
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 19:19   #1099
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

siala jednak? oby wyszło tak jak będzie dla Was najlepiej

anuszka jaka kujonka

anoxa no ja się cały czas zastanawiam jakie krzesło

kurka już nocniki? muszę pomyśleć nad tym...

Dziewczyny czy coś do mleka oprócz kleiku na noc? bo u nas tylko mleko no i ostrożnie obiadki. I tak się zastanawiam co robić dalej, niby w schemacie na 7 miesiąc jest 1 kaszka, 2 mleka z dodatkiem kleiku, obiadek i 1 mleko i 1 deser czy owoc. Oczywiście do tego to nam daleko bardzo, ale jestem ciekawa jak u Was?
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 19:35   #1100
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

entertete ja daje mleko plus kaszka ryzowa dwie miarki 4 razy na dobe plus minus 1 mlody pije po 120 ml czaaasem 160ml plus raz obiadek i pol sloiczka deserku(wiecej nawet nie zje ) lub soczek gesty banan lub marchew no i herbatka lub sok jablkowy pol na pol rozrabiany z woda to juz kilka razy na dzien podtykam my za 5 dni konczymy 6mc
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 19:59   #1101
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Milena ma prawie 7 m-cy i je tak
7 mleko 160ml
10 kaszka 130-150ml
13-obiadek 130ml+żółtko lub manna
16-mleko 140-160ml lub deserek z owoców słoiczek 130ml
19-kasza manna na mleku 160ml
w międzyczasie pije wodę lub rumianek dziennie ok350ml płynów
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:21   #1102
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anoxa 120 -160? my 180 na każdy posiłek mleczny od dwóch tygodni Na szczęście z 6 zrobił sobie 5, ale chodzi coraz później spać np. teraz wariuje na dywanie i ani myśli spać.
Dziś dodałam na noc 2 miarki kleiku kukurydzianego, próbowałam miesiąc temu ale zarzuciłam

glooria a Milena je może kaszkę łyżeczką?? bo tak myślę, że może by spróbować własnie drugie śniadanie łyżeczką.

Powiem Wam, że zawsze uważałam się za meteopatkę, ale teraz to już na bank, jak tylko zmienia się ciśnienie i zaczyna wiać duży wiatr dostaję jakiejś migreny, już druga dziś w ciągu 4 dni. grrrrrrr jak stara baba no.

Edytowane przez entertete
Czas edycji: 2011-01-09 o 20:24
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:27   #1103
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
ania ale super Misiek na nocniczku siedzi!! Co to za konkurs, też chcę 2 stówki
http://www.mojapierwszazima.pl/#/zasady-loterii/

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

Ania
gratuluje! Ja dzis tez wygralam 200zl! Zalozylam sie z tz i znow wygralam Ciesze sie, bo kasy juz nie mam a musze zamowic w bigu podklad i bede ubezpieczac auto, wiec mi nic juz z wyplaty nie zostanie

Misio super na nocniczku siedzi.
Wlasnie jakie macie nocniki? Ja myslalam o tym http://allegro.pl/nocnik-rozowy-dla-...387998712.html , ale chyba duzy jest, wiec nie wie sama, ten praktyczny bedzie, bo i podnozek i do kranu by siegnela i na kibelek pozniej.
no to tez gratuluje
damian kupil zwykly za 10 zl bo chcielismy tylko tak sprobowac czy bedzie siedzial wogole. na przyszlosc pewnie kupimy ten fishera tylko niebieski

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
z de ostatnio kolega sprowadzil za 4tys euro czyli niecale 16tys zloty ale nie byla na pewnym wypasie no i mamy mozliwosc zeby obejsc akcyze wiec napewno z de
a to w takim razie na pewno znajdziecie i z de to lepiej 100% bo nie wytluczona na tych naszych cudownych drogach
a jak mozna obejsc akcyze

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Wpadłam poinformować o dwóch sprawach.
1. @ przyszła dziś więc sprawa się wyjaśniła.
2. Jutro z rana wynoszę się z Sebkiem od męża do rodziców, nie wiem na jak długo, może na stałe, więc kontakt z Wami będę miała utrudniony. Na pewno nie dam rady nadrabiać ale zajrzę czasami
dobrze ze @ przyszla w takim wypadku. mam nadzieje ze dasz znac co u was

