Rossmann- część IX - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 20:01   #541
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez ondatrazibethicus Pokaż wiadomość
Polećcie proszę jakiś fajny peeling enzymatyczny, oprócz Perfecty i Ziaji. Znajdzie się w ogóle jakiś inny w Rossie?
Tak. Różowy Lirene, bardzo przyjemny i złuszcza (Ziaja jakoś nie bardzo na mnie działała — miałam Nuno). Teraz jeszcze obowiązuje chyba na niego zniżka (-20%), więc jest w cenie około 13zł.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:01   #542
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Rossmann- część IX

Dziewczyny czy u Was w Ross jest emulsja rozświetlająca z Olay? Ta z pompką?
Ja dziś byłam w 4 rossach i nigdzie jej nie ma... Wycofali ja?
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:04   #543
goskap2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 52
Dot.: Rossmann- część IX

emulsja z olay była w CND sporą chwile temu, więc zapewne w ross już jej nie dostaniesz, poszukaj w innych drogeriach, tam jest na pewno
goskap2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:05   #544
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy u Was w Ross jest emulsja rozświetlająca z Olay? Ta z pompką?
Ja dziś byłam w 4 rossach i nigdzie jej nie ma... Wycofali ja?
ja swoją kupowałam jakieś 2 mies. temu, w tym roku też ją na bank widziałam zaciekawiłaś mnie tym...
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:10   #545
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Rossmann- część IX

Z olay ta emulsja to do twarzy czy taki jakby balsam i jak to wyglada bo u nas jest to samo co olay tylko sie nazywa Olaz i chetnie bym jej sprobowala bo z tej firmy przewaznie kremy kupuje
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:15   #546
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez goskap2005 Pokaż wiadomość
emulsja z olay była w CND sporą chwile temu, więc zapewne w ross już jej nie dostaniesz, poszukaj w innych drogeriach, tam jest na pewno
No cos Ty? Naprawde? I ja tego nie widziałam...
Ostatnio jak była promocja na Olay ta kupilam ta emulsje odzywcza do cery tlustej i podeszla mi, chciałam sprobowac rozswietlającej ale widze, ze klops.
Chociaz jak dziś ogladalam te emulsje odzywcza to wydaje mi sie ze jest inne opakowanie, wiec moze rozswietlajaca wroci... Boze wszystko wycofują co sie u mnie jakos sprawdza, co moja strasznie problemowa cera akceptuje...
U mnie dzis w CND byl garnier z awokado i karite- u Was tez? To jest jedyna odzywka, z 30 jakie mam, ktora umie okielznac moje krecioly


Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Z olay ta emulsja to do twarzy czy taki jakby balsam i jak to wyglada bo u nas jest to samo co olay tylko sie nazywa Olaz i chetnie bym jej sprobowala bo z tej firmy przewaznie kremy kupuje
Do twarzy- z pompką. Ma spory SPF z tego co pamietam, napewno byla u nas do skory tlustej.

Edytowane przez natalczak
Czas edycji: 2011-02-22 o 20:18
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:26   #547
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Rossmann- część IX

NO BO CHCE COS NOWEGO WYPROBOWAC ALE Z TEJ SAMEJ FIRMY TERAZ MAM NAWILZAJACY KREM NA DZIEN SENSITIVE A TEGO Z POMPKOM POSZUKAM JAK MI SIE TEN MOJ SKONCZY, ALE JA MAM SUCHA SKORE BEDZZIE TEZ DOBRY??CZYTALAM OPINIE NA KWC I SA MYLACE TROCHE
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 20:34   #548
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Rossmann- część IX

Witam nie byłam dawno w rossmanie i mam pytanie czy widzieliście ten tusz Tusz do rzęs Golden Rose 3D Fantastic Lash Mascara ?

__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:37   #549
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Rossmann- część IX

W rossie nie ma produktow Golden Rose. U mnie wogle są one słabo dostępne... Szukaj w małych drogeriach lub sprawdź na stronie Golden Rose czy nie ma u CIebie ich sklepu.
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:37   #550
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
NO BO CHCE COS NOWEGO WYPROBOWAC ALE Z TEJ SAMEJ FIRMY TERAZ MAM NAWILZAJACY KREM NA DZIEN SENSITIVE A TEGO Z POMPKOM POSZUKAM JAK MI SIE TEN MOJ SKONCZY, ALE JA MAM SUCHA SKORE BEDZZIE TEZ DOBRY??CZYTALAM OPINIE NA KWC I SA MYLACE TROCHE
przestań "krzyczeć"
wizażanki odpowiedzą na pytania jeśli będą chciały, nie musisz caps lockować i dodawać czerwonego koloru izi!

a w R. dostanę odżywkę Pantene do farbowanych? (poj. 30 ml) [ same saszetki 10 ml są dodawane do farb wellaton ]
naprawdę świetna odżywka do włosów ale dzisiaj zużyłam już do końca jedno opakowanie (starczyła na 4 razy, mimo, że mam długaśne i grube włosy) i potrzebuję zrobic zapasy

ps. ja się nie stresuję, tylko po prostu zwracam uwagę, że to trochę razi po oczach. przez przypadek zmieniłaś to przez "przypadek" potem mogłaś zmienić na inny kolor
__________________

