Na Wspólnej cz. 3 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 19:31   #4831
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

akcja pod babkami travel prawie jak pod krzyzem : D
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:38   #4832
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Na Wspólnej cz. 3


"TU JEST WSPÓLNA, TU JEST WSPÓLNA"
"gdzie są babki, gdzie są babki"
ten protest to apel do władz i do włodeczka ;d
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:38   #4833
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

ja normalnie juz nie moge patrzec na ta Ewe i jej spodnie... taka laska a tak sie szpeci!
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:50   #4834
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

ta akcja pod biurem była żałosna
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:13   #4835
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

' zabierzmy meble i komputer '
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:25   #4836
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

STRESZCZENIA!!!


1403
Sebastian dzwoni do Roztockich - chce się spotkać Antosią. Adam z Weroniką nie zgadzają się... Zdesperowany Petrus nie daje za wygraną! Zaskakuje Weronikę z Antosią na placu zabaw. Antosia jest świadkiem kłótni matki z Petrusem. Czy usłyszała jak Sebastian wykrzykuje Weronice, że powinna się w końcu dowiedzieć, że jest jego córką? Żaneta odkrywa, że na koncie biura podróży pojawił się przelew od Małeckiego! Tknięta przeczuciem Ewa dzwoni do Borysa z pytaniem, czy to jego zasługa... Borys nie odpowiada, ale zjawia się na Wspólnej i zaprasza Ewę na kawę. Przyznaje, że to on wpłynął na Małeckiego, by oddał Ewie i Żanecie pieniądze! Jak to zrobił - tego Borys nie chce zdradzić... Filip przychodzi do mieszkania Hofferów po Ksawerego. Marta wykorzystuje okazję, by omówić z mężem sprawy związane z opieką nad ich synkiem. Jednak Filip nie jest jeszcze gotowy na taką rozmowę. Nie może zrozumieć, jak Marta mogła go zdradzić! Zapowiada, że wniesie pozew o rozwód! Marta jest załamana Ale czy zdecyduje się na próbę ratowania swojego małżeństwa?

1404
Weronika przekonuje Adama, że powinni porozmawiać z Antosią na temat Sebastiana. Dziewczynka być może usłyszała jak Petrus mówił, że jest jego córką! Adam nie wie, co robić. Obawia się jej reakcji. W końcu jednak Roztoccy decydują się powiedzieć Antosi, że Sebastian jest jej ojcem! Do Agnieszki zaczyna docierać powaga sytuacji, w jakiej się znaleźli z Rafałem. Już wkrótce będą pomagać Emilce w opiece nad jej noworodkiem! Tymczasem Emilka ma obawy przed powrotem do szkoły. W końcu jest w zaawansowanej ciąży! Rafał zabiera siostrzenicę na rozmowę z dyrektorem liceum.Ewa dopytuje Igora, kiedy prawnie zostanie ojcem Julki. Ale młody Nowak nie jest w stanie przewidzieć, kiedy Magda zdecyduje się na sformalizowanie jego ojcostwa! Pozostaje mu czekać. Matka Magdy martwi się, że jej córka długo nie wraca z pracy. Igor jedzie po Magdę i zastaje ją pijaną!


1405
Rafał z Agnieszką i Ludwiką podejmują decyzję o kupnie domu w Warszawie. Dzięki temu Emilka będzie miała bliżej do szkoły. Ale też i do szpitala, kiedy nadejdzie termin porodu... Emilka jedzie do miasta. Tam, przypadkiem, spotyka Dawida - ojca swojego dziecka... Podczas spotkania zarządu Bud-Maksu Michał prezentuje zyski z inwestycji na giełdzie, które są zasługą Laury. Głosami Izy i Michała Laura zostaje doradcą finansowym Bud-Maksu! Ale czy była narzeczona Burzyńskiego rzeczywiście jest specjalistką od giełdy? Andrzej niepokoi się, że Michał stracił głowę dla Laury! Igor kryje Magdę przed jej rodzicami i zaprzecza, że dziewczyna piła poprzedniego wieczoru. Jednak podczas spaceru z Magdą uświadamia jej, że taka sytuacja nie może się powtórzyć! Pijąc, ryzykuje utratę praw do Julki! Magda pokornie przyjmuje ostre słowa Igora...

