30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 16:55   #61
kaska8222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 181
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ale po co ten temat? Chcesz ich zbawiać, ale nie wiesz jak? Czy po prostu dupę im obrabiać i podbudować swoje ego, jaka to Ty jesteś dojrzała, odpowiedzialna i jak rozumiesz jaka jest kolej rzeczy?

Właściwie to nie wiadomo, chwalisz się czy żalisz?
Temat jak każdy inny. Dlaczego wszyscy traktują go tak strasznie personalnie? Opisuję pewne zjawisko społeczne i tyle. Wolno mi. Tak jak tobie wolno uznać mnie za nudzarę o mentalności staruszki i moralizatorskich ciągotach. Wolny kraj. Pozdrawiam ciepło.
kaska8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:55   #62
XYXYXY30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 358
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez AnnaNo Pokaż wiadomość
Myślę, że każdy powinien robić to na co ma ochotę, bez względu na wiek. Jeśli te osoby czują się dobrze z tym co robią to dlaczego miałyby przestać?
Każdy może robić, na co ma ochotę, ale czy powinien, to już nieco inna sprawa. Bo konsekwentnie rozumując w ten sposób, można stwierdzić że jeśli ktoś czuje się dobrze nadużywając alkoholu, to dlaczego miałby przestać?
XYXYXY30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:01   #63
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Temat jak każdy inny. Dlaczego wszyscy traktują go tak strasznie personalnie? Opisuję pewne zjawisko społeczne i tyle. Wolno mi. Tak jak tobie wolno uznać mnie za nudzarę o mentalności staruszki i moralizatorskich ciągotach. Wolny kraj. Pozdrawiam ciepło.
Właśnie niezupełnie jak każdy inny, bo większość innych, opisuje jakiś problem, dylemat autora wątku, albo jest zapytaniem o opinię itd. A Twój temat jest krytyką czyjegoś stylu życia i gloryfikacją swojego. Nie dziw się, że ludzi odrzuca, jak to czytają. Ja nie potraktowałam tego tematu personalnie, bo ani nie jestem 30latką, ani jakąś wybitną imprezowiczką, więc nie w tym rzecz.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:01   #64
Panna_Kicia
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Kicia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

ale czy oni robią komuś tym krzywdę? gdyby byli w związkach to można by było się zastanwiać czy ich partnerom to nie przeszkadza np. ale tak?
w ogóle co to za porównywanie imprez do nadużywania alkoholu czyli pijaństwa. Pijany człowiek może np kogoś po alkoholu zabić, spowodować wypadek itd., a człowiek który imprezuje, pobawi się, wypije od czasu do czasu niby co złego robi?
__________________
"Codziennie jesteśmy mądrzejsi, piękniejsi
To miłość emanuje z nas
Łagodzi jak balsam
Wypełnia po brzegi
Przenosi w całkiem inny świat"

http://s4.suwaczek.com/201005073438.png
Panna_Kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:03   #65
Krakovianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 647
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez XYXYXY30 Pokaż wiadomość
Każdy może robić, na co ma ochotę, ale czy powinien, to już nieco inna sprawa. Bo konsekwentnie rozumując w ten sposób, można stwierdzić że jeśli ktoś czuje się dobrze nadużywając alkoholu, to dlaczego miałby przestać?
A dlaczego nie POWINIEN?
Kogo to boli
Przepraszam ale czy wszyscy powinni byc szczesliwi przy garach....a pozniej lament ze to maz zdradza albo lata na wodke, a ona nie i to ona siedzi z dziecmi a on jezdzi w delegacje...
On sie nudzi, zdycha....A ona nie rozumie, jak on moze byc taki "niedojrzaly".
A no moze, bo lubi...czasami
Krakovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:04   #66
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość

rozumiem że bawić można się jedynie w wieku 19-29 ?


ale czemu ty się tak o nich martwisz?




kompletnie cie nie rozumiem, kompletnie się z tobą nie zgadzam.