Edytowane przez Haylee
Czas edycji: 2011-02-23 o 10:42
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:44   #551
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Rossmann- część IX

Haylee- nie stresuj sie tak przez przypadek mi sie wcisnelo a juz mi sie nie chcialo zmieniac a do czerwieni przywyklam odruchowo to ustawiam nie robie tego specjalnie.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 21:26   #552
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Rossmann- część IX

Kupiłam dziś gąbeczkę do demakijażu, tą co to twardnieje jak wyschnie i mięknie jak się ją namoczy, śliczną fioletową Za chwile idę nią myć twarz. Myślę, że będzie przydatna.
fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 22:41   #553
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś gąbeczkę do demakijażu, tą co to twardnieje jak wyschnie i mięknie jak się ją namoczy, śliczną fioletową Za chwile idę nią myć twarz. Myślę, że będzie przydatna.
aaa wy tak je chwalicie chyba se taka tez kupie lepsza od wacika na pewno
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 06:34   #554
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Rossmann- część IX

Joanna Styling Effect jedwab do włosów 30ml
2982118512072
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:08   #555
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Tak. Różowy Lirene, bardzo przyjemny i złuszcza (Ziaja jakoś nie bardzo na mnie działała — miałam Nuno). Teraz jeszcze obowiązuje chyba na niego zniżka (-20%), więc jest w cenie około 13zł.
Dzięki, wypróbuję. Mi też peeling Nuno nie przypasował - niby przyjemnie się go stosowało, bo delikatny i pachnący, ale po prostu nie działał.


Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
A propo lakierów z wibo- te do frencza są dobre? Jaki kolorek polecacie? Bo właśnie kończy mi się ukochany Inglot 82, a muszę z lekka oszczędzać, więc pomyślałam o wibo.
Chyba nikt Ci wcześniej nie odpowiedział, a ja ostatnio kupowałam właśnie Wibo do frencha, więc mogę je polecić. Nr 1 to idealna biel do kresek, a nr 3 to taki delikatny róż na cały paznokieć. Mi pasuje zestaw tych odcieni.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:16   #556
oleeencja
Rozeznanie
 
Avatar oleeencja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 674
Dot.: Rossmann- część IX

Moje drogie polećcie mi gruboziarnisty peeling ) coś w tym stylu jak garinier bo obecnie mam z Under20 ale jak dla mnie za delikatny a firmy garnier staram się unikać bo testują swoje produkty na zwierzątkach
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce!
-ćwiczyć holenderski
-nie marudzić
-pokonać swojego lenia
-być bardziej cierpliwa!



Myśl pozytywnie!
oleeencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:22   #557
verqaa
Raczkowanie
 
Avatar verqaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 77
Dot.: Rossmann- część IX

Ma już może któraś nową gazetkę?
__________________
♥ 31.12.2014 ♥
verqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:24   #558
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez verqaa Pokaż wiadomość
Ma już może któraś nową gazetkę?
to samo miałam pytać
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:47   #559
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez oleeencja Pokaż wiadomość
Moje drogie polećcie mi gruboziarnisty peeling ) coś w tym stylu jak garinier bo obecnie mam z Under20 ale jak dla mnie za delikatny a firmy garnier staram się unikać bo testują swoje produkty na zwierzątkach
Gruboziarnisty dla fanek mocnego tarcia i złuszczania jest peeling St. Ives morelowy (do wyboru wersja przeciwtrądzikowa lub zwykła). W Rossim za około 12zł. Bardzo skuteczny.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 10:49   #560
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Gruboziarnisty dla fanek mocnego tarcia i złuszczania jest peeling St. Ives morelowy (do wyboru wersja przeciwtrądzikowa lub zwykła). W Rossim za około 12zł. Bardzo skuteczny.
Właśnie w tym problem, że go już nie ma Albo wycofali, albo zmieniają opakowanie czy cuś
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:55   #561
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Rossmann- część IX

Polecam z Dax Cosmetics Perfecta peeling gruboziarnisty do cery tłustej i mieszanej, nie jest taki super jak z St. Ives ale tez dobry i dostepny w R
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:04   #562
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Właśnie w tym problem, że go już nie ma Albo wycofali, albo zmieniają opakowanie czy cuś
Hyyyyyyyyyyy!! O nie, a może to jakieś czasowe opóźnienia w dostawach?? Mogliby Nam tego nie robić i go nie zabierać... Strasznie nie lubię jak wycofują mi coś co mam sprawdzone, czy to kolorówka czy pielęgnacja. Zasmuciłaś mnie tą wieścią.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:06   #563
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Hyyyyyyyyyyy!! O nie, a może to jakieś czasowe opóźnienia w dostawach?? Mogliby Nam tego nie robić i go nie zabierać... Strasznie nie lubię jak wycofują mi coś co mam sprawdzone, czy to kolorówka czy pielęgnacja. Zasmuciłaś mnie tą wieścią.
Ja też ostatnio chciałam go kupić. Dziewczyny pisały, że jest w CND a później jak ja za nim chodziłam to już go nie było. Ani w Rossie ani w Naturze. Ale bądźmy dobrej myśli, że go nam oddadzą w innym opakowaniu
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:10   #564
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio chciałam go kupić. Dziewczyny pisały, że jest w CND a później jak ja za nim chodziłam to już go nie było. Ani w Rossie ani w Naturze. Ale bądźmy dobrej myśli, że go nam oddadzą w innym opakowaniu
Oby, tylko żeby nie zmieniła się jakość i skład tego co w środku bo zwykle niestety te ulepszenia wychodzą na gorsze...
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:13   #565
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Oby, tylko żeby nie zmieniła się jakość i skład tego co w środku bo zwykle niestety te ulepszenia wychodzą na gorsze...
ja się właśnie obawiam jakości i ceny. Bo dużo osób go kupowało, a teraz oni mogą chcieć na tym skorzystać i wróci bubel, który będziemy kupować i tak przez recenzje starego i może jeszcze nawet po wyższej cenie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:16   #566
koperek1987
Raczkowanie
 
