Sklep Dobrarada - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 07:16   #2401
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
klientka miala pomalowane lakierem i mimo to przebarwil jej sie zel. Skinseptem nie probowalam, cleanerem i zmywaczem nie schodzi.
To szczerze mówiać pierwszy raz słyszę, żeby pod lakierem żel się odbarwił - niesetyt w tym przypadku nie jestem w stanie pomóc

Dziewczynki, zdjątko wstawię później, bo taka gapa ze mnie, że zostawiłam w pracy, na chorobowym jestem - teściowa mi go podobno odebrała i teściu ma do pracy brać go - jak pójdę po pączki, to zajrzę, czy go wziął i cyknę coś
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 09:55   #2402
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczynki, wrzucam:
Moje prywatne pazury, robione hybrydą nr. 15 - malinowy róż


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Kolor na pazurku jest bardziej podobny do zdjęcia nr.2

Wrzucam jeszcze buteleczki - zrobiłam na nich kropy i tak to wygląda
Lakierki nr. 15 i 17 (krwista czerwień)



Uploaded with ImageShack.us
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 22:26   #2403
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sklep Dobrarada

wow widze ,że przyjął się ten rodzaj manicure super!
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 13:04   #2404
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
Bylam bardzo zadowolona z zeli easy off do czasu....
aplikacja super, nie podchodza powietrzem i sa elastyczne jak naturalki jednak strasznie sie przebarwiaja!!! dotknelam czarnych spodni i na pazurkach pozostaly czarno szare plamy ktore okropnie wygladaja jakby pazurki byly brudne. I w ogole niczym to nie schodzi, dopiero jak sie popiluje troszke. No ale wtedy traci sie juz polysk.
Zrobilam tez klientce i wrocila do mnie z okropnie przebarwionymi pazurkami. Zapytalam sie jej co robila a ona, ze tylko ciemne spodnie jakies zalozyla.
Glupio mi bylo strasznie. Boje sie tych zeli uzywac. Mam tez silikonowe z NSI Illusion i ten sam problem co w zelach DR wystepuje. wiec to chyba jakas ich sklonnosc
Czy mozna jakos temu zaradzic?
Ja na zele EO daje zwykłego glossa, nic się nie przebarwia i nie pęka. Nie odpowiadał mi błysk (a raczej jego brak) cleara EO, dlatego nałożyłam glossa.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 18:17   #2405
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

.....
Dziewczyny prosze o pomoc,właśnie robię zamówienie u doberka...wydaje mi się,ze kiedyś mignął mi w sklepku rodzaj TOP'u na zwykły lakier...ale utwardzanego w lampie uv...czy ja dobrze myśle,jest cos takiego?
.......
już sobie znalazłam ten lakier,używała go może któras z Was?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2011-03-05 o 18:27
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 20:23   #2406
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
Dziewczyny prosze o pomoc,właśnie robię zamówienie u doberka...wydaje mi się,ze kiedyś mignął mi w sklepku rodzaj TOP'u na zwykły lakier...ale utwardzanego w lampie uv...czy ja dobrze myśle,jest cos takiego?
.......
już sobie znalazłam ten lakier,używała go może któras z Was?
osobicie nie, ale tydzien temu na szkoleniu z pedi malowalam nim polakierowane pazurki u stop- blyszczal ladnie, po wyjeciu z lampy czekalam jeszcze chwilke az lakier pod nim przeschnie, nie wiem czy to tak zawsze sie robi
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 21:07   #2407
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
osobicie nie, ale tydzien temu na szkoleniu z pedi malowalam nim polakierowane pazurki u stop- blyszczal ladnie, po wyjeciu z lampy czekalam jeszcze chwilke az lakier pod nim przeschnie, nie wiem czy to tak zawsze sie robi
......
zamówiłam z ciekawości buteleczkę,jak sie sprawdzi to go polecę
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 07:54   #2408
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

i jak z tymi zelami hybrydowymi ?? ktoś coś wie czy warto??

misiu jak Ci sie trzymają??
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 17:34   #2409
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Sklep Dobrarada

