Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 21:29   #1921
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
aniaa no to niezle hehe teraz posiedzicie do polnocy
Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
niezle.. a lezy w lozeczku, czy do pokoju go wzielas? placze jak sie nim nie zajmujesz?
obudzil sie i gadal w lozeczku a jak przez dluzsza chwile nikt do niego nie poszedl to zaczal jeczec i probowal lazic po lozeczku. jak sie skonczylo i przywalil w glowa w szczebelki to zaczal sie drzec
no i go wzielam lezy na podlodze i gada no i wali grzechotka w podloge i ma radoche
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:39   #1922
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

agamarcio jutro jest dokładnie 2 tygodnie (tzn właściwie dziś od nadania, wtedy bylo 3 króli), będę reklamować (tylko nie jutro jesli trzeba w placówce), najlepiej bym chciała przez telefon, jutro popatrzę jaka w ogóle jest procedura, bo na poczcie nigdy nie reklamowałam.

sorki dziewczyny, cośtam przeleciałam, ale w środy i czwartki mam "wyjścia do biura". O ile w pozostałe dni wyrabiam to w te nie. Wczoraj np. zrobiłam obiad ale nie poszłam na spacer, za to dziś zjadłam zupkę chińską a małż kanapki, ale na spacer poszliśmy jeszcze nie jestem dobrze zorganizowana (może małżowi muszę więcej rzeczy do robienia dać

a co do spania, to mały w śpi całą noc (do 7.30 - 8),pewnie lek, który bierze codziennie na noc też wpływa na to, ale przed 22 raczej już spać nie idzie, o nie))

Edytowane przez entertete
Czas edycji: 2011-01-20 o 21:42
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:04   #1923
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
agravka super ze tez ci zasnela w lozeczku

ja wlasnie zjadlam pyyycha leczo na kolacje i jakis film pewnie wlaczymy bo w tv nie ma nic ciekawego
oo leczo,chyba jutro zrobię po pracy a film polecam Książę Persji (bardzo mi się podobał) albo Dla niej wszystko (też fajny)

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
jak wieczorem(już po kąpieli kolacji) zasypiają Wasze dzieciątka?

moja niunia zasypia sama bez żadnego ale
Moja też zasypia sama odłożona do łóżeczka,tylko dziś coś marudziła więc wzięłam na ręce potuliłam ale taką półśpiącą odłożyłam do łóżeczka.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
ja musze kupic kojec, Kuba wstaje, wywraca sie i wali glowa w szczebelki te za nim, masakra; podoba mi sie chicco (na allegro) ale nie jestem pewna, znowu glupio tak kupowac bez zobaczenia, a chcialabym go miec jak najszybciej; chcialabym, zeby mi ktos doradzil, czy to w ogole ma sens
Ja już kiedyś pisałam,że mam kojec w salonie..wcześniej służył jako łóżeczko dzienne,obecnie jako łóżeczko ale też miejsce do zabawyPatuśka jest zadowolona bo widzi co się wokół niej dzieje,my bo mamy ją cały czas na oku i wiemy,że się np nie uderzy,tylko nie wiem jak to będzie wyglądało jak zacznie naprawdę pełzać czy raczkować,czy wtedy nie będzie zbędne...co do spania w nim,to my dostaliśmy z Niemiec z takim dodatkowym materacem,bo inaczej twardo jest..

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
obudzil sie i gadal w lozeczku a jak przez dluzsza chwile nikt do niego nie poszedl to zaczal jeczec i probowal lazic po lozeczku. jak sie skonczylo i przywalil w glowa w szczebelki to zaczal sie drzec
no i go wzielam lezy na podlodze i gada no i wali grzechotka w podloge i ma radoche
hehe niezły z niego łobuz będzie nocny marek...

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

ja też wysłałam ankietę Dzięki jaszczka
Do mnie i tz mail przyszedł,ale do moich sióstr i mamy już nie;p

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

aaa zapomniałam Wam napisać,dziś wzięłam urlop na żadanie i popołudniu zadzwonili do mnie,że jutro muszę iść do pracy (a miałam mieć wolne)i teraz zamiast 7,to 8 dni pod rząd będę pracować..jak się nie wykończę to będzie cud..coraz częściej myślę o wyjeździe za granicę..
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:08   #1924
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

a do mnie mail nie przyszedl a jakie odp zaznaczylyscie?

aniaa
Hubcio tez sie kreci zawsze i wali glowa o szczebelki i do tego pomiedzy wciska rece

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

aneciaslonko przekichane z ta praca

entertete masz wytlumaczenie zostalas rozgrzeszona
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:10   #1925
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
obudzil sie i gadal w lozeczku a jak przez dluzsza chwile nikt do niego nie poszedl to zaczal jeczec i probowal lazic po lozeczku. jak sie skonczylo i przywalil w glowa w szczebelki to zaczal sie drzec
no i go wzielam lezy na podlodze i gada no i wali grzechotka w podloge i ma radoche
niezly jest!!! spi juz?

