Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-22, 21:47   #61
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
To a propos zachwytów Vixen nad kredytowymi już w podstawówce.
Fakty jednak są takie, że wcześniej czy później banki pośrednio zmuszą wszystkich do założenia kont w internecie, narzucając spore sumy za zrobienie przelewu i poobne operacje
I na szczęście, mniejsze będą kolejki, bo zgadzam się z paula78, że nóż się w kieszeni otwiera, jak 20latek płaci rachunki na poczcie, obok babcie awanturę kręcą, a człowiek stoi i stoi w grubej kurtce zimowej w kolejce po polecony, bo jedno okienki obsługuje paczki i polecone, a dwa tych, co przelewy pocztowe sobie urządzają

amonek2, widzę, że niezłe podniecenie u Ciebie wątek wywołuje, normalnie w nocy nie zaśniesz z nadmiaru emocji
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 21:55   #62
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Fakty jednak są takie, że wcześniej czy później banki pośrednio zmuszą wszystkich do założenia kont w internecie, narzucając spore sumy za zrobienie przelewu i poobne operacje
I na szczęście, mniejsze będą kolejki, bo zgadzam się z paula78, że nóż się w kieszeni otwiera, jak 20latek płaci rachunki na poczcie, obok babcie awanturę kręcą, a człowiek stoi i stoi w grubej kurtce zimowej w kolejce po polecony, bo jedno okienki obsługuje paczki i polecone, a dwa tych, co przelewy pocztowe sobie urządzają

amonek2, widzę, że niezłe podniecenie u Ciebie wątek wywołuje, normalnie w nocy nie zaśniesz z nadmiaru emocji


U Ciebie na poczcie i tak jest dobrze, u mnie np. jest jedna kolejka do wszystkich okienek i Panie są uniwersalne- przyjmują paczki, polecone , można robić u nich wpłaty i kupować znaczki. Na tą pocztę chodzę często aby odebrać list i nie ZAWSZE kolejka kończy się na zewnątrz na świeżym powietrzu !
Zazwyczaj są otwarte 2 okienka.


A co do pogrubionego to

Edytowane przez Mary Louu
Czas edycji: 2011-01-22 o 21:57
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 22:02   #63
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
U Ciebie na poczcie i tak jest dobrze, u mnie np. jest jedna kolejka do wszystkich okienek i Panie są uniwersalne- przyjmują paczki, polecone , można robić u nich wpłaty i kupować znaczki. Na tą pocztę chodzę często aby odebrać list i nie ZAWSZE kolejka kończy się na zewnątrz na świeżym powietrzu !
Zazwyczaj są otwarte 2 okienka.
Byłam ostatnio na poczcie odebrać list, bo listonosz zostawił awizo. Okres gorący, bo przedświąteczny. Pełno ludzi, kolejka, uroczy zapach, bo niektórzy nie uznają prania kurtek. Były otwarte dwa okienka: jedno do przelewów i sprzedaży znaczków, drugie przyjmowanie i odbiór paczek/listów. Pół godziny się nastałam.
I jeszcze na koniec okazało się, że to list od...operatora kablówki, który przysłał życzenia świąteczne i kalendarz na nowy rok

Ale narzekanie na pocztę to temat rzeka, dlatego zawsze dziwię się ludziom, że tracą czas i nerwy (no chyba, że to narodowe zamiłowanie do kolejek) na tę placówkę zamiast chodzić tam naprawdę kiedy trzeba.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 22:04   #64
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
I jeszcze na koniec okazało się, że to list od...operatora kablówki, który przysłał życzenia świąteczne i kalendarz na nowy rok
O jak miło z jego strony
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 22:09   #65
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Też się ucieszyłam, a kartkę na lodówce TŻ ustawił Przypominała mi miłe chwile spędzone na poczcie
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 22:16   #66
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Też się ucieszyłam, a kartkę na lodówce TŻ ustawił Przypominała mi miłe chwile spędzone na poczcie


