Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 21:04   #2701
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cześć!

melduję że żyję, trochę ponadrabiałam, ale już mi się wątki pomieszały i nie wiem już kto gdzie i co pisał

a nie odzywam się bo mnie jakieś straszne choróbsko dopadło mam taką niemoc że szok, łeb mi pęka, gardło boli i wogóle jest do doopy
mam nadzieję, że nie zarażę mojego pisklaczka


pozdrawiam cieplutko!!
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:04   #2702
belunia1985
Raczkowanie
 
Avatar belunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

no to oto Pioterek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piotrek1.jpg (42,7 KB, 75 załadowań)
belunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:09   #2703
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

belunia ale slodziak jakie usteczka ma pelne
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:16   #2704
belunia1985
Raczkowanie
 
Avatar belunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
belunia ale slodziak jakie usteczka ma pelne


taaaa, slodziak nie mogę z nim dojsc do ladu, bo to maly terrorysta..
a usta ma po tacie, duże i w ksztalcie trojkąta.
belunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:25   #2705
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

belunia wiekszosc maluchow terroryzuje rodzicow ostatnio
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 23:26   #2706
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość


nam wyszla dolna lewa dwojka
Maja chyba zostanie bezzebna

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
C

a nie odzywam się bo mnie jakieś straszne choróbsko dopadło mam taką niemoc że szok, łeb mi pęka, gardło boli i wogóle jest do doopy
mam nadzieję, że nie zarażę mojego pisklaczka
zdrowka zycze i kciuki abys Patryka nie zarazila

Cytat:
Napisane przez belunia1985 Pokaż wiadomość
no to oto Pioterek
ale fajniutki!!!! No usta ma czaderskie
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 07:12   #2707
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

jakby to powiedziala niezawsze kkkkkkkkk skasowal mi sie post

Gratuluje wszystkich nowych zabkow u nas nadal brak

U nas ok tzn poki co akcja z wymiotami na szczescie nie powtorzyla sie
ale z glutenem sie wstrzymam raczej do 10 m-ca.

Teraz sie zastanawiam jakie mleko nastepne kupic
Dzwonilam do przychodni w sprawie zaswiadczenia o karmieniu piersia i wyborze mleka nastepnego .Wiec zaswiadczenie ma czekac na mnie w rejestracji (tyle dobrze ze nie musze specjalnie stac po nie)a mleko mam sama wybrac i sobie kupic w sklepie.Mowie babie na rejestracji ze chcialam to skonsultowac z lekarzem z powodu tego niedojrzalego ukladu a ona ze do alergologa mam z tym isc
Chyba sprobuje te probke z hippa czy gerbera co przyszly w paczkach i jak nie bedzie wymiotowal to kupie normalne meko tzn mm ale bez zadnych ha i innych takich bo do tej pory Adas pil tylko Nan ha w szpitalu i po czyszczeniu moim. No i Nan active po ktorym strasznie zwymiotowal ale tez byl chyba przekarmiony wtedy.
Tylko nie wiem jaka firme wybrac. bebilon, bebiko,nan ????.....(przed praca bede odciagac ale to bedzie za malo wiec jakies mleko musze miec w szafce i u mamy )

Czy ktoras z Was podaje juz kaszki mleczno- ryzowe czy tez mleczno - kukurydziane ????
Przepraszam jak to moje pytanie z serii glupich jest

Poza tym odkad sadzam na nocnik mamy srednio 3 kupki zamiast 1 a Adasiek spokojniejszy.Po prostu gdy widze ze marudzi a wiem ze pojedzony i wyspany to sadzam i po chwili idzie kupka(oczywiscie zdarza sie ze nie zrobi ale stram sie juz sadzac co najmniej raz dziennie )
Wczoraj gdy bylam w szkole Tz przegapil ten moment ale oczywiscie w pieluche tez sie jeszcze zdarza to naturalne przeciez



jaszczka kuruj sie
anoxa mam nadzieje ze cholestaza nie wrocila !
belunia Piotrus przeslodki !!!


