Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 14:39   #2581
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Dziekuje Dziewczyny Moje Kochane za zyczenia

torcik i kawka dla wszystkich
mniam
Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Sorki, że Was tak zamęczam z tymi butami, ale może te będą ok?? Trochę bardziej weselne i nie dla starej baby??
mnie sie podobaja
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 15:25   #2582
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Haha więcej pazura chyba nie będzie
pazura to musisz zapuścić i przez to okienko w bucie wystawić takiego krogula

Dziołszki - piłyście kiedyś ocet jabłkowy ? Może macie jakieś cenne rady/uwagi zanim sięgnę po kolejny cudowny środek do walki z moim tłuszczem?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 15:57   #2583
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez kasienka2607 Pokaż wiadomość
Nadal maly chory. od wczoraj 2 antybiotyk. ehhh i jest nieznosny.
Co prawda jeszcze zab nie wyszedl, ale juz go widac, a jak sie dotyka dziaslo to czuc takie ostre, no i jak zlapie za cyca - to szkoda slow.
dla Wojtusia żeby szybko zdrowiał.

Vette sto laaaat sto laaaaaat


Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Sorki, że Was tak zamęczam z tymi butami, ale może te będą ok?? Trochę bardziej weselne i nie dla starej baby?? Chodzi mi o te jasne. Nie umiem kupować szpilek

http://moda.allegro.pl/fabio-fabrizi...421415975.html
mnie się podobają
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:27   #2584
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dzis bylam w kinie na "turyscie" fajny film, do biletu dodawali 20% znizki do smyka i smoczek canpola , za tydzien beda dawac mleko candia

Na fitness ide na 19 i pozniej was nadrobie
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 17:12   #2585
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
pazura to musisz zapuścić i przez to okienko w bucie wystawić takiego krogula

Dziołszki - piłyście kiedyś ocet jabłkowy ? Może macie jakieś cenne rady/uwagi zanim sięgnę po kolejny cudowny środek do walki z moim tłuszczem?
moja matka pila ocet jablkowy z cytryna przez jakis czas codziennie rano. nie wiem czy cos jej to dalo, bo moja matka z natury jest szczupla, wiec w sumie nie wiem po co to pila.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 17:43   #2586
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dziewczyny pomóżcie
Weronika przestała jeśc, tak ładnie wcinała już, słoiczki czy zupki co sama jej robiłam a dzisiaj z trzy razy podchody robiłam i tylko wrzaski.....
nie wiem, może to przez te ząbki
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:07   #2587
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Zostałam dziś po raz pierwszy ciocią
Moja kuzynka Małgosia urodziła o 9:06 córeczkę. Klara jest malutka (tak jak i jej mama) - ma 49 cm długości i waży 2700
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 20:12   #2588
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Zostałam dziś po raz pierwszy ciocią
Moja kuzynka Małgosia urodziła o 9:06 córeczkę. Klara jest malutka (tak jak i jej mama) - ma 49 cm długości i waży 2700
gratulacje ale kruszynka

niezawsze fajnie z tymi prezentami znow 20% do smyka
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:31   #2589
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Vette najlepszego!
Kasienka zdrowka dla malego zycze

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Zostałam dziś po raz pierwszy ciocią
Moja kuzynka Małgosia urodziła o 9:06 córeczkę. Klara jest malutka (tak jak i jej mama) - ma 49 cm długości i waży 2700
gratuluje

myslalam, ze bedzie wiecej nadrabiania phi

aaa Anuszka no te buty juz zecydowanie lepsze
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:42   #2590
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Zostałam dziś po raz pierwszy ciocią
Moja kuzynka Małgosia urodziła o 9:06 córeczkę. Klara jest malutka (tak jak i jej mama) - ma 49 cm długości i waży 2700
Gratulacje dla kuzynki. Prawie jak Aliska wielkościowo
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:47   #2591
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Mamuski zainspirowana wami tzn sadzaniem na nocnik a zaczela chyba olakola i ja w koncu spróbowałam(nocnik lezal od dawna w szafie Adas dostal daaawno temu a gdyby nie wy pewnie dlugo bym go jeszcze nie wyciagla z tej szafy ) i od razu jak wczoraj rano posadzilam poszla kupka ,po poludniu tez cos postekiwal zawsze marudny w tym czasie no to myk na nocnik i wieczorem tez i za kazdym razem byla kupka no i dziecko od razu bardziej radosne .TZ mial ubaw bo A. dokladnie wiedzial po co siedzi na tym nocniku super sprawa
Dzis rano poszlo siku i troszke poprykał ale nie trzymam dlugo co by sobie odcisków nie narobił
maly zdolniacha

