Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-07, 11:46   #3451
Dobruśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam salon Daviness na ul. Dietla 50 Miałam zawsze super ścięte włosy, a fryzura rosła mi razem z włosami tzn. jak odrastały to nadal dobrze się układały. Cena ok. 60 zł za strzyżenie. Chodziłam do Pani Moniki, ale ponoć Pan Paweł jest świetny.
Dobruśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 10:40   #3452
groochola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
fryzjer Afroditte krakow zna ktos??

hej dziewczyny była któraś u fryzjera Afroditte na oś. Złotego Wieku 90 w Kraku??
__________________

groochola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 17:08   #3453
myopia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Tylko Klaudiusz! Jestem zachwycona swoją fryzurą, jak zresztą wszyscy znajomi. Bez wątpienia nigdy nie mialam lepiej ściętych włosów. Nowa pracownia znajduje się na Floriańskiej, nad Pauzą, i każdemu, komu się marzy fachowe cięcie i świetna atmosfera polecam odwiedzenie tego miejsca.
myopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 18:49   #3454
Weroni_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

a ile kosztuje obciecie u P. Klaudiusza?
Interesuje mnie rowniez cena za obciecie dlugich wlosow u Pana Grzegorza...
Weroni_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:04   #3455
shine91
Rozeznanie
 
Avatar shine91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 966
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej

Ciocia poleciła mi Hair Club na ulicy Konecznego, a dokładnie pana Piotra. Znalazłam tu tylko 2 opinie o nim. Może macie z nim jakieś doświadczenia, podzielicie się? Warto do niego iść?
Wiecie może ile kosztuje tam strzyżenie?
shine91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 22:37   #3456
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Możecie coś powiedzieć o Parendi na Miłkowskiego? Na gruperze jest kupon z całkiem ciekawą ofertą.
Czy ten salon ma jakieś powiązania z boskim Klaudiuszem?
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:43   #3457
munia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ostatnio zaczęłam chodzić na siłownie RELAX na ul.Mogilskiej ćwicząc zauważyłam, że w salonie fryzjerskim który znajduje się w centrum RELAXU panuje duży ruch, obserwując fryzury wychodzących pań skusiłam się pomimo, że nie planowałam żadnych zmian, ale przeszłam totalna metamorfozę w rękach
p.PAULINY. Pracuje ona na profesjonalnych farbach i kosmetykach a ceny nie są wygórowana tak jak w większości salonów gdzie płaci się tylko za nazwę salonu.
munia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 16:59   #3458
rejected_darling
Raczkowanie
 
Avatar rejected_darling
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: bytom / kraków
Wiadomości: 360
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja kiedyś chodziłam do Cherubina na ul.Kobierzyńskiej przy stacji Neste, zawsze byłam bardzo zadowolona. Nie pamiętam niestety imion tam Pań pracujących, bo za każdym razem obsługiwała mnie inna, ale wszystkie były świetne, poświęcały tyle czasu, ile potrzeba, żeby włosy dobrze wyglądały. Ponadto zawsze udzielały porad odnośnie pielęgnacji danego rodzaju wlosów, proponowały różne stylizacje, często dawały próbki produktów do pielęgnacji włosów.

Niestety salon zamknięto, przypuszczam, że mimo wysokiej jakości usług, ich ceny były zbyt wysokie na tę okolicę (w pobliżu są przynajmniej 4 tańsze salony, przy czym są to typowe osiedlówy).

Jeżeli któraś z Was orentuje się, gdzie panie z Cherubina teraz pracują, to będę bardzo wdzięczna za informacje.
Odkąd salon zamknięto nie potrafię sobie znaleźć profesjonalnej i jednocześnie miłej fryzjerki w Krakowie, znów jeżdżę na Śląsk żeby się strzyc.
rejected_darling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 05:49   #3459
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 96
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez munia17 Pokaż wiadomość
nie planowałam żadnych zmian, ale przeszłam totalna metamorfozę w rękach
p.PAULINY.
munia, czy możesz napisać jak wygląda p. Paulina? Bo ja poszukuję też p. Pauliny, która wcześniej pracowała w Kaizen Hair na Ruczaju
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 07:30   #3460
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A powiedz mi jak wyglądają tam ceny? Za strzyżenie, farbowanie długich włosów?