It's sad but it's true how society says
Her life is already over
There's nothing to do and there's nothing to say




nie wszyscy w życiu pragną domu psa i trójki dzieci w wieku 30 lat. przecież paris hilton niedawno trzydziecha stuknęła dopiero.
Yyy, drugi post, w którym zgadzam się z Muszynianką od początku do końca.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:10   #67
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
30-latkowie o których piszę niekoniecznie melanżują, bo to kochają. Z rozmów wiem, że zagłuszają samotność, pustkę, próbują zatrzymać się na etapie "studenta", bo wtedy wszystko było prostrze. Wydawało im się, że mają jeszcze czas na znalezienie wartościowego partnera, rodzinę, a teraz widzą że może ten czas przegapili. Sami o tym mówią.
Ale zrozum, że jeśli nawet, to jest to ich problem nie twój... A poza tym bzdury piszesz. Ponad 25 lat temu moja mama wzięła ślub po 30 roku życia, gdyż jako lekarz wcześniej skupiała się na studiach i pracy. Jakoś zdążyła partnera znaleźć, ślub wziąć i urodzić dwójkę dzieci. Nie dramatyzuj i skup się na swoim życiu!

Cytat:
Napisane przez XYXYXY30 Pokaż wiadomość
Gdyby autorka poznała wszystkich 45 latków na świecie, to ocenianie ich byłoby OK? To oni mają prawa żyć sobie w spokoju?
Gdyby poznała, to mogłaby wtedy generalizować o całej populacji. To miałam na myśli.

Edytowane przez Kaffienka
Czas edycji: 2011-02-18 o 17:16 Powód: Dopisek.
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 17:11   #68
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Ludzie, niewiele zrozumieliście z mojego postu. Nikomu nie zabraniam chodzenia na dyskoteki po przekroczeniu 30-stki, nie mówię, że styl życia jaki prowadzę jest "jedynie słuszny". Akurat 30-latkowie o których piszę i których znam to w większości ludzie, którzy naprawdę coś w życiu przegapili, mówią mi o tym, potrafią zadzwonić wstawieni o 3 nad ranem szukając kompana do wódki, a tu chetnych brak. To jest smutne. I jeszcze raz piszę: nikomu nie zabraniam chodzenia na dyskoteki. Nie o tym jest mój post.
hmmm ale co przegapili? Jeżeli ich sposób na życie już im się nie podoba, to przeciez mozna to zmienić w wieku 30 lat chyba nie jest się jeszcze przegranym, można założyć rodzinę, mieć dzieci, nawet iść na studia, jeżeli ktoś tego nie zrobił wcześniej. Albo komuś odpowiada taki styl życia, albo nie.
__________________

"Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży,
Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi ,
A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca klucz
I walizkę ma spakowaną już ... "

Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:14   #69
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez Kaffienka Pokaż wiadomość
Ale zrozum, że jeśli nawet, to jest to ich problem nie twój... A poza tym bzdury piszesz. Ponad 20 lat temu moja mama wzięła ślub po 30 roku życia, gdyż jako lekarz wcześniej skupiała się na studiach i pracy. Jakoś zdążyła partnera znaleźć, ślub wziąć i urodzić dwójkę dzieci. Nie dramatyzuj i skup się na swoim życiu!
No, Kaffienka trafiłaś w samo sedno.
Mnie ten wątek osłabił na tyle, że nie chce mi się formułować wypowiedzi..
I nudny strasznie - tylko generalizowanie w kółko.
Ja uciekam.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:15   #70
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Przecież ja nikomu nie zabraniam zabawy, ale czy chciałybyście być żoną takiego Piotrusia Pana, chciałybyście by był ojcem waszego dziecka? Kiedy juz ktoś zakłada rodzinę to nie po to chyba by trzy razy w tygodniu latać na melanże?
a nie wpadlas na to, ze kazda wybiera sobie partnera/meza/ojca dzieci, jaki jej odpowiada? przeciez wiedza, ze zachowuje sie jak piotrus pan, wiec wiedza, na co sie pisza

co do pierwszego posta - nie rozumiem dlaczego sie przejmujesz zyciem innych ludzi. kazdy robi to, na co ma ochote. moze tobie sie tylko wydaje, ze oni pozuja na szczesliwych. moze tak jest na prawde?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:16   #71
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

