Archiwum - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż > Zwierzaki w potrzebie

Notka

Zwierzaki w potrzebie Forum zwierzaki w potrzebie, to miejsce gdzie niesiemy pomoc zwierzętom. Tutaj dowiesz się o akcjach na rzecz zwierząt. Przeczytasz o schroniskach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 19:45   #2341
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

No to mamy poparcie pani Joanny,której bardzo dziekujemy
http://www.krupajoanna.pl/1/post/201...-dla-kuby.html

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

W poniedziałek pani Ela jedzie do Kuby do kliniki.Jak macie jakieś pytania,to śmiało piszcie,a ja wszystkie panii Eli przekażę.Powiedziała też,że napstryka mu fotek i nakręci jakiś filmik
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 23:27   #2342
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

widziałyście? przez okna też można psy wyrzucać

http://www.tvn24.pl/12690,1692286,0,...wiadomosc.html
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 05:53   #2343
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Podpalony kuba!!!

Kochany Kubuś tak się cieszę że wszystko idzie do przodu..oby tylko coraz lepiej....ucałujcie Kubusia ode mnie
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:44   #2344
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

Jakbyscie miały pytania dotyczące zdrowia Kuby piszcie,przekażę pani Eli ,bo w poniedziałek będzie u Kuby!Napstryka mu też fotek
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:15   #2345
Adopcje Buldogow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Nasze buldogi do adopcji

AKTUALIZACJA BULDOŻKÓW DO ADOPCJI:

Nasze buldożki do adopcji:

LUCJAN



Uploaded with ImageShack.us

Lucjan ma około 3 lata i jest buldożkiem francuskim który z niewiadomego powodu trafił do schroniska, dobre dusze wypatrzyły go i tak trafił pod skrzydła adopcji buldożków. Psiak był zaniedbany i wychudzony , w obu oczach trzecie powieki , miał na ciele liczne pogryzienia od psów. Obecnie dochodzi do siebie w domu tymczasowym w Gdyni gdzie będzie miał przeprowadzony zabieg na trzecią powiekę w obu oczach oraz zostanie wykastrowany. Lucek jest psiakiem z ADHD potrzebuje odpowiedzialnego i stanowczego prowadzenia, jest bardzo żywiołowy. Do innych zwierząt i ludzi jest przyjazny bardzo kocha swojego człowieka i szybko się przywiązuje. Jeśli chcesz dać Lucjanowi dom pełen miłości skontaktuj się z nami.

BULDOŻKI DO ADOPCJI POD NASZYM PATRONATEM:

ORESTE
Oreste to piękny zdrowy 7-letni buldog angielski, jego dotychczasowa właścicielka zwróciła się do nas z pomocą znalezienia dla niego dobrego domu. Brak czasu oraz przeprowadzka do mniejszego mieszkania na piętrze sprawiły że Oreste nie czuje się szczęśliwy i jego Pani postanowiła znaleźć mu nowy dom, w którym będzie mu dobrze do końca jego dni. Najlepiej by było aby to był dom z ogrodem gdzie Oreste w przeszłości czuł się wspaniale. To kochany pogodny łagodny psiak, jest uparciuchem i typem leniuszka długodystansowe spacery niestety nie są dla niego. Nigdy nie miał styczności z małymi dzieci, uwielbia na nie skakać, więc zalecony dom byłby bez dzieci. Jedynym problemem u niego są posypane solą ulice zimą, wtedy jego łapki robią się czerwone. Do innych zwierząt bardzo się cieszy i jest nastawiony przyjaźnie gdy jakiś pies chce go ustawić warczeniem, Oreste ustępuje. Jednak nigdy nie mieszkał z drugim psem czy kotem i nie wiadomo jak może zachowywać się w stosunku zwierząt na co dzień. Po za tym jest zdrowy i nic mu nie dolega. W tej chwili przebywa u swojej dotychczasowej właścicielki w Warszawie.
http://img838.imageshack.us/img838/8317/oreste.jpg

Adopcje Buldogow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:47   #2346
csylwiac
Raczkowanie
 
Avatar csylwiac
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 404
Dot.: Dalmatyńczyki w Potrzebie - ile kropek tyle nieszczęść!

