Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 19:43   #3661
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

ale słodki krasnalek
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:55   #3662
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
na necie znalazłam , że na rozstępy dobra jest maść z mocznikiem - tylko nie wiem czy można w ciąży używać - a cholercia byłam dziś u gina i nie spytałam a wizyta dopiero za miesiąc maść robiona na zamówienie taki skład:

mocznik/urea 40,0
vit.A 2,0
vit.E 2,0
Lekobaza ad 200,0

co do Fissanu - nie wiem czy dziś w rossmanie widziałam, albo tesco. Byłam tu i tu i gdzieś widziałam.
a tą maść z mocznikiem to robią w aptece ? ciekawa jaka cena ...
kurcze ja byłam ostatnio w rossmanie i tesco i w zadnym nie widziałam muszę bardziej sie rozejrzeć

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Dzis mialam ostatni dzien w pracy... bede tesknic;p;/ chociaz narazie sie ciesze
Dostalam troszke prezentow. Miska Hello Kitty co mozna podgrzac i miec jako termofor, ksiazeczke dla malej, dwa bukiety roz i kosmetyki z ''Soap and Glory'' teraz tylko sie smarowac smarowac i jeszcze raz smarowac
W czwaretek jedziemy do Paryza na 3 dni. Mam nadzieje, ze nie urodze we Fancji hehe
super prezenty
oh Paryż... zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co myslicie o takim termometrze?
http://allegro.pl/termometr-dzieciec...449628259.html
bo nie wiem czy kupowac
w sumie już kiedyś dawałam tego linka i sama sie zastanawiałam nad nim. czytałam opinie i różne - często dziecko nie chce smoczka a co dopiero gdy jest chore . a musi mieć chyba przynajmniej 1 min by dobrze zmierzyło . z drugiej strony każde dziecko inne . czytałam różne opinie jedne za inne przeciw i sama się zastanawiam.

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
tajka może nie wyjdą...bądź dobrej myśli Ja niestety muszę zacząc się zastanawiac,co z nimi zrobic po porodzie,bo przyznam szczerze,że bardzo lubiłam swój brzuch i źle mi będzie na niego patrzec
ja też bardzo swój brzuszek lubiłam i teraz też źle mi się na niego patrzy i mam doła jak patrzę w lustro... ale co zrobić...

Cytat:
Napisane przez agus235 Pokaż wiadomość
a kupowałaś przez allegro jaeśli tak to podaj linka dzieki wielkie
kupowałam ale używany

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
Hej podczytuje was troche i łezka sie w oku kręci jak ten czas szybko leci, jeszcze niedawno też byłam w ciąży i miałam bóle kręgosłupa, różne obawy o poród, ostatnie zakupy a tu mój szkrabek ma już 3 miesiące
jejku śliczny maluszek
czas leci to prawda -niedługo my będziemy już miały maluszki ze sobą a wydaję mi się że wczoraj ujrzałam na teście 2 kreseczki
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cie noszę, ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę, jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tyś moje dziecko a ja Twoja mama

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kp5b04ypq.png


Kacper 18.04.2011


laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:02   #3663
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość

Drugie foto to ta ksiazeczka dla dziecka co jest na 1 zdjeciu, ale mozna ja postawic jako ramke wiec 2 w 1
W Paryzu bede w 36 tygodniu... mam nadzieje mala poczeka az wrocimy;p, narazie sie nic nie zapowiada na wczesniejsze wyjscie;P
Tajka, nie chce cie nic straszyc ale pewna jestes ze mozesz leciec?Tzn wpuszcza cie na poklad?ja lecialam samolotem jak bylam w 28/29 tygodniu, spytali sie czy mam zaswiadczenie od lekarza bo chyba od 32 lub 34 tygodnia nie mozna juz latac. Wiec akurat mialam na szczescie bo mialam to zaswiadczenie od lekarza. Jakimi liniami lecisz?

