Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 22:55   #1351
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aaa sory pomyliło mi się i mam podgrzewacz TT a nie aventu :P juz edytowałam tamten post

no 15 minut a na aukcji pisało, że 4 minuty i pamiętam jakie kłutnie przeprowadzałam i miałam spór na allegro zresztą pisałam tu o tym nawet

ok idę
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 23:56   #1352
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dziewczyny niezle z tymi pozarami

Wiolek ja kupowalam spodnie na narty w croppie za 80zl z przeceny 2 lata temu, moze w tym roku tez sa jakies
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 07:31   #1353
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

czesc dziewczyny nie bylo mnie dwa dni i 10 stron do nadrabiania
ale nadrobilam wszystko pieknie
ciekawe czy jak bede pracowala tez dam rade przyznam ze juz teraz odkad Adas jest bardziej kumaty i mniej spi ciezej mi zasiasc do kompa a co dopiero pozniej ale nie wyobrazam sobie teraz braku kontaktu z wami

Ja tez uzywam pieluszek z rossmana teraz tylko i wylacznie tych i śliwki z gerbera u nas super dzialaja.
Nie wiem czemu hipp dodaje grysik do owocow ale brzoskwinki i morele podaje z hippa , gruszki i sliwki z gerbera a z jablkiem poki co ostroznie

Wplynela mi cos mala wyplata i zadzwonilam do kadr bo 27 grudnia konczyl mi sie macierzynski a potem urlop i bylam ciekawa co jest grane.Okazalo sie ze maja wpisane brak kontaktu z pracownikiem a ja nie mam nic wpisane !!!
wkurzylam sie bo nikt mi w kadrach nie powiedzial( gdy bylam i w listopadzie i w grudniu robic badania by miec zdolnosc do pracy )ze mam wziac karte urlopowa z biurka od mojego przelozonego.Niestety musieli to sami odkrecac ale musialam pojechac podpisac ten urlop.Dziewczyny z pracy mowily ze wygladam lepiej niz przed ciaza
Wracam 14 lutego. Chce jeszcze zalatwic system dwuzmianowy by nie musiec chodzic na nocki.Kadrowa mi odburknela ze ni ma takiej mozliwosci bo nikt u nas tak nie pracuje (co najmniej dwie moje znajome tak sobie zalatwily) wiec ja jej wprost spytalam z kim mam rozmawiac w tej sprawie wiec z dyrektorem personalnym i chyba sie wybiore jutro na rozmowe .Poza tym skorzystam z tej godzinki na karmienie.Mam donosic pismo od pediatry co miesiac ze karmie

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

zabka Szymek rosnie a ty ładnie wyglądasz
anoxa Hubcio boski , szczegolnie fotka z ta raczka jak z jakiegos boysbandu
A jak samopoczucie małego dzisiaj?
wiolek dobrze ze juz mniej wiecej wiesz na co rekinek ma alergie a na obozie na pewno bedzie super
niezawsze i bajka gratuluje lozeczkowych sukcesow
itakasia a Marysi 1 miejsca
inez
ola nowy rok i duzo zmian na lepsze super
marta daj znac jak przyjdzie ci ten pluszak bo tez czaje na niebieskiego no i daj znac jak po imprezce
misiulka bidoku kuruj sie
glooria Milena śliczna my jednak tez chcemy maxi cosi tobi , kupujemy na dniach.
zabcia zgadzam sie z dziewczynami co do welli , druga fotka
jaszczka ale Patryk sie zmienil , super i te włoski a z Aliska i Marcinkiem super paczka i też mnie rozśmieszyo z tą sukieneczką Aliski ale chyba jej nie trzyma tylko fotka sprawia takie wrazenie
bajka Blanka na nocniczku bosko wyglada
aneciaslonko to super ze w pracy ok i pomimo licznych obowiazkow potrafisz sie super zorganizowac


a tak poza tym to od dwoch dni jezdzimy w spacerowce na siedzaco bo maly sie dzwigal do siadu i sceny robil dopoki nie posadzilam a w zasadzie to zapoczatkowala moja mama gdy bylam w szkole w niedziele .... bo "nic nie widział a był ciekawy "....
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2011-01-13 o 08:01
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:04   #1354
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość

no 15 minut a na aukcji pisało, że 4 minuty i pamiętam jakie kłutnie przeprowadzałam i miałam spór na allegro zresztą pisałam tu o tym nawet
pamietam ta afere
Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość

a tak poza tym to od dwoch dni jezdzimy w spacerowce na siedzaco bo maly sie dzwigal do siadu i sceny robil dopoki nie posadzilam a w zasadzie to zapoczatkowala moja mama gdy bylam w szkole w niedziele .... bo "nic nie widział a był ciekawy "....
ja wlasnie tez podnosze mojej zaglowek jak sie juz obudzi.
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:08   #1355
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

