Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 14:50   #1711
ancys_krakow
Zadomowienie
 
Avatar ancys_krakow
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków / Włosań
Wiadomości: 1 099
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez sylwusiaaniolek Pokaż wiadomość
Droiba ja mam znakomita wizazystke. Sama mam slub w maju i napewno Ona bedzie mnie malowac jak cos to moge dac namiary na pw i wtedy ja zapytasz o termin

Sylwia jak możesz to i mi podeślij, bo ja się jeszcze nie zdecydowałam
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ckaigox17w6sv7ks.png

Aniołek 8t[*] 13.01.2012

Powietrze pachniało jak malinowa mamba..
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110625030213.html
ancys_krakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:47   #1712
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cześć Dziewczyny Wiecie mniej więcej jakie są ceny w Krakowie jeśli chodzi o robienie obrączek z własnego złota? I nie chodzi o klasyczny wzór, tylko taki bardziej skomplikowany.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 06:17   #1713
daydreamer
Raczkowanie
 
Avatar daydreamer
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My płacimy w WENCu na ul.Długiej 350 zł za robociznę.
__________________

Nasza córeczka jest z nami od 8.III.2013

7.03.2015 dwie kreseczki
daydreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 11:11   #1714
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez daydreamer Pokaż wiadomość
My płacimy w WENCu na ul.Długiej 350 zł za robociznę.
O to super, my właśnie tam chcemy się wybrać w pierwszej kolejności, bo mają dużo fajnych wzorów A robicie klasyczne obrączki czy bardziej skomplikowane?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 15:33   #1715
Mariam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 152
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

zaglądnij jeszcze na stronę p. Bielaka, i jak Ci się spodoba idź na Sławkowską, to blisko Długiej
Mariam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 17:18   #1716
Sydziuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 182
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

hej Chciałam zapytać, czy imprezę weselną będziesz miała w Nowo powstałym Domu Weselnym nad Mcdonaldsem???

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

hej Chciałam zapytać, czy imprezę weselną będziesz miała w Nowo powstałym Domu Weselnym nad Mcdonaldsem???

przepraszam,źle napisałam pytanie kierowałam do dziewczyny, która jest z Mogilan
Sydziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 00:08   #1717
oleandra86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez lalala to ja81 Pokaż wiadomość
dziewczyny podoba mi sie sala w Zielonkach Gospoda we Mlynie! wiecie cos o tym lokalu?
Koleżanka tam była na weselu, całkiem spoko, chociaż niektórzy narzekali na słabą wentylację (upały sierpniowe).

Emir1994 - jesteś fachowcem, a ja właśnie potrzebuję fachowej opinii.

Co myślisz o tych dwóch:
http://terazslub.pl/promoprofile/mietek-malek,137.html
http://terazslub.pl/profile/jacek-be...rafia,716.html
??

Już się kontaktowałam z nimi, ten pierwszy jest droższy.

Może ktoś o nich słyszał?
oleandra86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 09:42   #1718
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez oleandra86 Pokaż wiadomość
Koleżanka tam była na weselu, całkiem spoko, chociaż niektórzy narzekali na słabą wentylację (upały sierpniowe).

Emir1994 - jesteś fachowcem, a ja właśnie potrzebuję fachowej opinii.

Co myślisz o tych dwóch:
http://terazslub.pl/promoprofile/mietek-malek,137.html
http://terazslub.pl/profile/jacek-be...rafia,716.html
??

Już się kontaktowałam z nimi, ten pierwszy jest droższy.

Może ktoś o nich słyszał?
Pierwszy jest droższy bo jest zdecydowanie lepszy. Wszedłem na jego bloga i jedyne do czego można się przyczepić to zbyt mało zdjęć kolorowych. Zapewne to taka jego maniera ale warto zapytać go o proporcję w jakich daje zdjęcia.
Dla przykładu ja daję 80% kolorowych a 20% czarno-białych - choć raz oddałem 100% czarno-białych ale takie było życzenie klientów.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2011-01-17 o 09:44
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:50   #1719
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cześć
Co prawda nie jestem PM z Krakowa. Ale tam przez 6 lat mieszkałam i przed przeprowadzką zwiedziłam kilka salonów na Długiej. W tym salon sukni ślubnych Maja w Pasażu Weneckim. Wydaje mi się, że nie jest to ten salon Maja o którym tutaj piszecie, bo Pani mi nic że szyją suknie za 900 PLN.
A wiec w tym salonie w Pasażu Wenecki spodobała mi się jedna suknia i zastanawiam się czy warto po nią wrócić do Krk?? Czy ten salon ma wg Was pozytywne opinie?? Może ktoś z Was tam swoją suknię zamawiał??
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:21   #1720
kropkaaa18
Raczkowanie
 
Avatar kropkaaa18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
GG do kropkaaa18
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sydziuchna Pokaż wiadomość
hej Chciałam zapytać, czy imprezę weselną będziesz miała w Nowo powstałym Domu Weselnym nad Mcdonaldsem???

