Wszystko o Avonie - część 16 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 14:10   #1231
EvaBS
Raczkowanie
 
Avatar EvaBS
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 214
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
dla tych co mają mały

dziewczyny żadna chyba nie pisze o torebce z kat.03,beżowej z długim paskiem,podobuje się Wam?bo mi tak i mam na nią chrapkę tak samo jak na biżu Beatrice
Też zastanawiałam się na ta torebką, można nosić na dwa sposoby, do ręki - kopertówka i długi pasek, tylko jakość trochę mnie powstrzymuje przed zakupem...
Może któraś z dziewczyn z okręgów trendujących posiada torebkę Kayleigh poprosimy o zdjęcia i wrażenia z tej torebki
EvaBS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 14:14   #1232
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Zaintrygowałyście mnie z tą działalnością, ale chyba konsultantka nie musi jej zakładać?
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 14:16   #1233
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Napiszmy do adminki,Ona to nieświadomie zrobiła....
Adminka to wszystko czyta więc powinna widzieć. Ja już raz dostałam ostrzeżenie za jakąś głupotę więc napiszcie dziewczynki... ;/

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
Zaintrygowałyście mnie z tą działalnością, ale chyba konsultantka nie musi jej zakładać?
Musi. W umowie jest taki punkt, że albo zamawiasz dla siebie albo dla innych i wtedy zakładasz działalność i się ze wszystkiego rozliczasz. Wiadomo, że jak ktoś jest konsultantką zamawiającą na małe sumy i nikt nie podkabluje, to skarbówka nie powinna się przyczepić. Gorzej jak ktoś naprawdę ma z tego sowite zyski i nadal nie ma działalności.
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 14:24   #1234
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Ladybird, mam zamiar kupić ten cień Cocoa, którego zdjęcia wstawiłaś. W tubce wygląda na ciemnawy.... Na oku jest ciemny, średni czy jasny (mało widoczny)?


Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
a no tak- rzadko zagladam w te swoje "odcinki" to się zakręciłam moja pomyłka - przyznaję się bez bicia że walnęłam gafę.. ale ja nie obrażam się jak to niektóre tu mają w zwyczaju czasem dzięki

ja działalność mam zawieszoną od paru lat- moja firma "śpi"- ale jak mi się coś odwidzi to ją obudzę
z pewnością Avonu bym nie przepuszczała przez firmę moją i tak, dlatego nie myślę też o liderowaniu, bo jak policzę to mi się to chyba niezbyt kalkuluje
Nie no jasne przecież tu nie ma o co, a i ja nie z takim zamiarem
Ja swoją też zawiesiłam i nie miała nic z kosmetykami wspólnego.
Czekam aż znajdę coś pewnego i wtedy ją z premedytacją zamknę .
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 14:39   #1235
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Wiecie co,ja już miałam kilka torebek z Avonu,i jak narazie chyba żadna mi się nie zepsuła,urwała...jedynie co z dwiema torebkami się kiedyś tam stało,to od wewnątrz się skórka przetarła,może mam kościste biodroteraz obecnie mam 4 avonowe torebki i są ok,tzn jednej jeszcze nie używałam,Babette,ale na wygląd i dotyk wydaje mi się ok
a znalazłam własnie na katalogowym jak 3 lata temu wrzucałam zdjęcie torebki którą uwielbiałam:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1189526054

właśnie między innymi w tej po długim czasie z tyłu się zdarła skórka,ale nosiłam ją naprawdę długo

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2011-01-23 o 14:40
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 14:43   #1236
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Mam pytanko...Chciałabym zamówić z demo nową serię AT do włosów łamliwych i czy mogę zamówić wszystkie produkty po 1 sztuce czy tylko mogę wybrać 1 z 3??
na fakturze mam wszystkie 3 produkty
Cytat:
Napisane przez wrrxd Pokaż wiadomość
polecacie męskie perfumy signature?
kiedyś dałam te perfumy mojemu dziadkowi i powiedział :"ładnie śmierdzą" one są raczej dla dojrzałego mężczyzny niż dla młodego chłopaka .. Dla nich raczej Full Speed czy individual Blue