żabka19 śliczne fotki
wiolek1 fajnie z tym obozem, wykup na wszelki wyoadek ten nutramigen, bo gdyby brakło to zawsze bedzie jakiś zapas mleczka
anoxa ale aparatka z tej matki tż-ta, kiedyś jak stałam na degustacjach to do sklepu przychodziły takie "pachnące" panie wwzyscy wtedy uciekali na zaplecze a potem tzreba było wietrzyć cały sklep.
martysek podobno hipp właśnie zawiera dużo cukrów.
papi

Dzień dobry nocka standar, oprócz tego od dwóch dni niunia budzi się o 22.30 i nie śpi do 24.00, nawet z tż nie mamy kiedy opoprzytulać
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:39   #1356
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Jej martysek straszne rzeczy przytaczasz o alergiach, my co prawda nie mamy nic stwierdzone ale jabłko i marchew zaczerwieniają poliki.
Teraz daję śliwkę z gerbera, maly się fajnie krzywi bo kwaskowata, polików nie ma, ale na szyi krosty znowu i juz bezradność mnie bierze, bo jeśli to znowu uczulenie to jakie owoce dawać/ truskawek nie, malin nie, banana nie, jabłka na pewno nie już, cytrusów nie, oby się nie sprawdziło, bo się załamię.

No jagody i porzeczki zostaną chyba
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:42   #1357
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez zabcia87 Pokaż wiadomość
Pierwsze dwa zdjęcia to tak własnie było zaraz po ścięcięciu a dwa następne to było na chrzciny więc mówisz że z bobem młodziej bym wyglądała ?
mi tez sie wydaje ze w tych z chrzcin lepiej wygladalas

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość

do mnie przylazla matka tz'ta siedziala pol dnia i jeszcze jej wlosy robilam bo chciala pozniej polozylam malego spac i obudzil sie z placzem i znowu ponad pol godziny placzu a wrecz darcia sie pozniej mi zasnal na rekach i co chwile znowu sie budzil z placzem pozniej udalo mu sie zasnac i jak sie obudzil juz bylo ok dzwonilam do pani doktor i mowila ze to najprawdopodobniej zeby i zebym mu w dzien nurofen dawala bo to przeciwbolowy jest i na noc moge mu dawac viburcol ech az sie dzisiaj sama poplakalam z bezsilnosci
biedny Hubcio

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
scoobs to badanie z krwi na alergie to s IgE.
no i najśmieszniejsze, że wyszło Aleksowi uczulenie na 2 rodzaje roztoczy i brzozę. i tylo.
dobrze ze juz chociaz mniej wiecej wiesz co go uczula

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Musze sie wam pochwalic dwoma sukcesami. Pierwszy jest taki, ze Maja zasnela sama w naszym lozku, 6 razy sie niby budzila i 6 razy szlam odczekujac chwile jej wsadzic smoka i w koncu zasnela a drugi sukces to to, ze ja przenioslam do lozeczka i przespala do 9 tzn. budzila sie co 3h na karmienie, ale zasypiala po chwili


Cytat:
Napisane przez żabka19 Pokaż wiadomość
Kilka zdjec z pobytu w Polsce:
1. Szymus ze mna
2. Szymus z tata
3. Szymus z dziadkiem
4. Szymus z babcia i ciocia
5. Na brzuszku
6. Na tym zdjeciu najlepiej widac jak mu smakowaly obiadki
ale on juz duzy i zmienil sie troche. na kazdej fotce usmiechniety a dziadek jaki szczesliwy

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Żabciu, Dzidzia poleciła mi gruszkę na zaparcia, ale w sumie nie jestem pewna, czy Natalka je ma. Rano robi normalną kupkę, a w ciągu dnia takie małe zielonkawe srytki jakby z kawałkami plastelinki.
u nas tez takie kupki ale misiek sie nie meczy

