Shalimar Guerlain - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 21:17   #481
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Shalimar EDP - jak wzmocnić zapach ???

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
No to nie wiem,
ja mam 30 w starego typu flakoniku i daaaje sobie radę ten zapach niemal cały dzień, mam tez edp we flakonie typu refil i to samo .
Przypomnij mi swój adres na PW - podeślę Ci próbkę, może porównasz i cos to wyjaśni..

Kochana jesteś - już piszę pw
a Moje Drogie - tak przy okazji - czy ktoś by mi porównał shalimara do mahory ??? mam chrapkę na te drugie ale nie chcę wpadki....
cwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 21:21   #482
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: Shalimar Guerlain

Wiesz, o ile Shalimar kocham i wielbię , choc poczatki tez łatwe nie były to Mahora po próbkowym tescie nie zachwyciła mnie jakoś.
Strasznie tam było ciężko i kwiatowo, aż gęsty był ten zapach.
Brakowało mi jakiejs orientalnej, pozakwiatowej nuty.
W ciemno bym odradzała - ale wiadomo co nos to i gust inny
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 21:26   #483
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Shalimar EDP - jak wzmocnić zapach ???

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
Kochana jesteś - już piszę pw
a Moje Drogie - tak przy okazji - czy ktoś by mi porównał shalimara do mahory ??? mam chrapkę na te drugie ale nie chcę wpadki....
Imho, Mahora i Shali nie sa podobne, pomimo, ze teoretycznie oba naleza do orientalnej rodziny olfaktorycznej.
Gdybym miala porownac Mahore do jakichs perfum, bylyby to Secret Obsession Calvina Kleina- przynajmnie dla mnie; w obu jest podobna (duszna) tuberoza z jasminem, na sandalowo-waniliowej bazie.

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2009-05-19 o 21:28
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 21:50   #484
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Shalimar EDP - jak wzmocnić zapach ???

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Imho, Mahora i Shali nie sa podobne, pomimo, ze teoretycznie oba naleza do orientalnej rodziny olfaktorycznej.
Gdybym miala porownac Mahore do jakichs perfum, bylyby to Secret Obsession Calvina Kleina- przynajmnie dla mnie; w obu jest podobna (duszna) tuberoza z jasminem, na sandalowo-waniliowej bazie.
oj,oj to ciężko będzie faktycznie ... a Wasze nosy co podpowiadają ..może poszukam czegoś podobnego do shalimara skoro nie chce na mnie usiedzieć.

na mnie w tym typie pachnie Gucci Eau de Parfum I - słodziej ale gdzieś , coś ...tylko wolałabym więcej kadzidełka...no shalimar perfekcja tylko znika po godzinie..

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-05-19 o 21:53 Powód: komentarz
cwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 20:08   #485
nellyis
Raczkowanie
 
Avatar nellyis
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 86
Dot.: Shalimar EDP - jak wzmocnić zapach ???

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
oj,oj to ciężko będzie faktycznie ... a Wasze nosy co podpowiadają ..może poszukam czegoś podobnego do shalimara skoro nie chce na mnie usiedzieć.

na mnie w tym typie pachnie Gucci Eau de Parfum I - słodziej ale gdzieś , coś ...tylko wolałabym więcej kadzidełka...no shalimar perfekcja tylko znika po godzinie..
Moje drogie Panie - mam ten sam problem! Shalimar to arcydzieło sztuki, ale bardzo na mnie nietrwałe i o słabej mocy. Dodam, że używałam wody perfumowanej (ekstraktu nie miałam okazji przetestować) wraz z balsamem i efekt był mizerniutki. Wyczuwalny był na mnie około godzinki zaledwie. Dodam, że w ogóle nie miał ogona. Czerpałam z niego radość tylko i wyłącznie, gdy przyklejałam do nosa nadgarstek (nie powiem, robiłam to notorycznie). To nie była moja paranoja - osoby wypytywane przeze mnie jak pachnę, twierdziły, że słabo czują. A tato wyraził nawet zdziwienie - "To ty się czymś w ogóle poperfumowałaś?". Jestem zdruzgotana. Od wczoraj pocieszam się Kenzo Jungle i myślę o zacieśnieniu z nim więzów - po pierwsze równie piękny (choć innym pięknem), a po drugie wyczuwalny.
nellyis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 23:28   #486
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Shalimar EDP - jak wzmocnić zapach ???