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
w Avonie te płyny dla dzieci nie są tak zachwycające jak w drogeriach. Popieram koleżankę. Ja też najczęściej inwestuję w Pinio , bowiem te nasze Avonowe mają zapach jak dla mnie niezbyt miły. Synek mój coprawda ma zestaw Arniego, ale sąsiadka dla córki kupowała Elle i nie mogłam znieść jej zapachu- mimo, że sporo dziewczyn zamawia u mnie tą Ellę dla swoich dzieci. Jeszcze KID'S był znośny zapachem i nieźle się pienił jesli chodzi o płyn do kąpieli czy szampon
Zamówiłam Arniego dla 7-letniego chłopca .. Po kąpieli jak się weszło do łazienki to strasznie drażnił mnie ten zapach Kids są lepsze bo ładniej pachną
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 14:53   #1237
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Napiszmy do adminki,Ona to nieświadomie zrobiła....
Piszmy!
Tylko powiedzcie jak, bo nigdy tego nie robiłam...
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 14:55   #1238
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
Adminka to wszystko czyta więc powinna widzieć. Ja już raz dostałam ostrzeżenie za jakąś głupotę więc napiszcie dziewczynki... ;/

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------


Musi. W umowie jest taki punkt, że albo zamawiasz dla siebie albo dla innych i wtedy zakładasz działalność i się ze wszystkiego rozliczasz. Wiadomo, że jak ktoś jest konsultantką zamawiającą na małe sumy i nikt nie podkabluje, to skarbówka nie powinna się przyczepić. Gorzej jak ktoś naprawdę ma z tego sowite zyski i nadal nie ma działalności.
A jak mam zamówienia na jakieś 150-250 zazwyczaj to też powinnam mieć?
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:02   #1239
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
Zamówiłam Arniego dla 7-letniego chłopca .. Po kąpieli jak się weszło do łazienki to strasznie drażnił mnie ten zapach Kids są lepsze bo ładniej pachną
U mnie na kids-ten jagodowy i truskawkowy zarówno 7latka jak i jej mama powiedziała, że strasznie śmierdzą.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:08   #1240
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Piszmy!
Tylko powiedzcie jak, bo nigdy tego nie robiłam...
No normalnie do Hosenki na priva tylko zbiorowo się nie da chyba, więc jedna musi.
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:09   #1241
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Piszmy!
Tylko powiedzcie jak, bo nigdy tego nie robiłam...
Ja też nie wiem jak,ale napisałam prywatną wiadomość do Hosenki...mam nadzieję że zadziała

Mówicie ze płyny dla dzieci są niefajne? koleżanka chce płyn Arnie,i nie wiem czy teraz mam jej odradzać....
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 15:11   #1242
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
A jak mam zamówienia na jakieś 150-250 zazwyczaj to też powinnam mieć?
Dziewczyno... ja mam na ok. 400 zł. To mam z tego zarobku koło 100.
A opłacenie samego ZUSu to jest coś koło 700 zł.
Z punktu widzenia prawa to w każdym przypadku, gdy sprzedajesz komuś powinnaś mieć. Ale wiadomo jak jest...

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem jak,ale napisałam prywatną wiadomość do Hosenki...mam nadzieję że zadziała

Mówicie ze płyny dla dzieci są niefajne? koleżanka chce płyn Arnie,i nie wiem czy teraz mam jej odradzać....
Ode mnie jedna kobitka już z serii Arnie coś drugi raz zamawiała więc chyba nie narzeka
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:14   #1243
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
Dzięki póki co i tak nie mam nikogo nawet na jedną... :/ ale mam kogoś na produkt z dalszych stron, a przydałby mi się zestaw uwodzielki bo dźwigam tyle w torbie (perfumy też) że roletka by się przydała... hmm

PS. W Avonie są w ogóle jakieś małe perfumki z atomizerem? Czy najmniejsze to 30 ml?
Będą od katalogu 3 czy 4 perfumetki 10ml. Już nie mogę się doczekać
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:17   #1244
_rzabka_
Raczkowanie
 
Avatar _rzabka_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 152
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość
Jak pachnie płyn do kapieli śnieżna róża? Wzięłabym go sobie. Podoba mi się zapach bialej lilii ale już wanilia i brzoskwinia to kompletnie nie moj zapach
Kiedyś ktoś tu pisał, że pachnie jak nadzienie do pączków Popieram w 100%

Cytat:
Napisane przez melisska Pokaż wiadomość
Zauważyłyście dziewczyny ,że sssmary dostała stałego BANA ? Pewnie przez to , że zaoferowała się , że może kupić coś koleżankom z forum z katalogu UK
Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
To jest nie fair, ona sama z tym nie wyszła tylko my to zasugerowałyśmy zbiorowo. Może jakiś apel do adminki żeby jej to cofnęła? No bo bez przesady.
Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
No właśnie popieram, poprośmy Adminkę
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Napiszmy do adminki,Ona to nieświadomie zrobiła....
Pewnie, że musimy napisać!

