DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 19:48   #3961
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Witam Was Kobiety

Dzis dzien nie byl dla mnie najlepszy...

Miałam wypadek samochodowy naszczescie poza małymi otarciami i sincem na buzi nic sie wielkiego nie stało...tzn w sumie stalo, skasowalam auto mojej tesciowej i teraz bede musiala pokryc koszty kupna nowego lub naprawy...ale to dluga historia...debile jezdzic nie umieja i tak to właśnie jest!

Przez to wszystko dzisiaj zjadłam tylko jeden posiłek bo nerwy zrobiły swoje...ehh wiem ze moze odbic sie to negatywnie na diecie ale na dzien dzisiejszy jest mi wszystko jedno.
Zeby bylo jasno z diety nie rezygnuje ale musze sie z tym wszystkim uporac i powolutku wbije sie znowu w ten sam rytm...dzisiaj caly dzien prkatycznie przeplakalam ... ehhh
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:48   #3962
jedyyna
Rozeznanie
 
Avatar jedyyna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 737
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
oj jeyyna - co my byśmy tu bez ciebie zrobiły wchodzisz tylko na wątek i odrazu takie tchnienie optymizmu że aż powala już nawet na moją sylwetkę mi się marudzić odechciewa ale i tak moją motywacją jest schudnąć dla zdrowia no i żeby móc winę zwalać już tylko na kości nie takie jak chce a nie na tłuszczyk i będzie dobrze

kurde... same mam fotki nie pokazujące sylwetki bo się wstydziłam przed obiektyw stanąć a teraz aparat pożyczyłam komuś więc nawet stanu obecnego nie wrzucę... ale może wygrzebię gdzieś jakiś "fragment" mnie (tak ostatnio moje foty wyglądały ) i tu wrzucę
kochanie bo zycie to nie bajka nie drapie po jajkach
Nikt nie jest idealny! i bardzo dobrze bo wszyscy wygladalibysmy tak samo! kazdy jest wyjatkowy kazdy ma swoje wartosci ktorymi moze sie szczycic a inni moga mu tego zazdroscic kazdy jest piekny wtedy gdy sie takim czuje i my wlasnie do takich celow dazymy!
nie dla swiata...
nie dla rodziny...
nie dla faceta...
nie dla mody

dla SIEBIE TYLKO I WYLACZNIE bo kobieta musi czuc sie dobrze we wlasnej skorze wtedy wszystko przychodzi latwiej no i zdrowie tez nie podupada gdy sie lepiej odzywiamy i funkcjonujemy
w dodatku poznalam tyle wartosciowych osob od 3 stycznia tu na watku
ze juz do konca zycia mam zamiar trzymac z Wami kontakty
pol zycia czlowiek przezyje a calkiem nieswiadomie spotyka na takim wizazu takie osoby ktore z pewnoscia na ulicy minal by obojetnie.. ( bo teraz nikt za soba sie nie oglada wszyscy ida przed siebie na nic nie zwracajac uwagi)
i spotkac sie z Tymi z ktorymi mi sie uda
dzieki Wam potrafie doceniac to co mam
potrafie sie usmiechac gdy smutno
moge byc wesola i pisac to co serce dyktuje!
moge walić glupa bo humor moze akurat komus z zastojem poprawie
moge byc soba w takim wydaniu w jakim jestem !
nie musze sie maskowac
nie musze sie wstydzic
bo po co? nic co ludzkie nie jest nam obce
dzieki za ZROZUMIENIE i dziekuje RAZ JESZCZE ZE JESTESCIE RAZEM ZDOBEDZIEMY SZCZYTY! IHAAAAAAA

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Jedyyna! Ja sobie drukuję Twoje zdjęcie i wieszam na lodówce, ot co
Motywujesz jak nie wiem co
Aż sie wierzyć nie chce, że to tylko 4 tygodnie... Różnica jest ogromna!
hehe ej ale po co Ci ja pokemony kolekcjonujesz?:P hihi

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
a te moje zdjęcia motywują mnie najbardziej
widzisz kochana i jedziemy i motywujemy sie jeszcze bardziej ! CHCEMY ZNACZY MOŻEMY