Za tydzien od tej porze bede juz w pracy
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2011-02-07 o 07:14
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 07:14   #2708
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze nie martw sie moja Kornelcia też nie ma jeszcze ani jednego zęba a za kilka dni już skończy 7 miesięcy, pocieszam sie tym że im później wyjdą tym później sie zepsują ale to tylko moje wmawianie sobie
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 07:16   #2709
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez nokardia Pokaż wiadomość
niezawsze nie martw sie moja Kornelcia też nie ma jeszcze ani jednego zęba a za kilka dni już skończy 7 miesięcy, pocieszam sie tym że im później wyjdą tym później sie zepsują ale to tylko moje wmawianie sobie
Kolezanki corce w 11 miesiacu wyszedl pierwszy zabek a w ogole to slyszalam ze u piersiowych dzieci statystycznie zeby wychodza pozniej.
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 08:38   #2710
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Maja chyba zostanie bezzebna
Nie nie nie moja droga Franek nadal obdarza mnie bezzębnym uśmiechem Ja sie tam nie martwie o te zeby. Wyjść muszą a kiedy to już bez różnicy.

jaszczka duzo zdrowia kochana, kuruj sie i odpoczywaj.

papi ja daje kaszkę kukurydziano-ryżową mam banan, marchew z jabłkiem i malina. Franek je uwielbia bo sa mega słodkie Ale nie daje zbyt często, zazwyczaj 2 razy w tygodniu.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 08:47   #2711
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anoxa gratuluje 2 a u nas dalej nic
belunia ale slodziak
jaszczurku zdrowiej nam szybko
papi ja mleczno-cos tam nie daje ze wzgledu na skaze
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 08:49   #2712
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez belunia1985 Pokaż wiadomość
no to oto Pioterek
sliczny!!!i wcale nie widac, ze tyle wazy!!!
Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was podaje juz kaszki mleczno- ryzowe czy tez mleczno - kukurydziane ????
Przepraszam jak to moje pytanie z serii glupich jest

Poza tym odkad sadzam na nocnik mamy srednio 3 kupki zamiast 1 a Adasiek spokojniejszy.Po prostu gdy widze ze marudzi a wiem ze pojedzony i wyspany to sadzam i po chwili idzie kupka(oczywiscie zdarza sie ze nie zrobi ale stram sie juz sadzac co najmniej raz dziennie )
Wczoraj gdy bylam w szkole Tz przegapil ten moment ale oczywiscie w pieluche tez sie jeszcze zdarza to naturalne przeciez



Za tydzien od tej porze bede juz w pracy
ja daje na sniadanko "pyszne sniadanko" z bobowity-owsianka i nawet adzie idzie-daje jej naprzemian z sinlackiem.
poza tym pije w dzien bebilon ha i nic sie po nim jej nie dzieje

ada tez wiekszosc teraz robi do nocnika albo do kibelka-mniej zachodu))hehe

wspolczue powrotu do pracy... adas pije z butli bez problemu?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Kolezanki corce w 11 miesiacu wyszedl pierwszy zabek a w ogole to slyszalam ze u piersiowych dzieci statystycznie zeby wychodza pozniej.
mojej kolezanki corka ma 11 miesiecy i nie ma ani jednego zabka a karmila piersia tylko miesiac...
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:06   #2713
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
Wczoraj wieczorem przezylismy chwile grozy.

Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
co do blizn to wlasnie ostatnio mialam pytac bo mnie po nacieciu czasem pobolewa i ciagnie wkurza mnie to. tez tak macie?
Mnie też ciągnie i przy załatwianiu się pobolewa. Seks ostatnio uprawialiśmy w ciąży jeszcze - aż się boję, co będzie, gdy się już odważę...
Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Kolezanki corce w 11 miesiacu wyszedl pierwszy zabek a w ogole to slyszalam ze u piersiowych dzieci statystycznie zeby wychodza pozniej.
Mało jestem statystyczna Szkoda. Piersi mam już tak pogryzione i obolałe, że zastanawiałam się nad mm już... Jak na razie dajemy radę, ale przy odciąganiu, np. krew potrafi ciurkiem polecieć
belunia przystojniak mały i faktycznie misiaczkowy