No właśnie, porównywanie rozrywkowego trybu życia, wyjść ze znajomymi i imprez w klubach do alkoholizmu już pokazuje, jak to Wy "nie oceniacie". Może jeszcze do zabójstwa porównajcie to, że ktoś miał czelność po 30stce na imprezę wyjść
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 17:19   #72
kaska8222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 181
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez Ofelia 20 Pokaż wiadomość
hmmm ale co przegapili? Jeżeli ich sposób na życie już im się nie podoba, to przeciez mozna to zmienić
Gdyby wszystko było takie proste jak piszesz... Całe życie byłem taki, a teraz pstrykne sobie palcami, bedę miał cudowną żonę, dom z ogródkiem i labradora.
kaska8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:20   #73
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 778
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Przeczytałam całość i nie wiem po co ten wątek.
Są ludzie którzy będą wiecznie i imprezować, są tacy którzy poimprezują i przestaną, są tacy którzy nigdy tego robić nie będą. I co z tego wynika? Każdy robi to co lubi i tyle. Po co od razu wielkie dyskusje na ten temat rozpoczynać, a w dodatku uogólniać i generalizować?
Flashdance jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:21   #74
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Gdyby wszystko było takie proste jak piszesz... Całe życie byłem taki, a teraz pstrykne sobie palcami, bedę miał cudowną żonę, dom z ogródkiem i labradora.
Słuchaj, czy proste, czy trudne, to nie twój problem, nie twoje zmartwienie. Patrz na swoje życie...
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:21   #75
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Z perspektywy starej panny na dorobku i wydaniu: nie wiem, co gorsze. 30 - latek imprezujący u boku młodszych kumpli i koleżanek czy 30 - letni pan rozkoszujący się po ciężkim tygodniu pracy możliwością przywdziania kraciastych pantofli i okupowania kanapy aż do niedzielnego wieczoru.

Jeżuuu
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:28   #76
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Przeczytałam całość i nie wiem po co ten wątek.
Są ludzie którzy będą wiecznie i imprezować, są tacy którzy poimprezują i przestaną, są tacy którzy nigdy tego robić nie będą. I co z tego wynika? Każdy robi to co lubi i tyle. Po co od razu wielkie dyskusje na ten temat rozpoczynać, a w dodatku uogólniać i generalizować?


I generalnie ciśnie się na palce jeden komentarz:

ale o so choziii?


__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:28   #77
Panna_Kicia
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Kicia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

"Gdyby wszystko było takie proste jak piszesz... Całe życie byłem taki, a teraz pstrykne sobie palcami, bedę miał cudowną żonę, dom z ogródkiem i labradora."

Pozwól że oni sami będą decydować o swoim życiu. To nie Ty będziesz ponosiła ewentualne konsekwencje ich czynów, tylko oni sami, więc niech robią co chcą dopóki kogoś tym nie krzywdzą.Pomyślałaś o tym że nie wszyscy chcą mieć rodzinę, dziecko itd? Może mają inny sposób na życie, w czym Ci to przeszkadza, przecież nikt z nich nie będzie Twoim partnerem więc o co się martwisz? Wychodzi na to że już się nawet bawić nie można bo zawsze znajdzie się ktoś komu się to nie podoba. Może oni myślą tak samo o Tobie i dziwią się że masz takie życie a nie inne. Może mają inne priorytety ich życie, ich sprawa
__________________
"Codziennie jesteśmy mądrzejsi, piękniejsi
To miłość emanuje z nas
Łagodzi jak balsam
Wypełnia po brzegi
Przenosi w całkiem inny świat"

http://s4.suwaczek.com/201005073438.png
Panna_Kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:30   #78
kaska8222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 181
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Z perspektywy starej panny na dorobku i wydaniu: nie wiem, co gorsze. 30 - latek imprezujący u boku młodszych kumpli i koleżanek czy 30 - letni pan rozkoszujący się po ciężkim tygodniu pracy możliwością przywdziania kraciastych pantofli i okupowania kanapy aż do niedzielnego wieczoru.

