Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 10:03   #931
kamkaz85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 34
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez kamkaz85
Cześć dziewczyny. Na tym wątku jestem pierwszy raz, więc nie jestem tutaj za bardzo zorientowana. Piszę do Was, bo potrzebuję jakiejś porady. Otóż przez 2 lata brałam anty, ponieważ miałam strasznie rozregulowany cykl. W styczniu odstawiłam tabletki i jak do tej pory było ok. Aż do tej soboty 19.03 gdzie powinnam dostać okres, ale niestety. Staramy sie z mężem o dzidziusia, więc fakt o braku okresu był dla nas poprostu cudowny. Niestety to szczęście bardzo szybko zniknęło, gdy wczoraj rano zrobiłam test. Niestety wyszedł negatywny. A ja do tej pory nie mam okresu, ani nic na to nie wskazuje, że w najbliższym czasie dostane. Czy miałyście też podobną sytuację? Czy możliwe jest, że na test jest jeszcze zbyt wcześnie? Bardzo bym chciała zajść w ciąże i bardzo mi zależy na wyjaśnieniu tego szybko. Bardzo Was proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie

Tak, miałam podobną sytuację, choć wtedy nie staraliśmy się o dziecko. Okres spóźniał mi się czasem o tydzień - ze względu na różne czynniki.
Wątpię, żeby było za wcześnie na test. Poczekaj jeszcze i zobacz jak się sytuacja rozwinie.

MARRONELLE co masz konkretniej na myśli? Strasznie się teraz boję a do lekarza ide dopiero 1 kwietnia. Bardzo Cię proszę o pomoc

Edytowane przez kamkaz85
Czas edycji: 2011-03-23 o 10:07
kamkaz85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:55   #932
precelka44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Czesc dziewczyny. pisalam tu juz wczesniej o moich objawach (bolące powiekszone piersi, tkliwe sutki i takie tam) ale nic z tego nie wychodzilo niestety. staramy sie o dzidziusia juz od 2 lat wiec chyba nie musze mowic co sie dzieje z moja psychika.
Ale...21.03 mialam dostac@ wczoraj zrobilam test.wynik negatywny jak zwykle ale @ dalej nie mam.(do tej pory mialam regularne cykle) tym razem nie bola mnie piersi ale za to od kilku dni boli zolądek i podbrzusze.jakis tydzien temu mialam czeste zawroty glowy.ogolnie jakos mi "ciezko". jutro z rana pedze na beta hcg.dam znac jak bedzie wynik. Trzymam mocno kciuki za Was. A Wy trzymajcie za mnie
precelka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 11:23   #933
pluusia21
Raczkowanie
 
Avatar pluusia21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 75
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

precelka czekamy z nadzieją miło tak z wami dziewczyny pogadać i co nieco się dowiedzieć
ja już nie mam żadnych bóli jakoś same ustapiły teraz jest już normalnie więc pewnie znów lipa, ale jeszcze 3 dni trzeba cierpliwie poczekać. tes zakupiłam ale czekam na dzien przed @ chyba że nie wytrzymam

Edytowane przez pluusia21
Czas edycji: 2011-03-23 o 11:25
pluusia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 12:37   #934
wranes
Raczkowanie
 
Avatar wranes
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 202
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez pluusia21 Pokaż wiadomość
precelka czekamy z nadzieją miło tak z wami dziewczyny pogadać i co nieco się dowiedzieć
ja już nie mam żadnych bóli jakoś same ustapiły teraz jest już normalnie więc pewnie znów lipa, ale jeszcze 3 dni trzeba cierpliwie poczekać. tes zakupiłam ale czekam na dzien przed @ chyba że nie wytrzymam
Będzie dobrze, wytrzymaj jeszcze te 3 dni, ja jeszcze 5 dni...ciągle mnie boli podbrzusze, a dzisiaj to już przechodzi samo siebie, tak mnie wzdeło, że nawet odrobiny brzucha nie mogę wciągnąc, ciekawe co to, no i dzisiaj doszły jakieś zawroty głowy, ale nie wiem czy to nie przesilenie wiosenne
__________________
2004 - 39/40 tc cesarskie cięcie
2009 - 14 tc
2010 - 15 tc z pessarem
2011 - 16 tc ze szwem McDonalda
2013 - 13 tc, z taśmą założoną laparoskopowo w 13 tc
30.07.2013 r. - usunięta poprzednia taśma i założona nowa laparokopowo
09.12.2013 r. - Agnieszka 19 tc
wranes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 13:11   #935
aleandra789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