Chciałam pochwalić się prześlicznym, nowym flakonikiem wody perfumowanej 100ml
Na zdjęciu dla porównania zestawiłam 30ml perfum oraz 50 ml wody toaletowej (wklejałam już kiedyś obie te pojemności na wątek, ale warto pokazać różnice w proporcjach i kształcie ).

PS. Jak to, tak cicho w temacie? Nie ma żadnych nowych wielbicielek najpiękniejszego zapachu na świecie? Pozdrawiam

EDYCJA: Czy tylko ja nie widzę zdjęć, które tu powinny być?
Wklejam na wszelki wypadek ponownie jedno z nich razem z korektą: to jest 90 ml.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Shalimar new 1.jpg (40,4 KB, 117 załadowań)
__________________
Mona Lisa

Edytowane przez Mona Lisa
Czas edycji: 2011-02-03 o 11:37 Powód: zaginięcie zdjęć?
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 07:36   #487
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Shalimar Guerlain

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Chciałam pochwalić się prześlicznym, nowym flakonikiem wody perfumowanej 100ml
Na zdjęciu dla porównania zestawiłam 30ml perfum oraz 50 ml wody toaletowej (wklejałam już kiedyś obie te pojemności na wątek, ale warto pokazać różnice w proporcjach i kształcie ).

PS. Jak to, tak cicho w temacie? Nie ma żadnych nowych wielbicielek najpiękniejszego zapachu na świecie? Pozdrawiam
I bardzo dobrze ze się chwalisz bo można nacieszyć oczy tym pięknym flakonem .(nie podobają mi się te nowe flakony i wciąż mam nadzieję ze powróci firma do starej szaty)
Zresztą tak samo przepiękny jest czarny flakon .
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 10:42   #488
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Shalimar EDP - jak wzmocnić zapach ???

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Chciałam pochwalić się prześlicznym, nowym flakonikiem wody perfumowanej 100ml
Na zdjęciu dla porównania zestawiłam 30ml perfum oraz 50 ml wody toaletowej (wklejałam już kiedyś obie te pojemności na wątek, ale warto pokazać różnice w proporcjach i kształcie ).

PS. Jak to, tak cicho w temacie? Nie ma żadnych nowych wielbicielek najpiękniejszego zapachu na świecie? Pozdrawiam

Są, są, tylko się nie ujawniają

Witaj Mona Liso
Twój nowy flakon jest śliczny, to najnowszy Shalimar by Jade Jagger?
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:53   #489
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Shalimar Guerlain

Mona Liso, gratuluję pięknego zakupu Ach te stare buteleczki - podstawki, rzeźbienia, urok cudny. Lubię też bardzo stare wersje ze zwykłymi nalepkami na butelkach
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 12:47   #490
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Shalimar Guerlain

cóż, to i ja się odezwę a tak się upierałam,że na mnie jest mdły dymek, no i stało się - przetestowałam jeszcze raz i nie było dymku, tylko prawdziwy dym, mocny mroczny i odurzający, nawet po kilku godzinach w poniedziałek dostanę flachę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 09:07   #491
nellyis
Raczkowanie
 
Avatar nellyis
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 86
Dot.: Shalimar Guerlain

Mona Lisa, Nowy limitowany flakonik jest przecudny!! Miałaś prawdziwe szczęście, że go zdobyłaś. Czytałam, że buteleczka ta została zaprojektowana przez Jade Jagger i ukazała się na rynku w bardzo ograniczonej ilości. Gratuluję zdobyczy!
A propos uwielbienia dla tego cudownego zapachu - nie poddałam się, a Shalimar odwdzięczył mi się za cierpliwość w jego poznawaniu i w końcu rozkwitł na mojej skórze z całą swą legendarną mocą i złożonością. Dzięki tacie (i jego wizycie na bezcłówce) dorobiłam się niezłego zapasu tej cudownej mikstury. Wrócił z delegacji z flakonem EDP 75 ml. Wręczył mi go mówiąc, że to najpiękniejszy zapach, jaki kiedykolwiek poczuł, więc nie mógł sie powstrzymać przed zakupem, a ja dzięki temu dostałam prezent "bez powodu". Mamy nawet nie próbował obdarowywać Shalimarem, bo wie, że ona gustuje w świeżakach
nellyis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 00:30   #492
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Shalimar Guerlain