Jeżuuu
Są jeszcze stany pośrednie. U mnie w domu kraciastych pantofli NIET
kaska8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:32   #79
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

To po pierwsze:

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Są ludzie którzy będą wiecznie i imprezować, są tacy którzy poimprezują i przestaną, są tacy którzy nigdy tego robić nie będą. I co z tego wynika? Każdy robi to co lubi i tyle.
A to po drugie:

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Z perspektywy starej panny na dorobku i wydaniu: nie wiem, co gorsze. 30 - latek imprezujący u boku młodszych kumpli i koleżanek czy 30 - letni pan rozkoszujący się po ciężkim tygodniu pracy możliwością przywdziania kraciastych pantofli i okupowania kanapy aż do niedzielnego wieczoru.

Jeżuuu
A ja zaobserwowałam takie zjawisko i tendecję, że jak już ktoś ma tę swoją przysłowiową drugą połówkę to już tylko po pracy szybko do domku, obiadek ugotować i zalec na kanapie, bo w końcu weekend się zaczął

Oczywiście nie wrzucam wszystkim do jednego wora, ale cieszę się, jak słyszę, że ktoś weekend postrzega inaczej niż leżenie zadkiem do góry.

Edytowane przez Biedronilla
Czas edycji: 2011-02-18 o 17:35
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 17:37   #80
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Moje subiektywne zdanie jest taki, że weszłaś w "pierwszy poważny związek" (sama tak piszesz) i poczułaś się lepsza od singli.

A poza tym, piszesz, że przecież możesz wypowiedzieć swoje zdanie, a większość osób też wypowiedziało swoje zdanie. A brzmiało ono mniej więcej tak: "ocenianie co wolno i co wypada w takim czy innym wieku jest śmieszne".
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:43   #81
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Czy dobijając np. do 40-stki nie dojdą któregoś dnia do wniosku, że coś przegapili?
Czy dobijając do 40-stki nie dojdziesz któregoś dnia do wniosku, że coś przegapiłaś, bo leżałaś leniwie przed tv, zamiast wyjść do ludzi i zrelaksować się przy drinku po pracy?
Ludzie mają różne sposoby na spędzanie wolnego czasu, cała masa chodzi po klubach, pubach, lubią taką rozrywkę, domatorzy wolą ciepło ogniska domowego. Widocznie należysz do drugiej grupy. Ale takie wytykanie innym, na co tracą swój wolny czas, wydaje mi się dosyć dziwne. Czy Ty aby im nie zazdrościsz, że się tak dobrze bawią?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:45   #82
kaska8222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 181
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;25187572]Moje subiektywne zdanie jest taki, że weszłaś w "pierwszy poważny związek" (sama tak piszesz) i poczułaś się lepsza od singli.

Zwyczajnie teraz na pewne rzeczy patrzę inaczej. Pisałam o tym w pierwszym poście. Normalna kolej rzeczy. Nie ma człowieka, który całe życie miałby takie same poglady na wszystko. To jest chyba właśnie ta zmiana priorytetów i tyle.
kaska8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:46   #83
Panna_Kicia
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Kicia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Niech się bawią póki mają ochotę, siłę i czas. Potem może dojdą im kolejne obowiązki i nie będą już mogli sobie "poszaleć". Piszesz tak jakby 30 latkowie to już powinni tylko w kapciach przez tv leżeć
Sa kobiety i mężczyźni (mężczyzn nawet więcej) którzy znajdują swoje połówki właśnie po 30 bo wcześniej mają inne priorytety. Chcą poświęcić się pracy, wyszaleć póki jeszcze mogą itd. Swoją drogą są też tacy którzy chcą być singlami zawsze i to też ich sprawa.

Dziwne że zmieniłaś swoje poglądy dopiero teraz gdy jesteś w związku...może faktycznie albo czujesz się od nich lepsza, albo im zazdrościsz czegoś.Nie wszyscy muszą żyć jak Ty.

Zmiana priorytetów, no ok. Może oni też taką metamorfozę przejdą a może nie, ich sprawa.
Najwyraźniej nie znaleźli jeszcze odpowiedniej osoby aby założyć rodzinę a nie chcą się wiązać z kimkolwiek. Nie wiem, może Ciebie boli że oni umieją żyć sami, bez drugiej połowy?
__________________
"Codziennie jesteśmy mądrzejsi, piękniejsi
To miłość emanuje z nas
Łagodzi jak balsam
Wypełnia po brzegi
Przenosi w całkiem inny świat"

http://s4.suwaczek.com/201005073438.png

Edytowane przez Panna_Kicia
Czas edycji: 2011-02-18 o 17:51
Panna_Kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:47   #84
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;25187572]Moje subiektywne zdanie jest taki, że weszłaś w "pierwszy poważny związek" (sama tak piszesz) i poczułaś się lepsza od singli.