Jutro będzie tydzień jak mam je na pazurkach - 2 musiałam trochę skrócić, bo wydawało mi się, że troszkę się lakier rozwarstwił od naturalka, ale muszę przyznać, że moje pazurki są bardzi słabe i pewnie dlatego.
Ogólnie po skróceniu nic się tam nie dzieje, a pazurki dalej dobrze wyglądają - lakierek pięknie z nimi współpracuje i nic się nie zapowietrza i pęka, wszystko ładnie się błyszczy.
Rano wrzucę zdjęcie, jak wyglądają, bo dzisiaj światło już nie to
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 07:01   #2410
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Sklep Dobrarada

Dorzucam zdjęcie:


Uploaded with ImageShack.us
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 17:52   #2411
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
Ja na zele EO daje zwykłego glossa, nic się nie przebarwia i nie pęka. Nie odpowiadał mi błysk (a raczej jego brak) cleara EO, dlatego nałożyłam glossa.
Ja bałabym się położyć glossa. Na silikonowym raz nie pęka, a raz pęka, więc to taka loteria. Ja od zawsze na hybrydowe kładę Lakier UV Active, który na Allegro kosztuje bodajże 10 zł. Moim zdaniem jest to dokładnie to samo co "hybryda", a cena kilkukrotnie niższa.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 09:13   #2412
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Ja bałabym się położyć glossa. Na silikonowym raz nie pęka, a raz pęka, więc to taka loteria. Ja od zawsze na hybrydowe kładę Lakier UV Active, który na Allegro kosztuje bodajże 10 zł. Moim zdaniem jest to dokładnie to samo co "hybryda", a cena kilkukrotnie niższa.
nattaliah a jak długo taki lakier ci blyszczy na pazurkach? powierzchnia nie rysuje sie pod wplywem uszkodzen mechanicznych?
a potem go zmywasz zmywaczem czy spilowujesz?
ile nosisz raz pomalowane-zażelowane-zalakierowane ?

ja właśnie testuje na naturalach z EO builderem DR tego gellaq nabłyszczacz... drugi dzień i blysk jest boski- nawet większy niz gloss DR.
Wyjechałam nim celowo na naturala poza żel i lekko zalałam skórki- nic sie póki co nie zapowietrza.
Dam znać co dalej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 15:05   #2413
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Sklep Dobrarada

hej.

Myślę nad zakupem tego zestawu żeli http://dobrarada.com.pl/p16263,zesta...tml?info=16263

co o tym myślicie?
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:39   #2414
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

Jeśli potrzebujesz spróbować każdego z nich to jak najbardziej ale jeśli chodzi ci o konkretny ocień czy krycie lepiej kupić jeden i konkretny
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 21:51   #2415
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: Sklep Dobrarada

Witam,

Śledzę całe forum, bo od kilku tygodni staram się uzyskać wiedzę merytoryczną w zakresie żeli... Wielokrotnie chwalicie produkty ze sklepu DR więc "przestudiowałam" cały asortyment i nawet zamówiłam kilka rzeczy potrzebnych mi do ćwiczeń... Faktycznie z opisu asotrymentu można wywnioskować że produkty są bardzo dobre a największym potwierdzeniem wasze opinie
Jestem mega początkująca, nigdy nie wykonywałam nic metodą żelową, jedynie noszę od kilku lat żele i tak się tym zachwycam że sama chciałabym się tym zająć.
Od razu zapytam bo wybieram się na kurs, może nawet przed świetami zdąrzę i mm pyt dot kusru SPN, bo polecacie ich produkty a szkolenia??? Chciałąbym faktycznie wynieść trochę wiedzy aby przypadkiem nie znaleźć się na stronie PSEUDOSTYLISTKI (faktycznie stronka robi wrażenie )
Ja zamówiłam zestaw startowy na alle firma sunny nails ( wiem wiem nie pochwalacie), ale uznałam że do ćwiczeń na tym sztucznym paluchu wystarczy a jak pokuszę się aby zrobić coś na swojej ręce to tylko na produktach od DR. Kupiłam parę żeli z serii easy-off gdyż mam swoją płytkę nat. wyprowadzoną do fajnej dlugosci ale miękkie i co ją wyprowadzę to połamię przy garach więc myślę że te easy offf będą najlepsze.... no i marzę o tych hybrydach lakierożelach cud miód malina....

