Dziewczyna prawie mojego wzrostu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 17:07   #1
Krytyczny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16

Dziewczyna prawie mojego wzrostu


Witam, mam tutaj nurtujące mnie pytanie. Niedawno wpadła mi w oko dziewczyna. Jest bardzo ładna, aczkolwiek ma pewną wadę jaką ja mam, którą widać, ma wręcz większą niż ja. Jest bardzo zbliżona do mojego, nazwijmy ideału. Jednak prawdopodobnie jest starsza ode mnie i jest mojego wzrostu. Czy spośród tłumu zwróciłaby uwagę czy odwróciła się na pięcie, widząc przeciętnego, próbującego się do niej zbliżyć?
Krytyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:11   #2
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Zależy, co zrobisz. Jeśli będziesz coś w tłumie wrzeszczał, to na pewno.

A tak serio to nie licz na cud, musisz działać, sama nie będzie za Tobą biegała, bo są małe szanse, że myśli to samo.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:13   #3
keineproblem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Kobiety zazwyczaj chcą mezczyzne wyzszego od siebie , aby swobodnie na weselu czy jakiejś imprezie ubrac szpilki , czuc sie pewniej , etc - ale jak wiadomo milosc nie wybiera i to na prawde nie problem . Moja siostra ma faceta swojego wzrostu a nawet ciut nizszego , jest piekna kobieta on zas przecietny . Uwierz mi , jezeli dziewczyna ma poukladane w glowie , to zwroci na Ciebie uwage jezeli zaczniesz rozmowe w przyzwoity sposob , zainteresuj ja czyms , swoim wnętrzem . Jezeli dziewczyna jest taka jak wiekszosc (wiadomo o co chodzi) to usmiechnie sie i bedzie obojetna . Ja bym sprobowala ... Lepiej jest podjąc proby niz zalowac ze sie nic nie zrobilo , a moze by sie udalo , a moze to ... Zagadaj do niej .
keineproblem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:18   #4
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Miałam chłopaka, który był mojego wzrostu i nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo. Co prawda lubię nosić buty na obcasach i w tej kwestii było kiepsko, bo nie chciałam być dużo wyższa od niego - ale ograniczyłam chodzenie w wysokich obcasach do spotkań bez niego, a przy nim nosiłam tylko niskie
Znałam też kiedyś faceta, który był góra mojego wzrostu (jak nie niższy) i bardzo mi się podobał W ogóle wolałabym mieć chłopaka swojego wzrostu, niż np. takiego 2-metrowego.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:20   #5
Krytyczny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Ja zauważyłem coś dziwnego. Olbrzymi bardzo często biorą sobie maleństwa, sam nie wiem dlaczego tak jest. Moi najwyżsi koledzy mają za partnerki bardzo często kruszynki.
Krytyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:21   #6
keineproblem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

kurcze no wzrost to jest element wygladu zewnętrznego . Wiec wszystko mozna zaakceptowac , gdybys mial walczyc z jakas wada charakteru to juz gorzej

krytyczny , nie jestem facetem ale sadze ze mezczyzni lubia miec kobiete nad ktora moga panowac , przynajmniej ja tak to rozumiem . A taka kruszynka wobec takiego chłopa co może ?? Kobiety nie zdają sobie z tego sprawy , ale czasem mozna w ten sposob pomyslec , a poza tym kobieta wtedy czuje sie pewnie , wtuli sie w całego mężczyne i czuje sie bezpieczna ( jak i kazda kobieta przy swoim facecie , nie patrzac na wzrost juz nawet) .

Edytowane przez keineproblem
Czas edycji: 2011-02-17 o 17:23
keineproblem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:24   #7
Krytyczny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Niestety o jej charakterze nic nie wiem. Wiem tylko jak wygląda, nawet imienia nie znam. Ale jej uśmiech owszem, zapisany jest na moim twardym dysku w głowie. Jest pulpitem.