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a właściwie dlaczego tak szybko sadzacie dzieci na nocnik? Ja planuję dopiero po ukończeniu 1 roku życia. Uczyłam się na psychologii rozwojowej, że trening czystości powinien być rozpoczęty ok. 16 miesiąca życia, wcześniej dziecko nie jest na to gotowe.
wiesz co mi nie chodzi o to zeby on juz teraz robil tylko do nocnika tylko zeby sie z nim oswoil poza tym maam mi mowila ze my bylismy rowniez wysadzani na nocnik jak tylko zaczynalismy sami siedziec w zwiazku z czym jak mielismy lekko ponad rok wolalismy juz siusiu wiec cos w tym jest

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość

Dajecie maluszkom papki czy są w zupkach kawałki warzyw? A jak sa to jak taką zupke zrobić?
ja gotuje normalnie zupke osobno miele miesko na gladko calkiem a warzywa blenderem rozdrabniam ale nie do konca tylko chwilke dzieki czemu zostaja grudki i nie jest juz takie jednolite

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

Dziołszki - piłyście kiedyś ocet jabłkowy ? Może macie jakieś cenne rady/uwagi zanim sięgnę po kolejny cudowny środek do walki z moim tłuszczem?
moja znajoma pila ale nie wiem jaki efekt przynosi brala tez tabletki z octem jablkowym dostepne z tego co pamietam w rossmannie

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Zostałam dziś po raz pierwszy ciocią
Moja kuzynka Małgosia urodziła o 9:06 córeczkę. Klara jest malutka (tak jak i jej mama) - ma 49 cm długości i waży 2700
Gratuluje ale kruszynka

anuszka
te juz fajniejsze butki powiem nawet ze na weselicho moga byc a co do nieprzespanej nocki oby to byla pierwsza i ostatnia

chomiczek
nie przejmuj sie czasem tak dzieci maja moj teraz dwa dni nie chcial jesc

vette
100 lat
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 20:54   #2592
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dziewczyny jak zalatwiacie sprawe fotelika, gdy wy zawozicie a tz odbiera po pracy dziecko lub odwrotnie? Kupujecie dwa do auta czy jak, jakos nie umiem sobie tego wyobrazic, ze ja lub tz konczymy wczesniej prace i nie mozemy odebrac dziecka ze zlobka, bo nie mamy fotelika
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:06   #2593
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anuszka1401 - a może twoje dzidzi jest gotowe na nocnik, a ty o tym nie wiesz może jest "do przodu", a ty nawet nie dajesz szansy

Vette - sto lat
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:10   #2594
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze u nas nie bedzie takiego problemu ale my mamy dwa foteliki bo jeden od siostry dostalismy a drugi kupilismy tez od znajomych okazyjnie bo niby przedzial wiekowy ten sam ale ten drugi jakis wiekszy jest wiec wzielismy i mamay dwa ale w sumie to nie wiem jak rozwiazac taki problem no bo jak u opiekunki dziecko no to wiadomo ze mozna u niej zostawic a nie wiem jak to w przedszkolu wyglada moze tam tez mozna zostawic?
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:20   #2595
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anoxa dzięki mam nadzieję że jutro będzie miała lepszy apetyt

miałam koszmarny dzień
tż wrócił dziś dopiero o 19(czasem jest o 15 a czasem nawet o 20), a myślałam że wyjde z siebie już. Dziewczynki mi dały w doope obie. Jedna marudzi i się wydziera, druga chce jeść, jedna zechciała łaskawie wypić herbatkę ale sie kręci przy tym jakbym jej trucizne dawała to druga chce żebym z nią malowała..... i tak w kółko...
dobrze że już śpią. małż też. mam nadzieję że się wyśpie chociaż i nabiorę sił na kolejny dzień walki z zębami
dobranoc
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:43   #2596
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze nie mam pojecia moze bedzie mozna gdzies zostawic ale znow z dzieckiem i fotelikiem lazic w ta i z powrotem....

