Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 13:46   #3361
ppaauullaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 182
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Jeżeli ktoś dopiero po ślubie ze sobą zamieszka to ok rozumiem bo to jest coś nowego trzeba sie poznać dotrzeć a to troche czasu zajmie my to już przerabialiśmy i jesteśmi obydwoje gotowi na dziecko więc nie rozumiem na co mamy czekać i dziwią mnie jakieś zależności młoda chce dziecko , mieszkają ze sobą przed ślubem nie chcą . Decyzja o dziecku to nie statystyka ! Każdy się o nie stara kiedy uważa to za odpowiedni moment no chyba że przypadkowo wychodzi
Tenaya24 pokazuj sukienkę Kochana
ppaauullaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:03   #3362
karolinka85
Rozeznanie
 
Avatar karolinka85
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Tenaya, a w jakim salonie się czeszesz, że masz takie ceny?!
Pokazuj suknię
__________________
Moje aniołki **
[*] 18.01.2014r.
9t4d
[*] 17.07.2013r. 9t4d
25.08.2012 r.
Nasz ślub
07.10.2011 r.
zdany egzamin na prawko
karolinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:14   #3363
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez ppaauullaaa Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś dopiero po ślubie ze sobą zamieszka to ok rozumiem bo to jest coś nowego trzeba sie poznać dotrzeć a to troche czasu zajmie my to już przerabialiśmy i jesteśmi obydwoje gotowi na dziecko więc nie rozumiem na co mamy czekać i dziwią mnie jakieś zależności młoda chce dziecko , mieszkają ze sobą przed ślubem nie chcą . Decyzja o dziecku to nie statystyka ! Każdy się o nie stara kiedy uważa to za odpowiedni moment no chyba że przypadkowo wychodzi
Tenaya24 pokazuj sukienkę Kochana
To jest bardzo indywidualna kwestia! My podjęliśmy decyzję o dziecku jeszcze przed ślubem i mieliśmy ku temu powód. Nie wierzyliśmy, że uda nam się powiększyć rodzinę, bo miałam problemy z hormonami i wiele nieciekawych rzeczy się nasłuchałam od lekarzy. Postanowiliśmy więc próbować i udało się. Nie mieszkamy razem. Docieranie związane ze wspólnym mieszkaniem przed nami. Zdajemy sobie sprawę, że zostaniemy wrzuceni na głęboką wodę, bo dodatkowo będzie z nami dziecko (a wiadomo, że ono zmienia bardzo wiele w życiu każdej pary). Jesteśmy 10 lat parą więc wg nas to wystarczający staż by decydować się na dziecko. Poza tym jesteśmy też w odpowiednim wieku (ja 26, tż 27 lat). Ale, tak jak pisałam wcześniej to kwestia indywidualna. I czasem są głębsze powody by zacząć starać się o dziecko niż wiek, staż, czy wspólne mieszkanie od jakiegoś czasu.

Nie mam fotek sukni. Jak będę mieć to wstawię
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:31   #3364
ppaauullaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 182
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

I bardzo się cieszę że się udało to musi być niesamowite uczucie Gratuluje ! I też uważam że staranie o dziecko to indywidualna sprawa i nikogo nie powinno dziwić to że ktoś chce tuż po ślubie czy kilka lat po.
ppaauullaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:54   #3365
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez ppaauullaaa Pokaż wiadomość
Każdy robi jak chce nikt Ci nie mówi żebyś się odrazu o dziecko starała ja jestem ze swoim tż 5 lat dwa i pół roku ze sobą mieszkamy i oboje marzymy o dziecku na dzień dzisiejszy sytuacje materialna mamy ok ja moge sobie pozwolic na niepracowanie narazie wiec uwazam ze dla mnie to jest okres jak najbardziej odpowiedni na powiekszenie naszego grona i co prawda jestem mloda moj tz 30 lat ma ale nie widze w tym najmniejszego problemu dziecko dla nas będzie dopełnieniem naszej miłości . A co do wczasów , wyjazdów nie rozumiem co dziecko w tym przeszkadza ? Przecież są babcie które chętnie się zajmą maleństwem i wypad dla rodziców na weekend to żaden problem. Znam mnóstwo par które świetnie sobie radzą z dzieckiem i mają czas dla siebie to tylko wymaga organizacji .
Nie zrozumiałaś do końca mojego postu- nie naskoczyłam na Ciebie, bo przeczytałam, że od razu po ślubie chcecie mieć dziecko. Wiem, że dużo par, tak jak Wy szybko powiększa rodzinę i uwierz mi, nie są to pary, które mieszkały bądź mieszkają razem i nie są też parami z długim stażem- i takim parom deczko się dziwię.

