Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 21:45   #1
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Talking

Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11


Hej! Nie wiem czy slyszalyscie, ale pewnie niektórzy już to wiedzą, że w czerwcu podczas swojego Europejskiego Tour zaszczyci nas Bryan Adams, ktory w naszym kraju byl bodajze tylko 2 razy, ostatnio w 2000 roku, więc okazja nadaza się wyjątkowa : ) Trafiło na Rybnik Ubolewam,że jeszcze nikt nie założył takiego wątku, może są tu jakieś wizażanki,które planują obowiązkową obecność na tym koncercie?

U mnie ostatnio bez ustanku Bryan w odtwarzaczu... Każdy zna nieśmiertelne miłosne ballady, ale warto też zagłębić się w twórczość troche bardziej, bo po prostu powala... Teksty, power, melodie...

Nie wiem jak wy, ja nie moge sie doczekac i mimo, ze koncert nie po drodze (Z Warszawy), niemal w sesji i nienajtanszy ...JADE i czuje, ze bedzie czad

Moze ktos jeszcze dołączy? Fanki chrypki i chłopięcego uroku Bryana zachęcam do dyskusji, o ulubionych piosenkach i kwestiach organizacyjnych

Melduje się płyta A (zaszalałam )

bilety są do nabycia w Empikach, MediaMarkt, Saturnach i na stronie ticketpro.pl
http:// bryanadams.com.pl <- to fajna stronka z informacjami o koncercie w Rybniku
http://www.bryanadams.pl/koncerty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 179845_176084295767727_174583422584481_406027_444917_n.jpg (70,0 KB, 21 załadowań)
__________________


Edytowane przez miss_seepy
Czas edycji: 2011-02-01 o 21:47
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 09:19   #2
aneta1986ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Miss_sleepy już mam zakupiony bilet na ten koncert - płyta A jak się tylko dowiedziałam, że Bryan będzie grał w Polsce wiedziałam, że muszę tam być. jak narazie jadę sama (z warszawy) więc chętnie wybrałabym się z kimś, zawsze to i bezpieczniej i weselej a koncert na pewno będzie świetny
aneta1986ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:35   #3
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Aneto nic dodać nic ująć , a jak planowałaś dotrzeć do Rybnika? Ciesze się, że pierwsza poruszyłaś ten temat wspólnego wyjazdu na koncert,bo właśnie po to m.in zakładam wątek : D
Wydarzenie jest też na lastfm http://www.lastfm.pl/event/1814752+B...n+13+June+2011

Moje login tam http://lastfm.pl/user/sheloves80s


Ja mam teoretycznie towarzystwo znajomego, ale wolę się nie nastawiać, bo różnie może być... Więc fajnie byłoby np zrobić jakieś małe spotkanie przed koncertem i jeżeli się okaże, że się dziewczyny, fajnie dogadują razem pojechać Bo może wspólna wycieczka z kimś kogo zupełnie nie znamy to przesada...a tak zawsze można coś wykombinować
Mi też było raźniej wracać później do Wawy, bo kolege mam z Łodzi, także ja jestem za wspólną wycieczką

Jeżeli ktoś np ma ogarniętą trasę kolejową z Warszawy do Rybnika lub słyszał o organizowanych przejazdach autobusowych to tu jest też miejsce, żeby się podzielić takim info


To teraz w ramach umilania sobie tego wątku, które utwory Bryana najbardziej lubicie?

u mnie to by było Let's make night to remember, Inside Out, Cloud number Nine, It's Only Love, Summer of 69, Cuts like a knife, Somebody, Run To You, I'm Ready, Heaven, Please forgive me, Oxygen, 18 till I die, Straight From The Heart, Heat of the night, The best was yet to come, Can't stop the thing we started, When you loves someone.... jak zagra, którą z tych będę in seventh heaven
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:23   #4
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Super wiadomość!
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:38   #5
aneta1986ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Przepraszam miss_seepy, w poprzedniej wiadomości wkradła mi się literka L
Z tego co się zorientowałam, do Rybnika chyba najlepiej jechać pociągiem z przesiadką w Katowicach. podróż potrwa z jakieś 4,5 h. Niestety nikt z moich znajomych nie jedzie na koncert, a ja jednak nie chciałabym być tak całkiem sama... naprawdę fajnie byłoby coś wspólnego wymyślić. Jak najbardziej jestem za zorganizowaniem wcześniejszego spotkania
Co do noclegu to narazie nic nie szukałam. Trzeba byłoby może popatrzeć na stronkach internetowych i coś wstępnie zarezerwować.

