Myślicie, że to normalne? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 10:14   #31
FireTire
Raczkowanie
 
Avatar FireTire
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Tak od wczoraj myślę, co ja miałąm zrobić a chciałam się tu wypowiedzieć, a były jakieś problemy techniczne
Słońce szczerze powiedziawszy z tego, co przeczytałam to facet raczej ma inną na oku, albo znudził się wasz "związek" ... moim zdaniem jest to coś w stylu "Będę chciał to się odezwę ona pisze, martwi się, CZEKA" ... Zastanów się i weź to wszystko przeanalizuj na chłopski rozum
Przerabiałam to ... a teraz mam cudownego Męża z którym niedługo będe miała synka
__________________
Dążyć do celu pomimo, przeciwnosci losuuu

Maksymilian --> Synuś!!!
Krzyś ---> Mężulek!!!
FireTire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 14:52   #32
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Myślicie, że to normalne?

miałam taką samą sytuacje. potem słyszlama ze byl z mama w krk bo jest chora, ze zgubił telefon i takie tam. ale ze bardzo mu na mnie zalezy i wogole. co sie okazalo? były 2 inne dobrze ze mi średnio na tym zalezało a to było bardziej na zasadzie kumpelskiej
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 18:32   #33
lalinka23
Raczkowanie
 
Avatar lalinka23
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 484
Dot.: Myślicie, że to normalne?

mialam tak, pojawilo sie nagle po 5 latach zwiazku, to byl poczatek konca
__________________
~you can't break a girl who is already broken
lalinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 15:32   #34
Kiedys zatesknisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Proszę pomoście mi co mam zrobic .
3 miesiace temu poznałam chlopakaa on jest moim sasiadem widywalismyy sie przypadkiem mowil mi tylko czesc .
Jak juz go poznalam przez kolege spotykalismy sie codzienie na poczatku jak koledzy pozniej nie bylo juz to na takim poziomie ale musze powiedziec ma dziewczyne uświadamia mi cały czas ze czas pokarze i wgl od tyg nie pisze do mnie jak kiedys moze jednogo sms dzienie nie ma czasu sie spotkac co mam zrobic olac go czy sie starac bo zalezy mi na nim.
Kiedys zatesknisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:26   #35
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez Kiedys zatesknisz Pokaż wiadomość
Proszę pomoście mi co mam zrobic .
3 miesiace temu poznałam chlopakaa on jest moim sasiadem widywalismyy sie przypadkiem mowil mi tylko czesc .
Jak juz go poznalam przez kolege spotykalismy sie codzienie na poczatku jak koledzy pozniej nie bylo juz to na takim poziomie ale musze powiedziec ma dziewczyne uświadamia mi cały czas ze czas pokarze i wgl od tyg nie pisze do mnie jak kiedys moze jednogo sms dzienie nie ma czasu sie spotkac co mam zrobic olac go czy sie starac bo zalezy mi na nim.
Jak ma dziewczynę to daj spokój. Wg mnie to jest bardzo nie w porządku rozbijać czyjś związek. Nie mieszaj mu w głowie! Nie odzywaj się do niego, niech będzie szczęśliwy. Jeśli zrozumie, że woli Ciebie, to Twój numer zapewne ma. Pozwól jemu wybrać.
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:31   #36
tasiek
Raczkowanie
 
