Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po raz 29. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-14, 13:45   #2701
yogu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 305
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość


yogu

bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z męża i gratuluję

i wpadaj częściej
hehe, ale to nie była wpadka

a tak na serio, chciałabym... powoli chcę przejść na jakieś pół etatu czy coś takiego... w końcu należy mi się ulgowe traktowanie

mąż się dzielnie spisuje, naprawdę nie mogę narzekać
__________________

doczekałam się


yogu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:52   #2702
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez yogu Pokaż wiadomość
cześć wszystkie Zazdrośnice - nowe i "stare"
całe wieki mnie nie było, ale praca praca praca, mąż itp. sprawy nieustannie mi zaprzątają głowę... a czas goni niemiłosiernie....

najważniejsze, że pamiętam o Was myślę, że zaglądanie tu raz na kilka miesięcy, to dla mnie optymalne rozwiązanie, częściej nie dam rady, bo wciągacie jak chodzenie po bagnach

ja już pół roku po ślubie
jest cudownie, wszystkim życzę takiego męża

trzymam kciuki za szykujące się do ołtarza (czy też urzędu), łączę się w bólu z wciąż oczekującymi i życzę wytrwałości
a z ciężarnymi solidaryzuję się bardzo osobiście
ja mam termin na maj

ściskam Was i naprawdę żałuję, że nie mogę pisać z Wami częściej ... może pod koniec ciąży, jak pracy będzie mniej ...
Witaj gratuluję dzidziusia super, że taka szczęśliwa jesteś oby tak dalej


czy Wam się tez tak nic nie chce dzisiaj?
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:53   #2703
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
nie

zwykłą mrożoną.... ale też była pyszna taka odskocznia od Dukana... chyba już zacznę tą III fazę.... czyli dwa posiłki w tygodni mogą być ucztą - jestem rogrzeszona
Caramel Light Frappuccino to moja ulubiona kawa w Starbucksie a na diecie mozna poprosic o syrop bez cukru - waniliowy albo orzechowy sa tutaj dostepne i mleko odtluszczone rowniez

yogu gratuluje bejbika
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:59   #2704
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

No właśnie, na diecie to mi chyba najbardziej brakuje rozpustnych kaw z syropami, likierami, bitą śmietaną, etc...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:00   #2705
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
a moja babcia znów w szpitalu... od listopada już 3 ci raz ktoś mi bliski jest w szpitalu jestem zmęczona i spadam spać.

naj i med forgive me!
Jej.. Kciuki za babcię Nami się nie przejmuj
Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dowiedzialam sie wlasnie ze u mojej cioci (siostry mojej rodzicielki) pojawil sie nowu guz tym razem wesel chłonny pod pacha :/ wczesniej miala usuwane wezly pod druga pacha i czerniaka z plecow
oj
Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
wróciłam w końcu z pracy... nalatałam się dzisiaj jak dziki osioł

I wywaliłam się na mokrej podłodze, dość konkretnie. I złapałam taką głupawkę, że wszyscy się w czoło pukali
A na koniec zmiany rozwaliłam sobie palec i nie chciał przestać krwawić kolega zawinął mnie porządnie plastrem, ale wytrzymał minutę. To mnie pozawijał grubo bandażem a jaki przejęty był

Także to chyba sukces, że jeszcze żyję
No... w sumie...
Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ja juz po zabiegu... Do najprzyjemniejszych nie nalezal, ale nie znalezli nic groznego
Teraz moge zjesc sniadanko a pozniej upieke TZ muffinki czekoladowe z kandyzowanymi wisniami
Dobrze, że jesteś zdrowa
Ja też chcę takie muffiny

Padam padam padam... Dziś się wreszcie wyśpię codzienna dawka 3h snu mnie załatwiła na amen już. I też mi się nic nie chce.
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:02   #2706
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

nadrobilam.... i tylko sie przywitam
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:06   #2707
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
nadrobilam.... i tylko sie przywitam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 14:07   #2708
yogu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 305
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Frezyjka, Simply, Majasn dziękuję

ja zbieram się już do domu powoli, szykować bitki wołowe dla męża mniam mniam uwielbiam bitki wołowe
__________________

doczekałam się


yogu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:07   #2709
Hawwa87
Zakorzenienie
 
Avatar Hawwa87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5 268
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość


czy Wam się tez tak nic nie chce dzisiaj?
Tak... Byłam na odczulaniu, potem miałam wziąć się za zagadnienia na egzamin, a wygląda na to, że pójdę spać...