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
ja nie karmie juz kilka dni i jeszcze sie nie napilam alko jakos mnie nie ciagnie, boja sie, ze sie upije i nie bede sie mogla zajac Maja, mam jakis opor psychiczny dziwne, myslalam, ze pierwsze co zrobie to wypije zimnego leszka a tu duupa, ale napilam sie red bulla dzis pierwszy raz od pazdziernika!!!!!!!!!! pychaaaaaaaa
a ja moge od dawna a i tk napije sie 1 drinka albo lampke wina i tyle bo w glowie mam ze do niunka trzeba wstawac

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
agravka z reguły czysciocha nie jest ale dzisiaj byla masakra maz z nia nie mieszkal bo wychowali go dziadkowie jak urodzil sie Hubert to ona takie podchody robi ale chyba tego wiecej nie zniose raz do nich zajechalismy bo ona pracuje w austri na opieke jezdzi wiec siano maja i kupila tam Hubciowi prezent i dzwonila zebysmy zajechali to jaki oni maja syf to sobie nie wyobrazacie! sciany ja mam w piwnicy bardziej czyste normalnie sam brud do tego poscieli to oni nie uzywaja same takie uje.ba.ne koldry lezaly normalnie czarne jak zakupy zrobili to tak je z reklamowki na srodku pokoju wyrzucili i lerzaly a ze maja piece kaflowe to zima spia wszyscy w jednym pokoju a zakupy wywalone na srodku jak chca jogurta czy cos innego podchodza i biora z tej kupy w kuchni maja ten taki piec co sie w nim pali tzn niby kuchenke to oni drzewa nie rabia tylko wpychaja takie dlugie jak sie upali to spada na podloge i wtedy domykaja drzwiczki uwierz mi ze to co sie u nich dzieje w domu to jest jakis obled no ale ona zawsze smierdziala tak tym domem bo tam wali tez ostro ale dzisiaj to byl obled no normalnie salon to tak cuchnal ze wyrobic nie moglam jak wyszlam do kuchni i chcialam wejsc to az mnie cofalo wiec podeszla otworzylam okno i mowie ze troche wywietrze jak by ktos przyszedl to bym sie ze wstydu spalila a i jedna uwaga nigdy nie mowie o niej ze to moja tesciowa
jak mozna tak zyc, masakra

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
wogole to powiem wam ze mam tutaj na wiosce znajoma ma corke o tydzien mlodsza od Hubcia i ona mi mowi ze ostatnio robila gulasz i ze mocno slony jej wyszedl ale dala tej malej i jej smakowal i tak samo robila rosol solila pieprzyla a pozniej wyjela warzywa marchewke i pietruszke i zmiksowala i dala malej to ja jestem przewrazliwiona czy ona nierozwarzn? wiem ze pozniej z dziecmi sie je ze "wspolnego garnka" ale to chyba za szybko mala ma jakies 5,5mc
nie no to chyba przesada, chociaz moja sasiadka jak jej corka miala 4 m-ce dala jej zupe grzybowa mala to niezle odchorowala a jak dalam miskowi wode do picia to z wielkim zdziwieniem sie zapytala "bez cukru???"

u nas nocka taka sobie ale do przezycia. misiek obudzil sie po 12 i sie bawil
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 08:47   #1358
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

papeteria - nieźle z tym zaświadczeniem co miesiąc, ja też będę korzystać, ale u nas w sumie przynosi się raz a potem dopiero jak zażąda kierownik, czyli w większości przypadków wcale

Pytanie do wszystkich: macie już spacerówki lub planujecie zakup już jakiejś konkretnej? Ja się właśnie zastanawiam, jaką kupić...
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:53   #1359
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
papeteria - nieźle z tym zaświadczeniem co miesiąc, ja też będę korzystać, ale u nas w sumie przynosi się raz a potem dopiero jak zażąda kierownik, czyli w większości przypadków wcale

Pytanie do wszystkich: macie już spacerówki lub planujecie zakup już jakiejś konkretnej? Ja się właśnie zastanawiam, jaką kupić...
dopiero co gondolę zmieniałaś :P, ja mam z zestawu- tako jumper x
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:10   #1360
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
a to ja mialam taka akcje z telewizorem
nie wiem jak ty ale ja bym ammie swieczki i wszystkie zapalki zapalniczki z domu pozabierala