Cytat:
Napisane przez munia17 Pokaż wiadomość
Ostatnio zaczęłam chodzić na siłownie RELAX na ul.Mogilskiej ćwicząc zauważyłam, że w salonie fryzjerskim który znajduje się w centrum RELAXU panuje duży ruch, obserwując fryzury wychodzących pań skusiłam się pomimo, że nie planowałam żadnych zmian, ale przeszłam totalna metamorfozę w rękach
p.PAULINY. Pracuje ona na profesjonalnych farbach i kosmetykach a ceny nie są wygórowana tak jak w większości salonów gdzie płaci się tylko za nazwę salonu.
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:27   #3461
fikcjastycznie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

nigdzie nie znalazłam żadnych informacji na temat salonu Aisha, ul. Nuszkiewicza 3/2 - drogie Wizażanki, czy macie jakieś pojęcie na ich temat? aktualnie na gruperze jest kupon na cały pakiet dla włosów i brwi, więc się skusiłam, bo wiosna idzie być może ktoś już tam trafił i może polecić/odradzić ten salon?
fikcjastycznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 19:16   #3462
casyaa
Raczkowanie
 
Avatar casyaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 40
GG do casyaa
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez fikcjastycznie Pokaż wiadomość
nigdzie nie znalazłam żadnych informacji na temat salonu Aisha, ul. Nuszkiewicza 3/2 - drogie Wizażanki, czy macie jakieś pojęcie na ich temat? aktualnie na gruperze jest kupon na cały pakiet dla włosów i brwi, więc się skusiłam, bo wiosna idzie być może ktoś już tam trafił i może polecić/odradzić ten salon?
Tez czekam na opinie tego salonu
casyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 13:21   #3463
natasha813
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cześć, ja sama jestem raczej na etapie szukania dobrego fryzjera, ale ostatnio zastanawiałam się nad pójściem do Pure Diamond na Krowoderskich Zuchów. Koleżanka mojej siostry wygrała u nich na Facebooku w castingu i zrobili jej naprawdę fajną fryzurkę - zdjęcia można zobaczyć tutaj (to ta ruda oczywiście ):
http://www.facebook.com/PureDiamond.Krakow?sk=pho tos#!/album.php?id=195452823798 771&aid=52529
Zamierzam się tam wybrać, ale dopiero po pierwszym
natasha813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 15:59   #3464
munia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

[1=f53a3ae6dfe304d799b8b04 e2934d7acc269b5dc_61ad528 1be2d3;25749807]munia, czy możesz napisać jak wygląda p. Paulina? Bo ja poszukuję też p. Pauliny, która wcześniej pracowała w Kaizen Hair na Ruczaju [/QUOTE]

Wiesz co nie wiem gdzie p.Paulina wcześniej pracowała trudno mi powiedzieć bo ja zaczęłam do niej chodzić do Relaxu z tego co kojarzę to chyba w KissParis bo tam chodziła do niej moja koleżanka a teraz chodzimy do Relaxu do p.Pauliny ale wiem że jakiś czas była w Stanach na szkoleniach także trudno mi powiedzieć czy pracowała na Ruczaju. Możesz sobie zobaczyć jej strona www.paulinajedrych.pl
jeżeli mogę coś jeszcze dodać to tylko to że z czystym sumieniem mogę polecić p.Paulinę
munia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 17:45   #3465
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Już dawno miałam się wypowiadać, ale musiałam odczekać kilka msc, żeby z perspektywy czasu ocenić a nie pod wpływem pozytywnych emocji

a więc swego czasu zaopatrywałam się w Glamour na Ariańskiej we włosy które później mi zakładała koleżanka, jednak niestety średnio się na tym znała i efekt był średni, także skusiłam się na przedłużanie w Glamour. Troszke mają napięte terminy także zapisana byłam na półtora tyg. do przodu. Najpierw zrobiła mi farbę p.Paulina a później przedłużała mi włosy p. Kamila, jutro idę 3ci raz na podciąganie włosków i koloryzacje jestem bardzo zadowolona kolor który robiła mi tam fryzjerka idealnie sie zgrał z włoskami które mi założyła druga Pani, na początku obie sie konsultowały ze mną co do koloru żeby się wszystko zgrało, dopasowały kolor do mojej urody, opracy oczu i jakieś inne tam bajery . Kilka dni później przyszłam skrócić troszke włoski bo ciężko było mi się z nimi obchodzić wtedy ścinał mnie pan Piotr i bardzo fajnie wycieniował mi włoski wyglądają bardzo naturalnie na czym bardzo mi zależało, bo za kilka tygodni staję na ślubnym kobiercu i nie chciałabym wyglądać jak czeski metal :P

Niestety minusem są odległe terminy, z tygodniowym wyprzedzeniem trzeba się zapisywać, żeby dobrać sobie pod siebie termin...