misio dzis zaliczyl pierwsza kupke do nocnika jak go posadzilam po drzemce to od razu siusiu poszlo a jak chwilke posiedzial to i nr 2
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:45   #2597
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

chomiczek
wspolczujewiem o czym piszesz
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:58   #2598
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
niezawsze u nas nie bedzie takiego problemu ale my mamy dwa foteliki bo jeden od siostry dostalismy a drugi kupilismy tez od znajomych okazyjnie bo niby przedzial wiekowy ten sam ale ten drugi jakis wiekszy jest wiec wzielismy i mamay dwa ale w sumie to nie wiem jak rozwiazac taki problem no bo jak u opiekunki dziecko no to wiadomo ze mozna u niej zostawic a nie wiem jak to w przedszkolu wyglada moze tam tez mozna zostawic?
no wlasnie dlatego kupilismy romera, bo on latwy w montazu jest w porownaniu do innych, bo pewnie fotelik bedzie czesto przekladany, ale fakt mozna chyba bedzie w zlobku zostawic
Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
miałam koszmarny dzień
oj wspolczuje

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość

misio dzis zaliczyl pierwsza kupke do nocnika jak go posadzilam po drzemce to od razu siusiu poszlo a jak chwilke posiedzial to i nr 2
jeeee gratuluje
mi jakos weny brak, ale wy mnie motywujecie takimi sukcesami
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:58   #2599
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dziewczyny.. popłakałam się
w życiu bym Sebka nie nakarmiła jakby tak robił:
http://www.youtube.com/watch?v=AYt31...eature=related
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 22:29   #2600
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Kalafior - również planuję. Na razie skończymy brokuły bo jeszcze sporo zostało a teraz te ceny dobijają. Brokuły z ekologicznej uprawy 8 zł.
ja już dawalam

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a właściwie dlaczego tak szybko sadzacie dzieci na nocnik? Ja planuję dopiero po ukończeniu 1 roku życia. Uczyłam się na psychologii rozwojowej, że trening czystości powinien być rozpoczęty ok. 16 miesiąca życia, wcześniej dziecko nie jest na to gotowe.
no wlasnie tez się zastanawiałam nad tym... jakoś nie widze żeby dziecko w tym wieku chodzilo bez pieluch

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Kurcze a to chyba jakaś wyrodna matka jestem bo kupuje Frankowi warzywa w warzywniaku. Jedynie szpinak mam z mrożonek. Ale póki co nic mu nie jest. Ceny warzyw eko to jakaś paranoja!
pomyślałam tak samo ale z drugiej strony nei do konca wierzę w te warzywa eko kupowane od rolników, no bo oni też używają różnych chemikaliów. co innego swoje własne warzywka.

anuszka te drugie butki superowe są!

vette sto lat!!!

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Siala dobry ten filmik też bym nie dala rady karmic takiego malucha
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:59   #2601
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Ania za siku i za "nr 2"
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:59   #2602
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Anuszka - fajne te buciki
Niezawsze - chyba rzeczywiście najlepiej będzie zostawiać fotelik tam gdzie dziecko jeżeli nie chcecie kupować kolejnego...
Chomiczek - współczuję miłej i spokojnej nocy
Aniaa - gratki!!!!
a ja dziś znowu nie doszłam do miasta po nocniczek ale za to na basenie się wypływałam
Siala - normalnie zabiłaś moje zakwasy na brzuchu tym filmikiem świetny dzidziek
ps. do octu jabłkowego się przymierzałam kiedyś, ale na zamiarach się skończyło wiem, że wodą się go rozcieńcza i nie można za dużo pić bo można sobie żołądek zepsuć, i chyba ( ) pije się go rano na czczo, ale głowy nie dam... o tabletkach też słyszałam, ale nie wiem czy dają efekty
hmm ale ci "pomogłam"


ech zmęczona jakaś jestem, weny brak.... ale to chyba przez pogodę, bo jest do bani :/
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 08:42   #2603
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Anuszka - ostatnie buty mi sie podobają
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 08:45   #2604
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dzięki za pocieszenie Liczę dziś na lepszą dniówkę, bo nocka super- tylko raz wstała Weronika na cycusia, ale lepiej

