Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy bedziesz na spotkaniu Wizazanek w Manchesterze 6/03/2011?
Tak, przybede z miła chęcią. 8 80,00%
Nie, i nie pytajcie dlaczego. 2 20,00%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-27, 18:48   #631
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Czesc dziewczyny Przede wszystkim zaczne od zlozenia zyczen urodzinowych - justitia wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia, szczescia i spelnienia wszelkich marzen (skladam zyczenia dzis, bo nie wiem czy jutro bede miala czas zajrzec na forum)

muaa - trzymaj sie, mam nadzieje ze sie Tobie i mezowi wszystko pouklada

Nie wypowiadalam sie na forum od kilku ladnych dni, poniewaz w ogole nie mialam na to czasu (zabiegany tydzien za mna), ale na spotkaniu oczywiscie bede!
Co do wyboru restauracji, to tak jak juz napisalam wczesniej dostosuje sie do wiekszosci, ale najbardziej odpowiadaja mi: Destinos, Don Giovanis, Evuna i Barca, a najmniej odpowiadaja mi Harpers i Tokyo Season ( troche biedne wegetarianskie menu) i kuchnia indyjska (bo za nia nie przepadam).

A paczki w Crispy Creme jadam ZA czesto, a tak naprawde to praktycznie sam cukier... ale jaki smaczny za to! No i mi te dodatkowe kilogramy niestety rowniez w cycki nie ida
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 18:56   #632
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

ohh...kocham Krispy Kreme!!! Alescie mi ochoty narobily!!
A my wlasnie czekamy na pizze i garlic bread z TZ-em- to okropne przeziebienie sprawilo, ze moja dieta legla w gruzach
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 19:35   #633
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

a wiecie ze ja nigdy tych paczkow nie probowalam? chyba bede musiala sie kiedys skusic skoro tak wszystkie polecaja...

no to wyglada na to ze wyladaujemy w Destinosie

moj TZ siedzi ze swoimi kolegami w salonie i okupuja xboxa a ja bidna bunkruje sie w sypialni i juz nie wiem co mam ze soba zrobic normalnie...
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 19:39   #634
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
moj TZ siedzi ze swoimi kolegami w salonie i okupuja xboxa a ja bidna bunkruje sie w sypialni i juz nie wiem co mam ze soba zrobic normalnie...
zawsze mozesz sie wkrecic w hotel 52
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:02   #635
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
zawsze mozesz sie wkrecic w hotel 52

hahaha, tak jak ja sie wlasnie wkrecam... w odcinek 13
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:03   #636
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

taaa....wkrece sie i potem znowu mnie nie bedzie dla swiata przez tydzien jak przy szpilkach
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:05   #637
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
taaa....wkrece sie i potem znowu mnie nie bedzie dla swiata przez tydzien jak przy szpilkach
a co w tym zlego?
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 20:15   #638
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
a co w tym zlego?

TZ sie buntuje, a ja mam wyrzuty sumienia ze siedze z tylkiem przed laptopem zmiast robic ze soba cos konstruktywnego
bo jak juz sie raz wciagne to nie mam umiaru i potrafie do 3 rano siedziec i mowic "a jeszcze jeden, ale to juz ostatni..." i potem siedze w pracy jak zombie po 3 godzinach snu
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 21:10   #639
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic



don giovanis wolalabym unikac szczerze mowiac
polecam go goraco dziewczyny bo jedzonko pyszne ale z przyczyn osobistych wolalabym tam nie isc
wiec jestem za Destinos

u mnie szybko niedziele zleciala, najpierw odsypianie, bo wczoraj sie nie wyspalam - na 9 bylam juz u kosmetyczki, wiec dzisiaj musialam sobie odlezec swoje

potem bylismy w trafford centre za kozakami dla mnie,.. urwanie glowy z tymi kozakami normalnie, zamowilam sobie na bon prixie , dwa tygodnie minely i cisza, ani kozakow ani zadnej wiadomosci, w koncu sie okazalo ze nie wyslali, bo sa out of stock... to niech sie w pupcie ugryza, kupilam inne w BHS... razem z fajnymi naszyjnikami bo jest cala masa w promocji