z czystym sumieniem mogę polecić Glamour Hair Studio to jest na starym mieście na ul. Ariańskiej .jak znajdę ich strone to z chęcią podam ale to chyba na prv bo tu reklama płatna ale widze że koleżanki podają jednak nie chcę ryzykować :P

pozdrawiam

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2011-03-17 o 17:47
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 19:51   #3466
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

ja właśnie umówiłam się do Pani magdy soszyńskiej w glamour na koloryzacje i strzyzenie mam nadzieje ze sie nie zawiode - tyle osob tutaj ja chwalilo i cena jak na krakow wyglada zachecajaco - na pewno zdam relacje po wizycie wczesniej kierujac sie dobrymi opiniami bylam u pani basi w kiss paris i szczerze powiem ze nic rewelacyjnego mi na glowie nie zrobila i juz do niej nie wrocilam, szukam dalej moze glamour bedzie ok



Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
Już dawno miałam się wypowiadać, ale musiałam odczekać kilka msc, żeby z perspektywy czasu ocenić a nie pod wpływem pozytywnych emocji

a więc swego czasu zaopatrywałam się w Glamour na Ariańskiej we włosy które później mi zakładała koleżanka, jednak niestety średnio się na tym znała i efekt był średni, także skusiłam się na przedłużanie w Glamour. Troszke mają napięte terminy także zapisana byłam na półtora tyg. do przodu. Najpierw zrobiła mi farbę p.Paulina a później przedłużała mi włosy p. Kamila, jutro idę 3ci raz na podciąganie włosków i koloryzacje jestem bardzo zadowolona kolor który robiła mi tam fryzjerka idealnie sie zgrał z włoskami które mi założyła druga Pani, na początku obie sie konsultowały ze mną co do koloru żeby się wszystko zgrało, dopasowały kolor do mojej urody, opracy oczu i jakieś inne tam bajery . Kilka dni później przyszłam skrócić troszke włoski bo ciężko było mi się z nimi obchodzić wtedy ścinał mnie pan Piotr i bardzo fajnie wycieniował mi włoski wyglądają bardzo naturalnie na czym bardzo mi zależało, bo za kilka tygodni staję na ślubnym kobiercu i nie chciałabym wyglądać jak czeski metal :P

Niestety minusem są odległe terminy, z tygodniowym wyprzedzeniem trzeba się zapisywać, żeby dobrać sobie pod siebie termin...

z czystym sumieniem mogę polecić Glamour Hair Studio to jest na starym mieście na ul. Ariańskiej .jak znajdę ich strone to z chęcią podam ale to chyba na prv bo tu reklama płatna ale widze że koleżanki podają jednak nie chcę ryzykować :P

pozdrawiam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 12:11   #3467
mmoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Możecie coś powiedzieć o Parendi na Miłkowskiego? Na gruperze jest kupon z całkiem ciekawą ofertą.
Czy ten salon ma jakieś powiązania z boskim Klaudiuszem?
Chyba tylko tyle, że wprowadzili się do lokalu po Klaudiuszu.
mmoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 16:20   #3468
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez zuczek81 Pokaż wiadomość
W Atelier Bernady jest jakas promocja na prostowanie wlosow zabieg nazywa sie 'Keratynowa Regeneracja -zabieg odmładzający,prostujący i regenerujący włosy w naturalny sposób.' podobno efekt utrzymuje sie do 4 miesiecy
ale nic ci wiecej nie powiem, bo mam tak proste wlosy ze nie da sie ich bardziej wyprostowac, wiec nigdy takiego zabiegu nie robilam
Znalazlam ja na tej stronie :
http://bernady.com.pl/index.php/promocje/
( nie wiem czy wklejanie stron nie jest zabronione, wiec jakby co to z gory przepraszam )

Poza tym w AB pracuje pani Basia, ona kiedys pracowala w Kiss Paris.

Pozdrawiam
Nie wiem jak konktetnie w tym salonie, natomiast moja koleżanka robiła zabieg keratynowy i efekt jest super . Po 4 miesiącach troszkę się zaczyna pojawiać taka naturalna fala. Ale po zabiegu włosy ma super proste i takie zdrowe, liśniące, rewelacja . Nie wiem w jakim salonie miała to robione.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 23:17   #3469
ness89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Zdesperowana sytuacja na swojej głowie odnalazłam ten wątek i postanowiłam napisać.. Ale do rzeczy. Otóż sytuacja wygląda następująco: moj naturalny kolor włosów to ciemny blond, od ok 4 lat farbuję je na brąz -no wlaściwie teraz to już ponura czerń króluje na mojej głowie a w zestawieniu z porcelanową prawie cerą nie wygląda to najlepiej ;/ Myślę wiec o dekoloryzacji ale wiadomo - sama się na to nie porwę z obawy, że może się to nieciekawie zakończyć. Mam już prawie 2cm odrosty, bo przemkneła mi myśl, iz moze warto poczekac aż włoski sobie odrosną ale kurcze nie chce tak wyglądać a farbowanie odrostów juz straciło sens bo znudzily mi się te mroczne barwy. Dlatego proszę Was, Niestrudzone Bojowniczki w walce o piękne włosy o polecenie jakiegos dobrego fryzjera, który profesjonalnie i bezpiecznie pomoże mi wrócic do naturalnego koloru mojej czuprynki
ness89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 00:33   #3470
banana split
Raczkowanie
 
