Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 11:56   #3211
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
ja z danonkami sie wstrzymam bo nie widze potrzeby ich podawania. Zosia zjada codziennie caly sloik 180gr obiadku i taki sam duzy deserek, gesta kasze wieczorem. do tego 3-4 razy moje mleczko. i taka optymalna dieta sprawia ze przybiera minimum
Ale że co? Zosia zjada taki duży słoik? I po jakim czasie jest głodna? Alisa zjada połowę i po 3h i tak muszę ją namawiać na jedzenie . Przestała kompletnie sygnalizować głód
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:07   #3212
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
o mater... wspolczuje z calego serca...u nas wczoraj byla masakra-tz wyszedl na squasha o 22, a ja poszlam sie kapac i slysze ze mala placze, wiec w te pedy szybko do niej i rezultat byl taki, ze mialam mocno rozmazany makijaz oczu i ona chyba sie tego tak wystraszyla ze godzine nie moglam jej uspokoic(zmykam to w miedzyczasie, ale niewiele pomoglo) ani piers, ani bujanie, nic...ryk byl wiec posmarowalam jej dziasla, ale nie pomoglo,juz chcialam dawac ibum, ale wrocil tz a ona usmiechnieta i uspal ja w chwile...nie wiem co to bylo...a moze reakcja na obiadek?podalam nowy...jakis z kaszka pszennna
rzeczywiście może brzuszek pobolewał po nowościach.




Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
zimno!!!!!!!!!!!! przez ta pogode siedzimy w domu okno Mai otwieram tylko a zaraz na fitness z Maja ciekawa jestem tych zajec, teraz MAja drzemke ucina przed cwiczeniami sil nabiera

Czekam z niecierpliwością na sprawozdanie Jak wrażenia twoje i Maji


A my były u dentystki
Rozwierciła ząbka żeby ropa spływała bo się nazbierało trochę i dlatego bolało i puchło. No i mamy myć zuby po każdym posiłku. Rozumiem że rano i wieczorem ale jakbym chciała Gabrysie po każdym jedzeniu ścigać do mycia to nie wiem kto by wcześniej oszalał
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:18   #3213
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ale że co? Zosia zjada taki duży słoik? I po jakim czasie jest głodna? Alisa zjada połowę i po 3h i tak muszę ją namawiać na jedzenie . Przestała kompletnie sygnalizować głód
rano je cyca 1-2 razy, pozniej deserek ktorys z tych lub tych/ pozniej jest mala piers (jesli rano byl raz, jesli byla dwa razy to dopiero po o biedzie), nastepnie obiad - zazwyczaj caly sloik 190gr, (czasem cyc), ok 18 kaszka, 19.30 piers
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 15:22   #3214
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
rano je cyca 1-2 razy, pozniej deserek ktorys z tych lub tych/ pozniej jest mala piers (jesli rano byl raz, jesli byla dwa razy to dopiero po o biedzie), nastepnie obiad - zazwyczaj caly sloik 190gr, (czasem cyc), ok 18 kaszka, 19.30 piers
o matko. misiek tez duzego sloika nie zje
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 15:28   #3215
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
o matko. misiek tez duzego sloika nie zje
no nie, powiedzcie dziewczyny ze wasze dzieci tez tyle zjadaja tzn zdarza sie ze zje np 2/3 sloika ale zazwyczaj zjada caly
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 16:09   #3216
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
hd sprawdzalam zawartosc cukru w serkach danonkach malinowych i w tym misiowym ogrodzie z nestle tez malinowym no to danonki maja mniej niz te z nestle a wlasnie musze te z jany sprawdzic w smaku sa bardzo dobre no i tak jak pisalam maja pozytyne opinie jesli chodzi o sklad
Wydaje mi się, że najlepsze są te od Jana Daj znać jak sprawdzisz. Jestem ciekawa

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

Hania u Ciebie tez tak zimno? ;P Wychodzisz z malym?
oj tak brrrrrrrrrr....
Wczoraj już nie mogłam wysiedzieć w domu i wyszliśmy na spacer. Ubrałam Szymka jakbyśmy byli na Syberii. Kurtkę, kocyk i do tego mamy śpiworek z owczej wełny. Czapa i dwa kapturki (od bluzy i od kurtki), szalik.... Normalnie Syberia Tak mnie wszyscy straszyli, że sie w to wciągnęłam.