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Mnie nie dziwi chęć posiadania potomstwa tuż po ślubie u osób, które razem mieszkają - zdążyły już się dobrze poznać i dotrzeć. Ale dla takich par jak my, które dopiero teraz ze sobą zamieszkają, chyba naturalne jest, że nie chcą mieć od razu dzieci. Albo może chcą, ale już po samym ślubie mogą zmienić zdanie
Dla mnie to będzie zbyt duża zmiana, chcę się trochę "oswoić" z mężem. Chciałabym trochę się nacieszyć beztroską bliskością, wspólnymi wieczorami, wyjazdami itp. - same wiecie, zanim dojdą nam nowe obowiązki. Poza tym jestem jeszcze na studiach i pieluchy w tym czasie są wybitnie niewskazane
Więc dziecko - tak, ale za jakieś trzy-cztery lata. (choć mój TŻ czasem przebąkuje o dziecku, ma już 29 lat... mógł się wcześniej oświadczyć )

Tenaya pochwal się jaka to suknia!!!
Zgadzam się z Tobą, widać jesteśmy w podobne j sytuacji- my jeszcze trochę poczekamy z planowaniem ciąży.

Cytat:
Napisane przez ppaauullaaa Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś dopiero po ślubie ze sobą zamieszka to ok rozumiem bo to jest coś nowego trzeba sie poznać dotrzeć a to troche czasu zajmie my to już przerabialiśmy i jesteśmi obydwoje gotowi na dziecko więc nie rozumiem na co mamy czekać i dziwią mnie jakieś zależności młoda chce dziecko , mieszkają ze sobą przed ślubem nie chcą . Decyzja o dziecku to nie statystyka ! Każdy się o nie stara kiedy uważa to za odpowiedni moment no chyba że przypadkowo wychodzi
Tenaya24 pokazuj sukienkę Kochana
No i widzisz, tak się składa, że właśnie młodsze kobiety, które nie są w związkach z długim stażem i decydują się na ślub, dość szybko planują ciąże, a te pary, które mieszkają ze sobą to właśnie odsuwają ciążę na później- im może już gorzej jest się zdecydować na ciążę, bo przyzwyczaili się do siebie, do tego, że nie ma tej trzeciej osóbki i że robią co chcą. I żadnym argumentem jest dla mnie, że na weekend można dziecko odstawić do babci- nie po to je rodzę, by potem się go pozbywać, jak chcę wyjść. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy pomoc rodziców jest niezastąpiona, ale jak dla mnie to ostateczność. Wśród moich dość wielu znajomych zależność między wiekiem, mieszkaniem czy nie mieszkaniem razem przed ślubem a wczesnym potomstwem istnieje. Decyzja o dziecku to nie statystyka, bo wychowanie dzieci to nie matematyka- zupełnie nie o to mi chodziło. Czytam sporo wiadomości na Wizażu i naprawdę to co piszę, ma jakieś odzwierciedlenie w życiu...Ciekawa po prostu jestem dlaczego ludzie tak szybciutko decydują się na dziecko- i już nie pytam o Wasze powody, bo dosadnie je opisałaś...I to naprawdę nie był mój atak na was.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 15:02   #3366
ppaauullaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 182
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Ok może źle odebrałam to co napisałaś ale tekst pisany można różnie interpretować i sory jeżeli ja Cie uraziłam w jakiś sposób nie ma co się sprzeczać .
ppaauullaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 15:41   #3367
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

A ja mam znów dylemat i proszę o pomoc
Chciałabym w tym tygodniu zaopatrzyć się w bieliznę pod suknię, musi być oczywiście piękna Znalazłam już nawet odpowiedni biustonosz, do którego można dokupić majtki. I tu jest problem, bo w ofercie znajdują się stringi i szorty. Na pewno będę miała na sobie pończochy samonośne, i w obawie przed odparzeniem spowodowanym koronkowymi stringami, wolałabym kupić szorciki. Tylko czy taki rodzaj pasuje do pończoch mierzyłam i niby jest ok, ale nie ufam mojemu gustowi.