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

hej Chciałam zapytać, czy imprezę weselną będziesz miała w Nowo powstałym Domu Weselnym nad Mcdonaldsem???

przepraszam,źle napisałam pytanie kierowałam do dziewczyny, która jest z Mogilan

Tak, dokladnie wesele bedzie w tym nowo otwartym domu weselnym w Mogilanach, kolo mc
kropkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:49   #1721
AgnieszkaI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez isabele Pokaż wiadomość
Cześć
Co prawda nie jestem PM z Krakowa. Ale tam przez 6 lat mieszkałam i przed przeprowadzką zwiedziłam kilka salonów na Długiej. W tym salon sukni ślubnych Maja w Pasażu Weneckim. Wydaje mi się, że nie jest to ten salon Maja o którym tutaj piszecie, bo Pani mi nic że szyją suknie za 900 PLN.
A wiec w tym salonie w Pasażu Wenecki spodobała mi się jedna suknia i zastanawiam się czy warto po nią wrócić do Krk?? Czy ten salon ma wg Was pozytywne opinie?? Może ktoś z Was tam swoją suknię zamawiał??
Jest salon Maja na Długiej w Pasażu Weneckim i salon "Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek" (wcześniej suknie maja - http://www.sukniemaja.pl) na Filipa. Nie należy mylić ze sobą tych 2 miejsc. Mi co prawda w salonie Maja na Długiej nie wpadło nic ciekawego w oko, ale z opinii czytanych na różnych forach panie są raczej zadowolone z zamówionej sukni, także widziałam same pozytywy.
AgnieszkaI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 16:43   #1722
kropkaaa18
Raczkowanie
 
Avatar kropkaaa18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
GG do kropkaaa18
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Czy ktoś móglby polecic dobrego kamerzystę w rązsądnej cenie? Chce krótkiego filmu (gora 1,5godz) z wesela, w ktorym przewazac beda klipy i teledyski z fajnym podkladem muzycznym, jak najmniej "suchego" nagrania.. Oczywiscie bez zadnych latajacych bialych golabkow-animacji, ale to chyba jasne... Zalezy mi tez, na projekcie fajnej okladki. Powiem szczerze, ze wpadla mi w oko firma photocenter na Slawkowskiej, ale tam cena teraz jest ponad 3 tysiace a w 2012 bedzie pewnie jeszcze wieksza... A to juz troche za duzo, poniewaz bardziej stawiam, na zdjecia. Za fotografa płacimy ponad 3 tys i gdyby nagranie kosztowalo nas tyle samo, to bylaby to juz zbyt wysoka suma;/ Dlatego na dzien dzisiejszy numerem 1 w moich poszukiwaniach jest firma Pryzmat- jest troche taniej, a nagrania chyba tez niczego sobie...
http://www.pryzmat.krakow.pl/

Czy ktos z Was slyszal jakies opinie o tej firmie? Czy mozecie polecic cos innego?

Z gory dziekuje
kropkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 19:27   #1723
Sydziuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 182
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kropkaaa18 Pokaż wiadomość
Tak, dokladnie wesele bedzie w tym nowo otwartym domu weselnym w Mogilanach, kolo mc


dziękuję za odpowiedź Nie wiem kiedy masz ślub,ale moja kuzynka bierze 9 lipca dlatego spytałam
Udanej imprezy

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Sydziuchna Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź Nie wiem kiedy masz ślub,ale moja kuzynka bierze 9 lipca dlatego spytałam
Udanej imprezy
a może ty wcześniej? to podzielisz się wrażeniami??
Sydziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 19:53   #1724
kropkaaa18
Raczkowanie
 
Avatar kropkaaa18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
GG do kropkaaa18
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sydziuchna Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź Nie wiem kiedy masz ślub,ale moja kuzynka bierze 9 lipca dlatego spytałam
Udanej imprezy

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------



a może ty wcześniej? to podzielisz się wrażeniami??

