Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 10:33   #2131
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

witam
hej roztrzepaniec
ja mam osobliwe podejscie do szczepien, ja nie informuje o przesunieciu, chyba ze mam umowiona wizyte i trzeba odwolac. nie ptzestrzegam zadnych terminow
anuszka, dzidzia, anoxa
zdrowka dla maluszkow, straszne jak szkraby choruja. prawda?
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:37   #2132
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
wyczytalam mamuski ze wywar miesny mozna dawac po 6mc zycia tak mysle ze Hubciowi zrobie z kroliczka z kleikiem kukurydzianym i moze marchewka ale to nie dzisiaj
aaa i czytalam ze przy robieniu obiadkow miesko powinno sie gotowac osobno i warzywa osobno ale to po 5 mc zycia wiec chyba po 6mc mozna juz razem skoro wywar mozna tez podawac jak myslicie?
Ja czytałam, że do roku nie powinno się podawać wywarów mięsnych co najmniej. Ale nie zgłębiałam tematu, bi Misia i tak nie je.
Itakasiu ja czekałam zawsze do ostatniej chwili, ale szłam. Nie robili Ci problemów nigdy przez zbyt długie przerwy?
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13

Edytowane przez roztrzepaniec989
Czas edycji: 2011-01-25 o 10:39
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:43   #2133
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

roztrzepaniec
nie chce nikogo zgorszyc wiec nie powiem na jakim etapie jestesmy ze szczepieniem, w mojej przychodni nie mam z tym problemow
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:47   #2134
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
anuszka, dzidzia, anoxa
zdrowka dla maluszkow, straszne jak szkraby choruja. prawda?
Oj straszne. Serce się kraje. Do tego sama też złapałam . Katar, kaszel, głowa pęka. Mam nadzieję, że to nie wydłuży leczenia Alisy

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
roztrzepaniec
nie chce nikogo zgorszyc wiec nie powiem na jakim etapie jestesmy ze szczepieniem, w mojej przychodni nie mam z tym problemow
Ja już mam w sumie o 5 tygodni poprzesuwane. Bo z pierwszym 2 tygodnie później poszłam, z drugim tydzień, z trzecim też 2 tygodnie. Jakoś się nie składało :P.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:13   #2135
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Anoxa deserek smakowal..., ale mi, nie Mai plula nim i krzywila sie bardziej niz jak jej zabiore pilota
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:50   #2136
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze no to dobrze ze chociaz tobie smakowal

dzidzia
trzymam kciuki zeby cie na dobre nie rozlozylo
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 13:21   #2137
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Gratuluję nowych ząbków!

Alisce i Igusi zycze szybkiego powrotu do zdrówka!

niezawsze super ze Maja juz taka mobilna my juz tez jedlismy bananka, ale ja dalam surowego, dobrze rozciapanego widelcem, bardzo smakowal i nic sie po nim nie dzialo
anoxa trzymam kciuki zeby tym razem udalo sie z kupnem samochodu! My cos nie mozemy sprzedac naszego Renault, sprzedajemy juz od wakacji, teraz stoi w komisie, ale pewnie przed wiosną nie pojdzie
hd przykre jest bardzo jak odchodzi taka młoda osoba

Ja mam od kilku dni malego marudka w domu, myslalam juz, ze moze to na zeby, ale nie widac zeby mialy sie wyrzynac, dziaselka nie sa ani opuchniete ani czerwone
Ja za to dzisiaj do dentysty ide bo cos mnie ząb pobolewa
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 13:51   #2138
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

kociamborek a jaka renaulta macie?