Do moich ulubionych utworów Bryana należą: Can't stop the thing we started, Hearts of fire, Cloud number Nine, This time, It's Only Love, All for love, Heaven, Summer of 69, Somebody, Run To You, Please forgive me, One night love affair
A tutaj podaję link do stronki fanklubu Bryana w Pl: http://www.bryanadams.pl/
aneta1986ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:45   #6
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Hm, fajnie wiedzieć.
Lubię Bryana
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 23:10   #7
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Cytat:
Napisane przez aneta1986ska Pokaż wiadomość
Przepraszam miss_seepy, w poprzedniej wiadomości wkradła mi się literka L
Ależ nic nie szkodzi ) nie zauważyłam : P


Cytat:
Napisane przez aneta1986ska Pokaż wiadomość
Z tego co się zorientowałam, do Rybnika chyba najlepiej jechać pociągiem z przesiadką w Katowicach. podróż potrwa z jakieś 4,5 h.
Wolę też wcześniej wiedzieć na czym stoje ...dlatego dzisiaj nawet zasięgnęłam języka u miejscowych i potwierdzam, ponoć najlepiej jechać do Katowic, tam już zależnie można wybrać podróż autobusem (aczkolwiek trzeba się liczyć z 1,5h-2h podróżą i obłożeniem ludzmi) lub dojechać też pociągiem do Rybnika. Rybnik ma Główny dworzec Pkp z tego co zrozumiałam oddalony jakieś 5 minut jazdy samochodem od stadionu, i można dojść też spacerkiem...więc to pozytywna informacja Dobrze by było wyrobić się z tą podróżą w ciągu właśnie kilku godzin i oby uruchomili jakieś sensowne połączenia,bo na razie mnie przeraziło,że 13 czerwca z katowic nic nie znalazłam...ale to chyba średnio możliwe... Mam kontakt z takim typkiem z okolic Rybnika z innego forum, jest na tyle uprzejmy,że jeszcze się ma dowiedzieć czegoś,mimo że się na BA nie wybiera.


Cytat:
Co do noclegu to narazie nic nie szukałam. Trzeba byłoby może popatrzeć na stronkach internetowych i coś wstępnie zarezerwować.
Tez właśnie jeszcze nie mam pojęcia jak to rozegrać jeśli chodzi o powrót... Czy szukać jakiegoś noclegu,na pewno trzeba pomyśleć o tym już niebawem, żeby znależć coś w centrum i niedrogo...I racja mozna cos po prostu zarezerwowac i jak zmienimy zdanie mozna sie wycofac...



Cytat:
Niestety nikt z moich znajomych nie jedzie na koncert, a ja jednak nie chciałabym być tak całkiem sama... naprawdę fajnie byłoby coś wspólnego wymyślić. Jak najbardziej jestem za zorganizowaniem wcześniejszego spotkania
Ja zdecydowanie jestem za takim spotkaniem zwłaszcza, że to okazja do poznania nowych osób
W ogóle powroty z dużych koncertów są o tyle bezpieczne, że takie koncerty są zwykle obłożone policjantami z drogówki,są organizowane autobusy nocne itp, dużo ludzi wraca normalnych więc nie jest to typowe szlajanie się nocą po obcym mieście...aczkolwiek jednak ja w Katowicach byłam np tylko raz i to samochodem i to dla mnie ogromne i obce miasto...Poznałam już na koncercie jedną wizażankę łodziankę także nie jestem jakimś zboczencem jakby co, nie mam na imie Wojtek tylko Natalia rocznik 87 )


Cytat:
Do moich ulubionych utworów Bryana należą: Can't stop the thing we started, Hearts of fire, Cloud number Nine, This time, It's Only Love, All for love, Heaven, Summer of 69, Somebody, Run To You, Please forgive me, One night love affair
A tutaj podaję link do stronki fanklubu Bryana w Pl: http://www.bryanadams.pl/
Wszystkie, które wymieniłaś uwielbiam
__________________


Edytowane przez miss_seepy
Czas edycji: 2011-02-02 o 23:12
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 14:16   #8
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
Wolę też wcześniej wiedzieć na czym stoje ...dlatego dzisiaj nawet zasięgnęłam języka u miejscowych i potwierdzam, ponoć najlepiej jechać do Katowic, tam już zależnie można wybrać podróż autobusem (aczkolwiek trzeba się liczyć z 1,5h-2h podróżą i obłożeniem ludzmi) lub dojechać też pociągiem do Rybnika. Rybnik ma Główny dworzec Pkp z tego co zrozumiałam oddalony jakieś 5 minut jazdy samochodem od stadionu, i można dojść też spacerkiem...więc to pozytywna informacja Dobrze by było wyrobić się z tą podróżą w ciągu właśnie kilku godzin i oby uruchomili jakieś sensowne połączenia,bo na razie mnie przeraziło,że 13 czerwca z katowic nic nie znalazłam...ale to chyba średnio możliwe...
Może jeszcze uruchomią jakieś dodatkowe połączenia przed koncertem, z tej okazji? Było by miło i większy komfort podróży na pewno.
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 00:40   #9
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Koncertu samo miasto nie organizuje, ale chyba powinni wziac to troche na siebie