Chyba jednak nie bede pierwsza, bo nasz slub dopiero w przyszlym roku, dokladnie 04.08.2012
kropkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 20:07   #1725
Sydziuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 182
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kropkaaa18 Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie bede pierwsza, bo nasz slub dopiero w przyszlym roku, dokladnie 04.08.2012
to w takim razie moliwe,że ja zdam relację o ile pójdę do kuzynki...
w tym dniu mam jeszcze slub kuzyna
ehh ciezki wybor
Sydziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 07:23   #1726
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaI Pokaż wiadomość
Jest salon Maja na Długiej w Pasażu Weneckim i salon "Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek" (wcześniej suknie maja - http://www.sukniemaja.pl) na Filipa. Nie należy mylić ze sobą tych 2 miejsc. Mi co prawda w salonie Maja na Długiej nie wpadło nic ciekawego w oko, ale z opinii czytanych na różnych forach panie są raczej zadowolone z zamówionej sukni, także widziałam same pozytywy.
Dziękuję za opinię
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 09:57   #1727
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

ja kupowałam suknie w Pasażu Weneckim na Długiej ale w salonie Maria i Magdalena, pani miała tam suknie z Afrodyta Rzeszów akurat wtedy była wyprzedaż (listopad) i kupiłam moją Bayo za 1300zł

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kropkaaa18 Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie bede pierwsza, bo nasz slub dopiero w przyszlym roku, dokladnie 04.08.2012
strasznie wcześnie zajełaś się organizacją...

ludzie zaczynają szaleć z tymi ślubami, spokojnie my zaczeliśmy organizowac wszystko dokladnie rok przed ślubem i dało się bez zadnych problemów

nie rozumiem tego pędu za wszystkim...
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 11:13   #1728
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

[QUOTE=agnaa;24325043]
Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Jest kilka wątków na wizażu odnośnie tej pracowni - generalnie dziewczyny nie polecają, były też jakieś pozytywne opinie także myślę, że warto poszukać tego wątku i poczytać.
Moje 2 koleżanki tam szyły i również miały masę problemów i również nie polecają, ale ostatecznie stwierdziły, że za 900 zł mogły się tego spodziewać.

Ja również nie polecam pracowni MAJA na ul Długiej.
Na szczęście nie z własnego doświadczenia, a z doświadczenia mojej znajomej. Niestety dziewczyny nie ma się co łudzić, za 900 zł nie dostaniecie tego samego co za 3 tys :/
Jeśli któraś decyduje się brać coś z ich kolekcji to pół biedy, bo widać co się kupuje ( chociaż nawiasem mówiąc mi się żadna suknia tam nie podobała)

Większy problem, jeśli przyszła mężatka przyjdzie z upatrzonym modelem i zdjeciem z katalogu. Nie ma szans żeby sukienka od Maji była cokolwiek podobna do tej wymarzonej.

Jeśli szukacie oszczędności radze zainteresować się sukniami używanymi
Ja właśnie miałam zamiar zaryzykować u tej Mai, bo koleżanka była zadowolona, obyło się bez problemów A polecacie jakąś inną pracownię z podobnymi cenami?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:30   #1729
kropkaaa18
Raczkowanie
 
Avatar kropkaaa18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
GG do kropkaaa18
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
ja kupowałam suknie w Pasażu Weneckim na Długiej ale w salonie Maria i Magdalena, pani miała tam suknie z Afrodyta Rzeszów akurat wtedy była wyprzedaż (listopad) i kupiłam moją Bayo za 1300zł

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------


strasznie wcześnie zajełaś się organizacją...

ludzie zaczynają szaleć z tymi ślubami, spokojnie my zaczeliśmy organizowac wszystko dokladnie rok przed ślubem i dało się bez zadnych problemów

nie rozumiem tego pędu za wszystkim...

