TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 13:29   #1411
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Cholera nie mam.. myślałam że tam jest ta guma
Hmm... zawsze możesz sobie przywiązać coś do kostek np. butelki 0,5 l
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:44   #1412
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Hmm... zawsze możesz sobie przywiązać coś do kostek np. butelki 0,5 l
chyba żebym... a z czym Ty ćwiczyłaś miałam te obciążniki na nóżki od razu?? Ja mam tą gumę co kupiłam na TF myślałam ją związać i robić z nią
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:50   #1413
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
chyba żebym... a z czym Ty ćwiczyłaś miałam te obciążniki na nóżki od razu?? Ja mam tą gumę co kupiłam na TF myślałam ją związać i robić z nią
Ja ćwiczyłam BBL w ogóle bez obciążników, co spowodowało, że moja pupa w ogóle się nie zmieniła więc lepiej pokombinuj z jakimś obciążeniem. Nie wiem czy guma by się sprawdziła. To raczej musi być ciężar większy.
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:57   #1414
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy guma by się sprawdziła. To raczej musi być ciężar większy.
to mi podcięłaś skrzydełka.. ale oglądnęłam kawałek tego filmu i tam mają gumy tylko jakieś inne.. szlak szlak szlak ale jestem kutwa zła.. Pupa Ci się nie zmieniła ale z ud spadło?
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 14:04   #1415
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
to mi podcięłaś skrzydełka.. ale oglądnęłam kawałek tego filmu i tam mają gumy tylko jakieś inne.. szlak szlak szlak ale jestem kutwa zła.. Pupa Ci się nie zmieniła ale z ud spadło?
Mówię Ci, przywiąż sobie lepiej butelki z wodą
Tak, pupa ani nie drgnęła, za to z ud sporo mi zeszło, chyba 4 cm w ciągu miesiąca to dzięki bum bum
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 14:08   #1416
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Mówię Ci, przywiąż sobie lepiej butelki z wodą
Tak, pupa ani nie drgnęła, za to z ud sporo mi zeszło, chyba 4 cm w ciągu miesiąca to dzięki bum bum
niby jak ja mam z tymi butelkami ćwiczyć.. nie wyobrażam sobie tego.. Kuna jaja sobie ze mnie robicie z tą jędza z poprzedniej strony
4 cm.. kobieto
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 14:41   #1417
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka, zawsze możesz podskoczyć do sportowego i za ok. 20 zł kupić kilogramowe obciążniki na nogi. Ja póki co robię bez i czuję bardzo dobrze mięśnie, tzn. że pracują. W przyszłym miesiącu zamówię sobie właśnie obciążniki i Body Trimmer, bo na razie wszystkie siłowe z TF robię z hantelkami.
Dziś zaliczone Fire45ez (po raz pierwszy, bardzo przypadł mi do gustu, przede wszystkim dla tego, że jest dużo wykopów, i układ taki nieskomplikowany, ale męczący) + właśnie High-Tight. Jutro BUM BUM i ABS 10
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 14:52   #1418
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
niby jak ja mam z tymi butelkami ćwiczyć.. nie wyobrażam sobie tego.. Kuna jaja sobie ze mnie robicie z tą jędza z poprzedniej strony
4 cm.. kobieto
To najpierw obejrzyj jakie to ćwiczenia
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 15:00   #1419
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Agusiek89, którym programem z BBL szłaś, że tak spadło Ci z ud? 4 cm w miesiąc, wow! Ja w przyszły piątek kończę 1 miesiąc TF i nie mogę się doczekać sprawdzenia wymiarów. Mam nadzieję, że choć z 1cm mi w tych przeklętych udach ubyło ...
btw. Nice AV
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 15:35   #1420
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

zostawić Was na pół dnia, to potem człowiek przychodzi i musi nadrabiać

Cytat:
Kasieńka_666: Jedyną moją motywacją w tym momencie są zdjęcia Tygryska. (mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale zgrałam sobie na kompa Twoje zdjęcie i włączam jak mam ochotę coś zeżreć )
Wow, to ja działam jak ten nowy wspomagacz odchudzający: Goodbay Apetite hie hie hie