maz dzwonil ze dostal mandat 100zl za pasy dobrze mu tak bo zawsze go upominam a on madrzejszy jest
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 13:57   #2139
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Vette i Jana wracają do domu.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 14:14   #2140
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dzidzia dzieki za info od vette dobrze ze beda juz w domu



i sie wkurzylam maz dzwonil ze ten samochod to nieporozumienie dojechany jak by z 1mln km zrobil nosz ku...wa jak mozna byc takim imbecylem i probowac takie gooowno wcisnac ludzia i jeszcze maz mu mowil ze jedzie 200km zeby ten samochod zobaczyc buuuuuuuu
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 14:38   #2141
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
wyczytalam mamuski ze wywar miesny mozna dawac po 6mc zycia tak mysle ze Hubciowi zrobie z kroliczka z kleikiem kukurydzianym i moze marchewka ale to nie dzisiaj
aaa i czytalam ze przy robieniu obiadkow miesko powinno sie gotowac osobno i warzywa osobno ale to po 5 mc zycia wiec chyba po 6mc mozna juz razem skoro wywar mozna tez podawac jak myslicie?
Ja gotuję oddzielnie,ale też słyszałam,że już niby można razem..
Co do pasów-dziś ogólnokrajowa akcja "zapnij pasy" ;p
Biedny mąż...ale bym się w****...zwłaszcza,że to nie pierwszy raz..

kociamborek powodzenia u dentysty-eh jak ja nie lubię chodzić do dentysty..

fajnie,że vette z Janą wracają do domku!

anuszka współczuję nerwów w nocy..nie martw się Iga to mądra dziewczynka i będzie spała u siebie,jak będzie już w formie
dzidzia moja też nie zaśnie bez pieluchy... nie ważne gdzie,ważne aby była tetra
alguien gdzie byliście?

Ja dziś po pracy zajechałam do Smyka i kupiłam troszkę ciuszków z przecen w rozm 80Poprawiłam sobie humor
aaa i oto zdjęcie z metamorfozy ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6301608.jpg (65,2 KB, 53 załadowań)
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 14:55   #2142
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Pokaż wiadomość
Hej, widzę, że pisałyście o ząbkach - Misia ma już 3 - wychodziły naraz w 2-dniowych odstępach
Mam pytanie (nie wiem czy już było pisane o tym, bo przyznaję, że nie wszystko nadrobiłam) - można samemu przesunąć szczepienie? Czy muszę iść do lekarza i tak i ona stwierdzi, że nie szczepić? W tym tyg powinna być najpóźniej zaszczepiona (wg. rozpiski), ale mała jest chora (nie tak mocno, żeby iść na dzieci chore, ale wystarczająco by była bardzo marudna). Ja od wczoraj też się fatalnie czuję (chyba przeziębiłam zatoki) i bardzo nie chciałabym jej/nam teraz czegoś dokładać
U nas od poczatku byla obsuwa ze szczepieniami i nikt sie nie czepiał.
Najpierw A. miał katar i zamiast w 6 to w 8 tyg go jakos szczepilismy a drugie szczepienie bylo w momencie kiedy juz powinno byc trzecie (wtedy szukalam przyczny boli brzuszka).Teraz miałam szczepic dopiero 3 raz ale A. mial trzydniowke i pediatra powiedzial by odczekac min 6 tygodni. Wiec 3 szczepienie dopiero gdzies w marcu juz mamy spora obsuwe ale to nic nie szkodzi ponoc.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

dzidzia Pielucha zawsze w pogotowiu i wyraznie do niej ciagnie ale nie wystarcza do uspienia smoki tez odpadaja...no ale w koncu kiedys mu sie uda samodzielnie zasnac .Kciuki za zdrówko Aliski.
aniu czy mozesz mi napisac w jaki sposob wybralas bona czy chicco czy reserved ...dopisek na tej deklaracji czy co
niezawsze: cmok: i daj spokoj nic nie odlewaj bo ten przelew wyniesie wiecej niz sama kwota
anoxa o masz ! Tez bym sie wkurzyla i jakby tam nie jechal to by i mandatu nie bylo .
anecia a jakies fajne okazje z tymi ciuszkami
Ładnie wygladasz a masz jakies fotki z przed metamorfozy :.
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:09   #2143
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Byłam w pracy załatwić wychowawczy i urlop za 2011. Wszystko super, bez problemu Urlopik dostanę w całości Aż jestem w szoku, bo mój szef to stary ch... i myślałam, że będzie coś mówił czy robił pod górkę. Może zmądrzał po sześćdziesiątce
Byłyśmy też u lekarza, płucka czyste i wszystko ok, mam jeszcze 3 dni podawać syropek i kaszel powinien przejść, teraz niby się nasilił bo wszystko się oczyszcza
Powiedziałam lekarce, że katar się także nasilił i sól nie pomaga więc mogę podać Idze nasivin soft, ciekawe czy pomoże.
Stosowałyście może??