Odpowiem tak: do naszego slubu jeszcze połtora roku, a terminy na miesiace letnie w 2012 w naszym domu weselnym wszystkie zajete (pol kwietnia, maj, czerwie, lipec, sierpien- w calosci, poczatek wrzesnia), mozna to latwo sprawdzic na stronie internetowej. Teraz oczywiscie mozesz mi powiedziec, ze sa inne domy weselne, restauracje, remizy, gdzie nie trzeba tak wczesnie terminow rezerwowac. I owszem- racja, wiem o tym. Tylko ze nie w smak mi organizowac wesele, gdzies, w innej miejscowosci, skoro w swojej kosciol mam oddalony od domu o minute drogi (pieszo!) a dom weselny 5 minut od kosciola Nie rozumiesz pedu za wszystkim, rozumiem, ale chyba to sytuacja zmusza narzeczenstwa do jak najwczesniejszych pozynan w sprawie organizacji slubu a nie ich "widzi mi sie". W naszym przypadku bylo tak, ze zareczylismy sie w sierpniu 2010, ale od razu wiedzielismy ze wesele bedzie w roku 2012, z jednej prostej przyczyny, mianowicie: finansow. Kiedy poszlismy we wrzesniu do domu weselnego, obejrzec go, dowiedzielismy sie, ze na 2012 na lipiec sa 2 terminy zajete, tak samo na sierpien takze, wiec predziutko juz wtedy zarezerwowalismy nasz. Nawet jesli w moim porzekonaniu nie byloby to "normalne" na co zwracasz uwage, to co mialam, nie rezerwowac? Bo za wczesnie? Prszyszlabym za rok, a wtedy wyszlabym z niczym.
kropkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 15:57   #1730
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kropkaaa18 Pokaż wiadomość
Odpowiem tak: do naszego slubu jeszcze połtora roku, a terminy na miesiace letnie w 2012 w naszym domu weselnym wszystkie zajete (pol kwietnia, maj, czerwie, lipec, sierpien- w calosci, poczatek wrzesnia), mozna to latwo sprawdzic na stronie internetowej. Teraz oczywiscie mozesz mi powiedziec, ze sa inne domy weselne, restauracje, remizy, gdzie nie trzeba tak wczesnie terminow rezerwowac. I owszem- racja, wiem o tym. Tylko ze nie w smak mi organizowac wesele, gdzies, w innej miejscowosci, skoro w swojej kosciol mam oddalony od domu o minute drogi (pieszo!) a dom weselny 5 minut od kosciola Nie rozumiesz pedu za wszystkim, rozumiem, ale chyba to sytuacja zmusza narzeczenstwa do jak najwczesniejszych pozynan w sprawie organizacji slubu a nie ich "widzi mi sie". W naszym przypadku bylo tak, ze zareczylismy sie w sierpniu 2010, ale od razu wiedzielismy ze wesele bedzie w roku 2012, z jednej prostej przyczyny, mianowicie: finansow. Kiedy poszlismy we wrzesniu do domu weselnego, obejrzec go, dowiedzielismy sie, ze na 2012 na lipiec sa 2 terminy zajete, tak samo na sierpien takze, wiec predziutko juz wtedy zarezerwowalismy nasz. Nawet jesli w moim porzekonaniu nie byloby to "normalne" na co zwracasz uwage, to co mialam, nie rezerwowac? Bo za wczesnie? Prszyszlabym za rok, a wtedy wyszlabym z niczym.
i wlasnie wiele osob mysli tak jak Ty i dlatego tak jest... podejrzewam ze tej mentalnosci nie da sie juz zmienic..za niedlugo sluby bedzie sie rezerwowac 5 lat wczesniej...

nie uderzam tu konkretnie do Ciebie bo wiem ze mnóstwo osób tak myśli i to jest takie błędne koło... nasza pani od cateringu smieje sie ze za niedlugo ludzie beda rezerwowac sale a pozniej szukac narzeczonegoa na prawde wiele osob zdarzylo sie juz rozstac do momentu ślubu i terminy zostaja odwolane...
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:06   #1731
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
i wlasnie wiele osob mysli tak jak Ty i dlatego tak jest... podejrzewam ze tej mentalnosci nie da sie juz zmienic..za niedlugo sluby bedzie sie rezerwowac 5 lat wczesniej...

nie uderzam tu konkretnie do Ciebie bo wiem ze mnóstwo osób tak myśli i to jest takie błędne koło... nasza pani od cateringu smieje sie ze za niedlugo ludzie beda rezerwowac sale a pozniej szukac narzeczonegoa na prawde wiele osob zdarzylo sie juz rozstac do momentu ślubu i terminy zostaja odwolane...
Mylisz tak nie będzie, po prostu za 2-3 lata przejdzie wyż demograficzny z lat 80, który powoduje ten wyścig i lokale będą miały dużo wolnych terminów nawet na rok przed ślubem. Tylko najlepsi będą mieli większość terminów zarezerwowanych.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:58   #1732
kropkaaa18
Raczkowanie
 