Cy używałyście kiedyś taśmy silikonowej do podklejenia bielizny? Będę musiała odpiąć ramiączka biustonosza i nie chcę aby spadł. Widziałam taką taśmę w Bocianie w Leclercu, ale nie wiem czy dobrze spełnia swoją funkcję. Używałyście?
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 15:51   #3368
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez ppaauullaaa Pokaż wiadomość
Ok może źle odebrałam to co napisałaś ale tekst pisany można różnie interpretować i sory jeżeli ja Cie uraziłam w jakiś sposób nie ma co się sprzeczać .
Dokładnie, nie chodziło mi o sprzeczanie się. Po prostu przeczytałam Twój post i przypomniał mi się temat, który kiedyś "wałkowałam" z mężem...a tu są same kobiety (prawie) więc chciałam poznać wasze opinie. My jeszcze tego sylwestra spędzamy sami, a potem pewnie już z dzidzi- albo w brzuszku albo w łóżeczku, zobaczymy jak "wyjdzie"
A tak na marginesie, opowiem Wam anegdotkę: mój brat od zawsze przyjaźni się z dwoma starszymi od siebie "chłopami". Imprezy z ich udziałem to zawsze byłą jedna wielka głupawka- na głupszych chyba nie bywałam Najpierw ożenił się ten "środkowy", potem mój brat...ten trzeci nie miał szczęścia do dziewczyn. No ale jakieś 2 lata temu znalazła się TA odpowiednia dziewczyna, którą wszyscy polubili. W lutym urodziła się dziewczynka tego, który najwcześniej się ożenił, w lipcu urodzi się dziecko brata a tu wczoraj informacja- ten "trzeci" też będzie tatusiem we wrześniu...tak im wyszło No i koniec głupkowatych imprez z ich udziałem, teraz będą kinder-party...Dzieciaki chodzą trójkami

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
A ja mam znów dylemat i proszę o pomoc
Chciałabym w tym tygodniu zaopatrzyć się w bieliznę pod suknię, musi być oczywiście piękna Znalazłam już nawet odpowiedni biustonosz, do którego można dokupić majtki. I tu jest problem, bo w ofercie znajdują się stringi i szorty. Na pewno będę miała na sobie pończochy samonośne, i w obawie przed odparzeniem spowodowanym koronkowymi stringami, wolałabym kupić szorciki. Tylko czy taki rodzaj pasuje do pończoch mierzyłam i niby jest ok, ale nie ufam mojemu gustowi.

Cy używałyście kiedyś taśmy silikonowej do podklejenia bielizny? Będę musiała odpiąć ramiączka biustonosza i nie chcę aby spadł. Widziałam taką taśmę w Bocianie w Leclercu, ale nie wiem czy dobrze spełnia swoją funkcję. Używałyście?
\
Ja nie nosiłam pończoch do szortów- musiałabym przymierzyć i zobaczyć jak to wygląda...a nie trafisz pasujących majteczek do góry bielizny? A może faktycznie będzie pasować...
Co do taśmy to nie pomogę- nie nosiłam. A jeszcze jedna opcja- podszyć biustonosz do sukni- ja tam miałam, mimo iż miałam suknię ze stójką.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 17:36   #3369
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dla mnie osobiście decyzja o dziecku jest niezwykle osobista i co para to inna historia się za nią kryje. Ja osobiście marzę o dzidziusiu, ale mam świadomość, że wraz ze ślubem zmieni się dla nas tak wiele (nowe miejsce, miasto, praca, styl życia, MAŁŻEŃSTWO), że nie chciałabym od razu wprowadzać w to małego człowieka. Wolałabym, żeby sytuacja się troszkę ukształtowała,unormowała a wtedy na pewno będziemy się starać o maleństwo. Najpierw jedno a potem, jeśli Bóg pozwoli to i kolejne Fajnie również, będzie nacieszyć się mężem. Oboje wyczekujemy tej chwili, kiedy będziemy już razem, ale szczerze przyznam, że nie to jest moim głównym powodem by opóźnić decyzję o dziecku - raczej to by przyszło na świat w jak najmniej zestresowanym domu i rozwijało się brzuszku jak najbardziej zrelaksowanej mamy. Ale tak jak mówiłam, każda z nas inaczej do tego podchodzi.