Podnosze kropeczki....
__________________
Czy widząc cierpienie odwracasz wzrok...?

Dalmatyńczyki w Potrzebie - ile kropek tyle nieszczęść!
csylwiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:27   #2347
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Podpalony kuba!!!

Kuba
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 16:43   #2348
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: BAZAREK-pomagamy potrzebującym zwierzakom! ***reklamy bazarków***

Zapraszam na bazarek dla super mixDobka Chojraka.A może ktoś się zakocha i adoptuje żywotnego seniora?

http://www.dogomania.pl/threads/201653-CHOJRAK-zaprasza-na-MEGA-bazar!-SPA-WIZAŻ-SUPER-EKSTRA!!!!-DO-12.02-DO-20.00?p=16257397

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2011-04-01 o 00:30
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:13   #2349
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: BAZAREK-pomagamy potrzebującym zwierzakom! ***reklamy bazarków***

Cytat:
Napisane przez amoureuese Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
mój pies potrzebuje leku ;/ proszę o zoorganizowanie aukcji jesli jest ktoś chętny do pomocy .. ;(każda złotówka się liczy ...
Pozdrowienia !
---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------


Zapomniałam dodać . Pies cierpi na dyskopatie ..
Jeśli to twój pies, a nie do adopcji i nie stać cię na lek za 40 zł, to powinnaś wystawić prośbę o pomoc na dogomanii.Każdy kto daje ci pieniądze powinien mieć info u którego weta psa leczysz.Powinnaś wstawiać foty z receptami itp.Bo tu niby na jakiej zasadzie ktoś ma ci robić aukcje? Wstawiłaś jakąś fotkę i co to ma być.Na dogo już było dużo takich oszustów i oszustek.Sama powinnaś najpierw wszystko zorganizować skoro to twóje zwierzę.

Zapraszam na mega kosmetyczny bazarek dla Chojraka Dobka

http://www.dogomania.pl/threads/2016....00?p=16257397

Edytowane przez Neutrina
Czas edycji: 2011-02-11 o 19:15
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:15   #2350
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: BAZAREK-pomagamy potrzebującym zwierzakom! ***reklamy bazarków***

Cytat:
Napisane przez Neutrina Pokaż wiadomość
Myślę że skoro już założyłaś temat swojemu psu, to żeby nie robić bałaganu w 'reklamach bazarku" wrzucaj wszystko w temat psa.Możesz zmienić tytuł jeśli w regulaminie nie ma zastrzeżeń.Napisz "Proszę o pomoc w wykupieniu leków czy coś w tym stylu. Jeśli już założyłaś wątek na dogo, to na pewno ktoś się zgłosi.Mogę cię pocieszyć że jeśli twój pies nie jest jakoś masakrycznie wiekowy to seria zastrzyków mu pomoże.Natomiast bez wątpienia musi dostawać karmę z glukozaminą i chondroityna, albo chociaż suplement diety i na pewno lepszą karmę, nie chappi, może być gotowane.Poprawiam się, na dogo nie wolno robić bazarków dla swojego psa, ale dziewczyny i chłopaki mogą zrobić zbiórkę dla ciebie więc na pewno ktoś ci pomoże, a właściwiej psu.
Tak , nie będę mieszac wam w tym temacie. Nie wiedziałam że mozna zmienic tytul , dzieki za podpowiedź . I za tą z karmą też . Tego nawet nie powiedział mi weterynarz.. ;/ . Cieszę się że dziewczyny i chłopaki mogą zrobić zbiorke dla mojego psa ) Jesli mogę Cię prosić jakby zaczęli coś dzialać w tej sprawie to daj mi znać. Jeszcze raz dzięki . Pozdrwawiam
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:18   #2351
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

"Prokurator uznał, że wyrzucenie psa przez okno nie jest znęcaniem się nad zwierzęciem."