A mam teoretyczne pytanie bo mnie tak jakoś naszło... Często próbujecie pewne rzeczy ze sobą mieszać...
JAk się zachowa kolowowy tradycyjny żel uv położony na na bazie żelu EO po tym znowu żel serii Easy Off i na to np top coat w celu nabłyszczenia???
Bo przyswajam wiedzę nieco przed kursem (bo po co czekać)... chyba nawet DR wspominała żeby nie łączyć żeli ale niektóre z was czasem mówiły ze kładły zwykłego cleara na kolorowe EO a jak w odwrotnej sytuacji? że wsio z Eo a kolorowy żel twardy?

A odnośnie szkoleń co możecie polecić, pochodzę z południa Polski i najbliższe szkolenia odbywają się z Bielsku-Białej. Czy uważacie że przed szkoleniem warto poćwiczyć i spróbować nawet na jakiejś zaprzyjaźnionej przyjaciółce??? Kurcze tak bez kursu to trochę się boję bo podchodzę do tematu poważnie i z pełną odpowiedzialnością ale się doczekać nie mogę... ehhh siedzę na wychowawczym z dziećmi i chyba za dużo wolnego od pracy więc poszłabym na szkolenia coby myśli zająć a do tego to byłoby zdobywanie wiedzy bardzo przyjemne

Liczę na Wasze zdanie...
Pozdrawiam
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 10:16   #2416
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez markizza Pokaż wiadomość
Witam,

Śledzę całe forum, bo od kilku tygodni staram się uzyskać wiedzę merytoryczną w zakresie żeli... Wielokrotnie chwalicie produkty ze sklepu DR więc "przestudiowałam" cały asortyment i nawet zamówiłam kilka rzeczy potrzebnych mi do ćwiczeń... Faktycznie z opisu asotrymentu można wywnioskować że produkty są bardzo dobre a największym potwierdzeniem wasze opinie
Jestem mega początkująca, nigdy nie wykonywałam nic metodą żelową, jedynie noszę od kilku lat żele i tak się tym zachwycam że sama chciałabym się tym zająć.
Od razu zapytam bo wybieram się na kurs, może nawet przed świetami zdąrzę i mm pyt dot kusru SPN, bo polecacie ich produkty a szkolenia??? Chciałąbym faktycznie wynieść trochę wiedzy aby przypadkiem nie znaleźć się na stronie PSEUDOSTYLISTKI (faktycznie stronka robi wrażenie )
Ja zamówiłam zestaw startowy na alle firma sunny nails ( wiem wiem nie pochwalacie), ale uznałam że do ćwiczeń na tym sztucznym paluchu wystarczy a jak pokuszę się aby zrobić coś na swojej ręce to tylko na produktach od DR. Kupiłam parę żeli z serii easy-off gdyż mam swoją płytkę nat. wyprowadzoną do fajnej dlugosci ale miękkie i co ją wyprowadzę to połamię przy garach więc myślę że te easy offf będą najlepsze.... no i marzę o tych hybrydach lakierożelach cud miód malina....

A mam teoretyczne pytanie bo mnie tak jakoś naszło... Często próbujecie pewne rzeczy ze sobą mieszać...
JAk się zachowa kolowowy tradycyjny żel uv położony na na bazie żelu EO po tym znowu żel serii Easy Off i na to np top coat w celu nabłyszczenia???
Bo przyswajam wiedzę nieco przed kursem (bo po co czekać)... chyba nawet DR wspominała żeby nie łączyć żeli ale niektóre z was czasem mówiły ze kładły zwykłego cleara na kolorowe EO a jak w odwrotnej sytuacji? że wsio z Eo a kolorowy żel twardy?

A odnośnie szkoleń co możecie polecić, pochodzę z południa Polski i najbliższe szkolenia odbywają się z Bielsku-Białej. Czy uważacie że przed szkoleniem warto poćwiczyć i spróbować nawet na jakiejś zaprzyjaźnionej przyjaciółce??? Kurcze tak bez kursu to trochę się boję bo podchodzę do tematu poważnie i z pełną odpowiedzialnością ale się doczekać nie mogę... ehhh siedzę na wychowawczym z dziećmi i chyba za dużo wolnego od pracy więc poszłabym na szkolenia coby myśli zająć a do tego to byłoby zdobywanie wiedzy bardzo przyjemne