Znalazlam taki cytat z forum:
Bez zaswiadczenia od lekarza mozna latac do 28 tygodnia a pozniej nalezy przedstawic 2 zaswiadczenia na 48h przed lotem wystawione. Natomiast po 35/36tygodniu juz chyba zadne linie nie wezma na poklad ciezarnej. Ale zawsze trzeba sie upewnic jakie dokladnie przepisy maja linie, ktorymi planujemy leciec.

Edytowane przez wikakika
Czas edycji: 2011-02-11 o 20:09
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:03   #3664
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

tajkaParyż...och,mam sentyment do tego miejsca! Mój Tż tam mi się oświadczył

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

vikicullen słooooodki!
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:04   #3665
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez wikakika Pokaż wiadomość
Tajka, nie chce cie nic straszyc ale pewna jestes ze mozesz leciec?Tzn wpuszcza cie na poklad?ja lecialam samolotem jak bylam w 28/29 tygodniu, spytali sie czy mam zaswiadczenie od lekarza bo chyba od 32 lub 34 tygodnia nie mozna juz latac. Wiec akurat mialam na szczescie bo mialam to zaswiadczenie od lekarza. Jakimi liniami lecisz?
gdzieś też czytałam że kobiet w zaawansowanej ciąży nie chcą wpuszczać na pokład bo się boją.

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
tajkaParyż...och,mam sentyment do tego miejsca! Mój Tż tam mi się oświadczył
oj to musiało być romantyczne
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cie noszę, ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę, jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tyś moje dziecko a ja Twoja mama

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kp5b04ypq.png


Kacper 18.04.2011


laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:07   #3666
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

laseczkaa naprawdę cudowne miejsce...nie dziwię się,że jest nazywane miastem zakochanych Bardzo często wracam myślami do tamtego dnia i przyznam,że mój Tż naprawdę się wykazał pomysłowością
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:08   #3667
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez wikakika Pokaż wiadomość
Tajka, nie chce cie nic straszyc ale pewna jestes ze mozesz leciec?Tzn wpuszcza cie na poklad?ja lecialam samolotem jak bylam w 28/29 tygodniu, spytali sie czy mam zaswiadczenie od lekarza bo chyba od 32 lub 34 tygodnia nie mozna juz latac. Wiec akurat mialam na szczescie bo mialam to zaswiadczenie od lekarza. Jakimi liniami lecisz?
Mieskzam w Londynie wiec jedziemy tam Eurostarem 2 godiznki i 30 min pociagiem, myslelismy jechac samochodem ale jednak pociagiem szybciej i latwiej
Ostatni raz lecialam samolotem w listopadzie do pl ale to byl chyba 24 tydz czy 22 nie pamietam;p
Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
tajkaParyż...och,mam sentyment do tego miejsca! Mój Tż tam mi się oświadczył

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

vikicullen słooooodki!
Ja juz w Paryzu bylam ale nie z TZtem:P... zobacyzmy moze sie oswiadczy bueeheh.
Chociaz on za slubem i oswiadczynami nie jest, tzn jakos strasznie mu nie zalezy, ale myslimy moze ze w przyszlym roku pod koniec wakacji moze cos. Zobaczymy gdzie bedziemy w UK czy w Hiszpani i jak bedzie wtedy zdecydujemy
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 20:11   #3668
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

tajka my też własnie jechalismy w Londynu eurostarem
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:12   #3669
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
tajka my też własnie jechalismy w Londynu eurostarem
Teraz tylko myslimy co by tam obejrzec, jedne co wiem to na Wieze Eifla nie wchodizmy bo obydwoje bylismy;p
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:17   #3670
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Teraz tylko myslimy co by tam obejrzec, jedne co wiem to na Wieze Eifla nie wchodizmy bo obydwoje bylismy;p
Ja tez bylam rok temu z mezem w Paryzu.Piekne miejsce.....jak bedziecie mieli okazje to na przeciwko wiezy Eifla sa male stateczki i plynie sie nimi wzdluz Sekwany. Fajnie jest wieczorkiem bo wszystko jest tak pieknie podswietlone...ehhhhhh..r omantycznie...
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:17   #3671
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
laseczkaa naprawdę cudowne miejsce...nie dziwię się,że jest nazywane miastem zakochanych Bardzo często wracam myślami do tamtego dnia i przyznam,że mój Tż naprawdę się wykazał pomysłowością
jejku zazdroszczę wam

my planowaliśmy wakacje za granicą gdzieś no ale wyszło jak wyszło. teraz z małym dzieckiem to w te wakacje nigdzie nie pojedziemy jedynie za rok pewnie nad morze z maleństwem pojedziemy
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cie noszę, ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę, jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tyś moje dziecko a ja Twoja mama