3MAM ZA NAS WSZYSTKIE I WSZYSTKICH KCIUKI
jedyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:48   #3963
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
oto i ja przepraszam za jakość zdjęć i za "tło" - zwłaszcza jednego i zaznaczam że oba robione były specjalnie tak żeby ukryć to czego pokazywać nie chciałam
b.ładnie


jak i inne foty

dukających
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie

Edytowane przez karolajjnn
Czas edycji: 2011-02-09 o 19:49
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:49   #3964
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
no no no jaka śliczna blondyneczka

a dziekuje chce wrocic do tej wagi
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:52   #3965
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Witam Was Kobiety

Dzis dzien nie byl dla mnie najlepszy...

Miałam wypadek samochodowy naszczescie poza małymi otarciami i sincem na buzi nic sie wielkiego nie stało...tzn w sumie stalo, skasowalam auto mojej tesciowej i teraz bede musiala pokryc koszty kupna nowego lub naprawy...ale to dluga historia...debile jezdzic nie umieja i tak to właśnie jest!

Przez to wszystko dzisiaj zjadłam tylko jeden posiłek bo nerwy zrobiły swoje...ehh wiem ze moze odbic sie to negatywnie na diecie ale na dzien dzisiejszy jest mi wszystko jedno.
Zeby bylo jasno z diety nie rezygnuje ale musze sie z tym wszystkim uporac i powolutku wbije sie znowu w ten sam rytm...dzisiaj caly dzien prkatycznie przeplakalam ... ehhh
ojej biedactwo!!!!! dobrze, że nic Ci się nie stało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! pamiętaj, że jesteśmy z Tobą i wracaj do siebie jak najszybciej: i nie martw się:cmo k:
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:54   #3966
jedyyna
Rozeznanie
 
Avatar jedyyna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 737
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
oto i ja przepraszam za jakość zdjęć i za "tło" - zwłaszcza jednego i zaznaczam że oba robione były specjalnie tak żeby ukryć to czego pokazywać nie chciałam
uuu ale dziuunia hihi i nie przepraszaj za tło waaalić to ! super wygladasz buzke masz slodziutka a co to bedzie po Dukanie olalala az boje sie myslec

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
ja nie mam motywujących zdjęć / moge dać teraźniejsze i przed dietką
karolajna nie marudz Dawaj co masz hehe
jedyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:56   #3967
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

aż się rozmarzyłam jak może być pięknie za pare miesięcy...
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 19:58   #3968
jedyyna
Rozeznanie
 
Avatar jedyyna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 737
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Witam Was Kobiety

Dzis dzien nie byl dla mnie najlepszy...

Miałam wypadek samochodowy naszczescie poza małymi otarciami i sincem na buzi nic sie wielkiego nie stało...tzn w sumie stalo, skasowalam auto mojej tesciowej i teraz bede musiala pokryc koszty kupna nowego lub naprawy...ale to dluga historia...debile jezdzic nie umieja i tak to właśnie jest!

Przez to wszystko dzisiaj zjadłam tylko jeden posiłek bo nerwy zrobiły swoje...ehh wiem ze moze odbic sie to negatywnie na diecie ale na dzien dzisiejszy jest mi wszystko jedno.
Zeby bylo jasno z diety nie rezygnuje ale musze sie z tym wszystkim uporac i powolutku wbije sie znowu w ten sam rytm...dzisiaj caly dzien prkatycznie przeplakalam ... ehhh
kochana Ważne ze zyjesz i masz sie dobrze to najważniejsze! trzymaj się wiem że koszty naprawy auta albo kupna sa wysokie ale wierze w To że jakos przez to przejdziesz innej opcji nie ma i nie plakusiaj buziak w czolko <przytulam Naadie> serduszkiem jestem obok
RAZEM WSZYSTKO PRZETRWAMY NAWET ZŁE DNI
dobro materialne stawiamy na ostatnim miejscu ! widocznie tak być musiało poradzisz sobie!
nosek do gory! jutro bedzie lepiej i bez nerwów bo na zdrowiu sie odbije
jedyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:28   #3969
justyna8924
Raczkowanie
 