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość

[/COLOR]aaa zapomniałam Wam napisać,dziś wzięłam urlop na żadanie i popołudniu zadzwonili do mnie,że jutro muszę iść do pracy (a miałam mieć wolne)i teraz zamiast 7,to 8 dni pod rząd będę pracować..jak się nie wykończę to będzie cud..coraz częściej myślę o wyjeździe za granicę..
o kurde... wspolczuje i podziwiam zarazem ze dajesz rade
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:20   #1926
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
a do mnie mail nie przyszedl a jakie odp zaznaczylyscie?

aniaa
Hubcio tez sie kreci zawsze i wali glowa o szczebelki i do tego pomiedzy wciska rece
no misiek tez. raz wlozyl az po ramie i nie umial wyciagnac
ja zaznaczylam: nie musza byc drogie...., potem ze poampers active baby. i nie wiem czy jeszcze cos bylo

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
niezly jest!!! spi juz?
bawi sie w najlepsze... papierkiem po cukierku ale juz powoli zaczyna go lamac spanie

anecia matko ja bym sie chyba wykonczyla pracujac jak ty
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:32   #1927
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aniaa no to tak samo jak ja trudno nie bede rozpaczala przez 5 pampkow
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 22:50   #1928
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
a do mnie mail nie przyszedl a jakie odp zaznaczylyscie?

aniaa
Hubcio tez sie kreci zawsze i wali glowa o szczebelki i do tego pomiedzy wciska rece

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

aneciaslonko przekichane z ta praca

entertete masz wytlumaczenie zostalas rozgrzeszona
w takich momentach ciesze sie ze mam ochraniacz na cale lozeczko, bo Blanka wedruje strasznie i jak bym miala do polowy to juz w ogole by sie klinowala i lament byl by nieziemski

mi ten link w ogole nie dziala, oczywiscie spisywalam w miejsce gwiazdek ten street com.

Blanka wieczorem normalnie sama zasypia w lozeczku po kapieli i jedzonku, czasem momentalnie czasem sie pokreci 30 min, a czasem jej odbije, pospi godzine budzi sie i nie spi do 23
ale usypianie w dzien to masakra!! dzisiaj spala od rana moze ze dwa razy.

olakola... Kubuś cudowny zazdroszcze tego ze jest taki silny i tak duzo juz potrafi.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:59   #1929
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

misio spi ja tez spadam bo nie znam dnia ani godziny kiedy synkowi znow sie zabaw zachce dobranoc mamuski
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 01:14   #1930
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
super ze Maja spi w lozeczku
a gdzie ten smyk wlasnie rano sie zastanawialam na co przeznaczyc ta znizke. u nas nie ma takiego wielkiego zeby wozki byly
jest kolo mnie, na terenie M1 w markach i jest wielki i duzo wozkow, fotelikow itp.
Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
papi ja mam nie ma problemu przesle ci tylko kurcze musze jutro listonosza zlapac bo dzis juz byl moj jest z 10 stycznia na kwote 18,17zl nie ludze sie ze wygram 50tys
masz z tego samego dnia co ja
Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość


kuponu zazdroszcze, skad go masz? ja chce maclarena xlr, jaki model planujesz kupic ?
ze szpitala mam, tez chce xlr sa najfajniejsze i rozkladaja sie na plasko, bo np sport quest tylko 30 stopni kat ma nie jest na plasko, xlr ma folie i daszek zatrzymujacy promienie sloneczne, ma w zestawie spiworek, wkladke, ktora mozna prac a i jak bylam dzis w sklepie to pan powiedzial, ze mi dorzuci druga wkladke wozek kosztuje normalnie tyle samo co na stronie maclarena minus 20%

Ania Maja tak samo dzis po kapieli ladnie zasnela a za 30 min placz, bo juz sie jej odechcialo spania i zasnela po 22 znow dopiero

Dzis obnizylismy lozeczko, bo Maja sie wspiela, usiadla na kolanach i zlapala sie krawedzi i jej lepek wystawal juz a wali glow o szczebelki non-stop
__________________
Maja

Maciuś

Edytowane przez niezawsze
Czas edycji: 2011-01-21 o 01:17
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 07:46   #1931
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dzień dobry
Nocka u nas........nawet nie pamiętam taka byłam padnięta, nie pamiętam ile razy wstawałam do Niuni, nawet nie pamiętam godzin o których się budziła tzn. pamiętam dwie 1.30 i 3.03. Wiem natomiast jedno nie musiałam jej nucić kołysanek, żeby jak się budzi w nocy to sie całkiem nie wybudzała tylko po swoim wierzganiu i waleniu w przewijak oraz rzucaniu się raz na prawy raz na lewy bok usypiała.