No pewnie, niech oddzadzą psa z powrotem do właściciela, w końcu był "tylko" pod wpływem alkoholu. I w końcu to "tylko" pies. Jakby własne dziecko wyrzucił przez okno to ciekawe czy wtedy mieliby do siebie pretensje, że wcześniej nie interweniowali.

Wczoraj w "Uwadze" był dokument o jakimś gnojku który oblał benzyną i podpalił kota. Jeden z mężczyzn wypowiadających się, stwierdził, że w większości sytuacji znęcania się nad zwierzętami, sprawcy nie rozumieją co takiego zrobili, pytają dlaczego trafili do sądu, a co najbardziej mnie zszokowało, niektórzy twierdzą, że nie wiedzieli że tak nie można
Więc wątpię żeby więzienie cokolwiek w takich sprawach dało, posiedzą, wyjdą i zrobią to samo. Na takich to tylko stosowanie fizycznej kary adekwatnej do tego co zrobili. Ale wiadomo, że do czegoś takiego nigdy nie dojdzie.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 21:46   #2352
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
"Prokurator uznał, że wyrzucenie psa przez okno nie jest znęcaniem się nad zwierzęciem."



No pewnie, niech oddzadzą psa z powrotem do właściciela, w końcu był "tylko" pod wpływem alkoholu. I w końcu to "tylko" pies.
No co Ty chcesz, przecież on "tylko" wyrzucił psa przez okno.


Ja już chyba nawet nie mam słów.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 00:19   #2353
kaza10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 126
Dot.: Podpalony kuba!!!

Kubuś:l ove::lo ve::lov e::love :
kaza10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:53   #2354
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Za to co ten prokurator powiedział to mam ochotę go
Chryste jak ktoś, kto robi takie rzeczy ze zwierzętami może nie widzieć co robi?! Świetne mają usprawiedliwienia...

U mojej znajomej w bloku jakiś mądry typ wyrzucił szczeniaka z 4 piętra bloku. Na szczęście przeżył, owa znajoma go przygarnęła i psina ma się dobrze.

Nie rozumiem co kieruje ludźmi żeby robić takie rzeczy. Chcą pokazać swoja wyższość czy co?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 13:14   #2355
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Za to co ten prokurator powiedział to mam ochotę go
Chryste jak ktoś, kto robi takie rzeczy ze zwierzętami może nie widzieć co robi?! Świetne mają usprawiedliwienia...

U mojej znajomej w bloku jakiś mądry typ wyrzucił szczeniaka z 4 piętra bloku. Na szczęście przeżył, owa znajoma go przygarnęła i psina ma się dobrze.

Nie rozumiem co kieruje ludźmi żeby robić takie rzeczy. Chcą pokazać swoja wyższość czy co?
Moim zdaniem to po prostu psychole, którzy powinni być odizolowani od społeczeństwa, i tyle.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 16:28   #2356
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

nawet nie bede komentowala tego co prokurator powiedzial o tym wyrzuconym psie....

wedlug mnie takich ludzi powinno sie oddawac na jakies leczenie albo nie wiem cos robic! a to, ze ktos powie "nie wiedzialem, ze tak nie mozna" to co? juz czyni z niego biedaka, ktory "nie wiedzial" wiec nie jest odpowiedzialny za to co robic??
no KUR**!


tak wogole to nie wiem czy slyszalyscie, ze jutro jest marsz- Marsz (NIE)milczenia- stop przemocy wobec zwierzat. Marsz jest w krakowie, gdansku, poznaniu i lodzi (lodz o 13)
na ul. Piotrkowska na odcinku Pl. Wolności/ul. Próchnika

zapraszam wszystkie chetne osoby!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 18:02   #2357
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Podpalony kuba!!!

http://www.fundacjamrunio.org/conten...zy-spacer-kuby


Nasz łobuz Kubuś był na 1 spacerku, w linku fotki z karmienia pastą, którą Kuba uwielbia i zdjęcie w nowym łóżeczku leczniczym.