Spokojni, ja kiedyś dostałam awizo i w euforii pobiegłam na pocztę po moją paczkę z allegro. Czekałam w kolejce potulnie jak wszystkie Genowefy, Stanisławy , Jadwigi i Zofie rachunki opłacą a kiedy nadeszła moja kolej i wręczyłam Pani karteczkę wraz z moim prywatnym dowodem osobistym okazało się , że przesyłka należy do mojej współlokatorki - wcześniej nie sprawdziłam nazwiska
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 22:26   #67
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

I trzeba było awanturę i tak rozkręcić, a co tam sobie żałować, musi być klimat przybytku żywcem wziętego z PRLu zachowany
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 16:58   #68
maybellin88
Raczkowanie
 
Avatar maybellin88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 221
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Witam postanowiłam ponownie się wypowiedzieć, aby unikną daleko idących niepotrzebnych komentarzy....Dziękuje osobą, które w konkretny i rzeczowy sposób odpisały na mój komentarz
Czy ja w którymś z moich postów napisałam iż NIE MAM KONTA BANKOWEGO????? czy gdzieś to tutaj napisałam???
śmieszą, a zarazem dziwią mnie wasze uwagi dotyczące konta, internetu, poczty....Piszecie tak jakbyście pozjadały wszelkie rozumy....
Dla rozwiania wszelkich watpliwości: MAM konto w banku, także aktywowaną usługę przez neta) kiedy siostra poprosiła mnie o pozyczkę byłam na wyjeździe podczas rozmowy telefonicznej poinformowałam ją iż mogę tylko przelać pieniądze na poczcie(bo w tej dziurze to tylko 1 sklep na krzyż) typowa wieś wieć nie rozumiem naskoku na mnie?(zresztą mam to centralnie głeboko, bo nie zależy mi na mądralińskich wypowiedziach)

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Chwila moment, prezes banku powiedziała, że pieniądze z poczty nie wyszły?

1. od kiedy to PREZES BANKU zajmuje się takimi sprawami? Najwyżej kierownik w oddziale a i tak dziwne
2. trudno żeby w banku wiedzieli co z poczty wychodzi a co nie. Mam wrażenie, że tak chlapnęłaś, żeby było, że się pytałyście kogokolwiek o to.

Złóż reklamację na poczcie i tyle. Proste, logiczne.
Wow wiesz, że ty nie masz znajomych w banku to nie znaczy iż inni nie będą mieli.... następnie prezes banku to nie kobieta więc pisz dokładnie jak już chcesz zabłysnąć
Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość


Konto w internecie to swietna sprawa, polecam
no wiesz nie dość ze mam konto w internecie to jeszcze mnie stać i mogę wyciągnąc z portfela gotówkę i pożyczyć siostrze i co szok? a nie dusić na karcie cała wypłatę....i nie mówię tutaj o 10zł czy 50zł tylko chodzi o poważniejszą kasę.
Cytat:
Napisane przez AisaS Pokaż wiadomość
Możnaby pokusić się o stwierdzenie, że jeśli ktoś zakłada bzdurne wątki na wizażu, to raczej ma dostęp do komputera i internetu, ale woli sprawiać sobie kłopoty i pytać wizażanek jak je odkręcać, niż skorzystać z rady unikania kłopotów, tłumacząc się w internecie możliwością nie posiadania internetu
buhahah a gdzie napisałam, że nie mam dostępu do neta? czytaj ze zrozumieniem, a nie między wierszami i tak na przyszłość nie fantazjuj.Założyłam wątek ponieważ pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją,i myślałam że ktoś napisze mi(i może był) jak wygląda procedura reklamacji gdzie później mam się zgłosić itp
co do bezczelnych złośliwych komentarzy to tu nie mam zamiaru się wypowiadać szkoda klawiatury....braki w wychowaniu wychodzą, niedowartosciowanie, a także flustracja.
__________________
Sylwia jestem

