Straszny Wątek ;) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-20, 14:34   #1381
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Straszny Wątek ;)

pisz dalej
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 21:34   #1382
Monikita
Raczkowanie
 
Avatar Monikita
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 464
GG do Monikita
Dot.: Straszny Wątek ;)

[QUOTE=Nakuś]brr jak to wszystko czytam to mi się przypominają moje historie.. a dużo ich...

Ostatnio obudziłam się w nocy..i zobaczyłam na półce z książkami odbitą taką czarną ręke.. boże jak się zaczełam drzeć..co to mogło być.. ?


Ja niewiem co to moglo byc,ale historia jest przerazajaca.Ja ten bym sie pewnie wydarla.Boje sie juz tu siedziec przed kompem
Monikita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 22:23   #1383
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Straszny Wątek ;)



Czarna ręka! O cholera...


Teraz znając życie nie usnę
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 22:39   #1384
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Straszny Wątek ;)

Siedzę sobie w ciemności , zasłony zasłonięte ,zaraz chyba zapalę świeczkę by się bardziej wczuć w klimat.
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 22:49   #1385
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: Straszny Wątek ;)

Kiedyś w nocy musiałam wyjść z pokoju za potrzebą. Wracam już z ubikacji, zamykam drzwi od pokoju(zawsze) i kłade się do łóżka. Słysze jakieś "hrhrr". Myslałam, ze to w rurach. Przewracam się na drugi bok i coś mnie pociągło za włosy. Byłam cała przerażona, bóg wie co to za zombi, czarownica, duch czy zjawa siedzi w moim pokoju. Zaczynam piszczeć i wołać :tato! a tu jakieś z tyłu "hihihihiaha". TEraz codziennie sprawdzam czy za łóżkiem nie chowa się mój brat ;P
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 15:52   #1386
Nakuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do Nakuś
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez anka^^
Kiedyś w nocy musiałam wyjść z pokoju za potrzebą. Wracam już z ubikacji, zamykam drzwi od pokoju(zawsze) i kłade się do łóżka. Słysze jakieś "hrhrr". Myslałam, ze to w rurach. Przewracam się na drugi bok i coś mnie pociągło za włosy. Byłam cała przerażona, bóg wie co to za zombi, czarownica, duch czy zjawa siedzi w moim pokoju. Zaczynam piszczeć i wołać :tato! a tu jakieś z tyłu "hihihihiaha". TEraz codziennie sprawdzam czy za łóżkiem nie chowa się mój brat ;P
dobree.. a co do tej ręki too aż w nocy teraz usnąć nie mogem..
__________________
In search of the cure of mankind..


It must have been love, but it's over now
It must have been good, but I lost it somehow. .
Nakuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 17:12   #1387
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Straszny Wątek ;)

Proszę państwa, oto ja, wróciłam do ulubionego wątku
Nakuś, ależ rozpisuj się, gwarantuję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko
A z tym bratem - genialne
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 08:59   #1388
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning




Przez kilka lat zdarzało się, że w środku nocy słyszałam (i nie tylko ja, także nocująca u mnie koleżanka) głuchy łoskot... coś jak zamykane z hukiem ogromne metalowe drzwi... Kilka takich uderzeń... cisza... i najczęściej znów parę... Pamiętam, że całe miasto wydawało się wtedy wyjątkowo ciche... prawdziwie uśpione...