Avatar tasiek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 34
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Moim zdaniem nie warto zawracać sobie głowy takim facetem, który będąc zajęty, zachowuje się w ten sposób. Chyba nie chciałabyś być na miejscu tej dziewczyny? I nie mówię tego tylko dlatego, że fajnie jest kogoś pouczać. Ostatnio miałam podobną sytuację, żonaty facet namawia mnie na spotkanie. Jeśli ci zależy to zaczekaj, aż się rozstaną. Uważam, że ten chlopak zachowuje się troche niepoważnie. Sama założyłam ten wątek i musze ci powiedzieć, że chociaż jest to już najprawdopodobniej skończone, ja nie umawiam się z innymi, właśnie dlatego, że nie mam jasnej sytuacji, ale może to ja jestem dziwna.
tasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 20:26   #37
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez tasiek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, mam takie pytanie, ponieważ od jakiegoś czasu pojawił się taki problem w moim związku. Czy uważacie to za normalne, że facet tak po prostu z dnia na dzień przestaje się odzywać i nie ma z nim kontaktu? Trwa to kilka dni. Dodam, że nie chodzi tu o zerwanie, bo po takiej sytuacji słyszałam już, że by mnie nie zostawił i że mu zależy. Poza tym do spotkania i rozmowy i tak musiałoby między nami dojść. Nawet po moich rozpaczliwych wiadomościach nie doczekałam się odpowiedzi. Bardzo mnie męczy ta sytuacja...
Jedynym wytłumaczenie jest wpadnięcie pod ciężarówkę i trafienie w stanie ciężkim do szpitala (lub coś w ten deseń - czyli połamane kończyny / śpiączka / gorączka 40+ / porwanie). Zgubienie komórki, brak kasy na koncie, czy nawet chory kotek - nie, to nie jest wytłumaczenie. Myślę, że facet z Tobą zerwał lub uznał, że jesteś tak naiwna i zaślepiona jego boską osobą, że nawet jeśli po kilku dniach wojażowania po świecie się odezwie, to z miejsca mu wybaczysz. No chyba, że naprawdę miał wypadek i leży w szpitalu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 23:56   #38
Kiedys zatesknisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Ja wiem, zle się z tym czuję ale nie umiem mu odmówić.
Wczoraj i dzisiaj spotkalismy się dzwonił do mnie mowił ze chce mnie zobaczyc itp - uległam, rozmawialismy było super.
Jest druga sprawa ; Mamy wspolnych znajomych odkąd poznalismy sie trzymamy razem jezeli gdzies razem sie wybieramy impr itp jest to gr. 6 osobowa z nami .kazdy wie o co chodz ale udaja ze nie . Ale nie o to chodz w sobote robi mała impreze dla naszej paczki i mowił zebym została na noc Co mam zrobic ?
Kiedys zatesknisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:53   #39
tasiek
Raczkowanie
 
Avatar tasiek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 34
Dot.: Myślicie, że to normalne?

A rozmawiałaś z nim na ten temat? Pytałaś co ma zamiar zrobić, czy chce zerwać z dziewczyną? Inni tez mają zostać na noc? Wiem, że nie każdy jest taki, nie znam go, ale po tym co piszesz to mi tylko jedno przychodzi do głowy. Takiemu to dobrze jedna niczego nieświadoma, a druga chociaż zna sytuacje zgadza się na wszystko.
tasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 15:38   #40
Skolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 65
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Po kilku miesiącach związku również mi się coś takiego przytrafiło, nagle przestał odpisywać, odbierać telefony. W końcu ja nie wytrzymałam i napisałam sms że będę czekać na niego o danej godzinie i miejscu bo musimy naprawdę bardzo poważnie porozmawiać. Przyszedł i się rozstaliśmy. Wtedy to był koniec świata a teraz nie żałuje za jakiś czas związałam się z moim obecnym partnerem i w lipcu będzie 6 lat jak jesteśmy razem
Skolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 20:25   #41
tasiek
Raczkowanie
 
