Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 20:01   #2821
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Nie widziałam czegoś takiego jeszcze. Ale to chyba dla większych pociech niż nasze?
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:08   #2822
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantow - Patryka i Szymonka!

chomiczek00000 dobrze, ze skończyło sie tylko na strachu

niezawsze ale fajnie sobie stoi Maja, bardzo duzo juz umie, na prawde szybko sie rozwija

olakola ale z Kubusia alpinista maly

zabka19 slodziak z twojego Szymonka!

My pod koniec marca wyjezdzamy do Holandii i tak sie wlasnie zastanawiamy czy mamy jechac z Olkiem samochodem z tż czy samolotem do Niemiec i stamtąd tz by nas odebral, bo samochodem to jednak ok. 11 godz. jazdy i nie wiem czy by dobrze zniosl tak dlugą podróż i tyle godzin siedziec w foteliku to też chyba nie bardzo. Juz pomalu przezywam ten nasz wyjazd, wszystko sie zmieni, mam nadzieje ze Oli dobrze sie tam bedzie czuł
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:15   #2823
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Nie widziałam czegoś takiego jeszcze. Ale to chyba dla większych pociech niż nasze?
no pewnie tak, ale ja juz jestem przerazona Mai chodzeniem, mysle, ze bedzie mi uciekac i w ogole mam same najgorsze mysli, mnie rodzice przywiązywali do "palik", bo ciagle lazlam do jeziora a nie mozna przeciez 24h przy dziecku skakac, ale jak tz-towi pokazalam to, to sie raczej nie zgodzi na szeleczki

Kociamborek ja w razie czego autem bym zrobila tak aby sie zatrzymac gdzies na nocleg po drodze i podzielic podroz na pol
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:20   #2824
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

ja nie mam plecaczka ale szelki tzw smycze dla dzieci które pomagają w trzymaniu równowagi dziecka a później do trzymania dziecka blisko rodzica żeby np nie wybiegło na ulicę ale one kosztują grosze ok 2 funtów a te plecaczki na ebayu kosztują 5,48 funtów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1402.jpg (3,5 KB, 23 załadowań)
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:27   #2825
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

jaszczka wszystkiego naj dla Patryka

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
prosze
spryciula mala

malezja tajlandia... ech chcialo by sie zobaczyc
ale moim celem nr 1 jest nowy jork bo nie dane mi bylo do tej pory. dlatego tak chce zeby tesciowka poleciala do usa
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:30   #2826
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
no pewnie tak, ale ja juz jestem przerazona Mai chodzeniem, mysle, ze bedzie mi uciekac i w ogole mam same najgorsze mysli, mnie rodzice przywiązywali do "palik", bo ciagle lazlam do jeziora a nie mozna przeciez 24h przy dziecku skakac, ale jak tz-towi pokazalam to, to sie raczej nie zgodzi na szeleczki
Ja zamierzam małą prowadzać na szelkach ze smyczą jak już będzie tuptać pewniej, bo moje plecy nie wytrzymają schylania. Nie widzę w tym nic złego
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:38   #2827
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze Maja super stoi

kociamborek no u nas lepiej bo okolo 7godz podrozy a gdzie w holandii bedziecie mieszkac pytam o miasto?
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 20:40   #2828
żabka19
Raczkowanie
 
Avatar żabka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Norwegia - Warszawa
Wiadomości: 497
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez kociamborek Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantow - Patryka i Szymonka!
zabka19 slodziak z twojego Szymonka!
Dziekuje w imieniu Szymka za komplementy i zyczenia. Tylko male sprostowanie : Szymek to wczorajszy solenizant

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
prosze
Super rozwija sie Maja ,nie moge sie napatrzec na takie malenstwa ,ktore juz stoja albo chodza. Szymo to narazie pelza w kolko ,cos probowal do przodu ,ale mu sie nie udawalo daleko zajsc to zaprzestal prob. /Mamy taka sama karuzele
__________________
Szymon 09.07.2010
31tc

żabka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:09   #2829
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze nie ma problemu. Hotel polecam z czystym sumieniem, fajny pokoik mieli do zabaw dla dzieci, brodziki i te sprawy. My bylismy samochodem, bo to niedaleko. Jechaliśmy chyba ok 6 godzin.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:27   #2830
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ja zamierzam małą prowadzać na szelkach ze smyczą jak już będzie tuptać pewniej, bo moje plecy nie wytrzymają schylania. Nie widzę w tym nic złego

złego chyba nie, choć ja się nie zdecyduję, po prostu czuję opór przed takim rozwiązaniem.
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:31   #2831
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez żabka19 Pokaż wiadomość
Dziekuje w imieniu Szymka za komplementy i zyczenia. Tylko male sprostowanie : Szymek to wczorajszy solenizant
ojoj przepraszam za drobną pomylke ja zazwyczaj nadrabiam od ostatniej strony i nie zwrocilam uwagi ze post byl z wczoraj