Teneya - gratuluję zakupu sukni! Jeśli tylko będziesz miała zdjęcie to się nim pochwal.
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 19:22   #3370
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
Właśnie apropos dzieci- ostatnio wśród moich znajomych i tutaj na Wizażu czytam, że po ślubie dużo małżeństw biorze się za powiekszanie rodziny. Chciałabym poznać różne opinie, bo ja za bardzo tego nie rozumiem? Bierzecie ślub po to, żeby urodzić od razu dziecko? Ja rozumiem, że się kochamy (inaczej chyba nie bierze sie ślubu), ale nie bardzo rozumiem... Dla większości mieszkanie z mężem to nowość i zastanawiam się, czy nie chcecie pobyć sam na sam z mężem, dotrzeć się, poznać swoje charaktery- bo widzenie się codziennie to jednak coś innego. Nie chcecie pojeżdzić sobie same z mężem na wczasy, na weekendy, pogotować tylko dla męża itd? Dlaczego od razu tak dużo młodych kobiet stara sie o dziecko po ślubie. Poza tym widzę, że tendencja jest taka- im kobieta młodsza, która wychodzi za mąż, tym szybciej chce mieć dziecko i dotyczy to mieszkania przed ślubem- jesli osoby mieszkały ze sobą przed ślubem to nie śpieszy im sie do powiększenia familii. Ciekawa jestem czy rozwinie się dyskusja na ten temat- bo jest to intrygujące mnie zagadnienie.
Dla mnie nie ma w tym nic niestosownego, że dziecko jedzie z nami na wakacje, czy gdzieś wychodzi. My z TŻ bardzo chcemy mieć dziecko i to chyba nie kwestia wieku, tylko podejścia. Oboje jesteśmy dosyć młodzi (23,24lata), ale patrząc na innych w naszym wieku wydajemy się bardzo dojrzali. U nas jest jedynie ważna kwestia pracy. Bo choć chcielibyśmy mieć dziecko zaraz po ślubie, to jeśli ja nie znajdę pracy, to wiem, że nie będzie nas po prostu stać. Dla nas dziecko jest dopełnieniem naszej miłości, największym cudem świata. A czas? podobno nie ma odpowiedniego czasu na dziecko... zawsze znajduje się coś ważniejszego. Ale czy może być coś ważniejszego? dla mnie nie.
Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
Ja widziałam Stradivariusa z nowootwartych- ale jak dla mnie nie było nic ciekawego..no oprócz kurteczek skórzanych.
dzięki

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość



Dziewczęta, pochwalę się. KUPIŁAM SUKNIĘ W sobotę wybrałam się z mamą na wycieczkę po salonach, ale nie sądziłyśmy że uda nam się coś kupić. A tu proszę, jaka miła niespodzianka

opisz chociaż jaka jest, wiesz, że nie damy Ci spokoju

A jak fasolka w brzuszku, rośnie?
Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
A ja mam znów dylemat i proszę o pomoc
Chciałabym w tym tygodniu zaopatrzyć się w bieliznę pod suknię, musi być oczywiście piękna Znalazłam już nawet odpowiedni biustonosz, do którego można dokupić majtki. I tu jest problem, bo w ofercie znajdują się stringi i szorty. Na pewno będę miała na sobie pończochy samonośne, i w obawie przed odparzeniem spowodowanym koronkowymi stringami, wolałabym kupić szorciki. Tylko czy taki rodzaj pasuje do pończoch mierzyłam i niby jest ok, ale nie ufam mojemu gustowi.

Cy używałyście kiedyś taśmy silikonowej do podklejenia bielizny? Będę musiała odpiąć ramiączka biustonosza i nie chcę aby spadł. Widziałam taką taśmę w Bocianie w Leclercu, ale nie wiem czy dobrze spełnia swoją funkcję. Używałyście?
Same szorty wyglądałyby ok, ale obawiam się, że do pończoch nie pasowałyby. Chociaż wiesz, najlepeij przymierz sobie i zobaczysz. Ja uwielbiam szorty, ale nie z koronki A tak w ogole, to gdzie kupiłaś biustonosz, bo chyba wybiorę sie w tym tyg. do Lbn
__________________
Więc teraz serca mam dwa...