1406
Roman jeszcze wierzy, że małżeństwo Marty i Filipa można uratować! Przekonuje córkę, że powinna wrócić do Filipa i mu wybaczyć! Hoffer jest przekonany, że to Filip zdradził swoją żonę... Marcie jest wstyd, że ojciec nawet nie pomyślał, że to ona mogła być powodem rozstania! Daniel dostaje się na informatykę! Zapisuje się też na obóz integracyjny Tymczasem Ola ma dla swojego chłopaka niespodziankę. Mogą wyjechać na wakacje nad morzem - prawie za darmo! Brzozowski uświadamia jednak Oli, że początek wakacji spędzą osobno. Iza dowiaduje się, że przez Laurę Burzyński stracił ogromną sumę pieniędzy! Chce powstrzymać Michała przed dalszym inwestowaniem Bud-Maksu na giełdzie. Namawia do tego Andrzeja. Jednak Michała trudno przekonać. Jako dowód profesjonalizmu Laury Brzozowski pokazuje wspólnikom, ile ta zarobiła dla nich pieniędzy.

1407
Marta umawia się z Filipem, że zabierze z mieszkania resztę rzeczy Ksawerego. Kamil kolejny raz pyta siostrę, czy jest pewna tego, co robi? Marta jednak czuje, że nie ma już powrotu do dawnego życia z Filipem. Do mieszkania Hofferów wpada wściekły Roman! Wie już, że jego córka ma romans!!! Żąda wyjaśnień.Matka Magdy dzwoni z pretensjami do Igora. Pyta, co znowu kombinują za jej plecami? Gdzie zamierzają się wyprowadzać? Ale Igor nie ma o niczym pojęcia! W końcu Magda wyjaśnia mu, że chce wyprowadzić się z Julką od rodziców. I, co najważniejsze, liczy na to, że Igor będzie z nimi. Sebastian przychodzi spotkać się z Antosią. Reakcja dziewczynki zaskakuje wszystkich! Antosia nie chce się przywitać z Petrusem! Mówi, że go nie lubi Dla Sebastiana sytuacja jest jasna - Weronika z Adamem nastawili Antosię przeciwko niemu! Roztoccy są zdruzgotani tymi posądzeniami...

1408
Zuza ma dziś rozprawę w sądzie. Ma nadzieję, że jej były szef nie ośmieli się kłamać pod przysięgą! Okazuje się jednak, że ten człowiek jest zdolny do wszystkiego... Zuza jest załamana - zeznają przeciw niej nawet koledzy z pracy! Czy Leszczyńska będzie w stanie się obronić? Laura zalicza kolejne dobre trafienia na giełdzie! Michał próbuje przekonać Izę i Andrzeja, by pozwolili im w końcu na granie prawdziwymi pieniędzmi! Ale wspólnicy są nieugięci Brzozowski, nie chcąc tracić szansy na zyski, postanawia zainwestować swoje prywatne środki... Antosia nadal nie ma ochoty na widzenie się z Sebastianem. Twierdzi, że to przez Sebastiana wszyscy się kłócą! Weronika postanawia wziąć sprawy w swoje ręce Na początek prosi męża, by spróbował opanować swoje emocje przy Antosi. Potem spotyka się z Sebastianem. Ale ta rozmowa nie należy do łatwych...

1409
Renata umawia się ze Sławkiem na popołudnie - mają iść razem na urodziny Mani. Sławek obiecuje, że kupi dziewczynce prezent. Podczas zakupów Dziedzic widzi chuliganów zaczepiających przypadkowych przechodniów. Postanawia zainterweniować! Niestety w rękach napastników pojawia się nóż... Renata jest zaniepokojona - urodziny Mani się zaczynają a Sławka ciągle nie ma... Magda prosi Igora o pożyczkę - musi zapłacić kaucję za mieszkanie. Przy okazji wypomina Nowakowi, że ostatnio jest ciągle zabiegany i nawet nie miał czasu, żeby porozmawiać z jej matką o wyprowadzce i uspokoić ją. Tymczasem w redakcji Igora pojawia się nowa stażystka, Sara. Dziewczyna wyraźnie nie przypada Magdzie do gustu... Kamil ma dziś ostatni egzamin na medycynie! Zuza jest jednak myślami gdzie indziej... Bez słowa wychodzi nagle z domu i idzie do swojej dawnej pracy! Tam staje twarzą w twarz z byłymi współpracownikami i pyta, dlaczego wczoraj oczerniali ją w sądzie?! Były szef Zuzy wykorzystuje sytuację i zgłasza policji jej najście...