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
kociamborek no u nas lepiej bo okolo 7godz podrozy a gdzie w holandii bedziecie mieszkac pytam o miasto?
bedziemy mieszkac w takiej fajnej wsi, bliziutko Rotterdamu, Mijnscheerenland sie nazywa
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 22:23   #2832
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

ja nie widzę nic złego w tych szelkach lepsze to niz sznurek

a co do podróży z dzieciaczkiem to ja jechałam z Mileną samochodem do uk jak miała 2 tygodnie i jechaliśmy w nocy cała podróż przespała
i z tego co wiem to z małymi dziećmi lepiej jechac w nocy
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 22:32   #2833
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

w podpisie tego filmiku jest napisane "Szelki NIE do nauki chodzenia. Zapraszam na allegro. Nick: Kids-World-2010 " więc może tam szukaj

tu są jego aukcje:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15301464

ale plecaczka nie ma.. zawsze możesz do nich napisać czy mają, czy będą itd
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2011-02-10 o 22:33
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 22:34   #2834
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

chomiczek - współczuję, dobrze, że nic się nie stało

niezawsze - ja małego wkładam do kojca jak muszę coś zrobic; wydaje mi się, że przywiązanego dziecka nie można zostawic samego, bo jeszcze sobie tymi pasami krzywdę zrobi

co do siedzenie - Kuba umie siedziec, umie sam usiąśc, ale jak widzę, że siedzi, to mu zaraz zmieniam pozycję, bo mi lekarka mówiła, że siedzenie jest niedobre dla takiego malca, lepiej niech sobie leży na boku, albo klęczy albo stoi, ale nie siedzi; ja uwielbiam jak on sobie klęczy i się bawi (czyli wali zabawką )
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 22:56   #2835
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
w podpisie tego filmiku jest napisane "Szelki NIE do nauki chodzenia. Zapraszam na allegro. Nick: Kids-World-2010 " więc może tam szukaj

tu są jego aukcje:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15301464

ale plecaczka nie ma.. zawsze możesz do nich napisać czy mają, czy będą itd
dzieki
Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość

niezawsze - ja małego wkładam do kojca jak muszę coś zrobic; wydaje mi się, że przywiązanego dziecka nie można zostawic samego, bo jeszcze sobie tymi pasami krzywdę zrobi
Ja raczej myslalam o tym, ze sobie siedze na kanapie i trzymam za sznurek tak by mi nie wchodzila na parapet, lub kolumne, ktora dzis juz przewrocila a wczoraj jakos z parapetu jej sie zlapala objela ja tak obiema rekoma i nogi jej sie rozjechaly do szpagatu i zaczela jeczec, bo nie miala jak zjechac z tej pozycji. Nie zostawilabym jej samej przywiazanej, ale czasem musze wstawac do niej co kilka sekund, bo mi zapiernicza wszedzie i w dodatku jak ja cofam to sie drze i bardziej lgnie do zakazanych rzeczy, dzis Siscowi palec wlozyla do oka on juz nie wie gdzie uciekac przed nia.

Maja tez umie sama siadac, ale woli byc na kolanach wlasnie lub brzuchu, ale najbardziej lubi stac i kombinowac jak sie przemieszczac trzymajac sie roznych mebli
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 08:10   #2836
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość

co do siedzenie - Kuba umie siedziec, umie sam usiąśc, ale jak widzę, że siedzi, to mu zaraz zmieniam pozycję, bo mi lekarka mówiła, że siedzenie jest niedobre dla takiego malca, lepiej niech sobie leży na boku, albo klęczy albo stoi, ale nie siedzi; ja uwielbiam jak on sobie klęczy i się bawi (czyli wali zabawką )
a do kiedy jest niekorzystne?
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 08:40   #2837
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Czesc dziewczyny, nie nadrobie Was. Codziennie jezdzimy "do pracy" i nie mam czasu na forum, bardziej na biezaco jestem na boku. Alex nie ma jeszcze zabkow ale am nadzieje, ze cos sie nie dlugo pokaze, ostatnio noce sa dla nas koszmarne.
Mam nadzieje, ze wszystko u Was dobrze, pozdrawiamy!
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:39   #2838
eleonoremio
Rozeznanie
 
Avatar eleonoremio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Jawor
Wiadomości: 629
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Hej kobietki w końcu net w domu chciałam się przywitać i zacznę was troszkę nadrobić co by się wbić buziaczki dla pociech wszystkich