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kp5b04ypq.png


Kacper 18.04.2011


laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 20:20   #3672
megi2015
Zadomowienie
 
Avatar megi2015
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 162
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

czesc dziewczyny !!!

kurcze nie było mnie kilka dni......nie nadrobię niestety czytania - zbyt dużo tego. ogólnie to padł mi komp i mąż stawiał cały system na nowo. oczywiście utraciłam maila, na którym miałam hasło do wizażu

a tak ogólnie to wiecie pisałam 2 tyg. temu na usg wyszło mi że mam mało wód płodowych. dzisiaj byłam na usg kontrolnym i niestey nadal tak jest ....lekarz stwierdził że nie jest tragicznie bo moje AFI tak się określa ilość wód płodowych wynosi 10. a podobno już bardzo źle jest jak wynik byłby 8. kolejne usg za tydzień. mam bacznie obserwować ruchy małego i jakby się cokolwiek działo jechać na IP.
jedyna pozytywna wiadomość z usg to to że nasz maluszek nadal jest chłopcem
boje się dziewczyny, bo zacząłam dopiero 34 tydz. i zamiast mieć spokojną końcówkę ciąży to tu takie informacje....
a jeśli ten poziom będzie spadał - tak ogólnie nazywa to się małowodzie - to uzupełnia się ilość wód poprzez wstrzykiwanie do brzucha płynu w znieczuleniu miejscowym. mam nadzieję że nie będzie mnie to czekało.
mały ustawiony nadal główką w dół - to też pozytywna wiadomość bo przy niskiej ilości wód nie zdołałby się już obrócić.

tak ogólnie to:

Montii jak remont ??? końcówka już czy już zakończony???

Jokr jak noga mężą?? kiedy masz cesarkę????

Kolba opis porodu bardzo pozytywny podtrzymujesz nas na duchu a kolka to zmora wielu rodziców. dacie radę.

Natka witaj znowu
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/2b75ab6be1.png Mateuszek
megi2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:23   #3673
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez wikakika Pokaż wiadomość
Ja tez bylam rok temu z mezem w Paryzu.Piekne miejsce.....jak bedziecie mieli okazje to na przeciwko wiezy Eifla sa male stateczki i plynie sie nimi wzdluz Sekwany. Fajnie jest wieczorkiem bo wszystko jest tak pieknie podswietlone...ehhhhhh..r omantycznie...
Mozemy to oblukac bo ja nimi nie plywalam i TZ mowi ze on tez nie;P
Cytat:
Napisane przez laseczkaa Pokaż wiadomość
jejku zazdroszczę wam

my planowaliśmy wakacje za granicą gdzieś no ale wyszło jak wyszło. teraz z małym dzieckiem to w te wakacje nigdzie nie pojedziemy jedynie za rok pewnie nad morze z maleństwem pojedziemy
Ja planuje z mala w sierpniu do TZta rodiznki leciec- czyli do Malagi, wiec nawet jesli Lenka bedzie malusia to i tak chce zeby rdzinka ja zobaczyla, a przy okazji jest ''feria de malaga'' - http://farm2.static.flickr.com/1205/...72e7057289.jpg wiec na karuzelach pojezdze bo ostatnim razem bylam w poczatkowej ciazy i mi nie pozwolili;p- tzn rodiznka TZta;p, az mi sie przykro zrobilo;p

Mala ubierzemy w taka sukienke(tylko mniejsza:P) jak tradycja kaze;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00747.jpg (71,6 KB, 44 załadowań)
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero


Edytowane przez tajka88
Czas edycji: 2011-02-11 o 20:33
tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:27   #3674
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

ta maść z mocznikiem robiona - ok. 10zł.