Poza tym przed wczoraj i wczoraj dostała marchewkę, wczoraj miała krostki na buzi a dzis wysypało ją na brzuszku więc marchewkę narazie odstawiamy mimo, że bardzo ją lubi wogóle woli zupki niż deserki, a przecież te drugoie są lepsze.

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
oo leczo,chyba jutro zrobię po pracy a film polecam Książę Persji (bardzo mi się podobał) albo Dla niej wszystko (też fajny)

aaa zapomniałam Wam napisać,dziś wzięłam urlop na żadanie i popołudniu zadzwonili do mnie,że jutro muszę iść do pracy (a miałam mieć wolne)i teraz zamiast 7,to 8 dni pod rząd będę pracować..jak się nie wykończę to będzie cud..coraz częściej myślę o wyjeździe za granicę..
też widziłąm ten film polecam super był. Anecia a mogę wiedzieć gdzie pracujesz???

Jeszcze dawno nie było Xaw ktośa wie co tam u niej?

Mamuśki nie wiem, czy dzisiaj jeszcze zajrzę bo dzień zalatany mam postaram się popołudniu, ale nie obiecuję muszę pozałatwiać jeszcze troszkę sparaw bo jeszcze tydzień i witaj praco, a wieczorem mamy wychodne z tż-tem.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png

Edytowane przez Misiulka1
Czas edycji: 2011-01-21 o 08:09
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 08:10   #1932
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
jest kolo mnie, na terenie M1 w markach i jest wielki i duzo wozkow, fotelikow itp.
dobrze wiedziec moze jak bedziemy do rodzicow jechac to staniemy popatrzec co tam ciekawego

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Nocka u nas........nawet nie pamiętam taka byłam padnięta, nie pamiętam ile razy wstawałam do Niuni, nawet nie pamiętam godzin o których się budziła tzn. pamiętam dwie 1.30 i 3.03. Wiem natomiast jedno nie musiałam jej nucić kołysanek, żeby jak się budzi w nocy to sie całkiem nie wybudzała tylko po swoim wierzganiu i waleniu w przewijak oraz rzucaniu się raz na prawy raz na lewy bok usypiała.

Jeszcze dawno nie było Xaw ktośa wie co tam u niej?
wspolczuje nocki

xaw odzywala sie chyba wczoraj lub przedwczoraj. pisala ze wraca do pracy niedlugo
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:16   #1933
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

misiulka xaw napisała wczoraj w klubie. U nas noc też do bani.. Miś budził się 14 tysiecy razy. no porazka. anoxa ania a jak wasze noce? sory ze tak pisze bez jakichkolwiek odstepow ale z tel nie mozna inaczej..
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:19   #1934
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
. Anecia a mogę wiedzieć gdzie pracujesz???
Jeszcze dawno nie było Xaw ktośa wie co tam u niej?
ktoś tu klubu nie czyta

a xaw pisała wczoraj -wszystko oki tylko nie ma czasu dużo jezdzą i poświęca czas Nadin póki co -bo niebawem do pracy

misiulka bidulko współczuję nocki
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:22   #1935
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

ja tak tylko"wpadam" z pytankiem
bo już ogarniam się na obóz i egzaminy na weekendzie więc brak czasu i udzielam sie tylko w klubie
dzisiaj dzień babci ( usłyszłałam przed chwilą w tv bo całkowicie zapomniałam ) i czy wy robicie swoim rodzicom jakieś prezenty z tej okazji w sensie że od dzidziów ? w końcu to są już dziadkami no ale nie wiem co by można było wymyśleć...
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:31   #1936
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

linka u nas mlody ladnie spal mimo zapchanego nosa mimo to ja prawie nie spalam bo sluchalam czy oddycha nie ma to jak cos sobie wkrecic
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:33   #1937
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
misiulka xaw napisała wczoraj w klubie. U nas noc też do bani.. Miś budził się 14 tysiecy razy. no porazka. anoxa ania a jak wasze noce? sory ze tak pisze bez jakichkolwiek odstepow ale z tel nie mozna inaczej..
u nas troszke lepiej ale to dlatego ze misio wstal o 22 i poszedl spac o polnocy. kilka razy wstawalam do niego ale nie bylo zle.