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Co do siedzenia Sara siedzi sama ale nie umie sama usiąść, bo nawet nie chce próbować się czołgać na brzuszku jak np Maja niezawsze, jak zobaczyłam ten filmik to nie wierzyłam super Maja
Sara w ogóle nie kuma o co chodzi, daje głowę na dół i dupe do góry i ślizgają się jej nóżki o łóżko, za to chce stac cały czas, w łóżeczku się mocno trzyma i stoi nawet 10 minut, pod paszki jak łapiemy to fajnie drepta
__________________
Czekamy
https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqtqywd83r0zcb.png
Już z nami
Sebastian 2007
Sara 2010
Sylwia 2017

Kruszynka[*]29.11.20127 tyg.
Maleństwo[*]18.12.201310tyg.
eleonoremio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:51   #2839
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

cześć kochane! Już niedługo będę z wami cały czas bo już niebawem będę miała neta! Mąż pojechał kupić laptopa.. Na raty bo na raty ale w końcu będzie.. Ja jestem w szoku co te wasze dzieci już potrafią. Mój miś daleko w tyle....
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 14:12   #2840
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dziewczyny dzieki za odp odnosnie kaszek i mleka
chomiczek
dobrze ze nic sie nie stalo to ja juz nie bede kladla Adaska na skraju
niezawsze Maja super sie podnosi.
kasienka synus przeslodki Adas siedzi ładnie ale jeszcze boje sie go zostawic samego bo ostatnio z siedzenia sie przekreca na czworaczka i probuje dzwigac ,wiec boje sie by nie uderzyl glowa w podloge
zabka jaki Szymek juz duzy !!!
olakola ale wspinaczka
Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
wspolczue powrotu do pracy... adas pije z butli bez problemu?
no to juz w poniedzialek a butla to wielka rzaaaaaaaaadkosc
ale sa jeszcze inne sposoby picia

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Papi ja daję mleczno-ryżową. przerabiałyśmy już bananową, waniliową i morelową
kupilam mleczno- ryzowa bananowa zobaczymy jutro i zdecydowalam sie kupic mleko gerber 2 bo nic sie strasznego po nim nie dzialo tzn po probce(ew.biale kawalki w kupie )
Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę o zaświadczeniu o karmieniu piersią- do czego to potrzebne??
edit: już wiem, że do pracy
tak zycza sobie co miesiac
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 17:43   #2841
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cześć Dziewczyny. Dzięki za słowa pocieszenia

przeglądałam demoty przedtem i jak to zobaczyłam to się uśmiałam do łez prawie
http://statichg.demotywatory.pl/uplo...iechaj_500.jpg
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:42   #2842
eleonoremio
Rozeznanie
 
Avatar eleonoremio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Jawor
Wiadomości: 629
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

hehe dobre
__________________
Czekamy
https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqtqywd83r0zcb.png
Już z nami
Sebastian 2007
Sara 2010
Sylwia 2017

Kruszynka[*]29.11.20127 tyg.
Maleństwo[*]18.12.201310tyg.
eleonoremio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:59   #2843
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość

co do siedzenie - Kuba umie siedziec, umie sam usiąśc, ale jak widzę, że siedzi, to mu zaraz zmieniam pozycję, bo mi lekarka mówiła, że siedzenie jest niedobre dla takiego malca, lepiej niech sobie leży na boku, albo klęczy albo stoi, ale nie siedzi; ja uwielbiam jak on sobie klęczy i się bawi (czyli wali zabawką )
jakaś bzdura moim zdaniem.
Moja lekarka i nie tylko ona, twierdzą, że jeśli dziecko samo siada i siedzi to znaczy, że jest na to gotowe i niech sobie to robi skoro tak chce. Niewłaściwe jest jak dziecko samo nie siedzi a rodzice na siłę obwalają te biedne dzieci poduszkami i czym się da by siedziało i koniec bo oni tak chcą.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:09   #2844
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Maja tez umie sama siadac, ale woli byc na kolanach wlasnie lub brzuchu, ale najbardziej lubi stac i kombinowac jak sie przemieszczac trzymajac sie roznych mebli
no to u nas tak samo, a najlepiej jeszcze coś trzymac w rączkach

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
a do kiedy jest niekorzystne?
he he, dobre pytanie, nie wiem

ale tu cicho
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 07:52   #2845
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dzien dobry.
No naprawde tu cicho na tym naszym forum. Jak kiedys nie bylam w stanie nadrabiac, tak teraz o dziwo jestem na bierzaco.

Anuszka - wszystkiego Najlepszego dla Igi
Xawmeli - Wszystkiego Naj dla Nadi klask i:
Caprica6 - Najlepszego dla Alicji: oklaski:
Pszczolka87 - Sto Lat dla Marcina

Co do siadania - My z Wojtusiem chodzimy do pani doktor ze specjalnoscia rehabilitacja - i mowila nam zeby Wojtus jak najdluzej raczkowal. Zeby go nie sadzac i nie stawiac.
Ale jak to zrobic, jesli on trzymany na kolanach sam sie dzwiga, a kladziony na lezaco placze i sie zlosci.