goldika- z gratulacjami to się wstrzymam jeszcze do @, test z krwi po terminie zrobię... zresztą muszę jakiegoś laboraotium poszukac, bo jak pojde do naszego to cale moje szefostwo bedzie wiedzialo, sami mnie namawiali na bobaska....ale lepiej im delikatnie jakby cos oznajmić,więc w poniedzieli jak nie będzie @ to się wybiorę na hcg,na razie juz nic mnie nie boli, czuję się błogo jak nigdy, czasem mnie sie wydaje ze cos mi na zoladku lezy, i brzuch czasem przypomni o sobie jak na @
a najgorsze to, jak ktoś ma pojęcie ze hcg nie przyrasta tylko w ciąży ale innych jednostkach chorobowych , tak wogóle dziewczyny to bierzcie kwas foliowy(folik) 1x1 tabl., przyjmować powinny kobiety odkad zaczynaja @, lub ktore planuja dziecko(8 tyg przed i 4 tyg w ciąży), pamietajcie ze nie zawsze wiadomo czy jest się w ciąży, a układ nerwowy dziecka rozwija się przede wszystkim przez pierwsze 4 tyg !!!!!!! a w usg można zobaczyć dopiero 4-5 tyg ciążę , ja właśnie zapomniałam kupić w aptece,ta moja skleroza

ogólnie to B-HCG w surowicy-5 dni po zapłodnieniu, w moczu-14 dni po zapłodnieniu, BHCG< 10 miu/ml-brak ciąży, > 25 prawdopodobna ciąża, 4-5 hbd > 750 -ciąża
większość ginekologów wypowiada się o ciąży jak widzi w usg

i tak ogólnie jakbym zobaczyła niskie hcg , to nie wiem co bym zrobiła
po testach i swojej paranoji wiem ,ze musze na siebie bardziej uwazac jak cos.... i oczywiscie nadzieja jakas jest
aleandra789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 17:29   #936
Anowik87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Ja też już nie wiem co mam myśleć. Podbrzusze dalej mnie boli. Brzuch mam jakiś taki dziwnie twardy, opuchnięty. Inny niż zawsze. I dzisiaj znów ta zgaga i leciutkie nudności.
Eh, to czekanie chyba nas wykończy dziewczynki
Ale cieszę się ze jesteśmy tutaj razem, i to w podobnej sytuacji. Zawsze w gromadzie raźniej.
Mam test w szafce, ale nie będę go narazie robić. Dopiero za tydzień zrobię, jeśli nic się nie zmieni.
Jeśli byłyby to (oby nie) bóle owulacyjne, to ile one trwają? Bo kurde moje to już od soboty trwają.
Anowik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 17:58   #937
aleandra789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

tak niestety z nami jest.......ciągle coś nam dokucza, i nigdy nie wiadomo co
aleandra789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 17:58   #938
wranes
Raczkowanie
 
Avatar wranes
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 202
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Anowik87 Pokaż wiadomość
Ja też już nie wiem co mam myśleć. Podbrzusze dalej mnie boli. Brzuch mam jakiś taki dziwnie twardy, opuchnięty. Inny niż zawsze. I dzisiaj znów ta zgaga i leciutkie nudności.
Eh, to czekanie chyba nas wykończy dziewczynki
Ale cieszę się ze jesteśmy tutaj razem, i to w podobnej sytuacji. Zawsze w gromadzie raźniej.
Mam test w szafce, ale nie będę go narazie robić. Dopiero za tydzień zrobię, jeśli nic się nie zmieni.
Jeśli byłyby to (oby nie) bóle owulacyjne, to ile one trwają? Bo kurde moje to już od soboty trwają.
Mnie też boli podbrzusze, ale już powoli tracę nadzieję, i mam wrażenie że to na zbliżającą się @. Czy możliwe, że przy cyklach 28 dniowych owulacja może nastąpić w 18 dc? Czy stres może powodować takie przesunięcie? no i od 17 dc nie mam już śluzu płodnego.
A kolejna moja wątpliwość to taka, czy jak 13 dc pęcherzyk miał 11mm (badanie usg) to czy w 17 dc mógł już pęknąć? jeżeli licząc, że rośnie 2mm na dobę to dojrzałość czyli ok 20-22mm (przy takim rozmiarze pęka, tak wyczytałam) miałby dopiero 19 dc (czyli już po dniach płodnych - śluzu brak). Trochę to zawiłe, ale może któraś rozumie o co mi chodzi i naświetli mi temat.
Anowik87 Bóle owulacyjne myślę nie dłużej niż dzień.
__________________
2004 - 39/40 tc cesarskie cięcie
2009 - 14 tc
2010 - 15 tc z pessarem
2011 - 16 tc ze szwem McDonalda
2013 - 13 tc, z taśmą założoną laparoskopowo w 13 tc
30.07.2013 r. - usunięta poprzednia taśma i założona nowa laparokopowo
09.12.2013 r. - Agnieszka 19 tc
wranes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:00   #939
aleandra789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