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy coś do mleka oprócz kleiku na noc? bo u nas tylko mleko no i ostrożnie obiadki. I tak się zastanawiam co robić dalej, niby w schemacie na 7 miesiąc jest 1 kaszka, 2 mleka z dodatkiem kleiku, obiadek i 1 mleko i 1 deser czy owoc. Oczywiście do tego to nam daleko bardzo, ale jestem ciekawa jak u Was?
ja na noc daje mleko z kaszka ryzowa a w dzien tylko mleko. i teraz tak czytam ze powinnam chyba mleko zageszczac tez w ciagu dnia. i o co chodzi z tym zoltkiem kiedy sie daje i czy u skazowych tez?
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:37   #1104
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość

ja na noc daje mleko z kaszka ryzowa a w dzien tylko mleko. i teraz tak czytam ze powinnam chyba mleko zageszczac tez w ciagu dnia. i o co chodzi z tym zoltkiem kiedy sie daje i czy u skazowych tez?

A no to spokojnie, bo te dodatki w dzień to od 7 i to nawet ten kleik to jako dodatek po 1 -2 miarki, tylko kaszka taka pełna niby (to ja ze schematu przytaczam. Widzę, że glooria tak idzie jak w moim schemacie prawie

A co do żółtka to zdrowe dzieci na pewno 7 lub 8, u zagrożonych alergią czytałam, że w 10 i ja tak dam, bo my narawdę mamy przeboje ze skorą (obecnie tfu tfu jest prawie dobrze, ale na jak długo) więc wolę chuchać na zimne.
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:49   #1105
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Czesc wam.
Powoli mam neta, choc czesto znow znika. Mąz był, dzis pojechał.
Chciałabym czesciej do was wpadać ale nie ma jak.

Maly chce byc na rękach, nie chce lezec w wozyku, a ostatnio ani nie chce sie dlugo ze mna bawic, wszystko go nudzi od razu, miałczy buczy. Chce ciagle cyca

Nie wiem czy jest głodny? Czy moze kryzys znow laktacyjny? A moze mały potrzebuje wiecej jesc.


MAMY KARMIĄCE PIERSIĄ
Co i po ile, w jakich godz dajecie swoim pociechom do jedzenia?


Nie wiem co zrobic. Pewnie juz dyskutowalyscie o tym (teraz widze ze tez byl temat o jedzeniu) ale nie mam jak wszystkiego przeczytac. (teraz akurat na chwile babcia ma malego, ale pewnei zaraz znow bedzie trzeba go pod cyca podpiąć). Pije ciągle cyca, dostaje juz pól słoiczka zupki (dostalawal od 2 lyzeczek, teraz jest pol sloiczka). Dostal raz tylko kleik ryzowy na moim mleku, niewiele tego bo 20ml odciaglam niecale z dwoch piersi!!!!!!
normalnie nie mozliwe?! wy tez macie takie problemy? czy wogolle choc jedna z was ma problem z odciaganiem?
zaczynam z deserkiem wczoraj i dzis po pare lyzeczek sloiczka jakblko z bananem.
no i w koncu dzis dostal kleik z samą wodą (sam nie zawiera w sobie mleka). po nim dalam mu jeszcze deserka 1/4 i byl zadowolony..

Jak wczoraj dostal 4 lyzeczki deserku po nim pol sloiczka zupki to potem jeszcze musial dostac cyca bo ryczal. Nie mam pojecia co robic.. Moze to tylko zabki? moze kryzys laktacyjny, moze maly glodny?


No ale nie wiem czy dawac mu kaszki, ktore zawieraja juz mleko modyfikowane skoro nie daje rady odciagnac wiecej? czy jednak tylko dodawac wode do kaszki ktora nie ma mleka. a moze macie jakis sposob na odciaganie? nie wiem czy mozna robic to zle.