Liczę na Wasze zdanie...
Pozdrawiam
Jezeli chodzi o szkolenia w BB to jest link dotyczacy tematu -warto tam napisac - moze ktos ci odpowie Co do reszty - firma SPN (jak dla mnie)schodzi na psy, nie zniechecili mnie moze samymi produktami, chociaz mam dwa kolorowe zele i jakos szalu nie ma. Zniechecili mnie sama obsluga - towrzystwo wzajemnej adoracji zauwazylam, ze wiele dziewczyn odchodzi od wspolpracy z nimi...Jezeli chodzi o zestaw startowy i jakos produktow.. nie zgodze sie z toba, ze na poczatek wystarcza gorsze zele/akryl, tak tylko do cwiczen - mozesz w ten sposob szybko sie zniechecic, bo bywa tak, ze na takich tanich produktach niewiadomego pochodzenia nic nie wychodzi tak jak powinno (mysle tu o jakosci), zaraz mozna popasc w depresje i uznac, ze sie do tego nie nadajesz a prawda moze byc calkiem inna- moze spi w tobie talent na miare najlepszych naszych stylistek Nie chodzi tez o to, zeby od razu inwestowac kupe kasy w mega drogie firmy - mozna sie przeinwestowac. Mysle, ze na start najlepsze sa produkty wlasnie od DR, chociaz ja caly czas min. na nich pracuje
Co do mieszania produktow... Jakis czas temu bylam na pokazie pewnej firmy i tam dosc znana osoba powiedzala wazna rzecz - firmy nie po to wymyslaja rozne produkty pomocnicze, zeby na sile nabijac sobie kieszen. Tworza to po to, aby zachowac kompatybilnosc i aby zele czy akryle spelnialy swoja role i zachowaly odpowiednia jakosc - co za tym idzie jakosc twoich uslug to jest madre podejscie do sprawy, ale ja osobiscie mieszma produkty, ale z glowa np. moge wykonac zdobienie kolorowymi akrylami od DR mieszajac je z liquidem z PB (i na odwrot), ale balabym sie juz budowac taka kombinacja calego pazurka jezeli chodzi o zele - polaczenie np primera z PB z zelami od DR i przemyciu go cleanerem od PB narazie sie sprawdza, ale nie wiem czy byloby ok, gdybym robila odwrotnie - mam nadzieje, ze zrozumiale to napisalam
zelkow EO nie mialam przyjemnosc uzywac, wiec sie nie wypowiem, wiem tylko, ze kolorowy zwykly zel polozony na EO cleara trzyma sie kiepsko (zele DR), natomiast taka kombinacja w zelac z PB trzym asie doskonale -ale to nie moje doswiadczenie, wiec nie wiem jak jest naprawde
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 18:07   #2417
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Sklep Dobrarada

dziewczyny ja sie nie za bardzo znam wiec nie krzyczcie ale jak sie przyczepia ozdoby typu "japan style dostepne na dobrejradzie do zelu ? czy jak na mokry zel poloze taka ozdobe i potrzymam pod lampa to utwardzi sie na tyle ze nie odczepi sie przez przynajmniej 2 tyg?
takie mniej wiecej ozdoby http://www.dobrarada.com.pl/p15771,c...ny-fiolet.html
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 06:50   #2418
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Sklep Dobrarada

ja zamawialm produkty od dobrarada i jestem zadowolona i mam do was pytanie zamowilam blush pink ale on jest taki bardziej w biel...

chcialabym taki budujacy do french ale zeby bardziej wpadal w roz.... a moze jakies dwa zmieszac? tylko ktore?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 11:24   #2419
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Playboykaa te ozdoby przykleić wyłącznie na klej lub na kulkę mokrego akrylu, w żelu nie wytrzymają na pewno. Dajesz na wykończonego pazurka przed nabłyszczeniem albo kulkę akrylu, a jak nie pracujesz to kroplę kleju mocnego i przytwierdzasz. Daj temu się zamocować porządnie i zrób próbę, na koniec nabłyszcz.

