Wszystko o Oriflame część VIII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 12:21   #2251
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez madziooolek Pokaż wiadomość
kobietki ja mam takie pytanko jak wysłałam dzisiaj przelew za fakturę do Oriflame o godzinie 12.00 to o której albo za ile dni będę mieć znowu aktywną linię kredytową. ile wy mniej więcej czasu czekacie
Hmm czekam maksymalnie kilka godzin. Po zrobieniu przelewu (internet) wysyłam dowód wpłaty do działu obsługi Oriflame. Tam pracownicy odznaczają mój przelew w systemie jako "płatność w drodze" i w efekcie mogę od razu zamawiać na kredyt, nawet jeżeli należność nie zostanie jeszcze zaksięgowana na ich koncie.
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:55   #2252
madziooolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

a na jaki adres przesyłasz to potwierdzenie, bo ja jestem nowa i dopiero się wszystkiego uczę. i mam jeszcze dodatkowe pytanie, skąd np wiecie że jest zestaw próbek za 1 zł mi nic takiego nie przyszło w pierwszej paczce
madziooolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:40   #2253
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez madziooolek Pokaż wiadomość
a na jaki adres przesyłasz to potwierdzenie, bo ja jestem nowa i dopiero się wszystkiego uczę. i mam jeszcze dodatkowe pytanie, skąd np wiecie że jest zestaw próbek za 1 zł mi nic takiego nie przyszło w pierwszej paczce
Ja wysyłam na: poczta@oriflame.com.pl (wszystkie adresy są podane na stronie www.oriflame.pl oraz w pierwszym poście tego wątku).

Co do kuponów mowa jest o nich na stronie Ori. Po zalogowaniu wchodzisz w zakładkę "ZAMAWIANIE" następnie rozwijasz "PROGRAMY SPRZEDAŻOWE" i klikasz na "PROGRAM WITAMY". Skieruje Cię do nowej strony, a w niej po prawej stronie jest różowy baner "WSTĄP DO KLUBU" pod nim są następujące linki:
"Zobacz również:>> Kupony na zestawy próbek
>> Profesjonalny Zestaw Konsultanta (kod: 620907)"
Klikasz na pierwszy link i otwiera Ci się zdjęcie z kuponami, a obok nich są podane ich kody.

Piszę na przyszłość, bo jeżeli w tym momencie klikniesz na podane przeze mnie linki to zostaniesz od razu przekierowana do właściwej strony ze zdjęciem.
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.

Edytowane przez Justyna.kociaczek
Czas edycji: 2011-03-09 o 13:42
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:57   #2254
madziooolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

dziękuje ci bardzo za pomoc, mam nadzieję że dam radę stale składać zamówienia
madziooolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:31   #2255
Immenseness
Zadomowienie
 
Avatar Immenseness
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 341
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Witam dziewczyny
pilnie poszukuję konsultantki z Tarnobrzega [osiedla: Tbg-Dzików-Zakrzów-Sielec-Wielowieś] (ewentualnie Sandomierz, ale to już tylko z okolic Starego Rynku). Proszę o kontakt w PW. Pozdrawiam
__________________
http://immenseness.blogspot.com/
'Bizarre is good!
Common has hundreds of explanations.
Bizarre has hardly any...'



Immenseness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 17:04   #2256
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Dostałam dzisiaj paczkę z midzikami, kalendarze rewelacja wzięłam ten mały i duży jestem zachwycona , pomadki dolce vita ładnie pachną i mają ładne kolorki
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 18:17   #2257
Baronessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

A ja mam problem z e-płatnością - już nigdy więcej z niej nie skorzystam. Do tej pory było wszystko w porządku, ale ostatnio przekierowało mnie na stronę banku, zrobiłam przelew, wróciłam na stronę ori, a tam rzeczy nadal były w koszyku a system nie odnotował płatności. Zgłosiłam to na infolinię, ale w sobotę odpowiedni dział finansowy nie pracował, od poniedziałku interweniuję, ale do tej pory nie uznali mi tego przelewu. To było niby tylko 50 zł, ale szkoda i takiej kwoty, a skoro funkcjonuje taki sysytem płatności, mógłby działać prawidłowo. Mam nadzieję, że w końcu uznają mi tą płatność, już nie wiem, co robić w tym kierunku.
Baronessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 19:12   #2258
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Baronessa Pokaż wiadomość
A ja mam problem z e-płatnością - już nigdy więcej z niej nie skorzystam. Do tej pory było wszystko w porządku, ale ostatnio przekierowało mnie na stronę banku, zrobiłam przelew, wróciłam na stronę ori, a tam rzeczy nadal były w koszyku a system nie odnotował płatności. Zgłosiłam to na infolinię, ale w sobotę odpowiedni dział finansowy nie pracował, od poniedziałku interweniuję, ale do tej pory nie uznali mi tego przelewu. To było niby tylko 50 zł, ale szkoda i takiej kwoty, a skoro funkcjonuje taki sysytem płatności, mógłby działać prawidłowo. Mam nadzieję, że w końcu uznają mi tą płatność, już nie wiem, co robić w tym kierunku.
wysłałaś im potwierdzenie z banku?
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:24   #2259
Baronessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez sauer Pokaż wiadomość
wysłałaś im potwierdzenie z banku?
Ba, oczywiście.
Baronessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:28   #2260
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Proszę o kontakt na PW konsultantkę z Oriflame z Częstochowy.
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:32   #2261
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