ja się chciałam wybrać z małym na koniec lipca nad polskie może ( ze Śląska) - miałby 3 miesiące- ciekawe czy da radę. Z półrocznym kuzynka jechała a z 3 miesięcznym hm... wykluczam siedzenie na plaży bo się ugotujemy.
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:32   #3675
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

mirabilka też się właśnie zastanawiam nad dłuższymi podróżami z maluchem. Pod koniec maja mamy jechac na większą imprezą rodzinną. Czeka nas 370 km. Zastanawiam się,czy małej nic nie będzie?
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:45   #3676
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
tajkaParyż...och,mam sentyment do tego miejsca! Mój Tż tam mi się oświadczył

Wow, boooosko sceneria jak z filmów

Cytat:
Napisane przez megi2015 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny !!!

kurcze nie było mnie kilka dni......nie nadrobię niestety czytania - zbyt dużo tego. ogólnie to padł mi komp i mąż stawiał cały system na nowo. oczywiście utraciłam maila, na którym miałam hasło do wizażu

a tak ogólnie to wiecie pisałam 2 tyg. temu na usg wyszło mi że mam mało wód płodowych. dzisiaj byłam na usg kontrolnym i niestey nadal tak jest ....lekarz stwierdził że nie jest tragicznie bo moje AFI tak się określa ilość wód płodowych wynosi 10. a podobno już bardzo źle jest jak wynik byłby 8. kolejne usg za tydzień. mam bacznie obserwować ruchy małego i jakby się cokolwiek działo jechać na IP.
jedyna pozytywna wiadomość z usg to to że nasz maluszek nadal jest chłopcem
boje się dziewczyny, bo zacząłam dopiero 34 tydz. i zamiast mieć spokojną końcówkę ciąży to tu takie informacje....
a jeśli ten poziom będzie spadał - tak ogólnie nazywa to się małowodzie - to uzupełnia się ilość wód poprzez wstrzykiwanie do brzucha płynu w znieczuleniu miejscowym. mam nadzieję że nie będzie mnie to czekało.
mały ustawiony nadal główką w dół - to też pozytywna wiadomość bo przy niskiej ilości wód nie zdołałby się już obrócić.
Ojeju, nieprzyjemna sytuacja, bo po takich słowach to człowiek tylko sobie coś wkręca cały czas i się zamartwia mam nadzieję, że nic się nie będzie pogarszać, ściskamy kcuki, żeby atmosfera trochę się uspokoiła !
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:53   #3677
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
w życiu nie mam zamiaru prać wózka ani fotelika
może jeszcze mam go włożyć do takiej plastikowej kuli aby nie wdychało spalin czy powietrza miejskiego

Za to zainteresowałam się kaszami o których mówiła Reni
ze zdrowe to się zgodzę i chętnie wypróbuję różne
(ale nie zamiast mleka jak to ona robiła)
hehehe dobree
ale o kaszach tez slyszalam
Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co myslicie o takim termometrze?

http://allegro.pl/termometr-dzieciec...449628259.html

bo nie wiem czy kupowac
ja wlasnie chce ten kupic
ponoc sa dobre
a taki do pupy bede miec w ewenualnosci
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:00   #3678
megi2015
Zadomowienie
 
Avatar megi2015
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 162
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość

Ojeju, nieprzyjemna sytuacja, bo po takich słowach to człowiek tylko sobie coś wkręca cały czas i się zamartwia mam nadzieję, że nic się nie będzie pogarszać, ściskamy kcuki, żeby atmosfera trochę się uspokoiła !