Wsiadłam do windy a sąsiadka do mnie "niech Pani uważa, jest tak zimno, z takim maleństwem" i tak dalej

Wyszliśmy za zewnątrz i byłam w szoku bo na słońcu było całkiem przyjemnie. Chodziliśmy po parku, potem dalej i dalej i doszłam do Blue City Pochodziliśmy po kilku sklepach, przebrałam, nakarmiłam i wróciliśmy W sumie nie było nas pół dnia.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
a zaraz na fitness z Maja ciekawa jestem tych zajec, teraz MAja drzemke ucina przed cwiczeniami sil nabiera
nie mogę sie doczekać relacji z fitness
Musze Ci powiedzieć, że Maja wchodzi w życie pełna parą Kino, fitness Nic dziwnego, że dziewczyna sama chodzi

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
hd (ktoś jeszcze, ale nie pamiętam) czy piorąc w orzechach dodajesz coś do białych rzeczy??? mi trochę szarzeją i chciałam podpytać........ Wiem, że albo soda albo proszek do pieczenia, ale ile, jak i czy można z nadrukami rzeczy prać bez szkody???
wiesz, ja czasem do prania dodaje proszek do prania dla dzieci. Raz na jakiś czas, co kilkanaście prań. Na plamy dobra jest soda ale miejscowo.nie dodawałam nigdy do pralki choć słyszałam, że tek można.

Czasem moczę ubranka a właściwie pieluszki w wodzie z sodą (do zlewu wsypuje kilka łyżeczek 3-4 i zalewam ciepłą wodą). Moczą sie a potem wrzucam je do pralki z normalnymi ubrankami.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
o matko. misiek tez duzego sloika nie zje
u nas też taki słoiczek na dwa dni (jeśli daję słoik)

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

podczas snu Szymek przekręca się na brzuszek. Tak od 1-2tygodni. U Was tez tak jest?

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

w tym tygodniu Szymek podniósł się na kolana. To przygotowanie do raczkowania. Stoi na kolanach i się buja do przodu i do tyłu Mamy ubaw
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 16:47   #3217
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

itakasia - Kuba nie zje dużego słoika, starcza nam na 2 dni,
a tych przysmaków na dobranoc niestety nie lubi

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość

podczas snu Szymek przekręca się na brzuszek. Tak od 1-2tygodni. U Was tez tak jest?

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

w tym tygodniu Szymek podniósł się na kolana. To przygotowanie do raczkowania. Stoi na kolanach i się buja do przodu i do tyłu Mamy ubaw
GRATULACJE BUJANIA
Kuba też śpi na brzuszku, przekręca się chwilkę po tym jak go położę;
no i powiem ci, że u nas przejscie od bujania na kolanach do raczkowania bardzo długo trwało - jakies 6tygodni, tzn. do takiego zapitalania po całym domu, bo "2 kroki" czyli ruszyc nóżką/rączką umiał wcześniej, ale tak zgrac wszysko, to mu troszkę zajęło; no ale każde dzieko różnie, może twojemu szybciej to przyjdzie; a bujanie jest śmieszne

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

a my bylismy dzisiaj u ... Logopedy z Kuba
jak mu nie wymasuję wędziedłka, to będzie miał szparę
(od razu sobie Karolaka wyobraziłam, fuuuuuuj, nie lubię szpar miedzy zebami)
a masowanie nie jest fajnie
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 16:53   #3218
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze a mialam ci przypomniec o szpilkach ze dzisiaj beda ale widze ze pamietasz daj znac jak bylo!

itakasia
to Zosia slicznie je moj mlody nawet pol sloiczka czasem nie zje

dzidzia
to tak jak moj Hubert ten moze 5 godzin nie jesc i sie nie upomni ja go pilnuje

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

olakola e tam szparki sa urocze a Kuba jest tak sliczny ze nic mu uroku nie odbierze

hd no to mysle ze jakis czas zacznie raczkowac
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 17:07   #3219
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
rano je cyca 1-2 razy, pozniej deserek ktorys z tych lub tych/ pozniej jest mala piers (jesli rano byl raz, jesli byla dwa razy to dopiero po o biedzie), nastepnie obiad - zazwyczaj caly sloik 190gr, (czasem cyc), ok 18 kaszka, 19.30 piers
Alisa tyle nie je . To dużo! Naprawdę! Ale to dobrze przecież .
Dzisiaj cudem zjadła 120g obiadku (mały słoik) i raz cyca, ale dziś idzie po bandzie :/. Będzie jeszcze deser i potem ciciuś na dobranoc.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 18:24   #3220
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Juz miałam Ci napisac w tamtym tygodniu, że jest na necie i oglądałam już No i zapomniałąm.
ej no gdzie ogladalas na ipli platne 5zl, to poczekam do tej 22