Przepraszam, że się dawno nie odzywałam, ale mieliśmy szpital w domu Szalała grypa żołądkowa i to taka, że nie byłam w stanie nawet się napić, bo kończyło się na efekcie płukania żołądka Wydaje mi się, że mała trochę przepościła, bo piersi wyglądały na prawie puste. Ale trochę "zabawy" z laktatorem i chyba wraca wszystko do normy. Niemniej jednak muszę poprosić o receptę na mleko żeby było w razie takich "awarii" co Misi dać...
Pomarudziłam to idę czytać dalej. Plącze mi się wszystko przez ten podział wątków
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13

Edytowane przez roztrzepaniec989
Czas edycji: 2011-02-07 o 09:07
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:08   #2714
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Kolezanki corce w 11 miesiacu wyszedl pierwszy zabek a w ogole to slyszalam ze u piersiowych dzieci statystycznie zeby wychodza pozniej.

Ja karmie piersia nadal (tylko moje mleko), maly w niedziele bedzie mial 6 mcy a zabka mamy od ostatniej niedzieli stycznia
__________________
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:45   #2715
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez belunia1985 Pokaż wiadomość
no to oto Pioterek
Przystojniak mały

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
a nie odzywam się bo mnie jakieś straszne choróbsko dopadło mam taką niemoc że szok, łeb mi pęka, gardło boli i wogóle jest do doopy
mam nadzieję, że nie zarażę mojego pisklaczka
zdrowiej szybciutko

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
j
Czy ktoras z Was podaje juz kaszki mleczno- ryzowe czy tez mleczno - kukurydziane ????
Przepraszam jak to moje pytanie z serii glupich jest

Za tydzien od tej porze bede juz w pracy
Ja próbowałam podawać 'Smaczną kolację' z Bobovity ale skonczyło się na 2 razach bo cierpiała Weronika i ja Brzuszek ją bolał i była po prostu nie do zniesienia, ale za jakiś czas spróbuję znowu(może inną jakąś) i zobaczymy co się będzie działo
Wspólczuję wszystkim co do pracy muszą wracać, bo ja jakbym musiała moje maleństwo teraz nagle zostawić na cały dzień prawie to bym się zatęskniła

Spadam teraz bo się musimy zebrać i jedziemy na kontrolę z bioderkami. Prywatnie bo jak pisałam kiedyś tam na kasę się nie dostałam
Ale może przebada ją porządnie przynajmniej
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:07   #2716
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Papi ja daję mleczno-ryżową. przerabiałyśmy już bananową, waniliową i morelową
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:12   #2717
belunia1985
Raczkowanie
 
Avatar belunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Piotrus dziekuje za wszystkie komplementy agravka, no wlasnie cale szczescie nie widac tej jego wagi, on ogolnie jest duzy i nabity, tlusty ma brzuch i udka
co do kaszek to od jakiegos miesiaca maly je na noc bardzo gestą kaszkę ryzową z bobowity, a ostatnio zapodalam mu ryzowo-kukurydzianą ale chyba mu nie smakuje... ale nic to nie daje bo i tak dalej w nocy ssie matkę srednio 4 razy.. ehhh
belunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:58   #2718
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

żyję, wracam do was, wiem, że jestem okropna, nie bijcie
nie nadrabiam bo to nie realne. ale od teraz będę na bierząco
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 15:54   #2719
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

belunia śliczny chłopczyk z Piotrusia
Wiecie co, spojrzałam do książeczki i okazało się, że mając 6,5 miesiąca ważyłam 10,3 kg Iga to przy mamie chudzinka
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 16:32   #2720
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Wiecie co, spojrzałam do książeczki i okazało się, że mając 6,5 miesiąca ważyłam 10,3 kg Iga to przy mamie chudzinka
hehe było co ponosić

Wróciłyśmy z podróży. Wszystko ok, pani doktor przebadała Weronike i mówi że bioderka w porządku i ogólnie też super jest, dobrze się mój dzidziuś rozwija
Oczywiście będąc w Sączu 'przy okazji' zaglądnęłyśmy do reala no i pampki, chustki, parę słoiczków i innych pierdółek i lżejsza jestem o prawie 200zł....
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:49   #2721
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Lilka, Anoxa, gratuluję ząbka