no ja mam dokładnie to samo! jak spie we wakacje na strychu(bo wtedy jest tam ciepło) to w środku nocy słychać jakby ktoś z całych sił walił czymś w ściane albo jakby trzaskały jakies drzwi i aż sie podłoga podemną zatrzęsie zawsze mnie zastanawiało co to jest i teraz też i nie weim nadal co to moze być o 12 albo 1 w nocy zeby sie tak tłukło, ale lubie np oglądac horrory ale sie po nich zadko boje w nocy jednak jakas przygoda z zduchami mi sie nie zdarzyla moze dlatego ze nie bywam w miejscach gdzie ktos zginac ani tez nie umarl nikt z bliskich mi osob ktore znam ale musze powiedziec ze chcialabym przezyc takie spotkanie lub czuc czyjas(zmarlego) obecnosc przy sobie
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 15:13   #1389
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja też powracam!
A propos hałasów na strychu, przpomniał mi się świetny motyw z czasów szkoły podstwowej. Otóż, chodziłam do prywatnej szkoły, w klasie było nas 16 osób,w tym 7 dziewczyn W 5 klasie byliśmy na obozie zimowym na Słowacji, w takiej "chacie" położonej w lesie. Mieszkałysmy w 7 dziewczyn w jednym , dużym pokoju , właśnie na strychu. Pokój był kwadratowy, na ścianie naprzeciwko drzwi było okno, a po obu stronach naprzeciwko siebie stały po 3 łóżka. Jedna z dziewczyn spała pod knem, na dostawce. Łóżko stojące na ścianie, gdzie było okno, w rogu pokoju, dotykało do drzwi, zawsze zamknietych i bez klamki- prowadzacych zapewne do innych pomieszczeń na strychu. Więc pewnego wieczoru lezymy wszystkie przed snem, księzyc świeci, las szumi, i zebrało nam się na opowieści o duchach Ja, znana z gawędziarstwa, postanowiałm ku ogólnej uciesze wymysleć 'straszną' historię z udziałem osób z naszej klasy. Zaczłełam tak: na starym strychu, w zawsze zamkniętym pokoju z jednym, małym oknem, jak co noc budzi się wampir, powolutku odsuwa wieko trumny, wyczuwa niedaleka obecność siedmiu młodych dziewcząt...Powoli wstaje i skrada się w kierunku zwsze zamknietych drzwi... Wyciaga rękę...
I wtedy- do dziś nit nie wie, co to było- ale zza tych zamknietych drzwi rozległo się pukanie! dziewczyny , które leżały najbliżej słyszały wyraźnie, że to zza tych drzwi- dostały histerii, popłakały się, niektóre wybiegły na korytarz. Przyleciał nasz wychowawca i jeszcze jakaś nauczycielka. Była niezła jazda, oczywiście wszystkie zgodnie potwierdziły, ze to ja je tak wystraszyłam. A ja do dzis dnia nie wiem, kto wtedy pukał?
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 20:46   #1390
Nakuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do Nakuś
Dot.: Straszny Wątek ;)

..
__________________
In search of the cure of mankind..


It must have been love, but it's over now
It must have been good, but I lost it somehow. .

Edytowane przez Nakuś
Czas edycji: 2006-08-28 o 15:10
Nakuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 21:14   #1391
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Straszny Wątek ;)

Nawet nie czytam wszystkiego, bo znając moją wyobraźnie to będzie ze mną źle Ale piszcie piszcie. To kiedyś w dzień poczytam
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 21:34   #1392
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Nakuś
hmm.. no więc mam cos jeszcze przypomniało mi się..brr..

Ostatnio Jak szłam do babci wieczorkiem( gdzieś koło 21) było juz ciemno..no to sobie ide spokojnie.. juz jestem przy bloku mojej babci..wychodzę po schodach przed klatką.. i zauważyłam jakiegoś faceta którego wczesniej nie było..stał przed drzwiami z jakąs sowa czy co to było..i on do mnie "Może zaprosisz mnie na herbatke?"Ja tam juz stoje wpatrzona w niego ze strachu to myslałam ze sie posikam.. ale nagle ten gosc zniknął..

Normalnie bajka w rzeczywistości..od tej pory nigdy nie wychodze wieczorem..
A listu z Hogwartu nie przyniósł?

Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać Ciekawe, ciekawe...
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 22:33   #1393
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Straszny Wątek ;)


Przeczytałam cały wątek!
Widze że nie tylko ja mam lęki nocne.
Zdecydowałam że musze kupić nóż .

Co do dziwnych rzeczy (nie będe opisywac jakiegos szurania itd bo mi sie ciągle wydaje ze coś szura, chodzi, porusza sie ):

Rok temu mojej cioci po długiej i cięzkiej chorobie zmarł brat.
Przed jego śmiercią umówili sie ze jak umrze to da jej znać jeśli tam coś dalej jest. W nocy po jego śmierci nagle w mieszkaniu włączył sie odkurzacz który nie był podłączony do pradu. Następnego dnia gdy jechała samochodem włączyla jej sie w radiu stacja Norweska która w Polsce nie odbiera.
Psipadek ?

