Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 18:18   #511
karl
Raczkowanie
 
Avatar karl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 212
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Na pewno nie ma takich powiadomień. Kiedyś mnie pewien "jegomość" usunął, a ja się dopiero jakiś czas potem zorientowałam. Tzn. tak przypuszczam, bo ja go nie usuwałam, on konto dalej ma, a wspólnymi znajomymi już nie jesteśmy...
karl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 18:29   #512
nieposkromionaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 289
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

x

Edytowane przez nieposkromionaa
Czas edycji: 2011-02-18 o 18:02
nieposkromionaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 00:03   #513
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

W jaki sposób mogę ukryc zdjęcie profilowe? Tak żeby tylko znajomi widzieli..
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 00:40   #514
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

wiem, że w zakładce
Określ swoje ustawienia prywatnośc -> Dostosuj ustawienia
można ustawić, żeby Twoje zdjęcia były widoczne tylko przez znajomych, ale nie wiem czy to dotyczy także zdjęcia profilowego..
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 01:36   #515
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
wiem, że w zakładce
Określ swoje ustawienia prywatnośc -> Dostosuj ustawienia
można ustawić, żeby Twoje zdjęcia były widoczne tylko przez znajomych, ale nie wiem czy to dotyczy także zdjęcia profilowego..
kombinowałam i da się ustawic żeby albumy ze zdjęciami były tylko dla znajomych, zdjęcie profilowe niestety nadal widoczne jest dla nieznajomych
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 08:53   #516
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Zdjęcie profilowe jest zdaje się widoczne dla wszystkich.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 11:40   #517
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Tak, zdjęcie profilowe jest dla wszystkich, z tym że jak zablokuje się galerie, to nieznajomi widzą to profilowe zdjęcie ale tylko w miniaturce (a znajomi jak klikają na miniaturkę to otwiera im się to zdjęcie duże)..


A co do usuwania ze znajomych - dla mnie to jest dziwne
"Kiedyś jak się kogoś nie lubiło, to się go spychało ze schodów, a teraz usuwa się ze znajomych"

Edytowane przez bowszystkotoiluzjajest
Czas edycji: 2011-02-12 o 11:42
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 12:31   #518
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
A co do usuwania ze znajomych - dla mnie to jest dziwne
"Kiedyś jak się kogoś nie lubiło, to się go spychało ze schodów, a teraz usuwa się ze znajomych"
takie czasy, niestety
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 12:46   #519
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
"Kiedyś jak się kogoś nie lubiło, to się go spychało ze schodów, a teraz usuwa się ze znajomych"
Myślę, że jedno nie wyklucza drugiego .
Mi Facebook przez dłuższy czas służył głównie do kontaktów zawodowych. Kiedy przestałam go do tych celów używać usunęłam większość tego typu kontaktów, o których wiem, że nie będę się z nimi nigdy już raczej widziała, nie są moimi prawdziwymi znajomymi i nie mam ochoty, żeby podglądali mnie na profilu.
Zdarzało mi się też akceptować niektóre zaproszenia, tylko po to, żeby dowiedzieć się kim w ogóle ta osoba jest, bo z danych i braku zdjęć miałam problemy w rozpoznaniu. Jak się okazywało, że ich de facto nie znam usuwałam ich.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 13:53   #520
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Mnie raczej chodziło o coś takiego, że "o pokłóciłam się z X. to usunę go ze znajomych! haha! niech sobie nie myśli, że teraz po tym wszystkim będzie mógł sobie patrzeć co ja piszę na tablicy i w ogóle co robię na FEJSIE, bo przecież to są taaakie prywatne sprawy i nie chcę, żeby on TERAZ to czytał!"
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:02   #521
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Mnie raczej chodziło o coś takiego, że "o pokłóciłam się z X. to usunę go ze znajomych! haha! niech sobie nie myśli, że teraz po tym wszystkim będzie mógł sobie patrzeć co ja piszę na tablicy i w ogóle co robię na FEJSIE, bo przecież to są taaakie prywatne sprawy i nie chcę, żeby on TERAZ to czytał!"
wiesz, to też różnie bywa np. po rozstaniu gdy ktoś próbuje dojść ze sobą do ładu - usunięcie ze znajomych może wiele pomóc, bo logując się na portal nie doznajesz niekontrolowanych skoków ciśnienia, gdy widzisz jak Twój były 'misiaczek' flirtuje z nowymi etc czasem lepiej się odciąć od wszystkiego, co miało z kimś związek i co przywołuje wspomnienia, które po rozstaniu bolą 2x bardziej.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 16:31   #522
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
wiesz, to też różnie bywa np. po rozstaniu gdy ktoś próbuje dojść ze sobą do ładu - usunięcie ze znajomych może wiele pomóc, bo logując się na portal nie doznajesz niekontrolowanych skoków ciśnienia, gdy widzisz jak Twój były 'misiaczek' flirtuje z nowymi etc czasem lepiej się odciąć od wszystkiego, co miało z kimś związek i co przywołuje wspomnienia, które po rozstaniu bolą 2x bardziej.
niedawno tego doznałam ale nie usunęłam ze znajomych tylko wyłączyłam go z listy aktualności
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:41   #523
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
niedawno tego doznałam ale nie usunęłam ze znajomych tylko wyłączyłam go z listy aktualności
ja teraz doznaję nie usunęłam jeszcze, ale bardzo mnie kusi. Boli mnie to, że wszystkie piękne słówka które kierował jeszcze niedawno do mnie - teraz dedykuje innej.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:45   #524
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja teraz doznaję nie usunęłam jeszcze, ale bardzo mnie kusi. Boli mnie to, że wszystkie piękne słówka które kierował jeszcze niedawno do mnie - teraz dedykuje innej.
ja tego dnia gdy się rozstaliśmy wzięlam karton i spakowalam do niego wszystko co się wiązało z ex.. wtedy chciałam spakować też pamięć, ale nie bylo takiej opcji w kartonie ) usunęłam go zewsząd poczynając na gg, po fb.. i uwazam ze to najlepsze rozwiazanie!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:53   #525
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja teraz doznaję nie usunęłam jeszcze, ale bardzo mnie kusi. Boli mnie to, że wszystkie piękne słówka które kierował jeszcze niedawno do mnie - teraz dedykuje innej.
wiem to jest uczucie nie do opisania tydzień temu plakałam jak bóbr jak zobaczyłam co innej wysyła... Już go raz usuwałam ze znajomych potem dodałam znowu teraz nie usuwam ale chociaż nie widzę go w aktualnościach... Sama nie wiem czemu nie potrafię ostatecznie wywalic .

