Archiwum - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż > Zwierzaki w potrzebie

Notka

Zwierzaki w potrzebie Forum zwierzaki w potrzebie, to miejsce gdzie niesiemy pomoc zwierzętom. Tutaj dowiesz się o akcjach na rzecz zwierząt. Przeczytasz o schroniskach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 18:53   #2071
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Podpalony kuba!!!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jest kolejna wiadomość, że Kuba dostał propozycję leczenia w niemieckiej klinice ale lekarze nie chcą go na razie nigdzie przetransportowywać.

Co do Moona - nie wyobrażam sobie jak można doprowadzić psa do takiego stanu... Gdyby nie było napisane, że to owczarek niemiecki nigdy w życiu bym się nie domyśliła
Super wiadomość, oby tylko ta klinika podtrzymała swoją propozycję, do momentu, w którym stan Kuby pozwoli na transport

Ja też sobie tego nie wyobrażam. Jak zobaczyłam te zdjęcia to nie mogłam uwierzyć, że to prawda. Na szczęście Moon trafił w dobre ręce


'Uwaga' zaczęła akcję propagującą dobre zachowanie w stosunku do zwierząt
Oby więcej takich akcji i oby docierały do społeczeństwa
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:55   #2072
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Podpalony kuba!!!

Straszne. Kolejna przykra historia Ja też nie poznałam, że Moon to owczarek niemiecki Ważne, że znalazł dom, w którym będzie mógł przeżyć pewnie najlepsze chwile swojego życia
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:02   #2073
Tigresa
Raczkowanie
 
Avatar Tigresa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 142
Dot.: Podpalony kuba!!!

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
'Uwaga' zaczęła akcję propagującą dobre zachowanie w stosunku do zwierząt
Oby więcej takich akcji i oby docierały do społeczeństwa
Ja w ogóle zauważyłam, że TVN bardzo dużo zaczął mówić o przypadkach okrucieństwa wobec zwierząt. Dziś w Faktach był reportaż z jednego ze schronisk. Wstrząsający. Mówili też o tej sprawie w Prosto z Polski. Słyszałam też wypowiedź w TVN24 jednego dziennikarza, że w Faktach jest silna frakcja, której leży na sercu dobro zwierząt. Także miejmy nadzieję, że dalej będą iść w tym kierunku
__________________
13.12.11 - Adaś

Tigresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:09   #2074
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Podpalony kuba!!!

Jutro w TVN w Uwadze kolejny reportaż o zwierzętach.
Tym razem chyba bardziej pozytywny.

Strasznie sie cieszę, że chyba jako jedyna stacja, tak się w to zaangażowali.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:24   #2075
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Podpalony kuba!!!

Obejrzałam w necie ten reportaż o schronisku w Faktach... matko, nie mogę uwierzyć w to co widzę...

Cieszę się, że coś się zaczyna dziać w tej sprawie...


Widziałyście? Jednak będą zarzuty http://www.tvn24.pl/12690,1690720,0,...wiadomosc.html

Cholera jasna, czy wszyscy muszę się tłumaczyć, że byli pijani?? Czy myślą, że tym wszystko usprawiedliwią??


Boże... http://www.tvn24.pl/12690,1688978,0,...wiadomosc.html

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-01-26 o 19:25
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:28   #2076
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Podpalony kuba!!!

Cytat:
Napisane przez Tigresa Pokaż wiadomość
Ja w ogóle zauważyłam, że TVN bardzo dużo zaczął mówić o przypadkach okrucieństwa wobec zwierząt. Dziś w Faktach był reportaż z jednego ze schronisk. Wstrząsający. Mówili też o tej sprawie w Prosto z Polski. Słyszałam też wypowiedź w TVN24 jednego dziennikarza, że w Faktach jest silna frakcja, której leży na sercu dobro zwierząt. Także miejmy nadzieję, że dalej będą iść w tym kierunku
Widziałam ten reportaż o schronisku- okropieństwo!



Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Widziałyście? Jednak będą zarzuty http://www.tvn24.pl/12690,1690720,0,...wiadomosc.html

Cholera jasna, czy wszyscy muszę się tłumaczyć, że byli pijani?? Czy myślą, że tym wszystko usprawiedliwią??


Boże... http://www.tvn24.pl/12690,1688978,0,...wiadomosc.html
Ciekawe jaki wyrok dostanie, pewni śmieszzny
Ale dobrze, że chociaż ma zarzuty, bo najpierw prokurator gadał, że można mu postawić zarzutów, bo pies nie był na smyczy

Boże
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:49   #2077
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Podpalony kuba!!!

"Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt za zabicie psów grozi nawet do 2 lat więzienia."
Tylko?!

Boże, jak mnie to wkur.....! A co, pies to nie żywe stworzenie? Przecież on też ma serce, uczucia!
Przecież pies żyje nawet kilkanaście lat!
A tylko dwa lata za jego zabicie?

Szkoda, że nie mam większego mieszkania i więcej pieniędzy.
Przygarnęłabym o wiele więcej zwierząt. Dla nich mam więcej uczucia niż dla ludzi. Mam 6 zwierząt, a potrafią dać mi więcej szczęścia niż człowiek.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 19:50   #2078
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Podpalony kuba!!!

Pokazałam przed chwilą TŻ'owi ten reportaż o schronisku w Korabiewicach (jeśli ktoś nie widział to jest tu http://www.tvn24.pl/-1,1690732,0,1,p...wiadomosc.html) - powiedział, że miałby ochotę zabić wszystkich tych ludzi, zrobiłby to z zimną krwią i nawet powieka by mu nie drgnęła. Najgorsi byli Ci inspektorzy weterynaryjni...

Jak ja się cieszę, że wyciągnęłam moją psicę ze schroniska, chociaż mam nadzieję, że u mnie nie było tak jak w tym reportażu, chociaż tego nikt nie wie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:04   #2079
Tigresa
Raczkowanie
 
Avatar Tigresa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 142
Dot.: Podpalony kuba!!!

Dla mnie ci inspektorzy powinni stracić pracę. Za co oni pobierają pensje? To skandal! I jeszcze tak w żywe oczy temu reporterowi wmawiają, że wszystko było przecież dobrze i że na pewno te zdjęcia to fałszerstwo. Nie wiem czy oni robią idiotów z siebie czy z ludzi.
__________________
13.12.11 - Adaś

Tigresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:11   #2080
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Podpalony kuba!!!

A jak oni co chwilę zerkali na siebie, jeden na drugiego, non stop
Jak oni mogli stwierdzić, że w tym schronisku wszystko jest ok, że psy zagryzają się nawzajem, że koty umierają z zimna bo nigdzie nie jest napisane, że koty mają siedzieć przy grzejniku ale szczury grzeją się przy piecu i to jest dobrze bo dla właścicielki wszystkie zwierzęta są równe
Co za głupota i bezduszność...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:12   #2081
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

Słuchajcie,właściciel Kuby po podpaleniu nie trzymał go na łańcuchu.Wykapał go i trzymał w komórce.Smarował maścią tranową.On ma 70 lat i nikłe pojęcie o tym w jakich warunkach powinno się trzymać psa.On poprostu zyje w czasach,w których pies na łańcu to norma,a jak się mu co przytrafi to i się wyliże,bo to pies jest przecież.Bez względu na wszystko Kuba do niego nie wróci i już.Co do ogólnego stanu zwierząt w naszym kraju,to ja co najmniej połowę inspektorów,władz schroniskowych i powiatowych wetów wywaliłabym na zbity pysk,a na ich miejsce wsadziła młodych,świeżych, pełnych zapału ludzi nie przesiąkniętych rutyną i uprawiajacych swój zawód z powołania.Do tego częste kontrole i myślę,że byłoby duzo lepiej.
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 20:14   #2082
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Podpalony kuba!!!