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
ja tak tylko"wpadam" z pytankiem
bo już ogarniam się na obóz i egzaminy na weekendzie więc brak czasu i udzielam sie tylko w klubie
dzisiaj dzień babci ( usłyszłałam przed chwilą w tv bo całkowicie zapomniałam ) i czy wy robicie swoim rodzicom jakieś prezenty z tej okazji w sensie że od dzidziów ? w końcu to są już dziadkami no ale nie wiem co by można było wymyśleć...

my zamowilismy przez internet kartki pocztowe ze zdjeciem misia. ale chyba nie dojda niby wyslane byly we wtorek ale rodzice nie dzwonili jeszcze. my mamy ten plus ze sa 600 km od nas wiec prezenty nie wchodza w gre

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
linka u nas mlody ladnie spal mimo zapchanego nosa mimo to ja prawie nie spalam bo sluchalam czy oddycha nie ma to jak cos sobie wkrecic
mam tak samo jak mlody mial katar to co chwile nasluchiwalam
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:43   #1938
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

No przyznaję się bez bicia, że hop bęc długo nie odwiedzałam, ale już doczytałam
linka, ania dobrze ze sie wspieramy nawzajem w naszych "super przespanych" nockach
aga
sorki ze bez liter polskich i z malych liter ale lilka siedzi na kolanach i pisze jedna reka

Mam pytanie do mamus, których maluszki dostały wysypki od marchewki lilka ma ja juz wszedzie czy cos uzywałyscie na ta wysypke????
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png

Edytowane przez Misiulka1
Czas edycji: 2011-01-21 o 09:00
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:07   #1939
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

wiolek my dzis odbieramy kalendarze ze zdjeciem Adaska , takie na jedna strone do powieszenia na scianie..ale tez zamawialam na ostatnia chwile ...gdyby rodzice mieszkali dalej zrobilabym jak ania
misiulka u nas nocki zazwyczaj takie jak u ciebie ale ostatnio budzi sie tylko 3 -4 razy jakos ...
Adas ma wysypke ale po chorobie i daje syrop clemastinum mam tez krople fenistil kupilam kiedys ale nie podalam ich nigdy...a i gratuluje zabka

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

olakola Kubus super stoi
anoxa Hubcio niezly podrywacz
madziorek mam nadzieje ze to nic takiego a w sieci nie szukaj
ania u nas tez jakas masakra z usypianiem ostatnio
wiolek ale tak na szybko to mozesz dla babc jakies fajne laurki zrobic np z odbitymi lapkami lordzika i bedzie git

Cytat:
Napisane przez zabcia87 Pokaż wiadomość

Wałśnie papi ja tez kupuję takie pudło z babydream z taką farmą rozmiar 4, kosztują 39,99 i tam jest 80 szt, 92 szt są w rozmiarze 3...
no ja tez od dluzszego czasu 4 ki ale nie wiedzialamze one podwojnie pakowane sa no ale widze ze cenowo na jedno bo jedna paczka 19,99
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2011-01-21 o 09:11
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 09:10   #1940
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

papi właśnie przecież ja też mam te kropelki zapomnialam, dawalam Lilce jak dostała tej wysypki od bebilonu , co do nocek ja wciąż wierzę, ze nasze poiechy już niedługo zrobią nam miłą niespodziankę i zaczną spać ładnie w nocy.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:47   #1941
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Misiulka, Linka, wspolczuje Wam nocek. Alex sie jeszcze budzi pare razem nad ranem, ale daje u wody i usypia. Ostatnio ma kaszel wiec jest troszke gorzej. Bylam z nim u lekarza i okazalo sie, ze ma troszke felgmy, ale nie zalecila mi zadnych lekow.
Wiolek, dzieki za przypomnienie o dniu babci, czyli dzien dziadka jutro, tak? Musze do moich zadzwonic. A jezeli chodzi o moich rodzicow, to chyba poczekam,, az dzieci same beda mogly zlozyc zyczenia.
Anecia, przesylam duzo energii, przyda sie do pracy. A za granice, gdzie bys sie wybrala?
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:51   #1942
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
U nas noc też do bani.. Miś budził się 14 tysiecy razy. no porazka.
Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Nocka u nas........nawet nie pamiętam taka byłam padnięta, nie pamiętam ile razy wstawałam do Niuni
biedne, jak wy funkcjonujecie? spicie w dzien?
Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
ja tak tylko"wpadam" z pytankiem
dzisiaj dzień babci ( usłyszłałam przed chwilą w tv bo całkowicie zapomniałam ) i czy wy robicie swoim rodzicom jakieś prezenty z tej okazji w sensie że od dzidziów ? w końcu to są już dziadkami no ale nie wiem co by można było wymyśleć...
jasne, dziewczyny mialy przedstawienia w szkole, porobily laurki, mamy wierszyki. wczoraj byly u tesciowej, dzis moi rodzice i moja babcia. a ja mam dzis nowu lenia
Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
u nas mlody ladnie spal mimo zapchanego nosa
ciesze sie