A co do opowieści typowo namiotowych ( pominie małpie łapy itd )
to pamiętam jak mi kolezanka opowiedziała taką :
Dziewczyna pojechała do rodziny mieszkającej na wsi.
W nocy była staszna ulewa i konie w stajni zaczeły szaleć, dziewczyna bardzo sie wystraszyła.
Kuzynka chcąc ją uspokoić powiedziała ze pójdzie sprawdzić co sie dzieje.
Nie wróciła.
Wszyscy jej szukali ale nikt nie znalazł zadnych śladów.
Wujek dziewczyny pewnien ze nic sie nie stało zaproponował jej pójście na ryby dla ukojenie nerwów.
Podczas wętkowania haczyk dziewczyny coś złapał.
Okazało sie ze to była reklamówka z poćwiartowanymi zwłokami zaginionej dziewczyny.

Edit :
Jak byłam mała to sie bałam bajki o księżniczce która jadła bardzo mało, dosłownie dwa ziarenka na kolacje i wszyscy sie zachwycali jaka ona chudziutka i piękna.No a potem sie okazało ze dziewczyna wstawała nocami i wyjadała trupy na cmentarzu

Jeszcze sie bałam książeczki "straszne baśnie"(chyba) w której były potworne rysunki i opowiadania w stylu : fryzjer odcia chłopcu wielkimi nożycami paluszki bo był niegrzeczny
Dobranoc

<boi sie>

Edytowane przez Czerwona_Sukienka
Czas edycji: 2006-08-28 o 22:56 Powód: A dopisze coś jeszcze ;)
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 22:41   #1394
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Straszny Wątek ;)

B O Ż E
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 08:23   #1395
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Straszny Wątek ;)

A ja się bałam...Pinokia . Do tej pory uważam, że nie jest to za bardzo ksiązka dla dzieci... Pamiętam, że jak wróciłam ze szkoły, gdzie pani powiedziała, że kończymy już przerabiać książkę i powieść można oddać, pożyczyć lub spalić. Oczywiście żartowała, ale ja jak tylko wróciłam to łupnęłam tym głupim Pinokiem do pieca
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 09:08   #1396
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Straszny Wątek ;)

Właśnie ,że Muminki to najabrdziej przerażająca bajka dla dzieci! Ileż razy podczas oglądania jej chowałam się pod kołdrę! Ta cała Buka była okropna, na sam jej widok w TV robiło mi się zimno, a ten jej przyklejony uśmiech. Boszszsz...
I jeszcze te białe stworki z dziwnymi odnóżami, nie pamiętam jak się nazywały, te co sie elektryzowały. Brrr... jak można takim czymś karmić niewinne dziecięce umysły ?
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 09:15   #1397
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Straszny Wątek ;)

ja lubie Muminki ale tez pamietam ze zawsze starsznie balam sie Buki,tych bialych stworkow i tej rudej czarownicy..to bylo straszne
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 09:22   #1398
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Straszny Wątek ;)

A ja lubię Muminy . Dla mnie Pinokio, który zasypiał z kopytami w ogniu i sobie podpalał je - tragedia. Albo ten jego nos, który piłowały ptaszki. I ten cały okropny Lis i..-no właśnie, kto z tym lisem?- tragedia. Nie - cała bajka jak dla mnie makabryczna.
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 09:53   #1399
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez blueania
ja lubie Muminki ale tez pamietam ze zawsze starsznie balam sie Buki,tych bialych stworkow i tej rudej czarownicy..to bylo straszne
Eeee... ruda to akurat fajna była, tak samo jak jej babcia Zawsze jej tej miotły zazdrościłam.
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 10:24   #1400
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja też lubię Muminki i też bałam się Buki Do tej pory, jak ma się pojawić, to czuję dreszcze...
marmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 10:36   #1401
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Nymphetamina
Eeee... ruda to akurat fajna była, tak samo jak jej babcia Zawsze jej tej miotły zazdrościłam.
ale ja sie balam tej starej czarownicy
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 12:27   #1402
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Straszny Wątek ;)

