Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 11:23   #3781
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
przepraszam,ale co za badziew ten grawer to sama sobie robisz,czy zamawiasz grawerowanie?Bo to trochę wygląda, jakby się jakimś rysikiem samemu robiło te napisy.Jak dla mnie to szkoda by mi było kasy na coś takiego.Za taką cenę mogliby się naprawdę postarać o lepszą jakość
Grawerowanie robią wszędzie takie same ale taki jest styl tych bransoletek, żeby grawer nie był taki idealny tylko pisany odręcznie. Na początku wyglądało to super kiedy medaliki były gładkie i błyszczące jak na stronie lilou ale po noszeniu widać co się z tym stało niestety
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:24   #3782
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

nina90, gratki

Marzy mnie się kwiatek z kamieniem miesiąca - lipiec, kurcze.... tylko cena i kolor kamienia nie w moim typie
Nowe plecione bransoletki też są ładne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pandora1a.jpg (48,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bransoletki pan.jpg (49,1 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pandora.jpg (57,4 KB, 59 załadowań)
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2011-03-08 o 11:28
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:28   #3783
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
nina90, gratki

Marzy mnie się kwiatek z kamieniem miesiąca - lipiec, kurcze.... tylko kolor kamienia nie w moim typie
Nowe plecione bransoletki też są ładne
myszka jak chcesz to Ci zaplotę taką za pół ceny i będziesz mieć hand made jedyny w swoim rodzaju!!!
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:29   #3784
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
myszka jak chcesz to Ci zaplotę taką za pół ceny i będziesz mieć hand made jedyny w swoim rodzaju!!!
No własnie, niech ktoś mnie uswiadomi CZYM one są robione ze kosztują az tyle? Srebrnej nici tam nie widzę poprzeplatanej
Rozumiem że u nich co najwyżej 3 gramy srebra i kawał szmaty (sorki, sznurka) kosztuje 239. To troche kpina z klientek
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2011-03-08 o 11:30
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:32   #3785
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
No własnie, niech ktoś mnie uswiadomi CZYM one są robione ze kosztują az tyle? Srebrnej nici tam nie widzę poprzeplatanej
Rozumiem że u nich co najwyżej 3 gramy srebra i kawał szmaty (sorki, sznurka) kosztuje 239. To troche kpina z klientek
Dokładnie!! Mogą sobie je nosić sami Na pewno takiej nie kupię

Te ze złotem 1119
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.

Edytowane przez patgozolek
Czas edycji: 2011-03-08 o 11:34
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:33   #3786
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
myszka jak chcesz to Ci zaplotę taką za pół ceny i będziesz mieć hand made jedyny w swoim rodzaju!!!
No dobra.... (żartuję)
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:34   #3787
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
No dobra.... (żartuję)
ale sobie zrobię, 3 godziny wiązania i gotowe tylko potrzebne mi jest większe zdjęcie

a jeszcze potrafię wplatać koraliki w branso, może jednak się skusisz?
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 11:36   #3788
magbag72
Raczkowanie
 
Avatar magbag72
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
magbag swietny konik morski
trzeba bylo nakupowac tych grzechotek, na all opchnac i bylabys bogata

swietny ten katalog, strasznie podoba mi sie jak go poskladali
za to to zdjecie http://wysocka.info/images/TS_katalog_8.jpg mnie poskladalo - kocham rozgwiazdy a ta jest pieeeeeeeeeeeeeeeekna
No kurcze, że też o tym nie pomyślałam - nie mam smykałki do handlu . Te paskudztwa były niezwykle tanie - opchnęłabym je na alle z kilkukrotnym przebiciem - szłyby zapewne, jak świeże bułeczki .