Cytat:
Napisane przez zabcia87 Pokaż wiadomość
Mam kolezankę, która dawała swemu synkowi solone i pieprzone rzeczy... jak bylam w ciąży to On miał jakieś 6-7 miesięcy a ona mu robiła kurczaka i tego kurczaka tzn. podudzie nasmarowała całe vegetą i przyprawami do kurczaka, wrzuciła to na głęboki tłuszcz usmażyła, później przełozyła do garnuszka z wodą i poddusiła i takie dawała dla małego UWAGA mieląc wszystko u siebie w buzi i dając mu to... brała kawałek do buzi gryzła aż będzie papka i dawała.... ochydaaaa ale nie słuchała co się do niej mówi, wszystko mu robiła z vegetą
blech nie dosc ze vegete mu daje juz sol chyba lepsza bo vegeta to chemia to te mielenie bleee juz kiedys o tym pisalysmy

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
no 15 minut a na aukcji pisało, że 4 minuty i pamiętam jakie kłutnie przeprowadzałam i miałam spór na allegro zresztą pisałam tu o tym nawet
pamietam ta afere z tym podgrzewaczem

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Wracam 14 lutego.

anoxa Hubcio boski , szczegolnie fotka z ta raczka jak z jakiegos boysbandu
A jak samopoczucie małego dzisiaj?

a tak poza tym to od dwoch dni jezdzimy w spacerowce na siedzaco bo maly sie dzwigal do siadu i sceny robil dopoki nie posadzilam a w zasadzie to zapoczatkowala moja mama gdy bylam w szkole w niedziele .... bo "nic nie widział a był ciekawy "....
kurcze szybko do pracy wracasz a co z Adaskiem? bo przeoczylam kto z nim zostanie? z tym zaswiadczeniem to jacys niepowazni sa jedyny pracodawca chyba ktorego znam co tak czeste zaswiadczenia chce
co do spacerowki to ja planuje od przyszlego mc bo jeszcze sie Hubcio miesci w gondoli no i mam podniesione oparcie wiec w sumie sobie siedzi i wszystko widzi cale szczescie ze z tym urlopem to odkrecili

dzisiaj jeszcze akcji placzu nie bylo ale wstaj jak nigdy o 7 zawsze wstaje o 8 i pozniej marudzil i byl juz spiacy nie mogl zasnac i w sumie zrobilam jak pediatra mi kazal posmarowalam dziaselka i dalam czopek i poszedl spac wogole w ciagu dwuch dni tak mu dziasla na gorze spuchly ze w szoku jestem podwojnej grubosci sie zrobily musi go bolec

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
Jej martysek straszne rzeczy przytaczasz o alergiach, my co prawda nie mamy nic stwierdzone ale jabłko i marchew zaczerwieniają poliki.
u nas jak zrobilam malemu indyka wlasnej roboty tzn kupilam miesko i zrobilam z ziemniaczkiem i marchewka to maly dostal czerwone poliki a po sloiczkach nie musial byc indyk czyms faszerowany no i po brokulach ale to wtedy mial czerwone jak ogien

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
a ja moge od dawna a i tk napije sie 1 drinka albo lampke wina i tyle bo w glowie mam ze do niunka trzeba wstawac


nie no to chyba przesada, chociaz moja sasiadka jak jej corka miala 4 m-ce dala jej zupe grzybowa mala to niezle odchorowala a jak dalam miskowi wode do picia to z wielkim zdziwieniem sie zapytala "bez cukru???"

u nas nocka taka sobie ale do przezycia. misiek obudzil sie po 12 i sie bawil
z tym piciem to juz taki nasz los ja tez tak mam zawsze sie boje ze nie daj boze sie nie obudze jak mlody sie zacznie krecic no i jestem swiadoma tego ze na drugi dzien bede sie musiala nim zajmowac

o boze grzyby przeciez sa ciezko strawne takiemu maluchowi tej mojej znajomej corce nic nie bylo taa jeszcze moze miodem mu powinnas ta wode doslodzic skad ci ludzie sie biora a pomogly cos te krople? podajecie mu?