też was postrasze
* zacznę od historii kolezanki:
była u cioci, już zasypiała, gdy nagle poczuła,ze ktoś kładzie się obok niej na łózku i zaczyna zsuwać z niej kołdrę i dotykac jej ciała...cały numer w tym, że gdy wyskoczyła z łóżka jak oparzona nikogo nie zobaczyła- poprostu w pokoju była sama
* historia, która opowiedział mi budowlaniec pracujący u nas podczas remontu. mieszkał w okolicy gdzie odnaleziono slady cmentarza (dawno już zapomnianego). w nocy zazwyczaj zostawiał otwarte drzwi od pokoju- a na korytarzu lustro wisiało w ten sposób,ze leżac w łózku dokładnie je widział. pewnej nocy usłyszał kroki i coś mu "mignęło" w lustrze. kroki zblizały się coraz bardziej ale nikogo nie widział. nagle usłyszał "sapanie", oddech. nie mógł się w ogóle ruszyć. w pewnym momencie poczuł palce zaciskające się na jego gardle. zaczął się dusić, nie mógł złapać tchu. gdy owe uczucie minęło wstał, klęknął przy łózku i zaczał odmawiac modlitwę za zmarłych. jeszcze przez chwilę słyszał oddech tuż za swoimi plecami, po czym "to coś" oddaliło się. oczywiście rodzina wyśmiała go, do momentu gdy jego brat spędził noc w owym pokoju....od tamtego czasu również nie chce tam przebywać.
* historia własna-mało straszna ale dziwna
rzecz wydarzyła się w zeszłe wakacje. siedziałam przy biurku, ktore było ustawiona przy ścianie- w taki sposób,ze byłam odwrócona plecami do "reszty" pokoju. nagle usłyszałam dzwięk przesuwanego przedmiotu i huk.odwróciłam się, a na środku dywanu lezał pilot od wiezy- zostawiłam go na regale- na środku półki, około 2 metrów od miejsca na ktore spadł....
hmm właśnie uprzytomniłam sobie,ze to był kiedys pokój mojej prababci- co prawda zmarła w szpitalu(ponad 10 lat temu),ale mieszkała w nim w ostatnich latach swojego życia bardzo ja kochałam i ona mnie również
* bardzo często budze się w nocy- kilka razy-mniej więcej o tej samej porze. bardzo często czuję obecność jakiejś osoby. taki lęk, niepokój... leżę na plecach z otwartymi oczami, rozglądam się a serce wali mi jak oszalałe. bardzo często gdy obudzę się-siadam na łózku- praktycznie robię to równocześnie- siadam i budzę się...zdarza się, ze zamiast siadać staje obok łóżka
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 14:12   #1403
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Straszny Wątek ;)

Skoro mowa o masakrycznych bajkach, to bracia Grimm chyba wiodą w tym prym (o mamo, zarymowałam )
Kiedyś czytałam baśń braci Grimm, o ojcu, który miał 2 dzieci- chłopca i dziewczynkę. Pewnego dnia ożenił się ponownie. Macocha ta nienawidziła chlopca-synka swojego męża. Poszła raz z dziećmi na strych, gdzie stał duży kufer. otworzyła go i udając zaciekawienie tym co jest w środku, skloniła chłopca, żeby tam zajrzał, po czym zamknęła wieko. Skutkiem tego było odcięcie chłopcu głowy Macocha pozbierała 2 częściowe cialko chłopca i ugotowała z niego gulasz, który podała potem swojemu mężowi na obiad A gulasz mu bardzo smakował, więc poprosił o dokładkę. W ten sposób zjadł swojego synka, nawet o tym nie wiedząc
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 17:01   #1404
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Straszny Wątek ;)

Jeszcze ostatnio czytałam bajke o wilkołaku który przez pomyłke zjadł swoje dzieci .

Buki też sie bałam, ale oglądałam bo podkochiwałam sie we Włóczykiju .
Straszne są bajki z Tomem i Dżerym.
Bidny kot.
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 17:21   #1405
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Straszny Wątek ;)

Wiesz, że ja też miałam słabość do Włóczykija
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 17:25   #1406
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Straszny Wątek ;)

O nie. Zdrada!
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 18:12   #1407
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Straszny Wątek ;)

Kurrrrczę... znów sie naczytałam i mam taką gęsią skórę, jakbym stała na mrozie

Mychaaa - ja już dawno nie słyszałam tego łoskotu i do dziś nie wiem, co to było może i lepiej