w każdym bądz razie proponuję kwas foliowy 1x1 tabl. , bo układ nerwowy u maluszka rozwija się d pierwszych tygodni , a 4 tyg pierwsze sa najwaznieje,wiec na co najmniej 8tyg przed i 4 tyg po.....
aleandra789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:00   #940
wranes
Raczkowanie
 
Avatar wranes
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 202
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

a wiecie może ile przed @ można zrobić betę HCG, żeby coś już wykazało?
__________________
2004 - 39/40 tc cesarskie cięcie
2009 - 14 tc
2010 - 15 tc z pessarem
2011 - 16 tc ze szwem McDonalda
2013 - 13 tc, z taśmą założoną laparoskopowo w 13 tc
30.07.2013 r. - usunięta poprzednia taśma i założona nowa laparokopowo
09.12.2013 r. - Agnieszka 19 tc
wranes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:09   #941
aleandra789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

z krwi hcg oznacz się 5 dni po a z moczu ok.14 dni

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

ogólnie ginekolodzy zazwyczaj uważają ciążę za ciążę jak widzą w usg....mniej więcej 5 tyg ciążę można w usg zobaczyć

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

ma się rozumieć można 5 dni po bara z krwi i 14 dni po bara bara z moczu
aleandra789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 06:11   #942
pluusia21
Raczkowanie
 
Avatar pluusia21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 75
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

cześć dziewczyny
no i nie wytrzymałam dziś z rana zrobiłam test i są...2 kreseczki oczywiście jedna gruba czerwona a druga różowo-blada ale nie trzeba robić wytrzeszczu oczu bo widać ją na pierwszy rzut oka, więc mam ogromną nadzieję a wczoraj tak się orobiłam że az się boje remontujemy poddasze i ja z widłami latałam wywalałam siano i zrzucałam ciężkie dachówki z dachu... aż mnie krzyż w nocy bolał i wnętrzności... ale mam nadzieję że jeśli te przypuszczenia się potwierdzą to wszystko będzie ok.
@ powinna przyjść w niedziele - oby nie przyszła
pluusia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 06:43   #943
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez pluusia21 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
no i nie wytrzymałam dziś z rana zrobiłam test i są...2 kreseczki oczywiście jedna gruba czerwona a druga różowo-blada ale nie trzeba robić wytrzeszczu oczu bo widać ją na pierwszy rzut oka, więc mam ogromną nadzieję a wczoraj tak się orobiłam że az się boje remontujemy poddasze i ja z widłami latałam wywalałam siano i zrzucałam ciężkie dachówki z dachu... aż mnie krzyż w nocy bolał i wnętrzności... ale mam nadzieję że jeśli te przypuszczenia się potwierdzą to wszystko będzie ok.
@ powinna przyjść w niedziele - oby nie przyszła
Skoro dwie kreski są to... wiadomo
Z wszelkimi ciężkimi pracami lepiej się powstrzymaj Nie wolno ci i już
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 06:56   #944
wranes
Raczkowanie
 
Avatar wranes
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 202
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez pluusia21 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
no i nie wytrzymałam dziś z rana zrobiłam test i są...2 kreseczki oczywiście jedna gruba czerwona a druga różowo-blada ale nie trzeba robić wytrzeszczu oczu bo widać ją na pierwszy rzut oka, więc mam ogromną nadzieję a wczoraj tak się orobiłam że az się boje remontujemy poddasze i ja z widłami latałam wywalałam siano i zrzucałam ciężkie dachówki z dachu... aż mnie krzyż w nocy bolał i wnętrzności... ale mam nadzieję że jeśli te przypuszczenia się potwierdzą to wszystko będzie ok.
@ powinna przyjść w niedziele - oby nie przyszła
No to wielkie gratulacje , dbaj o siebie
__________________
2004 - 39/40 tc cesarskie cięcie
2009 - 14 tc
2010 - 15 tc z pessarem
2011 - 16 tc ze szwem McDonalda
2013 - 13 tc, z taśmą założoną laparoskopowo w 13 tc
30.07.2013 r. - usunięta poprzednia taśma i założona nowa laparokopowo
09.12.2013 r. - Agnieszka 19 tc
wranes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 07:15   #945
lenanova
Raczkowanie
 