Edytowane przez maybellin88
Czas edycji: 2011-01-23 o 17:04
maybellin88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 17:33   #69
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
wypowiadać szkoda klawiatury....braki w wychowaniu wychodzą, niedowartosciowanie, a także flustracja.
Ja się chętnie dowiem co to takiego.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:11   #70
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

nie wiem gdzie tu oszustwo i po co wogole takie oszczerstwa, proste zawsze moze pojsc cos nie tak masz dowod to idz na poczte i zglos rekalamcje, nie wiem po co pytanie gdzie masz sie zglosic no chyba nie do warzywniaka
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:37   #71
milka1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 203
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

uwazam , ze kazdy ma prawo robic tak jak mu sie podoba. skoro poczta daje mzliwosc skorzystania z takej opcji jak przekaz pieniezny to nikt nie musi sie nikomu tlumaczyc dlaczego robi tak a nie inaczej. a z tym XXI wiekiem i dziecmi ktore maja karty kredytowe konta w bankach itp to juz nie przesadzajmy. owszem moze i sa obyte w tych sprawach ale w wielu innych sa duzo gorsze niz ich rowiesnicy ktorzy wychowali sie w XX wieku.
milka1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 18:42   #72
maybellin88
Raczkowanie
 
Avatar maybellin88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 221
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie tu oszustwo i po co wogole takie oszczerstwa, proste zawsze moze pojsc cos nie tak masz dowod to idz na poczte i zglos rekalamcje, nie wiem po co pytanie gdzie masz sie zglosic no chyba nie do warzywniaka
myślałam o mięsnym no, ale warzywniak hmm to jest myśl
__________________
Sylwia jestem
maybellin88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:01   #73
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
myślałam o mięsnym no, ale warzywniak hmm to jest myśl
I po co taka złośliwość ?
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:03   #74
maybellin88
Raczkowanie
 
Avatar maybellin88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 221
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
I po co taka złośliwość ?
po to byś się pytała
__________________
Sylwia jestem
maybellin88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:17   #75
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
po to byś się pytała


o ja , boki zrywać z Twojego żartu

Widzę ,że koleżanka nerwowa i nie akceptuje krytyki w jakiejkolwiek postaci

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Lubię takich nerwusów

Edytowane przez Mary Louu
Czas edycji: 2011-01-23 o 19:17
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:18   #76
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

O rany Julek
Co za wątek się z tego zrobił, wniosek: idź z duchem czasu i nie rób przelewów na poczcie bo bedzie wojna na wizażu

Mam nadzieję, że autorce uda się wyjaśnić sprawe i po zawodach.

13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:34   #77
maybellin88
Raczkowanie
 
Avatar maybellin88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 221
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość


o ja , boki zrywać z Twojego żartu

Widzę ,że koleżanka nerwowa i nie akceptuje krytyki w jakiejkolwiek postaci

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Lubię takich nerwusów
wow piszesz o sobie że nerwowa jesteś?? rozumiem, nie przejmuj się
__________________
Sylwia jestem
maybellin88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:40   #78
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
no wiesz nie dość ze mam konto w internecie to jeszcze mnie stać i mogę wyciągnąc z portfela gotówkę i pożyczyć siostrze i co szok? a nie dusić na karcie cała wypłatę....i nie mówię tutaj o 10zł czy 50zł tylko chodzi o poważniejszą kasę.
szacunek, jesteś moim guru
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:47   #79
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
wow piszesz o sobie że nerwowa jesteś?? rozumiem, nie przejmuj się
Nie dość , że jesteś obrotna jak nie powiem co w betoniarce , to jeszcze nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Współczuję

