Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-13, 05:46   #2941
OlaD12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: torbiel jajnika

witam
Wykryto u mnie na prawym jajniku torbiel 7cm w poniedziałek 14 lutego mam wizytę u ginekologa. Strasznie się denerwuje bo to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Jestem jeszcze przed operacją więc nie mogę tobie doradzić w tej sprawie
OlaD12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:00   #2942
izabelaWM
Przyczajenie
 
Avatar izabelaWM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 24
Dot.: torbiel jajnika

mam ten sam problem ... torbiel na lewym jajniku do wycięcia, a jeszcze teraz zaczął mnie boleć drugi jajnik... okres mi sie spóźnia dwa tyg. ale już mam jakieś niewielkie plamienia .... Czy wam też spóźniał sie okres? dodam że mam torbiel endometrialna
Pozdrawiam
izabelaWM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 09:39   #2943
czarna752
Przyczajenie
 
Avatar czarna752
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: torbiel jajnika

ja miałam plamenie raz na samym początku, twało 4 dni... dlatego poszłam do ginekologa i zrobiłam usg, potem nie miałam plamień. Nie spóźniał mi się okres, ani nic mnie nie bolało... tylko tyle, że byłam cały czas wzdęta jak balon. Też bardzo się bałam, nigdy wcześniej nie miałam żadnej operacji ani nie leżałam w szpitalu, oprócz porodu. Ale wszystko poszło ok. Wiem, że to do was może nie przemówi ale naprawdę nie jest to aż takie straszne, ja się pocieszałam tym, że są ludzie którzy mają większe problemy...
Trzymam za Was kciuki, mocno!
Będzie dobrze!
czarna752 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 13:53   #2944
izabelaWM
Przyczajenie
 
Avatar izabelaWM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 24
Dot.: torbiel jajnika

Ja też po pierwszej operacji stwierdziłam że nie ma się czego bać. Wszystko poszło ok a operowała mnie bardzo miła pani chirurg, w czasie operacji rozmawiała zemną żebym się nie stresowała, opieka pielęgniarek była do bani , ale nie było najgorzej .Niestety za drugim razem już nie było tak miło, operował mnie inny lekarz i tutaj był mój błąd, za to opieka pielęgniarek była świetna. Więc myślę że wszystko zależy od tego do jakiego szpitala trafisz i kto cię będzie operował...
izabelaWM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 15:26   #2945
Lidia2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 28
Dot.: torbiel jajnika

kobitki ja mam torbiel czekoladowa, wykrytą w grudniu, przez 2 miesiace brałam regulon i jutro mam kontrole, jak sie nie pomniejszyła to do szpitala. boje sie co lekarz mi powie. pozdrawiam
Lidia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 15:35   #2946
izabelaWM
Przyczajenie
 
Avatar izabelaWM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 24
Dot.: torbiel jajnika

Cytat:
Napisane przez Lidia2003 Pokaż wiadomość
kobitki ja mam torbiel czekoladowa, wykrytą w grudniu, przez 2 miesiace brałam regulon i jutro mam kontrole, jak sie nie pomniejszyła to do szpitala. boje sie co lekarz mi powie. pozdrawiam
Trzymam kciuki na dobre wieści...
Jakiej wielkości jest ta torbiel ?
izabelaWM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 19:09   #2947
izabelaWM
Przyczajenie
 
Avatar izabelaWM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 24
Dot.: torbiel jajnika