Ze spaniem tez problem, bo maly dopiero ok 24 najczesciej po, zasypia na noc. Jestem wykonczona chce spac a tu nici. Chcialabym sie wczesniej klasc. W dzien nie mam czasu sprzatac, ciagle trzeba sie nim zjamowac, zasypiac przy cycu tylko. Spi dosc kilka razy w dzien, ale nie na dlugo, po poludniu na dluzej. Np dzis gdzies od 14-15, cyc potem i znow spal do 17 ale przy cycu, bo bez niego nie ma szans. potem wlasnie zjadl ten kleik i deserek, pozniej o19 spał przy cycu i spal znow ponad godzine, i wcale sie nie zdziwie jezeli znow zrobi sobie drzemke przy kolejnym cycu i znow sie obudzi i bedzie szalał do 24.

Edytowane przez idealnecialo
Czas edycji: 2011-01-09 o 20:51
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:05   #1106
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aniaa mi pediatra mowil ze zoltko u skazowych tez po 6mc zycia (6-7mc) pol zoltka raz na dwa dni po 6 mc zycia dziecko nie ma juz zapasow zelaza i aby uniknac anemi podaje sie zoltko jest najlepszy podobno sposob a z akcyza to wystarczy miec znajomego rzeczoznawce
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:12   #1107
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Mówicie, że jest nadzieja, że nie będę łysa? Wiem, że włosy muszą wypaść, ale mi nie wypadają pojedynczo tylko całe pasma wyciągam przy mycieu Przy czesaniu nie widać koloru szczotki - same włosy.
Jak pokazałam TŻtowi, to był w szoku.
Mi tez tak wypadaja, teraz jakby lepiej, ale tak mi grzywke przerzedza ze szok! mialam tak gestą ze nie wiedzialam co nia robic a teraz mam po bokach dziury normalnie..
Zmienilam szampon, zaczelam brac witaminy (no ale z tym braniem to kiepsko, bo juz dawno zpaomnialam o nich -zwykle vitaral czy cos, nie tam specjalne na wypadanie, czy wzmocnienie wlosow bo przeciez karmie). no a szampon lekarz/pediatra/ ordynator oddzialu dzieciecego polecil mi Neril z Garniera, szampon i tonik. Smierdza, ale coz... No ale toniku nie uzywam bo przy malym nie chce, bo trzeba codziennie i tego sie nie zmywa, nie chce by to wachał. no ale szampon uzywam. No i ejst jakby lepiej, nie mam już calego odplywu z wanny zatkanego, a normlanie bylo grubo. No ale nadal wypadajaa... niestety.. a najgorzej grzywka wyglada
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:16   #1108
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dzieki za odp odnosnie tego zoltka. ale to surowe sie daje?

to ci podeslemy dokumenty do wyceny he he
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:18   #1109
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aniu! misio super wyglada na tym nocniczku!!!ja zaczne z nocnikiem, jak Ada bedzie sama ladnie siedziala

etenerte-najlepszego !!!nie martw sie brakiem zebow!!!u nas tez cisza, za 10 dni konczymy pol roczku

idealne-a moze masz malo pokarmu?


ja jestem wsciekla=Ada mnie wkurza, tym swoim zasypianiem. dzis usnela dopiero o 20.40 bujana na rekach... po wielkich bojach. i po godzinie znow sie obudzila i niczym nie moglam jej uspic tylko cycem. no nie moge poprostu... przeciez juz bylo tak pieknie i z dnia na dzien jej sie odmienia i nagle nic na nia nie dziala... jestem zalamana.pomocy
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:29   #1110
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

idealnecialo pierwszy raz slysze zeby kleik na samej wodzie robic to samo z kaszka ryzowa! co ty go chcesz odchudzic? takie jedzenie nie bedzie wartosciowe pod zadnym wzgledem bo wszystko co wartosciowe zawiera mleko czy to twoje czy mm

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

aniaa nie absolutnie nie surowe dodajesz do zupki/obiadku najpierw np do filizanki dajesz zoltko pozniej troszke zupki/obiadku i dopiero laczysz z caloscia i zagotowujesz lub gotujesz jajko na twardo i dodajesz ugotowane juz tak zoltko tylko np rozcierasz zeby sie jednolicie polaczylo z obiadkiem dla alergikow polecane jest tez zoltko jaja przepiorczego
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.