Ray możesz zmieszac pinka z maskedem, jest to śweitna kombinacja. Dajesz trochę pinka i do niego dodajesz po kropelce maskeda, mieszasz az uzyskasz odpowiednią konsystencję. Jest to najlepszy kamuflaż jaki możesz sobie sprawić. Możesz kupić na początek 5 ml maskeda, jeśli ci nie podpasuje, choć to nie możliwe. Tylko pod ta kombinację zawsze miej szkielet, albo jakiś podkład, bo z doświadczenia wiem, że się zapowietrza. Po wymieszaniu musisz pozostawić odkręcony żeby się odbąblował.
A jeśli masz troszkę więcej kasy i nie chce Ci się mieszać to polecam ten żelik
http://www.golden-nails.pl/index.php...-gel-cover-5ml
on jest typowo różowy bo go używam i jest świetny.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 14:59   #2420
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Sklep Dobrarada

dziekuje bardzo Sztynka ;-*
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 20:54   #2421
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Sklep Dobrarada

sztynka dzieki cos z tego wykombinuje co napisalas

a wlasnie bo mam przezroczysty bulider ale nie wiem czy ja dostalam jakis felerny bo mi sie zapowietrza... nie sadze bym cos zle zrobila... inne sie nie zapowietrzaja... zostawic na chwile otwarty zeby sie odpowietrzyl?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 08:46   #2422
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
sztynka dzieki cos z tego wykombinuje co napisalas

a wlasnie bo mam przezroczysty bulider ale nie wiem czy ja dostalam jakis felerny bo mi sie zapowietrza... nie sadze bym cos zle zrobila... inne sie nie zapowietrzaja... zostawic na chwile otwarty zeby sie odpowietrzyl?
Sztynce chodziło o to, żeby bąbelki powietrza zniknęły w opakowaniu z żelem.
Na paznokciu, jeśli żel się zapowietrza mam jedną radę - znajdź wątek jak temu zaradzić i w całości przeczytaj, było wałkowane kilkukrotnie
Powodzenia
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 12:31   #2423
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Ray właśnie chodziło mi o bąbelki w żelu wytwarzające się podczas mieszania. Jeżeli masz buildera cleara to uprzedzam on jest jednym z najgorszych żeli jakie miałam. Pazury odchodziły jak masło, dlatego zrezygnowałam z niego na rzecz średniogęstego z no name tylko, że violeta. Jest to jednofazówka i jest w sklepie dobrej rady także. Pod buildera musisz zawsze dawać bazę z podkładowego, albo z jednofazówki, bo on nie nadaje się na goły pazur, szczerze to w ogóle do niczego się nie nadaje. Natomiast pozostałe już są super. ja zrobiłam wczoraj zamówienie za 140 zł he he kolejne w tym miesiącu. Szykuję się do otwarcia salonu, w sumie wydałam już chyba na same duperelki z 500 zł Ale będę testować kolorówkę
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:50   #2424
natiz523
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Sklep Dobrarada

hej dziewczynki jestem tu nowa dziś złożyłam zamówienie u DR ( nie pierwsze) i już nie moge sie doczekać kiedy je otrzymam wcześniej 2 razy składałam zamówienie na all i zauważyłam ze na sklepie nie ma brokatu o pojemności 3 ml- cena 2 zł ktory jest dostępny na all... ??? jeśli jest on dostępny na sklepie wyprowadżcie mnie z błędu???
natiz523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 06:58   #2425
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Sklep Dobrarada

No widzisz Sztynka, a ja dosyć długo na tym żelu prawcowałam i byłam bardzo z niego zadowolona - na swoje pazury kładłam go nawet bez primera - tylko odtłuszczony pazur i super się trzymał
Teraz przeszłam na bricka, bo mogę dzięki niemu szybciej pracować - nakładam na wszystkie pazury naraz i później do lampki
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 10:15   #2426
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Ray właśnie chodziło mi o bąbelki w żelu wytwarzające się podczas mieszania. Jeżeli masz buildera cleara to uprzedzam on jest jednym z najgorszych żeli jakie miałam. Pazury odchodziły jak masło, dlatego zrezygnowałam z niego na rzecz średniogęstego z no name tylko, że violeta. Jest to jednofazówka i jest w sklepie dobrej rady także. Pod buildera musisz zawsze dawać bazę z podkładowego, albo z jednofazówki, bo on nie nadaje się na goły pazur, szczerze to w ogóle do niczego się nie nadaje. Natomiast pozostałe już są super. ja zrobiłam wczoraj zamówienie za 140 zł he he kolejne w tym miesiącu. Szykuję się do otwarcia salonu, w sumie wydałam już chyba na same duperelki z 500 zł Ale będę testować kolorówkę
Builder Clear to u nas żel EO Builder Clear - czyli typu Easy-Off
a budujący zwykly to