Cytat:
Napisane przez Lidia2003 Pokaż wiadomość
kobitki ja mam torbiel czekoladowa, wykrytą w grudniu, przez 2 miesiace brałam regulon i jutro mam kontrole, jak sie nie pomniejszyła to do szpitala. boje sie co lekarz mi powie. pozdrawiam
Daj znać co lekarz stwierdził .... ja mam przyjść za trzy miesiące do kontroli ale w przeciwieństwie do twojego lekarza ten mój nic mi nie przepisał stwierdził że na taką torbiel jak ja mam leki nie pomogą...
izabelaWM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 21:31   #2948
Lidia2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 28
Dot.: torbiel jajnika

torbiel ma ok 4 cm, jutro dam znać. boje sie chyba nie zasnę. pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Mój lekarz chciał mnie od razu skierować do szpitala, ale po chwili zastanowienia stwierdził że najpierw spróbujemy tabletkami. Jak wychodziłam to zapytałam go czy po tych tabletkach torbiel sie wchłonie to powiedział ze torbiele czekoladowe (endometrialne) sie nie wchłaniają tylko złuszczają, ale on by na to nie liczył, więc nie wiem. jutro dam znać jak poszło. ja na twoim miejscu poszłabym do innego lekarza. pozdrawiam
Lidia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 10:18   #2949
Lidia2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 28
Dot.: torbiel jajnika

wróciłam od lekarza i same dobre wieści miałam torbiel ok 5 cm, 2 miesiące brałam regulon i torbieli nie ma. lekarz powiedział ze to nie była torbiel endo. wchłonęła sie. ciesze sie bardzo. pozdrawiam.
Lidia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 19:02   #2950
izabelaWM
Przyczajenie
 
Avatar izabelaWM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 24
Dot.: torbiel jajnika

Cytat:
Napisane przez Lidia2003 Pokaż wiadomość
wróciłam od lekarza i same dobre wieści miałam torbiel ok 5 cm, 2 miesiące brałam regulon i torbieli nie ma. lekarz powiedział ze to nie była torbiel endo. wchłonęła sie. ciesze sie bardzo. pozdrawiam.
cieszę się że wszystko jest ok... i życze dużo zdrówka. Mam zamiar skonsultować to z innym lekarzem ale nie mam czasu podjechać do niego żeby się umówić na wizyte. Czy twój lekarz miał powód żeby twierdzić że to endometrialna torbiel? Chorujesz na endometrioze?
izabelaWM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:22   #2951
Scarlle
Raczkowanie
 
Avatar Scarlle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 266
Dot.: torbiel jajnika

Ja też jestem juz po laparoskopii torbieli jajnika lewego ( 5 cm).
Byłam w szpitalu na Madalińskiego - polecam. DO szpitala przybyłam w niedzielę, operację miałam w poniedziałek, a we wtorek rano mnie puścili do domu Teraz mija mi drugi tydzień zwolnienia lekarskiego. Dzisiaj byłam na zdjęciu szwów, ale zdjęli tylko z pepka i z prawej strony, a lewa dziurkę zostawili ( zszyli mnie w tym miejscu, w taki sposób , że wygląda to jak peklowana szynka ).
Ogólne wrażenia z zabiegu - nie było tak źle. Pewnie, że się bałam narkozy, lewatyw, ale wszystko do przeżycia W tydzień po zabiegu dostałam lekkich brązowawych plamień, ale pielęniarka powiedziała mi dziś, że to normalne. Więc ufff
__________________
Nie wiesz co mówić, to mów niewyraźnie
Scarlle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 10:08   #2952
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: torbiel jajnika

Witam wszystkich.
Ja staram się z mężem o bobo od października. Wczoraj na tip top poleciałam do gina bo dziwnie bolał mnie brzuch i niestety dowiedziałam się, że mam dwa 2 centymetrowe torbiele na prawym jajniku tak strasznie chciałam usłyszeć, że jestem w ciąży...
a tu niespodzianka... wczoraj miałam lekką załamkę
dzisiaj już troszkę lepiej z samopoczuciem, tylko brzuchol ciągle boli
po 12 jadę po wyniki z krwi, bo lekarz zlecił mi wykonanie markera jajnika i badanie ciążowe z krwi, czy przypadkiem nie jest to ciąża pozamaciczna (poza jajnikowa - tak ją nazwał)
dostałam też receptę na duphalon - i za miesiąc mam się zgłosić na kontrolę, chyba, że wynik ciążowy wyjdzie pozytywnie - to od razu mam się do niego zgłosić
ech... czy komuś udało się zajść w ciąże przy torbielach na jajniku?
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:20   #2953
Pokahontas22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 16
Dot.: torbiel jajnika