ciasto musialm tez upiec, bo sobie moj team zazyczyl poslkiego ciacha urodzinowego niech maja, choc cukiernik ze mnie kiepski
moze sie nie potruja

na tapas bylo super! wlasnie wrocilismy, maja strasznie mocna Sangrie bo mi w glowce szumi niezle hihi ale pychotka jedzenie

slyszalyscie moze pisoenke pitbula z jennifer lopez? Lambada???? : love: w drodz epowrotnej lecia w radiu i po prostu ... ehhh.... bomba!!

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Przede wszystkim zaczne od zlozenia zyczen urodzinowych - justitia wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia, szczescia i spelnienia wszelkich marzen (skladam zyczenia dzis, bo nie wiem czy jutro bede miala czas zajrzec na forum)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 22:17   #640
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
slyszalyscie moze pisoenke pitbula z jennifer lopez? Lambada???? : love: w drodz epowrotnej lecia w radiu i po prostu ... ehhh.... bomba!!
fajny, energiczny kawalek, chyba go dolacze do tych piosenek, ktorymi zaczynam dzien
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 22:20   #641
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
fajny, energiczny kawalek, chyba go dolacze do tych piosenek, ktorymi zaczynam dzien
ja wlansie dolaczylam, ba! dolaczylam nawet do obowiazkowych piosenek do sluchania przez sasiadow po 22
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 00:17   #642
muaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

dziewczyny jestescie przekochane! nie spodziewalam sie ze tak zareagujecie a jest to mile oczywiscie
niedawno rozmawialam ze mezem i co oczywiscie uslyszalam? ze mnie utrzymuje!!!!!!!!!!!!!!!!
nosz ****a!!! sorry ale po prostu DOSC!!
a teraz sobie siedze na sofie w spokoju ukochanym i mysle niunia moja spi wiec troche moge sobie popuscic siedze z drinem i nie moge sie doczekac niedzieli az Was kochaniutkie poznam ojciec chrzestny czyli moj szwagier sie zajmie mala wiec na spokojnie moge wyjsc
agia dzieki wielkie za wiadomosc nie spodziewalam sie jej obecnie jestem na etapie gdzie wole to wszystko "przegyzc" sama ale dzieki
byla u mnie Krysia i troche mnie na duchu podniosla

o wlasnie laseczki kochane czy gdyby jakas znajoma chciala sie zalapac na spotkanie to bylaby mozliwosc czy jestescie bardziej za tylko "wizazankami" ?

ogolnie wszystkim zainteresowanym moimi sprawami i dolami dziekuje za wsparcie naprawde to mile
muaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 16:19   #643
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
dziewczyny jestescie przekochane! nie spodziewalam sie ze tak zareagujecie a jest to mile oczywiscie
niedawno rozmawialam ze mezem i co oczywiscie uslyszalam? ze mnie utrzymuje!!!!!!!!!!!!!!!!
nosz ****a!!! sorry ale po prostu DOSC!!
a teraz sobie siedze na sofie w spokoju ukochanym i mysle niunia moja spi wiec troche moge sobie popuscic siedze z drinem i nie moge sie doczekac niedzieli az Was kochaniutkie poznam ojciec chrzestny czyli moj szwagier sie zajmie mala wiec na spokojnie moge wyjsc
agia dzieki wielkie za wiadomosc nie spodziewalam sie jej obecnie jestem na etapie gdzie wole to wszystko "przegyzc" sama ale dzieki
byla u mnie Krysia i troche mnie na duchu podniosla

o wlasnie laseczki kochane czy gdyby jakas znajoma chciala sie zalapac na spotkanie to bylaby mozliwosc czy jestescie bardziej za tylko "wizazankami" ?