A co dotyczy zaczepek czy można jakoś ustawic żeby nie zaczepiali mnie nieznajomi? Profil mam całkowicie zamknięty dla nieznajomych ale zaczepki od nieznajomych dostaję.

Edytowane przez 201606201122
Czas edycji: 2011-02-12 o 16:56
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 18:25   #526
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Nie wiem jak wy, ale ja po obejrzeniu The Social Network przez parę dni logowałam się na fb z dzwinym uczuciem, nie wiem jak je określić chyba jakiś lekki niesmak... kto oglądał to pewnie wie dlaczego. Jak Mark Zuckerberg wyrolował swojego jedynego przyjaciela. Z drugiej strony, cały ten fb stał się częścią dzisiejszej rzeczywistości i jak raz już się spróbuje to trudno całkowicie zrezygnować.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 18:41   #527
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wy, ale ja po obejrzeniu The Social Network przez parę dni logowałam się na fb z dzwinym uczuciem, nie wiem jak je określić chyba jakiś lekki niesmak... kto oglądał to pewnie wie dlaczego. Jak Mark Zuckerberg wyrolował swojego jedynego przyjaciela. Z drugiej strony, cały ten fb stał się częścią dzisiejszej rzeczywistości i jak raz już się spróbuje to trudno całkowicie zrezygnować.
jeszcze nie widzialam, wiec nie wiem o co chodzi..Jak bys mogla to prosze napisz
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:15   #528
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
jeszcze nie widzialam, wiec nie wiem o co chodzi..Jak bys mogla to prosze napisz
Chodzi o to, że po tym jak Zuckerberg po tym jak wpadł na pomysł czegoś co przekształciło się w facebook (bo zaczęło się od facemash) wziął do spółki swojego najlepszego kumpla Eduardo Saverina. Swoją drogą przez film przewija się teoria, że Zuckerberg ukradł pomysł na fb braciom Winklevoss i ich kumplowi, którym miał tylko pomóc w ich projekcie. Ale pomysł Zuckerberga wypalił więc Saverin został dyrektorem finansowym w spółce, miał też ok. 30 % udziałów. Wszystko szło dobrze do momentu kiedy Zuckerberg zakumplował się z Seanem Parkerem, tym od Napstera, którego Saverin nie znosił. Chłopakom poszło o reklamy na fb, których nie chciał Zuckerberg. Tak więc Parker tak nakręcił Zuckerberga, że ten zredukował udziały Saverina do 0,03%, praktycznie Saverin nie miał w spółce nic do powiedzenia. Zresztą podobno później (tego nie ma w filmie) Zuckerberg wyrolował też samego Parkera.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:43   #529
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
A co do usuwania ze znajomych - dla mnie to jest dziwne
"Kiedyś jak się kogoś nie lubiło, to się go spychało ze schodów, a teraz usuwa się ze znajomych"
Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
takie czasy, niestety
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
wiesz, to też różnie bywa np. po rozstaniu gdy ktoś próbuje dojść ze sobą do ładu - usunięcie ze znajomych może wiele pomóc, bo logując się na portal nie doznajesz niekontrolowanych skoków ciśnienia, gdy widzisz jak Twój były 'misiaczek' flirtuje z nowymi etc czasem lepiej się odciąć od wszystkiego, co miało z kimś związek i co przywołuje wspomnienia, które po rozstaniu bolą 2x bardziej.
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja teraz doznaję nie usunęłam jeszcze, ale bardzo mnie kusi. Boli mnie to, że wszystkie piękne słówka które kierował jeszcze niedawno do mnie - teraz dedykuje innej.
Ja właśnie tak mam od półtora roku, mam już kogoś nowego, a tamten ciągle... ach Wywaliłam go z widoku aktualności, ale mamy niestety wspólnych znajomych, więc gdy ktoś coś dodaje, wszyscy komentują i on mi się znowu "przypomina". Poza tym wiem, że nie będziemy już utrzymywać żadnych kontaktów.