Witam,
jestem umówiona na zabieg w marcu2011...
mam 6,6cm torbiel na jajniku.
Mam pytanie
czy orientujecie się czy można w trakcie zabiegu brać tabletki anty czy powinnam zrobić sobię przerwę, niestety nie dopytałam lekarki
a może czyta ten wątek też lekarz - proszę o odpowiedź.

P.S.
Zabieg będę miała w Katowicach na Ligocie - może ktoś tam był?
Pokahontas22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 12:32   #2954
Lidia2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 28
Dot.: torbiel jajnika

NIE nie choruje na endo. w grudniu nie dostałam krwawienia więc poszłam do lekarza i zrobił mi usg dopochwowe, podejżewał torbiel czekoladową. Jak pisałam wyżej wczoraj byłam na kontroli i torbieli nie ma. zaczynają mi sie teraz płodne i powiedział że widać tam tylko mały pęcheżyk, ale to normalne. torbiel wchłonęła sie całkowicie. niepokoji mnie tylko to że torbieli nie ma a po prawej stronie nadal odczuwam ból. lekarz powiedział że może to jest przewlekły wyrostek. Ciekawe czy teraz krwawienie normalnie sie pojawi. jak ból nie przejdzie to pójde do zwykłego lekarza sprawdzić czy to nie jest ten wyrostek. wszystkim wam życze aby problem z torbielą zniknął tak jak mój po tabletkach. pozdrawiam (a kiedyś słyszałam że jak raz torbiel sie pojawi to potem może sie to powtarzać) ciekawe.
Lidia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 17:45   #2955
izabelaWM
Przyczajenie
 
Avatar izabelaWM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 24
Dot.: torbiel jajnika

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Ja staram się z mężem o bobo od października. Wczoraj na tip top poleciałam do gina bo dziwnie bolał mnie brzuch i niestety dowiedziałam się, że mam dwa 2 centymetrowe torbiele na prawym jajniku tak strasznie chciałam usłyszeć, że jestem w ciąży...
a tu niespodzianka... wczoraj miałam lekką załamkę
dzisiaj już troszkę lepiej z samopoczuciem, tylko brzuchol ciągle boli
po 12 jadę po wyniki z krwi, bo lekarz zlecił mi wykonanie markera jajnika i badanie ciążowe z krwi, czy przypadkiem nie jest to ciąża pozamaciczna (poza jajnikowa - tak ją nazwał)
dostałam też receptę na duphalon - i za miesiąc mam się zgłosić na kontrolę, chyba, że wynik ciążowy wyjdzie pozytywnie - to od razu mam się do niego zgłosić
ech... czy komuś udało się zajść w ciąże przy torbielach na jajniku?
mam koleżanke która już niedługo będzie miała dzidziusia... bardzo sie kiedyś martwiła że nie zajdzie w ciąże z powodu torbieli ale jednak się udało... pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia2003 Pokaż wiadomość
NIE nie choruje na endo. w grudniu nie dostałam krwawienia więc poszłam do lekarza i zrobił mi usg dopochwowe, podejżewał torbiel czekoladową. Jak pisałam wyżej wczoraj byłam na kontroli i torbieli nie ma. zaczynają mi sie teraz płodne i powiedział że widać tam tylko mały pęcheżyk, ale to normalne. torbiel wchłonęła sie całkowicie. niepokoji mnie tylko to że torbieli nie ma a po prawej stronie nadal odczuwam ból. lekarz powiedział że może to jest przewlekły wyrostek. Ciekawe czy teraz krwawienie normalnie sie pojawi. jak ból nie przejdzie to pójde do zwykłego lekarza sprawdzić czy to nie jest ten wyrostek. wszystkim wam życze aby problem z torbielą zniknął tak jak mój po tabletkach. pozdrawiam (a kiedyś słyszałam że jak raz torbiel sie pojawi to potem może sie to powtarzać) ciekawe.
niestety tak to już jest , że jeżeli ma się torbiel to nawet te usunięte chirurgicznie lubią powracać . Kobiety które mają torbiele mają tendencję do ich powstawania i trzeba systematycznie chodzić na kontrole. Nie jestem pewna ale chyba chodzi o hormony jak sie bierze tabletki anty to torbiele się nie pojawiają. Żeby zajść w ciąże robi się przerwy w ich braniu.
izabelaWM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:12   #2956
OlaD12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: torbiel jajnika