Zdrowiej kochany!!!
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 18:29   #2358
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Podpalony kuba!!!


Jaki On jest prze kochany Jak ślicznie wygląda
Kubuś ogromne buziaki dla Ciebie
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:00   #2359
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Podpalony kuba!!!

Przecudny jest Aż mi się mordka uśmiecha kiedy widzę jaki jest szczęśliwy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 21:28   #2360
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Podpalony kuba!!!

A mnie link nie dziala-pojawia się pusta stronka, dlaczego
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 21:29   #2361
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

To już jutro ten marsz NIEmilczenia?
Niestety nie mogę wziąć w nim udziału, ale popieram całym sercem.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 21:34   #2362
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Podpalony kuba!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
A mnie link nie dziala-pojawia się pusta stronka, dlaczego
Kopiuję tu tekst i zdjęcia
Cytat:
W piątek (04/02/2011) zespół Kliniki umówił się z Kubą, że jak będzie się dobrze sprawował podczas zmiany opatrunków to w nagrodę pójdzie na mały spacer. Ponieważ Kuba dotrzymał danego słowa, to nie było innego wyjścia, trzeba było z nim iść na obiecany spacer.
Chwilę potrwały przygotowania do wymarszu i Kuba poszedł na pierwszy od tak długiego czasu spacer na zewnątrz. Piesek był bardzo uradowany, gdyż wyraźnie brakowało mu tego typu „rozrywki”. Ale jak to z pierwszymi spacerami u rekonwalescentów bywa, po krótkiej chwili Kuba musiał wrócić do Kliniki.
zdjęcie: Kuba zajada się pastą na wzmocnienie
Wszyscy sądzili, że Kuba będzie oponował przed powrotem do Kliniki, ale on był dzielny, wrócił bardzo chętnie i bez oporu ,merdając przy tym energicznie ogonem. Był bardzo szczęśliwy. W nagrodę dostał jeszcze jedną porcję swojej ulubionej pasty i był tak podekscytowany całym wydarzeniem, że zamiast grzecznie ją lizać (jak zwykle ma to w zwyczaju), chciał chwycić do pyska całą tubkę.
Po zakończeniu uczty kulinarnej Kuba był zmęczony wrażeniami i spacerem. Wówczas postanowił udać się na spoczynek do nowiutkiego kojca, który zapewnia mu komfortowe warunki do wypoczynku, ponieważ wyposażony jest w specjalny wkład, który dopasowuje się do kształtu jego ciała. Kuba bardzo go lubi. Kładzie pysk na brzegu kojca jak na poduszce i pogrąża się we śnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kojec.jpg (9,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kubus.jpg (6,9 KB, 16 załadowań)
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 21:41   #2363
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Podpalony kuba!!!

Wowo Super, widać ze z Kubusiem już lepiej Brawo dla opiekunów i podziekowania dla darczyńców Jednak warto ZAWSZE walczyć o zycie pieska, a nie jak niektorzy twierdzą USPIC, BY SIĘ NIE MECZYŁ
klask i:Super
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 23:02   #2364
tilel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Podpalony kuba!!!

Dejzi z guzem do kolan, zbiera na drugą operację

http://www.dogomania.pl/threads/2018...1#post16274850
tilel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 23:33   #2365
kaza10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 126
Dot.: Podpalony kuba!!!

Kubusiu mój ukochany jesteś piękny, cudowny, przepiękny, przystojny, poprostu CIACHO
Mój słodziak : love::l ove::lo ve::lov e:

Wszystkie suczki się będą za tobą oglądały, jesteś przecież bohaterem, naszym narodowym bohaterem, który poruszył tysiące ludzkich serc.