1410
Trwa operacja Sławka. Renata czeka w szpitalu na jej wynik. Kraszewska jest na skraju załamania... W tym czasie Dziedzicowa rozmawia z lekarzami. Po operacji Sławek długo nie odzyskuje przytomności# Czy przeżyje? Daniel wyjeżdża dziś na obóz - ale ostatnie godziny postanawia spędzić z Olą. Młoda Zimińska jest załamana perspektywą wakacji bez ukochanego! Już w kilka chwil po rozstaniu z Olą Daniel zostaje wystawiony na pokusy! Okazuje się, że jednym z uczestników obozu jest Dorota, którą Daniel poznał już na uczelni... Tymczasem Ola, w drodze do domu, zostaje potrącona przez bardzo przystojnego rowerzystę... Dolniak widzi, że Filip jest w kiepskim stanie. Dopinguje przyjaciela, by wziął się w garść i zawalczył o Martę... Powinien dać jej drugą szansę - według niego ona na to zasługuje! Filip zbiera się w sobie i jedzie na Wspólną, by porozmawiać z niewierną żoną... Tymczasem Janusz kolejny raz proponuje Konarskiej, by u niego zamieszkała...

1411
Sławek ciągle nieprzytomny! Renata jest u kresu sił... Nawet Maria nie wie, jak pocieszyć córkę... Z Niemiec przyjeżdża Marzena. Musiała zabrać ze sobą Darię. Dziewczynka bardzo martwi się o swojego tatę... Najnowsza książka Jerzego - napisana na podstawie życia Mieczysława Burzyńskiego - jest gotowa! Pozostało tylko jedno - wymyślenie jej tytułu... Burzyński odwiedza Dudka i zasypuje go pomysłami! Jerzy traci cierpliwość i wpada w furię! Marta jest oburzona zachowaniem Filipa - jak mógł uderzyć Janusza?! Boi się o Ksawerego - przecież Filip jest nieobliczalny! Kamil jest bardziej obiektywny i stara się zrozumieć Filipa. Ma pretensje do siostry - nie powinna przyprowadzać Janusza na Wspólną! Tymczasem Filip dzwoni do Marty i oznajmia jej, że wyrzuca z mieszkania resztę jej rzeczy...

1412
Marta zwierza się Zuzie, że nie wierzy by Filip kiedykolwiek jej wybaczył... Roman postanawia interweniować u Gajewskiego - za wszelką cenę chce uratować małżeństwo córki! Tymczasem Janusz - wbrew wszystkiemu i wszystkim - cały czas przekonuje Martę, że powinni być razem... Magda wyprowadza się od rodziców! Igor przypomina dziewczynie, że zawsze może liczyć na jego pomoc# Ale Magda jest pełna optymizmu! Tymczasem Naczelny zleca Igorowi nowe dziennikarskie śledztwo. Igor angażuje do pomocy nową stażystkę, Sarę. Co wyniknie z tej współpracy? Sebastian zaprasza Roztockich na spacer. Petrus zwierza się Weronice i Adamowi, że ostatnie tygodnie kompletnie zmieniły jego życie! Zdradza, jak wyobraża sobie swoją obecność w życiu Antosi. Deklaracje Sebastiana są szczególnie ważne dla Adama...

1413
Lekarz ostrzega zaskoczoną Renatę, że podróż Sławka do szpitala w Niemczech jest zbyt ryzykowna! Kraszewska nie wie o co chodzi Okazuje się, że Marzena podjęła decyzję o przewiezieniu Sławka do Niemiec! I zrobiła
to za plecami Dziedzicowej i Renaty Między Marzeną i Renatą dochodzi do ostrej wymiany zdań. Musi interweniować matka Sławka... Kinga zarzeka się, że nie jest zazdrosna o Laurę. Według niej Michał rzeczywiście nie zwraca uwagi na urodę Laury - dla niego ważniejsze są świetne wyniki na giełdzie