Belunia, dziękuję za odpowiedź . Pytałam, bo siostra jest w ciąży i się wystraszyła, bo straciła czucie w górnej części brzucha. Na szczeście mam w miarę dobrą pamięć i przypomniało mi się, że któraś z was miała podobny problem i nie było to nic poważnego.
A synuś ładną wagę ma - na bogato Słodki jest i ten błysk w oku

Olakola, bliznę smarujesz tylko z zewnątrz czy w środku też? Cepan można na śluzówkę używać?

Jaszczka, duuuużo zdrówka. Może musisz sobie majtki z golfem kupić?

Roztrzepaniec, jeszcze nie próbowaliście? Czemu? Trochę długo...
Bardzo się boję, że jak Natalce wyjdą zęby, pogryzie mi sutki Nie wyobrażam sobie tego bólu. Ciekawe od czego zależy, czy dziecko gryzie sutki czy nie.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:19   #2722
Lilka___
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 893
GG do Lilka___
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

papi jeżeli chodzi o kaszki to mojemu żadna nie podpasowała, już próbuje na gęsto, na rzadko, a on nie chce i koniec
Lilka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:38   #2723
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

belunia waga słuszna, ale nie widać.

My nie piersiowi i zębów ani widu ani słychu
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:07   #2724
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
belunia waga słuszna, ale nie widać.

My nie piersiowi i zębów ani widu ani słychu
wlasnie sie zastanawialam czy cos u was wyskoczylo. u nas tez dalej nic ale oczywiscie jak codzien sobie wkrecamy ze pewnie zaraz wyjdzie bo juz czuc cos i tak od grudnia
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:15   #2725
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
jakby to powiedziala niezawsze kkkkkkkkk skasowal mi sie post

Gratuluje wszystkich nowych zabkow u nas nadal brak

U nas ok tzn poki co akcja z wymiotami na szczescie nie powtorzyla sie
ale z glutenem sie wstrzymam raczej do 10 m-ca.

Teraz sie zastanawiam jakie mleko nastepne kupic
Dzwonilam do przychodni w sprawie zaswiadczenia o karmieniu piersia i wyborze mleka nastepnego .Wiec zaswiadczenie ma czekac na mnie w rejestracji (tyle dobrze ze nie musze specjalnie stac po nie)a mleko mam sama wybrac i sobie kupic w sklepie.Mowie babie na rejestracji ze chcialam to skonsultowac z lekarzem z powodu tego niedojrzalego ukladu a ona ze do alergologa mam z tym isc
Chyba sprobuje te probke z hippa czy gerbera co przyszly w paczkach i jak nie bedzie wymiotowal to kupie normalne meko tzn mm ale bez zadnych ha i innych takich bo do tej pory Adas pil tylko Nan ha w szpitalu i po czyszczeniu moim. No i Nan active po ktorym strasznie zwymiotowal ale tez byl chyba przekarmiony wtedy.
Tylko nie wiem jaka firme wybrac. bebilon, bebiko,nan ????.....(przed praca bede odciagac ale to bedzie za malo wiec jakies mleko musze miec w szafce i u mamy )

Czy ktoras z Was podaje juz kaszki mleczno- ryzowe czy tez mleczno - kukurydziane ????
Przepraszam jak to moje pytanie z serii glupich jest

Poza tym odkad sadzam na nocnik mamy srednio 3 kupki zamiast 1 a Adasiek spokojniejszy.Po prostu gdy widze ze marudzi a wiem ze pojedzony i wyspany to sadzam i po chwili idzie kupka(oczywiscie zdarza sie ze nie zrobi ale stram sie juz sadzac co najmniej raz dziennie )
Wczoraj gdy bylam w szkole Tz przegapil ten moment ale oczywiscie w pieluche tez sie jeszcze zdarza to naturalne przeciez