Cytat:
Kasieńka_666: Racja, ale właśnie aktualnie śpię po 4-5h a jak mam wolną chwilę to zero siły aby ruszyć noga czy ręką....Powiem Wam, że robię się takim flaczkiem, ani nie wychodzę z domu, ani nie chce mi się o siebie dbać. Stres, nauka, kilka dodatkowych kg.. (a mianowicie 8 nabytych przez rok..) i naprawdę nie ma się ochoty na nic.
Ej, dasz radę, jak nie Ty to kto. Na stres najlepsze są ćwiczenia, bo musisz mieć coś co będzie taką odskocznią od tego wszystkiego. Flaczkom mówimy stanowcze nie Flaczki to mogą być w zupie

Agusiek jaki seksi awatarek

A co do BBL-a ja robiłam bum bum, h&t oraz tt. I to h&t robiłam bez ciężarków na nogach i też czułam moje nóżki.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 17:04   #1421
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

ten tydzień to dla mnie masakra. jestem kłębkiem nerwów i nie mogę się do ćwiczeń za bardzo zebrać. wczoraj poćwiczyłam core 20 i jaką czułam satysfakcję, że znalazłam trochę czasu na TF. dzisiaj postanowiłam przetrwać fire 45 + abs 10
zrelaksuję się, wezmę cieplutki prysznic, a potem znowu usiądę do książek. grrr !
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 17:43   #1422
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

Lanessa
bardzo trudno jest znaleźć dziewczyny o ładnej figurze ale najgorsze jest to że to wszystko ich wina.. jakiś czas temu widziałam dziewczynę w takiej za✂✂✂istej mini w czarnych cienkich rajstopach która miała takie udo jak ja dwa i na nim taką straszna galarete.. Zastanawiałam się co ona sobie myślała jak ubierała tą mini.. "jak ja ładnie wyglądam", "czy może jestem sexi", czy ogólnie nie ma nic przeciwko sobie.. sama nie wie wiem.. ja nie mogę się wyzbyć takiego wewnętrznego wstydu..
Czemu Cię tak brzuch wczoraj bolał?? Trudne dni?
To z dziewczynami - mam tak samo, kiedy patrze na pomaranczowe kolezanki.
Taak, okres...

Cytat:
Napisane przez Blameworthy Pokaż wiadomość
ten tydzień to dla mnie masakra. jestem kłębkiem nerwów i nie mogę się do ćwiczeń za bardzo zebrać. wczoraj poćwiczyłam core 20 i jaką czułam satysfakcję, że znalazłam trochę czasu na TF. dzisiaj postanowiłam przetrwać fire 45 + abs 10
zrelaksuję się, wezmę cieplutki prysznic, a potem znowu usiądę do książek. grrr !
Wspolczuje.
Tez jestem klebkiem nerwow dzisiaj... :/ Wiec rozumiem.
Fire 45 u mnie tez, zaraz sie chyba zbiore, potem zjem czekolade...xD Burna i daje czadu! Cala noc Juz mi wisza kalorie, byle dostac energii ( i ta pewnie nie zjem wiecej niz pare kostek).
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 18:10   #1423
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez radzia1608 Pokaż wiadomość
Agusiek89, którym programem z BBL szłaś, że tak spadło Ci z ud? 4 cm w miesiąc, wow! Ja w przyszły piątek kończę 1 miesiąc TF i nie mogę się doczekać sprawdzenia wymiarów. Mam nadzieję, że choć z 1cm mi w tych przeklętych udach ubyło ...
btw. Nice AV
Ja szłam programem silm&lift czyli nr 3. Tak, z ud jestem bardzo zadowolona Ale na pupę u mnie BBL wcale nie działał...
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
zostawić Was na pół dnia, to potem człowiek przychodzi i musi nadrabiać


Wow, to ja działam jak ten nowy wspomagacz odchudzający: Goodbay Apetite hie hie hie


Ej, dasz radę, jak nie Ty to kto. Na stres najlepsze są ćwiczenia, bo musisz mieć coś co będzie taką odskocznią od tego wszystkiego. Flaczkom mówimy stanowcze nie Flaczki to mogą być w zupie