Zwyczajnie teraz na pewne rzeczy patrzę inaczej. Pisałam o tym w pierwszym poście. Normalna kolej rzeczy. Nie ma człowieka, który całe życie miałby takie same poglady na wszystko. To jest chyba właśnie ta zmiana priorytetów i tyle.

rozumiem, ze gdybys w ten zwiazek nie weszla, imprezki byly by ok?

Edytowane przez vanniaa
Czas edycji: 2011-02-18 o 17:50
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:47   #85
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez loloona_79 Pokaż wiadomość
A dla części wizażanek, która ma podobny styl życia jak ja dodam tylko - WEEKEND się właśnie zaczął!!!Czyż to nie piękne???
pewnie że piękne, chyba że się choruje tak jak ja np i cały weekend pewnie spędzę w łóżku ale za tydzień sobie odbiję o ile mi wypada jeszcze w tym wieku
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:51   #86
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
Zwyczajnie teraz na pewne rzeczy patrzę inaczej. Pisałam o tym w pierwszym poście. Normalna kolej rzeczy. Nie ma człowieka, który całe życie miałby takie same poglady na wszystko. To jest chyba właśnie ta zmiana priorytetów i tyle.
Rozumiem zatem, że jesteś modelem wzorcowym dla nas reszty złej populacji i wszyscy mamy robić jak Ty, bo Ty uważasz, że dojrzałaś i wszyscy powinni swoje priorytety dostosować pod twoje?

By the way, ani nie jestem imprezowiczką, ani 30-latką, ale ni w ząb się z Tobą nie zgadzam i co ty na to powiesz?

Edytowane przez Kaffienka
Czas edycji: 2011-02-18 o 17:52 Powód: źle zacytowane
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:54   #87
Mr Spock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 63
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Z zawodowej obserwacji mogę dodać, że istnieje korelacja pomiędzy częstotliwością imprezowania a niestabilnością dotyczącą tworzenia związków.

Co do wątku zaś, wydaje mi się, że autorka chciała podzielić się swoimi (być może nowo odkrytymi) przemyśleniami i zwyczajnie podyskutować w spokoju

Edytowane przez Mr Spock
Czas edycji: 2011-02-18 o 18:01
Mr Spock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:54   #88
Panna_Kicia
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Kicia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

No właśnie, może poczułaś się bardziej dojrzała od nich bo Ty masz kogoś a oni nie, ale to i tak jakieś dziecinne myślenie.
__________________
"Codziennie jesteśmy mądrzejsi, piękniejsi
To miłość emanuje z nas
Łagodzi jak balsam
Wypełnia po brzegi
Przenosi w całkiem inny świat"

http://s4.suwaczek.com/201005073438.png
Panna_Kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:55   #89
kaska8222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 181
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

[QUOTE=vanniaa;25187827]
Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość


rozumiem, ze gdybys w ten zwiazek nie weszla, imprezki bylyby ok?
Tu nie chodzi o to, że imprezki są be. A że związek otworzył mi oczy na wiele spraw, poszerzył życiowe horyzonty, pozwolił dowiedzieć się więcej o samej sobie to niezaprzeczalny fakt I wcale nie spędzam weekendów tylko w kraciastych kapciach przed TV. Czy to dziwne? Dla mnie naturalne. Chyba wszyscy tak mają? Uczą się czegoś o sobie będąc z drugą osobą.
kaska8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:59   #90
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345
Dot.: 30-latki o mentalności wiecznych imprezowiczów

Cytat:
Napisane przez kaska8222 Pokaż wiadomość
A że związek otworzył mi oczy na wiele spraw, poszerzył życiowe horyzonty, pozwolił dowiedzieć się więcej o samej sobie
I doszłyśmy do sedna. O Tobie! A statystycznie to jesteś tylko jednostką! Nie generalizuj nauki o sobie na swoich znajomych.
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-04 13:19:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.