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
marta_d1 mam już krzesełko, ale chyba nie będę Ci pisać wymiarów, bo nie da się go ekonomicznie złożyć, zajmuje sporo miejsca.
Jakie? Też planuję niedługo kupić. Ale na razie wygodniej mi karmić trzymająć małą na kolanach, bo nie siedzi jeszcze sama.
Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
no tak Właśnie wczoraj mówiłam Bartkowi, że Maja podciąga się po szczebelkach Jak te dzieciaki sie różnią... Jeden zacznie chodzić bez raczkowania, drugi będzie raczkował bez zębów, trzeci zamiast siedzieć będzie leżał itd.
To prawda, dziś rozmawiałam z kolegą, który ma 2 córeczki rok po roku czy jakoś tak, w każdym razie bardzo mała róznica między nimi- mówił, starsza chodziła w wieku 15 miesięcy, zaczęła siadać dopiero mając 9, a młodsza ma teraz 10 i już chodzi Nie raczkowała za to wcale tylko od razu wstawała i zasuwała przy meblach
Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
h

tez zawsze z mlodym spie przy chorobach dla jego bezpieczenstwa i co wazniejsze ewentualnej mojej szybkiej reakcji zreszta uwazam takie zachowanie za jak najbardziej odpowiedzialne i rozwazne i powiem ci ze tez sie z poczatku balam ze nie bedzie chcial pozniej spac w lozeczku ale powiem Ci ze nie bylo nigdy najmniejszego problemu a Igusia to madra dziewczynka i mysle ze tez nie bedzie sie buntowala
Mam taką nadzieję No właśnie dlatego ją biorę do siebie, żeby móc szybciej zareagować.
Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
anuszka, dzidzia, anoxa
zdrowka dla maluszkow, straszne jak szkraby choruja. prawda?
Straszne- moja mama zawsze powtarzała, że najgorsze jest to, gdy dziecko zachoruje i nie wiadomo jak mu pomóc.
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Vette i Jana wracają do domu.

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
anuszka współczuję nerwów w nocy..nie martw się Iga to mądra dziewczynka i będzie spała u siebie,jak będzie już w formie

Bardzo ładnie wyglądasz
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:12   #2144
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Vette i Jana wracają do domu.
super

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
i sie wkurzylam maz dzwonil ze ten samochod to nieporozumienie dojechany jak by z 1mln km zrobil nosz ku...wa jak mozna byc takim imbecylem i probowac takie gooowno wcisnac ludzia i jeszcze maz mu mowil ze jedzie 200km zeby ten samochod zobaczyc buuuuuuuu

ech wy sie nawkurzacie z tym autem. moze TU cos znajdziecie. daleko troche ale damian u nich kredyty robi to jak cos by sie dopytal czy auto ok

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
aaa i oto zdjęcie z metamorfozy ;p
super

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
aniu czy mozesz mi napisac w jaki sposob wybralas bona czy chicco czy reserved ...dopisek na tej deklaracji czy co
tak mi na dole kazala dopisac. napisalam ze prosze o przeslanie bonu do sklepu reserved.
no i na kopercie "gerber moja pierwsza zima" i date losowania w ktorym wygralas

wszystkim chorowitkom duzo zdrowka

anuszka to dobrze ze Iga wraca do zdrowka. ja dawalam nasivin i pomagal od razu. tylko taki w atomizerze. raz kupilam jakies dziwne krople i ni hu hu nie dalo rady ich wkropic jak mimi sie wiercil. fajnie ze w pracy bez problemu.