ogolnie wszystkim zainteresowanym moimi sprawami i dolami dziekuje za wsparcie naprawde to mile
kochana muaa, po to jestesmy zeby sie nawzajem wspierac!!! nawet ja z mojej zapyzialej wioski przyjade pomoc i w dzien i nocy. a chlopem sie nie przejmuj!!! pewnie mial zly dzien, cos mu nie poszlo i chlapnal za duzo... tak z nimi jest czasami, ze mamy ochote ich rozszparac. widocznie w tym tygodni wypadlo na ciebie. ale nie martw sie w przyrodzie nic nie ginie i los sie odmieni

a ja do kolezanki obiekcji nie mam, nie wiem jak inne dziewczeta.
w ogole to jak sie spotkamy to wam powiem, jaki byl jeden z powodow zalozenia tego watku to sie mozecie zdziwic hehe

a ze dzisiaj nasza kochana Justitia konczy xx lat, to sto lat dla niej:ro za: wypije twoje zdrowie jakims dobrym drinem dzis
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 16:45   #644
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
kochana muaa, po to jestesmy zeby sie nawzajem wspierac!!! nawet ja z mojej zapyzialej wioski przyjade pomoc i w dzien i nocy. a chlopem sie nie przejmuj!!! pewnie mial zly dzien, cos mu nie poszlo i chlapnal za duzo... tak z nimi jest czasami, ze mamy ochote ich rozszparac. widocznie w tym tygodni wypadlo na ciebie. ale nie martw sie w przyrodzie nic nie ginie i los sie odmieni

a ja do kolezanki obiekcji nie mam, nie wiem jak inne dziewczeta.
w ogole to jak sie spotkamy to wam powiem, jaki byl jeden z powodow zalozenia tego watku to sie mozecie zdziwic hehe

a ze dzisiaj nasza kochana Justitia konczy xx lat, to sto lat dla niej:ro za: wypije twoje zdrowie jakims dobrym drinem dzis
Luca ma racje! faceci niestety, ale czasami po prostu nie mysla tak jak my i czasem nawet nie zdaja sobie sprawy z tego ze cos co powiedzieli moglo zabolec...bedzie dobrze kochana!
ja co do kolezanki tez nie mam nic przeciwko, w koncu baba to baba, nie?

no i tez sie przylaczam do zyczen!! wszystkiego naj, naj Justitko! ja rowniez dzis wypije twoje zdrowko!

dziewczeta, ofiicjalnie oglaszam ze runda druga moich zmagan z brytjskimi uczelniami zostala rozpoczeta teraz znowu trza cierpliwie czekac na wyniki trzymajcie kciuki po raz kolejny, mam nadzieje tym razem ostatni
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 17:39   #645
muaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

witajcie
Dziekuje Wam kochane za wsparcie juz sie nie przejumuje jego slowami bo czesto cos klepie a pozniej mu glupio itd po prostu wrzucilam na luz i nie oczekuje zbyt wiele od niego
luca fajnie wiedziec ze nawet z wioski w nocy przyjedziesz bede to pamietala hihih a tak serio dziekuje no i sie doczekac niedzieli nie moge zeby sie dowiedziec dlaczego watek zalozylas

no to super ja popytam znajome czy chca sie dolaczyc i dam Wam znac czy ktoras sie zdecydowala

justitko 100 lat! duzo zdrowka bo to najwazniejsze no i szczescia w zyciu! ogolnie Wszystkiego Najlepszego zycze milego wieczorku

hana no to zycze powodzenia z uczelnia! mam nadzieje sie uda! musi

co do seriali to ja ogladam teraz Tylko Milosc takie romansidlo ale czasami mi brakuje tych polskich milosci

no i jutro pierwszy dzien do pracy dzisiaj sie troche wnerwilam na jedna pania ( mame chlopczyka ) ale juz przeszlo mi bedzie dobrze mam nadzieje.