A katalog faktycznie fajny -generalnie z tych stron, które pokazałam podoba mi się kilka rzeczy - rozgwiazda także . Jedynie, co mi się nie podoba - to ceny - niektóre żaby ponad 300 euro, rozgwiazda "tylko" 149
Cytat:
Napisane przez slepafuria Pokaż wiadomość
magbag - Sliczności.
Dziękuję .
__________________
Mój Instagram - https://www.instagram.com/magbag13/
magbag72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:39   #3789
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

lotka
szukam sponsora i na święta wielkanocne (na które zresztą wyjeżdzam grzać w cieplejszym kraju) będzie moja
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:41   #3790
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
ale sobie zrobię, 3 godziny wiązania i gotowe tylko potrzebne mi jest większe zdjęcie

a jeszcze potrafię wplatać koraliki w branso, może jednak się skusisz?

cynnamon
, dzięki może innym razem, będę pamiętać
Muszę powoli odkładać kasę. TŻ w kwietniu ma urodziny i imieniny, w maju moja bratanica i zarazem chrześniaczka ma roczek, wiec szykują się spore wydatki
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:45   #3791
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Wiecie co.. lekko mówiąc wkurzyłam się w kreatorze Pandory na 19 cm bransoletkę udało mi się idealnie ułożyć 19 koralików, wszystkie które bym chciała. Teraz patrząc na 12 tych które już są na niej na prawdę, widzę że 7 pozostałych NIGDY się nie zmieści ;( Jak to jest możliwe ;/

Nina gratulacje!!

Wszystkim Paniom, Młodości na zawsze!
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.

Edytowane przez patgozolek
Czas edycji: 2011-03-08 o 12:17
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 12:03   #3792
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Dzień Dobry!

Na początku:

Spełnienia marzeń i zachcianek koralikowych dla Nas z okazji Naszego święta

Ninka gratulacje!!

Ja dziś wybieram się do kina i na kolację A wczoraj nie było mnie tu od 16 bo pojechałam na mecz do Krakowa i co?! chyba 7 stron czytania... jesteście niemożliwe, a jeszcze bardziej mnie rozwaliły te posty w stylu "ale tu dzisiaj cicho..."
Wczoraj miałam okropny dzień, pojechaliśmy na ten mecz i moja drużyna przegrała z kretesem... 8:1. Powrót nie należał do najprzyjemniejszych, ale trzeba przyznać, że wygrał lepszy
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:05   #3793
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Obliczyłam, że moja Pandorowa branso na dzień dzisiejszy warta jest 2 431,05 zł
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2011-03-08 o 12:06
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:09   #3794
melczak0
Rozeznanie
 
Avatar melczak0
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 511
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Kobietki, dziś mamy swój dzień

Z tej okazji dostałam prezent od TŻ - Pandorowe serduszka
gratulacje
__________________
wdowa 25.11.2016
matka 23.05.2005
żona 29.09.2001
melczak0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:11   #3795
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Dzięki kochane za gratulacje
Tinka* oj wypij wypij
Ilios - jak było? - masakrycznie Pierwszy raz, mimo, że mnie oblano, to milej wspominam, bo dziś był koszmar.

Powiem Wam, na czym chciał mnie ulać pajac:

Zatrzymałam się przed przejściem bo pani przechodziła a tuż za pasami po prawej str był mini parking. I własnie stamtąd chciała babka wycofac ale czekam aż wycofa - ale nie ruszyła dupska w tył, więc ja ruszyłam do przodu a ta cholera w tym samym momencie w tył Szybko zahamowałam, gość coś nie bardzo wyglądał, mamrał - ale mu mówie, że ja miałam pierwszeństwo a ta babka nagle mi dupe wysunęła. No i kazał jechac dalej I głupie teksty sypał typu : "Jak Pani blablabla to lepiej żeby pani prawa jazdy nie miała" i takie podobne
wredny typ

Ale było - minęło
Musze to chyba dziś oblać
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:14   #3796
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość

Nowe plecione bransoletki też są ładne
Tez bardzo podobają mi sie te plecionki. Chyba kupie z 3 kolory, bo wszystkie piekne. Wchodzi na nie 1 klips, ale sa tak ozdobne same w sobie, że całosć bedzie idealna.