Agusiek jaki seksi awatarek

A co do BBL-a ja robiłam bum bum, h&t oraz tt. I to h&t robiłam bez ciężarków na nogach i też czułam moje nóżki.
Ja nie wiem właśnie, tak się rozpisały te Turbomaniaczki, że nie nadąża człowiek czytać heheh

Dziewczyny no co Wy, nie poznałyście że na awatarze to JA?? Po zaawansowanym TF oczywiście

A tak w ogóle to też mi się strasznie podoba moje marzenie
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 18:45   #1424
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
A tak w ogóle to też mi się strasznie podoba moje marzenie
Jakbym miała takie ciałko to bym chyba cały rok chodziła w takim bikini

Ale te pośladki, mrrrau ... a plecy .... ehhh, idę dalej ćwiczyć
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 18:55   #1425
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Jakbym miała takie ciałko to bym chyba cały rok chodziła w takim bikini

Ale te pośladki, mrrrau ... a plecy .... ehhh, idę dalej ćwiczyć
Widzę że Was odpowiednio zmotywowałam Ja dziś H&T tylko, w ramach chęci uzyskania tego pięknego tyłeczka

Jak ja bym miała taką figurę to bym leżała na wystawie i robiła zdjęcia dla facetów ze śliną na brodzie
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:07   #1426
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny, mam bol lopatki, nie jest mocny, ani nie przeszkadza mi w treningu ,ale Fire 55 wydaje mi sie, pogorszy sprawe, czy moglabym go zamienic na cos krotszego, co tez bedzie skuteczne? Jesli tak, ktory proponowalybyscie mi?
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:09   #1427
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam bol lopatki, nie jest mocny, ani nie przeszkadza mi w treningu ,ale Fire 55 wydaje mi sie, pogorszy sprawe, czy moglabym go zamienic na cos krotszego, co tez bedzie skuteczne? Jesli tak, ktory proponowalybyscie mi?
Ale się migasz kochana
Zrób sobie stretch 40, jak Ci przejdzie ból to zrób fire 30.
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:12   #1428
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ciekawa tylko jestem ile w tej kobiecie jest kobiety, a ile fotoszopa

Cytat:
Lanessa: Dziewczyny, mam bol lopatki, nie jest mocny, ani nie przeszkadza mi w treningu ,ale Fire 55 wydaje mi sie, pogorszy sprawe, czy moglabym go zamienic na cos krotszego, co tez bedzie skuteczne? Jesli tak, ktory proponowalybyscie mi?
Fire 45ez moim zdaniem jest intensywniejszy niż ten fire 55, bo nie ma przerw i jest bardzo skoczny. Więc w sumie i tak zostaje tylko fire 30. Chyba, że jest jeszcze ten zwykły fire 45, masz dużo przerw na odpoczynek, tyle że w rzeczywistości przez te przerwy trwa 1h.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:19   #1429
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ale się migasz kochana
Zrób sobie stretch 40, jak Ci przejdzie ból to zrób fire 30.
Nie migam sie, bol jest faktycznie intensywny, po prostu nie jest gorszy, kiedy cwicze, ale nie chce obudzic sie jutro ze sztywna reka Ale maja tyle boksowania, ze nie chce Poza tym nie ma co sie rozciagac, skoro miesnie nie sa porzadnie rozgrzane, tak dlugie rozciaganie jest jest chyba madre przed treningiem...

Najlepiej walnelabym sobie interwal
tygryskowym_okiem
Chyba zrobie Fire 30 albo interwal + hula hop Dziekuje za rady
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 19:23   #1430
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ciekawa tylko jestem ile w tej kobiecie jest kobiety, a ile fotoszopa


Fire 45ez moim zdaniem jest intensywniejszy niż ten fire 55, bo nie ma przerw i jest bardzo skoczny. Więc w sumie i tak zostaje tylko fire 30. Chyba, że jest jeszcze ten zwykły fire 45, masz dużo przerw na odpoczynek, tyle że w rzeczywistości przez te przerwy trwa 1h.
Myślę, ze pół na pół
A jak chcesz zobaczyć taką figurę, ale bez photoshopa, to poczekaj 2 miesiące, skończę zaawansowany to wstawię

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Nie migam sie, bol jest faktycznie intensywny, po prostu nie jest gorszy, kiedy cwicze, ale nie chce obudzic sie jutro ze sztywna reka Ale maja tyle boksowania, ze nie chce Poza tym nie ma co sie rozciagac, skoro miesnie nie sa porzadnie rozgrzane, tak dlugie rozciaganie jest jest chyba madre przed treningiem...