Kubuś:c mok::cm ok::cmo k::cmok :
kaza10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 00:50   #2366
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

A kaza10000 to Twoja najbardziej zwariowana fankaKuba Ty nawet nie wiesz co się dzieje z Twojego powoduDziewczyny!Pani Ela napisała przepiekny wiersz dla Kuby i o Kubie.Jak się zgodzi to od razu go wstawiam.Ale uprzedzam!!!!Szykować chusteczki,smarkatki,ręcz niki do ocierania łez!!!Ja się tak poryczałam,że mój mąż myślał,że coś strasznego się stało i był przerażony))))Potem się ze mnie nabijał,ale to już inna sprawa
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 09:57   #2367
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób


dzisiaj
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:38   #2368
kaza10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 126
Dot.: Podpalony kuba!!!

Kubusiu właśnie wróciłam z pracy, tęskniłam bo dzisiaj nie mogłam korzystać z internetu ( szef siedział z nami ).
Kuba zostanie w moim sercu do końca mojego życia bo dzięki niemu zaczełam pomagać aktywniej, nie wpłacam tylko pieniędzy, robię o wiele, wiele więcej.
Wiem, że kiedyś się spotkamy, muszę cię zobaczyć bo jesteś kimś wyjątkowym, w Polsce będę w wakacje więc mam cichą nadzieje, że dojdzie do spotkania
Kubusiu moja suczka wie o Tobie wszystko, pokazuj twoje zdjecia i tłumaczę jej codziennie ile ma szczęścia w życiu, bo jest ze mna. Ona leży rozłożona na łóżku i tymi swoimi mądrymi oczyma tłumaczy, że wszystko rozumie.
Kuba:lo ve::lov e::love :
: cmok::c mok::cm ok:

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Pozdrowienia dla Pani Eli od Justyny z Londynu!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kaza10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:53   #2369
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Zostawil psa na torach ,zwierze przejechal pociag.


szkoda, że tylko 2 lata mu grożą
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 18:09   #2370
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

Wiersz pani Eli

Psia Elegia (na razie tytuł roboczy)


Rozdział I

Kubuś miał kiedyś dom i rodzinę,
drapany czule za uchem.
Jakąż mógł piesek popełnić winę,
że został skuty łańcuchem.

Tkwił tak w niewoli o “suchym chlebie”
pozbawion ludzkiej miłości.
Wreszcie się zerwał, pognał przed siebie;
lecz gorzki był smak wolności.

Długo wiódł Kubuś tułacze życie
kąsany przez pchły i kleszcze.
O ciepłym domku marzył pies skrycie
gdy kark mu moczyły deszcze.

Aż w końcu z woli nowego pana
znów Kubę uwięź krępuje
i znów w niewoli psinka kochana
marzenia o domku snuje. ..........

Nagle ból straszny przeszył mu ciało.
Pies cały stanął w płomieniach.
Wszystko dokoła niego gorzało;
nigdzie żadnego schronienia.

Długo tak tkwiła w matni ogniowej
ofiara ludzkiej podłości.
Łańcuch zniewalał płonącą głowę;



pies w mękach wzywał litości !!!
Zdjęto z łańcucha psinkę spaloną
lecz postąpiono niegodnie;
no bo na pomoc tak utęsknioną
pies czekał aż trzy tygodnie. ....

Rozdział II

Ciało tak strasznie ma poparzone !!!
Ból mu to sprawia bez miary !!!
Lecz on się wita, merda ogonem,
nie stracił w człowieka wiary.

Kto da pieskowi cieplutki domek,
na który Kubuś tak czeka ?
By w psim serduszku nie wygasł płomyk ...
miłości psiej do człowieka.
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzaki w potrzebie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 23:07:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.