Avatar justyna8924
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 174
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Sory , ale na tak postawione pytania nie powinno sie odpowiadac Jak juz tak nalegasz to ja Ci napisze co o tym mysle
Odnotowalas spadek 5.2 kg. w ciagu 4 tyg. i jeszcze pytasz czy to slabizna czy nie Twoja waga pieknie spadla nawet troche za duzo jak na 4 tyg a Ty pytasz czy to dobry wynik

Gdybys napisala np. dziewczyny spadlo mi 5 kg. bardzo sie ciesze to na pewno bym napisala Ci , ze GRATULUJE ...............ale nie .........Ty spadlas 5 kg i piszesz , ze to CIENIUTKO - SORY TROCHE POKORY
dużo spadło,chociaz mi po czterech tygodniach prawie 8kg ale mam duza nadwage i dziwne jest to ze spada mi po pw a nie po p
__________________
Wiosen 24
Wzrostu 177 CM
7.01.2011 99KG
16.05.2011 84,0KG
CEL 67 KG

DUKAM 185 DZIEN - 15 KG

JESZCZE TYLE KG PRZEDEMNĄ
justyna8924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:31   #3970
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Witam Was Kobiety

Dzis dzien nie byl dla mnie najlepszy...

Miałam wypadek samochodowy naszczescie poza małymi otarciami i sincem na buzi nic sie wielkiego nie stało...tzn w sumie stalo, skasowalam auto mojej tesciowej i teraz bede musiala pokryc koszty kupna nowego lub naprawy...ale to dluga historia...debile jezdzic nie umieja i tak to właśnie jest!

Przez to wszystko dzisiaj zjadłam tylko jeden posiłek bo nerwy zrobiły swoje...ehh wiem ze moze odbic sie to negatywnie na diecie ale na dzien dzisiejszy jest mi wszystko jedno.
Zeby bylo jasno z diety nie rezygnuje ale musze sie z tym wszystkim uporac i powolutku wbije sie znowu w ten sam rytm...dzisiaj caly dzien prkatycznie przeplakalam ... ehhh
Jak nie z Twojej winy to koszty naprawy nie pokryje ubezpieczenie? Skoro piszesz że debile jedzić nie umieją to właśnie wnioskuje,że to nie z Twojej winy.
Najważniejsze że tobie nic złego się nie stało
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:32   #3971
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Yeee !!
jestem juz z Wami koniec nauki na dziś

i dokładam swoje fotki do kolekcji, ale ja nigdy nie byłam na tyle szczupła jakbym chciała


Cytat:
Napisane przez jedyyna Pokaż wiadomość
takie piękaśne foremki w Lidlu dziś widziałam oj takie


od 14 lutego do Lidla sie nie wybieram bo bedzie Panowal tydzien AMerykański! heheh ;D

ale foremki fajniee juz wiem co zorbie tż na walentynki

Cytat:
Napisane przez jedyyna Pokaż wiadomość
o ja chce tak wygladac jak na tych zdjeciach! chce znow byc mniejsza Marysia :rolle yes: hihi
ostatnie zdjecie w golfie to CAŁA JA HAHAHAHA :brzyda l::cojest : Z MOJA PRZYJACIOLKA !
zgadzamy sie ale jesli juz nigdy nie będziesz brunetka
w blondzie wygładzasz tak

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Witam Was Kobiety

Dzis dzien nie byl dla mnie najlepszy...

Miałam wypadek samochodowy naszczescie poza małymi otarciami i sincem na buzi nic sie wielkiego nie stało...tzn w sumie stalo, skasowalam auto mojej tesciowej i teraz bede musiala pokryc koszty kupna nowego lub naprawy...ale to dluga historia...debile jezdzic nie umieja i tak to właśnie jest!

Przez to wszystko dzisiaj zjadłam tylko jeden posiłek bo nerwy zrobiły swoje...ehh wiem ze moze odbic sie to negatywnie na diecie ale na dzien dzisiejszy jest mi wszystko jedno.
Zeby bylo jasno z diety nie rezygnuje ale musze sie z tym wszystkim uporac i powolutku wbije sie znowu w ten sam rytm...dzisiaj caly dzien prkatycznie przeplakalam ... ehhh
ojejku kochana
najważniejsze że nic Ci sie nie stało, a samochód naprawisz
wszystko powolutku sie ułozy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 36c706370e.jpg (48,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3730b8cc65.jpg (59,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 528523gfr.jpg (44,4 KB, 42 załadowań)
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 20:36   #3972
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Nadiia24 a ubezpieczenie? nie pokryje chociaż części kosztów? i z czyjej winy był wypadek? bo jeśli nie z twojej to może i druga strona będzie musiała płacić a nie ty... no i przede wszystkim - nie martw się samochód to tylko rzecz materialna, najważniejsze że tobie się nic nie stało!