Avatar tasiek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 34
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez Skolinka Pokaż wiadomość
Po kilku miesiącach związku również mi się coś takiego przytrafiło, nagle przestał odpisywać, odbierać telefony. W końcu ja nie wytrzymałam i napisałam sms że będę czekać na niego o danej godzinie i miejscu bo musimy naprawdę bardzo poważnie porozmawiać. Przyszedł i się rozstaliśmy. Wtedy to był koniec świata a teraz nie żałuje za jakiś czas związałam się z moim obecnym partnerem i w lipcu będzie 6 lat jak jesteśmy razem
Widzisz ja mu napisałam, żeby przyjechał kiedy będzie miał czas, bo chce pogadać. Nic. Po prostu nie ma kontaktu już prawie 3 tygodnie. Chciałabym po prostu, żeby to sie skończyło raz na zawsze. Ale bardzo pozytywnie się skończyła twoja historia, więc nie ma czego żałować
tasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 23:24   #42
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez tasiek Pokaż wiadomość
Widzisz ja mu napisałam, żeby przyjechał kiedy będzie miał czas, bo chce pogadać. Nic. Po prostu nie ma kontaktu już prawie 3 tygodnie. Chciałabym po prostu, żeby to sie skończyło raz na zawsze. Ale bardzo pozytywnie się skończyła twoja historia, więc nie ma czego żałować
3 tygodnie to rzeczywiście wygląda jak koniec z jego strony chcesz żeby to się skończyło to z nim zerwij-z braku kontaktu osobistego zrób to sms-owo bo nie wiadomo czy twój telefon odbierze. I nie czekaj jak sie łaskawie odezwie dodaj jedynie kiedy i gdzie ma odebrać swoje rzeczy-dopisz mu że zerwanie anuluje jedynie sytuacja gdyby wpadł pod tira
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 14:05   #43
_BALON_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Witam. Bardzo proszę o poradę i Wasze zdanie w mojej sprawie, ponieważ nie wiem co już o takiej sytuacji myśleć. Rok temu poznałam chłopaka, od razu załapaliśmy dobry kontakt, byliśmy na andrzejkach, niestety mieszkamy daleko od siebie, więc utrzymywaliśmy jedynie kontakt smsowy i telefoniczny kilka miesięcy, a potem jakoś się urwał, nie mogłam się z nim spotkać i jakoś stracilismy zainteresowanie sobą. Oczywiście życzenia na dzień kobiet, urodziny mi wysyłał. Niedawno odnowiliśmy znajomość, wszystko ładnie pięknie jak dawniej a nawet i lepiej. Codzienne smsy, telefony,gg. Nawet spotkaliśmy się, pojechałam do siostry, a że on akurat mieszka w tym samym mieście co ona, to zaproponował spotkanie. Byłam tam tylko 4 dni (to było miesiąc temu), ale mimo tego widywaliśmy się codziennie i spedzaliśmy dużo czasu razem. Było wspaniale, byliśmy niczym jak para. Po każdym spotkaniu pisał i proponował kolejne. Zaprosiłam go na studniówkę i się zgodził. Bardzo się ucieszyłam, jednak od jakiegoś czasu kontakt się nam wyraźnie popsuł. Jeśli ja się nie odezwę pierwsza to on nie napisze a jak coś to zarzuca mi, że ja rzadko piszę. I nie wiem, co teraz myśleć o tej sytuacji. Podejrzewam, że się mu znudziłam i znalazł sobie inną. Co myślicie o tym?
_BALON_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 14:16   #44
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Tasiek, to do ciebie piszę, bo widzę, że inne ci się w wątek wcinają. Ja bym zadzwoniła, żeby przyszedł po swoje rzeczy, bo już mi się znudziło czekanie, aż jaśnie pan sam raczy się odezwać. Trzy tygodnie bez słowa, to jest wprost obraźliwe olewanie osoby z którą się jest. Nie wybaczyłabym. Po co ci ktoś, kto cię lekceważy.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 23:02   #45
tasiek
Raczkowanie
 
Avatar tasiek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 34
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Tasiek, to do ciebie piszę, bo widzę, że inne ci się w wątek wcinają. Ja bym zadzwoniła, żeby przyszedł po swoje rzeczy, bo już mi się znudziło czekanie, aż jaśnie pan sam raczy się odezwać. Trzy tygodnie bez słowa, to jest wprost obraźliwe olewanie osoby z którą się jest. Nie wybaczyłabym. Po co ci ktoś, kto cię lekceważy.
Problem w tym, że moich telefonów nie odbiera. Dlatego postanowiłam, że jutro załątwie to w inny sposób. Moja koleżanka ma do niego zadzwonić, jeśli nie odbierze to będzie bardzo dziwne. Powie mu kiedy ma po to przyjechać, jeśli się nie pojawi to już nie będzie więcej okazji.
tasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 05:45   #46
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Myślę, że to dobra decyzja.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 10:03   #47
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez _BALON_ Pokaż wiadomość
Witam. Bardzo proszę o poradę i Wasze zdanie w mojej sprawie, ponieważ nie wiem co już o takiej sytuacji myśleć. Rok temu poznałam chłopaka, od razu załapaliśmy dobry kontakt, byliśmy na andrzejkach, niestety mieszkamy daleko od siebie, więc utrzymywaliśmy jedynie kontakt smsowy i telefoniczny kilka miesięcy, a potem jakoś się urwał, nie mogłam się z nim spotkać i jakoś stracilismy zainteresowanie sobą. Oczywiście życzenia na dzień kobiet, urodziny mi wysyłał. Niedawno odnowiliśmy znajomość, wszystko ładnie pięknie jak dawniej a nawet i lepiej. Codzienne smsy, telefony,gg. Nawet spotkaliśmy się, pojechałam do siostry, a że on akurat mieszka w tym samym mieście co ona, to zaproponował spotkanie. Byłam tam tylko 4 dni (to było miesiąc temu), ale mimo tego widywaliśmy się codziennie i spedzaliśmy dużo czasu razem. Było wspaniale, byliśmy niczym jak para. Po każdym spotkaniu pisał i proponował kolejne. Zaprosiłam go na studniówkę i się zgodził. Bardzo się ucieszyłam, jednak od jakiegoś czasu kontakt się nam wyraźnie popsuł. Jeśli ja się nie odezwę pierwsza to on nie napisze a jak coś to zarzuca mi, że ja rzadko piszę. I nie wiem, co teraz myśleć o tej sytuacji. Podejrzewam, że się mu znudziłam i znalazł sobie inną. Co myślicie o tym?
nie usuwamy wątków i postówn an życzenie, ani z żadnego innego powodu, regulamin.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 16:29   #48
Darcia137
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 221
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez tasiek Pokaż wiadomość
Problem w tym, że moich telefonów nie odbiera. Dlatego postanowiłam, że jutro załątwie to w inny sposób. Moja koleżanka ma do niego zadzwonić, jeśli nie odbierze to będzie bardzo dziwne. Powie mu kiedy ma po to przyjechać, jeśli się nie pojawi to już nie będzie więcej okazji.