Edytowane przez Tanitka
Czas edycji: 2011-03-28 o 19:23
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:07   #3371
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

taak, dzieci to kwestia indywidualna w kazdym związku
od siebie dodam - szczesciary te mamusie których dzieci sie zdrowo chowaja, moga szybko wrocic do formy, miec czas dla siebie, meza itp, czasem jednak rzeczywistosc bywa inna, wieczne przemeczenie, niedospanie, strach o dziecko, stres - wiec tym bardziej decyzja o dziecku powinna byc przemyslana, a rodzice dojrzali, odpowiedzialni, a nie tak na łapu capu, bo nie zawsze jest rózowo, ale wszystkim PMkom i przyszłym mamusiom zycze jak najwiecej pociechy z przyszłych mężów i dzieci

co do dekoracji stołów, to ja mam taki plan zeby na białych obrusach na środku rzucic pas kolorowego tiulu/organzy (?) - w takim pewnym nieładzie, zeby troche sie zaginał - oczywiscie na niego bedzie sie normalnie stawiac półmiski.... w tym samym kolorze serwetki przy talerzach, na srodku w małych szklanych wazonikach jakis pojedynczy kwiat (margerytka, róża lub eustoma) z odrobina zieleni (trawa niedzwiedzia, lub ruskus lub inna zielenina) no i moze swieczki, albo tealighty pływajace w jakiejs małej czarce lub zwykłe w swieczniku
Olka - zapytaj w sali weselnej jakie mają dekoracje - wazony i świeczniki, zawsze mozna skorzystac z wypozyczalni, ew.
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 21:20   #3372
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez ppaauullaaa Pokaż wiadomość
I bardzo się cieszę że się udało to musi być niesamowite uczucie Gratuluje ! I też uważam że staranie o dziecko to indywidualna sprawa i nikogo nie powinno dziwić to że ktoś chce tuż po ślubie czy kilka lat po.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Teneya - gratuluję zakupu sukni! Jeśli tylko będziesz miała zdjęcie to się nim pochwal.
Dzięki Zdjęcie mam, muszę je tylko z komórki na komputer przerzucić ale póki co nie mam jak

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
opisz chociaż jaka jest, wiesz, że nie damy Ci spokoju

A jak fasolka w brzuszku, rośnie?
Sukienka jest jednoczęściowa, z gorsetem wyszywanym różnymi "pieprzotami" i ramiączkami typu motylki (mają być odpinane), jest na kole, dół ma dosyć rozłożysty, ale nie jest to typowa księżniczka bo dół nie jest z tiulu tylko z organtyny, jest wiązana, więc nie będzie problemu kiedy przybędzie mi w pasie Ogólnie to podoba mi się

Fasolka rośnie W piątek idziemy do lekarza. Jutro zacznie się 11 tydzień ale ten czas leci...
A równo za dwa miesiące będę już mężatką ale fajnie
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 21:21   #3373
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Jeju, strasznie drogo ja płacę za próbną 40, a za ślubną 80. A salon nie jest byle jaki.

Już niedługo będziemy czytać pierwsze ślubno-weselne relacje ale ten czas leci...

Dziewczęta, pochwalę się. KUPIŁAM SUKNIĘ W sobotę wybrałam się z mamą na wycieczkę po salonach, ale nie sądziłyśmy że uda nam się coś kupić. A tu proszę, jaka miła niespodzianka
Kochana gdzie się czeszesz ? ja nadal mam problem z fryzjerem a czas leci...
na relacje nie mogę się już doczekac a za sukienkeklaski : gdzie kupiłaś ??