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2011-01-25 o 15:16
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:18   #2145
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Anecia bardzo ladna fryzurka, tez jestem za wklejeniem zdjecia sprzed.
Anuszka, swietnie, ze ci szef nie robil problemow.
Fajnie, ze Vette z Jana wracaja. Niech juz sie skoncza problemy chorobowe na watku
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:35   #2146
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dziękuje dziewczyny
Wklejam więc zdjęcie z przed (święta) i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6301212.jpg (144,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6301608.jpg (65,2 KB, 42 załadowań)
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:28   #2147
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

To Twoja babcia?
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:32   #2148
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
To Twoja babcia?
Tak Moja ukochana babunia
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:42   #2149
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
Tak Moja ukochana babunia
Podobne jesteście
Ale Ci zazdroszczę, że masz babcię
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 16:44   #2150
Lilka___
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 893
GG do Lilka___
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cześć mamuśki.
Wpadłam tylko napisać co u nas bo ostatnio nie mogę się pozbierać.
Mały od kilku dni strasznie marudzi, jęczy, krzyczy, mam dość. Dzisiaj byliśmy na szczepieniu, ale go nie szczepili. Bo robi zielone i śmierdzące kupy i Pani doktor powiedziała, że go nie szczepi bo może to wirus jelitowy, który teraz u nas panuje. Mam mu podawać bakterie jelitowe, kleik ryżowy i żadnych nowych produktów i jak wszystko wróci do normy to szczepienie za tydzień. Mały waży 6570 i ma 70cm. A i sprawdzała dziąsełka to górne ma rozpulchnione więc może też zęby już idą.
A w dodatku to cała obolała i potłuczona jestem bo w niedzielę byliśmy na desce, ale było super
Lilka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:44   #2151
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Hej kochane podczytuje cały dzień ale nie mam czasu napisać bo wzięłam się za pisanie pracy tż - ta, i co jakiś czas zaglądam tu i na fb
aneciaslonko piękna z Ciebie kobieta
anuszka1401 super, że z Igunią już lepiej no i że nie robili Ci w pracy problemu z wychowawczym
anoxa ja używam kremu do rąk z neutrogeny, polecam.
dzidzia dużo zdrówka dla waś dziewczynki
aga
Jutro jedziemy na szczepienie ale niewadomo czy ją lekarz zakwalifikuje przez tą wysypkę, położna kazała dzisiaj zroibć Lilce kąpiel w krochmalu.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png

Edytowane przez Misiulka1
Czas edycji: 2011-01-25 o 16:46
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:47   #2152
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
.....................
Powiedziałam lekarce, że katar się także nasilił i sól nie pomaga więc mogę podać Idze nasivin soft, ciekawe czy pomoże.
Stosowałyście może??
...................
Jakie? Też planuję niedługo kupić. Ale na razie wygodniej mi karmić trzymająć małą na kolanach, bo nie siedzi jeszcze sama.
Ja stosuję dwa razy dziennie nasivin soft, choć pediatra nic nie mówiła, ale mała się męczy i nie będę jej wkurzać smarkami. Przy lekkim katarku był skuteczniejszy, ale nie narzekam.
A krzesełko kupiłam takie:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1390103679
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:49   #2153
Lilka___
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 893
GG do Lilka___
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

misiulka nie martw sie ja tez ide do pracy i to w dodatku do nowej.
papi ja kupiłam kosz na zabawki z biedronki nawet fajny
hd współczuję z powodu kolegi, szok
anecia co to za kolor?
Lilka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:42   #2154
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość

Podobne jesteście
Ale Ci zazdroszczę, że masz babcię
Przykro mi,że Ty już nie masz...
Babcia,moja mama (jej córka) i ja jesteśmy baardzo podobnePrzynajmniej wiem jak mniej więcej będę wyglądać na starość
anuszka fajnie,że z urlopem tak super wyszło..
Misiulka dziękuję Ja też swego czasu jak Patuśka była maleńka kąpałam w krochmalu i nam troszkę pomógł
dzidzia krzesełko bardzo ładne!
Lilka dokładnie to nie wiem.Zapamiętałam,że 5 z odcieni rudych
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:50   #2155
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anecia, super wyglądasz, zmiana na duży plus
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:59   #2156
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
anecia, super wyglądasz, zmiana na duży plus
Dziękuje Ale bałam się jak nigdy...zawsze się cykałam i nigdy nie ścinałam włosów tak krótko..cieszę się,że Wam sie podoba
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:48   #2157
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny
Wklejam więc zdjęcie z przed (święta) i po
o kurcze ale podobne z babcia jestescie do siebie ciekawe jak Patuska czy tez sie do Was upodobni a fryzurka bardzo fajna zreszta ja lubie takie ciecia
a co do pasow to ja sie ciesze moze sie w koncu nauczy

aniaa dzieki pokaze mezowi choc nie wiem czy bedzie chcial tak daleko jechac bo powiedzial ze juz nigdy wiecej tak daleko nie jedzie

dzieki co do rad odnosnie kremu do rak kupie ta neutrogene bo jeszcze nie mialam a obawialam sie ze jest przereklamowana no chyba ze nie pomoze to kupie to co aniaa pisala
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:14   #2158
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
kociamborek a jaka renaulta macie?
Renault Megane Coupe

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Vette i Jana wracają do domu.
Super!

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
kociamborek powodzenia u dentysty-eh jak ja nie lubię chodzić do dentysty..
dzięki ja też nie lubię chodzić ale nie było najgorzej
Bardzo ładnie wyglądasz!

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Byłam w pracy załatwić wychowawczy i urlop za 2011. Wszystko super, bez problemu Urlopik dostanę w całości
Super ze wszystko sie udalo zalatwic i szef nie robil problemow. Ja w pn. jade do pracy z wnioskiem o wychowawczy
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:22   #2159
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
niezawsze no to dobrze ze chociaz tobie smakowal
pozniej zglodniala to zjadla, ale obawiam ie, ze przez konsystencje miny robila, bo bylo to takie glutowate

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość

maz dzwonil ze dostal mandat 100zl za pasy dobrze mu tak bo zawsze go upominam a on madrzejszy jest
no i dobrze mu tak
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Vette i Jana wracają do domu.

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość


i sie wkurzylam maz dzwonil ze ten samochod to nieporozumienie dojechany jak by z 1mln km zrobil nosz ku...wa jak mozna byc takim imbecylem i probowac takie gooowno wcisnac ludzia i jeszcze maz mu mowil ze jedzie 200km zeby ten samochod zobaczyc buuuuuuuu
co za

Anecia fajna zmiana troche mi Itakasie przypominasz

Kociamborek a ja uwielbiam chodzic do dentyski, ale to dlatego, ze mam super

Jutro kino "och Karol"
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:11   #2160
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cześć dziewczynki!
Po pierwsze duzo zdrowia dla maluszków. Takie to smutne, że az tak wiele z naszych maluchów choruje! Mam nadzieję, że szybko wrócą do zdrowia.

Rzadko bywam bo a) knoci mi sie komp b) mąż ma urlop c) odktyłam fajny serial pretty little liars i oglądam namietnie

Od 2 dni juz w ogóle nie karmie piersią. Piersi troche bolą ale nie sa twarde i nie czuję zastoju. Mam nadzieje, że sie nie pojawi.

W czwartek będe brała udział w rocznicy wyzwolenia Auschwitz. Oj dawno nie byłam w pracy...
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.