A może mu poprostu oddaj jego rzeczy jego koledze, który ma z nim kontak z karteczką czekałam 3 tygodnie az Jaśnie Pan sie odezwie, teraz zwracam rzeczy czy coś takiego...
__________________
Przy tobie życie nabiera kolorowych barw Kocham Cię
Darcia137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 17:15   #49
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Myślicie, że to normalne?

3 lata temu spotykałam się z pewnym facetem. Po pół roku naszego związku (dodam, że wcześniej znaliśmy się parę lat) on pewnego dnia się nie odezwał - nic nie dawały moje telefony (nie odbierane), sms-y, maile, które uparcie słałam przez kilka tygodni (wiedziałam, że nie umarł, bo był aktywny na różnych portalach społecznościowych).

Po dwóch latach milczenia napisał, że bardzo przeprasza...
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 15:12   #50
tasiek
Raczkowanie
 
Avatar tasiek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 34
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez Darcia137 Pokaż wiadomość
A może mu poprostu oddaj jego rzeczy jego koledze, który ma z nim kontak z karteczką czekałam 3 tygodnie az Jaśnie Pan sie odezwie, teraz zwracam rzeczy czy coś takiego...
Nie poznałam jego kolegów. Kiedyś chciał mnie wyciągnąć z jego kolegami z pracy, ale się nie zgodziłam. Zrobiłam tak jak mówiłam. Był zdziwiony kiedy się dowiedział z kim rozmawia. Koleżanka powiedziała mu, że ma przyjechać dzisiaj lub jutro po południu, powiedział, że się ze mną skontaktuje. Nie zadzwonił, ale ma czas do jutra. Jeśli nic nie zrobi to napisze mu, że czas mojego czekania się skończył.
tasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:40   #51
Darcia137
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 221
Dot.: Myślicie, że to normalne?

I co kochana odezwal sie???? Czy odsyłasz jego rzeczy pocztą?? Głowa do Góry Tacy faceci nie powinni istnieć.
__________________
Przy tobie życie nabiera kolorowych barw Kocham Cię
Darcia137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 22:30   #52
GAJA1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 4
Dot.: Myślicie, że to normalne?

hej dziewczyny....
nie wiedzialam gdzie zamiescic to pytanie wybralam watek czy to normalne...
Jestem w zwiazku z fantastycznym facetem minelo prawie 3 msc ... Jest pieknie tak jak sobie marzyłam dopelniamy sie itp itd ale pojawia sie ale....
Raz rozmawialismy na temat sexu i to ja zaczelam temat ... Mam 22 lata a on 28 ...
Nie wiem czym to jest spowodowane ze nie uprawiamy sexu...
Ostatnio dzieje sie cos wiecej jakies male pieszczoty ale to on mnie piesci w sensie piersi...
Pomozcie i powiedzcie mi o co chodzi?? czy to mozliwe jest to ze on jest z tych dobrze ułożonych??
Potrzebuje szybkiej odpowiedzi....
GAJA1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 10:55   #53
olastar91
Raczkowanie
 
Avatar olastar91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Ponawiam pytanie Darci.