Melduję, że Shalimar w nowym flakonie objawił się już w Douglasie.
Z tego co wyszperałam w sieci, projekt Jade Jagger nie jest limitowanką, tylko kolejną odsłoną klasyka.
Flakon jest
Ma znakomite proporcje i ciekawie nawiązuje do Art Deco.
Ten poprzedni wygląda przy nim wymoczkowato.
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:45   #493
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Shalimar Guerlain

Cytat:
Napisane przez porzeczki Pokaż wiadomość
Melduję, że Shalimar w nowym flakonie objawił się już w Douglasie.
Z tego co wyszperałam w sieci, projekt Jade Jagger nie jest limitowanką, tylko kolejną odsłoną klasyka.
Flakon jest
Ma znakomite proporcje i ciekawie nawiązuje do Art Deco.
Ten poprzedni wygląda przy nim wymoczkowato.
Shalimar Edp we flakonie zaprojektowanym i sygnowanym nazwiskiem Jade Jagger istotnie jest - jak piszesz - kolejną odsłoną klasyka.

Tegoroczna edycja limitowana, również we flakonie Jade Jagger to Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Edp
Zawiera dwa rodzaje wanilii: Majotta i z Madagaskaru.

Tak wygląda

http://www.fragrantica.com/perfume/G...lle-10251.html


Który poprzedni flakon Twoim zdaniem wygląda wymoczkowato ???
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:09   #494
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Shalimar Guerlain

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Shalimar Edp we flakonie zaprojektowanym i sygnowanym nazwiskiem Jade Jagger istotnie jest - jak piszesz - kolejną odsłoną klasyka.

Tegoroczna edycja limitowana, również we flakonie Jade Jagger to Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Edp
Zawiera dwa rodzaje wanilii: Majotta i z Madagaskaru.

Tak wygląda

http://www.fragrantica.com/perfume/G...lle-10251.html


Który poprzedni flakon Twoim zdaniem wygląda wymoczkowato ???
Ciekawe, czy do Polski dotrze ta limitowanka. Oby
A wymoczkowato wygląda bezpośredni poprzednik obecnej wersji (w prawym dolnym rogu). Oczywiście w porównaniu do wersji vintage i tej najnowszej
Bo obiektywnie, nie jest wcale taki zły.
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:52   #495
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Shalimar Guerlain

Cytat:
Napisane przez porzeczki Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy do Polski dotrze ta limitowanka. Oby
A wymoczkowato wygląda bezpośredni poprzednik obecnej wersji (w prawym dolnym rogu). Oczywiście w porównaniu do wersji vintage i tej najnowszej
Bo obiektywnie, nie jest wcale taki zły.
Ja na szczęście już nie muszę się martwić, czy dotrze do Polski choć przyznam, że również jestem zaciekawiona.
Właściwie wszystkie flakony Shalimar podobają mi się, chociaż ten, który wskazałaś jest niewątpliwie odrobinę skromniejszy od wersji vintage

Dzisiaj wstąpiłam do Douglasa, ale Shalimara w nowym flakonie jeszcze nie było
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:09   #496
agape74
Raczkowanie
 
Avatar agape74
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 51
Dot.: Shalimar Guerlain

a ja poproszę o radę...
Na mnie Shalimar edp jest całkowicie nietrwały - mianowicie w momencie pisknięcia czuć cytrusy kilka minut i potem kompletnie NIC!!! Psikałam na mokre włosy również i na włosach zapach utrzymywał się dłużej, ale też tylko z cytrusową nutą.
Flakon edp (75 ml) kupiłam w jednej z polecanych na wizażu i bardzo tu chwalonej perfumerii internetowej. W kalkulatorze sprawdziłam ważność - woda jest z czerwca 2010, flakon bardzo starannie wykonany, na spodzie wypiaskowane dane, więc to nie podróba. Dodam, że wiele lat wcześniej używałam Shalimar edt i pamiętam, że trzymała się i roztaczała aurę niemal cały dzień.
Dodatkowo przed zakupem dużego flakonu przeszłam się do Sephory, żeby go sprawdzić po latach - psiknięcie na nadgarstek z testera trzymało się wiele godzin z równą intensywnością.
Co mogło tak zepsuć zapach, jaka może być przyczyna takiej porażającej nietrwałości? W końcu zapłaciłam niemało...
agape74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:04   #497
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Shalimar Guerlain