W dodatku w autobusie widziałam dziewczynę z mojego roku, która rozmawiając z koleżanką przez telefon, nie omieszkała (kolejny raz), wyrazić swojej opinii o osobach, które przyszły na te studia z innego kierunku... Jej szczęście, że szybko wysiadła i nie zdążyła za wiele powiedzieć przy mnie, bo przypadkiem mogłabym jej nadepnąć na odcisk... (siedziała na przeciwko mnie)

Nie wiem, skąd w ludziach tyle nienawiści... Czy to, że ktoś ma licencjat zrobiony z danego kierunku na danej uczelni daje mu prawo do stawiania się ponad innych?
__________________

Powód do śmiechu dał mi Bóg

Rdz 21,6



Postanowienia 2014:
Czytam 13/25
Oglądam 13/25
Gram 23/50


Razem
Zaręczeni
Szczęśliwa żona
Hawwa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:10   #2710
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez yogu Pokaż wiadomość
hehe, ale to nie była wpadka
oooooooo gratuluję u nas była

Ps. czy Tobie tez było tak nie dobrze?
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:15   #2711
Hawwa87
Zakorzenienie
 
Avatar Hawwa87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5 268
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Gwizdaczku, jak tam, jest już data ślubu?

Idę się przespać, może potem łatwiej będzie mi zacząć robotę...
__________________

Powód do śmiechu dał mi Bóg

Rdz 21,6



Postanowienia 2014:
Czytam 13/25
Oglądam 13/25
Gram 23/50


Razem
Zaręczeni
Szczęśliwa żona
Hawwa87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 14:15   #2712
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Mniam... I jeszcze mi powiedz, ze Frezi pila Frappucino to juz w ogole nastepnym razem przylece do tego Krakowa

Dostalas juz swoja kawiarenke od TZ? Bo czytalam sporo opinii o niej i mooooze sie skusze (bo ja uwielbiam krowy ) ale niektore opinie nie byly zbyt przychylne - na przeciekanie glownie narzekali i na fakt, ze trzeba odrazu myc bo inaczej bedzie nieszczelne
Tak dostałam i jestem w niej zakochana Ze 2 razy mi przeciekła (poleciała taka wąska strużka wody) ale to była moja wina, bo jej nie dokręciłam. Kawa jest pyszna, kremowa, z pianą na 2 palcze Czasem do mleka dodaję cynamonu lub kardamonu i mam kawę smakową Tylko jest niezbyt ekonomiczna w używaniu (dużo kawy się zużywa, a nie daję zwykłej sypanej tylko specjalną do ekspresu), ale cos za coś
Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość
hmmm no chodziło mi o to że ja to raczej z tych "małobiuściastych" i biorąc pod uwagę to co pisałaś, że bez większych piersi nie będzie się trzymała taka sukienka to nawet przy moim rozmiarze było ok i wszystko było na swoim miejscu, a ten golfik to ja po prostu schowałam przy zakładaniu sukienki do środka, dlatego napisałam, że wylądował w cyckach - miał tam trochę miejsca
aaaa

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Z tego co nadrobiłam:


O rany, Dziewczyny Chyba zwariowałyście Claudia jest piękna, a jaaaaaaaaaaa Schlebia mi Wasz komplement, ale cąłkowicie się z nim nie zgadzam

Madziu, ja na co dzień mam falowane włosy i do tego kazdy w inną stronę Proste mam tylko jak wyprostuję i to do czasu gdy nie złapią wilgoci A że zazwyczaj zdjęcia mam cykane przy wyprostowanych to pewnie macie taki obraz mnie, że mam proste

A do i z pracy?

Te moje kozaki co Wam pokazywałam są najbardziej niewygodne spośród wszystkich jakie miałam Podbicie mnie boli po przejściu 50 metrów

Piękna

Carmi, doczytałam dopiero, że masz Maestro. Chyba zamówię ten kulkowy i do blendowania.