Avatar kropkaaa18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
GG do kropkaaa18
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
i wlasnie wiele osob mysli tak jak Ty i dlatego tak jest... podejrzewam ze tej mentalnosci nie da sie juz zmienic..za niedlugo sluby bedzie sie rezerwowac 5 lat wczesniej...

nie uderzam tu konkretnie do Ciebie bo wiem ze mnóstwo osób tak myśli i to jest takie błędne koło... nasza pani od cateringu smieje sie ze za niedlugo ludzie beda rezerwowac sale a pozniej szukac narzeczonegoa na prawde wiele osob zdarzylo sie juz rozstac do momentu ślubu i terminy zostaja odwolane...

No własnie, jak zauwazylas, TAK JUZ JEST i nic tu nie zmieni moje czy twoje przekonanie co do tego. Nawet jesli mysle podobnie jak Ty, ze dwa lata to naprawde kupa czasu, to powiedz mi co powinnismy zrobic? Wiedzac, ze w miejscu gdzie chcemy wesele wiele terminow na interesujacy nas okres jest zajetych, nie rezerwowac, myslac, ze to glupota, ze tak wczesnie, za wczesnie? Myslec tak moge, ale co z tego... Skoro jak przyjde pozniej to terminow juz nie bedzie, wiec przeloze slub na 2013? Pojde w sierpniu 2012 i okaze sie ze na lato terminow 2013 juz nie ma, wiec przeloze na 2014 i tak do usr*** smierci??:P No niestety, tak juz jest, a my- osoby planujace slub w konkretnie wybranym lokalu, musimy sie dostosowac, bo przeciez chyba tego nie zmienimy? Bo jak?
kropkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 22:58   #1733
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez gabszu Pokaż wiadomość
Tez chcialabym dolaczyc do tego watku Moj slub 14 sierpnia 2011 takze calkime juz niedlugo Czy ktoras z Was wie cos o slubie w Kosciele Sw Barbary lub Apostolow w Krakowie? Nad tymi dwoma kosciolami sie zastanawiam Pozdrawiam Gabrysia

http://www.suwaczek.pl/tickers/weddi...Id//sliderId//
Mój brat miał w październiku 2010 ślub w Barbary. Byłam świadkiem. Swietny młody ksiądz (blond włosy, okulary), bardzo sympatyczne kazanie (bez czarnyc wizji), kościół wyglądał ślicznie, na zdjęciach też. Kameralnie, miło, poza tym zdolny organista. Z wszystkimi łatwo się było dogadać. Sprawy w kancelarii też się bardzo dobrze załatwiało. Gorąco polecam.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
Karo89 dzięki, ale ja mam już salę zarezerwowaną- na przyszłoroczny sierpień

Pytałam z ciekawości, 20 miesięcy to dość sporo czasu i byłam ciekawa czy (i który to taki) okupowany lokal wybraliście

No niestety, ten przedślubny owczy pęd jest i w Krakowie i niestety to działa jak domino- pary rezerwują z wyprzedzeniem, więc potem nie będzie wolnych terminów, więc kolejne pary wiedząc o tym też się śpieszą itd. itd...Szczerze mówiąc denerwuje mnie to okropnie, wkurzam się na siebie, że sama temu uległam i z niektórymi rzeczami też się pospieszyłam Jeszcze rozumiem- sale, restauracje, hotele (zwłaszcza w Krakowie ze względu na turystów), ale np. jak słyszę "florystka ślubna (już nie kwiaciarka..)- ostatnie wolne terminy na lato 2011"...to ręce opadają. Nawet głupi bukiet trzeba chyba rezerwować rok wcześniej.