Najlepiej walnelabym sobie interwal
tygryskowym_okiem
Chyba zrobie Fire 30 albo interwal + hula hop Dziekuje za rady
Co racja to racja
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:04   #1431
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że znalazłaś w programie coś dla siebie
Nie powiedzialabym ze to jest cos dla mnie, ale po prostu jak juz to wole HIIT lub siłowe. Ale niestety nie czerpię z tego radości i nie czekam z utęsknieniem jak niektóre z was na kolejne ćwiczenia. Nigdy mnie wysilek fizyczny nie fascynowal. Oczywiście uczucie bezpośrednio po treningu jest niesamowite (i psychiczne i fizyczne) i warte tego
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:16   #1432
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

A ja mam pytanie - po co w TF jest tyle boksowania?

Dziś nie dam rady poćwiczyć, ale od jutra naprawdę sumiennie chcę wszystko robić, bo postanowiłam sobie cel (znowu, który to już raz???....) i chcę w końcu dotrwać. BBL w moim przypadku wiele nie zmienił, mam nadzieję, że Chalina sobie poradzi z tym moim cielskiem
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:21   #1433
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Nie powiedzialabym ze to jest cos dla mnie, ale po prostu jak juz to wole HIIT lub siłowe. Ale niestety nie czerpię z tego radości i nie czekam z utęsknieniem jak niektóre z was na kolejne ćwiczenia. Nigdy mnie wysilek fizyczny nie fascynowal. Oczywiście uczucie bezpośrednio po treningu jest niesamowite (i psychiczne i fizyczne) i warte tego
Ja jako dziecko nienawidziłam wysiłku fizycznego. Przyczyną był oczywiście wf w szkole, zmuszanie przez nauczycieli do biegania i innych ćwiczeń. A ja jestem taką osobą, że jeśli ktoś każe mi coś zrobić, to nie zrobię tego "za cholerę" albo zrobię, ale ze zdenerwowaniem i zaciśniętymi zębami. Więc jak zaczęłam ćwiczyć w domu, gdzie mogłam ruszać się jak chciałam, nikt mnie poganiał i nie mówił czy źle robię, wysiłek fizyczny stał się dla mnie przyjemnością i formą spędzania wolnego czasu. A poza tym za każdym razem czuję się po treningu jakbym przeniosła góry, wiem że zrobiłam coś dobrego dla siebie i do tego jestem z każdym krokiem coraz bliżej wymarzonej figury

Musiałam się wyżalić

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie - po co w TF jest tyle boksowania?

Dziś nie dam rady poćwiczyć, ale od jutra naprawdę sumiennie chcę wszystko robić, bo postanowiłam sobie cel (znowu, który to już raz???....) i chcę w końcu dotrwać. BBL w moim przypadku wiele nie zmienił, mam nadzieję, że Chalina sobie poradzi z tym moim cielskiem
Żeby zaangażować wszystkie mięśnie, a nie tylko nóg, pośladków i brzucha