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość

Rozwierciła ząbka żeby ropa spływała bo się nazbierało trochę i dlatego bolało i puchło. No i mamy myć zuby po każdym posiłku. Rozumiem że rano i wieczorem ale jakbym chciała Gabrysie po każdym jedzeniu ścigać do mycia to nie wiem kto by wcześniej oszalał
wiesz co moze po kazdym posilku to nie, ale po kazdych zjedzonych slodyczach nalezy zeby umyc
Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
rano je cyca 1-2 razy, pozniej deserek ktorys z tych lub tych/ pozniej jest mala piers (jesli rano byl raz, jesli byla dwa razy to dopiero po o biedzie), nastepnie obiad - zazwyczaj caly sloik 190gr, (czasem cyc), ok 18 kaszka, 19.30 piers
z e ile? sloiczek jak u reszty na 2 dni

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość


nie mogę sie doczekać relacji z fitness
Musze Ci powiedzieć, że Maja wchodzi w życie pełna parą Kino, fitness Nic dziwnego, że dziewczyna sama chodzi

gratuluje postepow Szymka! Macie dywan, wiec powinno latwiej mu byc raczkowac, Maja sie dlugo slizgala, ale teraz zasuwa jak mala wyscigowka a i no Maja jeszcze sama nie chodzi tylko przy meblach
Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
niezawsze a mialam ci przypomniec o szpilkach ze dzisiaj beda ale widze ze pamietasz daj znac jak bylo!
ogladamy wiec!!! MAm nadzieje, ze bedzie duzo Bartka ostatni odcinek sie skonczyl jak jego zona wrocila

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

aaaaaaaaa o relacji zapomnialam napisac!
Wiec tak bylo 2 dzieci juz chodzacych, troje raczkujacych(w tym Maja) oraz jedno lezace tylko dziecie(ale w przyblizonym wieku do naszych)

Na matach duzych do yogi usadzilismy/polozylismy dzieci i one sie bawily a my wiadomo step out, hillback i te inne wiadomo kroki robilysmy, pozniej cwiczenia wzmacniajace, przysiady, wypady z obciazeniem na rekach, brzuszki tez z obciazeniem w sumie, tore zalezalo od tego ile nasz dziec wazy ;P Te chodzace dzieci juz nie chcialy byc obciazeniem i lataly za pilkami, Maja w sumie tez sie wyrywala Musze wam powiedziec, ze jestem w ogole dumna z Mai, w ogole nie boi sie obcych a malo tego lezie do nich i zaczepia, inne dzieci to siedzialy w miejscu a on tylko do nich podchodzila i wiadomo chciala albo "poglaskac" albo sie wspiac po nich jak po Sisco a w ogole pozniej jej pileczke dalam to sobie ja turlalam i raczkowala za nia po calej sali ogolnie bylo super, bedziemy chodzic na pewno
__________________
Maja

Maciuś

Edytowane przez niezawsze
Czas edycji: 2011-02-24 o 18:53
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:11   #3221
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
no nie, powiedzcie dziewczyny ze wasze dzieci tez tyle zjadaja tzn zdarza sie ze zje np 2/3 sloika ale zazwyczaj zjada caly
misio zjada maly 120 a czasem tez zostawi. duzy zdarzylo mu sie tylko raz zjesc

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość

podczas snu Szymek przekręca się na brzuszek. Tak od 1-2tygodni. U Was tez tak jest?

-
w tym tygodniu Szymek podniósł się na kolana. To przygotowanie do raczkowania. Stoi na kolanach i się buja do przodu i do tyłu Mamy ubaw
misiek tez mial taki okres ze przekrecal sie na brzuch. teraz mu przeszlo
a u nas jakos szybko poszlo od tego stania na kolankach do raczkowania. moze z tydzien

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

aaaaaaaaa o relacji zapomnialam napisac!
Wiec tak bylo 2 dzieci juz chodzacych, troje raczkujacych(w tym Maja) oraz jedno lezace tylko dziecie(ale w przyblizonym wieku do naszych)