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość

Pytanie do wszystkich: macie już spacerówki lub planujecie zakup już jakiejś konkretnej? Ja się właśnie zastanawiam, jaką kupić...
ja bardzo fajna spacerowke przy glebokim i spokojnie planuje z niej korzystac do drugiego roku zycia malego choc zastanawiam sie czy nie kupic mu jakiejs malutkiej spacerowki zeby do samochodu ja wrzucac zeby mniej miejsca zajmowala taka mi sie podoba http://allegro.pl/nowy-wozek-mamas-p...405075243.html ale nie wiem jak po zlozeniu wyglada

edit: a i jeszcze siostra mi chce taka oddac http://allegro.pl/chicco-wozek-space...410251387.html

Edytowane przez anoxa
Czas edycji: 2011-01-13 o 09:14
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:10   #1361
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
dopiero co gondolę zmieniałaś :P, ja mam z zestawu- tako jumper x
ja tez mam, ale na lato bede cos skladanego kupowac, taka parasolke, bo nie chce mi sie targac tego wszystkiego
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 09:11   #1362
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

entertete, wiolek, nie wiem, jak to jest u dzieci, ale mój TŻ nie może jesć tych owoców surowych - gotowane w kompocie, czy z puszki są już ok.

Żabcia, cofnęło mi sie, jak przeczytałam o Twojej koleżance. Nasz znajomy oblizywał dziecku całe rączki, jak miało brudne od jedzenia. Dosłownie wkładał całą dłoń Maluszka do buzi. Myślałam, że zwymiotuję.

Właśnie, jeśli będę chciała mieć te przerwy na karmienie, to potrzebne jest zaświadczenie od pediatry?
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:16   #1363
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
ja tez mam, ale na lato bede cos skladanego kupowac, taka parasolke, bo nie chce mi sie targac tego wszystkiego
Ja będę kupować parasolkę za jakiś czas, z tej spacerówki chcę przez jakiś czas korzystać.

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Żabcia, cofnęło mi sie, jak przeczytałam o Twojej koleżance. Nasz znajomy oblizywał dziecku całe rączki, jak miało brudne od jedzenia. Dosłownie wkładał całą dłoń Maluszka do buzi. Myślałam, że zwymiotuję.
Eee... Łukasz wczoraj tak zrobił Alisie, ale zaraz potem wziął ją do łazienki i umył rączki i buźkę :P

Anoxa mnie się ta spacerówka nie podoba przez ten dół od podnóżka. Widziałam już dzieci, które miały dłuższe nóżki niż to i opierały o ten pręt.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013

Edytowane przez dzidziadziumdzia
Czas edycji: 2011-01-13 o 09:17
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:19   #1364
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

no i dzisiaj ksiadz po koledzie chodzi u mnie chce przyjac mam nadzieje ze Hubcio mi na to pozwoli

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

dzidzia mozliwe ze masz racje ja tylko kiedys na szybkiego je ogladalam i ta mi wpadla w oko generalnie planuje uzywac tej od boldera
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:25   #1365
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ja będę kupować parasolkę za jakiś czas, z tej spacerówki chcę przez jakiś czas korzystać.
ja tez parasolke, a wczesniej z tego wzgledu, ze w czerwcu lecimy do wloch na tydzien i w samolocie moglby byc problem z takim wielkim wozkiem, a skoro i tak mamy kupic, to bedzie to wczesniej
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:34   #1366
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
dopiero co gondolę zmieniałaś :P, ja mam z zestawu- tako jumper x

Zamieniłam gondolę na spacerówkę rozkładaną na płasko, ale to grzmot ogromny i nie mam mowy, żebym używała tego na dłuższą metę. Jak Mała zacznie siadać jakoś tak od marca - kwietnia chcę kupić jakąś fajną, zgrabną, z którą nie będę się męczyć, bo już mam dosyć tego taszczenia.

W sumie jak dzieci mają jakieś 7 miesięcy - 8 to w spacerówkach można je wozić cały czas na siedząco No bo w sumie to dopiero zaczęły siedzieć, nie? Kręgosłup daje radę? Wczoraj się nad tym zastanawiałam, ale nic nie wymyśliłam...
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:36   #1367
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Zabka jaki Szymek duzy juz! Sliczny chlopak.