Wiec, widze ile lekarzy tyle opinii.

U nas nocka do bani. Maly zasnol dopiero kolo 22, i w nocy tez sie czesto budzil. Pobudke mi zrobil o 6 . i do 8,30 marudzil, plakal - bo nie wyspany. Teraz na szczescie troszke spi...
Wszystko pewnie przez te zeby, Dalam Viburcol, mascia posmarowalam.
Zycze milego dnia
My jutro konczymy 6 mcy (pewnie pojedziemy z mezem w gosci do jego babci wiec chyba nas nie bedzie)
__________________

Edytowane przez kasienka2607
Czas edycji: 2011-02-12 o 07:56
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 07:57   #2846
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dzieć mi trochę charka, chyba wydzielina mu się zbiera w gardle, n ie ma gorączki ani złego humoru, co mogę zrobić, żeby się nie rozwijało?
mam już lecieć do lekarza, nie wiem czy coś podać można i co.
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 09:08   #2847
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

entertete - jak małemu się zaczynał jakiś katarek to profilaktycznie podawałam cebion multi, żeby organizm miał więcej siły walczyć, ale na gardziołko to nie wiem póki co trzymaj go cieplutko, może samo przejdzie


co do siadania to zgadzam się z Sialą, jak dzieć siedzi sam i się nie przewraca (że trzeba go sadzać co chwilę na nowo albo podpierać) to znaczy że dorósł do siedzenia i na pewno mu nie zaszkodzi



aha i odkryłam sposób na butlę jak jest smoczek 1, taki noworodkowy, to wypije, jak jest 2 to już mu się nie podoba, krztusi się i wogóle chociaż i to nie zawsze działa, bo Patryk czasem po prostu butli nie weźmie i koniec
na szczęście z kubeczka nawet nieźle mu idzie, więc chyba aż tak nie będę walczyć o tą butlę już...
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 09:14   #2848
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dobry wszystkim

coś tu cisza ostatnio

siala Sebastian twój to też chyba dzisiejszy solenizant, czy mnie się pokręciło już? W każdym razie wszystkiego naj, najwyżej będzie na zaś

Mój tż przyjechał właśnie z pracy a my wstały z łóżka dopiero
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 09:29   #2849
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość



aha i odkryłam sposób na butlę jak jest smoczek 1, taki noworodkowy, to wypije, jak jest 2 to już mu się nie podoba, krztusi się i wogóle chociaż i to nie zawsze działa, bo Patryk czasem po prostu butli nie weźmie i koniec
na szczęście z kubeczka nawet nieźle mu idzie, więc chyba aż tak nie będę walczyć o tą butlę już...
Dzięki, no chyba na razie tylko ten cebion i siedzenie w domu, jakiś wiatr jest to lepiej chuchać na zimne.
A z butlą może i dobrze, że nie pije, od razu przerzucisz na kubeczek. Mi koleżanka polecała jeszcze uczenie picia słomką zamiast niekapka, i mam zamiar niedługo zacząć.

A co do 1 to śmieszne, bo mój bibul jak mu teściowa raz dała 2 a nie 3 (a teraz to już trójprzepływowym bo z dodatkiem kleiku) to usnął w trakcie jedzenia tak się zmęczył. No ale może, że Patryk dopiero się uczy a mój od małego na butli.

Edytowane przez entertete
Czas edycji: 2011-02-12 o 10:02
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 09:39   #2850
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Witam


Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
jutro wniosek o paszport zlozyc jedziemy i jak sie uda to na wakacje w koncu polecimy w marcu na Lanzarote lub Fuerte, ale nie zapeszam
Super Wyspy Kanaryjskie ... mmmmm
My już kupiliśmy bilety i zabukowaliśmy hotel w Rzymie Wyruszamy w kwietniu. W poniedziałek jedziemy złożyć papiery paszportowe. Jak sie nie wyrobimy (ale powinniśmy) to zawsze możemy złożyć papier o dowód dla Szymka.

Musze kupić lekka spacerówkę bo czeka nas troche zwiedzania. Najlżejsze sa chyba Maclaren. Marta, kupujecie spacerówkę na wyjazd?

NOCNIK -dzidzia pytała jak nam idzie. Dzisiaj pierwszy raz Szymek wykonała zadanie na nocniku J i to poważna sprawa była
__________________
HAART.pl blog DIY



Edytowane przez hd2005
Czas edycji: 2011-02-12 o 09:40
hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.