Avatar banana split
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 225
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, mam nietypową prośbę. Otóż, wstyd wyznać, cierpię na traumę fryzjerską. Bardzo nie lubię chodzić do fryzjera, a jeśli trafię na niemiłą fryzjerkę, potrafię przez pół roku unikać podcinania włosów (w tym czasie opitalam sobie jedynie grzywkę). Do tego mam bardzo niesforne włosy, lekko się kręcą, każdy wywinięty w swoją stronę, suche, kołtunią się etc. Poszukuję więc dobrej fryzjerki (nie jakiejś gwiazdy, nie mogę teraz wywalić 150zł na fryzurę), która jednocześnie jest ciepłą i miłą kobietą. Może moja trauma wynika stąd, że jestem atopikiem, czasem mam ranki na czole i dłoniach, a ponieważ się tego wstydzę, szukam atmosfery, która pozwoli mi poczuć się bezpiecznie...

Za pomoc wielkie dzięki
__________________
Królik doświadczalny w służbie wszystkim atopikom.
banana split jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 09:33   #3471
karakalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ness89 Pokaż wiadomość
Zdesperowana sytuacja na swojej głowie odnalazłam ten wątek i postanowiłam napisać.. Ale do rzeczy. Otóż sytuacja wygląda następująco: moj naturalny kolor włosów to ciemny blond, od ok 4 lat farbuję je na brąz -no wlaściwie teraz to już ponura czerń króluje na mojej głowie a w zestawieniu z porcelanową prawie cerą nie wygląda to najlepiej ;/ Myślę wiec o dekoloryzacji ale wiadomo - sama się na to nie porwę z obawy, że może się to nieciekawie zakończyć. Mam już prawie 2cm odrosty, bo przemkneła mi myśl, iz moze warto poczekac aż włoski sobie odrosną ale kurcze nie chce tak wyglądać a farbowanie odrostów juz straciło sens bo znudzily mi się te mroczne barwy. Dlatego proszę Was, Niestrudzone Bojowniczki w walce o piękne włosy o polecenie jakiegos dobrego fryzjera, który profesjonalnie i bezpiecznie pomoże mi wrócic do naturalnego koloru mojej czuprynki
dekoloryzacja to trudna sprawa, można sobie naprawdę zniszczyć włosy. NIgdy nie zapomnę jakie miałam siano nagłowie po jedym znanym i drogim fryzjerze :-/
Moja koleżanka była u pana Radosława u Maniewskiego, i wyszło naprawdę świetnie, włosy wyglądają bardzo ładnie i zdrowo ale musi używać dobrych odżywek, ona kupiła w salonie jakiej firmy której nazwy nie kojażę. Sama chodzę do tego fryzjera i jestem bardzo zadowolona ale się nie farbuję - mam dość, z przyjemnością wróciłam do naturalnego koloru
karakalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:22   #3472
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja jestem właśnie po dekoloryzacji u p. Daniela Piwowara! Rewelacja! polecam polecam i jeszcze raz polecam!

Nigdy nie zapomne sobie sytuacji, kiedy to wybrałam się na pierwszą w życiu dekoloryzację do salonu na Karmelicką (przeważnie unikam fryzjerów bo zapuszczam włosy). Wywiad robił ze mną dośc młody chłopak, wybraliśmy kolorek jaki chcę uzyskać po dekoloryzacji i wszystkie szczegóły. Po czym jak zabrał się do dzieła to okazało się że to praktykant!!!! I na 100% była to jego pierwsza dekoloryzacja w życiu!
Włosy przy głowie- spalone, końcówki - ciemne nadal. Chłopak nie umiał nawet rozczesać włosów zaraz po dekoloryzacji- kiedy to jeszcze łuska włosa jest otwarta. Powyrywał mi końcówki dosłownie na siłe, a jak nie umiał rozczesać spłatanych włosów to obciął! - i w tym momencie moje nerwy puściły i zrobiłam tam istną awanturę!
Siedziałam tam chyba z 5 godzin. Nie mówiąc już o tym że chłopaczyna nie umiał nawet wysuszyć włosów na szczotce na koniec, na szczęście to już zrobił za niego inny fryzjer! Dramat! Jak sobie to przypomne to włosy mi się jeżą na całym ciele
W zamian za moje męki dostałam tam rabat i jeszcze darmowy bon na zabieg o wartości do 150zł.
Miałam takie piękne włosy