Na FB rozważają kto mógłby być supportem ; ) Wymieniono np laureatke Mam Talent Sabinę Jeszkę, która ponoć jest z tamtych stron...
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 13:20   #10
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Dziewczyny ja mieszkam bardzo niedaleko Rybnika i zdziwiłyście mnie że B.Adams będzie tam grał.Co do podróży to najlepiej wsiąść w pociąg do Katowic i potem w kolejny pociąg tym razem do Rybnika.Nie mam pojęcia dlaczego nie ma żadnego połączenia na 13go czerwca ale to raczej niemożliwe żeby nie było Co do noclegu to średnio się orientuje ,spróbuję zasiągnąć języka i jak się czegoś sensownego dowiem to tu znów wpadnę
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 10:47   #11
aneta1986ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Cytat:
Napisane przez windykatorka Pokaż wiadomość
Co do noclegu to średnio się orientuje ,spróbuję zasiągnąć języka i jak się czegoś sensownego dowiem to tu znów wpadnę
Windykatorka gdyby udało Ci się czegoś dowiedzieć byłoby super. Jak tylko bedę trochę wolniejsza to spróbuje znaleźć coś w necie.

Właśnie słucham "Straight from the heart" - bardzo fajna no ale Bryan ma same fajne piosenki

Miłej niedzieli
aneta1986ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 14:42   #12
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

A ja słucham Heaven w wersji ze Slane Castle
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 17:13   #13
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Piosenki Bryana Adamsa znałam do tej pory w wersji studyjnej, ale wątek zainspirował mnie do tego, żeby sprawdzić, jak też pan A. radzi sobie ze śpiewaniem na żywo
Na początek sprawdziłam na tej piosence - http://www.youtube.com/watch?v=-ebtj...eature=related i stwierdzam, że to magia Aż dreszcze po grzbiecie przechodzą
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 13:23   #14
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Cytat:
Napisane przez windykatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mieszkam bardzo niedaleko Rybnika i zdziwiłyście mnie że B.Adams będzie tam grał.Co do podróży to najlepiej wsiąść w pociąg do Katowic i potem w kolejny pociąg tym razem do Rybnika.Nie mam pojęcia dlaczego nie ma żadnego połączenia na 13go czerwca ale to raczej niemożliwe żeby nie było Co do noclegu to średnio się orientuje ,spróbuję zasiągnąć języka i jak się czegoś sensownego dowiem to tu znów wpadnę
super windykatorko!! zabawne, że napisałaś niemal tak samo jak ja wczesniej

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
A ja słucham Heaven w wersji ze Slane Castle
mam cały koncert z chomika, Slan Castle jest cudowny nieprzekonanych przekona do koncertu,zresztą to świetne miejsce, bo u2 nagrali też niezły występ tam

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Piosenki Bryana Adamsa znałam do tej pory w wersji studyjnej, ale wątek zainspirował mnie do tego, żeby sprawdzić, jak też pan A. radzi sobie ze śpiewaniem na żywo
Na początek sprawdziłam na tej piosence - http://www.youtube.com/watch?v=-ebtj...eature=related i stwierdzam, że to magia Aż dreszcze po grzbiecie przechodzą
jest genialny na żywo.
bardzo Ci polecam też występ Adamsa MTV Unplugged zwłaszcza I'm Ready czy Heaven (są na youtubie) i wyżej wspomniany Slane Castle obowiązkowy


W Wawie (przed ul. Szwedzką koło Tesco) już wisi billboard na Koncert w Rybniku i coś o inwestycjach mijam go niemal codziennie.

Dziewczyny są jeszcze wszystkie miejscówki do kupienia na koncert, nie tracie okazji
__________________


Edytowane przez miss_seepy
Czas edycji: 2011-02-13 o 13:26
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 13:41   #15
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
jest genialny na żywo.
bardzo Ci polecam też występ Adamsa MTV Unplugged zwłaszcza I'm Ready czy Heaven (są na youtubie) i wyżej wspomniany Slane Castle obowiązkowy


W Wawie (przed ul. Szwedzką koło Tesco) już wisi billboard na Koncert w Rybniku i coś o inwestycjach mijam go niemal codziennie.
Na pewno poszukam na YT tych występów i posłucham


(Offtopując, Miss, patrząc na Twoją zwiększoną wizażową aktywność dedukuję, że sesja <zakończona sukcesem> już za Tobą)
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:33   #16
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

^ Zgadzam się apropos Slane Castle!
A co do bilboardu, tamtędy akurat nie przejeżdzam, ale mam nadzieję że wkrótce będzie je można zobaczyć też w innych regionach Wawy
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:57   #17
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Na pewno poszukam na YT tych występów i posłucham