jeszcze raz DZIEKUJE wam kochane!
muaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 18:04   #646
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Kochane poratujcie mnie! Alez ze mnie durna pala chcialam sie wypieknic na nasze niedzielne spotkanie no i dalam sobie zaaplikowac na buzie kwas TCA 10 % powiedzieli mi ,ze za 3 dni wszystko bedzie super , a mi skora schodzi jak z weza aaaaaaaaaaa , chyba bede musiala wziac wolne w robocie , luszczy sie to nierownomiernie i wstyd sie ludziom pokazac na oczy , smaruje , nawilzam , natluszczam , pomozcie kochane , jak sie tu doprowadzic szybko do porzadku?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:16   #647
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Kochane poratujcie mnie! Alez ze mnie durna pala chcialam sie wypieknic na nasze niedzielne spotkanie no i dalam sobie zaaplikowac na buzie kwas TCA 10 % powiedzieli mi ,ze za 3 dni wszystko bedzie super , a mi skora schodzi jak z weza aaaaaaaaaaa , chyba bede musiala wziac wolne w robocie , luszczy sie to nierownomiernie i wstyd sie ludziom pokazac na oczy , smaruje , nawilzam , natluszczam , pomozcie kochane , jak sie tu doprowadzic szybko do porzadku?
oj biedactwo ja to nawet nie wiem co to kwas TCA a co do nawilżenia hmmm. moze to głupie ale moze sprobuj balsam Dove na twarz zaaplikowalac albo myć twarz zelem pod prysznic Dove. nie wiem jak to zareaguje na twarz ale na moje suche do czerwonosci nogi pomogło. mialam nogi jak wióry.
albo dobra na wszystko Nivea. mnie pomaga na wszystko

trzymaj się
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:22   #648
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Czesc dziewczyny! I jak Wam weekend minal?

justitia - jeszcze raz najlepszego

muaa - powodzenia w pracy i jak najmniej wkurzajacych mam zycze

Denise - w tym watku chyba nie ma zbyt duzo specjalistek od kwasow (w kazdym razie ja sie do nich nie zaliczam na pewno) , ale moze popytaj na Biochemii? Do niedzieli luszczenie przejdzie na pewno, wiec na spotkaniu bedziesz piekna

Czy ustalilysmy juz jakas konkretna godzine spotkania? Lub przynajmniej przyblizona?
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:24   #649
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Agia* ja mam całą niedzielę wolną, wiec mnie i rano i popołudnie i wieczór pasuję

zreszta nawte jak przyjade rano to juz mam ochotniczkę zeby mnie przygarnąc hehe
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 19:45   #650
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Lucaa , Agia , dziekuje za wsparcie kochane no wlasnie , a mamy juz ustalone konkretne miejsce i godzine? Jak my sie w ogole poznamy?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:50   #651
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

jak juz wspomniałam, mnie pasuje każda godzina.

Z tego co mi narazie wiadomo, to Kasia moze dopiero od 16:30 się wyrwać, bo pracuje.
Wiec nie wiem, czy wolicie popołudnie czy rano a potem osoby dojada czy jak?

a co do znaku rozpoznawczego to proponuje czerwoną lodówkę zawiniętą w gazetę, pod pachą
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:53   #652
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
jak juz wspomniałam, mnie pasuje każda godzina.

Z tego co mi narazie wiadomo, to Kasia moze dopiero od 16:30 się wyrwać, bo pracuje.
Wiec nie wiem, czy wolicie popołudnie czy rano a potem osoby dojada czy jak?

a co do znaku rozpoznawczego to proponuje czerwoną lodówkę zawiniętą w gazetę, pod pachą
Mi tez pasuje caly dzien , ale hmmm moze lepiej nie tak calkiem z rana , a kto ma te lodowke przysmyczyc? a ma byc z zawartoscia?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 20:26   #653
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
dziewczeta, ofiicjalnie oglaszam ze runda druga moich zmagan z brytjskimi uczelniami zostala rozpoczeta teraz znowu trza cierpliwie czekac na wyniki trzymajcie kciuki po raz kolejny, mam nadzieje tym razem ostatni
bardzo, bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki!! na biezaco nas informuj, przynajmniej mnie, bo ci kibicuje