Przypomniało mi się jeszcze, jak koleżanka (co prawda z lubelskiego) mówiła, że kilka lat temu jej tata w żartach zasugerował, że w nowootwartej restauracji są wolne terminy na 2 lata naprzód i może by termin zarezerwować, bo jakby tak narzeczonego znalazła...i aktualnie ona jest przed swoim weselem, z którym czekali z TŻ chyba z półtora roku bo w upatrzonej TEJ WŁAŚNIE restauracji nie było terminów. Śmiała się, że tato miał racje!!
Mam takie pytania do Panien Młodych - byłych i przyszlych z Krakowa:
1) Czy faktycznie z tymi dekoratorkami sali jest takie szlaeństwo? ja mam slub w czerwcu 2011 i jeszcze nikogo nie mam. A chce kogoś w przyzwoitej cenie, tak do 1000 złotych za dekorację, najlepiej plus biukiet dla mnie. Może możecie kogoś polecić?
2) Czy warto czesac się ślubnie w salonie Roman na Gołebiej. Chodzi mi o wysoki, porzadny kok, który przetrwa tany i nie będzie zbyt staroświecki?
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:31   #1734
Madlenw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez bea_dalia Pokaż wiadomość
Mój brat miał w październiku 2010 ślub w Barbary. Byłam świadkiem. Swietny młody ksiądz (blond włosy, okulary), bardzo sympatyczne kazanie (bez czarnyc wizji), kościół wyglądał ślicznie, na zdjęciach też. Kameralnie, miło, poza tym zdolny organista. Z wszystkimi łatwo się było dogadać. Sprawy w kancelarii też się bardzo dobrze załatwiało. Gorąco polecam.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------


Mam takie pytania do Panien Młodych - byłych i przyszlych z Krakowa:
1) Czy faktycznie z tymi dekoratorkami sali jest takie szlaeństwo? ja mam slub w czerwcu 2011 i jeszcze nikogo nie mam. A chce kogoś w przyzwoitej cenie, tak do 1000 złotych za dekorację, najlepiej plus biukiet dla mnie. Może możecie kogoś polecić?
2) Czy warto czesac się ślubnie w salonie Roman na Gołebiej. Chodzi mi o wysoki, porzadny kok, który przetrwa tany i nie będzie zbyt staroświecki?
... ja nie musiałam dekorować sali bo dekoracja była w cenie sali a płąciłam tylko 160 zł od osoby - restauracja Teresita w Krakowie ul. Schweitzera - POLECAM !!!!!!!!!!!!

Wydaje mi się ze 1000 zł to dużoooooooo pieniędzy
Madlenw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:02   #1735
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Między innymi dlatego wybrałam październik, liczyłam na to, że będzie mało chętnych a mimo to ktoś mi ukradł w kościele msze o godz. 15

no ale już trudno będzie 14...

a jak tam u Was idą przygotowania? wszystko już załatwione?
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:39   #1736
ancys_krakow
Zadomowienie
 
Avatar ancys_krakow
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków / Włosań
Wiadomości: 1 099
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny mam pytanie gdzie kupowałyście bieliznę, albo gdzie macie zamiar? Chodzi mi o jakiś dobry sklepik gdzie ktoś jest w stanie dobrze doradzić

Przysłali nam dziś poduszkę na obrączki, jest śliczna..no i z naszymi imionami i datą ślubu
teraz jeszcze musimy dokupić obrączki
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ckaigox17w6sv7ks.png

Aniołek 8t[*] 13.01.2012

Powietrze pachniało jak malinowa mamba..
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110625030213.html
ancys_krakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:21   #1737
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, czy któraś z Was była na Targach Ślubnych 16 stycznia? Były jakieś ciekawe oferty (może jakieś fajne kwiaciarnie się ogłaszały?)? Coś ciekawego się działo (poza występem Tomasza Kammela)?
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:32   #1738
Sydziuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 182
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was była na Targach Ślubnych 16 stycznia? Były jakieś ciekawe oferty (może jakieś fajne kwiaciarnie się ogłaszały?)? Coś ciekawego się działo (poza występem Tomasza Kammela)?
Tomasz kamel??? : hahaha:
Co on tam robił?
Sydziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:35   #1739
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sydziuchna Pokaż wiadomość
Tomasz kamel??? : hahaha:
Co on tam robił?
No właśnie nie wiem co, bo nie odwiedziłam Targów, a według tego co na plakacie miał być konferansjerem. Dlatego czekam na jakieś informacje od Wizażanek
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:48   #1740
Sydziuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 182
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem co, bo nie odwiedziłam Targów, a według tego co na plakacie miał być konferansjerem. Dlatego czekam na jakieś informacje od Wizażanek
hehehe
myślałam,że wystąpił w stroju Pana Młodego szukający Panią Młodą

w takim razie czekam na info od koleżanek
Sydziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.