Dziewczyny czy w demi i paris musze umawiać się na przymierzanie sukienek ? bo tam przede wszytkim chce sie jeszcze wybrac
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 21:29   #3374
_Olka_
Raczkowanie
 
Avatar _Olka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lbn/Uk
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

wiem,ze w mojej sali moge wypozyczyc wazony,niskie bądz małe i jakies swieczniki jezeli chodzi o takie dekoracje stolow.Biale obrusy ,plus bordowe jakies duze kwadratowe serwety ktore kladzie sie na biale obrusy.Mnie to troche kojarzy sie z taka stolowka w szkole,nie widzialam tego na zywo... ale tesciowa mowi,ze nie jest zle, ze ladnie... ale kto ją tam wie;/ Ja kiedys tez chcialam zrobic taka dekoracje stolu jak ty mowisz,z tym materialem wzdloz stolu,ale jeszcze sie zastanowie.A gdzie bedziesz kupowac taki material,gdzies na necie zamawiac? Bo jednak jest to chyba nie maly koszt,jeszcze zalezy na ile stolow potrzebujesz,ja mam dosc spore wesele,wiec bede sporo potrzebowac ,dlatego chce przemyslec ,czy jest sens wydac tyle kasy na raz ,bo co ja potem zrobie z taka iloscia materialu,a moze da sie gdzies wypozyczyc?czy nie oplaca sie z tym bawic,potem jjeszcze dawac do pralni.?

Edytowane przez _Olka_
Czas edycji: 2011-03-28 o 21:37
_Olka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 21:32   #3375
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
Kochana gdzie się czeszesz ? ja nadal mam problem z fryzjerem a czas leci...
na relacje nie mogę się już doczekac a za sukienkeklaski : gdzie kupiłaś ??

Dziewczyny czy w demi i paris musze umawiać się na przymierzanie sukienek ? bo tam przede wszytkim chce sie jeszcze wybrac
Sukienkę kupiłam w Salonie Oliwia na Świętoduskiej. Przystępne ceny i sukienki ładne, aczkolwiek strona internetowa jest mało ciekawa.
Czeszę się w osiedlowym salonie Kadus (=Venus).
Ja byłam w Demi w sobotę. Mierzyłam sukienki z marszu, bez umawiania się.
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama



Edytowane przez Tenaya24
Czas edycji: 2011-03-28 o 21:35
Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 21:55   #3376
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Olka co do dekoracji: Ja też początkowo chciałam organzę bądź podszewkę wzdłuż stołów ale koleżanka podsunęła mi pomysł, by zrobić kokardy na krzesłach a na stolach będą serwetki, świece (takie grube, owalne, niskie wazony z goździkami, winietki i małe prezenciki dla gości - wszystko w kolorach: fuksja z kremem, kokardy na krzesłach też fuksjowe), opisywałam to tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2751
z tym, że zdecydowaliśmy się na organzę a nie podszewkę na te kokardy.

Dzięki dziewczyny za wskazówki dot. Zakopanego. Koniec końców ulokowałam ich w hotelu, bo chcieli blisko Krupówek, ze śniadaniem i tego typu bajery. Znaleźliśmy z TŻem całkiem niedrogie miejsce (jak na hotel) więc jest ok. Strasznie się cieszę, bo to oznacza, że rodzina mojego lubego ma już zarezerwowane wszystkie noclegi podczas ich pobytu w Polsce i spokojnie mogą składać podania o wizy
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:12   #3377
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
Kochana gdzie się czeszesz ? ja nadal mam problem z fryzjerem a czas leci...
na relacje nie mogę się już doczekac a za sukienkeklaski : gdzie kupiłaś ??

Dziewczyny czy w demi i paris musze umawiać się na przymierzanie sukienek ? bo tam przede wszytkim chce sie jeszcze wybrac
w Paris nie trzeba się umawiać, a w Demi ja się umawiałam ale to byl sierpień i pani powiedziała że lepiej się umówić, bo jak jakaś PMka przyjdzie na przymiarkę to trzeba będzie czekać
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:44   #3378
motylek270
Raczkowanie
 
Avatar motylek270
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 69
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

A czy któraś z Was szyje sukienkę w Salonie Basia na Fabrycznej? Możecie coś powiedzieć? Panie wydają się tam być bardzo miłe i profesjonalistki...
motylek270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:56   #3379
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
Same szorty wyglądałyby ok, ale obawiam się, że do pończoch nie pasowałyby. Chociaż wiesz, najlepeij przymierz sobie i zobaczysz. Ja uwielbiam szorty, ale nie z koronki A tak w ogole, to gdzie kupiłaś biustonosz, bo chyba wybiorę sie w tym tyg. do Lbn
W LaVantil, mają tam duży wybór ładnej bielizny (skoro mieli tam mój maleńki rozmiar, to wybór jest spory )