Anka^^ - ukatrupilabym braciszka

Nakuś - ta łapa nie mogła być jakimś cieniem? Zapalałaś światło? Co było dalej?
A propos faceta z sową- przypomniałaś mi coś W podstawówce dojeżdżałam do szkoły na końcu miasta, za torami. I kiedyś nagle zaczął mnie prześladować w myślach i we śnie taki dziwny facet z długimi rozwianymi włosami- stał na tych torach i mnie przywoływał mówiąc, że jest moim ojcem. Był w średnim wieku, ale prawie siwy. Straszny i obleśny, brrr

VioletJewel - ale z Ciebie numer Też tak straszyłam koleżanki hyhy Raz jak miałam 10-12 lat i w grupie się odprowadzałyśmy po urodzinach jednej z nas (koniec zimy, wieczór, ciemno), tak skutecznie je nastraszyłam, że połowa pobiegła rycząc do domów, a reszta (w tym ja), schowałysmy się w krzakach zbite jak wróble i czekałyśmy aż szła jakaś ludzko wyglądająca opsoba
Myślisz, że czym było to stukanie? Ja obstawiam, że albo tam się zakradał zboczony gospodarz (ewentualnie jakiś niedomyty kolega z kolonii ) i podglądał + podsłuchiwał i zachciało mu się was postraszyć... albo jednak COŚ...

uuuu... ciemnawo już i burza się zaczyna...

Czerwona Sukienka - nie kupuj noża! Lepiej dobrze chowaj te, które już masz
Pamiętasz może tytuł albo autora tej makabry o księżniczce trupojadce?

Martiq - historia budowlańca okropna... Koleżanki wynajmowały mieszkanie w starej willi po jakimś spirytyście-malarzu i coś na nich siadało w nocy, łapało za nogi i wpełzało wyżej... Modlitwy pomagały tylko doraźnie; na dobre przeszło po poświęceniu i wyrzuceniu takiego wielkiego obrazu z czymś czarnym na środku (autorstwa tego malarza, oczywiście).

Askawtn - dlaczego ta macocha nienawidziła tak chłopca, a dziewczynki- nie?


Hehe, dziewczyny, właśnie kątem oka podglądam "Muminki"- mam do nich sentyment Buka jest straszna... jak tak sunie... zbliża się... Ale ja się bardziej bałam takich niektórych stworów ze "Żwirka i Muchomorka"
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 18:32   #1408
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
Czerwona Sukienka - nie kupuj noża! Lepiej dobrze chowaj te, które już masz
Pamiętasz może tytuł albo autora tej makabry o księżniczce trupojadce?
Bracia Grimm o ile dobrze pamiętam, a tytul to nie mam pojęcia ale postaram sie sobie przypomnieć.
No właśnie chyba nie kupie...bo gdy sie boje to nie zachowuje sie racjonalnie jeszcze by ktoś niewinny ucierpiał
(kiedys sie pociełam bo prad wysiadł, a wcześniej czytalam ksiązke w której morderca przecial kable żeby kogoś zabić i sobie wmówiłam ze idzie po mnie oO)
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 18:39   #1409
sava86
Raczkowanie
 
Avatar sava86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 135
GG do sava86
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
okazalo sie ze swinka morska biegala w klace i ciagnela suchy chleb za soba i obijala nim o sciany plastikowej klatki. A kapnelam sie dopiero jak ona wreszcie w niego ugryzla. Bo ten jej odglos, jak ona gryzie chleb to dokladnie znam
Śmieszne Heh
sava86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 19:41   #1410
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka
Bracia Grimm o ile dobrze pamiętam, a tytul to nie mam pojęcia ale postaram sie sobie przypomnieć.
No właśnie chyba nie kupie...bo gdy sie boje to nie zachowuje sie racjonalnie jeszcze by ktoś niewinny ucierpiał
(kiedys sie pociełam bo prad wysiadł, a wcześniej czytalam ksiązke w której morderca przecial kable żeby kogoś zabić i sobie wmówiłam ze idzie po mnie oO)
ojoj... Następnym razem nawet o tym nie myśl- teraz mordercy nie są tak wyrafinowani Nie to, co u Hitchcocka

Hmm... Mam ochotę zobaczyć film o braciach Grimm to musiały być niezłe świry
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.