Cytat:
Napisane przez agape74 Pokaż wiadomość
a ja poproszę o radę...
Na mnie Shalimar edp jest całkowicie nietrwały - mianowicie w momencie pisknięcia czuć cytrusy kilka minut i potem kompletnie NIC!!! Psikałam na mokre włosy również i na włosach zapach utrzymywał się dłużej, ale też tylko z cytrusową nutą.
Flakon edp (75 ml) kupiłam w jednej z polecanych na wizażu i bardzo tu chwalonej perfumerii internetowej. W kalkulatorze sprawdziłam ważność - woda jest z czerwca 2010, flakon bardzo starannie wykonany, na spodzie wypiaskowane dane, więc to nie podróba. Dodam, że wiele lat wcześniej używałam Shalimar edt i pamiętam, że trzymała się i roztaczała aurę niemal cały dzień.
Dodatkowo przed zakupem dużego flakonu przeszłam się do Sephory, żeby go sprawdzić po latach - psiknięcie na nadgarstek z testera trzymało się wiele godzin z równą intensywnością.
Co mogło tak zepsuć zapach, jaka może być przyczyna takiej porażającej nietrwałości? W końcu zapłaciłam niemało...
A inni też nic nie czują? Spytaj kogoś, może po prostu przywykłaś do zapachu, przetestuj też na kimś innym, moze na Twojej skórze EDP tak nieszczęśliwie się układa?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:25   #498
agape74
Raczkowanie
 
Avatar agape74
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 51
Dot.: Shalimar Guerlain

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
A inni też nic nie czują? Spytaj kogoś, może po prostu przywykłaś do zapachu, przetestuj też na kimś innym, moze na Twojej skórze EDP tak nieszczęśliwie się układa?
Truskawo, inni podobno czują COŚ bardzo słabiutko i przy zbliżeniu nosa prawie do szyi. Jutro się wypsikam globalnie od stóp do głów i tak przygotowana zaatakuję współpracowników
Myślałam o swojej nieszczęsnej skórze, ale zapach nie trzyma się też ubrań - np. wełny... Więc chyba jest popsuty
agape74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:36   #499
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Shalimar Guerlain

Cytat:
Napisane przez agape74 Pokaż wiadomość
Truskawo, inni podobno czują COŚ bardzo słabiutko i przy zbliżeniu nosa prawie do szyi. Jutro się wypsikam globalnie od stóp do głów i tak przygotowana zaatakuję współpracowników
Myślałam o swojej nieszczęsnej skórze, ale zapach nie trzyma się też ubrań - np. wełny... Więc chyba jest popsuty
no to chyba tak...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 22:18   #500
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Shalimar Guerlain

Witam
W tym roku prezent urodzinowy otrzymałam z lekkim wyprzedzeniem, więc zamieszczam zgodnie z tradycją - oto on:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowy Shali1.jpg (40,9 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowy Shali2.jpg (70,2 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowy Shali3.jpg (50,2 KB, 71 załadowań)
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:15   #501
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Shalimar Guerlain

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Witam
W tym roku prezent urodzinowy otrzymałam z lekkim wyprzedzeniem, więc zamieszczam zgodnie z tradycją - oto on:
Piękny Też bym taki chciała
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 09:10   #502
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Shalimar Guerlain

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Witam
W tym roku prezent urodzinowy otrzymałam z lekkim wyprzedzeniem, więc zamieszczam zgodnie z tradycją - oto on:
Piękny zewnętrznie i wewnętrznie Ja swoją pięćdziesiątkę Ode a la Vanille znalazłam pod bożonarodzeniowym drzewkiem

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Piękny Też bym taki chciała
Oj warto, warto
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 10:49   #503
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Shalimar Guerlain

No proszę, Shalimarek w końcu doczekał się godnej oprawy... Mój flakon to niestety ta wyjałowiona z urody poprzednia wersja, trudno. Być może komuś w G. uwidział się skok do XXI wieku, a niech to.