Edytowane przez spiniaa
Czas edycji: 2011-02-15 o 21:34
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:39   #4837
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

nieźle
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 23:04   #4838
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

to zuza nie zmieniła nazwiska po ślubie?
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:11   #4839
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
to zuza nie zmieniła nazwiska po ślubie?
To samo pomyślałam
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:19   #4840
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

oni w ogóle ten ślub mieli jakaś porażka... do Romana mówi dalej "Pan" i nazwisko to samo
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:31   #4841
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

aaaaaaaa :{ a co z emilką:{{{{
no ale wątek marty, ło ho ho ho :ddd
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 23:48   #4842
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Rany boskie, skąd są te spoilery? Bo są tak pisane, że czuję się jakbym oglądała Modę na Sukces
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 07:57   #4843
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
ta akcja pod biurem była żałosna
nie żebym się czepiała, ale sami "starzy" ludzie..
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:24   #4844
Katy_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 108
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Dzięki za streszczenie ja wczoraj nie oglądałam
Zastanawia mnie fakt Ruda-Agnieszka jest prawnikiem, a Emylka jest nieletnia i nie wiem jak to jest- mogę się mylić, ale za współżycie z nieletnią, czy niepełnoletnią coś grozi?? to dlaczego nie pociagną do odpowiedzialności Zapładniacza? ciekawe jak zareaguje jak się spotkają?? nieźle sie zapowiada.
Seba mnie wkurza jest bezpłciowy, wolałam Deląga
Tak się Antochy wyparł, a teraz sobie rości prawa
Podoba mi się jego siostra ma coś w sobie kobitka
Ciekawe czy Martunia będzie z Januszkiem-Włochaczem
Katy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:38   #4845
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
to zuza nie zmieniła nazwiska po ślubie?
W którymś z ostatnich odcinków przedstawiała się Zuza Hoffer.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:46   #4846
Katy_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 108
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
oni w ogóle ten ślub mieli jakaś porażka... do Romana mówi dalej "Pan" i nazwisko to samo
No coź...może nie może się odnaleźć?
Moja koleżanką miała ślub to jej mąż wziął jej nazwisko...
U Żanety denerwują mnie włosy i ciągle te same kolczyki
Katy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:48   #4847
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Wczoraj chyba gdy odbierała telefon w sprawie pracy przedstawiła się Hoffer.
Wątek Marty jest ciekawy, ale ostatecznie pewnie i tak będzie z Filipem i będą żyli długo i szczęśliwie
kiika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:49   #4848
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
Wczoraj chyba gdy odbierała telefon w sprawie pracy przedstawiła się Hoffer.
Wątek Marty jest ciekawy, ale ostatecznie pewnie i tak będzie z Filipem i będą żyli długo i szczęśliwie
Dokładnie tak było.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:16   #4849
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Dzięki za streszczenie ja wczoraj nie oglądałam
Zastanawia mnie fakt Ruda-Agnieszka jest prawnikiem, a Emylka jest nieletnia i nie wiem jak to jest- mogę się mylić, ale za współżycie z nieletnią, czy niepełnoletnią coś grozi?? to dlaczego nie pociagną do odpowiedzialności Zapładniacza? ciekawe jak zareaguje jak się spotkają?? nieźle sie zapowiada.
Seba mnie wkurza jest bezpłciowy, wolałam Deląga
Tak się Antochy wyparł, a teraz sobie rości prawa
Podoba mi się jego siostra ma coś w sobie kobitka
Ciekawe czy Martunia będzie z Januszkiem-Włochaczem
Do 15 roku życia grozi od 2 do 12 lat, a do 18. różnica miedzy matką a ojcem dziecka nie powinna przekraczać iluś tam lat (15?)
W przypadku Emilki zostawili tę sprawę, bo nie będą się kopać z koniem
Od razu widać było, że facet z własnej woli alimentów nie zapłaci, a mają na tyle dobrą sytuację materialną, że nie muszą się angażować w ten cały proces
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.

Edytowane przez cherry_flamme
Czas edycji: 2011-02-16 o 09:18
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 09:24   #4850
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Dzięki za streszczenie ja wczoraj nie oglądałam
Zastanawia mnie fakt Ruda-Agnieszka jest prawnikiem, a Emylka jest nieletnia i nie wiem jak to jest- mogę się mylić, ale za współżycie z nieletnią, czy niepełnoletnią coś grozi?? to dlaczego nie pociagną do odpowiedzialności Zapładniacza? ciekawe jak zareaguje jak się spotkają?? nieźle sie zapowiada.
Seba mnie wkurza jest bezpłciowy, wolałam Deląga
Tak się Antochy wyparł, a teraz sobie rości prawa
Podoba mi się jego siostra ma coś w sobie kobitka
Ciekawe czy Martunia będzie z Januszkiem-Włochaczem
No Emilka jest w 1 klasie LO a współżycie z nieletnią jest karane do 16 czy 15 r.ż. więc Emilka się nie łapie już raczej.