wszystkiego Naj z okazji NASZEGO świeta

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
No własnie, niech ktoś mnie uswiadomi CZYM one są robione ze kosztują az tyle? Srebrnej nici tam nie widzę poprzeplatanej
Rozumiem że u nich co najwyżej 3 gramy srebra i kawał szmaty (sorki, sznurka) kosztuje 239. To troche kpina z klientek
Jak zwylke płaci sie za marke. Fakt, cena przesadzona, jak wszystko w Pandorce, ale i tak maja swój urok, ja sie skusze na pewno.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:14   #3797
Figa
Raczkowanie
 
Avatar Figa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez patgozolek Pokaż wiadomość
Wiecie co.. lekko mówiąc wkurzyłam się w kreatorze Pandory na 19 cm bransoletkę udało mi się idealnie ułożyć 19 koralików, wszystkie które bym chciała. Teraz patrząc na 12 tych które już są na niej na prawdę, widzę że 7 pozostałych NIGDY się nie zmieści ;( Jak to jest możliwe ;/
to ja mam odwrotną syt. z kreatorem Trolli.
Na bank wejdzie mi na bransoletkę więcej koralików niż w kreatorze
__________________
Pandoromaniaczka:
- 2 bransoletki
-15 bedsów
Charmsy 6 szt.
Figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:22   #3798
melczak0
Rozeznanie
 
Avatar melczak0
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 511
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez magbag72 Pokaż wiadomość
Witajcie

Kurcze... wiedziałam, że ponad 2 tygodnie nieobecności będzie praktycznie nie do odrobienia - dobrze, że załapałam się na nowy dla mnie, choć już mocno zaawansowany 6 wątek.

Na Phuket było oczywiście ciepło i oczywiście w Tajlandii żadna z koralikowych firm nie sprzedaje swoich wyrobów, ale równie oczywiście nie przeszkodziło mi to w znalezieniu koralików i w ramach pamiątki wakacyjnej kupiłam 2 srebrne koraliki. A dokładnie kupił mi je TŻ, a ja jemu do skórki dokupiałam 1 koralik (z lekka protestował ale uparłam się, że jest mu niezbędny). Na urlopie miałam całą swoją kolekcję. Nie pływałam w niej - bo w morzu Andamańskim woda jest pierońsko słona i wolałam nie kapać w niej swoich skarbów. Za to TŻ nosił rzemyk także na plaży i kąpał go regularnie - oczywiście efekty kąpieli widać w postaci dość mocno poskręcanej skórki, ale to nawet fajnie wygląda.