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
b.ładnie


jak i inne foty

dukających
Cytat:
Napisane przez jedyyna Pokaż wiadomość
uuu ale dziuunia hihi i nie przepraszaj za tło waaalić to ! super wygladasz buzke masz slodziutka a co to bedzie po Dukanie olalala az boje sie myslec
oj dzięki za uznanie tło jest w stylu 'sweet focia w kibelku' co najmniej jakbym miała 13 lat i na nk zdjęcie robiła

jedyyna... a mnożna cię prosić o coś? jak już skończysz z Dukanem to będziesz dalej wpadać na wątek nas zagrzewać do boju, swoim optymizmem zarażać? bo ty to już niedługo III faza a ja pewno dopiero w przyszłym roku :/ i aż sie boje co tu bez ciebie będzie

podpowiecie sprawdzony przepis na pizze? znalazłam kilka na blogach ale jeszcze was się radzę - jutro chcę zrobić i mamcię zaskoczyć

Edytowane przez 201604301943
Czas edycji: 2011-02-09 o 20:44
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:42   #3973
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Na dziś muszę się z Wami już pożegnać. Uciekam do nauki. Trzymajcie kciuki
Do jutro Chudziny
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:47   #3974
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

To i ja poszukam swoich zdjęc z przed diety i tereaźniejsze
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:49   #3975
jedyyna
Rozeznanie
 
Avatar jedyyna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 737
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Nadiia24 a ubezpieczenie? nie pokryje chociaż części kosztów? i z czyjej winy był wypadek? bo jeśli nie z twojej to może i druga strona będzie musiała płacić a nie ty... no i przede wszystkim - nie martw się samochód to tylko rzecz materialna, najważniejsze że tobie się nic nie stało!





oj dzięki za uznanie tło jest w stylu 'sweet focia w kibelku' co najmniej jakbym miała 13 lat i na nk zdjęcie robiła

jedyyna... a mnożna cię prosić o coś? jak już skończysz z Dukanem to będziesz dalej wpadać na wątek nas zagrzewać do boju, swoim optymizmem zarażać? bo ty to już niedługo III faza a ja pewno dopiero w przyszłym roku :/ i aż sie boje co tu bez ciebie będzie

prosić ? ja tego watku nie opuszcze tak szybko wkoncu jestem zalozycielka GO GO POWER RENGERS ! HA DŻA ROZOWA WOJOWNICZKA! predzej teraz jestem zolwiem Turtlesem (czy jak to tam bylo) hahaha



mini spodniczki i nogi po pas rozpiete guziczki i brzuszkowy szal loczki i koczki a w oczach ten blysk te piekne widoczki nie daja spac mi kobiety kobiety co ja z Wami mam jestescie niesttety i tutaj i tam gdy na Was patrze i rozgladam sie to kazda Z Was chcialbym dla siebie dzis miec
gdy tyle dziewczyn dookola to moje serce z piersi wyrywac sie chce kazda jest piekna i wesola i ladnie tak usmiecha sie czasem to az mnie boli glowa bo jak tu wybrac nie wiem sam Wiec moze wreszcie sie zakocham i tylko jednej serce dam
mowia mi przeciez popatrzec nie grzech
zaszelec tez mozna bo raz zyje sie
lecz niebezpieczny bywa to sport
wiec lepiej miec jeden lecz bezpieczny port
takich piosenek spodziewajcie sie w wakacje
hihi takie przyspiewki beda ,serenady i inne sonety!