8mouse3 dzięki za pomysł z podszyciem, zastanowię się nad tym


Pytanie do dziewczyn, które same robią zaproszenia: w jakim programie je robiłyście? Zastanawiam się, czy ściągać Corela, bo Word zaczyna mnie denerwować...
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 15:40   #3380
_Olka_
Raczkowanie
 
Avatar _Olka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lbn/Uk
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Olka co do dekoracji: Ja też początkowo chciałam organzę bądź podszewkę wzdłuż stołów ale koleżanka podsunęła mi pomysł, by zrobić kokardy na krzesłach a na stolach będą serwetki, świece (takie grube, owalne, niskie wazony z goździkami, winietki i małe prezenciki dla gości - wszystko w kolorach: fuksja z kremem, kokardy na krzesłach też fuksjowe), opisywałam to tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2751
z tym, że zdecydowaliśmy się na organzę a nie podszewkę na te kokardy.

Dzięki dziewczyny za wskazówki dot. Zakopanego. Koniec końców ulokowałam ich w hotelu, bo chcieli blisko Krupówek, ze śniadaniem i tego typu bajery. Znaleźliśmy z TŻem całkiem niedrogie miejsce (jak na hotel) więc jest ok. Strasznie się cieszę, bo to oznacza, że rodzina mojego lubego ma już zarezerwowane wszystkie noclegi podczas ich pobytu w Polsce i spokojnie mogą składać podania o wizy
No tez fajny pomysl z tymi kokardami,ale u mnie troche by tego poszlo,robimy wesele na ponad 200 osob ,wiec na kazde krzeslo kokarda,troche bym potrzebowala tego materialu ;/
_Olka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 16:25   #3381
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
W LaVantil, mają tam duży wybór ładnej bielizny (skoro mieli tam mój maleńki rozmiar, to wybór jest spory )
przywracasz mi wiarę, że i ja znajdę swój maleńki rozmiar a gdzie ten sklep jest? bo nazwę kojarzę, ale nie mogę sobie przypomnieć.
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 16:35   #3382
nimportequoi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: [lublin]
Wiadomości: 69
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Mam do Was ogromną prośbę: mój ślub już za miesiąc, a ja nie mam pomysłu na prezent dla rodziców !! Podziękowań nie będzie na weselu, tylko dzień później chcę to zrobić w bardziej domowej atmosferze. Macie jakieś pomysły ??
nimportequoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 16:51   #3383
karolinka85
Rozeznanie
 
Avatar karolinka85
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
przywracasz mi wiarę, że i ja znajdę swój maleńki rozmiar a gdzie ten sklep jest? bo nazwę kojarzę, ale nie mogę sobie przypomnieć.
La Vantil jest i w starej części Olimpu i w nowej..a oprócz tego w Leclercu na Zana..
__________________
Moje aniołki **
[*] 18.01.2014r.
9t4d
[*] 17.07.2013r. 9t4d
25.08.2012 r.
Nasz ślub
07.10.2011 r.
zdany egzamin na prawko
karolinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 16:55   #3384
_Olka_
Raczkowanie
 
Avatar _Olka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lbn/Uk
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Ja bede robic albumy pamiatkowe dla rodzicow,w ktorych beda znajdowac sie zdjecia ich ze slubu na poczatku, potem nasze pojawienie sie na swiecie,dziecinstwo i coraz dalej dalsze etapy zycia jak komunia,dorastanie,poznan ie TZa ,narzeczenstwo i takie tam rozne.Inspiracje znalazlam kiedys na necie,bardzo ciekawy pomysl.Do tego wrecze kwiaty.Bo nie chcialam dawac koszy ze slodyczami czy innymi rzeczami.Taki album przynajmniej bedzie ich cieszyc na lata i do tego zrobiony wlasnorecznie a przedewszystkim robiony z sercem Jakbys byla zainteresowana moge przeslac linka,to sobie zobaczysz jak to wyglada mniej wiecej.
_Olka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 17:02   #3385
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
W LaVantil, mają tam duży wybór ładnej bielizny (skoro mieli tam mój maleńki rozmiar, to wybór jest spory )