Na matach duzych do yogi usadzilismy/polozylismy dzieci i one sie bawily a my wiadomo step out, hillback i te inne wiadomo kroki robilysmy, pozniej cwiczenia wzmacniajace, przysiady, wypady z obciazeniem na rekach, brzuszki tez z obciazeniem w sumie, tore zalezalo od tego ile nasz dziec wazy ;P Te chodzace dzieci juz nie chcialy byc obciazeniem i lataly za pilkami, Maja w sumie tez sie wyrywala Musze wam powiedziec, ze jestem w ogole dumna z Mai, w ogole nie boi sie obcych a malo tego lezie do nich i zaczepia, inne dzieci to siedzialy w miejscu a on tylko do nich podchodzila i wiadomo chciala albo "poglaskac" albo sie wspiac po nich jak po Sisco a w ogole pozniej jej pileczke dalam to sobie ja turlalam i raczkowala za nia po calej sali ogolnie bylo super, bedziemy chodzic na pewno
fajnie ze wam sie podobalo a Maja to aparatka
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 19:28   #3222
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze oglądałam a jakies stronie typu online czyli było za darmo Jak ja Ci zazdroszcze tego fitnessu. U nas w tej dziurze to moge pomarzyć o czyms takim.

To Franek jest obżartuch bo n potrafi zjeśc nawet 250 ml zupki gotowanej przeze mnie. Może ona nie jest taka gesta, ale to i tak chyba sporo.

olakola ja mam szpare między zebami
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:31   #3223
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Wlasnie Hania Maja tez od jakiegos czasu sama sie przekreca na brzuszek i tak spi dluzej w sumie od tego momentu nawet
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:47   #3224
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
no nie, powiedzcie dziewczyny ze wasze dzieci tez tyle zjadaja tzn zdarza sie ze zje np 2/3 sloika ale zazwyczaj zjada caly
spoko. Blanka wcina duze sloiczki cale ale co z tego jak i tak zbytnio nie tyje

niezawsze zazdroszcze fitnessu... kurcze az sie rozejrze czy jest cos takiego w szcz.

hd u nas jest to samo mala kleczu i buja sie w przod i w tyl mam nadzieje ze niedlugo ruszy z miejsca

a moje dziecko przeszlo dzisiaj sama siebie. spala dzisiaj moze lacznie 20 min od 7:30. i to zasnela mi w samochodzie jak jechalam do sklepu :/
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:52   #3225
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Co kraj, to obyczaj. Dzwoniła do mnie kuzynka, o której wam wspomniałam i jej położna kazała kąpać dziecko w wodzie z dodatkiem mleka i oliwy z oliwek. Ok, fajnie, bo dobrze nawilży i natłuści, ale ona nie kazała używaż żadnych kosmetyków do mycia
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:34   #3226
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dzidzia link do fitnessu http://arkanafit.max.pl/MAMA_I_BOBAS-ab3-3-22.html
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:36   #3227
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
spoko. Blanka wcina duze sloiczki cale ale co z tego jak i tak zbytnio nie tyje
to jak u nas
Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość

To Franek jest obżartuch bo n potrafi zjeśc nawet 250 ml zupki gotowanej przeze mnie. Może ona nie jest taka gesta, ale to i tak chyba sporo.
uff, to super

niezawsze
super z fitnessem
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:36   #3228
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze ciesze sie ze wam sie podobalo i strasznie zazdroszcze tego ze macie takie mozliwosci bo ja jedynie na spacer po lecie moge isc i miec oczy do okola glowy zeby jakas sarna an nas nie wskoczyla
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:47   #3229
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
niezawsze ciesze sie ze wam sie podobalo i strasznie zazdroszcze tego ze macie takie mozliwosci bo ja jedynie na spacer po lecie moge isc i miec oczy do okola glowy zeby jakas sarna an nas nie wskoczyla
sarna jak sarna byle nie dzik
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 21:10   #3230
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość

a moje dziecko przeszlo dzisiaj sama siebie. spala dzisiaj moze lacznie 20 min od 7:30. i to zasnela mi w samochodzie jak jechalam do sklepu :/
o jej ... przez caly dzien tylko tyle spala? co jej?

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

niezawsze-super z tym fitnessem!!! dzieci mocno nie przeszkadzaly? moja Ada to by pewnie mi nic nie dala pocwiczyc)
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:13   #3231
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

tak, przez caly dzien :/ nie wiem co jej, rano nie moglam jej ululac, o 11 przyszla moja kolezanka, i mloda chyba z nadmiaru atrakcji nie chciala zasnac chociaz widac ewidentnie bylo ze jest spiaca. pozniej jechalysmy do sklepu, odwiedziny u znajomych powrot do domu po 18 i dopiero po 19 zasnela. mam nadzieje ze chociaz obudzi sie dopiero rano.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:14   #3232
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aniaa o tym wole nie myslec ale ostatnio 4 takie wielkie przebiegly jakies 10m za nami ze az sie zleklam a bigos wazniak sie wystrachal i uciekl do domu