Na urlopie widziałam też na żywo "grzechotki" (pamiętacie jeszcze tę ekstra "pandorę" z Allegro) . Mocno się musiałam postarać, żeby nie wybuchnąć śmiechem, gdy w naszym hotelu gość na stoisku sprzedawał m.in. ten przecudnej urody wyrób. Na żywo wzbudza jeszcze większy zachwyt, niż na zdjęciach. U nich w ogóle jest wiele stoisk z całą masą takich koralików w stylu grzechotkowym. Błyszczy toto, świeci i zadziwia rozmiarem tandety. Najczęściej takie "dzieła" zajmują pół każdego stoiska z koralikami, pozostałą część zgodnie dzielą pomiędzy siebie podróbki Thomasa Sabo (zdecydowanie wybitne - trzeba się mocno postarać żeby uznać je za podobne do oryginału) i pojedyncze, srebrne koraliki - wykonane zaskakująco precyzyjnie, gwintowane i zadziwiająco ładne w oprawie tej całej szmiry. Właśnie z tej części jednego ze stoisk w galerii handlowej, w Patong - pochodzą moje nabytki. Zapewne wzory też są podróbką jakiejś firmy. Wśród wzorów rozpoznawałam i kilka kopi Pandory, i Chamili. Sama wybrałam Buddę (usiłowałam znaleźć Buddę w jedynej formie, jaka jest dozwolona na Phuket - czyli z zabawnymi loczkami i fryzurą układającą się na górze w szpic, ale niestety takiego nie mieli - aż dziwne, że pozwalają im sprzedawać kompletnie niepoprawne wzory buddowe - pewnie uznają, że to nie odwzorowanie buddy tylko jakiś gruby mnich medytujący), konika morskiego, a TŻ mocno oksydowany wzór roślinny (kwiatki + liście).
Po drodze na Phuket - w trakcie przesiadki we Frankfurcie - nie oparłam się pokusie wejścia do sklepu, który sprzedawał Pandorę i Thomasa Sabo. Sklep wypatrzył TŻ i nieopacznie powiedział, co widzi . Za karę - kupił mi charmsa misia polarnego + kuferek TS. Oczywiście pani dała mi katalog. W katalogu zachwyciły mnie duże charmsy o tematyce "okołożabowej". Wracając planowałam kupić żabę, liść łopianu i małego misia koalę. Niestety złośliwe linie lotnicze opóźniły o godzinę wylot z Phuket i we Frankfurcie ledwo zdążyliśmy na samolot, na zakupy nie bylo szans . Pozostaje mi zamówić bez oglądania na żywo.
W załącznikach zdjęcia wakacyjnych nabytków + link do fotek kilku stron nowego katalogu Thomas Sabo. Potem wkleję jeszcze fotkę typowego stoiska z koralikami na Phuket - teraz nie mam jej w komputerze.
Katalog TS 1, Katalog TS 2, Katalog TS 3, Katalog TS 4, Katalog TS 5, Katalog TS 6, Katalog TS 7, Katalog TS 8, Katalog TS 9
Oczywiście, jak to po powrocie z urlopu - masa zajęć, mało wolnego - ale mam nadzieję, że nadrobię choćby część zaległej lektury wątku koralikowego .

Koralikowych prezentów w tym kobiecym dniu wszystkim życzę .

Nina - wielkie gratulacje .
witamy po urlopiku - piękności przywiozłaś - miłego powroru do "normalności"
Cytat:
Napisane przez slepafuria Pokaż wiadomość
Ja dostalam w pracy kwiatki od meskiej czesci zalogi i zyczenia od taty.
Na nic więcej dziś nie liczę.
oj nie będzie tak źle - do końca dnia jeszcze troszkę czasu - może coś dla zgody jednak będzie
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Obliczyłam, że moja Pandorowa branso na dzień dzisiejszy warta jest 2 431,05 zł
nie licz - ważniejsza jest warość emocjonalna (co tam zety) no i oczywiście czas spędzony z nami jest bezcenny

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
Dzięki kochane za gratulacje
Tinka* oj wypij wypij
Ilios - jak było? - masakrycznie Pierwszy raz, mimo, że mnie oblano, to milej wspominam, bo dziś był koszmar.

Powiem Wam, na czym chciał mnie ulać pajac:

Zatrzymałam się przed przejściem bo pani przechodziła a tuż za pasami po prawej str był mini parking. I własnie stamtąd chciała babka wycofac ale czekam aż wycofa - ale nie ruszyła dupska w tył, więc ja ruszyłam do przodu a ta cholera w tym samym momencie w tył Szybko zahamowałam, gość coś nie bardzo wyglądał, mamrał - ale mu mówie, że ja miałam pierwszeństwo a ta babka nagle mi dupe wysunęła. No i kazał jechac dalej I głupie teksty sypał typu : "Jak Pani blablabla to lepiej żeby pani prawa jazdy nie miała" i takie podobne
wredny typ

Ale było - minęło
Musze to chyba dziś oblać
coż za straszny typ... ale wszystko kuż za Tobą - teraz tylko szerokiej drogi
__________________
wdowa 25.11.2016
matka 23.05.2005
żona 29.09.2001
melczak0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:27   #3799
Tygrys Tati
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrys Tati
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11 635
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Nina - moje gratulacje!!!
Magbag - piękne nabytki!!!