Cytat:
Napisane przez marta9494 Pokaż wiadomość
Słuchajcie,właściciel Kuby po podpaleniu nie trzymał go na łańcuchu.Wykapał go i trzymał w komórce.Smarował maścią tranową.On ma 70 lat i nikłe pojęcie o tym w jakich warunkach powinno się trzymać psa.On poprostu zyje w czasach,w których pies na łańcu to norma,a jak się mu co przytrafi to i się wyliże,bo to pies jest przecież.
Tak właśnie podejrzewałam.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:15   #2083
kaza10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 126
Dot.: Podpalony kuba!!!

Finlora widzę, że jest nas tu dwie ja też się od niego uzależniłam, wstaje o ósmej i już czytam wiadomości o Kubie, piszę, wysyłam e-maile do godz 23-ej klikam. Chyba przesadziłam bo głowa mi dzisiaj pęka, ale to jest ślniejsze odemnie, miała teraz dwu godzinną przerwe i znowu mnie uprzedziłaś z podaniem najświeższej informacji o Kubusiu.
A kiedy w końcu będzie reportaż o Kubie na TVN i Polsacie przecież obydwie telewizje już były u naszego przystojniaka, a tak wogóle to się robi z niego niezłe ciacho, suczki będą za nim szalały
I jeszcze Express Reporterów, bardzo liczę i nie tylko ja na reportaż w tym programie, Michał Olszański jest niesamowity.
kaza10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:32   #2084
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Podpalony kuba!!!

Cytat:
Napisane przez marta9494 Pokaż wiadomość
Słuchajcie,właściciel Kuby po podpaleniu nie trzymał go na łańcuchu.Wykapał go i trzymał w komórce.Smarował maścią tranową.On ma 70 lat i nikłe pojęcie o tym w jakich warunkach powinno się trzymać psa.On poprostu zyje w czasach,w których pies na łańcu to norma,a jak się mu co przytrafi to i się wyliże,bo to pies jest przecież.Bez względu na wszystko Kuba do niego nie wróci i już.Co do ogólnego stanu zwierząt w naszym kraju,to ja co najmniej połowę inspektorów,władz schroniskowych i powiatowych wetów wywaliłabym na zbity pysk,a na ich miejsce wsadziła młodych,świeżych, pełnych zapału ludzi nie przesiąkniętych rutyną i uprawiajacych swój zawód z powołania.Do tego częste kontrole i myślę,że byłoby duzo lepiej.

To o co chodzi z tym zdjęciem, na którym Kuba jest na łańcuchu - wydawało mi się, że w budzie. Muszę się przyjrzeć dokładniej, bo jakoś na razie nie miałam na to zbytniej ochoty ani siły.

I kto i dlaczego podpalił budę? To miał być makabryczny żart czy chęć zaszkodzenia właścicielowi?

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Obejrzałam w necie ten reportaż o schronisku w Faktach... matko, nie mogę uwierzyć w to co widzę...

Cieszę się, że coś się zaczyna dziać w tej sprawie...


Widziałyście? Jednak będą zarzuty http://www.tvn24.pl/12690,1690720,0,...wiadomosc.html

Cholera jasna, czy wszyscy muszę się tłumaczyć, że byli pijani?? Czy myślą, że tym wszystko usprawiedliwią??




Już straciłam nadzieję, że ten sk.... usłyszy zarzuty.

Boże... http://www.tvn24.pl/12690,1688978,0,...wiadomosc.html
Taaa... w takim razie powinni zakazać sprzedaży alkoholu lub wprowadzić ograniczenia - tylko dla ludzi zdrowych psychicznie. Skoro niektórym odbija po alkoholu, to powinna być to substancja nielegalna.

Nie, proszę, nie wrzucajcie już więcej takich strasznych rzeczy, tylko dobre wiadomości, jak ta z poprzedniego linku.