Avatar lenanova
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NO
Wiadomości: 69
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

cześć dziewczyny.Przybliżę wam trochę moją sytuację. Mam dosyć długie cykle32-38 dni,tak więc wyliczenie dni płodnych jest bardzo trudne.Przytulanko było pod koniec cyklu czyli 4 marca.Okres powinnam dostać ok.10 marca,spóźniał mi się o kilka dni więc miałam nadzieję że tym razem się udało.Niestety 16 przyszła@.Niby nic dziwnego ale zaraz po okresie zaczęłam źle się czuć.Zawroty głowy, mdłości i ból prawego jajnika.Zrobiłam dzisiaj dla pewności test ciążowy z porannego moczu i zgłupiałam,ponieważ jest tam druga kreseczka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2959.jpg (10,3 KB, 137 załadowań)

Edytowane przez lenanova
Czas edycji: 2011-03-24 o 07:28
lenanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 07:49   #946
pluusia21
Raczkowanie
 
Avatar pluusia21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 75
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

kochane jesteście będe o siebie dbała
czekam na dobre wieści od was
pluusia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 08:14   #947
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez lenanova Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.Przybliżę wam trochę moją sytuację. Mam dosyć długie cykle32-38 dni,tak więc wyliczenie dni płodnych jest bardzo trudne.Przytulanko było pod koniec cyklu czyli 4 marca.Okres powinnam dostać ok.10 marca,spóźniał mi się o kilka dni więc miałam nadzieję że tym razem się udało.Niestety 16 przyszła@.Niby nic dziwnego ale zaraz po okresie zaczęłam źle się czuć.Zawroty głowy, mdłości i ból prawego jajnika.Zrobiłam dzisiaj dla pewności test ciążowy z porannego moczu i zgłupiałam,ponieważ jest tam druga kreseczka.
Zrób test z krwi na Beta HCG Trzymam kciuki
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 08:20   #948
lenanova
Raczkowanie
 
Avatar lenanova
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NO
Wiadomości: 69
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Zrób test z krwi na Beta HCG Trzymam kciuki
I tu mam problem bo nie mieszkam w Polsce.Tutaj pokazując lekarzowi pozytywny test jesteś w ciąży automatycznie, tak na słowo.Ciąże uważają dopiero od 12 tygodnia.Twierdzą że jeżeli coś się stanie to do 12 tyg. działa natura
lenanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 08:25   #949
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez lenanova Pokaż wiadomość
I tu mam problem bo nie mieszkam w Polsce.Tutaj pokazując lekarzowi pozytywny test jesteś w ciąży automatycznie, tak na słowo.Ciąże uważają dopiero od 12 tygodnia.Twierdzą że jeżeli coś się stanie to do 12 tyg. działa natura
Rozumiem. W takim razie odczekaj kilka dni i powtórz test. Jeśli hormon Beta HCG będzie wzrastał, to kreseczka na teście będzie coraz ciemniejsza (przynajmniej tak powinno być). I wtedy idź do lekarza

A miałaś normalną @? Jak zwykle? Pytam, bo często słyszę o takich przypadkach, ale nie spotkałam się z tym na wizażu. Trzymam kciuki
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 08:34   #950
lenanova
Raczkowanie
 
Avatar lenanova
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NO
Wiadomości: 69
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Rozumiem. W takim razie odczekaj kilka dni i powtórz test. Jeśli hormon Beta HCG będzie wzrastał, to kreseczka na teście będzie coraz ciemniejsza (przynajmniej tak powinno być). I wtedy idź do lekarza