widzialam dzis na spotkaniu
wode toalet MUSE - o zapachu mowic za bardzo nie bede, lekki,kwiatowy, buteleczka bardzo duza, gdyz platki tego kwiatu są naprawde rozłożyste.

błyszczyk very me pink me perfect - zapach slodki, nalozylam sobie na reke, po chwili nabral odcien wscieklego różu ( tzn na rece nie bylo to takie tragiczne, na chusteczce i owszem). no i wlasnie.. pomimo zmycia go po chwili go z reki i przynajmniej dwukrotnym myciu rąk w domu, nadal mam różowy slad po tym blyszczyku

bizuteria bow with chain- dosyc spore kokardki, do tego ten gruby łańcuch... nie podoba mi sie całośc, za ciężka

torebka coral- to bylaby pierwsza torebka na ktora bym moze sie skusila gdyby nie kolor. jest w podobnym odcieniu co w katalogu, moze ciut bardziej w roz wpadajaca. material nawet calkiem fajnie wygladal, portfel tez. ale nie mialam czasu na dluzsze ogledziny wiec wiecej nie jestem w stanie powiedziec


dla rownowagi
torebka justyna z kat 4 - ale badziewie! juz dawno czego tak strasznego nie widzialam.. material poliestrowy, przypominjacy w dotyku plastikowa torbe na targ... nie, nie i jeszcze raz NIE!
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 20:48   #2262
_Talik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Witam ponownie

zgadzam się z asia27100 : torebka z katalogu 4 jest zbyt prosta i niewarta swojej ceny. natomiast na tą z 5 też bym się skusiła gdyby była np.w czerni ;P ma bardzo fajny krój ale kolor mi zdecydowanie nie odpowiada

a mam pytanie, bo spotykam się z taką sytuacją po raz pierwszy:
klientka zamówiła ode mnie zalotkę, jednak rozczarowała ona ją i zrezygnowała. teraz muszę ją oddać. wysyłając muszę uzupełnić dokument ze zwrotem,tak? ale którą stronę uzupełnić? tam jest coś wspominane o kserokopii faktury...
Proszę o pomoc

Edytowane przez _Talik_
Czas edycji: 2011-03-09 o 20:49
_Talik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 20:54   #2263
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Mnie torebka Justyna bardzo się podoba, ale puki co jej nie noszę bo nie mam do czego. Za to kosmetyczkę tak, zagościła w mojej torebce

Jeśli chodzi o błyszczyk to miałam kiedyś podobny z konkurencji i u mnie też dłuuugo nie chciał schodzić z ust.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 21:56   #2264
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Baronessa Pokaż wiadomość
Ba, oczywiście.
to chyba pozostaje tylko zadręczanie ich.. bo ja nawet 50 zł bym tak nie chciała im przepuścić :P jak ja do Ery piszę o zwrot 9 zł
Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
widzialam dzis na spotkaniu
wode toalet MUSE - o zapachu mowic za bardzo nie bede, lekki,kwiatowy, buteleczka bardzo duza, gdyz platki tego kwiatu są naprawde rozłożyste.