Korniszonku ja nie wiem co daje to V, ale mi się podoba
Do pracy i z pracy chodzę w oficerkach lub w tych butkach (jak dzisiaj): http://allegro.pl/brazowe-botki-atmo...409121238.html
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:15   #2713
yogu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 305
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
Ps. czy Tobie tez było tak nie dobrze?
a co to są mdłości??? czy to jakiś objaw ciąży?? nic o tym mi nie wiadomo

gratuluję wpadka nie wpadka, ważne żeby zdrowe było


spadam już naprawdę, bitki wołowe mnie wzywają
__________________

doczekałam się


yogu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:16   #2714
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

med jak upieke to Ci wysle

Zjadlam wlasnie kuskus z suszonymi pomidorami i gotowana piersia z kurczaka na lunch i jestem przyjemnie pelna
TZ pochrapuje bo wrocil z pracy niedawno i tak mnie kusi zeby do niego dolaczyc, ale nie dam sie
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:18   #2715
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Mi się marzą oficerki, ale nie znalazłam jeszcze tych moich wymarzonych
i takich, które by na mojej łydzie wyglądały zgrabnie

Piję kolejną kawę, bo czuję, że umieram

Poza tym się wymalowałam i wypiękniłam i zła jestem, bo zawsze najładniej wyglądam jak nigdzie nie muszę iść
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:20   #2716
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Tak dostałam i jestem w niej zakochana Ze 2 razy mi przeciekła (poleciała taka wąska strużka wody) ale to była moja wina, bo jej nie dokręciłam. Kawa jest pyszna, kremowa, z pianą na 2 palcze Czasem do mleka dodaję cynamonu lub kardamonu i mam kawę smakową Tylko jest niezbyt ekonomiczna w używaniu (dużo kawy się zużywa, a nie daję zwykłej sypanej tylko specjalną do ekspresu), ale cos za coś
To chyba sie skusze Bo TZ kawy nie pije wiec nie bede ekspresu tylko dla siebie kupowac a taka kawiarenka to sporo tansza jest (na Amazonie widzialam za 40 funtow) no i dodatku jest krowia

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość

Poza tym się wymalowałam i wypiękniłam i zła jestem, bo zawsze najładniej wyglądam jak nigdzie nie muszę iść
Skad ja to znam Najladniejsze makijaze wychodza zawsze gdy nie spieszy Ci sie nigdzie, nie musisz wychodzic i masz czas sie pobawic zrelaksowana
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:45   #2717
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

TŻ miał być o 14 a będzie dopiero o 17 głupie szkolenia

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

pokazywałam Wam tego kwiatka co kiedyś malowałam u rodziców na ścianie czy nie bo nie pamietam a natknełam się na zdjęcie
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:54   #2718
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

yogu, heeeeeeej gratuluję bejbika!!!
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:22   #2719
OlkaR
Zakorzenienie
 
Avatar OlkaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 915
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Bry

Uwaliłam zakaźne... co dalej- dowiem się dopiero w czerwcu ale jest szansa, że będzie jeszcze jedno podejście i nie będzie warunku.

Poza tym jestem ostatnio jakas strasznie zmęczona i ciągle mi zimno

A jutro w ramach odstresowania idę z koleżanką na lumpy
__________________
"Być zadowolonym z samego siebie- to największe szczęście"
Tomasz Mann
OlkaR jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 16:46   #2720
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Jak ja dawno nie byłam na lumpach (bo albo mówisz o ciucholandach, albo o lumpieniu się ) co do kolosa, to tak czy siak zdasz, więc tejk it iiiizi

Ale tu cisza ja właśnie wsuwam poobiednią szarlotkę i zaraz idę wywalić kilka par nienoszonych butów, żeby mi mama nie zarzuciła, że znowu zawalam szafę nowymi
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:58   #2721
yogu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 305
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
yogu, heeeeeeej gratuluję bejbika!!!
dzięki

najadłam się jak mops!
idziemy za chwilę na spacer do lasu...
__________________

doczekałam się


yogu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:01   #2722
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Jestem chora

Oluś może dasz radę? U nas jest jeden profesor co robi 10 terminów i większość zdaje dopiero w 7-8.