A miałaś normalną @? Jak zwykle? Pytam, bo często słyszę o takich przypadkach, ale nie spotkałam się z tym na wizażu. Trzymam kciuki
Okres był dziwny to fakt,ale trwał 6 dni tak jak zwykle z tym że pierwsze 2 dni kawowe plamienie,kolejne 2 dni krew,następne 2 brązowe plamienie.Jutro powtórzę test.Już sama nie wiem co mam myśleć.
lenanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:16   #951
szatiram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witajcie.
Chciałam się Was poradzić. @miałam 3 marca przytulanie było 13 ale od tygodnia bardzo boli mnie podbrzusze z prawej strony tzn hm w sumie to taki tępy ból czuje jak bym miała nadmuchany balonik z tej strony. Przeraziło mnie to bo myslałam, że wyrostek albo cos z nerką wczoraj byłam u lekarza zrobił mi USG brzucha i nerki stwierdził, że wszystko jest ok badanie moczu też. Kazał iśc do ginekologa bo mówi, że to ból od jajnika. Boje się, że to może być torbiel...a może to objawy ciąży? Kiedys miałam torbiela na prawym jajniku i to był inny ból gorszy promieniujący do środka pochwy a ten jest taki przeszkadzająco-denerwujący ;P nie wiem jak go nawet opisać. @ mam dostać 31 Co o tym sadzicie jest możliwe, że tydzień po zapłodnieniu juz czuje, że cos się tam dzieje?

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

aha dodam jeszcze, że przepisał mi BUTAPIRAZOL czopki przeciwbólowe, przeciwzapalne wieczorem jeden użyłam i zastanawiam sie czy je stosowac bo jeśli jestem w ciąży to może mi zaszkodzić. Nie czuje jakiejs ulgi po tym czopku jest tak samo.
szatiram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:26   #952
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez lenanova Pokaż wiadomość
Okres był dziwny to fakt,ale trwał 6 dni tak jak zwykle z tym że pierwsze 2 dni kawowe plamienie,kolejne 2 dni krew,następne 2 brązowe plamienie.Jutro powtórzę test.Już sama nie wiem co mam myśleć.
Ja bym odczekała jeszcze 2-3 dni i powtórzyła test Bo jutro może Ci wyjść identycznie jak dzisiaj, a za kilka dni kreska testowa powinna być już ciemniejsza. A nie robiłaś testu przed @? Ja miałam taką sytuację jakiś czas temu, że spóźniał mi się @, zrobiłam test, wyszły II kreski. Zrobiłam badanie krwi-potwierdziło ciążę, a za 2 dni dostałam @ i już było po ciąży Ale jeśli u Ciebie teraz wychodzą II kreski, to może jest dzidzi mimo @ Daj znać po drugim teście
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:28   #953
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez pluusia21 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
no i nie wytrzymałam dziś z rana zrobiłam test i są...2 kreseczki oczywiście jedna gruba czerwona a druga różowo-blada ale nie trzeba robić wytrzeszczu oczu bo widać ją na pierwszy rzut oka, więc mam ogromną nadzieję a wczoraj tak się orobiłam że az się boje remontujemy poddasze i ja z widłami latałam wywalałam siano i zrzucałam ciężkie dachówki z dachu... aż mnie krzyż w nocy bolał i wnętrzności... ale mam nadzieję że jeśli te przypuszczenia się potwierdzą to wszystko będzie ok.
@ powinna przyjść w niedziele - oby nie przyszła
gratulacje : roza: super i uważaj na siebie i już tylko relaksuj się i podeślij nam troszkę tych fasolkowych fluidów
margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:07   #954
lenanova
Raczkowanie
 
Avatar lenanova
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NO
Wiadomości: 69
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ja bym odczekała jeszcze 2-3 dni i powtórzyła test Bo jutro może Ci wyjść identycznie jak dzisiaj, a za kilka dni kreska testowa powinna być już ciemniejsza. A nie robiłaś testu przed @? Ja miałam taką sytuację jakiś czas temu, że spóźniał mi się @, zrobiłam test, wyszły II kreski. Zrobiłam badanie krwi-potwierdziło ciążę, a za 2 dni dostałam @ i już było po ciąży Ale jeśli u Ciebie teraz wychodzą II kreski, to może jest dzidzi mimo @ Daj znać po drugim teście
No właśnie.Robiłam test przed okresem był negatywny,ale być może było za wcześnie.Gdybym poroniła test nie powinien być pozytywny.No nic jutro rano zrobię kolejny test i spróbuje dostać się do lekarza.Szkoda że tutaj nie mogę iść do ginekologa.Lekarz rodzinny jest od wszystkiego.
lenanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:25   #955
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez lenanova Pokaż wiadomość
No właśnie.Robiłam test przed okresem był negatywny,ale być może było za wcześnie.Gdybym poroniła test nie powinien być pozytywny.No nic jutro rano zrobię kolejny test i spróbuje dostać się do lekarza.Szkoda że tutaj nie mogę iść do ginekologa.Lekarz rodzinny jest od wszystkiego.
Gdzie mieszkasz?
Pytam, bo byłam w podobnej sytuacji, z tym, że u mnie były dwie grube krechy w pierwszym teście, kilka dni po okresie.