błyszczyk very me pink me perfect - zapach slodki, nalozylam sobie na reke, po chwili nabral odcien wscieklego różu ( tzn na rece nie bylo to takie tragiczne, na chusteczce i owszem). no i wlasnie.. pomimo zmycia go po chwili go z reki i przynajmniej dwukrotnym myciu rąk w domu, nadal mam różowy slad po tym blyszczyku

bizuteria bow with chain- dosyc spore kokardki, do tego ten gruby łańcuch... nie podoba mi sie całośc, za ciężka

torebka coral- to bylaby pierwsza torebka na ktora bym moze sie skusila gdyby nie kolor. jest w podobnym odcieniu co w katalogu, moze ciut bardziej w roz wpadajaca. material nawet calkiem fajnie wygladal, portfel tez. ale nie mialam czasu na dluzsze ogledziny wiec wiecej nie jestem w stanie powiedziec
(...)
myślę intensywnie nad tą torebką bo naprawdę mi się podoba a co do tego błyszczyka to pewnie tak wsiąka w skórę jak ta pomadka vm.. ale i tak muszę wypróbować
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 22:02   #2265
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

patrzac na dośc długa listę braków z K4 to dość dobrze poszedł konsultantkom u mnie fatalnie...
w 5 mam na razie tylko 70PP ale jeszcze 5-7 klientek na pewno coś zamówi
ja biore sobie maseczkę nutri calm i korektor 3w1
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 07:15   #2266
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

dziewczyny a widziala ktoras z was torebke od paprocki... ? bardzo prosze o jakies opinie
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 08:18   #2267
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez _Talik_ Pokaż wiadomość
Witam ponownie

zgadzam się z asia27100 : torebka z katalogu 4 jest zbyt prosta i niewarta swojej ceny. natomiast na tą z 5 też bym się skusiła gdyby była np.w czerni ;P ma bardzo fajny krój ale kolor mi zdecydowanie nie odpowiada

a mam pytanie, bo spotykam się z taką sytuacją po raz pierwszy:
klientka zamówiła ode mnie zalotkę, jednak rozczarowała ona ją i zrezygnowała. teraz muszę ją oddać. wysyłając muszę uzupełnić dokument ze zwrotem,tak? ale którą stronę uzupełnić? tam jest coś wspominane o kserokopii faktury...
Proszę o pomoc
Pisałam juz o tym stronę wcześniej. Wraz z zwracanym produktem należy dołączyć zielony wniosek reklamacji (uzupełniasz ta część po prawej, bo ona dotyczy unikalnej gwarancji satysfakcji) oraz kserokopię faktury. Tyle. Produkt można zwrócić w placówce Ori bądź za pośrednictwem poczty polskiej. Ori nie pokrywa kosztów wysyłki, zatem ewentualna wysyłka za pobraniem nie zostanie odebrana.
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 08:19   #2268
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, którą serię polecacie do skóry delikatnej, wrażliwej? Aloesową czy jagodową?
Ponawiam pytanie wiem, że obie są do cery wrażliwej, ale cera dodatkowo jest bardzo sucha, który zestaw lepiej nawilży?

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2011-03-10 o 08:20
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:38   #2269
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

po odbiorze rzeczy okazało się, że konturówka, którą zamówiła koleżanka, jest złamana. musiała być już taka w paczce i ja nie zauważyłam... to się łapie pod brak jakościowy czy gwarancję satysfakcji?
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 10:38   #2270
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
po odbiorze rzeczy okazało się, że konturówka, którą zamówiła koleżanka, jest złamana. musiała być już taka w paczce i ja nie zauważyłam... to się łapie pod brak jakościowy czy gwarancję satysfakcji?
Jeżeli jest złamana na pół to jak najbardziej jakościowy Jeżeli jest jedynie nie zastrugana - UGW
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 11:02   #2271
twist
Zadomowienie
 
Avatar twist
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 080
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

zajrzałam dzis na strone ori i są bardzo duze braki. ołowa mojego zamówienia jest w brakach. Niech ktos napisze na facebooku, dlaczego mają takie braki. Może cos wtedy z tym zrobią. Sama bym napisała, ale nie mam konta na facebooku.
__________________
--- -----Wątek wymiankowy ---- ----
https://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post12 746874
Zapraszam

Odpisuj u mnie
twist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 11:11   #2272
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez twist Pokaż wiadomość
zajrzałam dzis na strone ori i są bardzo duze braki. ołowa mojego zamówienia jest w brakach. Niech ktos napisze na facebooku, dlaczego mają takie braki. Może cos wtedy z tym zrobią. Sama bym napisała, ale nie mam konta na facebooku.
NA FB ciągle piszą ze braki.... ale jakoś widać nie reagują...;/
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 11:18   #2273
twist
Zadomowienie
 
Avatar twist
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 080
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

trzeba cały czas im pisac o tym to moze cos zmienia
__________________
--- -----Wątek wymiankowy ---- ----
https://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post12 746874
Zapraszam