Superbuilder albo super budujący - i on rzeczywiście ma troszkę tendencję do zabąbelkowania się - trzeba go nakładać jak lopatką i rozsmarować na paznokciu. A w zasadzie najlepiej tak:
cieniutka warstwa wtarta w płytkę paznokcia i utwardzona a następnie kładziemy dużą glutkę na miejscu gdzie powinien być apex i powinien żel się rozpłynąć sam i wtedy nie ma bąbelków powietrza. No i oczywiście pedzelek powinien być dobrze odpowietrzony.

Jak pędzel odpowietrzyć?
nalewamy na wacik sporo cleanera i przeciagamy przez niego pędzelek - oczywiście w kierunku z włosem - mocno ściskając wlosie (ale uważać żeby nie wyrwać włosów ze skuwki )
tak się powinno jakby wygnieść włosie aby pozbyć się powietrza.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez natiz523 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki jestem tu nowa dziś złożyłam zamówienie u DR ( nie pierwsze) i już nie moge sie doczekać kiedy je otrzymam wcześniej 2 razy składałam zamówienie na all i zauważyłam ze na sklepie nie ma brokatu o pojemności 3 ml- cena 2 zł ktory jest dostępny na all... ??? jeśli jest on dostępny na sklepie wyprowadżcie mnie z błędu???
Mamy takie założenie: na Allegro większość klientów to amatorki - czyli osoby zajmujące się nieprofesjonalnie stylizacją, głownie na wlasne potrzeby

a na sklepie kupują profesjonalne stylistki, osoby wykonujące usługowo stylizację, salony - dlatego brokaty i inne rzeczy na sklepie są w wiekszych pojemnosciach a tych w woreczkach nie ma i tych mniejszych pojemności tez, bo stylistki wolą pracować na wiekszych objętosciach i korzystać ze słoiczków - nie z woreczków.

Dlatego na Allegro jest mnóstwo tych róznych ozdóbek po 1 zł. w woreczkach a na sklepie są pojemności przeznaczone dla profesjonalistek
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 11:00   #2427
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Sklep Dobrarada

ahaaaa czyli juz wiem ze to nie moja wina a raczej tego buildera echhh no juz wymecze go jakos ...

pedzelek zawsze tak mocze w cleanserze

mam jeszcze pytanie o zele kolorowe....

przegladalam sklep (ja sie tam zaopatruje) i poszukuje zelu łososiowego kryjacego....
i rózu kryjacego ale pastelowego nie jakies wsciekly dajacy po oczach roz chce zrobic french z taka koncowka zamiast bialej ale zeby to wszysko nie rzucalo sie w oczka

co wybrac?

i tak poza zelami mam pytanie odnosnie pochlaniacza czy faktycznie to daje cos???? mam w domu male dzieci i nie chce zeby ten pyl mi sie wszedzie roznosil... wiem ze to nie wciagnie wszystkiego ale chodz polowe czy 3/4 czy to daje rade?????
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 11:19   #2428
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez markizza Pokaż wiadomość
Witam,

Śledzę całe forum, bo od kilku tygodni staram się uzyskać wiedzę merytoryczną w zakresie żeli... Wielokrotnie chwalicie produkty ze sklepu DR więc "przestudiowałam" cały asortyment i nawet zamówiłam kilka rzeczy potrzebnych mi do ćwiczeń... Faktycznie z opisu asotrymentu można wywnioskować że produkty są bardzo dobre a największym potwierdzeniem wasze opinie
Jestem mega początkująca, nigdy nie wykonywałam nic metodą żelową, jedynie noszę od kilku lat żele i tak się tym zachwycam że sama chciałabym się tym zająć.
Od razu zapytam bo wybieram się na kurs, może nawet przed świetami zdąrzę i mm pyt dot kusru SPN, bo polecacie ich produkty a szkolenia??? Chciałąbym faktycznie wynieść trochę wiedzy aby przypadkiem nie znaleźć się na stronie PSEUDOSTYLISTKI (faktycznie stronka robi wrażenie )
Ja zamówiłam zestaw startowy na alle firma sunny nails ( wiem wiem nie pochwalacie), ale uznałam że do ćwiczeń na tym sztucznym paluchu wystarczy a jak pokuszę się aby zrobić coś na swojej ręce to tylko na produktach od DR. Kupiłam parę żeli z serii easy-off gdyż mam swoją płytkę nat. wyprowadzoną do fajnej dlugosci ale miękkie i co ją wyprowadzę to połamię przy garach więc myślę że te easy offf będą najlepsze.... no i marzę o tych hybrydach lakierożelach cud miód malina....