Jeśli będziesz sumiennie ćwiczyć to na 100%
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:25   #1434
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Tak więc dzięki wymachom angażuję tak jak w Nordic Walking () 90% mięśni?
Ja głupia skupiałam się tylko na boksowaniu, a nie tylko na nogach i moze dlatego tak mi się to niespodobało...
Tylko zacznę od drugiego tygodnia, tydzien temu przerwałam w polowie pierwszego, i nie chcę 5 razy robić Fire30.
Już nie mogę się doczekać ćwiczeń
Oczywiscie pewnie teraz, kiedy wiem, że dziś nie muszę ich robić.
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:25   #1435
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
zostawić Was na pół dnia, to potem człowiek przychodzi i musi nadrabiać
Masz szczescie ze zostawiasz nas na pol dnia Ja niestety tylko raz dziennie mam czas sprawdzac Wizaz i najwiecej zaleglosci do podczytania mam tuuuuu
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:32   #1436
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Tak więc dzięki wymachom angażuję tak jak w Nordic Walking () 90% mięśni?
Ja głupia skupiałam się tylko na boksowaniu, a nie tylko na nogach i moze dlatego tak mi się to niespodobało...
Tylko zacznę od drugiego tygodnia, tydzien temu przerwałam w polowie pierwszego, i nie chcę 5 razy robić Fire30.
Już nie mogę się doczekać ćwiczeń
Oczywiscie pewnie teraz, kiedy wiem, że dziś nie muszę ich robić.
Dokładnie
Ja na początku też bardziej zwracałam uwagę na to żeby dobrze boksować niż żeby przemieszczać się nogami, czy robić te lekkie przysiady
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:37   #1437
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ja jako dziecko nienawidziłam wysiłku fizycznego. Przyczyną był oczywiście wf w szkole, zmuszanie przez nauczycieli do biegania i innych ćwiczeń. A ja jestem taką osobą, że jeśli ktoś każe mi coś zrobić, to nie zrobię tego "za cholerę" albo zrobię, ale ze zdenerwowaniem i zaciśniętymi zębami. Więc jak zaczęłam ćwiczyć w domu, gdzie mogłam ruszać się jak chciałam, nikt mnie poganiał i nie mówił czy źle robię, wysiłek fizyczny stał się dla mnie przyjemnością i formą spędzania wolnego czasu. A poza tym za każdym razem czuję się po treningu jakbym przeniosła góry, wiem że zrobiłam coś dobrego dla siebie i do tego jestem z każdym krokiem coraz bliżej wymarzonej figury
Też nie lubiłam wf i marzyłam o zwolnieniu, bo jestem niska, więc ciężko było grać w siatkę czy kosza, do tego nie lubiłam biegać. Od kiedy nie mam wf ćwiczę sama w domu i nikt mnie nie nakłania
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 21:37   #1438
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Agusiek: Myślę, ze pół na pół A jak chcesz zobaczyć taką figurę, ale bez photoshopa, to poczekaj 2 miesiące, skończę zaawansowany to wstawię

Toś se podreperowała ego

Cytat:
Tigressa: Nigdy mnie wysilek fizyczny nie fascynowal.(...)
Agusiek: Ja jako dziecko nienawidziłam wysiłku fizycznego. (...)
magrat16: Też nie lubiłam wf i marzyłam o zwolnieniu(...)
Hmmm to ja jestem inna, zawsze lubiłam wf (poza koszem i aerobikiem), zawsze miałam najlepsze oceny z wf, trenowałam sport przez ponad 10 lat i w ogóle, więc czasem ciężko mi wcielić się w rolę osoby, która za wysiłkiem nie przepada nie znam tego stanu.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 22:37   #1439
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Hmmm to ja jestem inna, zawsze lubiłam wf (poza koszem i aerobikiem), zawsze miałam najlepsze oceny z wf, trenowałam sport przez ponad 10 lat i w ogóle, więc czasem ciężko mi wcielić się w rolę osoby, która za wysiłkiem nie przepada nie znam tego stanu.
To jestesmy dwie, ja tez trenowalam i mialam stypendium i w ogole bylam najlepsza z mojego rocznika w szkole A teraz, musze zrezygnowac ze sportowego liceum, wiec zaczelam trenowac, aby trzymac forme i nie zdziwidzic sie jak sniegi w Norwegii stopnieja, ja bede chciec biegad, a tu zero kondycji
Co trenowalas?
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 00:35   #1440
OneSweetTaste
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 127
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cześć Dziewczyny, Zdeterminowane Palaczki Tłuszczu

Dzisiaj zrobiłam 1-szy dzień TF, nie powiem męcząco trochę, jeszcze za bardzo kroków nie znam to się gubiłam, ale chyba z czasem wejdzie to w krew. Mam rację? Tylko teraz zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam, że tak w środku tygodnia. Stąd moje pytanie - zawsze robicie na 3 dzień przerwy? Czy może jakoś to przestawiacie? No i @ się zbliża, więc o zgrozo boję się, że wymięknę, bo to idzie umrzeć i bez ćwiczeń. Ale z drugiej strony człowiek wiecznie szuka wymówek Jak widzę Wy dajecie radę, to może i ja dam
Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki
dobranoc
__________________

OneSweetTaste jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.