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem jak,ale napisałam prywatną wiadomość do Hosenki...mam nadzieję że zadziała
A co jej napisałaś?
_rzabka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:19   #1245
Immenseness
Zadomowienie
 
Avatar Immenseness
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 341
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

a ja dalej się zastanawiam nad tym Slip Into z demo i nie wiem czy sobie wziąść... może jakieś porównania do którychś avonowskich wód ta kartka z demo już dawno wywietrzała
__________________
http://immenseness.blogspot.com/
'Bizarre is good!
Common has hundreds of explanations.
Bizarre has hardly any...'




Edytowane przez Immenseness
Czas edycji: 2011-01-23 o 15:20
Immenseness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:19   #1246
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam ten mus po prostu
A weszłam kiedyś na jege recenzje na KWC i byłam w szoku bo ma strasznie dużo negatywnych opini. Dla mnie jest cudowny i zapach i konsystencja więc również polecam
A ja go nie znosze... I podzielam opienie negatywne na KWC. Skora jakas taka papierowa...

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
a jakbyś jego zapach określiła ?
Jak dla mnie to kokosowo kwiatowy

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
A dziewczyny,pamiętacie może jak się używa Regenerującego eliksiru na noc do włosów suchych i zniszczonych Advance Techniques? jest w ofercie netto do kat.02 na str.6.Nakłada się na noc i spłukuje rano?
Ja go uzywam na 2 sposoby.
1. Na noc nakladam na wlosy suche... i splatam je w warkocz (mam dlugie). Rano sa naprawde super... takie sprezyste i zdrowe. Ale ze ja i tak codziennie myle wlosy rano to zmywam i robie to co zwykle. Mysle ze jak Ci sie wlosy nie przetluszczaja to przy niewielkiej ilosci nie musisz splukiwac. Ale przetestuj sama.
2. Nakladam rano po myciu wlosow jako odzywke i nie splukuje. Tez jest superrrrr!!!! Szkoda ze go wycofali i teraz w Netto wezme sobie znowu

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Dałam na Katalogowy paletkę cieni, tę, którą możemy kupić za 4.90, a takze olśniewający cień do powiek Chromed Cacoa , który dostaje sie za płatność kartą w zeszłym katalogu
A czy mozesz zrobic zdjecie cieni z tej paletki na dloni... albo na palcach?
Jakie one sa - matowe czy satynowe? Nie wiem czy zostawiac sobie jak przyjda czy od razu komus opylic.

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość

Czy któraś z Was ma problem z przetłuszczającymi się powiekami? Ja niestety nie moge używać cieni bo mi zaraz spływają i wygląda to bardzo nieestetycznie. Jak temu zaradzić? Często używam kolorowych tuszów do kresek z CT, ale niestety już je chyba dawno wycofali a mi się już kończą powoli.. A one przynajmniej ładnie się trzymają na oczach.

Jakie produkty z Clearskin polecacie? Moja cera buntuje się przed okresem i mam pełno bardzo widocznych czerwonych wyprysków A jakoś boję się zamówić te produkty z kwasem salicylowym, bo myślę że to jeszcze pogorszy sprawę :P A może lepsze jest Clearskin professional? Kiedy używałam tych zwykłych clearskinów ale pamiętam, że nic nie pomagały...