8mouse3 dzięki za pomysł z podszyciem, zastanowię się nad tym


Pytanie do dziewczyn, które same robią zaproszenia: w jakim programie je robiłyście? Zastanawiam się, czy ściągać Corela, bo Word zaczyna mnie denerwować...
a cenowo jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez nimportequoi Pokaż wiadomość
Mam do Was ogromną prośbę: mój ślub już za miesiąc, a ja nie mam pomysłu na prezent dla rodziców !! Podziękowań nie będzie na weselu, tylko dzień później chcę to zrobić w bardziej domowej atmosferze. Macie jakieś pomysły ??
ja preferuję praktyczne prezenty, my będziemy dawać takie kosze ze słodyczami, alkoholem dobrym, kawą itd
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 17:14   #3386
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez _Olka_ Pokaż wiadomość
Ja bede robic albumy pamiatkowe dla rodzicow,w ktorych beda znajdowac sie zdjecia ich ze slubu na poczatku, potem nasze pojawienie sie na swiecie,dziecinstwo i coraz dalej dalsze etapy zycia jak komunia,dorastanie,poznan ie TZa ,narzeczenstwo i takie tam rozne.Inspiracje znalazlam kiedys na necie,bardzo ciekawy pomysl.Do tego wrecze kwiaty.Bo nie chcialam dawac koszy ze slodyczami czy innymi rzeczami.Taki album przynajmniej bedzie ich cieszyc na lata i do tego zrobiony wlasnorecznie a przedewszystkim robiony z sercem Jakbys byla zainteresowana moge przeslac linka,to sobie zobaczysz jak to wyglada mniej wiecej.
fajny pomysl, jak mozesz daj linka, moze i my sie na coś takiego zdecydujemy. Ja bylam w styczniu na weselu, to para mloda zaprosila magde welc, ktora spiewala piosenki dla rodziców. ekstra prezent

Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
La Vantil jest i w starej części Olimpu i w nowej..a oprócz tego w Leclercu na Zana..
dzieki. Jutro Olimp będzie mój
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 17:39   #3387
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość

Jutro Olimp będzie mój
jak już będziesz w Olimpie to w starej części na 2. piętrze jest nowootwarty sklep z bielizną "bravissima" bodajże, można tam kupić idealnie dopasowaną bieliznę, jeśli nie nosi się takiej na co dzień to myślę, że przynajmniej na ślub można zaszaleć-bo tam staniki raczej drogie są(chociaż polskich marek nie jakoś przerażająco), ale na pewno dobry rozmiar- nie będzie się zsuwał, podjeżdżał... a jak się spodoba jakiś brytyjskiej marki to można przymierzyć i taniej kupić w internecie sama tak będę robić

ale na Twoim miejscu Tanikta jeszcze bym zaczekała z kupnem bielizny- do ślubu może jeszcze schudniesz (dieta? stres?) wtedy trzeba inny rozmiar
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein

Edytowane przez Kicur
Czas edycji: 2011-03-29 o 17:42 Powód: dopisek
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 18:21   #3388
_Olka_
Raczkowanie
 
Avatar _Olka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lbn/Uk
Wiadomości: 151
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

dla zainteresowanych wklejam linka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...wania+rodzicow ja osobiscie bede robila cos w stylu albumu drewnianego,ktory znajduje sie pare str. dalej.Juz się nie mogę doczekać jak polece do Polski i zaczne kompletować materiały potrzebne do albumu.Mam nadzieję,ze mi wyjdzie
_Olka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:25   #3389
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez nimportequoi Pokaż wiadomość
Mam do Was ogromną prośbę: mój ślub już za miesiąc, a ja nie mam pomysłu na prezent dla rodziców !! Podziękowań nie będzie na weselu, tylko dzień później chcę to zrobić w bardziej domowej atmosferze. Macie jakieś pomysły ??
mi osobiście podobają się takie ramki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg frame25.jpg (49,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ramka_20_25__1_.jpg (63,0 KB, 21 załadowań)
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:39   #3390
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
a cenowo jak tam jest??

Biustonosze po ok.80zł, majteczki ok.40.
Nie byłam w LaVantil w Olimpie, ale bardziej polecam ten na Zana niż w Plazie, ponieważ jest większy i przez to jest większy wybór (tzn. kolekcja jest ta sama, ale większy wybór rozmiarów).
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.