Edytowane przez Sahira
Czas edycji: 2011-01-26 o 20:33
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:08   #2085
kaza10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 126
Dot.: Podpalony kuba!!!

Znajdę ten tekst gdzie to przeczytałam i podam wam stronę, bez przesady nikt tu nie chce zaszkodzić właścicielowi, a mnie fantazja nie poniosła, przeczytałam i byłam pewna, że to prawda.
Chcę pomóc z całego serca a teraz się czuję jakoś dziwnie jakby ktoś dał mi w twarz za to, że chcę pomóc.
A na zdjęciach co widać czyż nie łańcuch!!!







---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Marta9494 a czy wolontariusze mogliby od czasu do czasu odwiedzać wsie i sprawdzać w jakich warunkach żyją psy, czy to jest legalne z prawem, czy trzeba mieć pozwolenie?
kaza10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:13   #2086
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Podpalony kuba!!!

Między 27 a 28 I mają się pojawić nowe informacje nt stanu zdrowia Kuby. Szczerze, to nadal się boję, w końcu ma naprawdę poważne obrażenia. Piesio ma krwawienia z przewodu pokarmowego. Tak bardzo chcę, by wyzdrowiał: prosi:.

Nadzieja w tym, że Kubuś ma silną wolę walki i życia i że jest otoczony ludźmi, którzy troskliwie się nim opiekują i zapewniają najlepsze środki lecznicze.

Codziennie wchodzę na blog Kubusia ze ściśniętym sercem, a najbliższe 2 dni to już będą wyjątkowo nerwowe.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:28   #2087
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

zaczyna sie na zwierzetach
konczy na ludzich

kara 2 lat wiezienia to za malo za ten 'trening'
bestialskie zabicie zwierzecia powinno byc traktowane jak bestialskie zabicie czlowieka. nawet do dozywocia.
dziecka nikt by tak nie potraktowal bo by sie bal ze pojdzie siedziec na pare lat. a zwierze co? posiedzi troche, wyjdzie i zrobi znowu to samo tylko bedzie ostrozniejszy...
plakac sie chce
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:31   #2088
Pablo_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Podpalony kuba!!!

To nienormalne żeby tak traktować zwierzę ;(
Z żalu nie wiem co napisać...;/
Pablo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 00:22   #2089
kaza10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 126
Dot.: Podpalony kuba!!!

Dostałam wiadomość od anonima, że lepiej bym zbierała pieniądze na dzieci w Afryce a nie na psy Że całkiem nam odbiło, że nawet w Londynie zbieramy pieniądze na Kube, ah szkoda słów.
Kuba to dla Ciebie: love::l ove::lo ve::lov e:
kaza10000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 00:38   #2090
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

A kto im broni zbierać na dzieci?Dalej jazda niech zakładaja fundacje,sama się dołożę.

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kaza10000 Pokaż wiadomość
Znajdę ten tekst gdzie to przeczytałam i podam wam stronę, bez przesady nikt tu nie chce zaszkodzić właścicielowi, a mnie fantazja nie poniosła, przeczytałam i byłam pewna, że to prawda.
Chcę pomóc z całego serca a teraz się czuję jakoś dziwnie jakby ktoś dał mi w twarz za to, że chcę pomóc.
A na zdjęciach co widać czyż nie łańcuch!!!







---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Marta9494 a czy wolontariusze mogliby od czasu do czasu odwiedzać wsie i sprawdzać w jakich warunkach żyją psy, czy to jest legalne z prawem, czy trzeba mieć pozwolenie?
Trzeba koniecznie w całej Polsce zrobić takie"patrole"Jest juz pomysł utworzenia typowej Policji dla zwierząt,ale to wszystko wymaga dopracowania.
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:00   #2091
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Podpalony kuba!!!