dziękuję
ja też mam nadzieję że zostanie tak jak jest albo będzie poprawa. za tydzień zobaczymy. ogólnie czuję że jestem pod kontrolą lekarza i zawsze mogę uderzyć do szpitala jakby co. lekarz z NFZ ale bardzo jestem z niego zadowolona. usg mam za tydzień, za 1,5 tyg. wizytę u niego, teraz robiłam badania także odwiedzam go często. a tak ogólnie to zamiast tego uzupełniania płynu - w razie gdy będzie taka konieczność - wolałabym już chyba urodzić.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/2b75ab6be1.png Mateuszek
megi2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:03   #3679
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Mirabilka znalazłam sprzedawcę który ma naprwdę duży asortyment http://allegro.pl/show_user_auctions...der=pd&p=6&p=7 . i ostatnie zakupy u niego zrobie, ale to juz w przyszłym tygodniu.
tak się zastanawiam co sądzicie o kosmetykach dla dzidzi firmy bubchen?? miała któraś z was do czynienia?/
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 21:04   #3680
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
ta maść z mocznikiem robiona - ok. 10zł.

ja się chciałam wybrać z małym na koniec lipca nad polskie może ( ze Śląska) - miałby 3 miesiące- ciekawe czy da radę. Z półrocznym kuzynka jechała a z 3 miesięcznym hm... wykluczam siedzenie na plaży bo się ugotujemy.

my w tym roku także planujemy urlop nad naszym polskim morzem
i też pod koniec lipca,
także mamy kawałek z wielkopolski, bo chyba wybierzemy się do Łeby

musi dać radę

siostra moja mówi, ze pierwsze wakacje z małą miło wspomina bo mała leżała w gondolce,
za to drugie kiedy już chodziła wg niej były bardzo męczące

deneb3
A co było o tych kaszach, bo nie widziałam tego??
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2011-02-11 o 21:14
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:06   #3681
megi2015
Zadomowienie
 
Avatar megi2015
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 162
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam co sądzicie o kosmetykach dla dzidzi firmy bubchen?? miała któraś z was do czynienia?/
właśnie na szkole rodzenia położna polecała nam kosmetyki tej firmy. podobno niemiecka dobra firma i niezbyt droga...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/2b75ab6be1.png Mateuszek
megi2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:07   #3682
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Agaaga, ho ho

Monti, wyjątkowo kompetentny lekarz ale akurat duomox to faktycznie wszystkim ciężarnym przepisują. Też niedawno brałam, wydawało mi się że pomaga ale dzień po skończeniu dostałam znowu okropnego kaszlu, kataru i bólu gardła

Vikicullen, śliczny synek

Megi, trzymam kciuki żeby ilość wód już nie spadła
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:15   #3683
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

gosik a ile dni bralaś? bo tam jest 20 tabletek i wychodzi na kurację 10dniową a mi lekarz kazał brać 7 dni... farmaceutka powiedziała,że jak mi przejdzie po 7 to mam dalej nie brać, ale za chiny nie chce nawrotu..

megi - w przyszłym tygodniu już będzie koniec..uf...
tż dzisiaj meble skręca,także myślę,że to końcówka..
no i trzymam kciuki za wody ! płodowe, ale to brzmi ) pij dużo..
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:17   #3684
trzyrazyi
Zadomowienie
 
Avatar trzyrazyi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 291
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
mirabilka też się właśnie zastanawiam nad dłuższymi podróżami z maluchem. Pod koniec maja mamy jechac na większą imprezą rodzinną. Czeka nas 370 km. Zastanawiam się,czy małej nic nie będzie?

A my z mala do polski w sierpniu...tez sie obawiam ale znajome jezdzily i mowia ze rewelacja dzieciaczek wikszosc spi i przerwy czesto sie robi ......a my i tak chcemy wynajac kabine na promie to sie zdrzemniemy hihihi :P kurde ale wykonczona jestem masakra.....zaraz kolacyjka i padam na lozko buziolki laseczki....slodkic h snow
trzyrazyi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:19   #3685
megi2015
Zadomowienie
 
Avatar megi2015
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 162
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość

megi - w przyszłym tygodniu już będzie koniec..uf...
tż dzisiaj meble skręca,także myślę,że to końcówka..
no i trzymam kciuki za wody ! płodowe, ale to brzmi ) pij dużo..
o tak koniec remontu to na serio ulga.....
a kciuki się przydadzą dziękuję....
dowiedziałam się że mało wód może mieć następujące podłoże:
- zbyt wysokie ciśnienie tętnicze - co mnie nie dotyczy
- wada nerek u dziecka - co nas też nie dotyczy bo lekarz na każdym usg odkąd stwierdził małowodzie bada nerki dzidziusia i za każdym razem mówi że jest ok.
- cukrzyca ciążowa - też mnie nie dotyczy

więc w zasadzie nie wiadomo czemu tak mam...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/2b75ab6be1.png Mateuszek
megi2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:20   #3686
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Tez nie mam zamiaru prac wozka i fotelika, ludzie przesadzaja z ta sterylizacja wszystkiego...