A nie chcę, żeby wiedział, bo wiem, jak bardzo drwił z osób, które usuwały kogoś tam z listy znajomych, bo coś tam. Bowszystkotoiluzjajest, właśnie używając tego samego zdania, co ty. A najgorsze, że widzę, że te same "sztuczki" adresowane wcześniej do mnie powtarza u tej swojej drugiej, to aż mi się tak smutno robi i od razu tak łapie w środku Na pewno to znacie.

W avku ustawił sobie zrzut ze skype - ona w miniaturce w rogu i od razu pierdyliard komciów i lajków od naszych wspólnych znajomych w tym duchu: "o jak słooodko, jak ślicznie". On zostawił mnie i to bardzo brzydko się zachował, więc sama do siebie mogę tylko mówić "a ja?".
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 19:18   #530
malenca
Raczkowanie
 
Avatar malenca
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 211
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Ja mam pytanie.
Chodzi o "zdjecia, na ktorych jestem" Jak ludzie ustawiaja te albumy, ze widze zdjecie na ktorym jest moj znajomy, moge je otworzyc w pelnym wymiarze i widze, ze jest to zdjecie powiedzmy 36 z 56, reszta zablokowana, tytul albumu osoby, ktora oznaczyla mojego znajomego jest na szaro, nie da sie kliknac, czyli album jest ustawiony tylko dla znajomych, przejsc do kolejnych zdjec nie mozna, bo nie ma takiej opcji... Widac tylko oznaczone zdjecie. Zastanawiam sie, jak to ustawic? Mam nadzieje, ze kazdy mniej wiecej zrozumial o co mi chodzi ;P
__________________
Prosze mi wybaczyc brak polskich znakow
malenca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 20:11   #531
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Czy to możliwe, że FB sam usuwa moje zdjęcia? Ostatnio usunęłam kilka zdjęć z albumu, wrzuciłam kilka kolejnych, a dzisiaj nie ma żadnego Wcześniej zdjęcia były, nikt nie korzysta z mojego profilu, bo nie zna hasła. Wchodzę, a tu pusty album.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 22:35   #532
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez malenca Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie.
Chodzi o "zdjecia, na ktorych jestem" Jak ludzie ustawiaja te albumy, ze widze zdjecie na ktorym jest moj znajomy, moge je otworzyc w pelnym wymiarze i widze, ze jest to zdjecie powiedzmy 36 z 56, reszta zablokowana, tytul albumu osoby, ktora oznaczyla mojego znajomego jest na szaro, nie da sie kliknac, czyli album jest ustawiony tylko dla znajomych, przejsc do kolejnych zdjec nie mozna, bo nie ma takiej opcji... Widac tylko oznaczone zdjecie. Zastanawiam sie, jak to ustawic? Mam nadzieje, ze kazdy mniej wiecej zrozumial o co mi chodzi ;P
a nie chodzi Ci po prostu o ustawienia prywatności -> album tylko dla znajomych? :P