Odpisuj u mnie
twist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 11:24   #2274
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez twist Pokaż wiadomość
trzeba cały czas im pisac o tym to moze cos zmienia
Od tylu lat nie zmieniają i w końcu się obudzą? Na dodatek to konsultanci muszą taki problem zgłaszać? Oriflame nie widzi, co się dzieje?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 12:14   #2275
madziooolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

a ja mam takie pytanie jeszcze, ponieważ jestem nową konsultantką i właśnie w 4 katalogu wprowadziłam sobie osobę i ona zrobi zamówienie za 100PP i należy jej się tusz do rzęs, ale już nie da rady złożyć zamówienia za 100PP z 5 katalogu. Now ieć jak ona ma odebrać te pierwszy prezent z PW
madziooolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 12:37   #2276
annula22
Raczkowanie
 
Avatar annula22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 176
GG do annula22
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez madziooolek Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie jeszcze, ponieważ jestem nową konsultantką i właśnie w 4 katalogu wprowadziłam sobie osobę i ona zrobi zamówienie za 100PP i należy jej się tusz do rzęs, ale już nie da rady złożyć zamówienia za 100PP z 5 katalogu. Now ieć jak ona ma odebrać te pierwszy prezent z PW
nie musi być 100pp moze byc mniej tez wrzuca prezent do paczki
__________________
"Na zakręcie jestem życia
Taki przyszedł czas
Jutro też jest dzień
Tak pociesza każdy mnie
Mówią- nie daj się, trzeba dzielnie trzymać się
Trzeba zacząć od początku, trzeba zamknąć drzwi"


[ori_bas]478720[/ori_bas]

[ori_ivo]478720[/ori_ivo]
annula22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:29   #2277
kala101
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 177
GG do kala101
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Ja na FB już też o brakach pisałam i nic zresztą w tej firmie nic się w tym wypadku nie zmieniło już od przynajmniej 10 lat więc na co my liczymy, co gorsza pisało mi że moje braki będą 15 w katowicach i ja wczoraj tak poinformowałam klientkę a tu nagle niespodzianka dziś już pisze że 17 ciekawe ile jeszcze razy to zmienią a ja się będę tłumaczyć.
kala101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 14:29   #2278
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez kala101 Pokaż wiadomość
Ja na FB już też o brakach pisałam i nic zresztą w tej firmie nic się w tym wypadku nie zmieniło już od przynajmniej 10 lat więc na co my liczymy, co gorsza pisało mi że moje braki będą 15 w katowicach i ja wczoraj tak poinformowałam klientkę a tu nagle niespodzianka dziś już pisze że 17 ciekawe ile jeszcze razy to zmienią a ja się będę tłumaczyć.
BYLO NAPISANE
nie mogłam się powstrzymać, ale taka wypowiedź jest po prostu nielogiczna..

no wlasnie ja jestem strasznie zaskoczona brakami w 4 bo katalog słaaby.
A ja wczoraj dostalam pake i wszystko ok tylko probki pomadek tak namieszali ze dostalam z 5 tylko 1 ktora zamawialam!! A chcialam dopasowac sobie odcien colourfulla i moze mozecie porównac kolor sweet pink i cherming berry?

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Labela Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie z innej beczki: jestem nową konsultantka ori, limit mam na 300zł. podliczyłam sobie wszystkie zamówienia w 4 katalogu i wyszło mi ponad 349zł. teraz muszę z czegoś zrezygnować, czy jak?
wpłac sobie na swoje konto 50zł więc bedziesz miala 50zł nadpłaty, potem na fakturze będziesz miala do zaplaty 300zł poniewaz te 50zł bedą wliczone w poczet wpłaty
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 14:55   #2279
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Labela Pokaż wiadomość
okey, a jak dokonać takiej nadpłaty?
kazdy konsultant ma swoje indywidulne konto i swoj nr mozesz na to konto wplacic kazdą sume pieniedzy ktora bedzie zawsze odjeta od najblizszej faktury do zaplaty nr konta masz na pewno w liscie ktory dostalas od oriflame wraz z karta członkowską
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:15   #2280
Baronessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez sauer Pokaż wiadomość
to chyba pozostaje tylko zadręczanie ich.. bo ja nawet 50 zł bym tak nie chciała im przepuścić :P jak ja do Ery piszę o zwrot 9 zł
Uwzględnili mi tą nieszczęsną e-płatność. Po moim 4 mailu i 3 telefoniedo nich Metoda zdartej płyty czasami działa.

Edytowane przez Baronessa
Czas edycji: 2011-03-10 o 15:18
Baronessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.