co do kawy - ostatnio przesadzam z kawą, aż mi czasem serce tak pika, że muszę magnezu wziąć
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:11   #2723
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Bobry Wy moje! Przyszłam się pochwalić, że jutro idziemy oglądać kawalerkę do wynajęcia W drodze do pracy zobaczyłam ogłoszenie na ogrodzeniu naszego osiedla, że jest do wynajęcia na sąsiednim osiedlu kawalerka (ok. 300 m od nas), 37m, umeblowana. Zadzwoniłam i jest jeszcze wolne! I cena fajna - 1100 zł ( wynajem+ czynsz +oc + woda + kablówka) plus prąd i gaz (ok 150 zł/mc). Ma osobny pokój , umeblowana, z piekarnikiem. Nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę! A osiedle jest nowe i strzeżone (http://wikimapia.org/9334526/pl/Osie...al-Krak%C3%B3w) , więc mam nadzieję, że mieszkanie będzie całkiem ładne
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:14   #2724
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

carmi ślicznie się nazywa osiedle a 1100 jak na Kraków to bardzo tanio
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:17   #2725
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Helloł

Nadrobiłam i się witam

Cytat:
Napisane przez polka764 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny też sie strasznie ciesze że wyłąpałam to ogłoszenie o nowej sali, bo inaczej to bysmy czekali z 1,5 roku.
kamerzysta, zespoł, fotograf jest, auto jest
ale jeszcze tyle przed nami
a suknia.. marzy mi sie od dawna ta
może na wysokiej chudzinie bedzie leżeć odpowiednio hmm?
Bardzo ładna sala,ale gdzie parkiet?I ile ludków będziecie mieć?
A co do sukni to kiedyś pierońsko mi się podobała,ale sznupałam i pisałam do salonów,które mają Maggie Sottero.Nigdzie nie było tej kiecki,tylko na zamówienie ze Stanów.

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Nie mierzyłam Ale u mnie jeszcze dochodzą szerokie ramiona, wiec raczej muszę mieć dekolt w V np. taki http://www.maggiesottero.com/dress.a...=1&style=A3466 lub taki http://www.maggiesottero.com/dress.a...=6&style=A3428. ale wiadomo - trzeba mierzyć.
A co sadzicie o takiej krótkiej kiecce? http://www.maggiesottero.com/dress.a...=2&style=J1417 Dla mnie śliczna, ale na ślub wolałabym chyba długą, w końcu biała suknię zakłada się raz

A nie miałaś odruchu podciągania sukienki? I jak Ci golfik wylądował w cyckach ?
Krótka kiecka fajna.Dobrze,że ja mam i krótką i długą. I z ramiączkami i bez.Trzeba trochę odmiany.
A Ciebie Carmi widziałabym w toczku


Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Tak dostałam i jestem w niej zakochana Ze 2 razy mi przeciekła (poleciała taka wąska strużka wody) ale to była moja wina, bo jej nie dokręciłam. Kawa jest pyszna, kremowa, z pianą na 2 palcze Czasem do mleka dodaję cynamonu lub kardamonu i mam kawę smakową Tylko jest niezbyt ekonomiczna w używaniu (dużo kawy się zużywa, a nie daję zwykłej sypanej tylko specjalną do ekspresu), ale cos za coś

aaaa


Do pracy i z pracy chodzę w oficerkach lub w tych butkach (jak dzisiaj): http://allegro.pl/brazowe-botki-atmo...409121238.html

Fajne buciki


A ja mam ten problem co Frezi-liczba gości ciągle wzrasta.Może nie tak jak u niej,ale mamy na liście 180-kilka osób Dobrze,że sala jest wielka,bo przynajmniej nie mam tego problemu z miejscem.
No i dzisiaj jedziemy zamówić wakacje-podróż poślubną.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:26   #2726
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Bobry Wy moje! Przyszłam się pochwalić, że jutro idziemy oglądać kawalerkę do wynajęcia W drodze do pracy zobaczyłam ogłoszenie na ogrodzeniu naszego osiedla, że jest do wynajęcia na sąsiednim osiedlu kawalerka (ok. 300 m od nas), 37m, umeblowana. Zadzwoniłam i jest jeszcze wolne! I cena fajna - 1100 zł ( wynajem+ czynsz +oc + woda + kablówka) plus prąd i gaz (ok 150 zł/mc). Ma osobny pokój , umeblowana, z piekarnikiem. Nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę! A osiedle jest nowe i strzeżone (http://wikimapia.org/9334526/pl/Osie...al-Krak%C3%B3w) , więc mam nadzieję, że mieszkanie będzie całkiem ładne
To super, będę trzymać kciuki, żeby mieszkanko okazało się fajne

Aha i nie zanudziłaś mnie opowieścią o pędzlach, bo takiej odpowiedzi oczekiwałam Czuję, że jak byśmy się spotkały, to miałybyśmy o czym rozmawiać




A Wy trzymajcie jutro o 11.30 kciuki za mnie, bo mam koło z całego semestru, a w niedzielę egzamin z tego prawa finansowego.