Za tydzien od tej porze bede juz w pracy
papi, ja Cię rozumiem z tym mlekiem, sama nie wiedziałabym, co wybrać.
A kaszek ja nie podaję, czasami sinlaca, uważam, że mleko młodej wystarczy, nie będę jej kaszką zapychać, bo snu u nas nie przedłuża wcale, a młoda ładnie przybiera na wadze i nie widzę potrzeby.
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:24   #2726
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Pierwsze słyszę o zaświadczeniu o karmieniu piersią- do czego to potrzebne??
edit: już wiem, że do pracy
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:03   #2727
belunia1985
Raczkowanie
 
Avatar belunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Martysek, tak wlasnie na gornej czesci brzucha stracilam czucie najpierw... a pozniej to juz na calym tego czucia nie bylo.
odnosnie gryzienia sutków, mialam watpliwa przyjemnosc zaznac tego...
Pioterek na dodatek jak mnie zlapal to nie puszczal od razu tylko trzymal zacisk i smial mi sie w zywe oczy potem mu przeszlo i na razie nie gryzie.
belunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:48   #2728
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez belunia1985 Pokaż wiadomość
no to oto Pioterek
ale fajny śliczny chłopczyk

Cytat:
Napisane przez kasienka2607 Pokaż wiadomość
Ja karmie piersia nadal (tylko moje mleko), maly w niedziele bedzie mial 6 mcy a zabka mamy od ostatniej niedzieli stycznia
u nas na razie ząbków brak

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
A kaszek ja nie podaję, czasami sinlaca, uważam, że mleko młodej wystarczy, nie będę jej kaszką zapychać, bo snu u nas nie przedłuża wcale, a młoda ładnie przybiera na wadze i nie widzę potrzeby.
Ja kaszek tez nie podaje, kilka razy probowalam zagescic moje mleko kaszka na noc ale ze nie przedluzalo to snu to juz tego nie robie. Mały do szczuplaczkow nie należy wiec tez na razie nie widze potrzeby dawac

jaszczka kuruj sie tam! Zdrowka

Cytat:
Napisane przez Lilka___ Pokaż wiadomość
hd do pobudek można się przyzwyczaić. Szymek dzisiaj pierwszy raz przespał całą noc, a ja i tak się budziłam
u nas budzenie sie w nocy co 2 godz. to standard i tez sie chyba juz do tego przyzwyczailam bo czasami jak Oli mnie zaskoczy i budzi sie rzadziej to ja tak sie wtedy rozespie ze mi ciezko wstac


Dzisiaj musialam Olka szybciej wykapac bo byl juz taki zmeczony, w ciagu dnia malutko spal, i byl juz strasznie marudny, po kapaniu przy piersi zasnal juz o 18:30. Jestem ciekawa ile wczesniej rano bedzie pobudka
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:57   #2729
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

cześć!

dziękuję za wsparcie
dziś już jakby lepiej, albo mi się tylko wydaje


co do gryzienia przy karmieniu to też doświadczam tej "przyjemności", jeszcze pół biedy jak złapie tak głęboko, bardziej za skórę, ale jak za końcówkę to masssssakra

ja kaszek nie daję, bo wiem że Patryk może przespać całą noc tylko na moim mleczku (na razie nie przesypia, ale to nie jest kwestia jedzenia), a i tak aż za dobrze wygląda próbowałam tylko kleik ryżowy ale wogóle się nie przyjął młody pluł nim jakby to jakieś straszne obrzydlistwo było

ach no i właśnie wykluł się ten nieszczęsny ząbek druga dolna jedynka, mam nadzieję że Patrykowi humorek teraz wróci no i przespane nocki



tż mnie ostatnio strasznie wku...wia normalnie jak się zbiorę to napiszę na niego gdzieś na boku, ale musiałabym się znowu nabuzować żeby to wszystko z siebie wyrzucić...
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:58   #2730
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

jaszczka
co tutaj tak cicho pewnie buszujecie w sypailniach z tż
mój właśnie zasnął na podłodze taki wymęczony ciekawe przez kogo ja juz go dzisiaj rozruszam idę szykować kąpiel
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.