Edytowane przez Krytyczny
Czas edycji: 2011-02-17 o 17:32 Powód: zabrakło "e"
Krytyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 17:29   #8
keineproblem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

A ile masz lat , tak z ciekawości ?w takim razie droga prosta , uśmiechnij sie i sam zagadaj , nie widze innego wyjscia . Chyba ze poznasz jej dane w jakis sposob , poprzez znajomych to nk czy tez facebook .
keineproblem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:35   #9
Krytyczny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Gdyby to było takie proste, to nie pisałbym o tym tutaj.
Krytyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:05   #10
Dont
Rozeznanie
 
Avatar Dont
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 521
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Ja mam 173 cm wzrostu i do tej pory miewałam niższych mężczyzn od siebie (co prawda od pół roku jest inaczej).

Dla kobiet wysoki wzrost u faceta może być sygnałem - "obok niego będę bezpieczna". Ot, pierwsze wrażenie, które jest dość ważne.
Najważniejsza jest rozmowa. To ją TRZEBA wykorzystać jako najważniejszy element spotkania. I nie ważne, ile masz wzrostu, bo przy odpowiednim nastawieniu, kulturze, doborze słów - możesz zauroczyć większość kobiet. Zaprezentuj się od najlepszej strony na pierwszej rozmowie, jeżeli jej intelekt Ci oczywiście podpasuje.
Dont jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:09   #11
Krytyczny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

No tak, ale mamy bardzo podobny wzrost. Jak będzie miały szpilki, będzie patrzeć na mnie z góry. Dla mnie to znaczenia nie ma, ale dla kobiet, owszem.
Krytyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 18:11   #12
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Mam młodszego chłopaka, który jest mojego wzrostu, minimalny obcas i już jestem wyższa. Da się, chociaż nie będę kitować - walka ze stereotypami jest trudna.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:12   #13
Dont
Rozeznanie
 
Avatar Dont
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 521
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Dlatego też musisz pokazać się od innej strony. Wykorzystaj MOWĘ do tego gestykulacja, elokwencja, kultura, mowa ciała, poczucie humoru. Zainteresujesz ją sobą podczas rozmowy - myśl o wzroście minie.
Dont jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:16   #14
Krytyczny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Nie wiem, to poczucie bezpieczeństwa zależy tylko i wyłącznie od wzrostu?

Rozmowa, no nie wiem, popisać się oracją potrafię. Ale kompletnie nie wiem co powiedzieć na starcie.
Krytyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:18   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Cytat:
Napisane przez Krytyczny Pokaż wiadomość
Nie wiem, to poczucie bezpieczeństwa zależy tylko i wyłącznie od wzrostu?
Nie, nie tylko.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:19   #16
Casaria
Raczkowanie
 
Avatar Casaria
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Cytat:
Napisane przez Krytyczny Pokaż wiadomość
Ja zauważyłem coś dziwnego. Olbrzymi bardzo często biorą sobie maleństwa, sam nie wiem dlaczego tak jest. Moi najwyżsi koledzy mają za partnerki bardzo często kruszynki.
Czy to reguła? Moim zdaniem po prostu jest więcej kobiet o takim, nazwijmy to, przeciętnym wzroście. Albo może to dlatego, że przy takim wysokim mężczyźnie kobieta wydaje się być "mniejszą". Mój obecny TŻ jest bardzo wysoki (ma ponad 190cm), ja mam 165 cm i czasami czuję się przy nim jak kurdupel.

Osobiście nie przeszkadzał mi nigdy wzrost faceta, mój eks był dokładnie mojego wzrostu i przez 5 lat nigdy nie odczuwaliśmy z tego tytułu jakiegokolwiek dyskomfortu Owszem, trochę denerwujące było to, że nie mogłam nosić szpilek, ale sądzę, że jeśli oczarujesz kobietę swoją osobowością i charakterem, to nawet z obcasów dla Ciebie zrezygnuje Ewentualnie będzie je nosić, zlewając jakieś tam stereotypy. Ja nie byłam tak odważna, więc po prostu polubiłam płaskie podeszwy
__________________
Zrób coś.
Już tak nie mogę.
Wszystko ma kolce, powietrze ma kolce,
deszcz wymierza policzki.
Włosy wplątały się w szprychy roweru,
odchodzą razem z głową.
Zrób coś. Zabierz mnie stąd.
Casaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:21   #17
Dont
Rozeznanie
 