A mam teoretyczne pytanie bo mnie tak jakoś naszło... Często próbujecie pewne rzeczy ze sobą mieszać...
JAk się zachowa kolowowy tradycyjny żel uv położony na na bazie żelu EO po tym znowu żel serii Easy Off i na to np top coat w celu nabłyszczenia???
Bo przyswajam wiedzę nieco przed kursem (bo po co czekać)... chyba nawet DR wspominała żeby nie łączyć żeli ale niektóre z was czasem mówiły ze kładły zwykłego cleara na kolorowe EO a jak w odwrotnej sytuacji? że wsio z Eo a kolorowy żel twardy?

A odnośnie szkoleń co możecie polecić, pochodzę z południa Polski i najbliższe szkolenia odbywają się z Bielsku-Białej. Czy uważacie że przed szkoleniem warto poćwiczyć i spróbować nawet na jakiejś zaprzyjaźnionej przyjaciółce??? Kurcze tak bez kursu to trochę się boję bo podchodzę do tematu poważnie i z pełną odpowiedzialnością ale się doczekać nie mogę... ehhh siedzę na wychowawczym z dziećmi i chyba za dużo wolnego od pracy więc poszłabym na szkolenia coby myśli zająć a do tego to byłoby zdobywanie wiedzy bardzo przyjemne

Liczę na Wasze zdanie...
Pozdrawiam
Jedna z naszych instruktorek jest ze Śląska
i na dodatek to naprawdę super instruktorka, czesto w AP są jej artykuły (tutoriale), poza i-nailsem szkoli jeszcze na Nfu-Oh (też jest licencjonowanym szkoleniowcem) i zdobnictwo też (zwlaszcza farbki akrylowe i metoda One-stroke). Nazywa się Asia (Bellart) - super robi pazurki

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ahaaaa czyli juz wiem ze to nie moja wina a raczej tego buildera echhh no juz wymecze go jakos ...

pedzelek zawsze tak mocze w cleanserze

mam jeszcze pytanie o zele kolorowe....

przegladalam sklep (ja sie tam zaopatruje) i poszukuje zelu łososiowego kryjacego....
i rózu kryjacego ale pastelowego nie jakies wsciekly dajacy po oczach roz chce zrobic french z taka koncowka zamiast bialej ale zeby to wszysko nie rzucalo sie w oczka

co wybrac?

i tak poza zelami mam pytanie odnosnie pochlaniacza czy faktycznie to daje cos???? mam w domu male dzieci i nie chce zeby ten pyl mi sie wszedzie roznosil... wiem ze to nie wciagnie wszystkiego ale chodz polowe czy 3/4 czy to daje rade?????
pochłaniacz wciąga większość pyłu, przypuszczam, że conajmniej 75%, ale wiadomo, że trzeba czyścić worki albo wymieniać na nowe - jak w odkurzaczu.

a co do kolorów pastelowych ale 100% krycia - poszukaj w linii Fashion mamy takie covery jasne - one kryją 100%, pastelowy róż to jedynie z normalnej kolorówki - też tam jest taki kolor i jest również pastelowy pomarańcz - taka brzoskwinia.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:15   #2429
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Sklep Dobrarada

super dziekuje za odpowiedz

to jak tylko wpadnie fundusz zamawiam pochlaniacz i zele
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:20   #2430
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

A ja się dzisiaj zasmuciłam zawsze dostaję maila najpóźniej 4 godziny po wpłaceniu pieniążków, a ja wczoraj o 10 rano wpłaciłam i do tej pory ZERO nawet , że kaska doszła, a liczyłam, że mi na jutro dojdzie paczuszka, bo pazury na konkurs miałam dzióbać
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.