POMOCY - moje paznokcie po 'żelach' :(((( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-16, 22:09   #61
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: POMOCY - moje paznokcie po 'żelach' :((((

i ja również jestem na etapie doprowadzania swoich naturalków do ładu po akrylach. Narazie moje paznokcie sa bardzo osłabione i łamliwe, ale już lepiej niz zaraz po zdjęciu tych sztucznych.
PS. Moje po zdjeciu akrylu wygladały tak samo jak przed pierwszym założeniem, tylko ze teraz szybciej sie łamią i narazie nie ma mowy o żadnym zapuszczaniu
__________________
Nasz ślub: 12.11.2011r.
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:13   #62
Jaguarkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Smile Dot.: POMOCY - moje paznokcie po 'żelach' :((((

Cytat:
Napisane przez cameleon91 Pokaż wiadomość
Więc... Moje paznokcie nie wyglądają za ciekawie po około 3 zabiegach przedluzania paznokci metodą żelową... i zrywaniu po kilku dniach........ już trochę paznokcie odżyły.. bo były jeszcze gorsze.. Nie wiem co mam robic ((((((( PoMOCY ! posiadam odzywke Sally Hansen nailgrowth maluje nią paznokcie co dwa dni.. Proszę Was o pomoc
Wiesz mam to samo ze swoimi... uczylam sie orbic paznokcie i tez sa w zlym stanie a wiec nalozylam sobie tipsy i mam je caly czas nawet ich nie pilowalam poprostu nalozylam tips pokrylam zelem i pomalowalam poniewaz obgryzam paznokcie... zdjelam sobie tipsy i zaczelam obgryzac paznokcie do tego stopnia ze pogryzlam je do polowy i teraz ywgladaja tak jak twoje tylko ze ja je pogryzlam a nie spilowalam... nie wiem zobaczymy co dalej bedzie ale nie czuje juz bolu mam odrosty i czekam az zejda nastepnie za jkis miesiac poltora pujde do kosmetyczki zrobie french z kamuflazem, i pujde na kurs bo jednak na swojej dloni sie nie naucze! :P
Jaguarkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 13:00   #63
SpokoMadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: POMOCY - moje paznokcie po 'żelach' :((((

Po przeczytaniu tego wątku aż boje się iść zdjąć moje pazurki tym bardziej, że to moje pierwsze żelowe paznokcie, nosiłam je ponad 2 miesiące (oczywiście z uzupełnianiem), a teraz chcę je zdjąć żeby naturalne pazurki trochę "odpoczęły". Może mogłybyście polecić jakąś dobrą odżywkę, bo po zdjęciu żelu na pewno się jakaś przyda.
SpokoMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 16:18   #64
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: POMOCY - moje paznokcie po 'żelach' :((((

Cytat:
Napisane przez SpokoMadzia Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tego wątku aż boje się iść zdjąć moje pazurki tym bardziej, że to moje pierwsze żelowe paznokcie, nosiłam je ponad 2 miesiące (oczywiście z uzupełnianiem), a teraz chcę je zdjąć żeby naturalne pazurki trochę "odpoczęły". Może mogłybyście polecić jakąś dobrą odżywkę, bo po zdjęciu żelu na pewno się jakaś przyda.
Jeśli przedłużałaś paznokcie u porządnej Stylistki Paznokci to nie powinnas miec problemu z kondycją swoich naturalnych paznokci.
Poprawie wykonany zabieg przedłużania paznokci nie niszczy naturalnych paznokci
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 20:16   #65
meeki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
GG do meeki
Dot.: POMOCY - moje paznokcie po 'żelach' :((((

JEZU ! wyglądają okropnie . po pierwsze nie powinnaś ich zrywać , ale mam nadzieję , że już to wiesz . moim zdaniem , powinnaś odczekać kilka dni , aż troszeczkę ci odrosną , myślę , że 4, 5 dni, !!! nie malować ich żadnymi odżywkami i innymi lakierami !!! , bo to tylko osłabia płytkę i nie pozwala jej oddychać , a teraz ważne jest , żeby były twarde i mocne, a nie łamliwe . Po kilku dniach , spróbuj wyrównać paznokcie obcinaczem i spiłować pilniczkiem i koniecznie je wyczyść . Nie chcę cię martwić , ale regeneracja twoich paznokci może trwać nawet kilka miesięcy . Ja po żelach (zdejmowanych u kosmetyczki) czekałam aż paznokcie dojdą do normy , ok 3 , 4 miesięcy , a nie miałam ich aż tak bardzo zniszczonych ...
__________________
What a blessing it would be if we could open and shut our ears as easily as we open and shut our eyes!
meeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 19:30   #66
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: POMOCY - moje paznokcie po 'żelach' :((((

Ja w tej samej sprawie ;-) Po ok. 1,5 roku żelików zdecydowałam się powrócić do naturalnych paznokci. Żele miałam spiłowywane tydzień temu i od razu miałam nałożoną odżywkę wraz z lakierem, więc na razie nie widzę, jak wyglądają pod spodem - w sumie to jestem pozytywnie zaskoczona, że przez ten czas się nie złamały (odpukać w niemalowane ;-) ). Domyślam się, że po zmyciu lakieru znajdę tam przebarwienia, dlatego chciałam podpytać o sposoby na przywrócenie naturalnych paznokci do normy.

W pierwszej kolejności mam zamiar moczyć paznokcie w podgrzanej oliwie z oliwek przez ok. 10 minut i później to zmyć. Już kiedyś tak robiłam sposób jest rewelacyjny, ale nie wiem, co dalej - tzn. jaką kupić odżywkę. Manicurzystka polecała mi jakąś za prawie 100 zł, ale nie wierzę, że w normalnej cenie nic się nie znajdzie.
__________________
Przebieg ciąży i porodu - dla ciężarnych i młodych mamusiek
Parentingowo - a to już dla rodziców małych dzieci
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 17:25   #67
SpokoMadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: POMOCY - moje paznokcie po 'żelach' :((((

Ja dopiero w sobotę zdejmę moje pazurki bo niestety moja kosmetyczka dopiero wtedy ma wolną chwilę, ale mam pytanie odnośnie tej oliwy z oliwek. Na każdym forum jest napisane, że to najlepszy sposób na regenerację płytki, ale czy któraś z Was forumowiczki mogłaby mi napisać ile tej oliwy trzeba podgrzać i jak długo, żeby się nie poparzyć? Może to głupie pytanie ale jestem zielona w tym temacie, a nie chcę sobie zrobić krzywdy
SpokoMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 07:53   #68
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: POMOCY - moje paznokcie po 'żelach' :((((

Podgrzej dosłownie chwilę, żeby była ciepła... nie gorąca na tyle, aby poparzyć ;-) Wystarczy kilka kropel - po prostu powinno starczyć na obie ręce.
__________________
Przebieg ciąży i porodu - dla ciężarnych i młodych mamusiek
Parentingowo - a to już dla rodziców małych dzieci
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.