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Popooolka ale masz piekne wlooosiska cuuudnosci
a jaka pieknie usmiechnieta ;P
kurde no jakbym skas Cie znala ale skad? pewnie widzialam Cie Łobuzie Ty gdzies HIHI widac ze pozytywna energia naladowana pieknota bedzie jeszcze lepiej juhuuuuuuuu!
jedyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:50   #3976
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Nadiia24 a ubezpieczenie? nie pokryje chociaż części kosztów? i z czyjej winy był wypadek? bo jeśli nie z twojej to może i druga strona będzie musiała płacić a nie ty... no i przede wszystkim - nie martw się samochód to tylko rzecz materialna, najważniejsze że tobie się nic nie stało!





oj dzięki za uznanie tło jest w stylu 'sweet focia w kibelku' co najmniej jakbym miała 13 lat i na nk zdjęcie robiła

jedyyna... a mnożna cię prosić o coś? jak już skończysz z Dukanem to będziesz dalej wpadać na wątek nas zagrzewać do boju, swoim optymizmem zarażać? bo ty to już niedługo III faza a ja pewno dopiero w przyszłym roku :/ i aż sie boje co tu bez ciebie będzie

podpowiecie sprawdzony przepis na pizze? znalazłam kilka na blogach ale jeszcze was się radzę - jutro chcę zrobić i mamcię zaskoczyć
hej z Dukanem się nie kończy..., a ja myślę że my wcale na III etapie nie musimy się nigdzie stąd ruszać - zostajemy i zapuszczamy korzenie nawet do IV fazy, to jest jedyny w swoim rodzaju wątek i JEST NASZ do końca diety - A JEDYNA jest jedyna w swoim rodzaju i zapewne nie wyniesie się ze swojego wątku
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:55   #3977
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Popolka śliczniutka z Ciebie dziewczyna
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:56   #3978
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez jedyyna Pokaż wiadomość


Popooolka ale masz piekne wlooosiska cuuudnosci
a jaka pieknie usmiechnieta ;P
kurde no jakbym skas Cie znala ale skad? pewnie widzialam Cie Łobuzie Ty gdzies HIHI widac ze pozytywna energia naladowana pieknota bedzie jeszcze lepiej juhuuuuuuuu!
włosy farbowannee ale teraz wracam na naturalnego
mnieee? a skad
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:57   #3979
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
włosy farbowannee ale teraz wracam na naturalnego
mnieee? a skad
A jaki masz naturalny kolorek? Ten jest piękniutki!
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 20:57   #3980
jedyyna
Rozeznanie
 
Avatar jedyyna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 737
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Ty grubasku moj
dbasz o brzuszek swój
bo zbyt duzo jesz
Ty przecież o tym wiesz
to tez nie dziw sie ze szczescie mija cie
co ubierzesz nie pasuje Ci
no i zloscisz mnie humor psujesz mi
wszystkie PANIE ODCHUDZAJA SIE!
Wiec chudnij prosze Cie
ihaaa i w koleczko i obroty i pajacyk!
hop hop w góre podskoki
haha
teraz schudłas tak ze zostal z Ciebie wrak
same kosci masz tym straszyc dzis nie czas
a maz twoj chetke ma
potrzymac gdzie sie da
kochanego ciala nie ma dość
a Ty miła ma schudłas mi na zlosc
pulchne udka maja urok swój
wiec utyj kotku moj
hahaaha
jedyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:58   #3981
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

witajcie kochane ja dopiero wróciłam z pracy. Od 4 rano na nogach normalnie padam na pysk. Gratuluję spadków Kurka widziałam ,że fajne fotki wstawiłyście. Te zdjęcia z przed i w trakcie są bardzo budujące.
Jedyna i Pandzia wasze zdjęcia -szok tak bardzo motywują,że ho hokla ski:
Nadiia 24 nie martw się to tylko samochód ważne ,że ty jesteś cała.Domyślam się co czujesz bo ja w grudniu wpadłam w poślizg i tylko płot czyjegoś domu mnie zatrzymał. Głowa do góry wszystko będzie dobrze tylko emocje muszą opaść

Edytowane przez Gucia123456
Czas edycji: 2011-02-10 o 10:13
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:59   #3982
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Witam dukające kobietki
Ostatnio mnie tu brak, bo zagoniona jestem nauką, treningami i próbami, a do tego nie najlepiej się czuję..
Dzisiaj spadek o -0,7kg jeszcze tylko pół kg i zobaczę 7 z przodu