Dziewczyny do dekoloryzacji wybierajcie tylko najlepszych specjalistów!
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:16   #3473
munia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wczoraj miałam okazję zobaczyć jak wyglądają włoski po dekoloryzacji bo przed mną klientce moja fryzjerka robiła totalną metamorfozę, zawsze myślałam że po taki rozjaśnianiu na głowie będzie siano ale jednak nie, wiadomo że włoski w jakimś stopniu są zniszczone ale to oczywiste należy je bardzo dużo odżywiać p.Paulina po całej dekoloryzacji zrobiła rekonstrukcję nałożyła ampułkę i trzymała klientce tak 30min a ja w tym czasie miałam nakładany kolorek i dlatego widziałam całą sytuację siedząc z farba na głowie Dlatego wiem że klientka była bardzo zadowolona. Także mogę polecić p.Paulinę Jędrych z Relaxu
munia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:29   #3474
vaios
Przyczajenie
 
Avatar vaios
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej umowilam sie do obslawionego Kiss Paris na strzyzonko i kolor polecacie tu to studio dosc czesto a mam pytanko czy ktoras z was robila tam fryzure slubna ???? jesli tak to prosze o opinie i jesli mozliwe zdjecia na priv fryzury byla bym wdzieczna.buziakii.
vaios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 08:32   #3475
karakalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez munia17 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam okazję zobaczyć jak wyglądają włoski po dekoloryzacji bo przed mną klientce moja fryzjerka robiła totalną metamorfozę, zawsze myślałam że po taki rozjaśnianiu na głowie będzie siano ale jednak nie,
Ha ja po zdejmowaniu koloru też miałam piękne włoski, wogóle nie zniszczone, ale po miesiącu już było to siano a po trzech nadawały się do obcięcia bo wyglądały strasznie. Dlatego wydaję mi się że nie można oceniać takiego zabiegu zaraz po nim, bo tak naprawdę efekt widać dopiero po jakmiś czasie. Dlatego ważne jest aby używać dobrej odżywki i dbać o włosy. No i iść do sprawdzonego, dobrego fryzjera.

Edytowane przez karakalaa
Czas edycji: 2011-03-24 o 08:39
karakalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 19:05   #3476
kinkietnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

byłam ostatnio u pani Ani Antos z Romana na Gołębiej i bardzo sobie chwalę!

co prawda strasznie drogo tam mają ( 120 zł za zwykłe cięcie :| ) ale jeśli komuś nie szkoda to naprawdę polecam

tylko uważajcie z "dodatkami" , w romanie każdy głupi sprej do włosów liczy się jako dodatek i kosztuje kilka złotych ... trochę paranoja
kinkietnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 19:42   #3477
mala5656
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej
Wiecie może gdzie przyjmuje obecnie Pani Magda z Glamour Hair Studio? Nie dawno chciałam się do niej umówić na ścięcie ale Pani z salonu powiedziała mi że Pani Magda już tam nie pracuje.
mala5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:36   #3478
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

obecnie pracuja dwie Magdy - chodzi o Magde soszynska? jeśli tak to nadal tam pracuje
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 23:24   #3479
mala5656
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Niestety nie znam nazwiska. Dziękuje za informacje
mala5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 18:41   #3480
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Nie wiem jak konktetnie w tym salonie, natomiast moja koleżanka robiła zabieg keratynowy i efekt jest super . Po 4 miesiącach troszkę się zaczyna pojawiać taka naturalna fala. Ale po zabiegu włosy ma super proste i takie zdrowe, liśniące, rewelacja . Nie wiem w jakim salonie miała to robione.
Ja robiłam w ostatnim czasie mix na głowie by dojść do koloru o jakim marzyłam... efektem końcowym było prawie ścięcie włosów, siano jednym słowem, 2 lata zapuszczania prawie zakończyłam ścięciem do ramion. Jedyną deską ratunku jaka została było keratynowe odbudowanie włosów - efekt na zdjęciu. Jestem bardzo zadowolona a za kilka dni będę je przedłużać włosami polskimi. Już myślałam że nic się nie da zrobić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg keratynowebez.jpg (72,3 KB, 224 załadowań)
__________________


LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.