1. Ja mam tez taki problem... mialam
Kupilam sobie baze pod cienie ArtDeco i problem znikl. Wszystko sie trzyma jak nalezy! Nawet jak sie zdrzemne na chwile to po przebudzeniu jest ok

2. Polecam zele do mycia twarzy, zel na wypryski i peeling.
Nie polecam tonikow.

Edytowane przez Ewlyn
Czas edycji: 2011-01-23 o 15:21
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:20   #1247
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Poprosiłam w imieniu swoim i reszty dziewczyn-mam nadzieję że nie macie nic przeciwko- o zdjęcie bana stałego,gdyż sssmary nieświadomie popełniła błąd


dziewczynki narazie znikam,będę wieczorkiem,jak chcecie napiszcie też do Hosenki,oby się zgodziła...
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:20   #1248
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
No właśnie popieram, poprośmy Adminkę
No bez przesady. Dziewczyna zrobiła reklamę, ogłosiła sie jako konsultantka pl i uk...może niedługo wszystkie będziemy tu zamieszczać ogłoszenia??
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:25   #1249
_rzabka_
Raczkowanie
 
Avatar _rzabka_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 152
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Poprosiłam w imieniu swoim i reszty dziewczyn-mam nadzieję że nie macie nic przeciwko- o zdjęcie bana stałego,gdyż sssmary nieświadomie popełniła błąd


dziewczynki narazie znikam,będę wieczorkiem,jak chcecie napiszcie też do Hosenki,oby się zgodziła...
Dzięęękuuujeeemyy Ja też zaraz coś napisze.. mam nadzieję, że nasz zbiorowy apel poskutkuje..
_rzabka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 15:27   #1250
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
A jak mam zamówienia na jakieś 150-250 zazwyczaj to też powinnam mieć?
Jeśli sprzedajesz komuś kosmetyki to tak
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:27   #1251
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma problem z przetłuszczającymi się powiekami? Ja niestety nie moge używać cieni bo mi zaraz spływają i wygląda to bardzo nieestetycznie. Jak temu zaradzić? Często używam kolorowych tuszów do kresek z CT, ale niestety już je chyba dawno wycofali a mi się już kończą powoli.. A one przynajmniej ładnie się trzymają na oczach.

Jakie produkty z Clearskin polecacie? Moja cera buntuje się przed okresem i mam pełno bardzo widocznych czerwonych wyprysków A jakoś boję się zamówić te produkty z kwasem salicylowym, bo myślę że to jeszcze pogorszy sprawę :P A może lepsze jest Clearskin professional? Kiedy używałam tych zwykłych clearskinów ale pamiętam, że nic nie pomagały...
również polecam baze pod cienie, ja mam tańszą z Joko, dobre opinie ma tez baza z Kobo, koszt około 16 zł a starcza na bardzo długo- bez bazy cały dzien wytrzymują u mnie jedynie cienie z paletek 8w1, pozostałe spływają lub robią sie kreski w załamaniu oka niestety :/

A co do niedoskonałości cery polecam lekki krem na wypryski z serii profesjonalnej Cleraskin ( tej srebrnej)- działa bardzo podobnie do Vichy Normaderm, używam go na strefę T i naprawde widze efekty

Edytowane przez mode24
Czas edycji: 2011-01-23 o 15:32
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:28   #1252
_rzabka_
Raczkowanie
 
Avatar _rzabka_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 152
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
No bez przesady. Dziewczyna zrobiła reklamę, ogłosiła sie jako konsultantka pl i uk...może niedługo wszystkie będziemy tu zamieszczać ogłoszenia??
Z jednej strony to fakt, ale z drugiej.. Przecież kilka z nas ją o to poprosiło.. Był temat zamawiania z katalogu UK i sssmary tylko napisała nam co mamy zrobić, żeby zamówić..
_rzabka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:30   #1253
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez _rzabka_ Pokaż wiadomość
Z jednej strony to fakt, ale z drugiej.. Przecież kilka z nas ją o to poprosiło.. Był temat zamawiania z katalogu UK i sssmary tylko napisała nam co mamy zrobić, żeby zamówić..
i dlatego zapewne została ukarana, na wizażu sprzedaż oraz oferty sprzedaży są niezgodne z regulaminem.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:31   #1254
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
No bez przesady. Dziewczyna zrobiła reklamę, ogłosiła sie jako konsultantka pl i uk...może niedługo wszystkie będziemy tu zamieszczać ogłoszenia??
Z tego co pamiętam, to tylko jak byłyśmy w temacie katalogu uk to wspomniała, że działa tu i tu, a temat zamawiania wypłynął już od innych osób a nie od niej.
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:48   #1255
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Ladybird, mam zamiar kupić ten cień Cocoa, którego zdjęcia wstawiłaś. W tubce wygląda na ciemnawy.... Na oku jest ciemny, średni czy jasny (mało widoczny)?
Przy ciemnej karnacji lub opalonej buzi kolorek jest w zasadzie mało widoczny, nadaje rozświetlającą poświatę.
Nie nadaje się za bardzo na wieczorne wyjścia, może służyć za pewnego rodzaju bazę.
Na moim oku jest mało widoczny z tendencją do średniego