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Na fitness ide na 19 i pozniej was nadrobie
jak ja zazdroszcze tego fitnesu. Też bym chciała ale w mojej wsi takich wynalazków nie ma
A jakbym chciała gdzieś dojeżdżać to pół dnia by mi to zajęło

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Zostałam dziś po raz pierwszy ciocią
Moja kuzynka Małgosia urodziła o 9:06 córeczkę. Klara jest malutka (tak jak i jej mama) - ma 49 cm długości i waży 2700
gratujuję. Ale maleństwo faktycznie

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
niezawsze
misio dzis zaliczyl pierwsza kupke do nocnika jak go posadzilam po drzemce to od razu siusiu poszlo a jak chwilke posiedzial to i nr 2
super

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. popłakałam się
w życiu bym Sebka nie nakarmiła jakby tak robił:
http://www.youtube.com/watch?v=AYt31...eature=related
też się popłakałam

Muszę się zmotywować bo siostra na studniówke idzie w sob i chciała cobym jej pazurki zrobiła A taaak mi się nie chce...
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 08:55   #2605
justynacz80
Rozeznanie
 
Avatar justynacz80
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 629
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Hehehhheh moja robi dokładnie to samo jak je owoce Sikam ze śmiechu

Siala moja mama pije ocet jabłkowy- chyba bez większych efektów, ale ona pije, by poprawić stan stawów (ma rzs)

Edytowane przez justynacz80
Czas edycji: 2011-02-03 o 08:59
justynacz80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 08:59   #2606
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez justynacz80 Pokaż wiadomość
Hehehhheh moja robi dokładnie to samo jak je owoce Sikam ze śmiechu

Siala moja mama pije ocet jabłkowy- chyba bez większych efektów, ale ona pije, że by poprawić stan stawów (ma rzs)
Ocet pomaga na stawy? Mnie zawsze uczono, że potrafi zniszczyć kości...
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:01   #2607
justynacz80
Rozeznanie
 
Avatar justynacz80
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 629
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ocet pomaga na stawy? Mnie zawsze uczono, że potrafi zniszczyć kości...
Ja się na tym nie znam, ale ponoć pomaga na rzs...
justynacz80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:12   #2608
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Halo dzisiejsza noc w miarę, chociaż obudziła się o 2, ale zjadła i poszła spać dalej. A miałam nie karmić już w nocy, tylko jak to zrobić skor bez karmienia wojuje po 2 godziny??
Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Dziołszki - piłyście kiedyś ocet jabłkowy ? Może macie jakieś cenne rady/uwagi zanim sięgnę po kolejny cudowny środek do walki z moim tłuszczem?
Ja piła Zresztą czego ja nie piła i nie jadła
Pół godziny przed jedzeniem, 2 razy dziennie, a jak chcesz pić tylko raz to rano na czczo. 2 łyżki rozpuszczasz w szklance przegotowanej wody. Nie jest to zbyt pyszne Mi pomagał tylko tyle, że chodziłam normalnie do WC na "grubszą sprawę", ale dla mnie to już bardzo dużo. Własnie mi się skończył, miałam wczoraj kupić i zapomniałam

Kuszą mnie te butki oj kuszą. Gdybym znalazła takie w sklepie...Przez allegro trochu się boję butów kupować.

Iga dziś pierwszy raz będzie jadła rybę Ciekawe czy jej zasmakuje tak jak wszystko

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ocet pomaga na stawy? Mnie zawsze uczono, że potrafi zniszczyć kości...
Jabłkowy ocet to nie to sam co spirytusowy, ponieważ powstaje w wyniku naturalnej fermentacji ( o ile kupisz naturalny). W ogóle podobno jest dobry na wszystkie choroby świata
Ja mam kamisa i piszą tam, że naturalny.
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:16   #2609
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anuszka a jaką rybę będziesz dawać? i jak 'przyrządzoną'?
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:20   #2610
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

chomiczek ja daję na razie słoiki Tam jest łosoś z warzywami.
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.