Papi moja caly czas spi na spacerze, wiec nawet nie wie, ze mozna cos poogladac wydziwiaja z comiesiecznym zaswiadczeniem i mam nadzieje, ze uda sie pracowac w dzien tylko

Ania no cos Ci mialam napisac i zapomnialam

Anoxa dobrze, ze pomoglo ja jak Maja marudna i bardzo pcha lapki do buziola to tez smaruje
Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość

Pytanie do wszystkich: macie już spacerówki lub planujecie zakup już jakiejś konkretnej? Ja się właśnie zastanawiam, jaką kupić...
Ja mam spacerowke maxi cosi mure, ale jest masywna, bo od gondoli, ale na wakacje i wypady do sklepu planujemy kupic maclarena http://maclaren.pl/product_info.php?products_id=312
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:36   #1368
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
ja tez parasolke, a wczesniej z tego wzgledu, ze w czerwcu lecimy do wloch na tydzien i w samolocie moglby byc problem z takim wielkim wozkiem, a skoro i tak mamy kupic, to bedzie to wczesniej
Słusznie . My na razie i tak się wszędzie wozimy autkiem. A zanim będzie nas stać na jakieś wakacje fajne za granicą, to trochę minie
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:40   #1369
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość



W sumie jak dzieci mają jakieś 7 miesięcy - 8 to w spacerówkach można je wozić cały czas na siedząco No bo w sumie to dopiero zaczęły siedzieć, nie? Kręgosłup daje radę? Wczoraj się nad tym zastanawiałam, ale nic nie wymyśliłam...
nie wiem jak to z kregoslupem, ale chyba niewygodnie spac na siedzoca, dlatego ja kupie rozkladana spacerowke, bo juz to widze na wakacjach jak chce sie opalac a ona spac, to myk ja do spacerowki pod parasolke i heja
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 09:42   #1370
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

A ma ktosia jedo? i wozi już w spacerówce? ja na razie cisnę w gondoli, ale ostatkiem miejsca, a spacerówki jeszcze nie montowałam bo mam ją wywiezioną na wieś.

Zresztą teraz chodzimy na spacer ze 3 razy w tygodniu bo albo pogoda zła, albo ja się nie wyrabiam przez pracę, albo małemu się zaśnie w niewłaściwym momencie i juz potem nie ma jak, bo ciemno.

Na wiosnę na pewno coś lżejszego, fajna ta co pokazujesz anoxa.
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:45   #1371
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Ja mam spacerowke maxi cosi mure, ale jest masywna, bo od gondoli, ale na wakacje i wypady do sklepu planujemy kupic maclarena http://maclaren.pl/product_info.php?products_id=312
fajna! wlasnie na miescie widac bardzo duzo mclarenow, pewnie dobra firma?tylko droga troche z tego co widze...

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
W sumie jak dzieci mają jakieś 7 miesięcy - 8 to w spacerówkach można je wozić cały czas na siedząco No bo w sumie to dopiero zaczęły siedzieć, nie? Kręgosłup daje radę? Wczoraj się nad tym zastanawiałam, ale nic nie wymyśliłam...
no wlasnie?ale podejrzewam, ze spacerowke tez mozna troche rozlozyc

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
A ma ktosia jedo? i wozi już w spacerówce? ja na razie cisnę w gondoli, ale ostatkiem miejsca, a spacerówki jeszcze nie montowałam bo mam ją wywiezioną na wieś.
ja wlasnie tez jeszcze w gondoli, ale Ada ledwo ledwo juz w niej sie miesci. ja co prawda mam mniejsza gondole, bo jumpera...moze dzis sprobuje spacerowki na plasko?sama nie wiem
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:52   #1372
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość

W sumie jak dzieci mają jakieś 7 miesięcy - 8 to w spacerówkach można je wozić cały czas na siedząco No bo w sumie to dopiero zaczęły siedzieć, nie? Kręgosłup daje radę? Wczoraj się nad tym zastanawiałam, ale nic nie wymyśliłam...
Większość spacerówek jest rozkładanych mimo wszystko na płasko (chyba), więc kiedy dziecko nie śpi, to ogląda. A jak śpi, to na leżąco...Tak mi się zdaje.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:58   #1373
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

maclaren tez mi sie podoba ale chyba mi szkoda siana gdy bym sprzedawala gleboki to tak a jak chce dwa to planuje cos do 500zl kupic