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
no i jutro pierwszy dzien do pracy dzisiaj sie troche wnerwilam na jedna pania ( mame chlopczyka ) ale juz przeszlo mi bedzie dobrze mam nadzieje.
powodzenia w pracy! mam nadzieje, ze biznes sie tak rozkreci, ze jeszcze nie raz lyso twojemu mezowi bedzie, ze wiecej od niego zarabiasz

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
oj biedactwo ja to nawet nie wiem co to kwas TCA a co do nawilżenia hmmm. moze to głupie ale moze sprobuj balsam Dove na twarz zaaplikowalac albo myć twarz zelem pod prysznic Dove. nie wiem jak to zareaguje na twarz ale na moje suche do czerwonosci nogi pomogło. mialam nogi jak wióry.
albo dobra na wszystko Nivea. mnie pomaga na wszystko
ja tez nie wiem co to ten kwas, do Lucy porad dodalabym jeszcze krem bambino z tlenkiem cynku , dla mnie cudenko na podraznienia i ma wlasciwosci nawilzajace

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Denise, tak w ogole to ciesze sie bardzo, ze przychodzisz na spotkanie, nic nie wspomnialas wczesniej, ani nie glosowalas, to myslalam, ze cie nie bedzie, a tu prosze mila niespodzianka.
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 20:41   #654
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
bardzo, bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki!! na biezaco nas informuj, przynajmniej mnie, bo ci kibicuje



powodzenia w pracy! mam nadzieje, ze biznes sie tak rozkreci, ze jeszcze nie raz lyso twojemu mezowi bedzie, ze wiecej od niego zarabiasz



ja tez nie wiem co to ten kwas, do Lucy porad dodalabym jeszcze krem bambino z tlenkiem cynku , dla mnie cudenko na podraznienia i ma wlasciwosci nawilzajace

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Denise, tak w ogole to ciesze sie bardzo, ze przychodzisz na spotkanie, nic nie wspomnialas wczesniej, ani nie glosowalas, to myslalam, ze cie nie bedzie, a tu prosze mila niespodzianka.
Witaj Gasieniczko wiem wiem , wstrzymalam sie z glosowaniem , bo chce sie do porzadku doprowadzic , ale watek sledze na biezaco , bardzo chce Was wszystkie poznac , tak fajnie nam sie plotkuje razem , nawet sie wzajemnie zarazilysmy sympatia do seriali Juz to sobie wyobrazam jak tam wpadniemy cala watacha , same kobitki , oj bedzie sie dzialo I chetnie sie dowiem , co sklonilo Luce do zalozenia watku , tak w ogole to mysle , ze jak sie spotkamy w godzinach popoludniowych , to bedzie za malo czasu zeby sie nagadac chyba powinnysmy szturmowac lokal od samego rana
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 20:46   #655
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

jak bedziemy szturmowac lokal od samego rana to ja wezme kredytówke TZ, bo mi moze funduszu braknąć
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:38   #656
muaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

denise ja nie wiem co ci moze pomoc ale mam nadzieje ze Ci sie polepszy no i bedziesz miala sliczna buzke

ktos pytal o mgielke z TBS no i ja ja ostatnio zamowilam i jestem zadowolona utrzymuje makijaz wiele godzin no i jest odpowiednia dla osob z wrazliwa skora co dla mnie jest zbawieniem chcialam zakupic MAC'a ale skusilam sie na ta i nie zaluje

co do niedzieli to ja od samego rana niezbyt bede mogla sie wybrac do Was ale tak od ok 2pm juz na pewno
luca ja tez Cie z checia przygarne i nie tylko w niedziele moj dom jest otwarty dla prawie kazdego prawie bo nie dla niechcianych albo totalnie obcych ludzi a bronic domu ( z wygladu ) ma kto nasza sunia Shira

juz mam jedna kumpelke chetna na przybycie ze mna i zapytam jeszcze jedna ktora i tak w planach miala wyjscie na kawke w centrum potwierdze najpozniej we srode

gasienica tak tak nawet jak bede zarabiala od niego wiecej to on nie przyzna tego ale wiesz co juz sie nie przejmuje po prostu dalam sobie na luz i czuje sie taka.............wolna
muaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:48   #657
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
luca ja tez Cie z checia przygarne i nie tylko w niedziele moj dom jest otwarty dla prawie kazdego prawie bo nie dla niechcianych albo totalnie obcych ludzi a bronic domu ( z wygladu ) ma kto nasza sunia Shira
dziekuje kochana kurde, ale mi miło a jakiego masz pieska (trafiłaś na moją słabą stronę)