Zaczekaj parę dni i powtórz test, zapisz się też do lekarza - koniecznie.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:39   #956
lenanova
Raczkowanie
 
Avatar lenanova
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NO
Wiadomości: 69
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Gdzie mieszkasz?
Pytam, bo byłam w podobnej sytuacji, z tym, że u mnie były dwie grube krechy w pierwszym teście, kilka dni po okresie.

Zaczekaj parę dni i powtórz test, zapisz się też do lekarza - koniecznie.
Mieszkam w Norwegii.Boję się trochę.Jutro pójdę lekarza jeżeli test będzie pozytywny.Rozumiem że miałaś podobną sytuację?
lenanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:26   #957
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez lenanova Pokaż wiadomość
Mieszkam w Norwegii.Boję się trochę.Jutro pójdę lekarza jeżeli test będzie pozytywny.Rozumiem że miałaś podobną sytuację?
Tak, mieszkam we Francji i tutaj z ciążą zgłasza się dopiero ok. 13 tygodnia na echokardiografię, wtedy też lekarz wydaje dokumenty o potwierdzeniu ciąży, które to wysyła się do urzędu.
Nie czekałam jednak tyle, kupiłam bilet do Polski i wybrałam się do tamtejszego lekarza. Zrobiłam podstawowe badania, wszystko okay, więc się uspokoiłam, wróciłam do Francji, umówiłam się na owe badanie, teraz jest w porządku
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:09   #958
stokrotka3009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witajcie,
ja też postanowiłam wkońcu do WAs dołączyć. U mnie sprawa..jest dziwna...okres spóźnia mi się już 8 dzień(mam cykle 33 dniowe), piersi bolą mnie jak nigdy, spałabym cały czas..testu jeszcze nie miałam odwagi wykonać....tylko jakoś kobieca intuicja podpowiada mi ze to nie ciąża Szczerze..nie chciałabym jeszcze dziecka. Za pół roku ślub, potem chciałam jeszcze popracowac..a dopiero potem dziecko...może i jestem samolubna ale pomimo wieku(26 lat) czuje ze nie chce zostac jeszcze matką..czy coś w tym złego??? Narzeczony sie cieszy, sam chce mi kupić test..a ja mówię NIE..z niecierpliwością czekając na @....czy mimo pewnych objawów myślicie że mimo wszystko mam szanse na to ze intuicja mnie nie zawiedzie i to nie bedzie ciąża....co sądzicie...?
stokrotka3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 15:22   #959
lenanova
Raczkowanie
 
Avatar lenanova
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NO
Wiadomości: 69
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Tak, mieszkam we Francji i tutaj z ciążą zgłasza się dopiero ok. 13 tygodnia na echokardiografię, wtedy też lekarz wydaje dokumenty o potwierdzeniu ciąży, które to wysyła się do urzędu.
Nie czekałam jednak tyle, kupiłam bilet do Polski i wybrałam się do tamtejszego lekarza. Zrobiłam podstawowe badania, wszystko okay, więc się uspokoiłam, wróciłam do Francji, umówiłam się na owe badanie, teraz jest w porządku
cieszę się.Mam nadzieję że u mnie też wszystko będzie dobrze.Do Polski jadę pod koniec maja.
lenanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 15:56   #960
Anowik87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Dzisiaj źle się czuję. Podbrzusze boli praktycznie cały czas (już 6 dzień). Do tego mdłości, ale takie nachodzące momentami. Do tego czuję, jakby mi brzuch wypychało.
I jeszcze jedna rzecz. Jak się rano rozbierałam, to zauważyłam że mam inne brodawki. Inne niż zwykle. Zawsze były różowe, a teraz otoczki są jakby brązowe i są takie sterczące. Nawet mąż powiedział że są inne.
Kurde, boję się zapeszyć. Ale jakoś dziwnie czuję że to to. Okres mam dostać dopiero w przyszłym tygodniu jakoś, ale zastanawiam się nad zrobieniem Bety.
Czy musi być na czczo? Jak długo się czeka na wynik?
Anowik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-30 06:24:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.