Ja się dzisiaj skutecznie zniechęciłam do kupna Lilou, a miałam zamiar po południu ją kupić. Nie zniechęcił mnie widok zniszczonego sznurka (to normalne), ale tego startego graweru z napisem Lilou - nigdy nie widziałam, żeby srebro ta szybko się ścierało. Ciekawe, czy np Charming ma lepsze?
A szkoda, to to miał być prezent z okazji Dnia Kobiet.
__________________
There's so many reasons
i just have to carry on

Edytowane przez Tygrys Tati
Czas edycji: 2011-03-08 o 12:32
Tygrys Tati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 12:30   #3800
agnes_lakuss
Raczkowanie
 
Avatar agnes_lakuss
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 77
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
na allegro wejdz w zakładkę - rękodzieło, a potem wpisz sznurek jubilerski i wysypie się masa aukcji


bardzo dziękuję za odpowiedz ;-) sznureczki już zakupione , teraz pozostaje mi szukać inspiracji do zawiązywania .

wszystkim kobietkom życzę samych koralikowych dni
agnes_lakuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:38   #3801
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Nina - gratki
Magbag- piękny misio
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:44   #3802
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
Nina - gratki
Magbag- piękny misio
dziękuję
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 13:09   #3803
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
dziękuję
Również gratuluję
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 13:19   #3804
magbag72
Raczkowanie
 
Avatar magbag72
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Cytat:
Napisane przez melczak0 Pokaż wiadomość
witamy po urlopiku - piękności przywiozłaś - miłego powroru do "normalności"
Dziękuję - już powoli "normalnieję" - tylko jeszcze spać mi się zachciewa o 8 wieczór, a budzę się o 6 rano. Wybieram się jutro na trolowisko - żeby jeszcze bardziej "znormalnieć" .
Cytat:
Napisane przez Tygrys Tati Pokaż wiadomość
Magbag - piękne nabytki!!!
Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
Magbag- piękny misio
Dziękuję, dziękuję i misio też uroczo dziękuje .
__________________
Mój Instagram - https://www.instagram.com/magbag13/
magbag72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 13:24   #3805
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Mamy taki ładny dzień, a tutaj same
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 13:24   #3806
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

magbag witamy Ty lepiej nam napisz jak tam w ogóle było
Nabytki masz bardzo fajne Te nurki , łodize podowodne rekinki i inne cuda z TS zachwycają niestety
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 13:29   #3807
Rosario Tijeras
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 81
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Wszystkiego naj naj naj )))))))))))))))) dostałam kwiaty od kolegów z pracy jestem feministka, ale to sztarnie miłe jednak i wcale sie nie wyklucza heheheh
jest konkurs na trollach http://www.facebook.com/TrollbeadsPL...eadsPL?sk=wall
zaraz cos wymyślę fun to fun
Rosario Tijeras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 13:30   #3808
BlueSummer
Raczkowanie
 
Avatar BlueSummer
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Magbag piękna pamiątka z podróży

i w temacie podróży - wrzucam kilka fotek moich wróżkowych nowości

zaczątek nowej bransoletki - wakacyjno - urlopowej. pomysł jest taki - na pamiątkę większego urlopu - nowy koralik. nie mogłam się powstrzymać i zaczęłam kupować za podróże już odbyte bo na urlop jeszcze muszę poczekać. na razie skarabeusz i pancernik, nad resztą muszę pomyśleć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg T1.jpg (29,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg T2.jpg (31,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg T3.jpg (49,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg T4.jpg (19,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg T5.jpg (22,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P.jpg (28,2 KB, 48 załadowań)
BlueSummer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 13:34   #3809
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Kobietki, wszystkiego naj naj z okazji Naszego święta!!!

.... no i dzisiaj z tej okazji musialam sobie kupic lancuszek zabezpieczajacy
...ale mowie juz STOP teraz czekam do wiosny

nina, moje gratulacje!!
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 13:35   #3810
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.6

Ja na pamiątkę zawsze szaliczki sobie przywożę
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.