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

a wogole to kulfon u nas robi furore Hubcio go uwielbia http://www.youtube.com/watch?v=aEozAdgEKOY
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:00   #1374
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
fajna! wlasnie na miescie widac bardzo duzo mclarenow, pewnie dobra firma?tylko droga troche z tego co widze...

no wlasnie?ale podejrzewam, ze spacerowke tez mozna troche rozlozyc
no fajna jest w sumie to podobno daje rade nawet w ciezkich warunkach, moje znajome co maja bardzo chwala, a czy droga to nie wiem, bo nawet nie bede ogladac innych firm, te mi sie podobaja, sa tez tansze i drozsze wersje np. http://maclaren.pl/index.php?cPath=30 ale nie jest rozkladana na plasko juz to dlatego
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:03   #1375
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Większość spacerówek jest rozkładanych mimo wszystko na płasko (chyba), więc kiedy dziecko nie śpi, to ogląda. A jak śpi, to na leżąco...Tak mi się zdaje.
Ja to rozumiem, ale chodzi mi o to, czy jak taki mały brzdąc dopiero co nauczył się siadać to czy siedzenie np. przez godzinę jest dla niego dobre?
Wczoraj widziałam dziecko w spacerówce, może miał z 7 miesięcy, posadzony na sztorc, aż klatą przyciskał do barierki a rączki wywalone na wprost za barierkę. Normalnie chłonął wszystko, co się dzieje dookoła i na nieszczęśliwego nie wyglądał, ale jakoś tak dziwnie - dopiero co leżał na płasko a teraz siedzi
Za szybko to wszystko, za szybko
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:04   #1376
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość


a wogole to kulfon u nas robi furore Hubcio go uwielbia http://www.youtube.com/watch?v=aEozAdgEKOY
hehe Mai wlaczylam i az mi sie rzucila na laptopa, tak jej sie spodobalo
__________________
Maja

Maciuś

Edytowane przez niezawsze
Czas edycji: 2011-01-13 o 10:14
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:29   #1377
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
nie wiem jak ty ale ja bym ammie swieczki i wszystkie zapalki zapalniczki z domu pozabierala



ja bardzo fajna spacerowke przy glebokim i spokojnie planuje z niej korzystac do drugiego roku zycia malego choc zastanawiam sie czy nie kupic mu jakiejs malutkiej spacerowki zeby do samochodu ja wrzucac zeby mniej miejsca zajmowala taka mi sie podoba http://allegro.pl/nowy-wozek-mamas-p...405075243.html ale nie wiem jak po zlozeniu wyglada

chcialabym, ale kopci faje chociaz od kad mala sie urodzila i musiala palic w garazu to powoli sie oducza

a spacerowka super, tez mi sie takie podobaja. my mamy spacerowke speedi sx i ona jest wielka. musze wkladke redukcyjna kupic, ale parasolke tez jakas chce mimo ze speedi jest lekki ale ogromny. no ale poki co moja mala na spokojnie miesci sie jeszcze w gondoli ma jeszcze spory zapas.

moja na kulfonie sie rozryczala woli hakuna matata i to jeszcze jak mamusia tez spiewa
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:08   #1378
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

wiolek jakie owoce podawałaś już? i czy były jakieś szczegolne reakcje przy czymś?
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:32   #1379
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Witajcie Wojtuś dzisiaj kończy 5m-cy :P Ja z owoców dawałam już : - złociste jabłka (lubi) - jabłka ze słodką marchewką (lubi) - jabłka z delikatnym bananem (lubi) - jabłka i dojrzałe jagody (lubi) (na zdjęciu właśnie je jadł) -delikatną marchewkę (też lubi) za to po marchewce z ryżem (dostał wysypki) z herbatek to lubi rumianek pić, nie lubi za to melisy z jabłkiem, Do tego oczywiście moje mleczko na zawołanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050458.jpg (47,5 KB, 24 załadowań)
__________________
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:50   #1380
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

My mamy spacerówkę od x-landera. Parasolkę kupimy pózniej - na późną wiosnę.

Entertete, ma chyba Siala o ile dobrze pamiętam.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.