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie mam większego mieszkania i więcej pieniędzy.
Przygarnęłabym o wiele więcej zwierząt. Dla nich mam więcej uczucia niż dla ludzi. Mam 6 zwierząt, a potrafią dać mi więcej szczęścia niż człowiek.
To tak jak ja

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A jak oni co chwilę zerkali na siebie, jeden na drugiego, non stop
Jak oni mogli stwierdzić, że w tym schronisku wszystko jest ok, że psy zagryzają się nawzajem, że koty umierają z zimna bo nigdzie nie jest napisane, że koty mają siedzieć przy grzejniku ale szczury grzeją się przy piecu i to jest dobrze bo dla właścicielki wszystkie zwierzęta są równe
Co za głupota i bezduszność...
Masakra

Cytat:
Napisane przez marta9494 Pokaż wiadomość
Co do ogólnego stanu zwierząt w naszym kraju,to ja co najmniej połowę inspektorów,władz schroniskowych i powiatowych wetów wywaliłabym na zbity pysk,a na ich miejsce wsadziła młodych,świeżych, pełnych zapału ludzi nie przesiąkniętych rutyną i uprawiajacych swój zawód z powołania.Do tego częste kontrole i myślę,że byłoby duzo lepiej.
Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez kaza10000 Pokaż wiadomość
Dostałam wiadomość od anonima, że lepiej bym zbierała pieniądze na dzieci w Afryce a nie na psy Że całkiem nam odbiło, że nawet w Londynie zbieramy pieniądze na Kube, ah szkoda słów.
Na dzieci jest dużo zbiórek, skoro nie chcą pomagać biednym zwierzętom, to niech sobie darują żałosne komentarze
To człowiek jest przyczyną cierpienia zwierząt, więc trzeba im to jakos wynagrodzić
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:12   #2092
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Podpalony kuba!!!

Ja mam dwa pieski, sunię wzięliśmy ze schroniska, była zabrana jako szczeniak od poprzednich właścicieli z całym rodzeństwem, bo były bite i głodzone Była strasznie chuda, ale u nas tak odżyła Pulchna kluseczka z niej wyrosła, i cieszy się na mój widok, jak wracam do domku bardziej niż nasz psiak którego kupiliśmy.(tylko, że on jest za leniwy na cokolwiek) Jest strasznie wierna i widać w jej oczach szczęście..
Ja sobie nie wyobrażam, jak można tak skrzywdzić zwierzę. Przecież ono cierpi tak jak my Powinni zmienić coś w ustawie. Większe kary za krzywdzenie zwierząt. (tylko na to chyba nie ma co liczyć, bo dziś za zabicie człowieka nie dostaje się wiele). Zgody na kontrole w różnych miejscach. Większe pieniądze na organizacje ratujące takie zwierzaki Ale o tym możemy sobie tylko pomarzyć
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:15   #2093
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Podpalony kuba!!!

No właśnie ustawa o ochronie zwierząt powinna zostać zmieniona i kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być surowsze, bo te co sa teraz to jakaś kpina
Ale przecież lepiej ciągle gadać o jakichś pierdołach, Smoleńsku, wykłócać się itd. niż zająć się poważnymi sprawami.
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 10:12   #2094
kaza10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 126
Dot.: Podpalony kuba!!!

Wczoraj ustawiłam sobie Kube na tapecie w komputerze Dobrze, że moja suczka tego nie widzi

A wracając do dzieci w Afryce. Afryka jest najzyzniejszym kontynentem, najbogatszym, to ze jest tam glod, wynika z polityki. Mnostwo pieniedzy wciaz tam jest wysylanych i z tych pieniedzy goscie jak Mugabe buduja sobie palace i zbroja prywatne armie. Nie w wysylaniu kasy metoda i, jakkolwiek to straszne, co sie tam dzieje, wysylanie pieniedzy nic nie zmieni, poza dobrym samopoczuciem naiwnych, ktorzy chcac swiat ratowac, sponsoruja rezimy.
Jest to odpowiedź którą dostałam od jednego z internautów i zgadzam się z nim w 100%, nigdy nie dawałam i nigdy nie dam pieniędzy jeśli nie jestem pewna na co one będą przeznaczone!!!
kaza10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:04   #2095
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: Podpalony kuba!!!