Cześć dziewczyny byłam u ginekologa z moim torbielem i powiedziała mi, że nic tam nie widzi i dostałam wezwanie do szpitala miał on 7 cm i nie wiem co się dzieje
OlaD12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:27   #2957
Lidia2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 28
Dot.: torbiel jajnika

jak to wezwanie do szpiala? wycieli ci go czy sam zniknął??
Lidia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 10:55   #2958
czarna752
Przyczajenie
 
Avatar czarna752
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: torbiel jajnika

Witam!
Byłam dziś i ginekologa na kontroli po operacji i to moje zgrubienie (takie małe jajo) przy szwie to nic takiego, to normalne. Ulżyło mi...
Pozdrawiam!
czarna752 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 12:03   #2959
OlaD12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: torbiel jajnika

Pani ginekolog powiedziała, że mam jechać do szpitala i tam zrobić usg niewiem dlaczego. A operowana nie byłam, czy możliwe jest to, że się wylał?
OlaD12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 14:01   #2960
izabelaWM
Przyczajenie
 
Avatar izabelaWM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 24
Dot.: torbiel jajnika

Cytat:
Napisane przez OlaD12 Pokaż wiadomość
Pani ginekolog powiedziała, że mam jechać do szpitala i tam zrobić usg niewiem dlaczego. A operowana nie byłam, czy możliwe jest to, że się wylał?
Jedź do szpitala to się przekonasz... może nie była pewna bo miała stary sprzęt ?... Gdyby się wylała to byś to raczej odczuła, bo boli przy pęknięciu a później ma się gorączkę, mdłości itp.
Daj nam znać skąd to wezwanie do szpitala. Życzę powodzenia
izabelaWM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:04   #2961
Lidia2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 28
Dot.: torbiel jajnika

tak daj znać co w tym szpitalu.
Lidia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 20:51   #2962
Lidia2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 28
Dot.: torbiel jajnika

ciekawe jak tam olaD12, może została w tym szpitalu.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

kochane ja mam kolejny problem, moje torbiel tak jak pisałam wyżej (5 cm) wchłonęła sie, ciekawe jest tylko to że dół brzucha po prawej stronie dalej mnie boli. jak byłam we wtorek u lekarza to widział tam mały pecherzyk ale powiedział ze to normalne bo jestem przed jajeczkowaniem. mam nadzieje ze nastepne krwawienie sie pojawi. chyba ze robi sie nowa torbiel, oby nie. lekarz powiedział ze nie wie skąd ten ból i zasugerował ze może to przewlekły wyrostek. co myślicie o tym, ból jest taki tepy, kłujący co jakiś czas.
Lidia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 21:00   #2963
Lidia2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 28
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

kochane kobitki, jak wyżej pisałam miałam torbiel czekoladową, która okazała sie nie być czekoladową. miała prawie 5 cm przez dwa miesiące brałam regulon, we wtorek poszłam na kontrole i okazuje sie że po torbieli ani śladu, za to zaczynały mi sie płodne i lekarz powiedział że widać tylko mały pęcherzyk, ale to normalne. Dziwi mnie tylko to że torbieli już nie ma a nadal czuje ból w dole brzucha po prawej stronie. mam nadzieje ze torbiel nie wróci i krwawienie przyjdzie na czas. pozdrawiam (jednak trzeba wierzyć ze można pozbyć sie torbieli wyłącznie tabletkami)ale słyszałam że jak raz była to może znowu sie pojawiać (torbiel oczywiście)
Lidia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 21:18   #2964
keineproblem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