O już cherry odpowiedziała tak to jest jak się zostawi otwarte okno edycji
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb

Edytowane przez bzyczka1
Czas edycji: 2011-02-16 o 09:26
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:29   #4851
Katy_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 108
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Od razu widać było, że facet z własnej woli alimentów nie zapłaci, a mają na tyle dobrą sytuację materialną, że nie muszą się angażować w ten cały proces

Wiesz mi nie tyle chodzi o jego kasę ile o to, by nie czuł sie bezkarny i wziął odpowiedzialność za swoje zachowanie za to co zrobił, nie chodzi o pieniądze.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Dzięki za prawne wyjaśnienie, ja pod tym względem niedoedukowana jestem
Katy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:38   #4852
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
No Emilka jest w 1 klasie LO a współżycie z nieletnią jest karane do 16 czy 15 r.ż. więc Emilka się nie łapie już raczej.

O już cherry odpowiedziała tak to jest jak się zostawi otwarte okno edycji
Kto pierwszy ten lepszy

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Wiesz mi nie tyle chodzi o jego kasę ile o to, by nie czuł sie bezkarny i wziął odpowiedzialność za swoje zachowanie za to co zrobił, nie chodzi o pieniądze.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Dzięki za prawne wyjaśnienie, ja pod tym względem niedoedukowana jestem
Ale wiesz, taki proces to wywlekanie brudów. Facet raczej dobrze o Emilce nie powie i chyba uznali, ze dość ma na razie problemów i nie będą jej ciągać po sądach
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:42   #4853
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez Katy_ Pokaż wiadomość
Dzięki za streszczenie ja wczoraj nie oglądałam
Zastanawia mnie fakt Ruda-Agnieszka jest prawnikiem, a Emylka jest nieletnia i nie wiem jak to jest- mogę się mylić, ale za współżycie z nieletnią, czy niepełnoletnią coś grozi?? to dlaczego nie pociagną do odpowiedzialności Zapładniacza? ciekawe jak zareaguje jak się spotkają?? nieźle sie zapowiada.
Seks jest dozwolony powyżej 15 roku życia.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:42   #4854
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Do 15 roku życia grozi od 2 do 12 lat, a do 18. różnica miedzy matką a ojcem dziecka nie powinna przekraczać iluś tam lat (15?)
8 jeśli się nie mylę.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:49   #4855
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

co wy z tym nazwiskiem? przeciez nie musi zmieniac ja najpierw nie zmienialam a potem dodalam nazwisko meza ale i tak raczej w wiekszosci przedstawiam sie panienskim
a co do "zapladniacza" to przeciez mowili ze zaloza mu sprawe jak Emylka urodzi i bedzie sie dalo sprawdzic czy jest ojcem
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:01   #4856
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Teraz mi się przypomniało: jak rozwiązała się sprawa z siostrą (chyba przyrodnią) Weroniki? Ona próbowała uwieść Adama i Weronika zerwała z nią stosunki?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:07   #4857
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A widzialyscie zancie na pudelku w kreconych wlosach? takich loczkach jakby... jak dla mnie nic jej nie pomoze, ta aktorka podobnie jak liszowska budzi we mnie tylko negatywne uczucia...
widziałam +jej strój: gruby sweter golf i lateksowe legginsy?
porażka i ta grzywka...
Lisza to samo i nie mam pojęcia kto ją mógł nazwać seksbombą
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:09   #4858
Katy_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 108
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałam +jej strój: gruby sweter golf i lateksowe legginsy?
porażka i ta grzywka...
Lisza to samo i nie mam pojęcia kto ją mógł nazwać seksbombą
Latexy nie miłosierdzie rządzą są masakryczne
Guzik i tak jak dla mnie lepsza od Liszy, bo schudła a Lisza jest tak przesadzista, wielka i nie zgrabna, że ja się też zastanawiam kto nazwał ją seksbombą.
Bomba to do niej pasuje, bo wygląda tak jakby miała ekspolodować
Ma szweda, bo tam lubią takie korpulentne babki.
Ja sama lubię kobiece kształty, bo sama chuda nie jestem, ale nie taka przesada!!!
Katy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:15   #4859
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałam +jej strój: gruby sweter golf i lateksowe legginsy?
porażka i ta grzywka...
Niestety, muszę się zgodzić
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:51   #4860
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

o! tadam
zdjęcie z pudelka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b1fbd406000fe5584d508862.jpg (42,1 KB, 168 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.