oczywiście przelałam pieniadze.
nie miesci mi sie w glowie jak tak mozna skrzywdzić bezbronne stworzenie.
sama kocham zwierzęta niesamowicie, mam w domu cztery psy, jeden mial isc do 'uśpienia' bo nie ma oczka, a pozostałe trzy znalazłam na ulicy.
mam nadzieje ze kubuś szybko wróci do zdrowia
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:30   #2096
kaza10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 126
Dot.: Podpalony kuba!!!

Kobitki ja handluje odzieżą używaną, ale zdarzają mi się takie rzeczy jak kołdry, koce, poduchy, napiszcie co w takim schronisku potrzebują!!!

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

"To tylko pies, tak mówisz
tylko pies...
a ja ci powiem
że pies to często jest więcej niż
człowiek
on nie ma duszy, mówisz...
popatrz jeszcze raz
psia dusza większa jest od psa
i kiedy się uśmiechasz do niej
ona się huśta na ogonie
a kiedy się pożegnać trzeba
i psu czas iść do psiego nieba
to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo
z tobą zostanie jego dusza"
B. Borzymowska
kaza10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:41   #2097
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Podpalony kuba!!!

Cytat:
Napisane przez kaza10000 Pokaż wiadomość
Kobitki ja handluje odzieżą używaną, ale zdarzają mi się takie rzeczy jak kołdry, koce, poduchy, napiszcie co w takim schronisku potrzebują!!!

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

"To tylko pies, tak mówisz
tylko pies...
a ja ci powiem
że pies to często jest więcej niż
człowiek
on nie ma duszy, mówisz...
popatrz jeszcze raz
psia dusza większa jest od psa
i kiedy się uśmiechasz do niej
ona się huśta na ogonie
a kiedy się pożegnać trzeba
i psu czas iść do psiego nieba
to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo
z tobą zostanie jego dusza"
B. Borzymowska
Piękny ten wiersz


Może warto zadzwonić do danego schroniska i tam zapytać, czy nie potrzebują nic z takich rzeczy.

Edytowane przez madzius90
Czas edycji: 2011-01-27 o 11:43
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 12:34   #2098
Tigresa
Raczkowanie
 
Avatar Tigresa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 142
Dot.: Podpalony kuba!!!

Cytat:
Napisane przez kaza10000 Pokaż wiadomość

"To tylko pies, tak mówisz
tylko pies...
a ja ci powiem
że pies to często jest więcej niż
człowiek
on nie ma duszy, mówisz...
popatrz jeszcze raz
psia dusza większa jest od psa
i kiedy się uśmiechasz do niej
ona się huśta na ogonie
a kiedy się pożegnać trzeba
i psu czas iść do psiego nieba
to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo
z tobą zostanie jego dusza"
B. Borzymowska
Przepiękny wiersz. Aż się wzruszyłam
__________________
13.12.11 - Adaś

Tigresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:00   #2099
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Podpalony kuba!!!

[QUOTE=kaza10000;24630040]KOBIETKI WEJDŹCIE NA TĄ STRONE I ZOBACZCIE PRZECZYTAJCIE TO JEST NIEMOŻLIWE JAKA BESTIA MOGŁA TO ZROBIC Z TEGO CO WIEM ZAPŁACILI 300ZŁ GRZYWNY I WYROK W ZAWIESZENIU:mur ::mur :

http://www.dogomania.pl/threads/1415...em-Moon-ma-dom.