dziewczyny , powiedzcie mi jakie są konkretne objawy ?? Przed okresem lekko boli mnie w prawy boku - to normalne , ale kiedy juz jest krwawienie to ból zmienia się , raz jest skurczowy a raz wlasnie strasznie kujący , zwłasza przy intensywnym ruchu , czy też przy kichnięciu etc. I tak czasem nawet w zwykłe dni zakuje ale to już rzadko , bliżej menstruacji wszystko nawraca . Czy to normalne ?? Dodam , ze miesiączki mam raczej bolesne , zalezy tez kiedy zażyję tabletkę , jak wyczuje dobry moment to da sie przezyc - ale bez tabletki są takie miesiące gdzie ruszyc sie nie mozna Co o tym sądzicie ?? Wole pierw się tu zapytac , bo macie o tym sporą wiedze a potem iść do lekarza ewentualnie .
keineproblem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 08:43   #2965
czarna752
Przyczajenie
 
Avatar czarna752
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: torbiel jajnika

ja miałam takie kłócia zaraz po okresie przez dwa, trzy dni jeszcze przed operacją wyłuszczenia torbiela... nie wiem... w tej chwili jestem po oeracji juz trzy tygodnie i miałam już okres i nie odczułam żadnego kłócia...
Pozdrawiam!
czarna752 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:35   #2966
nona777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 65
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Mnie z objawów bolał tylko prawy jajnik, na którym była torbiel, lewy nie, no i nie miałam okresu lub miałam zaburzony Najpopularniejszym objawem jest zdjęcie USG, dlatego należy się badać tak z raz na pół roku
nona777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:04   #2967
OlaD12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: torbiel jajnika

Tak miałaś racje izabelaWM totbiel sam zniknął tylko mam bóle brzucha w miajscu wyrostka dziwi mnie to bo wyrostek miałam wycinany rok temu w poniedziałek ide do lekarza
OlaD12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 16:22   #2968
Lidia2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 28
Dot.: torbiel jajnika

u mnie podobna sprawa torbiel zniknął a ból zastał. dziwne
Lidia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 16:48   #2969
megi16
Przyczajenie
 
Avatar megi16
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny Jak czytam co tu piszecie to sie zaczynam bac... Zwłaszcza szpitala. Ja nocy poza domem nie potrafie spędzić nawet wakacje dla mnie są udręka dlatego żadko na nich bywam. Miesiac temu też dowiedzialam sie o torbieli. Podobno mała i pani doktor zalecila mi tylko zebym kontrolowala ja raz na pół roku. Wczesniej 3 lata bylam na tabletkach ale je zostawiłam i wydaje mi się że ta torbiel to wynik właśnie tego. W każdym razie postanowiłam znowu brać tabsy i mam nadzieje że mi ta cysta zniknie. Jak myślicie? Biore Harmonet. Dlaczego nam kobietą musza sie przytrafiac te wszystkie zapalenia, nadżerki, torbiele i inne świństwa....
megi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 18:59   #2970
izabelaWM
Przyczajenie
 
Avatar izabelaWM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 24
Dot.: torbiel jajnika

Cytat:
Napisane przez Lidia2003 Pokaż wiadomość
u mnie podobna sprawa torbiel zniknął a ból zastał. dziwne
może dlatego że jajniki są bardziej wrażliwe... sama nie wiem... Mam torbiel na lewym jajniku a w czasie okresu bolały mnie oby dwa i cały czas pobolewają czasami rwie aż do kolana w wewnętrznej części uda... Czasami się zastanawiam czy sama sobie tych bóli nie wymyślam
izabelaWM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-16 11:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.