Odezwał się?
__________________
szczęśliwa i spełniona...
olastar91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 11:09   #54
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
Normalne to to nie jest. Ale możesz pojechać do niego i wyjaśnić sytuację, bo może mieć jakiś problem (np. szpital, zgubiony telefon, areszt, itp.)
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 11:51   #55
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez tasiek Pokaż wiadomość
Nie poznałam jego kolegów. Kiedyś chciał mnie wyciągnąć z jego kolegami z pracy, ale się nie zgodziłam. Zrobiłam tak jak mówiłam. Był zdziwiony kiedy się dowiedział z kim rozmawia. Koleżanka powiedziała mu, że ma przyjechać dzisiaj lub jutro po południu, powiedział, że się ze mną skontaktuje. Nie zadzwonił, ale ma czas do jutra. Jeśli nic nie zrobi to napisze mu, że czas mojego czekania się skończył.
Jak nie napisze, to spakuj jego rzeczy do worka i wyrzuć, dałaś mu szansę, a facet naprawdę byłby całkiem bez klasy, gdyby teraz się nie odezwał i nie przyszedł chociażby po te rzeczy - więc nie ma co go żałować.
Widać nie umiał tego zakończyć w cztery oczy, ale dobrze, że sama wziełaś sprawę w swoje ręce i już na niego nie czekasz.
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:15   #56
tasiek
Raczkowanie
 
Avatar tasiek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 34
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Sprawa już załatwiona, może nie do końca ale załatwiona. Przyjechał, zabrał rzeczy. Myślałam ,że nic nie powie, ale zaczął wypytywać co u mnie itd o jakieś głupoty, aby tylko pogadać, uśmiechał się do mnie, był bardzo miły, ale na temat tego, dlaczego się nie odzywał ani słowa. Pojechał. Znowu wszystko wróciło, były łzy i myśli dlaczego nie wytłumaczył, nie przeprosił... Minęła jakaś godzina i napisał, że wcale nie jest mu lekko i nadal mu zależy. Zapytałam czemu mi to zrobił. Napisał, że w pewnych sprawdach się wymijaliśmy, mówił mi już kiedyś co mu nie pasowało, ale na mówieniu się skończyło, a zmian nie było. Ok miał racje musze przyznać, ale kiedy jest uczucie, to są drobnostki. Powiedział, że chciał, żebym go znienawidziła, to byłoby łatwiej. Głupia męska wymówka. Mówił, że boi się, że zaangażuje się tak na 100%, a ja kiedyś pójde na impreze, napije się i zrobie coś głupiego, a on będzie cierpiał. Kiedyś zdradziła go dziewczyna, ale jednak to dla mnie brak zaufania. Doszliśmy do wniosku, że obojgu nam zależy, ale musimy dać sobie czas na przemyślenie. Zapytałam czy widzi w tym jeszcze sens, powiedział, że tak. Ja nie umiem wybaczyć tego co zrobił i straciłąm zaufanie, długo by to trwało, żeby je odzyskać. Teraz czekam, aż pokaże mi czy mu zależy. Jeśli nie to trudno, nie chce żyć z myślą, że znowu będę przeżywać to samo, bo zawsze jest coś co nie będzie mu pasowało i co? Przestanie się odzywać? A póki co mam zaproszenie do kina od fajnego chłopaka. Po koleżeńsku, ale nie wiem czy iść. Co o tym myślicie? Warto dać jeszcze jedną szansę oczywi,ście po spełnieniu mojego warunku?
tasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:22   #57
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez tasiek Pokaż wiadomość
Sprawa już załatwiona, może nie do końca ale załatwiona. Przyjechał, zabrał rzeczy. Myślałam ,że nic nie powie, ale zaczął wypytywać co u mnie itd o jakieś głupoty, aby tylko pogadać, uśmiechał się do mnie, był bardzo miły, ale na temat tego, dlaczego się nie odzywał ani słowa. Pojechał. Znowu wszystko wróciło, były łzy i myśli dlaczego nie wytłumaczył, nie przeprosił... Minęła jakaś godzina i napisał, że wcale nie jest mu lekko i nadal mu zależy. Zapytałam czemu mi to zrobił. Napisał, że w pewnych sprawdach się wymijaliśmy, mówił mi już kiedyś co mu nie pasowało, ale na mówieniu się skończyło, a zmian nie było. Ok miał racje musze przyznać, ale kiedy jest uczucie, to są drobnostki. Powiedział, że chciał, żebym go znienawidziła, to byłoby łatwiej. Głupia męska wymówka. Mówił, że boi się, że zaangażuje się tak na 100%, a ja kiedyś pójde na impreze, napije się i zrobie coś głupiego, a on będzie cierpiał. Kiedyś zdradziła go dziewczyna, ale jednak to dla mnie brak zaufania. Doszliśmy do wniosku, że obojgu nam zależy, ale musimy dać sobie czas na przemyślenie. Zapytałam czy widzi w tym jeszcze sens, powiedział, że tak. Ja nie umiem wybaczyć tego co zrobił i straciłąm zaufanie, długo by to trwało, żeby je odzyskać. Teraz czekam, aż pokaże mi czy mu zależy. Jeśli nie to trudno, nie chce żyć z myślą, że znowu będę przeżywać to samo, bo zawsze jest coś co nie będzie mu pasowało i co? Przestanie się odzywać? A póki co mam zaproszenie do kina od fajnego chłopaka. Po koleżeńsku, ale nie wiem czy iść. Co o tym myślicie? Warto dać jeszcze jedną szansę oczywi,ście po spełnieniu mojego warunku?
Pewnie, że iść Nie jesteś z tamtym w żadnym związku i nic nie powinno Cie ograniczać, a poza tym, to tylko wyjście do kina
Jeżeli facetowi naprawdę na Tobie zależy, to pracował nad zmianą swojego podjeścia, ale na Twoim miejscu bym nie czekała - nigdy nie wiadomo czy to kiedykolwiek nastąpi.
Żyj swoim życiem, nie bój się umawiać z kim innym i czas pokaże, że na tyle mu na Tobie zależy, żebyś nie musiała na niego czekać czy jednak dla Ciebie nie jest w stanie się zdecydować.
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 20:11   #58
tasiek
Raczkowanie
 