W czwaretek jedziemy do Paryza na 3 dni. Mam nadzieje, ze nie urodze we Fancji hehe
ja też nie piorę pierwsze słyszę że trzeba prać wózek
ale fajnie ci - do paryża... wow

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Moja tescowa mi nic nie mowi, bo po angielsku nie gada;p, a moj hiszpanski nie jest jeszcze na tyle dobry zbeym wdawala sie w dyskusje. Rozumie duzo, cos tam powiem, ale zeby dyskutowac to nie;p.

Ktoras cos o spaghetti pisala ostatnio.... wiec wczoraj tez zrobilam i zaraz znowu zjem;p
to masz fajnie z teściową hehe też bym tak chciała

spaghetii i ja sobie dziś zrobiłam mniam jeszcze trochę na jutro zostało

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
przysnelo mi sie na godzinke i co ja bede robic w nocy
a to zależy czy tż ma nockę czy nie

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
Hej podczytuje was troche i łezka sie w oku kręci jak ten czas szybko leci, jeszcze niedawno też byłam w ciąży i miałam bóle kręgosłupa, różne obawy o poród, ostatnie zakupy a tu mój szkrabek ma już 3 miesiące
śliczny ale czas leci ja pamiętam jak was podczytywałam przyznaję bez bicia pamiętam cię właśnie
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:24   #3687
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

megi nie mam pojęcia dlaczego tak np u mnie ostatnio lekarz stwierdził łożysko jak u palacza... a ja nie palę, nigdy nie paliłam, tż również. I nie wiem dlaczego mam takie, ale staram się nie myśleć o tym jednak...

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

eirenne nie ma nocki, meble składa i tak go to pochłonęło ,że szok także tak jakby go tu nie było buszuję po aptece doz
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:25   #3688
megi2015
Zadomowienie
 
Avatar megi2015
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 162
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
megi nie mam pojęcia dlaczego tak np u mnie ostatnio lekarz stwierdził łożysko jak u palacza... a ja nie palę, nigdy nie paliłam, tż również. I nie wiem dlaczego mam takie, ale staram się nie myśleć o tym jednak...
i bądź tu mądrym i pisz wiersze.....
ale to nic groźnego z tym łożyskiem?????
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/2b75ab6be1.png Mateuszek
megi2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:26   #3689
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość


eirenne nie ma nocki, meble składa i tak go to pochłonęło ,że szok także tak jakby go tu nie było buszuję po aptece doz
no to już masz odpowiedź "co będziesz robić w nocy"

dobra lecę cosik pooglądać i powyszywać bo mnie kręgosłup boli buziaki do jutra
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:27   #3690
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Witajcie

Wróciłyśmy dzisiaj z gór, było super cały czas słońce, dużo spacerów i jedzenia, o dziwo nic nie przytyłam, a juz się martwiłam , że pewnie przekroczyłam magiczna liczbe 70 kg
Byłyśmy nawet na Morskim Oku na nogach 9 kilometrów i innych Dolinkach i wzgórzach, córcia mnie niezłe przegoniła

Synek dzisiaj nastraszył mnie rano, bo sie wogóle nie ruszał, podjechałąm do lokalnej przychodni i połozna zbadałą Jacusiowi tętno, serduszko ładnie biło, odetchnełam, ale dzisiaj cały dzień chyba przespał, dopiero jak wróciłyśmy do Krakowa to się ożywił, łobuz matkę stresować
__________________
Ćwiczę z Jillian
Mel B
Tiffany boczki
8 abs
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.