Zrobiłam dzisiaj bułki z twarogu, ale..
zmieszałam wszystkie składniki, zaczęłam wykładać bułki na blachę - trochę zdziwiona, bo masy wyszło więcej niż zwykle - a tu przychodzi siostra, otwiera lodówkę, rozgląda się i nagle się pyta gdzie reszta sera. zapomniałam się i dałam całą kostkę 250g piekłam w 200 stopniach przez 1h40min. i wyszły cuudo jeszcze lepsze od tych z właściwego przepisu. zjadłam jedną na ciepło z szyneczką, smakowało jak tost

życzę spadeczków, a ja uciekam do nauki

ps. dla większej motywacji ustawiłam sobie suwaczek na pulpicie
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:59   #3983
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Gucia123456 Pokaż wiadomość
witajcie kochane ja dopiero wróciłam z pracy. Od 4 rano na nogach normalnie padam na pysk. Gratuluję spadków Kurka widziałam ,że fajne fotki wstawiłyście. Te zdjęcia z przed i w trakcie są bardzo budujące.
Jedyna i Pysia wasze zdjęcia -szok tak bardzo motywują,że ho hokla ski:
Nadiia 24 nie martw się to tylko samochód ważne ,że ty jesteś cała.Domyślam się co czujesz bo ja w grudniu wpadłam w poślizg i tylko płot czyjegoś domu mnie zatrzymał. Głowa do góry wszystko będzie dobrze tylko emocje muszą opaść
Dlatego ja w zimę nie użytkuję auta :P W zeszłym roku zakopałam się pod szkołą i dziękuje. Kilka razy nie mogłamz pod świateł ruszyć bo taka szklanka to nie na moje nerwy
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:00   #3984
jedyyna
Rozeznanie
 
Avatar jedyyna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 737
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
hej z Dukanem się nie kończy..., a ja myślę że my wcale na III etapie nie musimy się nigdzie stąd ruszać - zostajemy i zapuszczamy korzenie nawet do IV fazy, to jest jedyny w swoim rodzaju wątek i JEST NASZ do końca diety - A JEDYNA jest jedyna w swoim rodzaju i zapewne nie wyniesie się ze swojego wątku
jakem Basia powiada tak tez byydzie ano!
nigdzie zem sie stad nie ruszaju :P
ja tu na zawsze zostaju
hehehe
chudzielinusienki/chudzieliniusiaki(zeby nie bylo PANOWIE ) Wy moje kochane
jedyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:02   #3985
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
A jaki masz naturalny kolorek? Ten jest piękniutki!
ooo taki

ten odcień na na czubku konce jeszcze farbowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11231.jpg (84,9 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez popolka
Czas edycji: 2011-02-09 o 21:03
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:03   #3986
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

A wiecie że dziś jest światowy dzień jedzenia pizzy ? :P
Właśnie się dowiedziałam mój Tż zamówił sobie pizze
Szkoda że nie wiedziałam wcześniej to bym sobie zrobiła dukanową

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ooo taki
Blondyneczka śliczna
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:04   #3987
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Jedyyna ty naprawdę jesteś jedyna. Super piszesz. pozdrawiam
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:05   #3988
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
A wiecie że dziś jest światowy dzień jedzenia pizzy ? :P
Właśnie się dowiedziałam mój Tż zamówił sobie pizze
Szkoda że nie wiedziałam wcześniej to bym sobie zrobiła dukanową

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------


Blondyneczka śliczna

popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:06   #3989
jedyyna
Rozeznanie
 
Avatar jedyyna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 737
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ooo taki

ten odcień na na czubku konce jeszcze farbowane
ale masz piekne te WLOSY Oddaj kawalek hehe kurde na bank skas Cie znam chodzilam do LICEUM na slubickiej moze gdzies z tamtych rejonow? hihi

pieknosci !


PATI89 kochaniutka niestety wiem ze jest swiatowy dzien Pizzy !:P i mam ja swiatowo w dupie hahaha
jedyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:07   #3990
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Rysiaczku no i tak właśnie powinno być
A Mój Bartek wpitala pizze!
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.