Avatar koperek1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Zagłębie :)
Wiadomości: 174
Dot.: Rossmann- część IX

Witam Was dziewczyny Wątek ten czytam regularnie i postanowiłam dzisiaj do Was dołączyć

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Gruboziarnisty dla fanek mocnego tarcia i złuszczania jest peeling St. Ives morelowy (do wyboru wersja przeciwtrądzikowa lub zwykła). W Rossim za około 12zł. Bardzo skuteczny.
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Właśnie w tym problem, że go już nie ma Albo wycofali, albo zmieniają opakowanie czy cuś
Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Hyyyyyyyyyyy!! O nie, a może to jakieś czasowe opóźnienia w dostawach?? Mogliby Nam tego nie robić i go nie zabierać... Strasznie nie lubię jak wycofują mi coś co mam sprawdzone, czy to kolorówka czy pielęgnacja. Zasmuciłaś mnie tą wieścią.
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio chciałam go kupić. Dziewczyny pisały, że jest w CND a później jak ja za nim chodziłam to już go nie było. Ani w Rossie ani w Naturze. Ale bądźmy dobrej myśli, że go nam oddadzą w innym opakowaniu
Też się zastanawiałam, dlaczego wycofują taki dobry peeling, a później gdzieś wyczytałam, że dystrybutorem St. Ives w Polsce jest firma Soraya, która teraz wypuściła serię morelowych peelingów: http://extraprodukt.pl/kosmetyki/kos...eauty-therapy/
Mam nieodparte wrażenie, że będą to te same peelingi tylko już pod marką Soraya Obym się nie myliła, bo peeling St. Ives kocham miłością bezgraniczną i nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być w mojej kosmetyczce
__________________
"Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy, które mało nas obchodzą (...)!"
koperek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:25   #567
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez koperek1987 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny Wątek ten czytam regularnie i postanowiłam dzisiaj do Was dołączyć









Też się zastanawiałam, dlaczego wycofują taki dobry peeling, a później gdzieś wyczytałam, że dystrybutorem St. Ives w Polsce jest firma Soraya, która teraz wypuściła serię morelowych peelingów: http://extraprodukt.pl/kosmetyki/kos...eauty-therapy/
Mam nieodparte wrażenie, że będą to te same peelingi tylko już pod marką Soraya Obym się nie myliła, bo peeling St. Ives kocham miłością bezgraniczną i nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być w mojej kosmetyczce
Nawet taka sama tubka to jest jak tego St. Ives także to chyba ten. Ale o ile się nie mylę to ten stary był chyba coś poniżej 10zł ...
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:34   #568
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Rossmann- część IX

Cytat:
Napisane przez koperek1987 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny Wątek ten czytam regularnie i postanowiłam dzisiaj do Was dołączyć Też się zastanawiałam, dlaczego wycofują taki dobry peeling, a później gdzieś wyczytałam, że dystrybutorem St. Ives w Polsce jest firma Soraya, która teraz wypuściła serię morelowych peelingów: http://extraprodukt.pl/kosmetyki/kos...eauty-therapy/
Mam nieodparte wrażenie, że będą to te same peelingi tylko już pod marką Soraya Obym się nie myliła, bo peeling St. Ives kocham miłością bezgraniczną i nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być w mojej kosmetyczce
Oczyszczający i antybakteryjny... Hmm... Dokładnie tak samo jak St. Ives więc możesz mieć racje. Tyle, że mogą to być peelingi robione przez Soraye (po prostu zrezygnowała z dystrybucji na rzecz swoich własnych produktów) więc w środku może być już coś innego. A ja jakoś zawodziłam się na Sorayi więc mam obawy. Szkoda, że wycofują ten St. Ives, bo na to niestety wygląda.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 12:29   #569
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Rossmann- część IX

hej - od kiedy będzie nowa gazetka? Ma ktoś ja już?
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 12:40   #570
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Rossmann- część IX

Pilingi St.Ives w " starej wersji" są w astorze i SP, tak jest u mnie, nie wiem jak u Was, możecie sprawdzić, bo a nóż widelec będą jeszcze
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.