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Czy to możliwe, że FB sam usuwa moje zdjęcia? Ostatnio usunęłam kilka zdjęć z albumu, wrzuciłam kilka kolejnych, a dzisiaj nie ma żadnego Wcześniej zdjęcia były, nikt nie korzysta z mojego profilu, bo nie zna hasła. Wchodzę, a tu pusty album.
a daj spokój, fb ostatnio szaleje
mi notorycznie coś usuwa, a później jak gdyby nigdy nic to znowu się pojawia.
zmieniłam zdj profilowe ostatnio, to raz się loguję - widzę stare, kolejny raz logowanie - widzę już nowe, a za którymś razem nawet mi pokazuje, że "w tym albumie nie ma zdjęć" mimo że są;
tak samo mam ze statusami na tablicy
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 23:09   #533
malenca
Raczkowanie
 
Avatar malenca
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 211
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry
a nie chodzi Ci po prostu o ustawienia prywatności -> album tylko dla znajomych? :P
No ale jak tak zrobie, to np. znajomi mojej znajomej nie zobacza zdjecia, na ktorym jest oznaczona. Z kolei jak udostepnie album znajomym znajomych, to kazdy znajomy znajomej, bedzie mial dostep do calej zawartosci albumu. A mi chodzi o to - jak ustawic album tak by znajomi znajomej widzieli zdjecie, w ktorym jest oznaczona, a nie widzieli reszty zdjec w moim albumie
__________________
Prosze mi wybaczyc brak polskich znakow

Edytowane przez malenca
Czas edycji: 2011-02-14 o 23:12
malenca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 02:38   #534
karl
Raczkowanie
 
Avatar karl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 212
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez YipYip Pokaż wiadomość
A najgorsze, że widzę, że te same "sztuczki" adresowane wcześniej do mnie powtarza u tej swojej drugiej, to aż mi się tak smutno robi i od razu tak łapie w środku Na pewno to znacie.

W avku ustawił sobie zrzut ze skype - ona w miniaturce w rogu i od razu pierdyliard komciów i lajków od naszych wspólnych znajomych w tym duchu: "o jak słooodko, jak ślicznie". On zostawił mnie i to bardzo brzydko się zachował, więc sama do siebie mogę tylko mówić "a ja?".
Kurde, jak mnie to wkurza!!!! Jak można w ogóle tak postępować! Pisać te same, czy nawet podobne rzeczy, wiedząc, że była to przeczyta! No brak mózgu albo uczuć! Też tak kiedyś miałam, myślałam,że serce mi pęknie, poczułam się jak kolejna, durna naiwna lecąca na te same teksty...
Sorry za offtopa, ale zapałałam potrzebą wypisania się na ten temat!
karl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:21   #535
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Jak moge zmienic imie i nazwisko
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:25   #536
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Konto - ustawienia konta

i tam jest zmiana Imienia i nazwiska
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:30   #537
kulka14
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Facebook rulez
kulka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:32   #538
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
Konto - ustawienia konta

i tam jest zmiana Imienia i nazwiska
Dziekuje ...wszedzie sprawdzalam, ale nie tam .........
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 14:33   #539
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

to ja też spytam o coś
co chwila ktoś znajomy dodaje mi na tablicy jakieś aplikacje czy pytania w stylu: how sexy are you today albo ania kowalska wlasnie odpowiedziala na pytania dotyczace kasia kowalska
drażni mnie takie śmiecenie mi na tablicy, jak usunę to krzyzykiem na mojej tablicy to będzie jakieś powiadomienie u tego kogoś lub coś w tym stylu?
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:09   #540
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
to ja też spytam o coś
co chwila ktoś znajomy dodaje mi na tablicy jakieś aplikacje czy pytania w stylu: how sexy are you today albo ania kowalska wlasnie odpowiedziala na pytania dotyczace kasia kowalska
drażni mnie takie śmiecenie mi na tablicy, jak usunę to krzyzykiem na mojej tablicy to będzie jakieś powiadomienie u tego kogoś lub coś w tym stylu?
nie. jedynie jak wejdzie na Twoją stronę to będzie widział(a), że danego postu nie ma.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-06 19:47:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.