Avatar tasiek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 34
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Pewnie, że iść Nie jesteś z tamtym w żadnym związku i nic nie powinno Cie ograniczać, a poza tym, to tylko wyjście do kina
Jeżeli facetowi naprawdę na Tobie zależy, to pracował nad zmianą swojego podjeścia, ale na Twoim miejscu bym nie czekała - nigdy nie wiadomo czy to kiedykolwiek nastąpi.
Żyj swoim życiem, nie bój się umawiać z kim innym i czas pokaże, że na tyle mu na Tobie zależy, żebyś nie musiała na niego czekać czy jednak dla Ciebie nie jest w stanie się zdecydować.
Masz racje chyba pójdę, oderwę się od tego wszystkiego troche zwłaszcza, że ten chłopak jest bardzo fajny, więc miło spędzę czas, teraz już nie muszę się obawiać, że robie źle, ale jednak coś mi jeszcze zostało, co sobie pomyśli jak się dowie, że się z kimś umówiłam, wiem to głupie.
tasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 20:26   #59
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Mój exx raz nie odezwał sie do mnie 8 dni. Odchodziłam od zmysłów, myślałam, że coś mu się stało. Komórkę miał wyłączoną. Kiedy w końcu po 8 dniach ją włączył od razu zadzwoniłam i poprosiłam o spotkanie. Okazało sie, że nie kontaktował się ze światem bo miał załamanie nerwowe( ciężka depresja) i do tego stracił pracę.Przeprosił mnie, ale nadal jak o tym pomyślę, to mnie ściska w żołądku. Ostatnie 3 dni nie mogłam spać z nerwów wiedząc o jego stanach depresyjnych. Jeśli Twój chłopak nie ma takich jazd to albo coś się wydarzyło albo ma Cię w nosie.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 20:57   #60
tasiek
Raczkowanie
 
Avatar tasiek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 34
Dot.: Myślicie, że to normalne?

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Mój exx raz nie odezwał sie do mnie 8 dni. Odchodziłam od zmysłów, myślałam, że coś mu się stało. Komórkę miał wyłączoną. Kiedy w końcu po 8 dniach ją włączył od razu zadzwoniłam i poprosiłam o spotkanie. Okazało sie, że nie kontaktował się ze światem bo miał załamanie nerwowe( ciężka depresja) i do tego stracił pracę.Przeprosił mnie, ale nadal jak o tym pomyślę, to mnie ściska w żołądku. Ostatnie 3 dni nie mogłam spać z nerwów wiedząc o jego stanach depresyjnych. Jeśli Twój chłopak nie ma takich jazd to albo coś się wydarzyło albo ma Cię w nosie.
Raczej nie. Wiem tyle, że ostatnio chorował, miał zapalenie oskrzeli. Jeszcze jak gadaliśmy to wiedziałam, że prawie cały grudzień przechorował. W pracy też ma ciężko, ale to nie jest wytłumaczenie. U nas chodziło o coś innego, ale mimo to NAS już nie ma a czy się coś zmieni to się okaże.
tasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.