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

bajka to naprawde kiepsko u nas trzy drzemki w ciagu dnia musza byc
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:49   #3233
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
tak, przez caly dzien :/ nie wiem co jej, rano nie moglam jej ululac, o 11 przyszla moja kolezanka, i mloda chyba z nadmiaru atrakcji nie chciala zasnac chociaz widac ewidentnie bylo ze jest spiaca. pozniej jechalysmy do sklepu, odwiedziny u znajomych powrot do domu po 18 i dopiero po 19 zasnela. mam nadzieje ze chociaz obudzi sie dopiero rano.
to faktycznie bardzo malo spala...marudzila mocno?
Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
aniaa o tym wole nie myslec ale ostatnio 4 takie wielkie przebiegly jakies 10m za nami ze az sie zleklam a bigos wazniak sie wystrachal i uciekl do domu [COLOR="Silver"]
Ty powaznie mowisz??? chyba bym sie posrajtkała
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:02   #3234
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
o jej

niezawsze-super z tym fitnessem!!! dzieci mocno nie przeszkadzaly? moja Ada to by pewnie mi nic nie dala pocwiczyc)
Dzieci raczej w ogole nie przeszkadzaly oprocz moje Mai, ktora lazila do wszystkich i zaczepiala, na moja kolezanke tez sie chciala wspinac, na jej syna i na inne dzieci - dzikus maly, ale instruktorka ja zabierala i rzucala pilke a ja moglam cwiczyc
Dlaczego uwazasz, ze Ada by Ci nie dala?

Anoxa sarny, dziki?? ale czad!!!!! Moze musicie drugiego psa do obrony przygarnac ?
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:18   #3235
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
olakola ja mam szpare między zebami
ja u Ciebie widziałam tylko piękne włosy i oczy, szpary nie widziałam

ja to sie wszystkim narazam
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:19   #3236
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość

GRATULACJE BUJANIA
Kuba też śpi na brzuszku, przekręca się chwilkę po tym jak go położę;
no i powiem ci, że u nas przejscie od bujania na kolanach do raczkowania bardzo długo trwało - jakies 6tygodni, tzn. do takiego zapitalania po całym domu, bo "2 kroki" czyli ruszyc nóżką/rączką umiał wcześniej, ale tak zgrac wszysko, to mu troszkę zajęło; no ale każde dzieko różnie, może twojemu szybciej to przyjdzie; a bujanie jest śmieszne

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

a my bylismy dzisiaj u ... Logopedy z Kuba
jak mu nie wymasuję wędziedłka, to będzie miał szparę
(od razu sobie Karolaka wyobraziłam, fuuuuuuj, nie lubię szpar miedzy zebami)
a masowanie nie jest fajnie
a myślałam, że to juższybko poleci po tym bujaniu
Teraz częśto się wkurza, chciałby ale nie umie Zabawka poleci dalej i on w płacz taka się maruda zrobił

Uśmiałam się z tej SZPARY
Jak to teraz dobrze, że mamy dostęp do lekarzy, logopedów itd.Już na takim etapie mogą pomóc
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:20   #3237
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anoxa - fajnie masz z tymi sarnami, u nas to tylko szczekając burki i ich panie, które się drą na pół osiedla
ale się stąd wyniosę, też będą sarny i zające ... i samoloty
(bo my się budujemy)
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:21   #3238
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

gratuluje postepow Szymka! Macie dywan, wiec powinno latwiej mu byc raczkowac, Maja sie dlugo slizgala, ale teraz zasuwa jak mala wyscigowka a i no Maja jeszcze sama nie chodzi tylko przy meblach


-
dobra, dobra dla mnie to juz chodzenie Widziałam, wiem co mówię
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:26   #3239
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
a myślałam, że to juższybko poleci po tym bujaniu
Teraz częśto się wkurza, chciałby ale nie umie Zabawka poleci dalej i on w płacz taka się maruda zrobił
a Ania pisała, że Michałek po tygodniu załapał, więc może wasz też szybciej chwyci niż Kuba;
Kuba też marudził, bo chciał a nie wiedział jak ;
a bujanie sobie nagraj na kamerkę, bo jest extra, a jak umie czworakowac to się już nie buja

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

a co a Alguien? bo strasznie dawno jej nie widziałam (czy przegapiłam coś???)
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:40   #3240
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość


a co a Alguien? bo strasznie dawno jej nie widziałam (czy przegapiłam coś???)
Jak sie tylko forum czyta to sie przegapia wiele rzeczy ;p
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.