__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:38   #504
Viganna
Raczkowanie
 
Avatar Viganna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 379
Dot.: Shalimar Guerlain

Mona Liso i Emiksie
Napiszcię proszę cóś o zawartości,jakie podobieństwo do klasyka?
I gdzie to cudeńko kupić,
Viganna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:07   #505
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Shalimar Guerlain

Mój flakonik przyjechał z Berlina.
Zapach bardzo podobny do klasyka, ale różnica jest wyczuwalna, chociaż nie umiem jej dokładnie opisać... Jest delikatniejszy i nieco cieplejszy, jakby miał ciut bardziej spiłowane pazurki, tym bardziej, że zapach z poprzedniego flakonu jest bardzo, ale to bardzo drapieżny, nawet powiedziałabym, że wyjątkowo.

Zamieszczę zdjęcie obu kolegów, z których nowszy ma wyraźnie inny kolor - jest bardziej żółty. Ja oczywiście jestem zachwycona nowym nabytkiem, ale jest to opinia kompletnie nieobiektywna

Serdecznie pozdrawiam i do następnego razu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowy Shali z kolega.jpg (48,1 KB, 107 załadowań)
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 21:37   #506
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Shalimar Guerlain

A ja mam takie skromne pytanko otóż jak wygląda sprawa z ektraktem ostatnio na e-bayu ktoś sprzedawał z resztą jest tych perfum nie mało no właśnie ktoś testował chodź kropelkę?? oto aukcja http://cgi.ebay.com/RARE-SHALIMAR-EX...item230da25738
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 22:22   #507
Viganna
Raczkowanie
 
Avatar Viganna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 379
Dot.: Shalimar Guerlain

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Mój flakonik przyjechał z Berlina.
Zapach bardzo podobny do klasyka, ale różnica jest wyczuwalna, chociaż nie umiem jej dokładnie opisać... Jest delikatniejszy i nieco cieplejszy, jakby miał ciut bardziej spiłowane pazurki, tym bardziej, że zapach z poprzedniego flakonu jest bardzo, ale to bardzo drapieżny, nawet powiedziałabym, że wyjątkowo.

Zamieszczę zdjęcie obu kolegów, z których nowszy ma wyraźnie inny kolor - jest bardziej żółty. Ja oczywiście jestem zachwycona nowym nabytkiem, ale jest to opinia kompletnie nieobiektywna

Serdecznie pozdrawiam i do następnego razu
Dziękuję pięknie za odpowiedz

Niech nowe cudeńko pięknie Ci się nosi Mona Liso
Viganna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 14:25   #508
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Shalimar Guerlain

Zgłasza się nowa wyznawczyni Shalimara EdP Zapach poznałam kilka lat temu, wtedy bardziej polubiłam wersję EdT, ale po zakupie flakonu coś mi w nim nie pasowało i posłałam dalej w świat. Niedawno nagle zapragnęłam sobie przypomnieć, zdobyłam odlewkę EdP i wpadłam Jeszcze na przypomnienie czeka próbka wersji EdT.
W przeszłości miałam też małą próbeczkę ekstraktu, nie wiem skąd, ale pamiętam, że był przecudnej urody i zużyłam ją z przyjemnością
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 19:07   #509
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Shalimar Guerlain

Chciałam się Was zapytać czy mój zapach to oryginał,jest w kształcie złotej pomadki o pojemności 5 ml.W opisie jest,że to woda toaletowa .Duże szklane opakowania znam,a tego jeszcze nie widziałam
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 18:22   #510
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Shalimar Guerlain



EMIKSOWA KOLEKCJA SHALIMAROWA




1. Guerlain - Shalimar Black Mystery edp Limited Edition

2. Guerlain - Shalimar Flower edp Limited Editions

3. Guerlain - Shalimar Flower edt Limited Editions

4. Guerlain - Shalimar Oiseau de Paradis edp Limited Edition

5. Guerlain - Shalimar Ode a la Vanille Limited Editions

6, Guerlain - Eau de Shalimar edt

7. Guerlain - Eau de Shalimar edt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01_1.jpg (147,7 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02_2.jpg (163,4 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03_3.jpg (164,3 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04_4.jpg (146,4 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05_5.jpg (125,9 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06_6.jpg (128,9 KB, 182 załadowań)

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2011-02-13 o 17:45
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-24 20:10:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.