(Offtopując, Miss, patrząc na Twoją zwiększoną wizażową aktywność dedukuję, że sesja <zakończona sukcesem> już za Tobą)

no jestem w połowie jeszcze jedna kobyła przede mną, ale mam dzisiaj wolne od pracy więc słucham muzyki, się byczę i zbieram za ...odpisywanie
__________________


Edytowane przez miss_seepy
Czas edycji: 2011-02-13 o 14:58
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 18:41   #18
sashka123
Raczkowanie
 
Avatar sashka123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 78
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Niesamowity news, ale dlaczego Rybnik?
Zrobię wszystko, żeby tam być!!!
sashka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 19:29   #19
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Cytat:
Napisane przez sashka123 Pokaż wiadomość
Niesamowity news, ale dlaczego Rybnik?
Zrobię wszystko, żeby tam być!!!

nikt chyba nie wie dlaczego, początkowo zakładano,że zagra we wrocławiu

nie będziesz żałowała na pewno!
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 12:42   #20
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Osobiście wolałabym Wrocław, ale... kto powiedział, że to będzie jego ostatni koncert u nas ;-)
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 23:25   #21
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

zastanawiam się nad zakupem biletu, wybieracie się i macie już bilety
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 04:33   #22
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

mamy i wybieramy GC
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 08:55   #23
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Gc ?
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:07   #24
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Golden Circle
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:58   #25
BADfanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 57
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Czesc

Zapraszam wszystkich na forum oficjalnego fan klubu Bryana Adamsa. Jest dużo ciekawostek odnosnie czerwcowego koncertu, np powitanie BA I wszystko inne "co każdy fan wiedziec powinien"

www.bryanadams.pl

Pozdrawiam,
K.
BADfanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 19:41   #26
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Dzięki za link!
Nie wiedziałam, że takowy istnieje, dobrze wiedzieć
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:00   #27
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Witam i dołączam do grona wybierających się na koncert. Kupiłam dziś bilety
Nie mogę się doczekac czerwca, jeszcze 3 miesiące, nie wiem jak to wytrzymamy

Miejsce koncertu to ogromne zaskoczenie, ale jakże pozytywne- od niedawna mieszkam w Rybniku, więc oczywistym jest, że takiej okazji nie mogę przepuścić.


Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość

Wolę też wcześniej wiedzieć na czym stoje ...dlatego dzisiaj nawet zasięgnęłam języka u miejscowych i potwierdzam, ponoć najlepiej jechać do Katowic, tam już zależnie można wybrać podróż autobusem (aczkolwiek trzeba się liczyć z 1,5h-2h podróżą i obłożeniem ludzmi) lub dojechać też pociągiem do Rybnika. Rybnik ma Główny dworzec Pkp z tego co zrozumiałam oddalony jakieś 5 minut jazdy samochodem od stadionu, i można dojść też spacerkiem...więc to pozytywna informacja Dobrze by było wyrobić się z tą podróżą w ciągu właśnie kilku godzin i oby uruchomili jakieś sensowne połączenia,bo na razie mnie przeraziło,że 13 czerwca z katowic nic nie znalazłam...ale to chyba średnio możliwe... Mam kontakt z takim typkiem z okolic Rybnika z innego forum, jest na tyle uprzejmy,że jeszcze się ma dowiedzieć czegoś,mimo że się na BA nie wybiera.
Jeśli mogę coś doradzić, to z Katowic jeźdźcie do Rybnika pociągiem, nie PKSem, bo stracicie znacznie więcej czasu. Pociąg jedzie około godziny.
Gdyby nie było połączeń (w co raczej nie chce mi się wierzyć) to najlepiej jechać pociągiem do Gliwic (30 minut), a z Gliwic wziąć PKS do Rybnika (jeżdżą często, podróż trwa ok 45 minut).

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
A ja słucham Heaven w wersji ze Slane Castle
Slane Castle całe jest niesamowite, mnie się najbardziej podoba Blues Jam (wrrrrrrr )
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:28   #28
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

^ Nie powiem, że mnie nie
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 14:50   #29
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Zapraszam na forum Bryana, wątek dotyczący koncertu w Rybniku:
http://www.bryanadams.pl/forum/f1,koncert_w_rybniku

Staramy się zorganizowac akcję: Witamy Bryana, oto sonda która piosenka się do tego najlepiej nada:
http://witamybryana.mojasonda.pl/
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 07:49   #30
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Let's make night to remember czyli Koncert Bryana Adamsa w Rybniku - 13.06.11

Pozwólcie, że zrobię mały off-top: Bryan zostanie ojcem (potwierdził to osobiście na Twitterze):
http://www.bryanadams.pl/forum/f7,t4...zostanie_ojcem
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.