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
gasienica tak tak nawet jak bede zarabiala od niego wiecej to on nie przyzna tego ale wiesz co juz sie nie przejmuje po prostu dalam sobie na luz i czuje sie taka.............wolna
i bardzo dobrze. prawda jest taka, ze kazdy facet lubi nosić spodnie w związku i lubi być panem sytuacji. np ja teraz zarabiam wiecej niz TZ, i wnerwia go to strasznie no ale co ja poradze, powiesic sie mam czy jak? jak go wnerwia, to niech zrobi cos zeby zarabial wiecej i w sumie robi, otwiera firme... daj bog aby mu ruszyła zgodnie z oczekiwaniami.

a jak twoj szanowny małż jeszcze raz cie powie ze cie utrzymuje to mu zrób tydzien luzu. nie pierz, nie gotuj, nie prasuj, nie sprzątaj za nim. zajmij sie tylko soba i dzieckiem. wtedy od razu przejrzy na oczka, ze bycie kurką (nie napisałam kurą, bo mi sie jakoś zle kojarzy) domową to też jest lada wyczyn!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:58   #658
muaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

luca mamy rotweillerke no to wpadaj kiedy masz ochote nawet mozesz zabraz swego meza od ponedzialku nic nie robie nie gotuje tylko na dole sprzatam dla corci bo sunia brudzi a ja nie chce aby Nika siedziala w syfie jak sobie pranie zrobil to staly te rzeczy przez 3 dni i dopiero rozwiesil po ponownym wypraniu hehe i juz mowil ze nic nie robie dla niego to ja tylko mowie ze mam dobrego nauczyciela a jak wczoraj mu pow ze niczego dla siebie od niego nie oczekuje tylko zeby wiecej czasu poswiecal Nicole to sie wkurzyl z lekka a dzisiaj juz jakis taki bardziej milusi i buzi chce mi dawac ( ja sie opieram ) i jesc mi zrobil i w ogole pyta zanim cos zrobi itd hehe i tak juz trzeba go w ryzach trzymac
co do zarabiania wiecej to byl dlugi okres czasu ze przynosilam duzo wiecej niz on ale juz tego nie pamieta ... wiadomo nie przeciez tak nigdy nie bylo ale teraz bede miala swoje pieniazki i wiekszy spokoj
a jakiego rodzaju maz firme zaklada?

wiem juz na pewno ze na spotkanie pisza sie dwie moje kumpelki wiec dopiszcie je na liste prosze
muaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 22:05   #659
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

rotweiller oj ja kocham je i dobermany
ale sie ich boje

a moj TZ to jeszcze nie mąż, przynajmniej do września no i o ile sie oczywiście nie rozmyśli
no widzę, że rozsądna z Ciebie kobieta i faceta trzeba krótko hehe!
a twój małż to tutejszy nabytek czy rdzenny Polak? (wybacz jeśli pisałas o tym wcześniej a ja sierota zapomniałam)

czyli bedzie nas 10
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 22:21   #660
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

dziekuje za zyczenia dziewczyny
ehhh jakos sie dzisiaj dziwnie czuje szczerze mowiac....

co do naszego spotkania w niedziele to ja tez wolalbym popoudniem a nie z samego rana ale oczywiscie sie dostosuje
TZ obiecal mnie podrzucic do centrum

muaa... sposob na TZ swojego widze masz fochac sie na siebie czasami tzreba, dla zdrowia

ale bedzie nas ladna grupka w niedziele!!!

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2011-02-28 o 22:24
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-15 09:51:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.