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość

A czy mozesz zrobic zdjecie cieni z tej paletki na dloni... albo na palcach?
Jakie one sa - matowe czy satynowe? Nie wiem czy zostawiac sobie jak przyjda czy od razu komus opylic.
Zrobię zdjęcie jutro rano, przy świetle dziennym
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:51   #1256
_rzabka_
Raczkowanie
 
Avatar _rzabka_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 152
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;24562939]i dlatego zapewne została ukarana, na wizażu sprzedaż oraz oferty sprzedaży są niezgodne z regulaminem.[/QUOTE]

No tak, ale z tego co tu widzę, to nie raz dziewczyny piszą, że mają to lub tamto i czy ktoś nie chce kupić itd.. Sporadycznie, bo sporadycznie, ale zdarza się.. Np. ostatnio temat pierścionka Kenya.. I nikt się nie przyczepił..
_rzabka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:53   #1257
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
A ja go nie znosze... I podzielam opienie negatywne na KWC. Skora jakas taka papierowa...
ja tez go nie trawie
jak na wakacjach byl ten program motywacyjny to dostalam go chyba za 1 zl, cieszylam sie bo mialam zamiar to kupic, ale jak uzylam to na skorze zrobila mi sie taka warstwa jak po jakims pudrze i porobil mi slady na czarnych spodniach
zapach cudny, ale nic poza tym
na szczescie udalo mi sie go szybko sprzedac i dziewczyna zachwycona
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:53   #1258
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
No bez przesady. Dziewczyna zrobiła reklamę, ogłosiła sie jako konsultantka pl i uk...może niedługo wszystkie będziemy tu zamieszczać ogłoszenia??
Nie robiła reklamy, tylko przy rozmowie o ciekawych kosmetykach w avonie UK wspomniała... Wtedy kilka osób zasugerowało, że może by u niej zamówić coś z UK i ona zgodziła się, pisząc, aby takie osoby napisały do niej na GG lub PW. Nie uważam tego za nic strasznego. Nie przyszła tu z reklamą tylko normalnie rozmawiała. Uważam tego bana za niesprawiedliwego, bo nie wpadła tu z szybkim ogłoszeniem, ale pisała z nami i nie robiła sobie specjalnie reklamy...
__________________
56/2015
111/2014

Edytowane przez cinusiowa
Czas edycji: 2011-01-23 o 15:54
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:58   #1259
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to tylko jak byłyśmy w temacie katalogu uk to wspomniała, że działa tu i tu, a temat zamawiania wypłynął już od innych osób a nie od niej.
Zgadza się!
Już wysłałam wiadomość w jej sprawie
Dziewczyny, do roboty!

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Nie robiła reklamy, tylko przy rozmowie o ciekawych kosmetykach w avonie UK wspomniała... Wtedy kilka osób zasugerowało, że może by u niej zamówić coś z UK i ona zgodziła się, pisząc, aby takie osoby napisały do niej na GG lub PW. Nie uważam tego za nic strasznego. Nie przyszła tu z reklamą tylko normalnie rozmawiała. Uważam tego bana za niesprawiedliwego, bo nie wpadła tu z szybkim ogłoszeniem, ale pisała z nami i nie robiła sobie specjalnie reklamy...
W ogóle nie robiła reklamy. ona po prostu chciała nam iść na rękę i za to tylko jej się dostało...
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:00   #1260
BachaTH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Można, ja tak robię tzn. zamawiam tylko sobie raz na jakiś czas zamówie coś mamie lub teściowej tylko żeby się opłacało to musisz zamówić pierwsze zamówienie z katalogu na 150 a kolejne już możesz na 50
A co będzie jak nie dam rady zamówić na 150?
BachaTH jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.