uderzylam gdzies reka i cos zroilam sobie w srdkowy palec u prawej reki, spuchl i gorzej nim ruszamoczywiscie tz wroci nad ranem
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:18   #1943
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

witam Mamuski i Wasze maleństwa-pamieta mnie jeszcze ktoś? - wreszcie znalazłam chwilkę na małą kawkę u was. STRASZNIE dawno u was nie byłam ale mam wytłumaczenie - robiłam prawko:P. Każdą " wolną " chwilkę poświęcałam na naukę a że Nika z rąk nie schodzi to po prostu nie mam czasu, BARDZO BARDZO WAS PRZEPRASZAM że nie miałam czasu aby was podczytywać i bardzo tęskniłam u was jak zwykle cieplutko i milutko.
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:32   #1944
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość

Mam pytanie do mamus, których maluszki dostały wysypki od marchewki lilka ma ja juz wszedzie czy cos uzywałyscie na ta wysypke????
misio mial ale tylko na buzi pare krostek. nic z tym nie robilam. zeszlo po kilku dniach

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość

uderzylam gdzies reka i cos zroilam sobie w srdkowy palec u prawej reki, spuchl i gorzej nim ruszamoczywiscie tz wroci nad ranem
wspolczuje a caly dzien i noc przed toba

Cytat:
Napisane przez sylviasol Pokaż wiadomość
witam Mamuski i Wasze maleństwa-pamieta mnie jeszcze ktoś? - wreszcie znalazłam chwilkę na małą kawkę u was. STRASZNIE dawno u was nie byłam ale mam wytłumaczenie - robiłam prawko:P. Każdą " wolną " chwilkę poświęcałam na naukę a że Nika z rąk nie schodzi to po prostu nie mam czasu, BARDZO BARDZO WAS PRZEPRASZAM że nie miałam czasu aby was podczytywać i bardzo tęskniłam u was jak zwykle cieplutko i milutko.
hej aaale dawno cie nie bylo!
jak malutka? wszystko ok? jakies zabki juz macie?
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:36   #1945
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

ząbków brak ale charrrakter!!!!!!!!! może 3 innych dzieci obdarować upartością a terroryzm ma wyćwiczony lepiej niż alkaida:P
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:44   #1946
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

hej sylvia
ania
tylko dzien i do 20, Zoska idzie spac o 19.30 a dziewczynki z pewnoscia szybko sie przygotuja do spania bo o 20 z racji braku taty robimy sobie babski wieczor, czyli jestesmy wykąpane, lozka zrobione i ogladamy w lozku wspolnie Konia wodnego
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:47   #1947
Lilka___
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 893
GG do Lilka___
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dziewczyny eksperyment z podawaniem wody w nocy się udał Szymek obudził się tylko 2 razy. Oczywiście woda podana na śpiocha, pociumkał 2 razy i spał dalej Bałam się, że nie będzie chciał i będzie się domagał mleka, a on nic,będę eksperymentować dalej, może w końcu prześpi mi cała noc.
Lilka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:53   #1948
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

u nas też babski wieczór już sobie uszykowałam film na wieczór ) a tata wróci jutro wieczorem więc my całe 2 dni same

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

to fajnie ) u nas problem ze spaniem bo Nika w nocy cyca ciągnie
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:01   #1949
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Wogóle to jestem zła i smutna.. Byliśmy na szczepiemiu misio waży tylko 8100 i 75 dlugi. Martwi mnie ta waga i jego glowka bo ma splaszczona po jednej str i nie wiadomo czy sie naprostuje.. (((Plakac mi sie chce..
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:03   #1950
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

ale co w wadze cię martwi?
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.