ZNALAZŁ SWÓJ DOM


QUOTE]
Widziałam juz biednego Moona naprawdę ja już słów nie mam, mam nadzieję że temu kto do tego doprowadził to samo wróci ze zdwojona siłą, naprawdę żeby taki ból sprawiać
Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
O Boże... jak widzę te wszystkie straszliwe przypadki, nie wierzę, że Ci ludzie mają mózg, to musi być skutek jakichś potężnych zaburzeń psychicznych, nie umiem sobie inaczej wytłumaczyć. Jak można doprowadzić psa do takiego stanu:k ill:

Po co ja weszłam i zobaczyłam te zdjęcia.
Ja weszłam i naprawdę ...życze im jeszcze gorszego - tym zwyrodnialcom
Cytat:
Napisane przez marta9494 Pokaż wiadomość
Słuchajcie,właściciel Kuby po podpaleniu nie trzymał go na łańcuchu.Wykapał go i trzymał w komórce.Smarował maścią tranową.On ma 70 lat i nikłe pojęcie o tym w jakich warunkach powinno się trzymać psa.On poprostu zyje w czasach,w których pies na łańcu to norma,a jak się mu co przytrafi to i się wyliże,bo to pies jest przecież.Bez względu na wszystko Kuba do niego nie wróci i już.Co do ogólnego stanu zwierząt w naszym kraju,to ja co najmniej połowę inspektorów,władz schroniskowych i powiatowych wetów wywaliłabym na zbity pysk,a na ich miejsce wsadziła młodych,świeżych, pełnych zapału ludzi nie przesiąkniętych rutyną i uprawiajacych swój zawód z powołania.Do tego częste kontrole i myślę,że byłoby duzo lepiej.
O matko, co on się wycierpiał ten psinko aż mam ciaryyy
Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Między 27 a 28 I mają się pojawić nowe informacje nt stanu zdrowia Kuby. Szczerze, to nadal się boję, w końcu ma naprawdę poważne obrażenia. Piesio ma krwawienia z przewodu pokarmowego. Tak bardzo chcę, by wyzdrowiał: prosi:.

Nadzieja w tym, że Kubuś ma silną wolę walki i życia i że jest otoczony ludźmi, którzy troskliwie się nim opiekują i zapewniają najlepsze środki lecznicze.

Codziennie wchodzę na blog Kubusia ze ściśniętym sercem, a najbliższe 2 dni to już będą wyjątkowo nerwowe.
Błagam, niech bóg da mu zdrowie tyle wycierpiał, musi dostać szansę na nowe, zdrowe życie
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:22   #2100
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Podpalony kuba!!!

Cytat:
Napisane przez marta9494 Pokaż wiadomość
A kto im broni zbierać na dzieci?Dalej jazda niech zakładaja fundacje,sama się dołożę.

Dokładnie to samo zawsze odpowiadam na tego typu głupie zaczepki.
Cytat:
Trzeba koniecznie w całej Polsce zrobić takie"patrole"Jest juz pomysł utworzenia typowej Policji dla zwierząt,ale to wszystko wymaga dopracowania.

Zgadzam się, to bardzo potrzebne.
I powinni w takiej policji pracować wyłącznie ludzie, którzy naprawdę kochają zwierzęta, silni, pełni pasji. Nie jacyś zobojętniali na wszystko zombie.

Cytat:
Napisane przez kaza10000 Pokaż wiadomość
Kobitki ja handluje odzieżą używaną, ale zdarzają mi się takie rzeczy jak kołdry, koce, poduchy, napiszcie co w takim schronisku potrzebują!!!
Np u mnie w schronisku w Mielcu jak najbardziej potrzebują takich rzeczy.
Sporo piesków śpi na hali na betonie, bo brakuje właśnie koców, kołder.
Cytat:
"To tylko pies, tak mówisz
tylko pies...
a ja ci powiem
że pies to często jest więcej niż
człowiek
on nie ma duszy, mówisz...
popatrz jeszcze raz
psia dusza większa jest od psa
i kiedy się uśmiechasz do niej
ona się huśta na ogonie
a kiedy się pożegnać trzeba
i psu czas iść do psiego nieba
to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo
z tobą zostanie jego dusza"
B. Borzymowska
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzaki w potrzebie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 23:07:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.