Buziaki kochana

Edytowane przez Mary Louu
Czas edycji: 2011-01-23 o 19:49
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 17:34   #80
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
no to, że ktoś mu wydał w ogóle kartę kredytową - SZACUN.
Karta dodatkowa do rachunku rodzica lub karta rodzica użytkowana przez dziecko. Stawiam jednak, że paula78 pomyliła kartę debetową z kredytową
Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
Poinformowano moją siostrę(gdyż była w banku), że pomimo mojej wpłaty pieniądze z poczty wogóle nie wyszły! Wogóle!
Pracuję w banku i wybacz, ale bank nie jest w stanie sprawdzić, czy środki nie wyszły z poczty Mogły utknąć w KIR lub zostać odrzucone przez bank (np. z powodu niepełnego adresu), czego przeciętny pracownik widzieć nie będzie, bo nie ma o tym śladu w systemie. Gdy zwrot przychodzi na numer poczty, a nie osoby fizycznej, trudno o zwrócenie jej kasy...
Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
Prezes banku zasugerowała, że po prostu trafiły one do kieszeni osoby siedzącej w okienku.
Rozmawiałaś z prezesem banku? Wow Ta pani z okienka mogłaby ją po sądach ciągnąć za takie pomówienie
Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Byłam w takiej sytuacji jak opisujesz jakiś miesiąc temu. Wysłałam pieniądze na poczcie, miałam kwitek ze stempelkiem, ale pieniędzy nie było. Po 2 tyg poszłam na pocztę, pokazałam kwitek, kierwonik poczty zobaczył date i powiedział, że powinny dojść w ciągu 3 dni. Wypełniłam reklamacje i oni sprawdzają sprawę. U mnie się okazało, że został przekręcony jeden nr w rachunku bankowym.
Numery kont są tak skonstruowane, że zmiana jednej cyfry w środku spowoduje zmianę 2 pierwszych cyfr (sumy kontrolnej), więc numer znacząco się zmieni. Numeru niezgodnego z formatem NRB nie przyjmie system księgowy.
Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
U Ciebie na poczcie i tak jest dobrze, u mnie np. jest jedna kolejka do wszystkich okienek i Panie są uniwersalne- przyjmują paczki, polecone , można robić u nich wpłaty i kupować znaczki. Na tą pocztę chodzę często aby odebrać list i nie ZAWSZE kolejka kończy się na zewnątrz na świeżym powietrzu !
Zazwyczaj są otwarte 2 okienka.
To jak u mnie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2011-01-24 o 17:35
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 23:39   #81
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

U mnie są osobne okienka. A nawet osobne do poleconych i paczek, a i tak zawsze jest kolejka, więc może posunąć się dalej i postulować o nie korzystanie z usług PP Tylko to się wtedy kłóci z argumentem o niższych kosztach.
No bez sensu, każdy korzysta z czego chce. Mam konto w 2 bankach internetowych i stosują takie podstępy, że jak się nie uważa, to i tak się zapłaci więcej niż na poczcie. Są sytuacje, że i tak trzeba iść na pocztę, bo niektóre "placówki" nie uznają dowodów wpłaty drukowanych przez siebie, a dowód przelewu w banku i tak swoje kosztuje. Są też sytuacje, że nie ma się drukarki lub tuszu (XXI wiek a jeszcze się nie napełniają samoistnie ). Są też sytuacje, że nie ma się haseł do przelewu, a chce się go jednak wykonać.
Ja większe problemy miałam z bankami, w Polbanku ciągle kasa mi czasowo znika albo nie da się wykonać przelewu, bo "Certyfikat nie ważny". O tygodniu bez możliwości zalogowania nie wspomnę.

Nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, żeby poczta nie oddała kasy, tylko swoje trzeba odczekać.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 20:04   #82
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
Witam postanowiłam ponownie się wypowiedzieć, aby unikną daleko idących niepotrzebnych komentarzy....Dziękuje osobą, które w konkretny i rzeczowy sposób odpisały na mój komentarz
Nie ma za co.

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
Wow wiesz, że ty nie masz znajomych w banku to nie znaczy iż inni nie będą mieli.... następnie prezes banku to nie kobieta więc pisz dokładnie jak już chcesz zabłysnąć
A to ciekawe. Twoje słowa to: "Prezes banku zasugerowała, że po
prostu trafiły one do kieszeni osoby siedzącej w okienku." ZASUGEROWAŁA, nie ZASUGEROWAŁ. Zmyślasz, zmyśśśśllllaaaaszzzz.

Tak się składa, że mam znajomych, a nawet rodzinę Nie trafione. A jeśli i Ty masz znajomych pracujących w banku, to ich zmień, bo Ci kłamią w żywe oczy A potem Tobie trudno wybrnąć. I następnym razem podpytaj tych Twoich znajomych jak się składa reklamację.