Avatar Dont
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 521
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Oczywiście, że nie zależy tylko od wzrostu. Od Twojego tonu głosu, od postawy ciała, od słów. Od działania na podświadomość i świadomość kobiety...
Zawsze się wydaje, że początek będzie trudny, że nie będzie wiadomo, co powiedzieć... Jak często się widujecie, gdzie się widujecie?
Dont jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:22   #18
Krytyczny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Rzadko, dwa, trzy razy na tydzień.
Krytyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:26   #19
Dont
Rozeznanie
 
Avatar Dont
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 521
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Trzeba by sprowokować sytuację do rozmowy. Pytanie - jak... Gdzie się widujecie? Na pewno mi pomoże w przemyśleniach
Dont jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 18:27   #20
Krytyczny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Widujemy się na uczelni.
Krytyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:42   #21
Dont
Rozeznanie
 
Avatar Dont
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 521
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Przeglądając strony, znalazłam coś ciekawego na ten temat.
Doprawdy, interesujące

Cytat:
Ad.2. Jeśli już zobaczyłeś odpowiednią kobietę to pora do niej podejść. Zrelaksuj się. Podchodzenie jest czymś naturalnym. Wyobraź sobie, że ta kobieta ma 7lat. To mała dziewczyna, do której podchodzisz. W każdej kobiecie jest ta mała dziewczynka. A w dzieciństwie to Ty rządziłeś w piaskownicy. Jak już idzie ulicą, ustaw się po pewnym kątem do niej. Nie idź na wprost na nią. Lekki skos jest idealny. Idź pewnie. Gdy zbliżasz się do niej. Wyciągnij rękę, lekko się pochyl. Trzymaj rękę nisko, na wysokości pasa. I powiedź głośno "Przepraszam" "Hej" czy cokolwiek. Powiedź głośno. Kobiety są zaprogramowane, aby odpowiadać wyłącznie na komendy mężczyzn, którzy mówią głośno. Jeśli jest to ulica, powiedz to głośno, ale przyjaźnie. Uśmiechnij się. To cecha ludzi pewnych siebie.



Ad3. Otwarcie. Ona się zatrzyma, jeśli wszystko zrobiłeś jak należy. Teraz powiedź "Podobasz mi się" patrz jej w oczy. Nie uciekaj wzrokiem. Miej cały czas szczery uśmiech. Powiedź to jakbyś właśnie spotkał anioła. Ma to być szczere! Wyraź swoje emocje do niej. Teraz dokończ "i chciałbym Cię poznać". Ona będzie w lekkim szoku. W końcu od lat na to czekała. Możesz zacząć podkreślać niezwykłość tej sytuacji. One lubią słowo "przeznaczenie". Jak otworzyłeś poprawnie, przejdź do zwykłej rozmowy.
Zrobisz jednak to, co będziesz uważał za słuszne. Musisz w jakiś sposób do niej podejść i zainicjować rozmowę. Być sobą
Dont jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:49   #22
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Cytat:
Napisane przez Krytyczny Pokaż wiadomość
Ale jej uśmiech owszem, zapisany jest na moim twardym dysku w głowie. Jest pulpitem.
hehe ....ciekawe okreslenie uśmiechu
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:03   #23
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

nie skreślaj się od razu ;p
zaskocz jakoś.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:03   #24
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Dziewczyna prawie mojego wzrostu

Mój tz jest prawie mojego wzrostu ( moze ze 3 cm wyższy ) i jakoś nie przeszkadza mi to tak bardzo. W końcu wyszłam za niego za mąż, więc to chyba najlepszy dowód, że go kocham.
Musisz zrobić pierwszy krok, do dzieła!
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.