Właśnie wypiłam kawę i biorę się za naukę...
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:32   #2727
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cześć Motylku Gdzie planujecie wyjechać w podróż poślubną?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:37   #2728
Gleniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Gleniusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość

dobra jesteś!

Cera trądzikowa nie może być sucha, trądzik jest bowiem przypadłością cery tłustej
(choć często cera taka zostaje przesuszona, ale to już inna kwestia )

Po takim opisie aż strach coś polecić
Stawiałabym głównie na nawilżanie i ewentualne oczyszczanie, jeśli cera tego potrzebuje
Ale może poczekaj na Madzię ?
eee...no to może nie jest sucha...no ale na pewno nie jest tłusta...nie wiem już

to poczekam na Madzię a jak nie to się kopsnę do kosmetyczki, niech ona mi oceni wreszcie

Cytat:
Napisane przez Hawwa87 Pokaż wiadomość
Tak... Byłam na odczulaniu, potem miałam wziąć się za zagadnienia na egzamin, a wygląda na to, że pójdę spać...

W dodatku w autobusie widziałam dziewczynę z mojego roku, która rozmawiając z koleżanką przez telefon, nie omieszkała (kolejny raz), wyrazić swojej opinii o osobach, które przyszły na te studia z innego kierunku... Jej szczęście, że szybko wysiadła i nie zdążyła za wiele powiedzieć przy mnie, bo przypadkiem mogłabym jej nadepnąć na odcisk... (siedziała na przeciwko mnie)

Nie wiem, skąd w ludziach tyle nienawiści... Czy to, że ktoś ma licencjat zrobiony z danego kierunku na danej uczelni daje mu prawo do stawiania się ponad innych?
no słabe to jest - w ogóle co im do tego? co jej się konkretnie nie podoba? nie przejmuj się, niestety ale są ludzie i taborety

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Poza tym się wymalowałam i wypiękniłam i zła jestem, bo zawsze najładniej wyglądam jak nigdzie nie muszę iść
hehehe dobre

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Bobry Wy moje! Przyszłam się pochwalić, że jutro idziemy oglądać kawalerkę do wynajęcia W drodze do pracy zobaczyłam ogłoszenie na ogrodzeniu naszego osiedla, że jest do wynajęcia na sąsiednim osiedlu kawalerka (ok. 300 m od nas), 37m, umeblowana. Zadzwoniłam i jest jeszcze wolne! I cena fajna - 1100 zł ( wynajem+ czynsz +oc + woda + kablówka) plus prąd i gaz (ok 150 zł/mc). Ma osobny pokój , umeblowana, z piekarnikiem. Nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę! A osiedle jest nowe i strzeżone (http://wikimapia.org/9334526/pl/Osie...al-Krak%C3%B3w) , więc mam nadzieję, że mieszkanie będzie całkiem ładne
to kciukam, żeby było fajne i żebyście się zdecydowali jak w nowym budownictwie to powinno być spoczko

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Magda kciukam
__________________
MY
Zaręczeni!
Nasz ślubik
Karinka
Maleństwo




"Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień..."
Gleniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:40   #2729
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

Magda też mam wrażenie, że miałybyśmy o czym rozmawiać Kciukam za finansowe
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:41   #2730
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Wizażowe głoszą wieści, żeśmy siedliskiem żałosnych boleści, o mój boBrze po ra

kurcze jaos nioe moge sie wbic

Carmi bardzo tanie to mieszkaniejak na Krakow my w Kielcach podobnie placimy za taki sam metraż tylko sa 2 pokoje

poza tym brzuch napierdziela bez zmian, kurczak sie robi ale chyba wyjdzie do d**y
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.