Cytat:
myślałam że ktoś napisze mi(i może był) jak wygląda procedura reklamacji gdzie później mam się zgłosić itp
I ktoś Ci powiedział. Ja Ci powiedziałam. Skorzystałaś?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 09:34   #83
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
no wiesz nie dość ze mam konto w internecie to jeszcze mnie stać i mogę wyciągnąc z portfela gotówkę i pożyczyć siostrze i co szok? a nie dusić na karcie cała wypłatę....i nie mówię tutaj o 10zł czy 50zł tylko chodzi o poważniejszą kasę.
W taki sposob mozesz mowic do swoich kolezanek, nie do mnie. Nie zycze sobie takich zlosliwosci zwlaszcza, ze moj post byl ich zupelnie pozbawiony. Szok? Tak, ze ludzie potrafia byc tak chamscy, niewdzieczni i pelni zlosci. Wspolczuje takiego podejscia do ludzi.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
ja się chętnie dowiem co to takiego.
:d
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 09:50   #84
maybellin88
Raczkowanie
 
Avatar maybellin88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 221
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
W taki sposob mozesz mowic do swoich kolezanek, nie do mnie. Nie zycze sobie takich zlosliwosci zwlaszcza, ze moj post byl ich zupelnie pozbawiony. Szok? Tak, ze ludzie potrafia byc tak chamscy, niewdzieczni i pelni zlosci. Wspolczuje takiego podejscia do ludzi.
uśmiałam się
__________________
Sylwia jestem
maybellin88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 10:58   #85
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Autorko wątku - i jak byłaś na Poczcie, złożyłaś reklamacjję, sprawa jest załatwiona?
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 12:01   #86
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez maybellin88 Pokaż wiadomość
uśmiałam się
oj chyba skonczy sie na pomaranczowo...
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 12:45   #87
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Mój TŻ już w podstawówce miał nawet kartę kredytową A niby po co, prawda?
Dla ułatwienia sobie życia. Dla uniknięcia takich sytuacji, jak opisana w wątku. Bo różne sytuacje mogą się przytrafić, a wtedy rodzice w każdej chwili mogą takiej osobie przelać potrzebne pieniądze na konto.
Warto korzystać z dobrodziejstw technologii
Jaki bank wyda dzieciakowi z podstawowki karte kredytowa??? (ok rodzice mu zaciagneli kredyt ale po co mu to cholera w podstawowce bylo??)
Boze ja marze zeby nie miec karty kredytowej ale niestety nie moge jej zamknac. Karta kredytowa wcale nie ulatwia zycia tylko je utrudnia, szczegolnie malym dzieciom .


Cytat:
Napisane przez famka89 Pokaż wiadomość
Osobne okienka ? Mieszkam w miejscowości 120 tys ludności i nie spotkałam ANI JEDNEJ poczty która ma osobne okienka do tego.

A ja w swoim rodzinnym miasteczku ( 30 tys) mialam takie osobne okienko
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.


Edytowane przez Lea_
Czas edycji: 2011-01-26 o 12:50
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 13:02   #88
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Karta była podpięta do konta rodziców, jakoś tak
I nie, nie nabrał kredytów jak szalony na nią
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 13:09   #89
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Karta kredytowa sama w sobie jest kredytem, ktory co 52 dni trzeba splacic w jakiejs tam czesci.

Jakbym w podstawowce miala karet kredytowa to bym jej limit w jeden dzien wyczerpala
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 13:15   #90
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Stałam się ofiarą oszustwa na poczcie

Maybellin, zadziwiasz mnie nieco. Uruchom po prostu procedurę reklamacyjną, w ciemnej d..olinie to byś byla, gdybyś wysłała kasę zwykła kopertą czy poleconym paczką, bez zadeklarowania wartości.
Jak to jakaś wieś odległa, to może próbuj przez telefon, a pismo wysłać faksem.
Generalnie, masz dowód wpłaty, to możesz dochodzić co z Twoją kasą się stalo, jeszcze nie żyjesz w kraju, żeby uśmiechnięty pracownik poczty wziął pieniązka od Ciebie i włożył sobie zadowolony do swojej torebki, i ta Twoja prezes banku to pierwsza powinna wg mnie wiedzieć, do czego służą wystawiane pokwitowania a nie wpuszczać Cię na dzień dobry w takie insynuacje. A może to pracownik jej banku zobaczył pieniązka i sobie wypłacił; i pani teraz go kryje; jak można zaczynać od takich pomówień, że ktoś Ci może coś ukradł. Jak ukradł, to rola już tych, co pilnują, żebyś dostała zwrot.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.